van start Be Fair-voetbal ronde verder in KNVB-beker RTW-radio over het winkelen op zondag Nieuw damseizoen 90-jarig Excelsior Annemieke Elsholz Nederlands tweede Langebaanzwemmers naar NK Vlissingen I Instuif op 9 september Zwemvierdaagse in het Gouwebad TOOS-gym begint weer met lessen Stranddag voor jeugdschaatsers De Sperwer Jeugddienst Seniorenclub van bridgers zoekt leden CDA-qroot- fractieoeraad Sjoelers begonnen Schaaksimultaan in Moerkapelle Klaverjassen in 'De Boog' Jeugdinstuif bij ROWAH op 4 september i 4/ ié* ff a PAGINA 25 WADDINXVEEN - Volgende vervolg van de eerste en het mogelijkheden. en beheerst afwerkte. wordt het tijdens de Nationale Zwemvierdaagse in het Gouwebad 'de Sniep' (Foto: Archief - Siaak Noteboom). wel net zo druk als op deze ar- 616773. Waddinxveense Gouwestaete deel. sior het nieuwe damseizoen. Misschien i chieffoto. (Foto: Archief Sjaak Noteboom). Dit werd overigens ook ge presteerd door Jacco Bloe- mers (jongens tot en met 12 Iedereen kan 250 of 500 me ter komen zwemmen voor een medaille, waarna er nog ge speeld kan worden in het re- creatiebad of bij goed weer ook in het buitenspeelbad. Bij de kassa van het zwem bad of op de weekmarkt op vrijdag 30 augustus kan ie dereen een deelnemerskaart kopen. Deze kaart geeft vijf avonden toegang tot het Gou webad en kost 10 gulden per persoon. Evenals voorgaande jaren kunnen kinderen zich weer laten sponsoren voor het Ro nald McDonald Kinderfonds. Dit kinderfonds laat onder andere bij grote ziekenhuizen tehuizen bouwen waardoor ouders dichtbij hun zieke kind kunnen ’wonen’ zolang dit nodig is. Alle kinderen die hieraan meedoen krijgen na afloop een couponboekje met daarin een aantal leuke verrassin gen. Natuurlijk mogen ook ouderen aan deze sponsorac tie meedoen, gewoon voor het goede doel. WADDINXVEEN - In de week van maandag 2 tot en met 6 vrijdag september wordt de Nationale Zwemvier daagse weer gehouden in het Gouwebad ’de Sniep’ (Sn- iepweg). 86 103 112 133 136; N. Hoogerdijk 87 97 113 115 123 125 135 138 146; M. Tolle naar Zn. 96 106 117 139; J. Verbakel 134. 17 19 20 22 28 39 62 73 79 88 90 98 114 130 137 142; W. uur) van deze bekerwedstrijd kon trainer Arie van der Laan niet over een compleet eerste elftal beschikken. bestaan van de vereniging en het behaald kampioenschap een receptie op donderdag avond 10 oktober. Aansluitend zal er in Wad- opnieuw een damseizoen, dat zeker niet ongemerkt voorbij zal gaan. Allereerst is er ter Om kwart voor acht zullen de dammers weer hun onderlin ge krachten gaan meten in clubgebouw De Boog (C. Huy- genslaan). Naast de onderlinge competi tie zal Excelsior ook weer deelnemen in de hoofdklasse Dirk-Jan door Ron in een luchtduel werd door Aalsmeer coord, na een misverstand in de defensie van Be Fair. Deze mentale klap was Be Fair snel te boven. Men ging daar na gedreven op zoek naar de gelijkmaker. Deze viel na 30 minuten spe- de. De tegenstander en de lo catie zijn nu natuurlijk nog niet bekend. te trainers de basisconditie weer op peil te krijgen. De Alle activiteiten zullen in en rond de gymnastiek zaal aan de Staringlaan zijn, wat het nieuwe honk van TOOS moet worden. Wie vragen heeft over de lessen bij TOOS of een uitgebreid nieuw lesroos ter wil hebben, kan bellen met de telefoonnummers 0182-613839 of 630965. 104 108 129 140; T.H. Twigt Zn. 26 34 43 47 67 95; E. van Beek 33 57 59 77 143 144 145; J. Jansen Zn. 36 38 58 111; P. Noorlander Zn. 40 49 51 56 66 69 89 91 101 141 147; D. Boere 41 127; M. Ver beek 42 54 109 110 121; C.G. schreven voor de competitie. Het handbalveld is gelegen naast het Gouwebad en ach ter Squash Point. Wie nog vragen heeft kan terecht bij het secretariaat van Rowah, tel. 0182-618437. WADDINXVEEN - De Wad dinxveense eniging De Sperwer nam deel aan een concours vanuit Ghislain. Weersgesteldheid: krachtige zuidenwesten wind. Afstand 190 km. In concours 587 duiven. Gelost om 8.40 uur. Aankomst eer ste duif 10.17 uur. Laatste duif 10.24 uur. Snelheid eer ste duif 1918 m.p.m. Uitslagen: C.A. Bode 1 18 50 60 68 81 83; Joh. L. Bol 2 4 5 7 9 11 12 14 15 21 23 24 25 27 29 30 31 32 35 37 46 52 53 55 63 65 70 72 74 76 78 84 85 92 100 102 105 107 116 118 119 120 122 124 126 128 132; C. Smitskamp 3 45 48 64 75 93 Het langebaanzwemmen doet de van zware blessures her stellende Rodi Visser kenne lijk goed. De volgende dag versloeg hij in Oosterhout de stug door zwemmende Nic Geers op de drie km royaal met tientallen seconden, hoe wel deze met zijn tijd van 46.22 met een gerust hart de NK 5 km in Vlissingen tege moet ziet. Karin Berckenkamp bleek in Oosterhout geen enkel pro bleem te hebben met de mas terkilometer en zwom deze in 17.57. Michelle Nahon deed goede zaken door bij de meis jes tot en met 15 jaar tweede te worden op 1000m vrijeslag in 14.24. Tijdens de Nationale Zwem vierdaagse is er iedere avond een vrijmarkt, waar kinderen door spulletjes te verkopen kunnen proberen een zak centje bij te verdienen. Verder zal er een demonstra tie zijn van de Waddinxveen se Reddingsbrigade in sa menwerking met de EHBO- vereniging Waddinxveen. bond Midden-Holland. In de ze klasse moeten de Wad- dinxveners het kampioen schap van de dambond WADDINXVEEN - Donderdagavond 29 augustus begint WOENSDAG 28 AUGUSTUS 1996 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN WADDINXVEEN - Vrijdag avond 30 augustus om half negen is er voor de laatste keer dit zomerseizoen koppel- klaveijassen in buurtcen trum De Boog (C. Huygens- laan). Het inschrijfgeld be draagt ƒ8,- per koppel. Het vloeiend uitgevoerde aanval met een prima afronding van Wim van der Starre. Dat Be weer. Nadat het ergste nood- Fair meer wilde bleek uit het weer voorbij was werd de wedstrijd voortgezet. Henk-Jan Verzijl en weder om Rene Minnee zorgden er voor dat Be-Fair uiteindelijk de volgende ronde van de KNVB-beker haalde met een 4-0 overwinning. ZEVENHUIZEN - Zondag avond 1 september om zeven uur is er weer een jeugd dienst in de Hervormde Kerk van Zevenhuizen. Het thema van de dienst luidt ’Geloven als een kind’. Ds. Van Beek zal met de aan wezigen nadenken over dit thema. De muzikale mede werking wordt verleend door een gelegenheidskoor en or ganist Ike Zintel. Het tijdstip kan volgens de organisatoren haast geen be zwaar zijn, het is zelfs ideaal. Immers, na het sporten kan er lekker worden gedoucht, thuis nog wat worden gege ten en men heeft daarna nog de hele avond voor zich. Iedereen die deze manier van ’even ontspannen bezig zijn’ wat lijkt wordt uitgenodigd maandagavond 9 september - of een van de daaropvolgende maandagen - naar sporthal ’de Dreef te komen. Wie nog iets meer weten kan bellen met Piet Wesseling, tel. 0182- WADDINXVEEN - Maandag 9 september gaat voor het twintigste jaar de sportin- stuif in de Waddinxveense sporthal ’de Dreef weer be ginnen. eerste weekeinde van oktober de Haagse schaatsbaan ‘De Uithof weer open gaat. Het winterschaatsseizoen loopt van oktober tot en met eind maart. Naast de weke lijkse training op de schaats baan zal er dit seizoen weer aan diverse wedstrijden wor- Vanaf maandag 2 septem ber kan iedereen (vanaf één jaar) weer terecht bij TOOS voor één of meer uurtjes ontspanning per week. Helemaal fit en goed uitgerust staat dan de gediplomeerde TOOS- leiding weer te popelen om aan een nieuw seizoen te gaan beginnen. Zo is er voor elke leeftijd (tot en met 65 jaar) wel wat bij. Gekozen kan er worden uit één van de 56 lesuren die er worden ge- geven. TOOS biedt gymnastiek voor jongens, meisjes, da mes en heren, trimmen voor dames en heren, aerobic, steps en BBB voor dames en heren en jazz voor meisjes, dames en ook heren. En voor de allerkleinsten is er ouder en peutergym, jazztiek en tieve Elfstedentocht worden verreden en het erkende schaatsdiploma wordt ge haald. Tevens start met de opening van het schaatsseizoen ook weer een ledenwerfactie. Na een korte vakantieperiode WADDINXVEEN - De sjoe- ondeHdding van^nthousias- lers in Waddinxveen zijn weer aan hun competitiewed strijden begonnen. Dick Dros tijd is erg kort, omdat in het (kampioen 1994-1995) be haalde weer eens de hoogste score (1.433 punten). Tweede werd Kees Kuipers (1.411 punten) en derde werd de kampioen van vorig jaar Jan Kersbergen (1.396 punten). Uitslagen: klasse B: 1. Henk van Beek 1267, ‘2. Erwin Pleus 1263, 3. Bas Koppenaal den deelgenomen, de altema- 1262; klasse C: 1. Sjaan Faay 1161, 2. Jan van Beek 1160, 3. Marius Kersbergen 1153; klasse D: 1. G. Loef 1052, 2. Ceron van Beek 1022, 3. Je anette Kersbergen 1007; klasse E: 1. Rinus Taktor weer een 967, 2. Simon Supusepa 838 Vastgesteld kan in ieder ge- punten. val worden dat door de afge lopen strenge winter de jeugd geïnteresseerd is geraakt in de schaatssport. Het aantal van ’De Gouwe Streek’ is inmiddels opgelo pen van 31 naar 47. De jeugd commissie is daar trots op en hoopt dat er in Waddinxveen en Boskoop nog meer enthou siaste kinderen te vinden zijn. De schaatssport is een leuke sport om er naast te doen. Elk kind( van 6 tot en met 16 jaar) kan namelijk zelf kiezen of hij of zij op re creatieve of op sportief vlak iets wil presteren. Karin heeft nog nooit zo’n lartg stuk gezwommen, doch de paar keer dat zij bij de da mes op de twee km heeft mee gedaan, geven haar toch ver trouwen in een goede afloop. Dit is zeker het geval wan neer het water in de komende dagen niet te veel afkoelt. De minimum temperatuur voor de masters is gesteld op 18 graden, voor de anderen op 16 graden. Het afgelopen weekeinde vormden de langebaancom- petitiewedstrijd in Groningen en Oosterhout nog een extra voorbereiding voor Karin, Nic en Michelle. Karin kon in Groningen haar draai op de km voor masters niet vinden en zwom de mati ge tijd van 20 min. 5 sec. Maar een uurtje later, op de dubbele afstand bij de dames, WADDINXVEEN - De senio renbridgeclub in het Anne Frank-centrum zoekt nieuwe leden. Wie 55 jaar is of ouder en kan bridgen is vanaf maandagmiddag 9 september welkom aan het Jan van Bij- nenpad. Men kan hier in clubverband bridge spelen. Er is een competitie en er zijn regelmatig wedstrijden. Wie meer informatie wil over deze kleine, maar gezellige seniorenbridgeclub kan bel len naar de Stichting Wad- dinxveens Welzijnswerk (SWW), afdeling senioren- werk, tel. 0182-615555. werd het de mooie tijd van 36.07. Nic Geers zwom beide afstan den in het goede ritme in 14.33 en 30.42. Voor het eerst moest hij nu zijn veel jongere clubgenoot Rodi Visser voor laten gaan, die anderhalve seconde sneller was. WADDINXVEEN - Komende zondag worden in het Ka naal door Walcheren te Vlissingen de Nederlandse kampioenschappen langebaanzwemmen georgani seerd. Aan dit evenement nemen vijf leden van het WADDINXVEEN - Met de inmiddels traditionele stranddag wordt zaterdag 31 augustus het seizoen voor de jeugd van de Waddinxveense schaatsvereniging ’De Gouwe Streek’ officieel geopend. de finale. De eerste twee ron des gingen ondanks de zenu wen vrij eenvoudig, maar vooral de kwartfinale, waar in zij met 7-5 in de derde set won van Marlieke Jager (tweede op de ranglijst) was erg zwaar. De halve finale tegen topfa voriet Leonie Viscaal (eerste op de Nederlandse ranglijst) was een schitterende partij die met 6-4 en 6-1 gewonnen werd. De finale tegen Elise Tamaë- la, die dit jaar al drie K2- jeugdtoernooien heeft ge wonnen, werd helaas na een hevige strijd met 6-3 en 7-5 verloren. Annemieke Elsholz, Jacco Bloemers en Sabrina Evers trainen bij de tennisvereni ging Waddinxveen in de se lectie. Bij de clubtrainer krij gen ze ook nog privétrainin- gen. Daarnaast trainen zijn bij de bond ook nog vele uren. De drie Waddinxveense ta lenten knokken samen met vele andere strijdlustige se lectieleden voor een plaats in het eerste team van tennis vereniging Waddinxveen, dat dit seizoen net de promo tie miste naar de derde klas se van de zondagcompetitie. Bij de masters, die vijf km dienen af te leggen, heeft Gouwestaete drie ijzers in het vuur, te weten Nic Geers Judith van Berkel (50+) en Karin Berckenkamp (groep 25-29). WADDINXVEEN - Tijdens de Nederlandse jeugdtennis- kampioenschappen is de 12- jarige Annemieke Elsholz, lid van tennisvereniging Waddinxveen (Alberdingk Thijmlaan), tweede gewor den in de categorie tot en met 12 jaar. Een unieke prestatie, die tot dusver door niemand uit het Gouwedorp ooit is geëvenaard. Om bij de 64 besten van Ne derland te komen, die voor dit kampioenschap uitgeno digd worden, moesten via K- toemooien genoeg punten worden gehaald. Dat is dus al een prestatie op zich. De afstanden in het Zeeuwse bedragen voor masters en se nioren 5 km, en tot en met 15 jaar 3 km. Van de Gouwesta ete hebben zich, op grond van hun prestaties in de lange- baancompetitie, vijf zwem mers en zwemsters geplaatst. Titelkandidaat Jan Willem van den Hoek is er op de vijf km vrijeslag niet bij vanwege zijn vakantie in Amerika, maar wel komt op dit num mer Mark Nahon uit. Zijn zus Michelle probeert het op de grootfractiebe- drie km vrijeslag voor meisjes tot en met 15 jaar. wordt gehouden in het ge meentehuis. kleutergymnastiek. In het nieuwe seizoen wordt een geheel nieuw lesrooster aangehouden. Er worden voortaan al leen nog lessen gegeven in sportzaal De Duikelaar (Zuidplaslaan) en in de gymnastieklokalen aan de Staringlaan en de Johan nes Postlaan. Zaterdag 7 september zal het seizoen bij TOOS wor den geopend met een in stuif voor leden en niet-le- den. Een hoogtepunt zal de dansmarathon door Waddinxveen zijn van sporthal ‘de Dreef naar het gymnastiekzaal aan de Staringlaan. Ook zul len er diverse spelletjes zijn en wordt er een disco gehouden. dinxveen een sneldamtoer- nooi voor clubteams (viertal len) van de dambond Midden- Holland worden gehouden. In het komend seizoen zullen bestuur en leden van Excelsi or op zoek moeten gaan naar een andere speelgelegenheid, omdat De Boog na dit seizoen niet meer voor dit soort acti viteiten in gebruik zal zijn. Liefhebbers van het damspel zijn van harte welkom om ge heel vrijblijvend een speel avond bij te wonen. De leden zijn te allen tijde bereid de nodige informatie omtrent het damspel en de damver eniging te verstrekken. Eventueel kan telefonisch in- formatie worden ingewonnen bij Excelsior-voorzitter P. J Swart, tel. 0182-614712. jaar) en Sabrina Evers (meisjes tot en met 14 jaar), eveneens lid van tennisver eniging Waddinxveen. Jacco Bloemers kon het net niet bolwerken en verloor in de eerste ronde tegen een ge plaatste spelers. Sabrina won de eerste ronde moeite loos (6-1 en 6-1), maar werd in de tweede ronde op haar beurt kansloos verslagen door Vera Reusink (6-0 en 6- 1). Annemieke Elsholz bereikte via spannende wedstrijden Daar schaatsen een individu ele sport is, probeert de jeugdcommissie door allerlei ander activiteiten naast het schaatsen ook iets aan de teamgeest bij ’De Gouwe I Streek’ te doen. Wie als kind eerst de kat uit de boom wil kijken kan dat gerust doen. Ze kunnen ook een keertje gratis meetrainen of een informatie-boekje aan- 4 vragen bij R.V. de Lange, tel. 0182-610002). WADDINXVEEN - Vol gende week maandag start de Waddinxveense gymnastiekvereniging TOOS weer met al haar gymnastiek-, jazz-, aero bic-, turn-, spring- en trimlessen. WADDINXVEEN - Vorige week dinsdagavond speelde Be Fair-voetbal de eerste ronde van de KNVB-beker te gen Ammerstol. Door het vroege tijdstip (aanvang 18.30 week woensdagmiddag 4 sep- tember van half twee tot drie uur houdt de Waddinxveense Zodoende kreeg een aantal tweede elftalspelers de handbalvereniging Zuidplas kans om hun kwaliteiten te tonen. Assurantiën ROWAH op haar veld aan de Sniepweg een instuif voor kinderen in de leeftijd van 5 tot 8 jaar. Op die middag kunnen de kinderen kennis maken met de handbalsport en allerlei spelvormen. Nieuw is het ’ka- bouterhandbal’ voor 5-jari- gen. Op zeer speelse wijze, r met af en toe een echte wed- l strijd, wordt deze leeftijd bij r de handbalsport betrokken. J Ook belangstellenden die de Nieuwscafé radio-uitzen- ding van dichtbij willen meemaken zijn aanstaande vrijdagavond welkom in de RTW-studio aan de Staring laan in Waddinxveen. MOERKAPELLE - Zaterdag middag 31 augustus wordt in dorpshuis Op Moer in Moer kapelle van 13.00 tot 17.00 uur een schaaksimultaan ge houden ter gelegenheid van het 20-jarig bestaan van de schaakvereniging Moerka pelle, dat hiermee officieel postduivenver- wordt afgesloten. Veertig schakers zullen die middag proberen viervoudig nationaal kampioen Jeroen Piket te verslaan. Het aan trekken van Jeroen Piket is mogelijk gemaakt door finan ciële bijdragen van de Rabo bank Moerkapelle-Zevenhui- zen en van handelsmaat- schappij GlassStone. GlassStone, gevestigd aan de voor de 90-jarige Waddinxveense damvereniging Excel- Bredeweg in Moerkapelle, is een jong bedrijf dat gespecia liseerd is in het leveren en plaatsen van glazen bouwste nen. Tevens verzorgen zij vakkundig metselwerk. Beide directeuren, P. van 99; R.A. van der Made 6 13 16 Eijgen en G. van Ommeren, n 1 n na nr> on na na r,n na aa zjen £n sponsoren van een schaaksimultaan een goede Breedijk 8 10 44 61 71 82 94 gelegenheid om hun bedrijf clubcompetitie van de dam- een grotere bekendheid in de Goudse regio te geven. Ver schillende soorten glazen ste nen zullen tijdens de simul- schap van taan met Jeroen Piket gede- verdedigen. Excelsior wacht monstreerd worden. Voor deze schaaksimultaan zijn uiteraard de leden van de Hofman 80 131; H. Metselaar jubilerende schaakvereniging gelegenheid van het 90-jarig Moerkapelle uitgenodigd. Te vens zijn er uitnodigingen ge stuurd naar bevriende schaakverenigingen in de re gio. Ook Rowah tracht zo’n team van de grond te krijgen. Het is trainster Vera van r Tol, omdat hij Ham verder gelukt wederom voor het nieuwe seizoen een miniteam van 6- en 7-jarigen 2 te formeren. Het team, dat i WADDINXVEEN - Donder dag 29 augustus om acht uur loudtt de CDA-gemeen te- liadsfractie raad. Op de agenda staan enkele actuele politieke onderwer pen, waaronder het concept- verkeerscirculatieplan en de gemeentelijke winkelslui- feit dat na de 1-1 nog een aantal goede kansen werden gecreëerd. Dinsdagavond 27 augustus werd reeds de tweede beker ronde gespeeld. Hierin moest Be Fair het thuis opnemen tegen Reeuwijk. Bij winst eerste kopje koffie is gratis. Afgelopen zaterdag oefende speelt Be Fair komende za- Door omstandigheden kan de Be Fair in een thuiswedstrijd terdag al de derde bekerron- geplande bingo-avond in sep- tegen Aalsmeer. Deze vereni- de. De tegenstander en de lo- tember niet doorgaan. De eer- ging komt evenals de Wad- catie zijn nu natuurlijk nog ste bingo-avond zal zijn op dinxveners het komende sei- niet bekend. vrijdag 4 oktober, zoen in de derde klasse uit, zodat dit een goede graadme ter voor Be Fair was. De uitslag van deze wedstrijd (1-1) doet vermoeden dat het een gelijk opgaande wedstrijd was. De werkelijkheid is ech ter anders. In een aantrekke- WADDINXVEEN - Komen de vrijdagavond van negen tot elf uur verzorgen diverse medewerkers van de lokale RTW-radio het nieuws- en I actualiteitenprogramma Nieuwscafé, waarin ditmaal aandacht wordt besteed aan het winkelen op zondag en aan de grote drugsvangst in Waddinxveen. In de uitzending van vrij dagavond is te gast Jan Mulder, voorzitter van dee winkeliersvereniging ’de Passage’. Hij zal het standpunt van de winkeliers toelichten over de op handen zijnde besluit vorming over winkelen op zondag in Waddinxveen. Luisteraars kunnen ook re ageren door tijdens de uit zending te bellen naar de RTW-studio, tel. 0182- 610379. De voorlichter van de regio politie Gelderland-Zuid zal de RTW-luistefaars over de laatste stand van zaken im- formeren naar aanleiding de onderschepping van 1.200 kg hasj, vorige week maandag in Waddinxveen. Verder zal Nieuwscafé aan dacht besteden aan het ko mende Oogstfeest van Ze- venhuizen-Moerkapelle, een unieke expostie in het Mari tiem Museum in Rotterdam en nog veel meer. Vanaf 18.00 uur tot even na I 19.00 uur is iedereen die ou- I der is dan 18 jaar en op een 1 ontspannen wijze een uurtje wil badmintonnen, basket ballen, tafeltennissen, volley- ballen, zaalvoetballen of een I beetje aan conditietraining i wil doen, van harte welkom. In 1977 nam Gouwenaar I Hans van de Water het initia tief om in Waddinxveen re creatieve sportavonden te or- I ganiseren. Hij heeft dit 20 jaar volgehou den. Met Dick Vink was hij de I grote stimulator die deze I sportieve en gezellige uurtjes begeleidde. Hans van de Water heeft zijn activiteiten meer en meer richting Gouda verlegd, doch Dick Vink zal, met medewer king van Piet Wesseling, het trimgebeuren continueren. Van de wekelijkse sportin- stuif hoeft niemand lid te worden. Iedereen die vier gul den op de bank in de zaal neerlegt kan met de activitei ten meedoen. Al snel was duidelijk dat Be lijke wedstrijd, waarin in een Fair het betere van het spel hoog tempo gespeeld werd, had. De opbouw en het veld- had Be Fair het betere van spel waren beter verzorgd het spel, dan bij de tegenstander, Reeds na 5 minuten spelen maar tot veel uitgespeelde had de stand al 2-0 moeten kansen leidde dit in het begin zijn, door goed uitgespeelde niet. kansen van Wim van der Starre en Henk-Jan Verzijl. Het eerste doelpunt viel na Echter, de afwerking liet za- 20 minuten spelen. René terdag nog weleens iets te Minnee ontving de bal op het wensen over, middenveld en na een goede Na 20 minuten spelen werd actie liet hij een schot los, die Dirk-Jan Roos vervangen onhoudbaar voor de keeper in door Ron van de hoek verdween. in een luchtduel een flinke Tien minuten later werd het hoofdwond opliep. Ook in het al 2-0 doordat Dirk-Jan Roos _IO 21 een foutieve terugspeelbal begin van tweede helft kreeg nog wel wat versterking kan l van de tegenstander oppikte Be Fair verschillende goede gebruiken, is inmiddels inge- en beheerst afwerkte. mogelijkheden. 1- 1- Deze speler is dit jaar nieuw Echter, het eerste doelpunt bij Be Fair. Hij liet deze werd door Aalsmeer ges avond zien een aanwinst te zijn en tevens een goede ver vanger voor de naar Tonegido vertrokken Machid Darrazi. In de tweede helft kwamen Ronald van Dodewaard en Erwin Kraan in het veld. Na een kwartier spelen werd de len in de tweede helft. Na een wedstrijd door de goed leiden de scheidsrechter tien minu ten stil gelegd vanwege on- E* i I 7 tolueenvcijjwinKtJisiui- net vt tingsverordening. Het beraad (50+), -- <5- W jwt S». -■

Weekblad voor Waddinxveen | 1996 | | pagina 25