WADDINXVE HEMCAR Bij Wim de Bas geen doe-het-zelf artikelen meer i b Clubondersteuning: dienstverlening op mant IO Nieuwe Volvo autorijschool Fotowedstrijd j Kijk op kleur F □r J L_ Fietstocht 55-plussers p:: WOENSDAG 7 AUGUSTUS 1996 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN PAGINA 3 E N T E E G M E OFFICIËLE BEKENDMAKINGEN EN MEDEDELINGE MILIEUZAKEN GROEN CHEMOCAR VERKEERSZAKEN a» magazijn gesloopt. Maandag 29 juli begint schoonmaak ploeg IDG .Presto met het schoonmaken van stellingen, vloer en wanden. De clubondersteuner zal de vraagstukken voor een deel zelf kunnen beantwoorden. Daarnaast kan hij of zij ge bruik maken van een hele boel kennis en ervaring die binnen de KNVB is opge bouwd. OPENINGSTIJDEN AFDELING PUBLIEKSZAKEN rij-eigenschappen. De Volvo- veiligheid en bedrijfszeker heid hebben zich reeds bewe zen bij de vorige Volvo les auto, een witte Volvo 440 Diesel. GOUDA/WADDINXVEEN - De Goudse autorijschool Bas de Jong heeft een nieuwe Vol vo S-40 in gebruik genomen. De autosleutels zijn officieel overhandigd door Ron Mees ter van Volvo Hooftman Schoonhoven-Waddinx- veen). De Goudse autorijschool koos voor de Volvo S-40 vanwege zijn uitstekende zitpositie en SPREEKUREN De achterliggende gedachte van clubondersteuning is om de kwaliteit van het voetbal len op clubniveau te bevorde ren. Met een goed functione rend bestuurskader kan het voetbal binnen de vereniging immers optimaal gestalte krijgen. Daarnaast is clubon dersteuning een middel om de afstand tussen de KNVB en de verenigingen te verklei nen. Bij vragen of problemen -klein of groot- is een tele foontje naar de clubonder steuner voldoende. WADDINXVEEN - De sporen van de brand die vorige maand bij de dierenwinkel Faunaland Hoodie in het winkelcentrum Luifelbaan in Waddinxveen-Noord heeft gewoed zijn nog altijd zichtbaar. In feite werden vijf winkels geduopeerd. a De nieuwe S-40 is uitgerust met 1,8 Multi-point injectie- motor, welke is voorzien van een LPI-systeem (gasinjec tie). een begin gemaakt met de sloopwerkzaamheden. Het plafond wordt vernieuwd en de winkel wordt uitgebreid. Zaterdag 27 juli wordt het ■Lpt7^2l 2241 WADDINXVEEN - Op woensdag 14 augustus organiseert het Seniorenwerk van de Stichting Waddinxveens Wel zijnswerk al weer de vijfde fietstocht van dit seizoen. Deze tocht van 40 km gaat deze keer langs het Weegje, via Gouda naar Stolwijk. Bij goed weer vertrekken we om 10.00 uur vanaf het Anne Frank-centrum. Ongeveer halverwege de route wordt een rustpauze ingelast bij café De Vlist. Zowel voor het vertrek als na afloop van de tocht is er gelegenheid een kopje koffie of thee te drinken in het Anne Frank-centrum. De kosten voor deelname zijn ƒ2,50 per persoon (inclusief 3 consump ties). Alle enthousiaste fietsers vanaf 55 jaar en ouder zijn van harte welkom. Het is niet nodig om van te voren in te schrij ven. De volgende fietstocht is gepland op dinsdag 10 september. De fietstocht van 9 juli heeft ruim 80 senioren getrokken. De speelgoedwinkel was vol met rook. Binnen een uur was er zoveel rook dat de win- kelverlichting van buiten niet meer waarneembaar was. Wim de Bas kon om half tien voor het eerst weer in zijn winkel naar binnen. Er was sprake van een vreselijke stank. Om 22.15 uur trok de vrijwillige brandweer zich te rug, want het sein brand meester was gegeven. Zaterdag 20 juli was er na tuurlijk nog steeds sprake van een vreselijke brandlucht in de winkel en overal roet. In opdracht van de verzekering bleef de winkel gesloten. De verzekeringsexpert con cludeerde in eerste instantie al gauw dat de artikelen zo niet meer te verkopen waren, ’s Middags werd er in de win kel geïnventariseerd en over zicht van de schade gemaakt. Maandag 22 juli komen de verzekeringsexpert en de schoonmaakdeskundige de finitief tot de conclusie dat het speelgoed niet goed is te reinigen en zo niet valt te ver kopen (en dat is voor speel goed, waar kinderen mee spe len heel belangrijk). Een dag later komen bij speelgoedwinkelier Wim de Bas drie opkopers kijken. Ze doen via de verzekering een bod op de totale winkelvoor raad. begint een periode met veel telefoneren met leveranciers en vertegenwoordigers om weer een nieuwe speelgoed- voorraad op de planken te krijgen. Donderdag 25 juli wordt de hele winkelvoorraad wegge haald. Een dag later wordt er Met de nieuwe vorm van dienstverlening speelt de KNVB in op de ontwikkelin gen van deze tijd. Privatise ring van accommodaties, her structurering van sportvel den, lastenverzwaring en afnemende inkomsten, zijn slechts een greep uit de pro- blematieken waar een be stuurder vandaag de dag mee te maken krijgt. Bestuurders hebben echter niet altijd zelf de kennis in huis en/of de tijd om een passende oplossing te vinden. Afhankelijk van de vraagstel ling zal.de clubondersteuner problemen snel kunnen tac kelen of -in overleg met de vereniging- besluiten dat be geleiding op langere termijn nodig is. De clubondersteu ner levert dienstverlening op maat. GOUDA/WADDINXVEEN i - Voor de Goudse fotowed- j strijjl ‘Kijk op kleur' van j het ‘Verzetsmuseum Zuid- 1 Holland en de Stichting Provinciaal Platform Anti- Racisme is al een aantal j goede foto’s ingezonden. Maar meer foto’s zijn wel- ;:komf' j De fotowedstrijd ‘Kijk op kleur* wil de mensen be- wuster laten kijken en na- denken over de gekleurde 1 samenleving van Neder- land. Er is een hoofdprijs van ‘i l.OOO,- te winnen met de beste foto die het meest aansluit bij het thema. Naast de hoofdprijs zijn er |>er categorie nog drie klei- jnere geldprijzen van {ggO;-; 150,- en 100,- te «ivihuen. •©e^miterste sluitingsda tum is maandag 19 augus tus 1996. i)e Jury, die bestaat uit Anil Ramdas, Vincent Mentzel, Anneke van Veen, Felix de Rooy en Willem Diepraam, zal vrij dag 6 september bepalen welke foto’s een prijs ver dienen. J)e details van de fotowed strijd staan vermeld op hen folder die is te verkrij gen bij het Verzetsmuse um Zuid-Holland, Turf markt ‘30, Gouda, tel. 0182-520385. Bleef van Faunaland Hoodie niets gespaard, ook de Wig- wam-speelgoedwinkel Wim de Bas zag er bijvoorbeeld door de rookontwikkeling na de brand van vrijdag 19 juli verschrikkelijk vies uit. Al gauw werd een gedeelte van de speelgoederen uit deze winkel weggehaald door een Brabantse opkoper. Winke lier Wim de Bas vond het sa men met de verzekeringsex pert en schoonmaakbedrijven niet verantwoord de winkel voor het publiek open te hou den. Juist voor speelgoed is hygië ne belangrijk en omdat de ge hele winkel na de brand bij buurman Faunaland Hoodie onder het roet lag werd de speelgoedzaak gesloten. Donderdag 8 augustus hopen de flink opgeknapte en aan gepaste Wigwam-speelgoed- winkel en Van de Kaasplank weer te open te zijn. Wim de Bas gaat dan verder als speelgoed hobbyspeciaal- zaak, dus geen doe-het-zelf- artikelen meer, die zijn dan alleen te koop bij broer Henk de Bas aan de Jan Dorre- kenskade-Oost (de Vakman). In Waddinxveen-Noord wordt nog volop teruggeke ken naar vrijdag 19 juli, de avond van de brand in het winkelcentrum Luifelbaan. Om 18.50 uur was er branda larm. Tien minuten later werd speelgoedwinkelier Wim de Bas door achterburen van de Luifelbaan gewaar schuwd. Toen hij enkele mi nuten later ter plaatse was bleek de vrijwillige brand weer al volop aan het blussen te zijn. In het najaar organiseert Martine Berkhof in District West IV thema-avonden vóór verenigingsbestuurders. Op de avonden wordt voorlich ting gegeven over actuele on derwerpen. De verenigingen ontvangen binnenkort een uitnodiging in de bus. Op vrijdag 6 september aan staande houdt het District West IV open huis. Vanaf 19.00 tot circa 21.30 uur zijn verenigingen en officals wel kom om een kijkje te nemen in het vernieuwde districts kantoor aan de Leningrad- plaats in Rotterdam. Tevens is er de gelegenheid om ken nis te maken met de leden van het Districtsbestuur, de Districtsmanager en de me dewerkers van Wedstrijdza- ken, Ledenadministratie, Clubondersteuning, Voetbal- technische Zaken en Finan ciën. De opening van het ge bouw - door voorzitter van Rijk - krijgt een feestelijk tin tje. ROTTERDAM - Sinds 1 juli 1996 hebben de 9 districten van de KNVB één of meer clubondersteuners in dienst. De clubondersteuners zijn aangesteld om het bestuurs kader van voetbalverenigingen en andere KNVB leden te adviseren en te ondersteunen. Op allerlei gebied: ac- commodatiezaken, marketing, juridische vraagstuk ken, financiën of de verenigingsorganisaties. In dis trict West IV is Martine Berkhof aangesteld als clubon dersteuner. Neli en Stutterheim keukenarchitectuur (0182) 624 624 Terinzagelegging ontwerp-besluit Binnengekomen kapaanvragen Zuidplaslaan 102 1 eucalyptus in achtertuin Schriftelijke bedenkingen tegen de aanvraag en het ontwerp-besluit kunnen Verleende kapvergunning Maatregelen ter bestrijding van botulisme Terinzagelegging besluit VAKANTIE SOCIAAL RAADSVROUW De chemocar rijdt weer op vrijdag 9 augustus 1996 Het besluit is niet gewijzigd ten opzichte van het ontwerp-besluit. r Zij die beroep instellen kunnen bij een spoedeisend belang overeenkomstig MMM 'r Burgemeester en Wethouders delen mede dat vanaf 8 augustus 1996 het ontwerp-besluit ter inzage ligt inzake de aanvraag van: Het besluit met bijbehorende stukken ligt vanaf 8 augustus 1996 gedurende zes weken voor eenieder ter inzage bij de afdeling Volkshuisvesting, Ruim telijke Ordening en Milieu in het gemeentehuis alhier, elke werkdag van 08.30 tot 12.30 uur en, op verzoek op de maandagavonden gedurende drie uren (doorkiesnummer 62 47 57, de heer W.P. Kaandorp). Burgemeester en Wethouders delen mede dat op 30 juli 1996, onder voor schriften ter bescherming van het milieu vergunning ingevolge de Wet milieubeheer is verleend aan: Het beroepschrift moet in tweevoud worden ingediend bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA ’s-Gravenhage. Het ontwerp-besluit. de aanvraag en andere ter zake zijnde stukken liggen vanaf 8 augustus tot 5 september 1996 ter inzage bij de afdeling Volks huisvesting, Ruimtelijke Ordening en Milieu in het gemeentehuis alhier, elke werkdag vanaf 08.30 tot 12.30 uur en, op verzoek, op de maandagavonden gedurende drie aaneengesloten uren (tel. 62 47 57, dhr. W.P. Kaandorp). Desgewenst kan een mondelinge toelichting worden verkregen. Desgevraagd bestaat gedurende voornoemde termijn voor eenieder gele genheid tot een gedachtenwisseling over het ontwerp van het besluit en het mondeling inbrengen van bedenkingen daartegen (tel. 62 47 57, dhr. W.P. Kaandorp). Raadhuisplein 1 Postbus 400, 2740 AK 624 680 624 500 610 401 624 524 624 760 612 570 Eenieder die meent door dit besluit in zijn of haar belang te zijn getroffen kan ingevolge de Algemene Wet Bestuursrecht binnen 6 weken na publi catie van dit besluit een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij het col lege van Burgemeester en Wethouders.- Voor informatie kunt u terecht bij de afdeling Voorbereiding werken en Verkeer. Boekweitakker 47 Tesselschadelaan 21 Chopinlaan 30 Kamilleveld 19 Vooraankondiging verkeersmaatregelen Burgemeester en Wethouders maken bekend dat zij voornemens zijn de volgende verkeersbesluitèn te nemen: Parkeerverbod Nicolaaserf Naar aanleiding van de wens tot het verbeteren van de plaatselijke ver- Gereserveerde invalidenparkeerplaats. In verband met rechten voortvloeiende uit invaliditeit is besloten dat wordt overgegaan tot de inrichting van gereserveerde invalidenparkeerplaatsen in de direckte omgeving van het adres Haverakker 56. Het besluit wordt de dag na afloop van de beroepstermijn van kracht, tenzij vóór deze datum beroep is ingesteld en een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening is gedaan. Een besluit wordt dan niet van kracht voordat op dit verzoek is beslist. Van de indiener van een beroep en/of een verzoek om een voorlopige voor ziening wordt een zeker bedrag aan griffiegeld verlangd. de Algemene wet bestuursrecht eert verzoek doen tót het treffen van een voorlopige voorziening. Dit verzoek moet binnen bovengenoemde termijn worden gericht aan de Voorzitter van de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. 1 kastanjeboom in achtertuin 1 berk in voortuin 1 ceder in voortuin 1 populieren 1 wilg (i.v.m. uitbouw woning) 30 km/uur-zone Zuidplas 90 Gelet op de wenselijkheid de gemiddelde snelheid laag te houden is geko zen om,een lagere maximumsnelheid te realiseren in woongebieden. Dit komt voort uit het door de raad op 13 september 1994 vastgestelde rapport "Categorisering van wegen”. Daarom is besloten de wijk Zuidplas 90 in te richten tot 30 km/uur zone als bedoeld in artikelen 62 en 63 van het Regle ment Verkeersregels en Verkeerstekens 1990, juncto de Uitvoeringsvoor- schriften inzake Verkeerstekens van het Besluit Administratieve Bepalingen inzake het Wegverkeer, juncto de Wegenverkeerswet 1994. Deze maatre gel wordt ondersteund door aanleg van fysieke snelheidsmaatregelen. De zone wordt omschreven als zijnde het gebied begrensd door het land- hoofd Zonnehof, de kruising Sterrenlaan en het landhoofd Poolster. keersveiligheid is besloten tot het instellen van een parkeerverbod. Dit par keerverbod zai gelden over een afstand van 12 meter in het Nicolaaserf schuintegenover de T-splitsing en ter hoogte van de huisnummers 1 en 3. Deze verkeersmaatregel wordt aangegeven door middel van het aanbren gen van een gele onderbroken streep op de trottoirband. Procedure Met betrekking tot dit voornemen bestaat de mogelijkheid tot inspraak. Als u hiervan gebruik wilt maken kunt u gedurende twee weken na publicatie datum contact opnemen met de afdaling Voorbereiding werken en Verkeer. Na afloop van deze periode worden de inspraakreacties verwerkt. Dit alles mede in het kader van de Wet Algemene Maatregelen van Bestuur \NhBW. Vervolgens worden de definitieve verkeersbesluiten genomen. Op vrijdag 9 AUGUSTUS a.s. kunt u weer het bewaarde klein chemisch afval (K.C.A.) persoonlijk bij de Chemocar afgeven. De Chemocar stopt op de volgende tijden en plaatsen: 08.30-09.15 uur wijk Zuidplas, Zuidplashof, kringloophaite; 09.20-09.50 uur wijk Zuidplas, cirkelflat; 09.55-10.40 uur Bomenwijk, winkelcentrum leplaan; 10.45-11.15 uur St. Victorwijk, wijkgebouw Zonnig Zuid; 11.20-12.05 uur Oostpolderwijk, Overtoom; 12.50-13.30 uur Centrum, Passage ingang stationszijde; 13.35-14.20 uur Vondelwijk, winkelcentrum Luifelbaan; 14.25-15.10 uur Groenswaard, winkelcentrum Groensvoorde; 15.15-16.00 uur Willem de Zwijgerlaan bij de markt. Door de gemeente wordt op dit moment bekeken of het mogelijk is dat vanaf oktober a.s. de Chemocar ook in de Zeeheldenbuurt kan komen. Regels van de Chemocar: - bedrijven kunnen niet bij de Chemocar (en -afvalstation) terecht; - u mag het K.C.A. absoluut niet vooraf bij de halteplaats zetten, omdat dan eventueel kinderen ermee kunnen gaan spelen; - injectienaalden moet u in een gesloten verpakking aanbieden; - lege plastic flessen van chloor, ammonia, spiritus e.d. kunnen nadat ze met water zijn omgespoeld worden weggegooid in de grijze container of de vuilniszak; - goed geleegde verfblikken kunnen in de blikbak worden gegooid. De sociaal raadsvrouw, mevrouw drs. C.M.J. de Bakker, is in verband met vakantie afwezig van maandag 22 juli tot maandag 26 augustus a.s. - U kunt botulisme helpen voorkomen door in de zomermaanden (water)vogels niet te voederen. - Bij het aantreffen van dode of zieke dieren moet u zo snel mogelijk de gemeente waarschuwen, tel.: 62 45 00. - Geef nooit dode dieren met de vuilnisman mee. Dit kan het besmettings gevaar vergroten; niet doen dus. Gebieden waar botulisme kan voorkomen: - Water achter de Vondellaan (plas rioolwaterzuivering). - Gouwebos. - Petteplas. Hoewel de in Zuid-Holland voorkomende vorm van botulisme voor mensen in principe ongevaarlijk is, blijft enige voorzichtigheid bij bijvoorbeeld zwem men en piankzeilen in met botulisme besmette wateren geboden. Rondweg 250, tussen 10.00 uur'en 15.00 uur; op zaterdag van 09.00 uur tot 12.00 uur Deze rechten zijn bedoeld als vermeld in artikel 26, lid b van het Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens 1990 juncto de Wegenverkeerswet 1994. De verkeersmaatregel wordt aangegeven met een bord. Indien u 9 AUGUSTUS a.s. niet in de gelegenheid bent om uw K.C.A. in te leveren, kunt u: - het chemisch afval bewaren tot één van de volgende inzamelin gen te weten: 11 oktober 1996 13 december 1996 - uw buren of kennissen vragen uw K.C.A. te brengen en af te geven - het K.C.A. op werkdagen brengen naar het afvalstation aan de Zuidelijke BOTULISME In deze zomermaanden is de kans groot dat botulisme ontstaat. Botulisme is een besmettelijke vorm van voedselvergiftiging waaraan vooral (water)vogels en vissen kunnen sterven. Botulisme is meestal niet gevaar lijk voor mensen. Elke dode (water)vogel of vis vormt een mogelijke bron van besmetting en moet daarom zo snel en hygiënisch mogelijk worden opgeruimd. SS OPENINGSTIJDEN Het hele gemeentehuis elke werkdag van 08.30 tot 12.30 uur. In de middaguren kunt u alleen terecht op afspraak. Openingstijden afdeling Publiekszaken zie elders in deze rubriek. Afvalstation voor afgifte (grof)vuil en K.C.A. Elke werkdag van 10.00 tot 15.00 uur en zaterdag van 09.00 tot 12.00 uur. Burgemeester en wethouders alleen na afspraak via de secretaresses. Sociaal raadsvrouw op werkdagen (behoudens de woensdagen) van 09.00 tot 12.30 uur of na telefonische afspraak. Jx-wflK - de directie Leitz-Service B.V. inzake de aanvraag om een nieuwe, de gehele inrichting omvattende vergunning voor een slijperij/draaierij met opslag en magazijnen op het perceel Mercuriusweg 5. Het rooien van bovengenoemde bomen en houtopStanden heeft geen gevolgen voor aantasting van natuur-, landschap- of dorpschoon, als bedoeld in artikel 5.4.2. van de Algemene Plaatselijke Verordening. kregen en wel tot het einde van de termijn waarbinnen beroep kan worden ingesteld tegen het besluit op de aanvraag. - de directie van Van Noort Bedrijfsmiddelen B.V. om een nieuwe, de gehele inrichting omvattende vergunning ingevolge de Wet milieubeheer voor een transport- en verhuisonderneming op het perceel Coene- coop 95 en t.o. 95. Ingevolge het bepaalde in artikel 4.5.3c van de Algemene Plaatselijke Ver- Ook na afloop van vorengenoemde periode kan nog inzage worden ver- ordening maken Burgemeester en Wethouders van Waddinxveen bekend de volgende aanvragen te hebben ontvangen: Loket voor Burgerlijke Stand, Burgerzaken, Reis- en Rijdocumenten maandag tot en met donderdag :08.30 - 14.00 uur vrijdag :08.30 - 12.30 uur dinsdag- en donderdagavond :19.00 20.30 uur Het loket voor de Algemene Publieksinformatie is dagelijks geopend van 08.30 - 14.00 uur (vrijdag 12.30 uur). Daarna kunt u voor infor matie terecht bij de receptie. De receptie is dagelijks geopend van 08.30 - 17.00 uur (op vrijdag tot 16.30 uur). Tijdens beide avondopenstellingen is de receptie (of het loket voor de Algemene Publieksinformatie) geopend. Alleen zij die tijdig (schriftelijk ol mondeling) bedenkingen hebben ingé bracht tegen het ontwerp van een besluit kunnen later beroep instellen bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, tenzij wordt aan getoond dat men redelijkerwijs niet in staat is geweest (tijdig) bedenkingen in te brengen, danwel de besluitvorming straks afwijkt van het voornemen. Indien gewenst, worden de persoonlijke gegevens van degene die een bedenking indient, niet bekend gemaakt. Het verzoek daartoe moet schrif telijk, tegelijkertijd met de bedenkingen, worden ingediend. Tot 19 september 1996 kan beroep worden ingesteld bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State door. - degenen die bedenkingen hebben ingebracht tegen het ontwerp van het besluit: --..debetrokken adviseurs; belanghebbenden aan wie redelijkerwijs niet kan worden verweten geen bedenkingen te hebben ingebracht tegen het ontwerp van het besluit. Jl I. s I. 'Ij o 't l' Parkeerverbodzone Zuidplas 90 Vanwege de wenselijkheid een geordende situatie te verkrijgen en ter voorko ming van afzonderlijke parkeermaatregelen is belsoten om in de nieuw aan te leggen wijk Zuidplas 90 over te gaan tot het instellen van een parkeerverbod zone van de daarvoor voorbestemde parkeervakken. Dit als bedoeld in artikelen 62 en 63 van het Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens 1990, juncto de Uitvoeringsvoorschriften inzake Verkeerstekens van het Besluit Administratieve Bepalingen inzake het Wegverkeer, juncto de Wegenverkeerswet 1994. De maatregel wordt aangegeven met borden. Deze maatregel wordt ondersteund door aangifte van parkeervakken. De zone wordt omschreven als zijnde het gebied begrensd door het landhoofd Zonnehof, de kruising Sterrenlaan, en het landhoofd Poolster. 'i i i TELEFOONNUMMERS Gemeentehuis postadres telefax Afvalstation (ophalen grofvuil) Zuidelijke Rondweg 250, Centraal Meldpunt Zorg Pr. Bernhardlaan 9, Meldpunt discriminatie Instituut Sociaal Raadslieden Meldpunt vandalisme aan openbare voorzieningen Gouwebad ”De Sniep" (informatie) Overige belangrijke telefoonnummers zie pagina 5 gemeentegids Afsluiting niet bestemmend verkeer Naar aanleiding van diverse verzoeken ondersteund door schriftelijke indie ning, onder verwijzing van een succesvolle tijdelijke periode tijdens de Pad- detrek 1996. zal worden overgegaan tot afsluiting van de Wilhelmina- kade/Stoofkade voör al het gemotoriseerde verkeer met uitzondering van bestemmend verkeer. De verkeersmaatregel wordt aangegeven met een bord onderbord ’’uit gezonderd bestemmend verkeer". I „Aft, I--J----- --- j t door eenieder tot 5 spetember 1996 bij hun college worden ingediend. 't I, I, II I i' r Een blik in de al wat leeggeruimde winkel van speelgoed winkelier Wim de Bas na Je brand. (Foto: Wim de Bas). Ridderhof 51 Alphen a d Rijn Telefoon 0172j«73%e9

Weekblad voor Waddinxveen | 1996 | | pagina 3