Deze huizen zijn inclusief BouwTechnokeuring hl >1 O 1 HJHgARANIII jfJW MAKELAARS II BOSKOOP RIJNEVELD 40 NVM ■13 GARANTIE MAKELAARS 12 MVM I makelaardij Ziëöï' w W- :h| Hf 11 dJI Wie een huis koopt wil zeker- heid. Over de prijs, over de bouwkundige en technische staat, over de voordelen en eventuele nadelen van een bepaalde woning. Garantiemakelaars bieden die zekerheid. Zo zijn alle woningen bouw technisch gekeurd. Bij een Garantiemakelaar zit u dus gegarandeerd goed. Maak dus een afspraak voor meer infor- matie of een bezichtiging van één van de woningen. Of neemt u liever de gok? HET ZEKERE VOOR HET ONZEKERE u. NIEUW d gelegde riante voortuin (engelse stijl). Ind.: serre met dubbel glas, hal met fraai antieke plavuizenvloer, toilet met fontein, L-vormige In prachtige landelijke woonomgeving gesitueerde geheel vrijstaan de rietgedekte villa met plantenserre, garage's en schitterend aan- i i 1 1. 1 1111" woonkamer ca. 38 m2. met stookplaats en vaste kastenwand, ont- bijtkeuken met in L-vorm opgest. inrichting met gramto aanrecht- blad en kelderkast, bijkeuken met o.a. aansl. wasmachine en c.v.- ketel, aangebouwde plantenserre. Slaapkamer ca. 14 m2. met vaste kasten, en suite badkamer met 2e toilet, ligbad en wastafel. Ie verd.: overloop, 4 slaapkamers en div. vaste kasten. Deze goed onderhouden woning is gesitueerd in sierteeltgebied van Boskoop. Woning is grotendeels v.v. dubbel glas, elec. beveiligd en gesitueerd nabij uitvalswegen en verkeersaders. Vraagprijs 595.000,-- k.k. Waddinxveen: Kerkweg Oost 224, tel. 0182-613822 Boskoop: Zijde 6, tel. 0172-215409 293.000,- k.k. L, i WADDINXVEEN - WADDINXVEEN WADDINXVEEN WADDINXVEEN 750.000,— k.k. BOSKOOP BOSKOOP GOUDA BOSKOOP WADDINXVEEN .7-* S3- i O WADDINXVEEN WADDINXVEEN i WADDINXVEEN WADDINXVEEN GOUDA BOSKOOP HAZERSWOUDE BOSKOOP K V - voor de MAKELAAR 1 nn ..11. .l 1 1 262.500,- k.k. NIC. BEETSLAAN 45: Riante en modem afge werkte eengezinswoning met achtertuin op zuiden, gesitueerd op loopafstand van Gouwebos, winkels, scholen en N.S.-station. Ind.: hal met fraaie mozaik natuursteenvloer, bergkast, toilet met fontein, royale woonkamer met aan voorzijde dubbel glas en aan achterzijde hardh. schuifpui met dubbel glas, open keuken met lichte (ca. 1,5 jr. oud) moderne en in L- vorm opgest. inrichting met div. inbouwapp. Ie verd.: overloop, toilet, 3 slaapkamers, waarvan 2 met vaste kasten en 1 met wastafel, nieuw ingerich te en modem afgewerkte badkamer met douche en wastafel. 2e verd.: vaste trap, overt, met div. berg ruimten, c.v.-combiketel en vliering, slaapkamer met dakkapel en hobby-/sfudeerkamer. Bijz.: "bouw jaar ca. 1966 "grondopp. ca. 158 m2. "inhoud ca. 350 m3. "achtertuin op zuiden "aanvaarding in overleg. 625.000,- V.O.N. NOORDEINDE: Direct nabij Gouwebos met blij vend vrij uitzicht worden 2 exclusief gevormde half- vrijstoande villa's gebouwd. Kenmerkend zijn de lage gooflijnen, de ronde vormen van glaspartijen en de zorgvuldig bepaalde onderhoudsarme mooie materialen. Veel woonruimte in drie woonlagen. Elke laag is bijzonder ingedeeld. Beg.grond: entree, toilet, royale living ca. 57 m2. en open keuken, bijkeuken, garage/berging. Ie verd.: overloop, 3 grote slaapkamers, waarvan 1 met balkon, badka mer met ligbad, douche en dubbele wastafel, apar te douchecel met toilet, douche en wastafel. 2e verd.: overloop, c.v.-ruimte en vrij indeelbare berg zolder. Daarnaast is Uw huis voorzien van ruime tuin. Grondopp ca. 420 m2. Inhoud opstal ca. 635 m2. Ruimte voor eigen inbreng: Het interieur kan worden aangepast aan Uw persoonlijke wensen. Koopsommen 625.000,— V.O.N. (incl. B.T.W. en exd. renteverlies). C ",-/d 182.500,- k.k. AZALEALAAN 134: Rustig gesitueerde ruime maisonette-woning op loopafstand van winkels en openbaar vervoer. Ind.: royale entree, toilet met fon tein, bergkast, lichte woonkamer (doorzon) ca. 3.65 x 7.80 m., badkamer met douche en wastafel (netjes betegeld tot plafond), keuken met nette en lichte inrichting en aansl. wasmachine, royale slaapkamer ca. 15 m2. (voorheen 2 kamers) met vaste kast en deur naar balkon. 1 e verd.: vaste trap, overloop met c.v.-combiketel (1994), slaapkamer ca. 8 m2. en slaapkamer ca. 13 m2., beide voorzien van Velux dakraam, veel bergruimte. Bijz.: "bouw jaar ca. 1965 "inhoud ca. 240 m3. "ged. dubbel glas ‘inpandige berging "aanvaarding in overleg. 287.500,- k.k. KALVERDANS 29: Prachtig gesitueerde riante en goed onderhouden eengezinswoning met aan voorzijde auto-oprit en riante achtertuin op zuid oosten. Ind.: uitgebouwde entree, garderobenis, speels ingedeelde living met open haard, open keu ken met in L-vorm opgest. inrichting met inbouw app., portaal met toilet en fontein. Beg.gr. afgew. met fraaie plavuizenvloer. 1 e verd.: overl., 3 slaap kamers, resp. ca. 5.10 x 3.70 m., ca. 3.30 x 2.10 m. en ca. 3.30 x 2.90 m., badkamer met ligbad, wastafel en 2e toilet. 2e verd.: riante voorzolder met o.a. aansl. wasmachine en c.v.-combiketel, extra bergruimte achter knieschotten, zolderkamer met wastafel en Velux dakraam. In zonnige, riante ach tertuin stenen en houten berging. Bijz.: ‘bouwjaar ca. 1979 ‘inhoud ca. 335 m3. "aanvaarding 2e helft 1997 (in overleg). 269.000,- k.k. VOORKADE 73: Gezellige en sfeervolle oorlogse woning, gelegen op mooie locatie aan Gouwe. Gebouwd in ca. 1906 op ca. 86 m2. eigen grond met een inhoud groot ca. 350 m3. Ind. sou terrain: ruime berging ca. 20 m2. (stahoogte ca. 1.60 mtr.), hobbyruimte met aansl. wasmachine, kleine werkkamer. Beg.grond: tochtportaal, hal, toi let met fontein, doorzonwoonkamer met dubbele, opensi. deuren naar dakterras, open keuken met authentiek granieten werkblad. Ie verd.: overloop, badkamer met ligbad, wastafel en separate dou che, voorslaapkamer met 2 bedstedes, achterslaap- kamer met wastafel en ruim balkon. Uitermate sfeervolle woning, waarin veel oorspronkelijke details zijn behouden of zijn teruggebracht, zoals ornamenten plafonds. Bijz.: "in 1987/1988 volle dig aan huidige woonwensen en voorschriften aan gepast "aanvaarding in overleg (najaar 1996). 550.000,- V.O.N. ZUIDKADE: Nieuw te bouwen vrijstaande villa op eigen grond op één van de mooiste plekjes langs de Gouwe. Ind.: hal, woonkamer ca. 42 m2., verlaag de eetkamer met keuken ca. 14 m2., berging. Verd.: overloop/vide, 3 slaapkamers, waarvan 1 met ter ras aan Gouwezijde, badkamer met ligbad, dou che, wastafel en toilet. Bijz.: ‘splitlevelwoning "grondopp. ca. 335 m2. ‘inhoud ca. 500 m3. "bou wen met G.I.W.-garantie "uitstekend geisoleerd ‘duurzame, onderhoudsarme materialen. 825.000,- k.k. BRUGWEG 86: Modem vrijstaand landhuis met dubbele garage en atelier/kantoor, gebouwd op ca. 2.640 m2. eigen grond. Ind.: entree, U-vormige woonkamer met parketvloer, open keuken, dubbele garage met c.v.-installatiekast, vrijstaand atelier ca. 50 m2. Ie vend.: 4 kamers en badkamer met ligbad, douche, dubbele wastafel en balkon. De land schappelijk ingerichle tuin met waterpartijen en bruggetjes waarborgen gezamenlijk met deze zorgvuldig ontworpen woning, een maximum aan privacy in het centrum van het groene hart. Bijz.: ‘inhoud hooldopstal ca. 450 m3. ‘inhoud atelier ca. 150 m3. ‘staat van onderhoud uitstekend "aan vaarding in overleg. f 459.000,- k.k. RIDDERBUURT 41: Karakteristiek vrijstaand woonhuis met inpandige garage/berging en royaal uitzicht over rivier de Gouwe en boomkwekerijen. Traditioneel gebouwd in ca. 1927 op ca. 209 m2. eigen grond. Ind.: entree, tochtportaal, hal, 'toilet met fontein, keuken met div. inbouwapp. en deur naar balkon, kamer en suite waarvan achterkamer met opensi. deuren en voorkamer met serre. Ie verd.: overloop, luxe badkamer met ligbad, wasta fel en toilet, 3 slaapkamers, resp. ca. 3.10 x 4.20 m., ca. 2.10 x 3.00 m. en ca. 3.50 x 4.75 m. met terras/balkon. 2e verd.: vlizotrap, bergvliering. Souterrain: inpandige garage/berging, werkka mer, 2e badkamer en zeer royale hobbyruimte ca. 25 m2. (thans in gebruik als biljartkamer). Bijz.: ‘sfeervol woonhuis waarin vele oorspronkelijke details o.a. glas-in-lood, schuifdeuren, ornamenten plafonds, etc.bewaard zijn gebleven of terugge bracht "fraaie locatie nabij de Gouwe "inhoud ca. 560 m3. ‘aanvaarding in overleg. 215.000,- k.k. WILLEM DE RIJKELAAN 180: Vierkamer appartement met tuin op zuid-westen en inpandige berging, gelegen in centrum van Waddinxveen. Souterrain: hal met 2 kasten, inpandige berging, 2 slaapkamers. Beg.grond: hal, meterkast, toilet, keu ken met mooie en gemoderniseerde inrichting, deur naar balkon, badcel met wastafel, woonkamer ca. 3.60 x 9.15 m. met aluminium kozijnen en ged. dubbel glas, slaapkamer met loggia. Woning is centraal verwarmd. Aanvaarding overleg. 1 75.000,- k.k. TOLLENSLAAN 55: Royaal appartement met fraai uitzicht over singel, gesitueerd op 4e verdie ping met in directe nabijheid winkelcentra en open baar vervoer. Ind.: royale entree met div. vaste kas ten, hal, ruime woonkamer ca. 26 m2. met deur naar balkon op zuiden, woonkeuken met lichte inrichting, 3 slaapkamers, waarvan 1 met vaste kasten, badkamer met douche en wastafel, sepa raat toilet met fontein. Bijz.: ‘ged. dubbel glas ‘ruime berging ‘blokverwarming ‘warmwater d.m.v. huurboiler ‘servicekosten ind. voorschot stookkosten 255,-/maand "aanvaarding in over leg. 279.000,- k.k. REIGERLAAN 44: Aan prachtige laan en op loopafstand van Gouwebos gesitueerde en goed onderhouden drive-in woning met inpandige gara ge. Ind.: entree, vestibule, hal met bergkast en c.v., tuinkamer-/praktijkruimte met wastafel en deur naar tuin op zuiden, inpandige verwarmde garage met stalen kanfeldeur en aansl. wasmachine. Ie verd.: portaal, toilet met fontein, L-vormige woon kamer met parketvloer, kunststof pui met dubbel glas en elec. bedienbare buitenzonwering, balkon op zuiden, woonkeuken met American kitchen, vaste kast. 2e verd.: overloop, 3 slaapkamers, waarvan 2 met kunststof kozijnen met dubbel glas, fraaie badkamer met ligbad, wastafel en 2e toilet. Ook voor praktijk aan huis (indien best.plan dit toe laat) uitermate goed geschikt. Samengevat een complete woning met garage, gesitueerd op prach tige plek nabij uitvalswegen. Bijz.: ‘platdakbedek- king, recent vernieuwd ‘bouwjaar ca. 1970 ‘inhoud ca. 400 m3. ‘grondopp. ca. 120 m2. ‘aan vaarding in overleg. 455.000,- k.k. KRAMERSWEG 12: Moderne en goed onder houden twee-onder-een kapwoning met aange bouwde stenen garage, nabij centrum met tal van voorzieningen. Ind.: entree, royale hal, meterk., toi let met fontein, fuingerichte woonkamer met plavui- zenvl. met vloerverw. en schuifpui naar fraai aan gelegde tuin op zuid-westen, open keuken met ver nieuwde (1993) luxe inrichting met koelkast, vrie zer, kookplaat, afzuigkap, combi-magnetron, vaat wasser en close-in boiler. Ie verd.: overl., 4 slaap kamers, waarvan 1 in gebruik als garderobekamer en waarvan 1 op garage bijgebouwd met extra ruime zolder-/studeerkamer, badkamer met ligbad, aparte douche, wastafel en toilet. 2e verd.: zolder met mogl.heid voor 5e kamer, plaats voor wasma chine en c.v.-combiketel (1987). Bijz.: ‘grondopp. ca. 216 m2. ‘ruime stenen garage met extra loop- deur ‘tuin op zuid-westen ‘rustig gelegen op goede locatie ‘bouwjaar 1987 ‘inhoud ca. 500 m3. ‘opti maal geisoleerd ‘aanv. in overleg. NOORDKADE 66: Vrijstaand landhuis op ca. 800 m2. eigen grond met mooi aangelegde tuin met visvijver aan de zuidzijde en gelegen direct nabij viswater tegenover erf. Ind.: royale entree, gardero be, toilet, hal, fraaie bordestrap, herenkamer, woonkamer ca. 60 m2. met open haard en serre-uit- bouw met openslaande deuren naar terras, woonkeuken, bijkeuken, kelder en provisiekelder. Ie verd.: grote overloop met glas-in-lood ramen, slaapkamer ca. 4.00 x 5.00 m., slaapkamer ca. 10 m2. (2x), slaapkamer ca. 22 m2. met wastafel en dubbele deuren naar terras, badkamer met ligbad, douchecabine, wastafel en apart toilet. 2e verd.: grote zolder en kamer ca. 11 m2. Bijz.: ‘grondopp. ca. 800 m2. ‘inhoud ca. 850 m3. ‘bouwjaar ca. 1930 ‘aanvaarding in overleg (ca. eind 1996). 760.000,- k.k. VOORWEG 94: Boomkwekerij met geheel vrij staande en landelijk gelegen woning met dubbele garages. Gelegen in sierteeltgebied van Hazerswoude-Dorp in nabijheid van I.T.C.-lerrein. Het te verkopen perceel tuinland is groot 2 ha., 80 are en 75 centiare (28.075 m2.). Ind.: hal met gra nitovloer, woonkamer en suite met erker en diverse vaste kasten, slaapkamer, keuken met authentieke schouw en kasten, royale kelder en bijkeuken met aansl. wasmachine. Ie verd.: overloop, 3 slaapka mers, badkamer met ligbad, douche en wastafel. 2e verd.: bergvliering. De woning is grotendeels v.v. hardhouten kozijnen met dubbel glas en dubbele, vrijstaande garage. De kwekerij bevat een beton nen autopad van ca. 2.50 mtr. De kwekerij ligt goed uit het water en is van goede kwaliteit en is gedraineerd. Breedte is ged. ca. 30 mtr. bij een diepte van ca. 700 mtr. Op de kwekerij staan een van hout opgetrokken werkloods ca. 80 m2., een ka's van 3 kappen, groot ca. 150 m2. (gedekt met halve ruiten) en houten loods ca. 75 m2. (verkeert in matige staat). Aanvaarding in overleg. 395.000,- k.k. PLANKIER 12: Riant en centraal gesitueerd appartement met balkon op zuiden en op beg.grond overdekte parkeerplaats. Dit op 2e verd. van fraai en luxe afgewerkt app. complex gesitu eerde appartement is gebouwd in ca. 1989. Ind.: hal met plavuizenvloer, garderobenis/royale ber ging, toilet met fontein, riante L-vormige woonka mer ca. 42 m2., sfeervol afgewerkt met parketvloer en open haard en via woonkamer terras ca. 10 m2. op het zuiden te bereiken, open keuken met fraaie, in U-vorm opgest. inrichting met inbouwapp., bet. bijkeuken met aansl. wasmachine en cM-install. Twee slaapkamers, resp. ca. 9 m2. en 13,5 m2., betegelde badkamer met ligbad en wastafelmeubel. Bijz.: ‘grotendeels dubbel glas ‘lift en gestoffeerd trappenhuis ‘beveiligde entree d.m.v. intercom ‘gesitueerd tegenover bushalte ‘aanvaarding in overleg. 600.000,- k.k. ZUIDELIJKE RONDWEG 4: Sfeervol afgewerk te, goed onderhouden semi-bungalow met gara ge/berging. Vrij gesitueerd op ca. 2.600 m2. eigen grond en gebouwd in ca. 1972 en heeft een inhoud groot ca. 500 m3. Ind.: entree, speels ingedeelde woonkamer ca. 35 m2. met plavuizenvloer en open haard, deur naar ged. onderheid zonneterras, open keuken, bijkeuken met aansl. voor div. app., c.v.-combiketel (1995), portaal, toilet met fontein, slaapkamer met vaste kastenwand ca. 16 m2., bad kamer met ligbad en wastafel.,1e verd.: open trap, riante overloop met evt. ruimte voor computerboek, 2 slaapkamers voorzien van vaste kasten. Garage/berging met kanteldeur, loopdeur, uitstort- gootsteen en bergzolder. De riante en fantastisch aangelegde tuin biedt voor de hobbyist vele moge lijkheden. (ft de pater ZOMERLUST 25: Ruime eengezinswoning aan groenstrook met singel, vrij gelegen in wijk Bloemendaal met in directe nabijheid scholen, win kels en openbaar vervoer. Ind.: royale hal, meter kast, toilet met fontein, doorzonwoonkamer met halfopen keuken met div. inbouwapp., o.a. koel- en vrieskast, vaatwasser, elec. oven/grill, gaskook plaat, afzuigkap en 10 Itr. close-in boiler. Woonkamer en hal v.v. massieve parketvloer. Ie verd.: overl. met bergkast, 3 ruime slaapkamers, waarvan 2 met vaste kastenwand, luxe badkamer met ligbad, separate douche, 2e toilet en wastafel. 2e verd.: royale oved., veel bergruimte, aansl. wasm., dakdoorvoer wasdroger, opstelplaats c.v.- ketel (VR-1987) en badgeiser, afgewerkte zolderka mer met Velux dakraam. Bijz.: ‘bouwjaar ca. 1974 ‘grondopp. ca. 119 m2. ‘inhoud ca. 350 m3. ‘bij zonder goede isolatievoorzieningen ‘fraaie locatie ‘aanvaarding in overleg (ca. 4e kwartaal 1997). 189.000,- k.k. BURG. TROOSTSTRAAT 62: Sfeervolle hoek eengezinswoning, gesitueerd in gezellige woon- straat met achtertuin op zuiden met aangebouwde bouten berging. Ind.: hal, doorzonwoonkamer ca. 28 m2., in aanbouw geplaatste keuken met eenvou dige, nette inrichting, gemoderniseerde badcel met douche en toilet 1 e verd.: overloop met bergkast en toegang tot dakplat, 3 slaapkamers. Bijz.: ‘bouw jaar 1936 ‘grondopp. ca. 101 m2. ‘inhoud ca. 225 m3. ‘achtertuin op zuiden, nabij speelweide ‘achterstallig schilderwerk ‘rekening houden met eigen bijdrage voor opheffen funderingsgebreken ‘aanvaarding in overleg (kan snel). -

Weekblad voor Waddinxveen | 1996 | | pagina 16