ERVARING REGIO! I makelaardij Het bekende bord van Van ‘t Hof! ►IT ONS KIJKT KIND AAN HUIS IN DE DUBBEL! Waddinxveen Boskoop n NVM Een hypotheek die past als een handschoen! X Lees het laatste nieuws in de gratis X^Voninggids!^ - Goed bekeken! Dankzij onze ruime fotovitrines in de winkelcentra Zuidplas en Luifelbaan zijn onze opdrachtgevers het meest gezien! zuidplaslaan 432, waddinxveen telefoon 0182-618055 VA NJ 'T HOF- v/viN i rivr. verkoel h wn !t ha Vraagprijs f 325.000,= K.K. Kastbadka- SfO^toilet, wastafel en aansl. aapkamers met div. vaste kas- Riant wonen Biezen 158 Vraagprijs f 498.000,= K.K. >en ‘L-vor- Aan de rand van Waddinxveen gesit., ruime geschakelde 2-onder-1 -kap woning met inpandige berging, nabij winkels en scholen. Bouwjr. 1992, gel. op 179 m2 eig. grond, 415 m3 inh. Ind.: entree/gang, toilet met font., tuingerichte Z-vormige woonkamer met aluminium schuifpui, provisiekast, open witte keuken in L-vormige opstelling .met div. inbouwapp., t.w. koelkast, grill/ bakoven, vaatwasser, afzuigkap en gascom- fort. De parterre is voorzien van een plavui- zenvl. met vloerverwarming. Ie Verd.: 2 slaapkamers aan voorz., 1 slaapkamer aan achterz. en 1 slaapkamer boven berging, badkamer met douche, 2e toilet en wastafel. 2e Verd.: open zolderberging met aansl. wasapp. en c.v. ketel. Zonnige, op het Zuidwesten gelegen, achtertuin met terras en borders. Aan de voorzijde parkeerpl. op eig. terrein. Oplev. van deze compleet geï- sol. en uitstekend onderh. woning is in overleg. Ij ai Ruime uitgebouwde woning Akkerwinde 26 Vraagprijs f 289.000, K. K. Sfeervol Van Nassau Dillenburgstraat 13 Vraagprijs f 289.000,= K.K. Ruime, uitgebouwde eengezinswoning met tuin en vrijst. stenen berging. Centraal gele gen t.o.v. winkels en scholen. Bouwjr. 1970, 155 m2 eig.gr., 380 m3 inh. Ind.: hal/ entree, toilet met font., provisiekast, ruime L-vorm. woonkamer met open haard en schuifpui, open, moderne keuken in lichte uitvoering, L-vorm. opstelling en v.v. div. inbouwapp. De gehele parterre is v.v. een plav. vloer. Ie Verd.: 2 slaapkamers aan de voorzijde, 1 slaapkamer aan de achterzijde met dakterras, badkamer met ligbad en vaste wastafel. 2e Verd.: ruime slaapkamer met dakkapel, berging achter knieschotten en voorzolder met daklicht, aansl. wasapp. en combiketel. Op beide verdiepingen veel kast- en bergruimte. De keurige achtertuin (O) met sierbestrating en terras grenst aan rustig wandelpad en speelgelegenheid en biedt u veel privacy. Oplevering van deze ruime en gunstig gelegen woning is in overleg. F 7.eer royaal Herbarenerf 22 Vraagprijs f 525.000, K. K. V Ruime 2-onder-l-kap Thorbeckehoeve 48 Vraagprijs f 399.000, K. K. l.L. «WO De dikke Woninggids van Van 't Hof, boordevol aanbiedingen en informatie over huizen bij u in Herenhuis, helft van dubbel, met garage en tuin, gelegen in de gezellige dorpskern en nabij station. De indeling van deze in 1967 gebouwde woning, op 176 m2 eigen grond en met een inhoud van 400 m3 is als volgt: entree/hal met toilet, ruime doorzonwoon- kamer met openhaardpartij, woonkeuken met "doorgeefkast" naar de woonkamer, bijkeuken met vaste kast, aansl. wasapp. en combiketel anno 1995. Ie Verd.: overloop, 2 slaapkamers aan de achterzijde, waarvan 1 met groot dakterras en 1 met 2 vaste kas ten, 1 grote slaapkamer aan de voorzijde met 2 vaste kasten, badkamer met douche en wastafel, apart 2e toilet. Via vaste trap naar 2e verd.: overloop met bergruimte, 2 slaapkamers, waarvan 1 met bergruimte en beide met dakkapel. Deze in 1994 opge knapte woning is aan de achterzijde geheel v.v. van binnenuit bedienbare rolluiken en heeft een voor-, zij- en grotendeels betegel- Keurig verzorgd Groensvoorde 114 Vraagprijs f 269.000,= K.K. Aantrekkelijke eengezinswoning op een gunstige lokatie, nabij winkels, scholen en openbaar vervoer (NS station). Bouwjr. ca. 1972, 125 m2 eig. gr., 350 m3 inh. Ind.: entree/gang, toilet met font., L-vormige woonkamer met open trap, nette qj woonkeuken (recent vernieuwdi^f mige opstelling, v.v. le Verd.: q mer wasapp. ten. 2e Verd.: overloop, 2 slaapkamers met dakkapel, bergvliering en vaste kast met combiketel. Overloop op le en 2e verd. en 2 slaapk. zijn v.v. een kurkparketvl. Deze ruime woning, biedt veel inpandige ruimte en is grotendeels v.v. kunststof kozijnen en dubbel glas. Verder een voor- en achtertuin (W), een vrijst. stenen berging en achteruit gang. Oplev. in overleg. Royale, uitgebouwde eengezinswoning met tuin (O) en dubbele stenen berging. Gelegen in Waddinxveen-Noord, nabij win kels en ov. voorz. Bouwjr. 1964, 170 m2 eig.gr., 450 m3 inh. Ind.: entree, toilet, woonkamer met een grenen vloer, kelder en wasmachine kast, door de uitbouw over dé gehele breedte aan de achterkant is een L-vorm. woonkeuken ontstaan, welke is uitgev. in L-opst. met div. inbouwapp. en v.v. een plavuizenvl. le Verd.: 2 slaapka mers aan de achterzijde, waarvan 1 met vaste kasten en hardh. balkondeur naar dakterras, 1 slaapkamer aan de voorzijde, apart 2e toilet, badkamer met ligbad en vaste wastafel. 2e Verd.: 2 slaapkamers, beide met dakkapel en vaste kast, voorzol der met wastafel en berging achter knie schotten, c.v. ketel en boiler. Bijz.: deze sfeervolle goed onderhouden woning biedt u veel inpandige ruimte en is ged. v.v. dub bel glas. Opl. in overleg. Lineair, annuïteiten, spaarhypotheek of een mengvorm daarvan? Welke hypotheek- vorm is voor u het gunstigst? Wij zoeken dat haarfijn voor u uit. Wij weten de weg op het ingewikkelde gebied van hypothe ken en financieringen. Alleen uw belang Riante vrijst. semi-bungalow met aange bouwde garage en ruime tuin, gel. op ca. 430 m2 eig.gr., biedt ca. 410 m3 inh. Dit solide gebouwde object (1986) biedt als indeling: entree/hal met hardhouten trap, geheel betegeld toilet, moderne grijs/witte open keuken in U-vormige opstelling, met afzuigkap, gascomfort, koelkast en vries kast, L-vormige woonkamer met open haard en hardhouten schuifpui, le Verd.: overloop met vaste kast, 2 slaapkamers (oorspr. 3 slaapk. en met rel. eenv. ingreep als zodanig te realiseren), waarvan 1 voor zien van 2 dakkapellen, geheel betegelde badkamer met ligbad, 2e toilet en wastafel. Via vlizotrap bereikbare grote zolderber ging met combiketel. Garage is verwarmd en v.v. aansl. wasapp. Rondom de woning een keurig aangelegde, ruime tuin, aan de achterzijde gelegen op het oosten en aan twee zijden grenzend aan een watertje. De tuin omvat ondermeer een houten blokhut, steiger en div. terrassen. Parkeerplaats op eigen terrein (voor meerdere auto's). Ruim opgezette 2-onder-l-kap woning met aangebouwde garage en fraai aangelegde ruime tuin op het Zuidwesten, gel. op 292 m2 eig.gr., bouwjr. 1987, 600 m3 inhoud. Ind.: entree/hal, toil., kantoor/ hobbykamer, L-vorm. living van ruim 45 m2, met open haard hoek, eetged., luxe keuken in U-vorm. opstell. met div. in bouwapp., bijkeuken met aansl. wasapp., toegang tot garage met grote bergzolder. De parterre is belegd met een schitterende travertin vloer v.v. vloerverwarming, le verd.: overl., 3 roy. slaapkamers, waarvan 1 met dakterras, luxe uitgevoerde, complete bad kamer. Via vlizotrap bereikb. 2e verd. met grote open zolderberging met zijraam, mog. voor kamer. De op de parterre aanwezige kantoor/hobbykamer is door de vrij een voudig te realiseren natte ruimte zeer geschikt voor slaapkamer met badkamer, zodat seniorenconcept tot een prima moge lijkheid behoort. Een perfect onderhouden woning, die u o.a. door de grote leefruimte en de rustige ligging aan de rand van de jonge wijk Zuidplas, veel woohcomfort biedt. Ruime, vriendelijk gelegen, eengezinswo ning, gesitueerd in een rustige woonwijk, nabij winkels (de Passage en Brugcentrum) en openbaar vervoer. Bouwjr. 1980, 117 m2 eig. grond, 385 m3 inhoud. Indeling: entree/gang, toilet met fontein, trapkast, L-vormige woonkamer met tuindeur naar de netjes aangelegde achtertuin (ZO) met stenen berging, open keuken in hoekopstel- ling, v.v. een plavuizenvl. le Verd.: 1 slaap kamer aan de voorzijde, geh. betegelde bad kamer met douche, 2e toilet, wastafel en aansl. wasapp., 2 slaapkamers aan de ach terzijde, beiden met dakkapel. 2e Verd.: hoge ruime zolder met tuimelraam (met mogelijkheid voor 2 slaapk. met bergzol der), aansl. wasapp., c.v. ketel en gasgeijser. De wonirig is grotendeels geïsoleerd, heeft een voortuin en biedt voldoende parkeergel. aan de voorzijde van de woning. Opl. in overleg. Aantrekkelijke eengezinswoning Oostpolderweg 52 Vraagprijs f 285.000,= K.K. |||F Nabij dorpskern VAN T HOF. NET EVEN ANDERS! J- I van’t hof 'sX MAKELAAR ':W:

Weekblad voor Waddinxveen | 1996 | | pagina 24