WSE staat met Gouda bovenaan Aeolus moest gelijk stevig aan de bak Clubtitels bij Be Fair-tennis Dubbel-mixed tennistoernooi op 'De Woerd schittert op 5e plaats Sjoelers bij elkaar Zwemploeg Gouwestaete Waddinxveen Al wint verdiend Winst voor Flyers-dames Bedrijven sportdag 1996 zamelt geld in voor vier goede doelen Yoga-lessen in Het Zuidhonk Favorieten I Masters veroveren gaan door 5 gouden plakken WOENSDAG 25 SEPTEMBER 1996 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN PAGINA 29 Moordrecht, waartegen WSE vorig seizoen nog een fikse worden deelgenomen door al le inwoners van Waddinx- veen, onverschillig of zij lid zijn van één van de drie ver enigingen die ons Gouwe- dorp telt. Ook spelers die niet in Waddinxveen wonen, maar wel lid zijn van één van de Waddinxveense tennis verenigingen kunnen deelne men4. Arnold Wekking is gelukkig met de bereidheid van De Pater Makelaardij als spon sor voor dit toernooi op te treden, aangezien een derge lijk evenement zonder hulp van een sponsor niet te orga niseren valt. Bovendien heeft de tennis vereniging Waddinxveen de hulp van een grote groep vrijwilligers, die uiteenlo pende taken als wedstrijdlei- Doch in de damesdubbel en de gemengd dubbels gooide het Alphense team nog roet in het eten. Linda en Marloes verloren met 9-15 en 6-15, De startdatum van het dub- bel-mixed toernooi is maan dag 30 september. Zaterdag 12 oktober zullen de finales worden gespeeld. Op door de weekse avonden vangen de wedstrijden aan om zes uur en op zondag wordt in princi pe niet gespeeld, tenzij nood zakelijk door de weersom standigheden. over bleef de vraag wie er ging winnen. In de eerste set was zelfs een tie-break nodig. Bas Boon- stoppel was Ton Claassen de baas en is nummer één ge worden met 7-6, 3-6 en 6-3. Hem werd de Nico Hilhorst- bokaal voor een jaar toever- trouwd. Bij de heren A nam Nicola r 1 Rietveld. Met 6-3 en 6-3 won se district). In Zoetermeer boekte het team een 8-0 over- Daniëlle van Bergeyk is num mer één geworden met 5-7, 6- 4 en 6-4. Suzanne Oldenburg om heel jonge jongens gaat leek een gelimiteerde partij van een half uur de oplossing. Pe- werd de achterstand twintig punten weer terugge- slag. Langzaam bouwde Dunckers de voorsprong uit tot negen i ding en barbezetting voor hun rekening nemen. Maar hoe wordt nu zo’n groot toernooi georganiseerd met spelers van 18 jaar en ouder die ook nog eens verschillen de speelsterktes hebben? ‘De dubbels en mixed-teams worden samengesteld op ba sis van sterkte, aangegeven op de KNLTÉ-spelerspas‘, verduidelijkt Arnold Wek king. “Zij die geen speelsterkte be zitten worden ingedeeld in drie groepen. De groepen worden samengesteld op ba sis van het totaal teampun- ten. Op deze manier kunnen teams van alle mogelijke combinaties ontstaan. Bij voorbeeld een A-speler met een D2 partner'. Over hoe de andere tennis- Bij de meisjes van 1986 haal de Nanda zilver op de 200 wissel met een tijd van O 1 J O ZN— 1 i zxzx i’i aan na 1.20.6, een tijd goed belot, Opleidingen Bouwcen trum (BOB), Boonstoppel BV, automatise- ringsberijf Convenient, de ge meente Waddinxveen en ho- veviersbedrijf J. Willemstein. het zevende team van de Ter Aarse vereniging. In Zoeterwoude-Dorp tenslot te hielden het negende team van Shutllewoude en achtste team van Aeolus (zes de klasse district) elkaar in evenwicht. In een gelijkop- gaande strijd werd het hier eveneens 4-4. Tjeerd en Marloes trokken met 15-12, 5-15 en 4-15 aan het kortste eind en Sander en Linda, gingen met 12-15 en 5- 15 strijdend ten onder. Het tweede team, spelend in de vierde klasse van de bondscompetitie, kwam in Rotterdam eveneens tot een 4-4 gelijkspel tegen het zesde team van BCR ’91. In de thuiswedstrijd tegen het eerste team van Shuttle dag aan tegen Dunckers (Hil versum). Hier was sprake van een wedstrijd tussen twee ploegen die aan elkaar WADDINXVEEN - Dins dagmorgen 1 oktober be ginnen de yogalessen weer in wijkgebouw Het Zuid- honk (Zuidplaslaan). De lessen worden gegeven door mevrouw C. MacGil- lavry. Er is vanwege de grote be langstelling besloten twee groepen te formeren. De eerste groep komt bijeen van 09.00 tot 10.00 uur, de tweede van 10.15 tot 11.15 uur. Bij de eerste groep kunnen nog enkele deelnemers te recht. Voor informatie en inschrijving ken men con tact opnemen met me vrouw W. Kloet, tel. 0182- 619513. derde plaats. De vierde Bedrijvensportdag Waddinxveen zal worden ge houden op zaterdag 20 sep tember 1997. team (overgangsklasse dis trict) een regelmatige 6-2 overwinning. De meest overtuigende over winning kwam op naam van AMERSFOORT/WADDINXVEEN - In Amersfoort heeft de zwemploeg van het Waddinxveense Gouwestaete een topprestatie geleverd door in een veld van 19 ploe gen beslag te leggen op de vijfde plaats. chelle Nahon, Martin Pet, Wouter Rams, Jos Kiens, Joost Krommenhoek en Vik tor Terlaky. De beste persoonlijke presta- nederlaag heeft geleden, pro beerden de Waddinxveners meteen onder druk te zetten. Maar al snel onttrok WSE zich aan deze druk en nam ploegen een trainingsvoor- sprong hebben op Gouwesta ete zit een positieverbetering in de finale, later in het sei zoen, er zeker in. In het Nieuwerkerkse ‘Pol- derbad' hield de KNZB-kring hun spel te halen, dat echter niet lukte. Na de rust eenzelfde spel- beeld. WSE bleef goed combi neren en domineerde de wed strijd. De tweede goal liet dan ook niet lang op zich wach ten. Een vrije trap van Mar- De tweede prijs was voor Kir- stin Alink. Bij de meisjes B stonden Dieuwke Bresser en autobedrijf Daniëlle van Bergeyk drie en een half uur tegenover el kaar. De hele club was wachten op de prijsuitrei king. Dieuwke maakte nog balcompetitie. Het eerste da- een lelijke val op het gravel maar de strijd ging door. WADDINXVEEN - Na de zomerperiode wilde Be Fair- tennis (Sniepweg) toch weer eens weten wie in de eigen gelederen de beste spelers zijn in de verschillende klas sen. De jeugd had daar twee weken voor nodig, de seni oren konden dat in één week uitmaken. WADDINXVEEN - Vrijdag avond was in sportzaal ’de aan het Duikelaar’ (Zuidplaslaan) de start van de nieuwe basket- WADDINXVEEN - De Al-ju- nioren wan Waddinxveen- voetbal raakten in de thuis wedstrijd tegen Spirit A2 even de draad kwijt. Er was een achterstand en met de combinaties wilde het maar niet lukken. Tijdens de thee werd gedo ceerd dat zelfvertrouwen en het spelen vanuit balbezit vanzelf kansen opleveren. Die les werd in de tweede helft in praktijk gebracht. De kansen kwamen en werden voldoende benut, waardaar Al verdiend met 3-2 won. Het Bl-team stond in Gouda na een slechte eerste helft met 3-1 achter tegen Olympia B3. Na de rust echter bleek een metamorfose plaats te hebben gevonden. BI dender de sportief over het veld en liet een beduusd Olympia na het laatste fluitsignaal met een 3-6 verlies achter. Met Dl wil het nog niet luk ken. Na een flitsende eerste minuut, waarin op 0-1 werd gekomen tegen CVC Dl, bleek opnieuw dat er nog een tekort is aan fysieke kracht om een heel veld te kunnen bespelen. Uitslag 10-1. El streed voor wat het waard was, maar kon niet ontken nen dat CVC Dl gewoon veel sterker was. Eindstand 1-9. E3 speelde thuis tegen De Jo- dan Boys E6 gelijk. Een op gaande wedstrijd en een re mise zou rechtvaardig zijn geweest (0-1). Gouwe-Rijnstreek de eerste editie van de Speedo jaar- gangwedstrijden 1996-1997. Gouwestaete was met een grote ploeg aanwezig, maar hoewel er heel wat persoonlij ke records werden gebroken was staat haar prestaties om te zetten in eremetaal. Sedert 1983 worden deze zwemwedstrijden voor 20- plussers gehouden en elk jaar groeit de belangstelling. Bij na 300 zwemmers, onder wie schikking gesteld door machi ne- en apparatenfabriek J. Boere BV (Brugweg) en door de Gulle Bottelier. WADDINXVEEN - De hoogst geklasseerde sjoelers geven elkaar in de nog prille compe titie geen duimbreed toe. In de klasse A staat Jan Kers bergen met 140.850 punten bovenaan. Tweede is Cees Kuipers (140.700) en derde Dick Dros (140.150). Klasse B: 1. Trudi van Dam 126.800, 2. Erwin Pleus 126.700, 3. Bas Koppenaal 126.050; klasse C: 1. Sjaan Faay 116.000, 2. Marius Initiatiefnemer van dit unie ke toernooi, waarin wordt bepaald wie het sterkste ten nisduo in Waddinxveen is, is voorzitter Arnold Wekking van de tennisvereniging Waddinxveen. ‘Ik liep al wat langer met het idee een toernooi te organise ren met een echt Waddinx veense tintje', aldus de Wad dinxveense initiatiefnemer. ‘Een toernooi waaraan kan WADDINXVEEN - In de eer ste competitieweek konden de acht teams van Aeolus- badminton gelijk stevig aan de bak. Liefst vier teams kwamen een remise overeen, drie teams behaalden een overwinning en slechts één team leed een nipte neder laag. Het eerste team, uitkomend in de eerste klasse van de bondscompetitie, kwam in sportzaal Groenswaard (Win gerd) tot een 4-4 gelijkspel te gen het eerste team van Flair (Alphen aan den Rijn). Het vlaggeschip van Aeolus bestaat dit seizoen uit Mar loes van Heteren, Linda Wie gel, Tjeerd Hillerts, Joeri Kraaijestein en Sander Treffers. Marloes en Sander zijn de debutanten in het team. Joeri kwam er in zijn heren enkel met 5-15 en 0-15 nau welijks aan te pas. Sander daarentegen kon na een aar zelend begin zijn tegenstan der met 11-15, 15-2 en 15-12 aan zijn zegekar binden. Zo wel Linda als Marloes won nen overtuigend hun dartie- senkel met respectievelijk 11- 2-11-4 en 11-7-11-8. Hiermee kwam het eerste team met een 3-1 voorsprong uit de enkelspelen. Nadat Aangezien het hier een niet officieel KNLTB-toernooi be treft kunnen deelnemers in schrijven voor meerdere toernooien. Het zal duidelijk zijn, dat het leeuwendeel van de wedstrijden op zaterdag moet worden gespeeld. In het Weekblad voor Wad dinxveen stond vorige week woensdag een advertentie met alle informatie en een inschrijvingsformulier. De inschrijving sloot om organi satorische redenen zaterdag 21 september. Kersbergen 115.300, 3. Jan Olie 114.200; klasse D: 1. Ro nald Meijer 106.500, 2. Ceron van Beek 104.200, 3. O. Su- pusepa 103.050; klasse E: 1. Ivonne Kersbergen 89.900, 2. Dick Esveldt 86.500, 3. Si mon Supusepa 86.100. De volgende sjoelavond is woensdag 2 oktober om half zeven in het gebouw van de schuttersvereniging Wad dinxveen (Alberdingk Thijm- laan). Tjeerd Hillerts en Joeri Kraaijestein zonder al te veel moeite de herendubbel had den gewonnen met 15-2 en 15-6 leek er geen vuiltje aan de lucht en was de overwin ning binnen handbereik. in vier cheques op een specia le bijeenkomst worden uitge reikt aan Hooge Burch te Waddinxveen voor de aan schaf van een aangepaste tandem, aan de 50-jarige Scouting St. Victor voor de aanschaf van twee grote nieuwe tenten, aan het asiel zoekerscentrum aan de Zui delijke Rondweg voor de kos ten vann speeltuinmateriaal en aan zwem- en poloclub Gouwestaete voor het jeugd- zwemplan voor kinderen van 5 tot en met 7 jaar. Aan de Bedrijvensportdag 1996 namen deel teams van de ABN AMRO Bank, machi nefabriek Van den Berg Wad dinxveen BV, restaurant Bi- WADDINXVEEN - Aan het slot van een enerverende, sportieve en geslaagde derde Bedrijvensportdag Waddinx veen en na een bijzondere es tafetteloop heeft wethouder Jan Hielema (CDA) zaterdag middag om vijf uur in sport hal ’de Dreef de prijzen uit gereikt. Hij deed dat op verzoek van de organisatoren, de vier Waddinxveense serviceclubs Lions, Tafel Ronde, Rotary en Rotaract. Eerste werd Van den Berg Waddinxven BV (33 punten), tweede automobielbedrijf Boonstoppel (30 punten) en derde BOB Opleidingen (27 punten). De zevende en laat ste plaats werd gedeeld door automatiseringsbedrijf Con venient BV en restaurant Bi belot (beiden 16 punten). Aan de derde succesvolle Be drijvensportdag, die opnieuw hartelijk werd gesteund door de ondememerskring Indus trieel Contact Waddinxveen (ICW) en vermoedelijk 40.000 gulden heeft opgebracht, na men acht teams deel die pro beerden zoveel mogelijk pun ten te behalen. Daardoor kon den de sponsors een hogere financiële bijdrage voor het goede doel worden ontlokt. Het geld zal medio november wissel voor meisjes en jon gens onder 13 jaar op het pro gramma. Kim Middendorp en Denise Bouwmeester hadden dit zware nummer nog nooit gezwommen maar deden het voortreffelijk. Kim eindigde met een tijd vloerd, kende de spelleider van 5.49.8 op plaats, terwijl Denise met IJSSELSTEIN/WADDINXVEEN - Vier masters van de Waddinxveense zwemclub Gouwestaete hebben zon dag op de open Nederlandse kampioenschappen korte afstanden in IJsselstein daverend acte de présence ge geven. Er werden 15 gouden plakken veroverd. WADDINXVEEN - Ter af sluiting van het tennissei zoen houdt tennisvereniging Waddinxveen (Alberdingk Thijmlaan) in samenwerking met De Pater Makelaardij een dubbel-mixed tennis toernooi op het tennispark ‘De Woerd1 in Waddinxveen- Noord. een 60-tal buitenlanders, wa ren in het zwembad De Hoog- he Waerd te vinden, waar zij elk op gemiddeld drie afstan den deelnamen. De op de langebaan zo succes volle stayers Judith van Ber- kel (54) en Nic Geers (58) lie ten zien dat zij ook op de kor te afstanden in hun leeftijdsklassen toonaange vend zijn door iedere zes on derdelen - het maximum per deelnemer - te winnen. Er werd gezwommen op de 50 en 100 meter van de vier zwemslagen alsmede de 100 en 200 meter wisselslag. Rob Boele (37) en Hans den Boer (65) waren op twee nummers te vinden. De finales van alle singlepar- tijen konden worden gehou den op zaterdag 14 septem ber. Bij de heren-veteranen kwam bij de meisjes C op de stond Bas Boonstoppel tegen- eerste plaats met 3-6, 6-2 en Ton Claassen. Lang 6-0 tegen Aletta Schwiebé. Robin Andringa had het bij jongens A niet gemakkelijk tegen Erik Schaaf. Het was een hoogstaande partij waar in Erik tenslotte aan het langste eind trok. De setstan den vertellen het verloop: 4-6, 7-6 en 7-5. Bij de jongens B speelde Lau rens de Lange tegen zijn vriend Paul Verwey. Paul Diana het op tegen Derk Verwey won met 7-5 en 7-5. Laurens de Lange gunde het Nicola Diana. De eerste prijs hem. ging bij heren B naar Mark Omdat het bij jongens C Voss, die met 6-4 en 6-1 won van Mark Peeters. Bij de he ren C behaalde Henk v.d. Linde de eerste prijs met 6-4, ter Riphagen wist die te win- 4-6 en 7-5 ten koste van Re- nen. Tweede werd Hendt mon Kooyman die tweede Versteegh. werd. In de categorie dames A vero verde snelle Ellie van Tol weer eens 3 en 6-2 van Marion v.d. Woud. Sonja de Frankrijker had bij de dames C drie sets singles zijn dit jaar ter be- nodig om Ria Vermey de tweede plaats te laten inne men. Setstanden 4-6, 6-2 en 7-5. In de meisjes A-poule van de Na het lange wachten op Dieuwke Bresser en Daniëlle de eerste prijs van Bergeyk kon aan de prijs- waardoor Yvonne Hoogeveen uitreiking worden begonnen, tweede werd. Bij dames B In de wachttijd werd goed ge won Coby v.d. Loo won met 6- bruik gemaakt van de bar en vooral van de barbecue. Nieuwe wisselbekers voor de rechter van Moordrecht zo veel bezwaar dat de straf schop werd ingetrokken. Moordrecht deed er nog een schepje bovenop en inmiddels met tien man viel de 1-2 ach ter de sterk keepende Rene Boekhorst van WSE. De Waddinxveners lieten zich hierdoor niet uit het spel halen en bleven goed voetbal len. Geconcentreerd speelden zij de wedstrijd uit. WSE kreeg de verdiende 1-2 over winning. Moordrecht moest het doen met twee gele kaar ten en een rode. Dit werd beloond met een kleine voorsprong, die naar mate de eerste helft vorderde langzaam werd uitgebouwd tot elf punten met de rust. ’74 (Ter Aar) boekte het derde De tweede helft kreeg Rowic wat meer vat op de wedstrijd en er ontstond een strijd van twee gelijkwaardige ploegen. Maar de opgebouwde voor sprong werd niet meer uit het vierde team (tweede klas- handen gegeven en de eerste winstpunten konden worden bijge schreven. Uitslag 60-49. winning tegen het negende Topscoorder Nathalie Gielliet team van Aigis. met 13 punten. De enige nederlaag kwam op Meisjes-junioren 1 trad zater- naam van het vijfde team (derde klasse district). Thuis spelend tegen het zesde team van het Alphense Zigo dolf men nipt het onderspit met 5- gewaagd waren. Alleen was 3. Dunckers als team beter in- Het zesde team (vierde klasse gespeeld en dit gaf de door- district) speelde eveneens in Zoetermeer tegen het elfde team van Aigis. Ook zij kwa men met een 6-2 overwinning punten met de rust. Ook in de huiswaarts. tweede helft liep Flyers ach- Evenals het derde team ter de feiten aan, maar dank- speelde ook het zevende team zij een geweldige eindsprint (vijfde klasse district) tegen werd de achterstand van een team van Shuttle ’74. Zij speelden met 4-4 gelijk tegen bracht tot negen. Uitslag 50- 59. Topscoorder Ymke Troost met 15 punten. Jongens-kadetten 1 behaal den een verdiende overwin- het ning op Leiden. Vooral tegen het einde van de eerste helft liep het goed en werd Leiden op een beslissende achters tand gezet. De tweede helft nam Flyers gas terug en kon Leiden nog wat terug doen. Uitslag 49-41. Topscoorder Hans Peters met 14 punten. Jongens-junioren 1 had al leen de eerste helft moeite met Zoebas. Het ging alle maal een beetje stroef en de tegenstander kon het aardig bijbenen. Ruststand 27-23. In de tweede helft zat er geen zand meer in de scoringsma- chine van Flyers en walsten zij over de tegenstander heen. Met goede scores en ge controleerde aanvallen werd Zoebas met een 78-37 neder laag naar huis gestuurd. Topscoorder Tie-Wai Lam met 22 punten. Heren 4 verloor de wedstrijd in de eerste helft, in het bij zonder tussen de twaalfde en zestiende minuut, toen zij op een achterstand kwamen van 16 punten. Hierna was Flyers iets sterker, maar Woody Blues kon toch nog de over winning mee naar Woubrug- ge nemen. Uitslag 50-60. Topscoorder Gert Jan Klijn met 10 punten. CDA-wethouder wethouder Jan Hielema reikte aan het slot van de derde Bedrijvensportdag 1996 in de sporthal 'de Be Fair-jeugd won Britt van Dreef' de eerste prqs uit aan Van den Berg Waddinxveen Braam Morris met 6-4 en 6-2. BV. (Foto: Bedrijvensportdag Waddinxveen). Schoolslagspecialist Boele won de 100 en 50 meter schoolslag. Op het laatste laatste onderdeel vestigde hij met 30.73 seconden een nieuw Nederlands record. Hiermee bleef hij onder de li miet voor een startplaats op de Nederlandse kampioen schappen alle leeftijden ko mende winter. Hans den Boer verbeterde twee Nederlandse records. Het 100 meter wisselslagre- cord bracht hij met 6.5 secon den omlaag tot 1.39.2 en dat van de 100 meter schoolslag met 8 seconden tot 1.41.5. Het was zijn eerste deelname sinds hij vorig jaar bij een on geval zijn heup brak. Hans den Boer schreef nu geschie denis omdat hij de records verbeterde met de nog aan wezige heupschroef. De titel strijd vond twee dagen plaats voor de operatieve verwijde ring van deze constructie. Op het programma stonden een lelijke val op het gravel, mesteam van Flyers trof als een sport- en spelcircuit, bad- maar de strijd ging door. tegenstander Rowic (Dor- minton, zaalvoetbal, volley- drecht), waarvan werd ge- bal en een estafette met bun- wonnen (60-49). gy-jump en een klimmuur. KlflVPriflSSPII In een oefenwedstrijd hadden De acht deelnemende teams I1IU1 wl |UJJCII de Waddinxveense dames met tien sporters hadden zo’n WADDINXVEEN - Vrijdag- verloren, zodat er met enige verenigingen in Waddinx veen tegenover dit initiatief staan zegt Arnold Wekking: ‘Ik heb op voorhand overleg gehad met mijn collega-voor- zitters en ook zij vonden het een leuk plan om een over koepelend toernooi in Wad dinxveen te houden. Het is bovendien niet een eenmali ge gebeurtenis, want De Pa ter Makelaardij heeft toege zegd dit toernooi in ieder ge val voor drie jaar te zullen sponsoren en wij van de ten nisverenging Waddinxveen zijn uiteraard bereid dit toer nooi de komende jaren te or ganiseren'. tie kwam op naam van Wou ter Rams die met een tijd van 33.59 de derde plaats pakte op de 50 schoolslag bij de jon gens onder 15 jaar. Deze tijd het heft in handen, betekende tevens een limiet Een goed combinerend WSE voor de nationale kampioen- had het betere van het spel, schappen sprint. Vroeg in de eerste helft viel Wanneer in aanmerking de openingstreffer. Een cor- wordt genomen dat de meeste ner van Marcel van Dijk werd door John Moons binnen de palen gewerkt. Hierna bleef WSE de wed strijd dicteren en probeerde Moordrecht door veel overtre dingen de oranje-zwarten uit Amersfoort acte de présence tijdens de voorronde van de Speedo FastWaterMeet. Gezien de nationale verhou dingen streefde trainster Trudy Vermeulen van Gou westaete naar een de eerste acht, noodzakelijk om de finale te bereiken. De Waddinxveense ploeg presteerde echter zo goed dat uiteindelijk de vijfde plaats werd bereikt. Alleen DWK (Barneveld), PSV (Eindho ven), VZC (Vlaardingen) en WVZ (Zoetermeer) bleven Gouwestaete voor. De equipe van Gouwestaete WADDINXVEEN - In de vierde klasse E staat WSE-voet- bestond uit Kim Middendorp, bal samen met Gouda op een gedeelde eerste plaats. Eva Idelenburg, Melissa Beide zondagteams verzamelden 7 punten uit 3 wed- Eva Idelenburg, Melissa Dings, Wilke v.d. Valk, ^Mi- strijden. Afgelopen zondag won het uitspelende WSE met 1-2 van Moordrecht. MOERKAPELLE - Zowel bij de jeugd als bij de seni- oren van de schaakvereni- I j ging Moerkapelle is de j tweede ronde gespeeld van de ondérlinge compe- titie. Bij de jeugd maakte favo- riet en koploper Hugo van Elteren zijn rol waar. Hij j versloeg Sander Hertog en j nam resoluut de leiding. Ook tweede ’man’ Michiel I I Rensen boekte zijn tweede j winst ten koste van Ron Droog. Aart-Jan van Vliet deed hetzelfde tegen Ke- vin Bakker. Ook Jan van Helden meldde zich weer I in de voorste rijen. Hij klopte Wouter van Eeden Petersman. In de wat la- gere regionen bereikten Jasper Kamp en Glenn I Krijgsman een fraaie re mise. Bij de senioren wa- ren enkele verassende I partijen te zien en onver- wachte uitslagen te note- ren. Favoriet en koploper Dick Bac had zijn handen meer dan vol aan Hugo van Elteren, die een zeker j verdiende remise aan zijn neus voorbij zag gaan. Routine gaf de doorslag en Dick won. Walter Wort man speelde een fraaie partij tegen tweede man I Ben van Geffen. Ook hier leek een halfje binnen be- I I reik. Een foutje in de slot- I fase van Walter leverde Ben toch de volle winst op. Wim Vroegindewey speel- de tegen Arie Hoogduijn het ‘foute' vierpaarden- spel. Arie kreeg ruim spel I en boekte een goede remi- se. Gerard van Ommeren kon, verrassend genoeg, niet door de stelling van Jan Blok breken en moest I berusten in een onbeslist I (remise). De grootste sensatie was de nederlaag van Wouter Vroegindewey tegen Jesse I van Elteren. In iets betere stelling zette Wouter par does zijn dame en prise. Na deze blunder wikkelde Jesse de partij snel af. De beste 19 jeugdzwemploe- 5.51.0 niet veel toegaf en de gen van Nederland gaven in derde plaats bezette. Bij de jongens debuteerde Joost Krommenhoek even eens op de 400 wissel. Tussen allemaal jongens van 13 jaar kon de 12-jarige Joost zich prima handhaven en finishte plaats bij met een tijd van 5.45.9 op de Eén van de acht deelnemende teams aan de derde Waddinxveense Bedrijvensportdag 1996 was dat van hoveniersbedrijf J. Willemstein (vijfde plaats met 20 punten). Van links naar rechts Jacques Willemstein, Inge Appel, Alex Zijdel, Piet Koele, John Jansen, Henk van den Berg, Jos ae Bruijne, Jean Wabbijn en Jetze Meijer. (Foto: Sjaak Noteboom). alleen Nanda Gerling in cel van Dijk werd door Guido Hack schitterend ingekopt. Niet lang hierna zorgde Willy Beelen voor de genadeslag door van afstand uit te halen en de 0-3 binnen te jagen. een tyd van Door het niet toepassen van 3.14.2. Op de 100 vnj tikte zij de voordeelregel werd deze aan na 1.20.6, een tijd goed treffer teruggefloten en kreeg voor brons. WSE een vrije trap op de Als bijnummers stond de 400 rand van het 16 meter-ge- bied. Deze leverde echter niets op. Inmiddels sloop de onrust in het team van Moordrecht. Nadat Hafid Assolymani oog in oog met de doelman stond en onreglementair werd ge- een 1 m de tweede dan ook een strafschop toe. Hiertegen maakte de grens- avond 27 september om half negen is er weer koppelkla- veij assen in buurtcentrum De Boog (C. Huygenslaan). Het inschrijfgeld bedraagt 8,- per koppel. Het eerste kopje koffie is gratis. tachtig sponsorende bedrij ven voor hun sportieve activi teiten weten te interesseren. zorg aan de wedstrijd werd begonnen. Flyers kwam rede lijk uit de startblokken en nam het initiatief. R

Weekblad voor Waddinxveen | 1996 | | pagina 29