KI ND AAN HUIS IN DE REGIO! I makelaardij VAN 'T HOF: VAN HUIS UIT AKTIEF! VAN T HOF: 35 JAAR ERVARING 51 DUBBEL’ Waddinxveen Blikvanger 4 Goed bekeken: A een makelaar voor het hele hart van Holland! Mi Goed bekeken! Dankzij onze ruime fotovitrines wr ÉX- NVM Si’ÊiW te k zuidplaslaan 452, waddinxveen telefoon 0182-618055 telefax 0182-618458 in de winkelcentra Zuidplas en Luifelbaan zijn onze opdrachtgevers het meest gezien! i Ölii .A, S I SIH I HhLLÏT Moderne hoekwoning De Akker 91 Vraagprijs f 272.500,= k.k Luxe, royaal en keurig onderhouden hoek- en een zon nige en fraai aangelegde tuin op het westen. Bouwjr. 1994, grondopp. 158 m2. De woning biedt u 550 m3 inh. en heeft de In staat van nieuw Zuidkade 132 Vraagprijs f 525.000,= k.k Akkerwinde 26 Vraagprijs f 289.000,= k.k Eengezinswoning aan het water Molenring 141 Vraagprijs f 289.000,= k.k Nabij dorpskern Stationsstraat 59 Vraagprijs f 325.000,= k.k kast., i uitvoeri’ - A. Ruim opgezette 2-onder-1 -kap woning met aangebouwde garage en fraai aangelegde ruime tuin op het Zuidwesten, gel. op 292 m2 eig.gr., bouwjr. 1987, 600 m3 inhoud. Ind.: entree/hal, toil., kantoor/hobby kamer, L-vorm. living van ruim 45 m2, met open haard hoek, eetged., luxe keuken in U- vorm. opstell. met div. inbouwapp., bijkeu ken met aansl. wasapp., toegang tot garage met grote bergzolder. De parterre is belegd met een schitterende travertin vloer v.v. vloerverwarming. Ie verd.: overl., 3 roy. slaapkamers, waarvan 1 met dakterras, luxe uitgevoerde, complete badkamer. Via vlizo- trap bereikb. 2e verd. met grote open zol- derberging met zijraam, mog. voor kamer. De op de parterre aanwezige kantoor/hobby kamer is door de.vrij eenvoudig te realise ren natte ruimte zeer geschikt voor slaapka mer met badkamer, zodat seniorenconcept tot een prima mogelijkheid behoort. Een perfect onderhouden woning, die u o.a. door de grote leefruimte en de rustige lig ging aan de rand van de jonge wijk Zuidplas, veel wooncomfort biedt. Karakteristiek met wiids uitzicht Onderweg 81 Vraagprijs f 235.000,= k.k Veel oorspronkelijke details Brugweg 66 Vraagprijs f 495.000,= k.k Comfortabel appartement Zuidplaslaan 419 Vraagprijs f 214.000,= k.k Comfortabel 3-kamer appartement met bal kon, in staat van nieuw (bouwj. 1994), zeer gunstig gesit. tegenover winkelcentrum Zuidplas. Het complex is v.v. een fraai aan gelegd atrium, gezamenlijke recreatieruimte en dakterras, beveiligde entree aanwezig. Bevat o.a. een ruime woonkamer, open keu ken in L-vorm. opstell. en luxe, creme uitv. met granieten aanrecht, v.v. gascomfort, afzuigkap en koel-/vrieskast, 1 slaapkamer v.z. met vaste kastenwand, aansl. badkamer met douche en wastafel met meubel, afz. toil, met font., 1 slaapkamer a.z. met vaste kastenwand en balkon op het Zuiden. Servicekosten 183,= p.m., overdraagbare G.I.W. garantie, optimaal isol.pakket. Dit complex is primair bestemd voor 50 huis vesting. AW 1 Royale eengezinswoning met aangebouwde stenen berging, schitterend gel. aan een watertje in rustige, kindvr. woonomgev., met zicht op monumentale boerderij Bouwjr. 1985, 118 m2 eig.gr., ca. 365 m3 inh. Ind.: entree/hal, toil, met font., tuinge- richte woonkamer met prov. kast, keuken in L-vorm. opstelling. Ie Verd.: overl., 2 slaapkamers achterz. ca. 316 x 291 en 220 x 417, 1 slaapk. voorz. ca. 300 x 417, licht uitgevoerde badkamer met douche, wasta fel, 2e toilet en aansl. wasapp. 2e Verd.: royale L-vorm. slaapkamer met 2 tuimelra men en bergruimte, separate c.v.-kast met AWB c.v.-ketel en een geijser. De achtertuin op het Westen is keurig aangelegd met niveauverschil, sierbestrating en gazon en grenzend aan het water. De woning heeft op eig. terr. aan voorzijde een opstelplaats voor een auto. Oplev. in overleg. 3- kamer appartement Zuidplaslaan 490 Vraagprijs f 272.500,= k.k Gewild 3-kamer appartement, gunstig gesi tueerd boven het winkelcentrum De Zuidplas", bouwjaar 1992, biedt u veel pri vacy en de volgende indeling: lange gang met garderobenis, L-vormige woonkamer met toegang tot balkon aan voorzijde, open keuken in lichte uitvoering, bijkeuken met aansl. wasapp. en c.v. ketel, badkamer met douche en vaste wastafel, afz. toilet met fontein, sanitair in lichte uitvoering, 2 slaap kamers, resp. 4.40 x 2.89 en 4.40 x 2.07. Het appartement is gelegen op de 2e verdie ping en heeft een berging op de begane grond. Het complex is voorzien van een lift, keurig verzorgde entree aanwezig. Servicekosten 126,= p.m., overdraagbare G.I.W. garantie, optimaal isolatie pakket, oplevering in overleg. Moderne, goed onderhouden hoekwoning, gelegen in de jonge, ruim opgezette wijk Zuidplas, nabij winkelcentrum en scholen. Bouwjr. 1983, 147 m2 eig. grond, 300 m3 inh. Indeling: entree/hal met toilet, trapop- gang, tuingerichte woonkamer met houtka- chel, trap/provisiekast, spachtelputz wan den en lambrizering, gesloten keuken. De parterre is voorzien van plavuizenvloer. Ie Verd.: 2 slaapkamers aan achterz., beide met Velux dakraam, 1 slaapkamer aan voorz., badkamer, in lichte uitvoering, met douche, wastafel en aansl. wasapp. 2e Verd.: voorzolder met zijraam, daklicht en combiketel, 1 slaapkamer met Velux dak raam, vaste kasten, verlaagd plafond met inbouwverl. en bergvliering. Fraai aangeleg de, zonnige, achtertuin met terras, gazon en siertegel, vrijstaande stenen berging, over dekte opslag aan zijkant, zij-ingang en ach teruitgang. Bijz.: aan achterzijde nieuw zon nescherm met electr. bediening. Opl. in overleg. Karakteristiek vrijstaand woonhuis met een rustieke sfeer. Bouwjr. 1928, 530 m2 eig. grond en 475 m3 inh. Indeling: vesti- bule/gang (tochtdeur nog aanwezig), meterkast en provisiekelder op stahoogte, kamer en-pppsuite met schuifdeuren en aan voorzijde sfeervol woongedeelte met erker, 4 vaste kasten, origineel plafond en veel glas-in-lood, keuken met o.a. servies- kast, granito-aanrecht en hoekschouw, ruime bijkeuken met aansl. wasapp., toi let en eenvoudige douche. Ie Verd.: over loop met glas-in-lood ramen, 2 slaapka mers aan achterz., waarvan 1 met vaste kast en 1 met toegang tot dakterras, 2 vaste kasten en wastafel, 1 kleine slaap kamer aan voorz. en 1 slaapkamer aan voorz. met vaste kast en wastafel. 2e Verd.: 1 kamer met daklicht, zolderber- ging en boiler. Achtertuin (N) met een diepte van ca. 23 m. Verder een voortuin, zijtuin en P-plaats op eig. terrein. Dit gro tendeels in oorspronkelijke staat verke rende pand is een bezichting zeker waard! Zeer royaal Herbarenerf 22 Vraagprijs f 525.000,= k.k Keurig onderhouden karakteristieke tussen woning, bouwjr. ca. 1928, met een rustieke sfeer en een schitterend wijds uitzicht over de polder, 233 m2 eig. groncLoj^ÜO m3 inh. en de volgend^n^fnulCTLwvorm. woonkamg^n^.^fc^J Jfwerdiepte prov. iVl^VyBieuwoe keuken in lichte jring met spiegelachterwand en in L- vorm opstelling v.v. inb. app., t.w.: afz. kap, gascomfort, electr. oven, koelkast, vaatwas ser en wasautomaat, toilet met font., c.v.- kast met combiketel, volledig betegelde doucheruimte met wastafel. De parterre is belegd met grenen vloerdelen. De le verd. omvat 3 slaapkamers v.v. grenen vloerdelen en 2 recent vernieuwde dakkapellen. Dit goed onderhouden woonhuis is ged. v.v. dubb. glas en heeft verder een grotendeels betegelde achtertuin v.v. Zweeds tuinhuis en heeft in de grote voortuin met gazon op eig. terr. een opstelplaats voor de auto. Oplevering in overleg. Huis kopen of verkopen? Met kantoren in Gouda, Waddinxveen, Zoetermeer en Alphen a/d Rijn is Van 't Hof een aktieve en goed geïnformeerde makelaar in het hart van Holland. Ons doorgeschakelde computersysteem geeft u razendsnel alle informatie over aanbiedingen in de hele regio. En wij houden u op de hoogte van nieuwe mogelijkheden. Dat scheelt tijd, dat spaart kosten! Voor koop of verkoop van een huis: schakel Van 't Hof in en u bent met één makelaar klaar! Ruime, uitgebouwde eengezinswoning met tuin en vrijst. stenen berging. Centraal gele gen t.o.v. winkels en scholen. Bouwjr. 1970, 155 m2 eig. gr., 380 m3 inh. Ind.: hal/entree, toilet met font., provisiekast, ruime L-vorm. woonkamer met open haard en schuifpui, open, moderne keuken in lichte uitvoering, L-vorm. opstelling en v.v. div. inbouwapp. De gehele parterre is v.v. een plav. vloer, le Verd.: 2 slaapkamers aan de voorzijde, 1 slaapkamer aan de achter zijde met dakterras, badkamer met ligbad en vaste wastafel. 2e Verd.: ruime slaapka mer met dakkapel, berging achter knie- schotten en voorzolder met daklicht, aansl. wasapp. en combiketel. Op beide verdie pingen veel kast- en bergruimte. De keurige achtertuin (O) met sierbestrating en terras grenst aan rustig wandelpad en speelgele- genheid en biedt u veel privacy. Oplevering van deze ruime en gunstig gelegen woning is in overleg. Herenhuis, helft van dubbel, met garage en tuin, gelegen in de gezellige dorpskern en nabij station. De indeling van deze in 1967 gebouwde woning, op 176 m2 eigen grond en met een inhoud van 400 m3 is als volgt: entree/hal met toilet, ruime doorzonwoon- kamer met openhaardpartij, woonkeuken met "doorgeefkast" naar de woonkamer, bij keuken met vaste kast, aansl. wasapp. en combiketel anno 1995. le Verd.: overloop, 2 slaapkamers aan de achterzijde, waarvan 1 met groot dakterras en 1 met 2 vaste kas ten, 1 grote slaapkamer aan de voorzijde met 2 vaste kasten, badkamer met douche en wastafel, apart 2e toilet. Via vaste trap naar 2e verd.: overloop met bergruimte, 2 slaapkamers, waarvan 1 met bergruimte en beide met dakkapel. Deze in 1994 opge knapte woning is aan de achterzijde geheel v.v. van binnenuit bedienbare rolluiken en heeft een voor-, zij- en grotendeels betegel de achtertuin pal op het Zuiden. Aan de achterzijde bevindt zich een diepe garage (9.50 x 2.50). Opl. in overleg - Ff Sl> Luxe, royaal en keurig onderhol woonhuis met inpandige garage AA Bouwjr. 1994, grondopp. 158 m2. De volgende indeling. Parterre: hal met garde robe en meterkast, volledig betegeld toil, met font., 1 slaapkamer met al. schuifpui naar balkon, le Verd.: ruime U-vorm. op stelling met veel daglicht en uitzicht op de druk-bevaren rivier De Gouwe, plav. vloer met vloerverw., open SieMatic keuken in U- vorm. opstelling met div. inb. app. en inb. verlichting, schuifpui naar balkon. 2e Verd.: overloop met kast ten behoeve van wasapp., 3 royale slaapkamers, waarvan 1 met balkon en 1 met vaste kastenwand, recentelijk vernieuwde volledig betegelde badk. met ligbad, hangcloset, separate douche en wastafel met meubel, toegang tot de bergvliering. Verder heeft deze woning een keurige achtertuin, gel. aan het water, met gazon, vrijst. houten berging en een Bankirai steiger. Deze fraaie duurzaam gebouwde en in staat van nieuw verkerende woning wordt in overleg leeg opgeleverd. OOM Bk 'l NET EVEN ANDERS! ufyeen I van ’t hof wW- MAKELAAR VAN 'T HOF... ÜZZA AAOX

Weekblad voor Waddinxveen | 1996 | | pagina 30