Zwemrevalidatie start 21e seizoen Nieuw seizoen voor 'Concordia' begonnen EHBO'ers leren van de Reddingsbrigade Elke dag in de bus... Scholen zijn weer begonnen WADDINXVEEN - Ook in Waddinxveen zijn de scholen weer volop begonnen. Met spandoeken en affiches ha ken het gemeentebestuur en de plaatselijke afdeling van Veilig Verkeer Nederland in op het weer dagelijks onderweg zijn van schoolkinderen. Ballon van Joost kwam het verst S.J. van Hulst weg als korpschef Hollands Midden Parochianen gaan niet naar Den Bosch - -I Yoga voor 55-plussers Hervormden bij de RTW 'Concordia' start AMV- basiscursus Rijn en Gouwe NCVB bekijkt maatschappelijke ontwikkelingen De Sperwer Meezingen met Meeting Ki S*"- - jife 1 I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I PAGINA 19 WOENSDAG 11 SEPTEMBER 1996 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN de hoofdprijs - aan Joost Stolwijk - van de Eén van de hoogtepunten was de uitreiking Wie nu kiest voor een kennismakings- abonnement, ontvangt Rijn en Gouwe vier weken vóór zeven uur in de bus. Voor deze In Er heerste zaterdag tijdens de Luifelbaandag een gezellige drukte in Waddinxveen-Noord. Eén van de hoogtepunten was de uitreiking van de hoofap vorige maand gehouden ballonnenwedstrijd. (Foto: Winkelcentrum Luifelbaan). •- Nell en Stutterheim Nederland automobilistenpanels Naam: Adres: Plaats: Ik heb de afgelopen drie maanden geen proefabonnement gehad op Rijn en Gouwe. 6,8% in vergelijking met 1994), van wie 1.078 (-7,5%) zo ernstig dat ze in het zie kenhuis moesten worden op genomen. Voor 1994 waren deze absolute cijfers respec tievelijk 4.895 en 1.165. woonwijken en op de school routes. Veilig Verkeer In het nieuwe schooljaar zal er naar gestreefd worden kin deren zelf activiteiten te la ten uitvoeren voor hun eigen Onder leiding en verantwoor delijkheid van de Waddinx- veense stichting is er elke woensdagavond voor grootste afstand af. In de lucht werd 530 kilometer Onder overweldigend grote be spellenset - was dan ook voor hem. Een afstand van 130 kilome ter betekende de eerste en tweede prijs voor Matanja van Meuwen (2 jaar) en Mar- nix van Eyk (8 jaar). Hun bal- Postcode: Tel.: (voor controle op de bezorging) Stuur deze bon in een open envelop zonder postzegel naar: Rijn en Gouwe, Afdeling Abonnementen, Antwoordnummer 10008, 2400 VB Alphen aan den Rijn. Indien er bestaat voor het gymnastiek- halfuurtje wordt dit vervolgd en wel van (10.00-18.30 uur). Het is een uitgelezen kans om de conditie van spieren en ge- Er zijn berichten dat Van Hulst wordt opgevolgd door korpschef M.A. Straver (Ken- nemerland), maar volgens een woordvoerder van Bin nenlandse Zaken is over de opvolging nog geen besluit genomen. Naar verwachting zal minis ter Hans Dijkstal van Bin nenlandse Zaken in de loop van deze maand bekend ma ken wie de leiding krijgt over de politieregio Hollands Mid den. naar een drenkeling gedoken worden. Daarvoor lagen er drie poppen van verschillend gewicht in het water die op gedoken en boven water ge haald moesten worden, om daarna op de kant beademd te worden. Het indrukwekkendste van de oefening was het ’wakkoe- wakkoe-wakkoe’ zwemmen. Er was een soort van ijslaag (wit plastic) over het water gespannen, waar drie wak ken in aangebracht waren. Het was de bedoeling om on der het ‘ijs‘ door te zwemmen en het verschil van kleur in het oppervlak te vinden, wat dan een wak moet zijn. Bij deze oefening zwom er een duiker en een snorkelaar mee om de pupil te begeleiden. WADDINXVEEN - Zondag morgen 15 september ver zorgt de Centrale Hervormde Gemeente de wekelijkse ker- kuitzending van de lokale RTW-radio. Begonnen wordt om 9.00 uur met een programma voor de kinderen. Om 9.30 uur kan men luisteren naar de kerk dienst vanuit de Brugkerk (Kerkweg-Oost). Voorganger is ds. A.W. van der Plas. Rond de klok van 11.00 uur wordt doorgegaan met het muzikale verhaal van de Klezmergroep Mazzeltov. Ge volgd worden de geliefden It- sik en Rivke op hun bruiloft. Hierna kan men nog luiste ren naar een informatief pro gramma over de oriëntatie cursus christelijk geloof. Tot slot wordt nog een gesprek uitgezonden met ds. H.G. Ab- ma uit Gouda over de jubile rende stichting ’Kerk en Is raël’. derde prijs ging naar Roze marijn Haagsman, omdat haar ballon het 113 kilometer wist vol te houden. Deze prijsuitreiking was één van de vele hoogtepunten van de geslaagde Luifelbaandag, de jaarlijks terugkerende braderie van de winkeliers aan de Brederolaan. Voor het eerst was het pro- motieteam van het landelijke Veilig Verkeer Nederland aanwezig. Bij de druk bezoch te voorlichtingsstand werden de meest uiteenlopende vra gen beantwoord, adviezen ge geven en werd druk gebruik gemaakt van de mogelijkheid het gezichtsvermogen te la ten testen. Besloten is echter deze reis niet te laten doorgaan, omdat men in Den Bosch die dag niet terecht kan voor een rondleiding in de basiliek St. Jan. Daarmee vervalt ook het bezoek aan het museum voor religieuze kunst in Uden. De deelnemers zouden vol gende week zaterdagmorgen om acht uur vanaf het par keerterrein Groensvoorde bij de Ontmoetingskerk (Groens voorde) vertrekken. Om kwart voor tien dacht men in restaurant De Biechtstoel in Den Bosch een kopje koffie te kunnen drinken met daarbij een Bossche bol. Drie kwartier later zou dan een rondleiding met gidsen door en rond de St. Jan begin nen. Verder was het de be doeling in restaurant Gaste- Het slagwerkensemble start te de eerste repetitie op maandagavond 2 september onder leiding van Jan Alblas. De bigband repeteerde dins dag 3 september weer onder leiding van Pieter Boer. De harmonie begon donder dag 5 september van 19.30- 22.00 uur onder leiding van Pieter Boer. De lessen voor de leerlingen startten woensdag 4 september. Deze lessen worden voornamelijk op de woensdagmiddag en -avond gegeven door Inge te Linte- loo. Donderdag 5 september is Concordia begonnen met de nirsn- altrpmpnp mnzipklppr Op die manier dragen ze de nieuwe campagne en kunnen zij er voor zorgdragen dat de aandacht van de weggebrui kers gericht wordt op kind- WADDINXVEEN - Na zes weken zomervakantie zijn het slagwerkensemble, de harmonie, de bigband en de leer lingen van de Waddinxveense muziekvereniging Con cordia Waddinxveen in het clubgebouw ’De Hoge Noot’ J.W. Frisoweg) weer aan een nieuw seizoen begonnen. WADDINXVEEN - De Victor Activiteiten Commissie was van plan zaterdag 21 september een busexcursie te houden naar Den Bosch en Uden voor parochianen van de Waddinxveense rooms-katholieke St. Victorpa- rochie en andere belangstellenden. en met 14 jaar in het verkeer fenprogramma. om het leven. Dat is een da- Indien er voldoende animo ling van 6,5% in vergelijking met 1994 toen 93 kinderen dodelijk verongelukten. In 1995 raakten er in dezelf- WADDINXVEEN - Volgende week woensdag 18 septem ber gaat voor de Stichting Zwemrevalidatie en -Recre atie Waddinxveen (ZRRW) in het Gouwebad (Sniep- weg) haar 21 seizoen van start. Voor de kinderen bleek het enorme PTT Post-springkus- sen een waar evenement. Verder viel er voor jong en oud weer van alles te beleven, te keuren eri te snoepen. Scoutinggroep Pieter Maritz, met onder andere het grote rad van avontuur waar schit terende prijzen werden ge wonnen, zorgde eveneens voor veel spanning en plezier. WADDINXVEEN - Woensdag 4 en vrijdag 6 september heeft de Waddinxveense Reddingsbrigade de leden van EHBO-afdeling Waddinxveen in het Gouwebad ’de Sn- iep’ geïnstrueerd in het redden van drenkelingen. De EHBO’ers hebben daar veel van opgestoken. GOUDA/WADDINXVEEN - Korpschef S. J. van Hulst van de politieregio Hollands Midden, tevens voorzitter van de Raad van Hoofdcommissarissen, legt per 1 januari 1997 zijn functie van korpschef neer. (AMV) bestemd voor kinde ren vanaf 7 jaar. De AMV-1 cursus (voor de jonge kinde ren) wordt gegeven van 16.30-17.20 uur. De AMV-2 cursus (een ver snelde cursus voor de oudere kinderen) wordt gegeven van 17.20-18.10 uur. Deze cursus staat onder leiding van Pieter Boer. Informatie over de verschi- lende groepen en eventuele muzieklessen is te verkrijgen bij B. van Rutten, (tel. 0182- 614481) en W. Faaij, (tel. 0182-618150 en over de AMV-cursus bij J. Bouwman (tel. 0182-619569) en J. Ro man (tel. 0182-616297). ren herzien. Veilig Verkeer Nederland heeft automobilis ten en kinderen gevraagd wat zij van elkaar vinden. Deze gegevens zijn verwerkt in de nieuwe campagne ’De scholen zijn weer begonnen’. Kinderen in kinderpanels lie ten weten bereid te zijn om woensdagavond zwemmen zelf acties te ondernemen om voor peuters (18.00 tot 19.00 de eigen verkeersveiligheid te uur) en voor gehandicapten- verbeteren. Voorwaarde hier- revaliderenden (18.30 bij was wel dat zij door vol wassenen serieus genomen worden. Ook lieten de kinderen na een oproep in de WN-Jeugd- verkeerskrant weten dat zij het waarderen als automobi listen zich aan de verkeersre gels houden en zich als ’een heer in het verkeer’ gedra gen. kwam naar voren dat auto mobilisten vinden dat kinde- lonnen vertrekken vanaf win kelcentrum Luifelbaan in Waddinxveen-Noord. Zo’n 75 ook nog deze maand het ’He- kaartjes werden terug ont- avy Traffic Magazine’, waar- vangen, hoofdzakelijk in verkeerstips staan en ver slag wordt gedaan van reeds revaliderenden (18.30 tot 20.00 uur). Het water is dan extra verwarmd. Ook in het nieuwe seizoen is door vrijwilligers, onder bege leiding van fysiotherapeuten en de Waddinxveense Red-' dingsbrigade, een program ma op touw gezet om alle groepen in staat te stellen in het water te revalideren en te recreëren. Het doel van het peuter- zwemmen is het kind op een speelse wijze vertrouwd te te bereiken worden de ouders begeleid door een groeps- leid(st)er. De Goudse politieman zal, als vrijgesteld voorzitter van de Raad van Hoofdcommissaris sen, in het bijzonder aan dacht gaan besteden aan de ontwikkeling van het Neder lands Politie Instituut, een nieuw samenwerkingsver band van korpsbeheerders, hoofdofficieren van justitie en korpschefs. Van Hulst zal bovendien voor de minister van Justitie aan dacht besteden aan het pro ject financieel rechercheren binnen de totale Nederlandse politie. Dit project moet lei den tot verbetering van de ex pertise en uitvoering op dat terrein. Van Hulst zal zich met name richten op de ver binding tussen het bankwe zen, de rijksoverheid en het politieveld. Van Hulst heeft de wens te kennen gegeven om de func tie van korpschef van het Korps Landelijke Politie Diensten (KLPD) te gaan ver vullen. Hij zal voor 1 januari 1998 door de ministers van Justi tie eij van Binnenlandse Za ken worden voorgedragen als kandidaat voor de functie van korpschef van de KLPD in Driebergen. Indien op dat tijdstip geen uitzicht bestaat op het vrijko men van deze functie, zullen beide ministers - in overeen stemming met Van Hulst - een andere passende functie beschikbaar stellen. De functie van korpschef KLPD is nu nog niet vacant. De huidige korpschef, J.E. de Wijs (56), zal waarschijnlijk in het jaar 2000 met functio neel leeftijdsontslag gaan, tenzij hij mocht besluiten eer der van functie te verande ren. Er zijn echter in het korps KLPD een aantal ontwikke lingen in gang gezet die de huidige korpschef wenst af te ronden. Bij de benoeming van een nieuwe korpschef zijn naast WADDINXVEEN - Don derdag 5 september is de Waddinxveense muziek vereniging ’Concordia’ be gonnen met de cursus al gemene muziekleer. Naar aanleiding van een ge slaagde informatiemiddag in juni hebben zich 19 leer lingen voor deze cursus aangemeld. AMV is een basiscursus en staat aan het begin van de muziekopleiding. Daarom houdt Concordia speciaal voor kinderen deze cursus, waarin wordt geleerd te luisteren naar muziek, muziek te maken en noten te lezen. Verder oefenen de kinderen het ritmegevoel, het gehoor en de stem. Tijdens de AMV-lessen zingen de kinderen veel, maar daarnaast spelen ze ook op ritme-instrumenten variërend van het in de ei gen handen klappen tot de grote concert pauken. De klank- en melodische instrumenten die gebruikt worden zijn het kleine en grote klokkenspel, de klankstaven, de xylofoon en de blokfluit. De AMV-lessen zijn be doeld voor kinderen vanaf 7 jaar. Ze moeten reeds kunnen lezen en schrijven. Voor de oudere kinderen is er een versnelde eenjarige AMV-cursus. Aan het begin van deze cursus hoeven de kinderen nog geen instrument te kiezen. De kinderen spelen eerst op instrumenten die in het lokaal aanwezig zijn. Na het doorlopen van beide AMV-cursussen kunnen de kinderen in sa menspraak met de docent een instrument kiezen wat bij hen past. Daarna kan men de opleiding vervol gen bij gediplomeerde do centen voor houtblazers, koperblazers of slagwerk, waarna er de mogelijkheid bestaat de bonddiploma’s A tot en met D te halen. De AMV-1 en AMV-2 wor den eenmaal per week ge geven. De lessen worden wekelijks op donderdag middag gegeven. De AMV- 1 cursus is van 16.30-17.20 uur. De AMV-2 van 17.20- 18.10 uur. De lessen worden gegeven door P. Boer, gediplomeerd muziekdocent en dirigent, tevens docent aan De Goudse Waarden en de christelijke school Willem de Zwijger in Schoonho ven. De kosten voor de AMV cursus bedragen ƒ190,- per cursusjaar, ex clusief de kosten voor een blokfluit en lesboekje (be draagt ongeveer ƒ30,-). rij de Pier te Uden deel te ne men aan een brunch. Tot slot stond een bezoek aan het mu seum voor religieuze kunst in Uden op het programma. Na het bezoek aan het muse um zou de terugreis naar Waddinxveen worden aan vaard. Er werd op gerekend dat men het parkeerterrein Groensvoorde tussen vijf en zes uur weer zou oprijden. De doelstelling van deze dag was onder meer gelden voor de Stichting tot Instandhou ding van de St. Victorkerk te verwerven. De excursie - in clusief de bijdrage voor het fonds tot instandhouding van de St. Victorkerk (Zuidkade) - en inclusief de entrees van de kerk en het museum zou slechts ƒ60,- per persoon heb ben bedragen. De ZRRW kent verschillende contactpersonen voor de di verse groepen. Het contact adres voor de peuters is Pau line Droge (tel. 0182-619339). Het contactadres voor gehan dicapten, mindervaliden en revalidatiepatienten is Jonet Warmenhoven (tel. 0182- 618695, op werkdagen na 18.00 uur). Voor de Waddinx veense Reddingsbrigade treedt op als contactpersoon de heer Slootweg (tel. 0182- 618440). Een nieuwe informatieboekje WADDINXVEEN - De Waddinxveense postdui venvereniging De Sperwer nam deel aan een concours vanuit Ghislain. Weersge steldheid: krachtige zui denwesten wind. Afstand 190 km. In concours 407 duiven. Gelost om 9.30 uur. Aankomst eerste duif 12.05 uur. Laatste duif 12.34 uur. Snelheid eerste duif 1214 m.p.m. Uitslagen: Joh.L. Bol 12 6 12 15 26 29 36 37 42 44 54 62 82 83 85 86 94 98; R.A. van der Made 3 9 14 16 17 18 19 27 35 39 56 57 63 64 75 84 89 90 95 100; W. Breedijk 4 11 24 30 33 51 53 55 60 65 69 99; N. Hoogerdijk 5 21 23 78; C.A. Bode 7 20 31 41 50 93 101; H. Metselaar 8 13 38 43 47 52 59 61 87 88; P. Noorlander Zn. 10 40 92; C. Smitskamp 22 28 34; M. Verbeek 25 76 80 91 97; T.H. Twigt Zn. 32 66 74; E. van Beek 45 67 77 102; M. Tollenaar Zn. 46 48 58 68 72 73 96; J. Verbakel 49 70 71 79 81. Eveneens werd deelgeno men aan een concours van uit Orleans. Weersgesteld heid: krachtige n.w. wind. Afstand 499 km. In con cours 220 duiven. Gelost om 08.30 uur. Aankomst eerste duif 16.16 uur. Laatste duif 17.34 uur. Snelheid eerste duif 1068 m.p.m. Uitslagen: Joh.L. Bol 12 4 6 7 8 11 16 21 22 25 27 31 34 39 40 41 47 48 49 50 55; W. Breedijk 3 5 9 10 13 19 23 29 35; J. Verbakel 12 14 20 32 33 46; R.A. van der Made 15 18 24 38 42 45 53; P. Noorlander Zn. 17 26 51; N. Hoogerdijk 28 43 54; H. Metselaar 30; C.A. Bo de 36 37; Davy Hofman 44; C.G. Hofman 52. De contributie voor een sei zoen bedraagt 110,- (dit geldt voor moeder of vader en kind). Voor een tweede kind uit een gezin wordt 55,- be taald. Mindervaliden betalen 96,50 en ouderen (60+) 80,-. Hierbij geldt geen halve prijs voor tweede gezinslid. Voor losse bezoeken betaalt met per keer per persoon ƒ4,50. Het is niet toegestaan dat fa milieleden en kennissen met de deelnemers meezwem men. de politieministers onder meer ook betrokken de korps beheerders, het Openbaar Ministerie en de medezeg genschapsorganen. De vormgeving is tevens ver nieuwd en in het teken gezet van het nieuwe WN-jonge- renplan ’Heavy Traffic’, dat later dit jaar officieel van start gaat. vangen, hoofdzakelijk uit Zuid-Nederland en België. De ballon van de 12-jarige ondernomen activiteiten door Joost Stolwijk legde veruit de kinderen. Basisscholen, gemeentebe sturen, politiekorpsen en plaatselijke WN-afdelingen krijgen tips om de jeugdacti- viteiten aan het begin van het nieuwe schooljaar waar mogelijk te ondersteunen. Op grond van publieksreac ties en een evaluatie is de WADDINXVEEN - Na een periode van rust en ontspan ning begint zoals bericht de afdeling Waddinxveen van de Nederlandse Christen Vrou wenbond (NCVB) aan een nieuw seizoen. De eerste avond is volgende week woensdag 18 september om half acht in De Hoeksteen (Esdoomlaan) wanneer het Bureau Groepsvoorlichting uit Eindhoven het spits af bijt. In deze bijeeenkomst worden allerlei ontwikkelin gen op het gebied van voe ding, gezondheid, eigentijds huishouden, vrijetijdsbeste ding en maatschappelijke ontwikkelingen eens van dichtbij bekeken. Het NCVB-programma van dit seizoen bevat verder de volgende onderwerpen: woensdag 16 oktober: Zuid- Afrika; woensdag 20 novem ber: politie Waddinxveen over preventie; woensdag 18 december: kerstviering (broodmaaltijd); woensdag 15 januari: Sta een ogenblik stil; woensdag 12 februari: Nede- derlandse Patiënten Vereni ging over levensbeëindigend handelen; woensdag 19 maart: De Schepping; woens dag 16 april: creatieve avond Quilten; 14 mei: bijenteelt. WADDINXVEEN - Onder overbrugd naar Dannemarie, een overweldigend grote be- nog net in Frankrijk, maar langstelling was zaterdag tij- dicht bij het Zwitserse Bazel. Na evaluatie van de vorige helpt de kinderen bij het op- dens de geslaagde braderie in De hoofdprijs - een prachtige campagne ’Wij gaan weer zetten van activiteiten. De het winkelcentrum Luifel- naar school’, waarmee WN meisjes en jongens die in baan (Brederolaan) de prijs de afgelopen vijf jaar aan de april van dit jaar verkeers- uitreiking van de vorige weg heeft getimmerd, bleek examen deden kregen een ac- maand gehouden ballonnen- het nodig deze campagne in tiemap met daarin vijf aan- wedstrijd. De ballon een nieuw jasje te steken. Het bijzondere van deze nieu we campagne ’De scholen zijn weer begonnen’ is dat basis- ,'A 888$ 333388888$m8S De Waddinxveense EH BO’ers waren onderverdeeld in een natte en een droge groep. Als eerste onderdeel werd het klos gooien geoe fend, waarbij sommigen pro beerden de tl-balken uit het plafond te gooien. Maar uit eindelijk kwamen dan toch de drenkelingen op het droge. Vervolgens ging men aan de slag met de reddingsbaak. Daarvan had men voor het gemak maar even twee en een halve meter afgezaagd (voor de open haard). Om daarmee te werken is heel wat kennis nodig, anders be rokken je meer schade dan dat je er een drenkeling mee op het droge haalt. In die gevallen waar een klos en de haak geen uitkomst bieden gaat men te water met een tuigje om, dat bevestigd is aan een lijn die verbonden is met de wal. Zodra men de drenkeling heeft wordt hij binnen gehaald met een lijn. In sommige gevallen moet er mindervaliden zijn met name de fysiotherapeuten en de Reddingsbrigade actief. De Het tiek (CBS) kwamen er vorig ingedeelde personen krijgen jaar 87 meisjes en jongens tot een individueel aangepast oe- bevat alle gegevens voor de verschillende groepen. Daar uit blijkt dat revaliderende vrijzwemmers (die de zwem kunst beheersen) elke woens dag terecht kunnen tussen 18.00 en 20.00 uur. Gehandicapten die zich op nieuw aanmelden moeten een verwijsbrielje van hun huis arts of specialist kunnen la ten zien. Bij de eerste keer zwemmen krijgt men een lid maatschapskaart. Deze kaart dient iedere week meege bracht te worden. WADDINXVEEN - Woens dagmorgen 18 september gaan in het Anne Frank-cen- trum (Jan van Bijnenpad) op initiatief van de Stichting Waddinxveens Welzijnswerk (SWW) de lessen yoga voor senioren weer van start. Iedere woensdagochtend kunnen geïnteresseerden van 9.30 tot 11.30 uur terecht in de activiteitenruimte van het AF-centrum. De kosten be dragen ƒ5,- per keer. Wie meer informatie wil kan contact opnemen met- me vrouw Mac Gillavry, tel. 0182-616168. Met het oog hierop was het scholieren (4 tot en met 12 promotieteam van Veilig Ver- jaar) gestimuleerd worden keer Nederland afgelopen za- zelf aan de slag te gaan voor terdag aanwezig op de brade- hun eigen verkeersveiligheid, rie in het winkelcentrum Lui felbaan (Brederolaan). De bezoekers konden daar ook hun gezichtsvermogen la ten testen. Verder was er op gave mogelijk voor de cursus ’Pech aan de auto’ die in het najaar weer wordt gehouden. Traditiegetrouw wordt aan het begin van elk nieuw schooljaar de nieuwe pu bliekscampagne ’De scholen verkeersveiligheid, zijn weer begonnen’ gehou den. Het blijft immers nood zakelijk automobilisten erop te attenderen dat er na de zo mervakantie dagelijks weer anderhalf miljoen basisscho- vriendelijk verkeersgedrag in lieren op weg zijn naar en van school aan het verkeer deel nemen. aan een kerkdienst in de Goudse regio. De open repetitieavond begint volgende week donderdagavond om acht uur en duurt tot kwart over tien. Meeting heeft een programma samen- gesteld speciaal voor de belangstellenden, combo is aanwezig. Er wordt begonnen met het zingen van een aan tal voor iedereen bekende nummers. Daarna pas- seert een aantal liederen i uit het eigen repertoire de revue en wordt een de leeftijdscategorie van 0-14 nieuw lied ingestudeerd. I jaar 5.226 kinderen gewond wrichten op peil te houden. Tot slot worden enkele verzoeknummers gezon- gen. Voor meer informatie kan men bellen met Wil van Helden, tel. 0182- 616331. 1 I I VVCAUII VLriJI Z.LVGII UUI III Ut \J U OV GUI UGZ-t vrijblijvende kennismaking betaalt u 13,75. WADDINXVEEN - Ook I voor het interkerkelijk gospelkoor ’Meeting’ uit Waddinxveen is het nieu we zangseizoen begon- nen. Iedereen die geïnte- I resseerd is wordt uitge- nodigd voor de open repetitieavond op don- j derdagavond 19 septem- ber om acht uur in de Kruiskerk (Passage). campagne van voorgaande ja- Meeting gaat beginnen aan haar 16e seizoen. I. Het koor heeft op dit mo- ment 33 leden, maan men wil graag doorgroei en naar minimaal 40 le den. Iedereen tussen de 16 en 50 jaar is welkom. Het re- pertoire bestaat uit Ne- derlands- en Engelstalige liederen. Tijdens uitvoe- ringen wordt Meeting be- geleid door een combo be staande uit een drum- mer, een fluitist, een toetsenist en een gitarist. Ronald de Jong uit Zoe- termeer is de dirigent I van het interkerkelijk gospelkoor. Gerepeteerd j wordt er elke donderdag- avond. Gemiddeld één keer per maand werkt Meeting op zondag mee ren zich soms onvoorzichtig maken met het water. Om dit in het verkeer gedragen door dat ze de verkeersregels nog niet goed kennen en het ver-' keersinzicht bij kinderen nog Voor de gehandicapten en de niet optimaal is. Volgens cijfers van het Cen traal Bureau voor de Statis tiek (CBS) kwamen er vorig zetten van activiteiten. De meisjes en jongens die in april van dit jaar verkeers- examen deden kregen een ac- tiemap met daarin vijf aan- wedstrijd. De ballon van trekkelijke en verschillende Joost Stolwijk kwam met 530 doe-activiteiten. kilometer het verst. Zo ontstond er een door kin- Zaterdag 17 augustus lieten lonnen landden in België. De deren ingesproken radiospot bijna 200 kinderen hun bal en laten kinderen hun ouders verkeersexamen doen. Daar naast krijgen de scholieren Volgens de EHBO-Waddinx veen hebben de leden van de Waddinxveense Reddingsbri gade gezorgd vooreen flinke aanvulling op de kennis bij het verlenen van eerste hulp. keukenarchitectuur Ridderhof 51 Alphen a/d Rijn Telefoon 0172-44.32.69

Weekblad voor Waddinxveen | 1996 | | pagina 19