I makelaardij VAN ’T HOF: VAN HUIS UIT AKTIEF! I 35 JAAR ERVARING Tip Van 't Hof ■ll I Waddinxveen Boskoop IJ SI AAGT RIT VJ O L/vkxJ I JLz 1j VAN T HOF! NVM Lees het x laatste nieuws in de gratis s^WoninggidsD/ Mh 1 zuidplaslaan 432, waddinxveen telefoon 0182-618055 telefax 0182-618438 Km? i Bk i sA Een hypotheek die past als een handschoen! ft Vraagprijs f 525.000,= k.k. w rijfsruimte. etc. Lineair, annuïteiten, spaarhypotheek of een mengvorm daarvan? Welke hypotheekvorm is voor u het gunstigst? Wij zoeken dat haar fijn voor u uit. Wij weten de weg op het ingewikkelde gebied van hypotheken en financieringen. Alleen uw belang telt, want als onaf hankelijke adviseur zijn wij niet gebonden aan banken of verzeke ringsmaatschappijen. Vraag ons gerust om een vrijblijvend advies! Moderne hoekwoning De Akker 91 Vraagprijs f 272.500,= k.k. Vrijstaand met garage/bedrijfsruimte Jan Dorrekenskade oost 68 Vraagprijs f 495.000,= k.k. Comfortabel appartement Zuidplaslaan 419 Vraagprijs f 209.000,= k.k. Sfeervol Van Nassau Dillenburgstraat 13 Vraagprijs f 289.000,= k.k. Aantrekkelijke eengezins woning Oostpolderweg 52 Vraagprijs f 285.000,= k.k. Riant wonen Biezen 158 Vraagprijs f 498.000,= k.k. Landelijke ligging Otweg 18 Vraagprijs f 475.000,= k.k. rdhouten schuifel*^ 3t vaste ingreep tJpWliseren), waarvan 1 voor- lakkapellen, geheel betegelde Royale, uitgebouwde eengezinswoning met tuin (O) en dubbele stenen berging. Gelegen in Waddinxveen-Noord, nabij win kels en ov. voorz. Bouwjr. 1964, 170 m2 eig.gr., 450 m3 inh. Ind.: entree, toilet, woonkamer met een grenen vloer, kelder en wasmachine kast, door de uitbouw over de gehele breedte aan de achterkant is een L-vorm. Woonkeuken ontstaan, welke is uitgev. in L-opst. met div. inbouwapp. en v.v. een plavuizenvl. Ie Verd.: 2 slaapka mers aan de achterzijde, waarvan 1 met vaste kasten en hardn. balkondeur naar dakterras, 1 slaapkamer aan de voorzijde, apart 2e toilet, badkamer met ligbad en vaste wastafel. 2e Verd.: 2 slaapkamers, beide met dakkapel en vaste kast, voorzol der met wastafel en berging achter knie- schotten, c.v. ketel en boiler. Bijz.: deze sfeervolle goed onderhouden woning biedt u veel inpandige ruimte en is ged. v.v. dub bel glas. Opl. in overleg. Comfortabel 3-kamer appartement met bal kon, in staat van nieuw (bouwj. 1994), zeer gunstig gesit. tegenover winkelcentrum Zuidplas. Het complex is v.v. een fraai aan gelegd atrium, gezamenlijke recreatieruim te en dakterras, beveiligde entree aanwezig. Bevat o.a. een ruime woonkamer, open keuken in L-vorm. opstell. en luxe, creme uitv. met granieten aanrecht, v.v. gascom- fort, afzuigkap en koel-/vrieskast, 1 slaap kamer v.z. met vaste kastenwand, aansl. badkamer met douche en wastafel met meubel, afz. toil, met font., 1 slaapkamer a.z. met vaste kastenwand en balkon op het Zuiden. Servicekosten 183,= p.m., over draagbare G.I.W. garantie, optimaal isol.pakket. Dit complex is primair bestemd voor 50 huisvesting. Luxe, royaal en keurig onderhouden hoek- woonhuis met inpandige garage en een zon nige en fraai aangelegde tuin op het westen. Bouwjr. 1994, grondopp. 158m2. De woning biedt u 550 m3 inh. en heeft de volgende indeling. Parterre: hal met garde robe en meterkast, volledig betegeld toil, met font., 1 slaapkamer met al. schuifpui naar balkon. Ie Verd.: ruime L-vorm. living met veel daglicht en uitzicht op de druk bevaren rivier De Gouwe, plav. vloer met vloerverw., open SieMatic keuken in U- vorm. opstelling met div. inb. app. en inb. verlichting, schuifpui naar balkon. 2e Verd.: overloop met kast ten behoeve van wasapp., 3 royale slaapkamers, waarvan 1 met bal kon en 1 met vaste kastenwand, recentelijk vernieuwde volledig betegelde badk. met ligbad, hangcloset, separate douche en was tafel met meubel, toegang tot de bergvlie- ring. Verder heeft deze woning een keurige achtertuin, gel. aan het water, met gazon, vrijst. houten berging en een Bankirai stei ger. Deze fraaie duurzaam gebouwde en in staat van nieuw verkerende woning wordt in overleg leeg opgeleverd. De dikke Woninggids van Van 't Hof, boordevol aanbiedingen en informatie over huizen bij u in de regio. Kom even langs of bel ons en u krijgt 'm gratis thuisgestuurd! Veel oorspronkelijke details Brugweg 66 Vraagprijs f 495.000,= k.k. Karakteristiek vrijstaand woonhuis met een rustieke sfeer. Bouwjr. 1928, 530 m2 eig. grond en 475 m3 inh. Indeling: vestibule/ gang (tochtdeur nog aanwezig), meterkast en provisiekelder op stahobgte, kamer en suite met schuifdeuren en aan voorzijde sfeervol woongedeelte met erker, 4 vaste kasten, origineel plafond en veel glas-in- lood, keuken met o.a. servieskast, granito- aanrecht en hoekschouw, ruime bijkeuken met aansl. wasapp., toilet en eenvoudige douche. Ie Verd.: overloop met glas-in-lood ramen, 2 slaapkamers aan achterz., waar van 1 met vaste kast en 1 met toegang tot dakterras, 2 vaste kasten en wastafel, 1 klei ne slaapkamer aan voorz. en 1 slaapkamer aan voorz. met vaste kast en wastafel. 2e Verd.: 1 kamer met daklicht, zolderber- ging en boiler. Achtertuin (N) met een diep te van ca. 23 m. Verder een voortuin, zijtuin en P-plaats op eig. terrein. Dit grotendeels in oorspronkelijke staat verkerende pand is een bezichtiging zeker waard! Riante vrijst. semi-bungalow met aange bouwde garage en ruime tuin, gel. op ca. 430 m2 eig.gr., biedt ca. 410 m3 inh. Dit solide gebouwde object (1986) biedt als indeling: entree/hal met hardhouten trap, geheel betegeld toilet, moderne grijs/witte open keuken in U-vormige opstelling, met afzuigkap, gascomfort, koelkast en vries kast, L-vormige woonkamer met open haard en hardhouten schuifjpui^: Verd.: overloop met vastj (oorspr.^^^i alszd<:- zien vet badkamer met ligbad, 2e toilet en wastafel. Via vlizotrap bereikbare grote zolderber- ging met combiketel. Garage is verwarmd en v.v. aansl. wasapp. Rondom de woning een keurig aangelegde, ruime tuin, aan de achterzijde gelegen op het oosten en aan twee zijden grenzend aan een watertje. De tuin omvat ondermeer een houten blokhut, steiger en div. terrassen. Parkeerplaats op eigen terrein (voor meerdere auto's.) Goed onderhouden, geschakeld woonhuis met erf, tuin, houten berging en verder aanbehoren, rustig gel. aan een dijk aan de rand van Boskoop, nabij jachthaven. Dit fraaie object is royaal van inh. (bijna 500 m3), gel. op ca. 1.540 m2 eig.gr., bouwjr. 1980, ind.: ruime hal/entree met plav.vl., toil., prov.kast, sfeervolle woonkamer, 675 x 420, grote woonkeuken, 390 x 330, L-vorm. opstell, en crèmekleurige uitv., v.v. enige inbouwapp., praktische bijkeuken met plav.vl.aansl. wasapp. en vaste kast. Op de parterre bevindt zich tevens de ouderslaapkamer, 390 x 300, v.v. 2 vaste kasten, aansluitende badkamer met douche en wastafel. De verd. biedt een ruime overl. en 4 slaapkamers, alle met ged. dak kapellen, c.v.ruimte. Dit optimaal geisoL en solide, met veel duurzame materialen, gebouwde woonhuis biedt u veel rust en ruimte door de landelijke ligging temidden van div. vrijst. bebouwing. Aan de achter zijde heeft u vrij uitzicht op polderland- schap. Oplev. in overleg. Moderne, goed onderhouden hoekwoning, gelegen in de jonge, ruim opgezette wijk Zuidplas, nabij winkelcentrum en scholen. Bouwjr. 1983, 147 m2 eig. grond, 300 m3 inh. Indeling: entree/hal met toilet, trap- opgang, tuingerichte woonkamer met hout- kachel, trap/provisiekast, spachtelputz wan den en lambrizering, gesloten keuken. De parterre is voorzien van plavuizenvloer. Ie Verd.: 2 slaapkamers aan achterz., beide met Velux dakraam, 1 slaapkamer aan voorz., badkamer, in lichte uitvoering, met douche, wastafel en aansl. wasapp. 2e Verd.: voorzolder met zijraam, daklicht en combiketel, 1 slaapkamer met Velux dakraam, vaste kasten, verlaagd plafond met inbouwverl. en bergvliering. Fraai aan gelegde, zonnige, achtertuin met terras, gazon en siertegel, vrijstaande stenen ber- mgang en achteruitgang, Bijz; zijde nieuw zonnescherm met Karakteristiek vrijstaand woonhuis, bouwjr. 1934, met dubbele aangeb. garage en een grotendeels betegelde tuin. Gunstig gel. nabij centrum. 395 m2 eig. grond en 450 m3 inhoud, excl. garages (8.50 x 6.00). Ind.: Entree/gang met meterkast en provi siekelder, lichte woonkamer, type doorzon, met veel raampartijen, houtkachel en v.v. laminaatvl., open keuken, uitv. met wit front en houtkl. blad, bijkeuken (zij-uit- bouw met ingang) met badgeijser, aansl. wasapp. en half hoog betegeld toilet en met toegang tot dubbele garage, v.v. grindvl., c.v. ketel (4 jr.) en nieuwe garagedeur. Ie Verd.: overloop, 3 slaapk. met veel vaste kasten en geheel betegelde badkamer met ligbad en wastafel. Via hardhouten trap naar de in 1992 gerealiseerde 2e verd. (v.v. vloer- en dakisolatie): overloop met dakka pel en uitgang naar balkon, 2 slaapk. aan achterz., waarvan 1 met dakkapel en berg- kasten en 1 slaapk. aan voorz. met bergkas- ten, dakkapel en loggia. De woning is ver der gedeeltelijk v.v. dubbel glas. Gunstige tuinligging (ZW). Ruime inrit en parkeer- mogelijkh. op eigen terrein, geschikt voor meerdere auto's. Naastgelegen garage/ bedrijfsruimte is voor div. doeleinden kamour' inbog en achteruitging. Bijz.; aan achter- - Herbarenerf 22 Vraagprijs f 525.000,= k.k. Ruim opgezette 2-onder-l-kap woning met aangebouwde garage en fraai aangelegde ruime tuin op het Zuidwesten, gel. op 292 m2 eig.gr., bouwjr. 1987, 600 m3 inhoud. Ind.: entree/hal, toil., kantoor/hobby kamer, L-vorm. living van ruim 45 m2, met open haard hoek, eetged., luxe keuken in U- vorm. opstell. met div. inbouwapp., bijkeu ken met aansl. wasapp., toegang tot garage met grote bergzolder. De parterre is belegd met een schitterende travertin vloer v.v. vloerverwarming. Ie verd.: overl., 3 roy. slaapkamers, waarvan 1 met dakterras, luxe uitgevoerde, complete badkamer. Via vlizo trap bereikb. 2e verd. met grote open zol- derberging met zijraam, mog. voor kamer. De op de parterre aanwezige kantoor/ hobby kamer is door de vrij eenvoudig te realiseren natte ruimte zeer geschikt voor slaapkamer met badkamer, zodat senioren concept tot een prima mogelijkheid behoort. Een perfect onderhouden woning, die u o.a. door de grote leefruimte en de rustige ligging aan de rand van de jonge wijk Zuidplas, veel wooncomfort biedt. Ruime, vriendelijk gelegen, eengezinswo ning, gesitueerd in een rustige woonwijk, nabij winkels (de Passage en Brugcentrum) en openbaar vervoer. Bouwjr. 1980, 117 m2 eig. grond, 385 m3 inhoud. Indeling: entree/gang, toilet met fontein, trapkast, L- vormige woonkamer met tuindeur naar de netjes aangelegde achtertuin (ZO) met ste nen berging, open keuken in hoekopstel- ling, v.v. een plavuizenvl. Ie Verd.: 1 slaap kamer aan de voorzijde, geh. betegelde badkamer met douche, 2e toilet, wastafel en aansl. wasapp., 2 slaapkamers aan de achterzijde, beiden met dakkapel. 2e Verd.: hoge ruime zolder met tuimelraam (met mogelijkheid voor 2 slaapk. met bergzol- jer), aansl. wasapp,, c.v. ketel en gasgeijser. De woning is grotendeels geïsoleerd, heeft jen voortuin en biedt voldoende parkeer dek aan de voorzijde van de woning, Opl. O'Afe In staat van nieuw VAN T HOF V. HOUDT WEER HUIS! I van’t hof 9 S3 MAKE UUR, s 1 1 I A

Weekblad voor Waddinxveen | 1996 | | pagina 30