Burgers tevreden over service van de politie Kindervakantie-activiteiten in Kreater-gebouw intratuin Wim de Wit D66-raadslid Gele tuin-dwerg 95 I Onderzoek naar lekriolering en handhaving waterpeilen Kerngroep zoekt nieuwe leden en een nieuw project Disco's in Het Zuidhonk COLOPHON 1 ii I i I ■f MEDISCHE DIENSTEN van BURGELIJKE STAND r KERKDIENSTEN van vaak onvoldoende. voor de loterij J.J. Vermeij en A.S.M. Siero; P. Roos en S.E. van Dooren; P.Blonk en C. Grendel; H.B. Mulders en F.E.K. de Haan; J.T. de Jong en M.E. de Vries; M. Sloof en B. Lanser; J.L. Angenent en W.A. Ie Clerq. C. van Wilgen en J.M. van der Sluis; R.E. Verdier en M. Gi- lijamse; M. van Leeuwen en E. de Visser; A.C.A. de Wit en L.C.M. van Es; E.J. den Toom en W.E.J. Kamp. 10.00 uur leesdienst 18.00 uur leesdienst Door de D66-fractie is, in ver band met het vertrek van A.J.M. Hogervorst en de be noeming van W.L.J. de Wit als lid van de gemeenteraad, verzocht om enkele wijzigin gen in de vertegenwoordiging van haar fractie in diverse commissies. 10.00 uur W. Knecht Kerkstraat 13, telefoon 0182- 631932. Ook mensen die belangstel ling hebben om te helpen bij de activiteiten kunnen zich melden bij de stichting. 9.00 uur ds. M.J. Oosting WADDINXVEEN - Vrijdag avond 9 augustus om half acht houdt de Stichting Wijk- D66-fractie thans met twee leden vertegenwoordigd. Tenslotte verzocht de D66- fractie om de benoeming van F.G. Bos als plaatsvervan gend lid van het algemeen be stuur van het Bedrijvenschap Regio Gouda, zulks ter voor- Het thema van deze tweede reeks activiteiten is ’circus’. De kinderen zullen met el kaar in drie dagen tijd een circus opbouwen. Zij kunnen dan circusacts in studeren, leren schminken, costuums ontwerpen en de cors bouwen. Voor ieder kind is er een rol weggelegd in het circus. Op donderdagmiddag zullen de kinderen in een voorstelling laten zien wat zij zoal hebben geleerd. De activiteiten beginnen om 10.30 uur en duren tot 15.00 uur. Het kost 2,50 per dag en het is de bedoeling dat ie der kind een lunchpakketje meebrengt. De kinderen die hieraan mee willen doen kunnen zich nog aanmelden bij de Stichting Waddinxveens Welzijnswerk, tussenin; de samenstelling - van de groep zou dit moeten weerspiegelen. De oproep is bedoeld voor mensen die er zin in hebben de Derde Wereld een beetje dichter bij Waddinxveen te brengen. De Kerngroep Ont- de Rijn en Gouwe-lijn het openbaar vervoer in het ge bied verbeteren. De nieuwe sneltramverbinding zal zo veel mogelijk gebruik maken van de bestaande spoorlijn Gouda-Alphen aan den Rijn- Leiden. De benodigde investeringen blijven daardoor enigszins blijven. De totale kosten van het traject van ongeveer 60 kilometer worden desalniet temin geschat op 480 tot 550 miljoen gulden. Rond het thema ’Avontuur in welzijnsland’ hebben zo’n 50 kinderen naar hartenlust kunnen spelen, knutselen en fantaseren. Gerrit Bos, oud 82 jaar; Leendert Johannes van Nelfen, oud 70 jaar; Willemina Everdina Maria Jeukens, oud 92 jaar; Willem van Dijk, oud 66 jaar; Johannes Matthijs An- thonius de Jong, oud 69 jaar; Jan Comelis Koren, oud 84 jaar; Jan Reinders Kromkamp, oud 81 jaar. het intergemeentelijke sa menwerkingsorgaan Midden- gezamenïijk Holland (ISMH). De plannenmakers hebben berekend dat er in het jaar 2010 dagelijks tussen de 60.000 en 75.000 mensen van de nieuwe lijn gebruik gaan maken. Op jaarbasis zijn dat er tussen de 19 en 24 miljoen. De volgende stap is dat het plan door minister A. Jorrits- ma-Lebbink van Verkeer en Waterstaat wordt opgenomen in het Meerjarenprogramma Infrastructuur en Transport. Het is de bedoeling in 1999 met de uitvoeringsfase te be ginnen. 9.30 uur student C. Dijk, Kampen 17.00 uur ds. D. Grutter, Rijnsburg WADDINXVEEN - Burgers in het politiedistrict IJssel en Gouwe (Waddinxveen en regio) waarderen de ma nier waarop zij door de politie worden geholpen en te woord worden gestaan. Dat blijkt uit de voorlopige uit slag van een nu een halfjaar aan de gang zijnde enquê te onder mensen die ergens aangifte van kwamen doen of de politie op een andere manier nodig hadden. WADDINXVEEN - In het gebouw van het centrum voor kunstzinnige vorming ’Kreater’ (Kerkstraat) zijn de eerste drie dagen kinderactiviteiten gehouden door de Stichting Waddinxveens Welzijnswerk (SWW). Eind au gustus volgt een tweede reeks van drie dagen. WADDINXVEEN - In de Waddinxveense gemeenteraad is Wim de Wit de vertrekkende D66-fractievoorzitter Antoon Hogervorst opgevolgd. Dat heeft ook gezorgd voor enkele verschuivingen in de raadscommissies. I (in samenwerking met de Vrijzinnige Hervormden) Kerkgebouw Zuidkade: I 10.00 uur geen opgave 9.30 uur leesdienst en 15.00 uur leesdienst door ds. J.J. van Eekeveld WOENSDAG 14 AUGUS TUS 19.30 uur ds. J.W. Verweij Op verzoek van de D66-frac- tie is W.L.J. de Wit benoemd als lid van de commissie alge meen bestuurlijke zaken en commissie I, alsmede als plaatsvervangend lid van de vaste commissie van advies voor de bezwaar- en be roepschriften. Hij fs in die commissies A.J.M. Hoger vorst opgevolgd. Voorts verzocht de D66-frac- tie om de benoeming van een nieuwe (extra) vertegenwoor diger van deze fractie in com missie IV, eveneens ter voor ziening in de opvolging van blijft overigens hoog. ’Ik her ken hierin de zorg waarmee politiemensen klanten te woord staan en afhandelen’, aldus districtschef N.J. van Ooik. Doorgaans wordt het publiek direct (binnen vijf minuten) geholpen. Mensen ervaren dat zij goed hun verhaal kun nen doen (97%), dat de politie geïnteresseerd is in de be sproken probleem (96%), dat de politie voldoende initiatie ven toont (90%) en voldoende kennis bezit (89%). Bij door verwijzing is de wachttijd grotendeels (82%) korter dan zes minuten. Minder positief (en dat is ook begrijpelijk) is het publiek over de wacht- en opvang ruimten waarin een en ander plaatsvindt. Zo wordt op meerdere locaties inn het po litiedistrict een goede zit plaats gemist en is de privacy De eerste dag hebben de meisjes en jongens een be zoek gebracht aan sprookjes land en de tweede dag stond er een wereldreis op het pro gramma, begeleid door een stewardess. De derde dag hebben de kin deren samen met de Indiaan Mugisha spannende avontu ren beleeft en een Indianen dorp gebouwd. De laatste week van de schoolvakantie zullen er op nieuw kinderactiviteiten worden gehouden op dinsdag 27, woensdag 28 en donder dag 29 augustus. De vertegenwoordiging van de D66-fractie - welke thans drie niet-raadsleden telt (commissies I tot en met III) - zal drie niet-raadsleden blij- treffende flat. Voorafgaand aan de aanleg van de by-pass heeft het toenmalige water schap Noordwoude desge vraagd schriftelijk laten we ten geen aanleiding te zien tot het maken van opmerkin gen. Het waterschap Meer en Woude heeft echter in vorig najaar schriftelijk laten we ten de by-pass nu te zien als een knelpunt en heeft de ge meente, onder dreiging van bestuursdwang, gemaand dit knelpunt voor 1 mei van dit jaar op te heffen. B. en W. van Waddinxveen hebben hiertegen bezwaar gemaakt en bestuurlijk over leg in januari van dit jaar heeft tot begrip geleid voor wederzijdse standpunten. In dit bestuurlijke overleg is er door Waddinxveen op aan gedrongen het onderzoek uit te voeren dat de Grontmij in haar rapportage voorstelt. De Grontmij geeft namelijk aan dat de werkelijke afname van water veel groter is dan Moniek d.v. W.P.T. Beelen en W.J.M. van Haren; Daan Dirk z.v. A. Cammeraat en W.E. van Breda; Nicole Marrig- je Neeltje d.v. A. de Feij en N.J. Karemaker; Daisy d.v. C. Geukes en A.A. Hulscher; Mirjam Cornelia Willemina d.v. S.S. Huizenga en G.J. Baakman; Victor Anthony z.v. R.D. de Vries en J.T. Mulder; Jordi z.v. D. Alphenaar en I. van Gijzen; Rhodé d.v. A. Baak en M. Rooker; Nikki d.v. W.F. Hoogendoorn en J.M. de Vreede; Lisa Melanie d.v. R.H. Ki- vits en A.C. Maaten; Nienke Martine d.v. A.H. Prins en B. Michaël; Robin d.v. P.F.J. Remmerswaal en J.A.M. van Boxtel; Claudia Priscilla d.v. J.P. v.d. Water en D.A. Blom; Susanne d.v. R.J. Wijnstekers eri P.C. Vermeer; Jack z.v. J.H.P.P. Bor en V. Hekelaar; Rens Petrus z.v. J.P. Fianen en I. Zwaard; Erwin Paulus Nicolaas z.v. M. Kieft en I.G.C. van den Berg; Yannick z.v. H. Lammertse en P.J.J. Ver meulen; Iris d.v. H.J. Oosterveen en W.P. Stoppelenburg; Kevin Christiaan z.v. R. Teeuwen en C.M.E. Derksen. het waterschap, naar ge streefd het juiste peil te handhaven om eventuele oor zakelijke verbanden uit te kunnen sluiten. In het eerdergenoemde rap port geeft de Grontmij zeven oplossingsrichtingen aan om tot een betere handhaving van het waterpeil te kunnen komen. Eén van deze oplossingen zou zijn het opheffen van de zoge naamde by-pass in de Passa ge, die belemmerend werkt bij de doorstroming van het water. Deze by-pass is in 1985 aan gelegd ten behoeve van de be strijding van de waterover last in de kelder van de be- Daarnaast hebben B. en W. in het bestuurlijke overleg aangeboden een onderzoek te doen naar de mogelijkheden van de aanleg van een tweede inlaat op het lekrioolsysteem vanuit de Gouwe door de Jan Dorrekenskade naar de Pet- teplas, omdat hier gedeelte lijk gebruik kan worden ge maakt van een bestaande lei ding. Het bestuurlijk overleg wordt in de brief van Meer en Wou de van februari dit jaar be vestigd. Meer en Woude kon digt verder aan het door de Grontmij aangegeven onder zoek te willen houden ter be paling van eventuele grote lekverliezen en legt nogmaals de nadruk op aanpassingen van de by-pass in de Passage^ B. en W. hebben hierop gere ageerd in die zin dat zij gaar ne mee willen werken aan het te houden onderzoek naar eventuele lekverliezen, dat naar aanleiding van het raadsbesluit met betrekking tot het winkelcentrum de wij ziging van de by-pass in de Passage meegenomen wordt in de renovatid en dat het col lege een onderzoek door de Grontmij wil laten uitvoeren om de mogelijkheden te bepa len voor de aanleg van een tweede inlaat vanuit de Gou we op het lekrioolstelsel. Voor de praktijk van de huisartsen Alberts, Van den Brule, Van der Linde en Vreeken (groep I) heeft dienst: P.J.E. van der Linde, Souburghlaan 15, tel. 632222 G. Siemons, Mozartlaan 2-4, tel. 612676 Van den Dries, Zuidplaslaan 434, tel. 0182-633000 A. Voss-Becks, Peuleyen 60, tel. 616801 10.00 uur samenkomst De regeling ‘medische weekeinddienst' is uitsluitend be doeld voor dringende gevallen, waarvan de behandeling niet tot de eerstvolgende werkdag kan wachten. op zaterdag en zondag van 10.00 - 11.00 uur en van 16.00 - 17.00 uur. Voor deze spreekuren behoeven geen afspraken gemaakt te worden. 9.30 uur leesdienst 17.00 uur leesdienst WOENSDAG 7 AUGUSTUS 19.30 uur ds. J. van Prooijen WOENSDAG 14 AUGUSTUS 19.30 uur kand. G.J. van Tilburg Eucharistieviering op zon dag om 9.30 uur en op woensdag om 19.00 uur. Eucharistieviering op zater dag om 19.00 uur, op zondag om 11.15 uur, op dinsdag om 9.00 uur en op donder dag om 9.00 uur. Opmerkelijk blijft dat bijna de helft van de mensen zegt niet te weten wanneer “hun* bureau open is. Kennelijk gaan deze tijden pas spreken op het moment dat iemand de politie nodig heeft. De verstrekking van enquê tes aan het publiek gaat voor lopig door. Districtschef N.J. van Ooik is benieuwd naar het publieksoordeel in ‘va- kantietijd1 en naar ideeën ter verbetering van de opvang en wachtsituatie. Er bestaat een dringende be hoefte, voor zowel Meer en Woude als voor de gemeente, om de handhaving van het waterpeil wederom beheers baar te krijgen zonder dat de huidige bijzondere aanvul lende maatregelen nodig zijn. Hiertoe is het noodzakelijk deel te nemen aan onderzoek van Meer en Woude om even tuele grote lekverliezen op te sporen. Daarnaast achten B. en W. het van belang de mo gelijkheden te onderzoeken voor de aanleg van een twee de inlaat vanuit de Gouwe vanuit het oogpunt van be drijfszekerheid en vergroting van de watertoevoercapaci- teit. In het kader van de reno vatie van het winkelcentrum aan de Passage is het noodza kelijk aanpassingen aan de by-pass mee te nemen even eens ter vergroting van de watertoevoercapaciteit. ZOETERWOUDE/WADDINXVEEN - Het is mogelijk een hoogwaardige sneltramverbinding tussen Gouda-Al- phen aan den Rijn-Leiden (via Waddinxveen en Bo skoop) en Katwijk-Noordwijk aan te leggen. een produkt van Zuid-Holland, de vervoerre- gio Rijn- en Bollenstreek en 9.30 uur kand. G.J. v.d. Top, Lunteren 17.00 uur ds. A.W. van der Plas 9.30 uur ds. A.W. van der Plas 18.30 uur kand. D. Verkuil 9.30 uur ds. T. van ’t Veld, Ede 17.00 uur ds. C.D. Zonnen- berg 9.30 uur kand. F. Maayen, Giessen-Neder-Hardinxveld 17.00 uur ds. T. van ’t Veld, Ede 9.30 uur ds. H,.J. Voors, Den Haag 17.00 uur SoW-dienst in Ontmoetingskerk met ten hoogste twee leden laten vertegenwoordigen, met dien verstande, dat een lid afkomstig dient te zijn uit de raad. Voorts mag het (totale) niet- raadsleden in bedoelde com missies per fractie niet hoger zijn dan het aantal raadsze- tels van de desbetreffende fractie. De handhaving van het wa terpeil, voor wat betreft het gebied ten noorden van de Jan Dorrekenskade en ten westen van de- Gouwe, valt onder verantwoordelijkheid van het waterschap Meer en Woude. De (water)voeding van het Waddinxveense gebied vindt plaats vanuit de Gouwe (ter hoogte van de gemeentewerf, Noordkade 48) via de ring vaart, lekrioolstelsel en de Petteplas. Al jaren bestaat het probleem om in de omgeving van de ou de begraafplaats (Kerkweg- West), in de Kleikadevaart en in het lekriool aan het Noor- deinde het vereiste waterpeil van 2,38 - NAP te handha ven. Met aanvullende maatrege len van zowel het waterschap Meer en Woude als de ge meente Waddinxveen is het gelukt het waterpeil binnen aanvaardbare marges te hou den. Aangezien deze situatie niet zo kan voortduren heeft de Grontmij, in opdracht van het waterschap Meer en Woude, een onderzoek ver richt naar de capaciteitspro- blematiek van het lekriool. De Grontmij geeft in haar rapport ‘Capaciteitsproble- matiek lekriolering Waddinx veen1 van vorig jaar juli aan dat zowel in de toevoer als in de afname van het water oor zaken te vinden zijn die de handhaving van het water peil bemoeilijken. Hoewel er niet een directe re latie kan worden gelegd tus sen het waterpeil in de slo ten, in het lekriool en de grondwaterstand wordt er door de gemeente, mede met ven tellen (commissies I, II en IV). W.L.J. de Wit blijft lid van commissie III, waarin hij als niet-raadslid zitting had. In A.J.M. Hogervorst. Als kan-* commissie IV is en blijft de didaat werd voorgedragen L. de Haan (niet-raadslid) te Waddinxveen. Ingevolge het hieromtrent be paalde in de verordening, kunnen de fractie van de in de raad vertegenwoordigde politieke partijen zich in de commissies I tot en met IV ziening in de opvolging van de heer A.J.M. Hogervorst. Tegen de benoeming van F.G. Bos als plaatsvervangend lid van het algemeen bestuur van het Bedrijvenschap be stond evenmin bezwaar, zulks gelet op het hierom trent bepaalde in de gemeen schappelijke regeling Bedrij venschap Regio Gouda. In verband met het vertrek van A.J.M. Hogervorst en diens opvolging door W.L.J. de Wit als raadslid eb als fractievoorzitter is hij aange wezen als lid van de vertrou wenscommissie. Belangstellenden kunnen contact opnemen met Louise Perbal (tel. 0182-615718) of met Huub Huijten (tel. 0182- 392840). bouw Het Zuidhonk (Zuidpla slaan) een disco voor de jeugd in de leeftijdsklasse van 11 tot en met 16 jaar. De toe gangsprijs bedraagt ƒ2,50 in clusief een consumptiebon. De jongere kinderen komen aan bod op zaterdagavond 10 augustus. Deze disco vangt aan om 18.30 uur en duurt tot 20.00 uur. De kosten be dragen ƒ2,50 inclusief een Dat betekent het geven van consumptiebon en een lootje voorlichting en het bewust maken van de Waddinxve- ners over het leven van men sen in ontwikkelingslanden. Wat zijn hun problemen, hoe leven ze, wat willen ze berei ken en hoe kunnen Waddinx- veners daaraan iets bijdra gen. Frisse ideeën hierover heeft de Kerngroep Ontwikkelings- De aangifteruimten worden hard nodig. Daarom zoekt de Het plan is in zijn algemeen als schoon (85%) en comfortabel (84%) ervaren en de meeste mensen voelen zich bij de politie op hun gemak (93%). Tk denk dat met het in ge bruik nemen van een nieuw districtsbureau aan de Lima- weg in Waddinxveen deze si tuatie sterk verbeterd wordt. Na het lezen van deze gege vens heb ik de medewerkers uitgenodigd na te denken over de verbetering van de wachtmogelijkheden en de privacy’, aldus de districts chef. 9.30 uur ds. J.J. Kuiper, Noordwijk 17.00 uur ds. J. Haitsma, Boskoop (SoW-dienst) 10.00 uur Openbare toe spraak 11.00 uur Wachttorenbe spreking de theoretisch berekende en dat nader onderzoek moet uitwijzen wat hiervan de oor zaak is om deze eventueel te gaan bestrijden. Bij de afname van het water moet men onder andere den ken aan de natuurlijk weg- vloeiing naar de polders, lek verliezen naar het faecaliën- riool en de afname van water door kwekers en landbou wers. Wanneer uit dit onderzoek blijkt dat de watertoevoerca paciteit te kort schiet door de by-pass in de Passage hebben B. en W. zich bereid ver klaard deze situatie aan te willen passen. Echter, uit overwegingen van kostenbesparing, wil Wad dinxveen de wijziging aan de by-pass meenemen in het ka der van de gemeentelijke plannen voor renovatie van het winkelcentrum. Door de politie zijn kortgele den de eerste enquêtegege- vens in het kader van de ’pu- blieksopvang’ van het politie district IJssel en Gouwe bekend gemaakt. Het aantal terug ontvangen enquêtes blijft nog laag (102). Het is nog niet goed zichtbaar öf dit komt omdat er weinig enquêtes worden ingevuld en opgestuurd of omdat er naast de aangiften weinig enquêtes verstrekt worden. Districtschef N.J. van Ooik heeft daarom binnen zijn korps het belang van deze (doorlopende) enquête her haald, namelijk het op de hoogte zijn en blijven van de manier waarop het publiek contacten op een politiebu reau ervaart. De waardering van het pu bliek over de manier waarop zij behandeld wordt aan de loketten van IJssel en Gouwe In het eenentwintigste jaar van haar bestaan heeft een aantal leden, die vele jaren lang met grote inzet actief zijn geweest, besloten te stop pen. En dat gebeurt juist op het kritieke moment dat de Kern groep Ontwikkelingssamen- wikkelingssamenwerking werking Waddinxveen bezig Waddinxveen zegt ieders bij is een nieuw project te kie- drage, hoe gering misschien zen,'dat Waddinxveen de ko- ook in de eigen ogen, erg goed werk De Zuidplas in wijkge- mende jaren zal steunen. te kunnen gebruiken. Vijftien jaar lang is de aan dacht gericht geweest op de problemen van arbeiderszelf- bestuurbedrijfjes en de situ atie in de krottenwijken van Lima, de hoofdstad van Peru. Dit project staat nu ‘op eigen benen' en het is volgens de Waddinxveners tijd met een nieuw project een nieuwe start te maken. Dat betekent het geven WADDINXVEEN - Op voorstel van het college van Bur gemeester en Wethouders heeft de Waddinxveense ge meenteraad 30.000 gulden op tafel gelegd voor een aan vullend onderzoek naar het functioneren Van de lek riolering en handhaving van de waterpeilen in Waddinxveen. WADDINXVEEN - De Kerngroep Ontwikkelingssamen werking Waddinxveen - die bezig is na ontwikkelings projecten in Burkina Faso en Peru een nieuw project te kiezen - heeft dringend behoefte aan enthousiaste men sen, die de groep willen komen versterken en het voort bestaan ervan veilig willen stellen. Dat is de conclusie in het be samenwerking Waddinxveen leidsplan ’Rijn-Gouwe Lijn’. de provincie De drie instanties willen met groep nieuwe leden. De Kern groep richt haar activiteiten op jong en oud en alles daar BW WOENSDAG 7 AUGUSTUS 1996 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN PAGINA 7 D66-raadslid en fractievoorzitter Wim de Wit in zijn woning aan de Mercuriusweg. (Foto: ZONDAG I1 AUGUSTUS Weekblad voor Waddinxveen HET GROENE WARENHUIS Ondertrouwd: Gehuwd: Kerkgebouw Merturiusweg: BAPTISTENGEMEENTE ICHTHUS Gebouw Kreater, Kerk straat CHRISTELIJK GEREFORMEERDE KERK BOSKOOP Kerkgebouw Nieuwstraat 79 - CD 1? 2 o ■O c _ro o 2 CD S OUD-GEREFORMEERDE GEMEENTE IN NEDERLAND Klachten bezorging: Donderdag voor 17.00 uur. Kanaalstraat 10, >2741 HH Waddinxveen Openingstijden Maandag t/m Vrijdag O8.3O - 17.00 uur. Uitgave: Dagblad van Rijn en Gouwe BV, Raoul Wallenbergplein 9, Postbus 1. 2400 AA Alphen a/d Rijn Redactie-adres: Kanaalstraat 10 Postbus 372 2741 HH Waddinxveen Telefoon: 0182 - 63 03 32 Telefax: 01 82 - 63 26 33 Overleden: GEREFORMEERDE KERK (VRIJGEMAAKT) Kruiskerk, Passage GEELTJES ZAAIEN, KNAKEN OOGSTEN. BIJ AANKOOP VAN 25.- CHEQUE VAN 2.50 KADO. TER AAR Veldweg Kingang Kerkweg), tel. 0172-602241. REMONSTRANTSE GEMEENTE GEREFORMEERDE GEMEENTE BOSKOOP Kerkgebouw Mendelweg GEREFORMEERDE KERKEN Ontmoetingskerk, Groens- Fejagrafie Ton Bennemeer). dëldaé en unooa''°DlJ Geboren: ZATERDAG 10 EN ZONDAG I1 AUGUSTUS Arts: Voor de praktijk van de huisartsen Glaser, Van Heel, Sie- mons, Voskamp en Wilms (groep II) heeft dienst: Arts: Dienstdoende apotheek: Dienstdoende verloskundige: RAFAEL GEMEENSCHAP WADDINXVEEN Het Nieuwe Trefpunt, Stationsstraat Mededeling: Spreekuur waarnemend huisarts CHRISTELIJK AFGESCHEIDEN GEMEENTE Kerkgebouw Dorpstraat ROOMSKATHOLIEKE KERK St. Vittorkerk, Zuidkade Ontmoetingskerk, Groens- voorde i »^s?. a 'Rijn-Gouwe' -lijn haalbaar De Hypericum 'Yellow Surprise' of dwerghertshooi is een nieuwe laagblijvende variëteit. Deze vaste plant met gele bloempjes krijgt in het najaar rode besjes. Verlangt een plekje in de zon of half-schaduw. Van 8,95 voor NEDERLANDS HERVORMDE KERK Brugkerk, Kerkweg-Oost: De Hoeksteen, Esdoornlaan: Bethelkerk, Bilderdijklaan: Rehobothsthool, Sperwer- hoek: Immanuëlkerkgemeente, Prinses Beatrixlaan: voorde: JEHOVA'S GETUIGEN Koninkrijkzaal, Burgemeester Trooststraat Dor

Weekblad voor Waddinxveen | 1996 | | pagina 7