ONZE VOORWAARDEN Wij wensen u veel succes met deze nieuwe manier van adverteren! Voorbeeldadvertenties: Rijn en Gouwe ZO REAGEERT U EEN ADVERTENTIE Rijn en Gouwe i I voor gratis advertentie 1ATST U EEN TENTIE BI i U ziet, gemak dient de mens. Nooit tevoren kreeg u gratis zo'n verkoopkans. Bedenk dat uw advertentie bij meer dan 200.000 gezinnen in huis komt, een waanzinnig groot bereik. lelco aan de deur. Slechts door het sped telefoonnummer met de doorschak U leest het goed: gratis adverteren in gloednieuwe krijgt dus geen (ongewenst) bezoek dienen schriftelijk (per bon) te worden particulieren en voor Naam: Naam: Adres: Adres: Postcode: Plaats: Plaats: Postcode: Telefoon: Datum: Datum: Telefoon: iale de, kan de potentiële koper met u in 1 t van de computer te horen. nog afgezien van de wekelijkse lezers Als het artikel al verkocht is, krijgt u dit direkt U hoeft dus niet onnodig te wachten. als u uw spullen verkocht Z/ Ddschap acht» gebeld heeft. de service: U 0 6 3 5 0 2 0| 0| 6| 6 ondanks het feit dat Rijn en Gouwe u 1 J igt komt Rijn en Gouwe elke dag in veertigduizend brievenbussen om/ 119.000 mensen gelezen te worden, in de advertentietekst opgenomen. U U belt (010) 294 ól 82 en vraagt een doorschakelcode aan (voor elk arti kel een code). U vult de bon uit de Rijn en Gouwe in met die doorschakelcode en stuurt hem op. Geïnteresseerde kopers worden een of twee dagen later via uw doorscha kelcode rechtstreeks met u verbonden. Als u de telefoon niet op kunt nemen, kan de koper een boodschap achter laten. De computer belt u 's avonds terug zodat u weet wie j_ Nadat u het artikel heeft verkocht kunt u gebruik maken van belt (06) 350 200 66 (1 gpm) om uw artikel af te melden. Kopers krijgen dan automatisch te horen dat het artikel al weg is zodat u geen overbodi ge telefoontjes krijgt. Rijn en Gouwe. Ook als u de hele zol- niets meer in rekening bren der leegverkoopt of uw gloednieuwe racefiets de deur uit doet, het kost u geen cent. U hoeft alleen een telefoon tje te plegen en de bon in te vullen. En U pakt de telefoon en toetst (06) 350 200 66 (1 gpm) en de doorscha kelcode. U bent dan rechtstreeks verbonden met de adverteerder. U kunt informatie vragen, het bewuste artikel kopen of een afspraak maken. Als de adverteerder niet opneemt kunt u een boodschap achterlaten. De computer van Rijn en Gouwe neemt dan 's avonds nog eens kontakt op met de adverteerder (kost u niets). Vervolgens kan de adverteerder u te rugbellen. De gratis advertentie-mogelijkheden van Rijn en Gouwe zijn uitsluitend bestemd opgegeven in een open envelop. Gesloten enveloppen worden niet in behandeling genomen 2 Elke advertentie kan maar één artikel bevatten en moet voorzien zijn van uw DOORSCHAKELCODE, indien dit niet het geval is wordt er niet geplaatst. 3 Rijn en Gouwe is niet aansprakelijk voor de conditie en/of kwaliteit van de geadverteerde artikelen. 4 Rijn en Gouwe behoudt zich het recht voor aangeboden advertenties zonder opgave van reden niet te plaatsen. 5 Rijn erf Gouwe kan geen enkele aansprakelijkheid aanvaarden voor schade van welke aard dan ook, ontstaan door niet, niet tijdig of onjuist plaasten van advertenties. 6 Het betreft alleen particuliere in- of verkoop van gebruikte goederen onder f 1000,-. De vraagprijs moet beslist genoemd worden. 7 Deze advertenties gelden niet voor het aanbod van dieren, vee etc. 8 U gebruikt voor elke letter, elk leesteken en elke tussenruimte een vakje. |Ö|6 3 5 0 2 0| 0| 6| 6 foontje meer heeft. van maar liefst 175.000 huis-aan-huis- bladen van Rijn en Gouwe. de, kan de potentiële koper met u in door gemiddeld Uw adres of telefoonnummer wordt niet contact komen. U krijgt geen enkel tele- i i I I i «♦_i._l._i.ii .11ILi J I 2 2 3 3 luister goed Mijn doorschakelcode is Mijn doorschakelcode is blokje. Vermeld regels 1 blokje. Vermeld regels 1 T.k.a.: drie zitsmeubel bruin, leer, i.z.g.s. met sa lontafel. ƒ500,- T.k. eethoek voor 6 pers., wit, half jaar oud, voor maar ƒ500,- T I I I I I I I I I I I I I I I I I I I J I I I I I I I I I I I I I I I I I T.k. Opoefiets Gazelle, 3 versnellingen, prima staat. -z'.-z-.,, Vul hier de tekst in die uw géén telefoonnummers. I. i i. I I I I m aan den Rijn Deze bon in een open gefrankeerde enveloppe opsturen naar: Rijn en Gouw, gratis tips Postbus 1 2900 AA Alphen aan den Rijn ''-'■’■-''At T.k.a. 4 jaargangen Voet- T.k.g. onderdelen voor ou- bal International 1992- de types Macintoshes 1996. ƒ50,- voor doe-het-zelver. T.k. Puch Maxi, paars met., pas opgeknapt, met helm, verzekering,1700,- ---j l i l voor gmfds dvertentie advertentie wilt zetten. Slechts één letter per blokje, spaties en leestekens tellen ook als een blokje. Vermeld I I I I I I I I I I I I I I I I I I I Vul hier de tekst in die uw advertentie wilt zetten. Slechts één letter per blokje, spaties en leestekens tellen ook als een I géén telefoonnummers. L I I I I Deze bon in een open gefrankeerde enveloppe opsturen naar: Rijn en Gouw, gratis tips Postbus 1 2900 AA Alphei de computer. U kunt nu uw volledig telefoonnummer intoetsen, zodat wij de be- uw doorschakelcode die u hieronder moet noteren. o DVEI Belt u nu maar (010) 294 61 82 en luister goed naar richten voor u kunnen doorschakelen. U krijgt hierna i Wanneer iemand op uw advertentie reageert, en u bent niet thuis, krijgt deze persoon de gelegenheid zijn/haar telefoonnummer voor u in te spreken. De computer probeert u dan 's avonds tussen 18.00 en 22.00 uur te bereiken en laat u deze boodschap horen. Wilt u doorschakeling uitschakelen, dat kan dat via: (06) 350 222 66 (1 gpm) Belt u nu maar (010) 294 61 82 en luister goed naar de computer. U kunt nu uw volledig telefoonnummer intoetsen, zodat wij de be richten voor u kunnen doorschakelen. U krijgt hierna uw doorschakelcode die u hieronder moet noteren. Wanneer iemand op uw advertentie reageert, en u bent niet thuis, krijgt deze persoon de.gelegenheid zijn/haar telefoonnummer voor u in te spreken. De computer probeert u dan 's avonds tussen 1 8.00 en 22.00 uur te bereiken en laat u deze boodschap horen. Wilt u doorschakeling uitschakelen, dat kan dat via: (06) 350 222 66 (1 gpm)

Weekblad voor Waddinxveen | 1996 | | pagina 23