Adriaan van Erk vierde 7e lustrum in de Goudse Hout SF® Matige vangst in zomercompetitie i WSV-koploper loopt verder uit Open dag Goudse handboogschutters Bezoekerscentrum Verdienstelijk spel Kwiek-tnfeltennis KL (Winter) vakantiekriebels? Korbis-jeuqd ongeslagen Koffieochtend in 'Kreater' Geboortepakket van Plusmarkt Kindermiddag in sportzaal Groenswaard Reisburo Rabobank W addirxveen Viswedstrijden Bomenwijk- jeugd Open koorles Zevenhuizen PAGINA 21 WOENSDAG 25 SEPTEMBER 1996 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN Adriaan van Erk in Bergambacht. (Foto: Archief - Sjaak Noteboom). af te WADDINXVEEN len. Er werd met minimaal Het reisburo van uw Rabobank heeft er voor de komende winter in ieder geval zin in!! En heeft u doordeweeks geen tijd? Geen probleem, want ook op zaterdag (10.00-13.00 uur) is uw reisburo geopend! WADDINXVEEN - De hengelsportvereniging Waddinx- veen HSW hield haar 13e en voorlaatste wedstrijd voor de zomercompetitie in de Oude Rijn bij Bodegraven. De zogenaamde vrije wedstrij den. Bij vrije wedstrijden kan men de stek aan het water waarin wordt gevist zelf uitkiezen. Het eerste team won haar tweede wedstrijd met 6-4 van ’t Zand (Middelburg). Rutger Dijksterhuis en Chris de Ko gel wonnen ieder twee singels en John van Spengeu won er één. kan dus twee wedstrijden missen. Het inschrijfgeld bedraagt ƒ12,50. Meer informatie, als mede een wedstrijdprogram- kochten ook wel wc-potten, badkuipjes, hekken en derge lijke. De handel zat er in, dat was de hoofdzak'. Adriaan van Erk ging er wat Muzen’ een open koorles voor volwassenen. Margré van Gestel, muziek docent bij de culturele stich- zaktelefoon van de heer Ad- rianus Alias Jos van Erk is. Keskweg-Ocst 1£L - ték (0182 62 53 36 verschil werd verloren (5-6). Ook B3 verloor van Kapellen. loos is en flink op de 64 vel den zal moeten schuiven om zich weer bij de gemiddelde schaker te voegen. MM In de jeugdige teams wordt nog niet veel gewonnen. Al leen El behaalde een over winning. Bij IJsselvogels werd met 0-2 gewonnen, terwijl E2 thuis met 2-5 verloor van ODI. Verder weer verlies voor bei de G-teams. G1 verloor met 10-20 van Sagitta en G2 met 5-14 van Trekvogels. tel. 0182-615225. duchte rivaal van koploper B. Jansen, rukte op naar de der de plaats en komt dus ook weer op zijn vertrouwde posi tie terecht door zich de sterk ste tegen A. Prins te tonen. In de subtop deed H. van Of feren een stap terug door van L. Ellers te verliezen, die nu dus ook (voorlopig?) in de top 10 staat genoteerd. Verder een verrassende overwinning voor J. v.d. Heiden, die in een verrassend eindslot T. van In het Anne Frank-centrum (Jan van Bijnenpad) was er zevenmaal winst weggelegd voor de witspeler, achtmaal winst voor de speler die met de zwarte stukken moest aanvangen en viermaal werd een puntendeling geteld. geven. Volgens Bond van wen een leuke ochtend voor leden en niet-leden om eens te zien of er activiteit is die aanspreekt. En om eens te horen wat er allemaal komt kijken voordat er iets georga niseerd is. speelt het eerste team in de landelijke competitie C. De overige jeugdteams spelen in de afdeling Gouda. met werken begonnen, na de LTS. Dat was toen heel nor- ïnaal. Ik verdiende 75 gulden in een 48-urige werkweek. Bij Koole Vis, naast de oude De Producent in Gouda. Daarna ben ik bij timmerfa briek De Jong in Bergam bacht gaan werken, toen de bouw in, in dienst en uitein delijk snel voor mezelf begon- Wilt u lekker lui in de (winter)zon,of actief op de latten? Alles is mogelijk. De wintergidsen zijn binnen,dus keuze volop. Uw reisadviseurs heten u in ieder geval van harte welkom. GOUDA/WADDINXVEEN - De voltooiing van het recre atiegebied de Goudse Hout in Gouda komt weer een stap dichterbij. Er bestaat nu een goede kans op de bouw van een bezoekerscentrum voor het Groene Hart en andere publiektrekkende voorzieningen. WADDINXVEEN - Na een lange zomervakantie is het tafeltennisseizoen weer volop aan de gang. Het eerste team van het Waddinxveense Kwiek speelt inmiddels niet onverdienstelijk. Winnaar werd M. Reichard met 4.820 gram, op de voet gevolgd door nummer twee W. Houtman met 4.710 gram. De derde plaats was voor M. van Leeuwen. Voor hem stop- Degene die over zijn acht te de wijzer van de weeg schaal op 4.140 gram. Met nog één wedstrijd te gaan is de stand aan de kop: 1. M. Reichard 70.670 gram, 2. W. Houtman 62.530 gram, 3. H. Kraan 62.460 gram, 4. A. van Leeuwen 61.290 gram. Zaterdag 5 oktober wordt de Zaterdag 19 oktober start de dagmiddag 28 september HSW-wintercompetitie. Deze bestaat uit tien wedstrijden. Vijf ervan worden op num mer gevist, de andere vijf zijn middag, die begint om drie uur en duurt tot ongeveer kwart voor zes, is bedoeld voor kinderen tussen 2 en 12 jaar. De kosten bedragen ƒ2,50 per kind. WADDINXVEEN/BERGAMBACHT - ’Adriaan van Erk’ bestaat 35 jaar en heeft dat feestje in de Goudse Schouwburg samen met onder andere Waddinxveens burgemeester C.M. van der Linden gevierd. Het door Adriaan ’Jos’ van Erk geleide bedrijf, waar in totaal zo’n 250 mensen werken, omvat ook de dochteronder neming Rehorst Bouw aan de Dorpstraat. Het bedrijf groeide gestaag en boekte in 1964 succes met ting De Zeven Muzen. De af- het eerste nieuwbouwproject gelopen twee jaren hebben 14 cursisten van haar auditie gedaan bij verschillende ko ren en zijn daar ook geaccep teerd. Tijdens de koorlessen aan onder andere de stemvor- ming. Houding en ademha ling zijn bij zingen essentieel. Een ander aandachtspunt is is niet zomaar, dat is een groeiproces en een aantal za ken konden of wilden we niet WADDINXVEEN - Twee kwijt'. Adriaan van Erk is jeugdteams van Korbis-korf- sinds kort sponsor van de grote zaal in de Goudse Schouwburg. De Adriaan van Erk zaal. ‘Er is nog niet veel lopen zaterdag ruchtbaarheid aan gegeven. Ik wilde mijn 35-jarig onder- H. Smitskamp en een tegen vallend resultaat van L. Wil lemen met zijn verliespartij tegen W. v.d. Hoek. Verder krijgt H. van Wouden berg deze competitie flinke heeft zijn eigenaardig- strijders tegenover zich. J. van Gort (tweede plaats) moest de strijd aanbinden met koploper B. Jansen en deed dat ook zoals altijd met de nodige strijdlijst. De wit speler kon niet voorkomen, dat door zijn opponent hal verwege een stuk werd geïn casseerd, maar tot in de slot fase van de partij werd door de uitdager hevig strijd gele verd. In hektische tijdnood werd, tegen T. Goor nog altijd punt- door de uitdager toch een blunder gemaakt, zodat door een simpel schaakje het ver lies van een toren onherroe pelijk was. De andere topper tussen J. Smit (3) en J. Muit (4) werd door laatstgenoemde in winst omgezet, wat voor de win naar voorlopig handhaving in In Capelle aan den IJssel werd een 5-0 achterstand nog teruggebracht tot 5-3, maar uiteindelijk werd met 6-4 ver loren. kreakring, het koor, de fiets club, de bridgeclub en de be- leggings studieclub Ook zal de redactie en het be stuur en de reiscommissie Wachten is het daar op het eerste succes. Met de als ’keizer van de Krimpenerwaard’ omschre ven Adriaan van Erk had het magazine ’Ondernemen in Midden-Holland’ van de Ka mer van Koophandel en Fa brieken voor Midden-Holland in Gouda een gesprek. Precies 35 jaar geleden is Ad riaan van Erk voor zichzelf begonnen. Alleen, zonder geld. Hij hoort z’n vader nog zeggen: ‘Jongen, je hebt nu een goede baan en je verdient een leuke boterham zonder zorgen, dat moest je maar blijven doen'. Maar hij voelde dat hij het kon. Nu is Adriaan van Erk bouwt zo’n 700 woningen per jaar, draait een omzet van 120 mil joen gulden en heeft zo’n 250 medewerkers in dienst. Stipt op tijd komt Adriaan van Erk voor het gesprek met ’Ondernemen in Midden-Hol land’ aanrijden in zijn don kerrode Daimler. Een in al WADDINXVEEN - De derde ronde van de interne com petitie van de Waddinxveense Schaak Vereniging WSV van de afgelopen week leverde geen opzienbarende verrassingen op. Koploper B. Jansen bleef goed over eind tegen J. van Oort. de Nederlandse Plattelandsvrou- aard in goed overleg'. ‘Mijn intentie van zakendoen is altijd geweest: open en snel. Slagvaardig zijn, nako men wat je afspreekt ook al staat het niet op papier. Geen streekjes hebben, je blijft el kaar altijd weer tegenkomen. Op die manier blijf je je er lekker bij voelen, hou je ’t lang uit. Zakeninstinct? Na tuurtalent? Ja, ik denk het Janus of Adrie. Mij hebben ze Jos genoemd. Kijk, al deze grond is van mij, heb ik in de Bruggen de oren weet te was loop der tijd van de boeren sen. opgekocht, zo’n 50 hectare in- Ook verlies van J. Stam tegen middels. De grond waar het jachthuis op staat was vroe ger van mijn vader, die was pachtboer. Ik hou niet van een zeilboot, maar dit soort dingen vind ik fijn. Ieder mens heden. op zaterdag. Hoor.... dit is wel een heel bijzonder vogeltje, heb ik nog niet eerder ge hoord'. We luisteren enkele ogenblik- GOUDA/WADDINXVEEN - De schutters van de ruim een jaar oude en 50 leden tellende Goudse handboog sportvereniging ’Gravin Jacoba van Beieren’, in Wad- dinxveen vertegenwoordigd door P.E. Schoutese (Ha verakker 28, tel. 0182-633088), houden zaterdag 28 sep tember van tien tot vier uur een open dag. leiden tot de realisatie van dit centrum maar ook naar het tot stand komen van de andere voorzieningen die na bij het bezoekerscentrum zijn gedacht zoals het restaurant, de winkeltjes en de ateliers. Eén van de partijen, de on dernemer P. Kraan uit Bode graven, onderzoekt de haal baarheid om zelf de ontwik keling en exploitatie van deze voorzieningen op zich te ne men. Dit binnen een terreingedeel- te van ongeveer 3.500 vier kante meter. Het intergemeentelijk sa menwerkingsorgaan Midden- Holland zoekt subsidiegevers en sponsors om de bouw van het bezoekerscentrum voor het Groene Hart mogelijk te maken. Het recreatieschap investeert in de aanleg van alle openba re voorzieningen en wil dit in 1997 uitvoeren. Omdat het rijk niet langer meer een bijdrage aan het re creatieschap voor de openba re recreatievoorzieningen wil verstrekken heeft de verdere ontwikkeling van de Goudse Hout de laatst jaren vrijwel stil gelegen. In 1995 werd het westelijk deel van de Goudse Hout van af de Goudse Houtsingel voor het publiek ontsloten met een toegangsweg en een gedeelte parkeerterrein en fietspad. Het recreatieschap heeft nu besloten om ook voor de ko mende investeringen van cir ca 1,5 miljoen gulden zelf zorg te dragen. De ondertekening van de in tentieverklaring vindt plaats op donderdagmorgen 26 sep tember om elf uur in het ge meentehuis van Reeuwijk. Naast P. Kraan tekenen J.F. Gallé namens het dagelijks bestuur van het ISMH en S.J. Veerman en J.G. Potharst, beiden leden van het dage lijks bestuur van het natuur- en recreatieschap Reeuwijkse Plassen Het maakt hierbij dan niet uit of je oud of jong bent, maar ook niet of je valide of invalide bent. In de Goudse sporthal zijn voor jong en oud verschillen de bogen aanwezig, zodat het voor een ieder mogelijk is om zelf de boog ter hand te ne men en onder begeleiding en kele pijlen te schieten. in de ochtend zal te zien zijn hoe de jeugdleden trainen. Verder zal er deze dag door verschillende handboog schutters onderling een vriendschappelijke wedstrijd worden gehouden. Verder zullen er leden zijn die vra gen kunnen beantwoorden over het materiaal en de ver- enigihg. bal zijn nog ongeslagen. Zo wel BI als C2 wonnen hun wedstrijden tot nu toe. Afge won BI vrij eenvoudig van Het Zuiden met 7-3 en C2 won in Rotter- nemerschap niet ongemerkt dam van NIO met 2-4. nen. Ik dacht ‘dat kan ik zelf, voorbij laten gaan en de Succes opnieuw voor Al in Goudse Schouwburg leek mij Bleiswijk bij Weidevogels. Er een goede locatie om dat te werd met 1-3 gewonnen, vieren. Nel Oskam heeft mij A2 had pech tegen De Kapel- in de verleiding gebracht. Toen ik mijn ’feestje’ met haar kwam bespreken, vroeg boden, ’De Straatwroeter’, voor in de Hoofdstraat'. Of ik niet wat vergeet? Ik zou niet het topklassement betekent, weten wat. Ik rook niet, drink Eveneens een ongekende po- ’n lekker glaasje wijn bij het sitie voor J. v.d. Haven, die C. eten, en verder is m’n werk de Kogel op een nulletje trak- m’n hobby, ook in de vakan- teerde. E. Philipse, een ge- tie.... Goed dan, heb je nog even tijd? De 59-jarige Jos van Erk is helemaal in zijn element als hij in zijn ’Willy’een uit ’41 daterende Amerikaanse jeep, door de polder scheurt. Op weg naar zijn jachthuis. ‘Waarom Jos? Dat is ’n streekgewoonte. Adrianus is mijn echte naam maar alle Adrianussen heten hier Jos, WADDINXVEEN - Woens dagmorgen 2 oktober om half tien houdt de afdeling Wad- grootgrondbezitter, dinxveen van de Nederlandse Bond van Plattelandsvrou wen in het centrum voor kunstzinnige vorming Kre ater (Kerkstraat) een koffie ochtend voor iedereen. De vrouwenorganisatie, waarin veel groepjes actief zijn, zullen deze ochtend la- ten zien wat er allemaal dit zijn grootheid eenvoudig ge- Projecten waarvan mijn zoon op zaterdag. Hoor.... dit is wel In het middengedeelte her- seizoen georganiseerd wordt, bleven innemende persoon- Hans directeur is. Verder een heel bijzonder vogeltje, stelde L. v.d. Haven zich van zoals door de leeskring, de lijkheid. hebben we een aantal horeca- heb ik nog niet eerder ge- het verlies van de vorige ron- 1 1 j. Zijn kantoor aan de Kadijk in bedrijven waaronder de hoord'. de door nu de taaie T. Wiers- Bergambacht staat op het Schelvenaar in Krimpen aan We luisteren enkele ogenblik- ma op verlies te zetten, eerste stukje grond dat hij den IJssel, De Arendshoeve, ken in vervoering en komen A. Versluis en H. Stouten ooit kocht: 1,5 hectare voor Onder de Molen en Eetcafé ’t tot de ontdekking dat het de kwamen remise overeen en J. 4.000 gulden (dat is een Centrum in Bergambacht, zaktelefoon van de heer Ad- van Sandijk kon het niet bol- een kijkje achter de schermen kwartje per vierkante meter). Dat we een vrij grote onroe- rianus Alias Jos van Erk is. werken tegen de lastige M. ‘Als 14-jarige jongen ben ik rend goed portefeuille hebben De plicht roept. Moerland. 4'.'. WADDINXVEEN - Plus markt Diwa (Zuidplaslaan) heeft ingehaakt op een actie van deze landelijke super marktketen, waarbij de ge boorte van een baby wordt ge vierd met een feestelijk ca- deaupakket. Pasgeboren Waddinxveense baby’s kunnen bij de Plus markt worden aangemeld door het opsturen of inleve ren van het geboortekaartje. Vervolgens krijgt de jonge moeder door ondernemer P. Dirven een pakket aangebo den, dat is gevuld met toepas selijke levensmiddelen en ba byartikelen. Bovendien be vindt zich in het pakket een bon voor een gratis taart, die bij de Waddinxveense Plus markt kan worden ingeleverd kort voordat de baby zijn of haar eerste veijaardag viert. Tevens wordt een spaarkaart bijgesloten voor het zoge naamde Dreumesland-spaar- programma van Nutricia. Via dit programma kan gespaard worden voor leuke babyarti kelen en speelgoed. Exclusief voor Plusmarkt biedt Nutri cia geregeld artikelen aan met extra spaarzegels. In de onderste regionen ne derlagen voor U. Beerends en J. Markus tegen respectieve lijk H.E. van Offeren en T. Kuiper. (Ex-jeugdspeler) B. David gaf goed partij, maar moest toch verlies incasseren tegen A. van Nieukerke. Puntendelingen tussen G. Torenbeek en D.J. van Offe ren (kwam goed weg) en A. Kardol en C. Alblas, waarbij door de zwartspeler in fikse tijdnood de winnende zet over het hoofd werd gezien. Opnieuw verlies voor J. Pon- sioen, die in J. de Bock zijn sterkste moest erkennen en als laatste een ongekende start van de competitie voor F. Ritter, die na het verlies wel en de wil om wat te berei ken, keihard werken, niet omkijken, tegenslagen over winnen en doorgaan'. De moedermaatschappij Ad riaan van Erk heeft maar liefst 24 dochterondernemin gen. Dat varieert van een camping in het oosten van het land tot een werkmaat schappij. ‘Behalve onze twee bouwbe drijven Ardiaan van Erk en Rehorst Bouw, hebben we de EMOG, onze exploitatie- maatschappij Onroerend Goed, en Adriaan van Erk Projecten waarvan mijn zoon Hans directeur is. Verder hebben we een aantal horeca- waaronder de Schelvenaar in Krimpen aan den IJssel, De Arendshoeve, ken in vervoering en komen Onder de Molen en Eetcafé ’t tot de ontdekking dat het de Centrum in Bergambacht. Dat we een vrij grote onroe- dat wil zeggen noten zingen en gelijktijdig de tekst lezen. Ook de repertoire-kennis, al- s te le stijlen in alle tijden, komt krijgen, nu koop ik zelf agra- gedurende de koorlessen aan de orde. Met deze kennis kan beter worden beoordeeld welk soort koor het beste aan sluit bij de individuele wen sen. ZEVENHUIZEN - Woens dagavond 2 oktober is er van wedstrijden-met-het-beste- Adriaan van Erk ging er wat acht tot tien uur in het kleine resultaat het meeste gewicht onderhoudswerk bij doen, het kerkje aan de Dorpsstraat heeft wordt kampioen. Men burgerwerk zoals hij het zelf 139 in Zevenhuizen op initia- noemt. Maar de bouw bleef tief van het centrum voor cul- trekken. Tn die tijd haalde ik tuur en creativiteit ’De Zeven mijn aannemerspapieren, in Rotterdam. Van licht tot don ker werken en in mijn vrije Deze les wordt gegeven door ma, is te verkrijgen bij wed- tijd studeren, op zondag dus'. jaarlijkse herfstdagwedstrijd strijdleider A. van Leeuwen, gehouden. Evenals voorgaan de jaren wordt er ook nu ge vist in de Oude Rijn. Belangstellenden en leden van de hengelsportvereniging Waddinxveen kunnen zich op de dag van de wedstrijd om 06.00 uur aanmelden bij het NS-station Waddinxveen. Het inschrijfgeld bedraagt ƒ7,50. Iedere deelnemer heeft WADDINXVEEN - De Stich- prijs. ting De Wingerd houdt zater- een grandioze kindermiddag met echte clowns in dee sportzaal Groenswaard (Wingerd). De Kwiek doet aan de competitie mee met 18 senioren- en 4 ju niorenteams. Bij de senioren speelt het eerste team in de Holland West-klasse. De ove rige teams spelen in de afde ling Gouda. Nadat bij de senioren het eer ste team, bestaande uit Ro nald Verboon, Cees Vos en Wim van Wageningen, de eerste wedstrijd kansloos met 10-0 van Wibats had verlo ren, herstelde het zich goed door met 7-3 Zoeterwoude te verslaan. Kwiek pakte de winst vanaf de vijfde wedstrijd waar het van 2-2 uitliep naar 7-2, waarna Zoeterwoude toch nog een puntje wist te pak ken door een nederlaag van Ronald Verboon. Wim van Wageningen won al zijn sing les (3), terwijl Ronald en Cees er ieder twee wonnen. Kwiek-5, 6 en 7 zegevierden wel. Alle drie wonnen ze hun eerste wedstrijd met 8-2 van respectievelijk Vrienden- schaar-10, Ilac-5 en Reeuw- ijk-2. Bij de junioren van Kwiek ik ga beginnen en ik zie ’t wel1. Geen geld, geen papie ren, niks. M’n vader was het er niet mee eens‘. ‘Het was hard werken en geen geld uitgeven, da’s ove rigens niet zo moeilijk als je ze of ik sponsor wilde worden, altijd werkt', vervolgt Adri- vandaar. In oktober krijgt de aan van Erk.‘Na een jaar had gemeente Bergambacht een ik 7 man personeel aan het bronzen beeld van ons aange- vangsten waren niet groots. Zeven deelnemers vingen werk, onder wie mijn broers in totaal slechts 22 kilo witvis. Rinus, Cock en Gerrit. Aan WADDINXVEEN - Voor de jeugd heeft wijk- en speeltuinvereniging De Paddestoel (Bomenwijk) in de vijvers van het be- j drijvenpark Coenecoop f twee viswedstrijden ge- houden. Hieraan is me- dewerking verleend door dierenspeciaalzaal Hoodie en Deka sport- prijzen. De uitslag van de eerste viswedstrijd was: 1. Jef- j frey Noorlander (369 cm vis); 2. Remon Snel (315 j cm vis); 3. Wendy Rupke (298 cm vis). Met de uitslag van de tweede viswedstrijd is de einduitslag bijna hetzelf de gebleven. Kampioen is geworden Jeffrey Noor- I lander (551 cm vis), j Tweede werd Wendy Rupke (515 cm vis) en i derde Remon Snel (416 I cm vis). Rinus, Cock en Gerrit. Aan het eind van dat jaar had ik De afstand naar die stek best wat verdiend met m’n moet wel te voet worden afge- houthandeltje, maar we ver legd. Er wordt op gewicht ge vist. De Goudse Hout in Gouda, onderdeel uitmakend van het natuur- en recreatieschap Reeuwijkse Plassen waartoe ook ’t Weegje in Waddinx- veen-Zuid behoort, is voor een groot deel reeds inge richt, maar de meest publiek trekkende voorzieningen zijn nog niet aangebracht. In het westelijk deel van dit ongeveer 80 hectare groot ge bied wil het het natuur- en recreatieschap nog veel reali seren zoals een recreatieplas, een speel- en ligweide, fiets pad, voetpaden, restaurant, winkeltjes voor natuur- en streekgebonden produkten, ateliers en een uitbreiding van het parkeerterrein. Ook biedt het recreatieschap in de Goudse Hout een locatie aan voor de bouw van een be zoekerscentrum voor het Groene Hart. Dit centrum zal niet door het recreatieschap worden ont wikkeld en geëxploiteerd. Wellicht zal voor de exploita tie een stichting in het leven worden geroepen. Donderdag 26 september wordt een intentieverklaring getekend die niet alleen moet De handboogschutters uit het voor een ieder mogelijk Gouda en omgeving nodigen 1 om goed te leren schieten, iedereen die geïnteresseerd of nieuwsgierig is in de hand boogsport uit nader kennis te komen maken met de hand boogsport in sporthal De Springers aan de Sportlaan in Gouda. De handboogsportvereniging is begin 1995 opgericht en is nu uitgegroeid naar een ver- engiging met ongeveer 50 le den. Echter, de handboog sport is in en om Gouda niet echt bekend. Om meer be kendheid aan deze Olympi sche sport te geven houden de schutters vandeze vereni ging een open dag. De handboogsport is een sport voor alle leeftijden. Doordat het materiaal aan de schutter wordt aangepast is in de vorm van woningwetwo ningen in Nieuw-Lekkerland. ‘We hadden al een basis ge legd, waargemaakt dat we kunnen bouwen. In opdracht wordt aandacht besteed huizen bouwen is niks, ik ben zelf grond gaan kópen, zelf huisjes erop gaan ontwikke len en heb het zelf aan de man gebracht. Ja, toen ben ik het leren zingen van het blad, het echte geld gaan verdie nen, daar ging het tenslotte ook om. Het is moeilijk om grond van de gemeente 1 'c rische grond, ga naar de ge meente met bouwplannen en sluit een deal. Van weiland tot opgeleverde wijken toe, dat is wat we doen.... uiter- zijn daar ook geaccep- Deze ronde wist C. Assche- man een dik verdiende pun- i Ik voer de voegels en de vis sen, jaag in het seizoen om de wildstand een bettje op peil te tendeling van één der (karn honden en schoffel wat in de pioenskandidaten?) af tc tuin. Mij zie je niet in de stad dwingen. Kwiek-3, uitkomende in de tweee klasse promotie, begon met een nederlaag en wel te gen het Goudse Vrienden schaar-?. Martin Loef (1), Dennis Pronk (2) en Leon Bouwman (1) kwamen niet verder dan een 6-4 nederlaag. Verlies was er ook voor het eveneens in de tweede klasse promotie spelende Kwiek-4, bestaande uit Martijn Gil huis, Jurgen Reichard en Paul van de Hart. Zij moes ten toezien hoe Iliac-4 (Gouda) er met een 3-7 over winning vandoor ging. “l

Weekblad voor Waddinxveen | 1996 | | pagina 21