WADDINXVE OPENINGSTIJDEN AFDELING PUBLIEKSZAKEN G E M E E N T E OFFICIËLE BEKENDMAKINGEN EN MEDEDELINGE GEMEENTELIJKE VERORDENINGEN INSTITUUT SOCIAAL RAADSLIEDEN RUIMTELIJKE ORDENING MILIEUZAKEN BOUWZAKEN MILIEUZAKEN/GROEN (0182) 624 624 het oprichten van een sirenedakmast het oprichten van een sirenedakmast Veenkade 24 Lede 13 de Akker 37 St. Victorstraat 26 Overtoom 8 BOTULISME Stationsstraat 32 Noordkade 41 Voorbereidingsbesluit Julianastraat 7 het opheffen van funderingsgebreken Maatregelen ter bestrijding van botulisme Julianastraat 9 het opheffen van funderingsgebreken Tarweakker26 Oostpolderweg 47 het gedeeltelijk veranderen van een woning Julianastraat 1 het opheffen van funderingsgebreken Terinzagelegging ontwerp-besluit Julianastraat 20 het opheffen van funderingsgebreken Julianastraat 11 het opheffen van funderingsgebreken Verzoek om vrijstelling Julianastraat 13 het opheffen van funderingsgebreken Gijsberterf 24 het oprichten van een tuinhuisje NATURALISATIEVERZOEKEN Woubrechterf 70 het oprichten van een tuinhuisje - Junolaan 6: het oprichten van een tuinhuisje in de zijtuin f Bezwaren Verleende sloopvergunningen Noordeinde 136 het slopen van een woning Zuidkade 53 t/m 55 Binnengekomen bouwaanvragen/ingediende meldingen. Dorpstraat achter nr. 60 Noordkade 41 Terinzagelegging besluit BOUWPERCEEL AARD VAN HET BOUWPLAN GROEN Julianastraat 1 het opheffen van funderingsgebreken Binnengekomen kapaanvragen het opheffen van funderingsgebreken Julianastraat 20 Zuidkade 220 Het besluit is niet gewijzigd ten opzichte van het ontwerp-besluit. Thorbeckehoeve 14 het oprichten van een serre Chopinlaan 30 Verleende kapvergunningen VAKANTIE SOCIAAL RAADSVROUW Julianastraat 11 het opheffen van funderingsgebreken Julianastraat 13 het opheffen van funderingsgebreken het oprichten van drie stuwen CHEMOCAR De chemocar rijdt weer op vrijdag 9 augustus 1996 Verleende bouwvergunningen/ingestemde meldingen BOUWPERCEEL AARD VAN HET BOUWPLAN het oprichten van een sirenedakmast het oprichten van een sirenemast Kanaaldijk 5 het oprichten van een sirenemast Brugweg (t.o. nr. 121) het oprichten van een sirenemast Bredeweg 22/23 het oprichten van een sirenemast Indien u 9 AUGUSTUS a.s. niet in de gelegenheid bent om uw K.C.A. in te Aanwijzen gebieden waar het verboden is alcoholhoudende drank te nuttigen of aangebroken flessen e.d. bij zich te hebben. De sociaal raadsvrouw, mevrouw drs. C.M.J. de Bakker, is in verband met vakantie afwezig van maandag 22 juli tot maandag 26 augustus a.s. Reglement Persoonsdossiers Instituut Sociaal Raadslieden Burgemeester en Wethouders maken bekend dat zij op 18 juni 1996 heb- (ben vastgesteld het Reglement Persoonsdossiers Instituut Sociaal Raads lieden. Hierbij wordt, op grond van de Wet Persoonsregistraties, geregeld op welke wijze wordt gehandeld met de persoonsgegevens van hen die zich tot het Instituut Sociaal Raadslieden wenden. Het ontwerp-besluit, de aanvraag en andere ter zake zijnde stukken liggen vanaf 1 augustus tot 29 augustus 1996 ter inzage bij de afdeling Volks huisvesting, Ruimtelijke Ordening en Milieu in het gemeentehuis alhier, elke werkdag vanaf 08.30 tot 12.30 uur en, op verzoek, op de maandagavonden gedurende drie aaneengesloten uren (tel. 62 47 57, dhr. W.P. Kaandorp). Desgewenst kan een mondelinge toelichting worden verkregen. Ook na afloop van vorengenoemde periode kan nog inzage worden ver kregen en wel tot het einde van de termijn waarbinnen beroep kan worden ingesteld tegen het besluit op de aanvraag. Alleen zij die tijdig (schriftelijk of mondeling) bedenkingen hebben ingé bracht tegen het ontwerp van een besluit kunnen later beroep instellen bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, tenzij wordt aan getoond dat men redelijkerwijs niet in staat is geweest (tijdig) bedenkingen in te brengen, danwel de besluitvorming straks afwijkt van het voornemen. Indien gewenst, worden de persoonlijke gegevens van degene die een bedenking indient, niet bekend gemaakt. Het verzoek daartoe moet schrif telijk, tegelijkertijd met de bedenkingen, worden ingediend. Burgemeester en Wethouders delen mede dat op 23 juli 1996, onder voor schriften ter bescherming van het milieu vergunning ingevolge de Wet milieubeheer is verleend aan: Desgevraagd bestaat gedurende voornoemde termijn voor eenieder gele genheid tot een gedachtenwisseling over het ontwerp van het besluit en het mondeling inbrengen van bedenkingen daartegen (tel. 62 47 57, dhr. W.P. Kaandorp). - de heer J.M. de Bas ’’Vibas” inzake de aanvraag om een nieuwe, de gehele inrichting omvattende vergunning voor een timmermanswerk plaats op het perceel Zuidkade 227. Het besluit met bijbehorende stukken ligt vanaf 1 augustus 1996 gedurende zes weken voor eenieder ter inzage bij de afdeling Volkshuisvesting, Ruim telijke Ordening en Milieu in het gemeentehuis alhier, elke werkdag van 08.30 tot 12.30 uur en, op verzoek op de maandagavonden gedurende drie uren (doorkiesnummer 62 47 57, de heer W.P. Kaandorp). Burgemeester en Wethouders delen mede dat vanaf 1 augustus 1996 het ontwerp-besluit ter inzage ligt inzake de aanvraag van: - Politie Hollands Midden om vergunning ingevolge de Wet milieubeheer inzake het oprichten en in werking hebben van een politiebureau, incl. beperkte opslag munitie op een perceel, gelegen aan de Limaweg, nr. n.t.b., kad. bekend gemeente Waddinxveen, sectie E, nr. 3592 (ged.). Schriftelijke bedenkingen tegen de aanvraag en het ontwerp-besluit kunnen door eenieder tot 29 augustus 1996 bij hun college worden ingediend. Tot 12 september 1996 kan beroep worden ingesteld bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State door: - degenen die bedenkingen hebben ingebracht tegen het ontwerp van het besluit; - de betrokken adviseurs; - belanghebbenden aan wie redelijkerwijs niet kan worden verweten geen bedenkingen te hebben ingebracht tegen het ontwerp van het besluit Instructie Inzake het Instituut Sociaal Raadslieden Burgemeester en Wethouders maken bekend dat de gemeenteraad op 10 juli 1996 opnieuw heeft vastgesteld de Instructie inzake het Instituut Soci aal Raadslieden. De nieuwe instructie komt in de plaats van de instructie van 16 september 1992; de wijzigingen zijn niet van fundamentele aard, maar betreffen aan passingen aan de recente wijzigingen in de bestuurlijke en ambtelijke orga nisatie. Het beroepschrift moet in tweevoud worden ingediend bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA ’s-Gravenhage. Zij die beroep instellen kunnen bij een spoedeisend belang overeenkomstig de Algemene wet bestuursrecht een verzoek doen tot het treffen van een voorlopige voorziening. Dit verzoek moet binnen bovengenoemde termijn worden gericht aan de Voorzitter van de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019,2500 EA ’s-Gravenhage. Het reglement en de instructie liggen voor een ieder kostenloos ter inzage bij de afdeling Publiekszaken en zijn tegen betaling van de legeskosten ver krijgbaar. Het besluit wordt de dag na afloop van de beroepstermijn van kracht, tenzij vóór deze datum beroep is ingesteld en een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening is gedaan. Een besluit wordt dan niet van kracht voordat op dit verzoek is beslist. Van de indiener van een beroep en/of een verzoek om een voorlopige voor ziening wordt een zeker bedrag aan griffiegeld verlangd. Momenteel wordt een bodemsanering voorbereid op de saneringslocatie Veenkade/Dorpstraat. In dat kader zijn inmiddels de struiken en bomen ver- Het verbod geldt van 1 augustus 1996 tot 1 november 1996, dagelijks van 18.00 uur tot 06.00 uur. Burgemeester en Wethouders van de gemeente Waddinxveen maken bekend dat zij op 23 juli 1996 ter uitvoering van artikel 2.4.8. van de Alge mene Plaatselijke Verordening Waddinxveen. de Heemraadweg, het War- naarplantsoen en het parkeerterrein bij het zwembad aan de Sniepweg alhier, hebben aangewezen als gebied waar het verboden is op de weg alco holhoudende drank te nuttigen of aangebroken flessen, blikjes en dergelijke met alcoholhoudende drank bij zich te hebben. 624 680 624 500 610 401 624 524 624 760 612 570 Winterdijk en Bloemen- daalseweg (nabij rijks weg A12) Diederik van Schagen- plantsoen 10 Genoemde aanvragen zijn opgenomen in het Openbaar Register, dat op werkdagen tussen 08.30 uur en 12.30 uur voor eenieder ter inzage ligt bij de afdeling Volkshuisvesting, Ruimtelijke Ordening en Milieu. Opname in deze publicatie houdt uitdrukkelijk geen uitspraak in omtrent de definitieve besluitvorming. De datum van inwerkingtreding van de besluiten is bepaald op 1 augustus 1996. De voorbereidingsbesluiten met bijbehorende tekeningen liggen voor eenieder ter inzage op werkdagen tussen 08.30 en 12.30 bij de afdeling Volkshuisvesting, Ruimtelijke Ordening en Milieu, Raadhuisplein 1. De burgemeester van Waddinxveen maakt bekend dat de navolgende mel ding is ontvangen: Kerkweg-West 70 t/m 180 (even) Coenecoop (t.o. nrs 90 en 135) Burgemeester en Wethouders van Waddinxveen maken ter voldoening aan het bepaalde in artikel 22 van de Wet op de Ruimtelijk Ordening bekend dat de raad in zijn vergadering van 10 juli 1996 heeft besloten te verklaren dat een herziening wordt voorbereid voor de volgende bestemmingsplanloca- ties: 1het gebied van het bestemmingsplan "Veilingterrein Bredeweg” en ’’Plan in Hoofdzaak West’ voor een percfeel langs de Bredeweg; 2. het gebied van het bestemmingsplan "Landelijk Gebied West’ voor een gebied ten noordwesten van de Wijk Zuidplas 1990. wijderd. Hiervoor is een kapvergunning verleend.. Voorts is voorbereidend grondwerk uitgevoerd. het plaatsen van een dakkapel op het voor- geveldakvlak en het gedeeltelijk veranderen en het vergroten van een woonhuis het oprichten van een woongebouw (22 appartementen) en 16 woningen het gedeeltelijk veranderen en het vergroten van een woning Boekweitakker 47 Tesselschadelaan 21 Kamilleveld 19 Het rooien van bovengenoemde bomen en houtopstanden heeft geen gevolgen voor aantasting van natuur-, landschap-, of dorpschoon, als bedoeld in artikel 5.4.2 van de Algemene Plaatselijke Verordening. Eenieder die meent door dit besluit in zijn of haar belang te zijn getroffen kan ingevolge de Algemene Wet Bestuursrecht binnen 6 weken na publi catie van dit besluit een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij het college van Burgemeester en Wethouders. Voor informatie kunt u terecht bij de afdeling Voorbereiding werken en Ver keer. Op vrijdag 9 AUGUSTUS a.s. kunt u weer het bewaarde klein chemisch afval (K.C.A.) persoonlijk aan de Chemocar afgeven. Prinses Margrietstraat 19 Roosje Voshoeve 18 De Chemocar stopt op de volgende tijden en plaatsen: 08.30-09.15 uur wijk Zuidplas, Zuidplashof, kringloophalte; 09.20-09.50 uur wijk Zuidplas, cirkelflat; 09.55-10.40 uur Bomenwijk, winkelcentrum leplaan; 10.45-11.15 uur St. Victorwijk, wijkgebouw Zonnig Zuid; 11.20-12.05 uur Oostpolderwijk, Overtoom; van Waldeck Pyrmont- straat 10 Nic. Beetslaan 162 t/m 240 (even) Zuidplaslaan 180 t/m 406 (even) 12.50-13.30 uur Centrum, Passage ingang stationszijde; 13.35-14.20 uur Vondelwijk, winkelcentrum Luifelbaan; 14.25-15.10 uur Groenswaard, winkelcentrum Groensvoorde; 15.15-16.00 uur Willem de Zwijgerlaan bij de markt. het slopen van een serre en twee bergingen, waarvan één met een asbest golfplaten dak 1 kastanje in achtertuin 1 berk in voortuin 1 populier en 1 wilg (i.v.m. uitbouw woning) 1 ceder in voortuin het slopen van een woning en diverse bedrijfsruimten het slopen van twee bergingen met asbes.t golfplaten daken 1 pinus in tuin (i.v.m. bouwplan garage) 1 eikeboom in achtertuin het gedeeltelijk veranderen en het vergroten van een woning het gedeeltelijk veranderen en het vergroten van een woning het plaatsen van een dakkapel op het voor- geveldakvlak en een dakkapel op het achter- geveldakvlak het gedeeltelijk veranderen en het vergroten van een woning het gedeeltelijk veranderen en het vergroten van een woning het gedeeltelijk veranderen en het vergroten van een woning en het oprichten van een ber ging het plaatsen van een dakkapel op het voor- geveldakvlak en een dakkapel op het achter- geveldakvlak het plaatsen van een dakkapel op het voor- geveldakvlak het gedeeltelijk veranderen en het ver groten van een woning Vreemdelingen, die geboren zijn in Nederland en tussen de 18 en 25 jaar oud zijn, kunnen het Nederlanderschap kostenloos aanvragen. Zij leggen dan een optieverklaring af tegenover de burgemeester van de plaats waar zij wonen. Ook is er een brochure over Naturalisatie, waarin de voorwaarden en het hoe, waar en waarom vermeld staan, te verkrijgen bij de afdeling Publieks zaken. Een naturalisatieverzoek wordt pas door de gemeente in behandeling geno men als het compleet is (aanvraagformulier is volledig ingevuld en alle beno digde stukken zijn overhandigd) en de kosten zijn voldaan. Een naturalisa tieverzoek kost u 500,-. Personen die een inkomen hebben dat gelijk is aan of minder dan het minimum-inkomen volgens de normen van de Alge mene bijstandswet komen in aanmerking voor een tarief van 125,-. Er moet dan een verklaring van inkomen.en vermogen worden ingeleverd, die kan worden verkregen bij de afdeling Sociale Zaken en Arbeid in het gemeentehuis. Als de aanvraag tot naturalisatie wordt afgewezen, vindt geen terugbetaling plaats, de overheid heeft immers kosten gemaakt. In sommige gevallen moeten aktes gelegaliseerd worden. Voor meer infor matie over legaliseren, kan eveneens contact worden opgenomen met de afdeling Publiekszaken. Van alle documenten worden kopieën gemaakt. De originelen kunnen weer mee naar huis worden genomen. Bij het indienen van het verzoek moet worden overgelegd: - huidig verblijfsdocument; - paspoort; - uittreksel geboorteakte/huwelijksakte - evt. uittreksel persoonsregister (in verband met samenleving met Nederlandse partner); - bij oud-Nederlanderschap: oud paspoort of verklaring van de voormalige Nederlandse woonplaats. Gebieden waar botulisme kan voorkomen: - Water achter de Vondellaan (plas rioolwaterzuivering). - Gouwebos. - Petteplas. In deze zomermaanden is de kans groot dat botulisme ontstaat. Botulisme is een besmettelijke vorm van voedselvergiftiging waaraan vooral (water)vogels en vissen kunnen sterven. Botulisme is meestal niet gevaar lijk voor mensen. Elke dode (water)vogel of vis vormt een mogelijke bron van besmetting en moet daarom zo snel en hygiënisch mogelijk worden opgeruimd. - U kunt botulisme helpen voorkomen door in de zomermaanden (water)vogels niet te voederen. - Bij het aantreffen van dode of zieke dieren moet u zo snel mogelijk de gemeente waarschuwen, tel.: 624500. - Geef nooit dode dieren met de vuilnisman mee. Dit kan het besmettings gevaar vergroten; niet doen dus. Regels van de Chemocar: - bedrijven kunnen niet bij de Chemocar (en afvalstation) terecht; - u mag het K.C.A. absoluut niet vooraf bij de halteplaats zetten, omdat dan eventueel kinderen ermee kunnen gaan spelen; - injectienaalden moet u in een gesloten verpakking aanbieden; - lege plastic flessen van chloor, ammonia, spiritus e.d. kunnen nadat ze met water zijn omgespoeld worden weggegooid in de grijze container of de vuilniszak; - goed geleegde verfblikken kunnen in de blikbak worden gegooid. Door de gerpeente wordt op dit moment bekeken of het mogelijk is dat vanaf oktober a.s. de Chemocar ook in de Zeeheldenbuurt kan komen. Voortijdig rooien notenboom nabij parkeerhaven tussen Dorpstraat 60 en 66 Raadhuisplein 1 Postbus 400, 2740 AK Zuidkade (tussen nrs. 52 en 56) Hoewel de in Zuid-Holland voorkomende vorm van botulisme voor mensen in principe ongevaarlijk is, blijft enige voorzichtigheid bij bijvoorbeeld zwem men en plankzeilen in met botulisme besmette wateren geboden. leveren, kunt u: - het chemisch afval bewaren tot één van de volgende inzamelin gen te weten: 11 oktober 1996 13 december 1996 - uw buren of kennissen vragen uw K.C.A. te brengen en af te geven - het K.C.A. op werkdagen brengen naar het afvalstation aan de Zuidelijke Rondweg 250, tussen 10.00 uur en 15.00 uur; op zaterdag van 09.00 uur tot 12.00 uur OPENINGSTIJDEN Het hele gemeentehuis elke werkdag van 08.30 tot 12,30 uur. In de middaguren kunt u alleen terecht op afspraak. Openingstijden afdeling Publiekszaken zie elders in deze rubriek. Afvalstation voor afgifte (grof)vuil en K.C.A. Elke werkdag van 10.00 tot 15.00 uur en zaterdag van 09.00 tot 12.00 uur. SPREEKUREN Burgemeester en wethouders alleen na afspraak via de secretaresses. Sociaal raadsvrouw op werkdagen (behoudens de woensdagen) van 09.00 tot 12.30 uur of na telefonische afspraak. Naturalisatie is het verkrijgen van een andere nationaliteit. Vreemdelingen die al een tijd in Nederland wonen, kunnen zich laten naturaliseren tot Nederlander. Als u in onze gemeente woont en een verzoek tot naturalisa tie tot Nederlander wilt doen, dan kunt u, op vertoon van een geldig legiti matiebewijs, bij de afdeling Publiekszaken op het gemeentehuis een aan vraagformulier verkijgen. Bij deze afdeling kunt u ook informatie krijgen over de te volgen procedure en welke gegevens u moet overhandigen. Het inge vulde formulier kan worden afgegeven bij de afdeling Publiekszaken. Deze afdeling verzorgt voor u de verdere afhandeling van uw aanvraag. Uitein delijk beslist de Immigratie- en Naturalisatiedienst van het ministerie van Justitie over uw naturalisatieverzoek. De bouw zal niet geheel in overeenstemming zijn met het ter plaatse gel dende bestemmingsplan "Zuidkade-Wilhelminakade ’92”, doch de afwijkin gen zijn van beperkte betekenis, zogenoemde ’’kruimelgevallen” als bedoeld in artikel 18a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en beschre ven in het Besluit meldingplichtige bouwwerken. In dergelijke gevallen zijn Burgemeester en Wethouders bevoegd om vrijstelling te verlenen van het bestemmingsplan zonder voorafgaande planologische procedure. Burgemeester en Wethouders zijn voornemens ten behoeve van genoemde melding deze vrijstelling te verlenen. In verband hiermede ligt de melding voor eenieder ter inzage met ingang van 1 augustus 1996 gedurende twee weken, tijdens werkdagen 08.30 uur tot 12.30 uur, bij de afdeling Volkshuisvesting, Ruimtelijke Ordening en Milieu, Raadhuisplein 1 te Waddinxveen. Gedurende deze termijn kunnen tegen het voornemen om vrijstelling te verlenen door eenieder schriftelijk bedenkingen worden ingediend bij Burgemeester en Wethouders van Waddinxveen, Raadhuisplein 1 te Waddinxveen (postadres: Postbus 400,2740 AK Waddinxveen). Ingevolge het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet maken Burge meester en Wethouders van Waddinxveen bekend de volgende aanvragen te hebben ontvangen: Ingevolge het bepaalde in artikel 4.5.3c van de Algemene Plaatselijke Ver ordening maken Burgemeester en Wethouders van Waddinxveen bekend de volgende aanvragen te hebben ontvangen: Het register van verleende bouwvergunningen en meldingen waarmee is ingestemd ligt ter inzage bij de afdeling Volkshuisvesting, Ruimtelijke Orde ning en Milieu. Loket voor Burgerlijke Stand, Burgerzaken, Reis- en Rijdocu menten maandag tot en met donderdag :08.30 - 14.00 uur vrijdag :08.30 - 12.30 uur dinsdag- en donderdagavond :19.00 - 20.30 uur Het loket voor de Algemene Publieksinformatie is dagelijks geopend van 08.30 - 14.00 uur (vrijdag 12.30 uur). Daarna kunt u voor infor matie terecht bij de receptie. De receptie is dagelijks geopend van 08.30 - 17.00 uur (op vrijdag tot 16.30 uur). Tijdens beide avondopenstellingen is de receptie (of het loket voor de Algemene Publieksinformatie) geopend. Een kastanjeboom en notenboom tussen de percelen Dorpstraat 60 en 66 zouden worden behouden, evenals een beukenboom op het naastgelegen particulier terrein Dorpstraat 66. Uit de resultaten van het in opdracht van de provincie uitgevoerde bo demonderzoek is echter komen vast te staan dat de notenboom niet of nau welijks kon worden gehandhaafd. In verband hiermede is'in de gemeenterubriek van 17 juli 1996 melding gemaakt van een aanvraag kapvergunning voor het rooien van een noten boom nabij de parkeerhaven tussen de woningen Dorpstraat 60 en 66. Het rooien van deze boom werd noodzakelijk geacht, omdat het wortelstelsel zich volledig in verontreinigde grond bevond. Door een misverstand tussen de gemeente, de provincie, de aannemer en de directievoerder van de bodemsanering is de boom gerooid, voordat de kapvergunning officieel was verleend. De gepubliceerde aanvraag voor een kapvergunning komt hier mede in merkwaardig daglicht te staan. Wij zullen erop toezien dat deze situatie zich niet zal herhalen. Wij hebben hierover duidelijke afspraken gemaakt met de provincie, de aannemer en de directievoerder van de bodemsanering. In afwachting van nader onderzoek, en hoewel wij geen harde garanties kunnen geven, zullen wij alles op alles zetten om de overige waardevolie bomen, waaronder de kastanjeboom, de beukenboom achter het perceel Dorpstraat 66, alsmede enkele bomen op de grens tussen het plangebied en het perceel Dorpstraat 66, te behouden. Eenieder die meent rechtstreeks in zijn/haar belang te zijn getroffen door verlening van een bouwvergunning danwel instemming met een melding, kan gedurende een termijn van zes weken na de dag van verzending/uit- reiking van de beschikking een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij het college van Burgemeester en Wethouders van Waddinxveen, postbus 400, 2740 AK Waddinxveen. Informatie omtrent beschikkingen is verkrijgbaar bij de afdeling Volkshuisvesting, Ruimtelijke Ordening en Milieu (telefoonnum mer (0182) 62 47 64). TELEFOONNUMMERS Gemeentehuis postadres tslefQX Afvalstation (ophalen grofvuil) Zuidelijke Rondweg 250, Centraal Meldpunt Zorg Pr. Bernhardlaan 9, Meldpunt discriminatie Instituut Sociaal Raadslieden Meldpunt vandalisme aan openbare voorzieningen Gouwebad ”De Sniep” (informatie) Overige belangrijke telefoonnummers zie pagina 5 gemeentegids

Weekblad voor Waddinxveen | 1996 | | pagina 3