Boerenbruiloft in stijl Kat gered Spanning stijgt rond besluitvorming HSL KvK wil fuseren met Leidse Kamer Voorverkoop VW Poloteams afgebluft Thuishulpcentrale op zoek naar vrijwilligers Nieuwsbrief land inrichting Boskoop Rijwiel voor limerick Broodbeleg in Sol. winkel PAGINA 23 WOENSDAG 16 OKTOBER 1996 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN Door Hans Démoed Hazerswoude-dorp Gestoken in historische kleding vormde het echtpaar Lindhout het 'bruidspaar'. De tunnel (Foto: A. Fioole) Het rapport tekent dat er jaarlijks meer de Landinrichtingscom- stand op 10-3. Aanstaande zaterdag moeten de heren ze ker uit een ander vaatje tap pen om een kans te maken wanneer PSV uit Eindhoven op bezoek komt. Dames 1 liger van de brandweer heeft er één weten te redden, de ander overleefde het niet. Over de oorzaak is nog geen duidelijkheid, de technische recherche stelt een onderzoek in. minder kansen nodig had om te scoren. De stand halverwe ge de wedstrijd was dan ook 4-2 in het voordeel van BZ&PC. Voor de Gouwestae- teheren scoorden Jaco de Jong en Marc Faber. Vanaf spaar’, het echtpaar Lind hout, met gevolg werd op het bordes door burgemees ter Spros ontvangen. Hij had merkbaar schik in de stoet die onderweg heel wat bekijks had. Van een echte huwelijksvoltrekking kwam het natuurlijk niet, het ge zelschap werd in de hal ont vangen. Stolwijk maakte aanstalten om ook z’n krui wagen met inhoud mee naar binnen te nemen maar daar werd een stokje voor gestoken. kend dat de grondslag 4 km. ten zuiden van Hazerswoude- dorp gunstiger is. Toch wor den beide locaties niet als problematisch gezien. Het eventueel verlengen van de boortunnel wordt door de mi nister direct van de hand ge wezen vanwege het ontbre ken van financiële middelen. BOSKOOP - Met een treffen de limerick over fotografie heeft Marco Luiten uit Bo skoop een fiets gewonnen bij Opdrachtfoto. In het kader van een zomer- actie kregen klanten bij aan- Gouwestaete voor een werke- lijke blamage. BZ&PC ver grootte in de derde periode zijn voorsprong van 4-2 naar 8-2 en de wedstrijd was ge speeld. Pas in de vierde part was het Jaco de Jong die wat de tweede periode verloren de tegengas kon geven. BZ&PC Gouwestaeteheren hun grip bepaalde uiteindelijk de eind- op de wedstrijd. Aanvallend schoten de heren van trai- ner/coach Anton Heiden te kort. De snelle combinaties verdwenen, de pases werden onzuiver, kortom het zelfver trouwen slonk. ’De ploeg speelde op een gege ven moment twee wedstrij den, één tegen BZ&PC en te gen zichzelf, en dan wordt het moeilijk’, aldus speler Remko Vooraf werd dames 1 van Gouwestaete best kansen toe geschreven voor een goed re- Overdam. Alleen keeper Erik sulfaat tegen Polar Bears in van Beek verdiende een dik- ke voldoende. Hij behoedde BOSKOOP - De VW heeft in de voorverkoop onder andere kaarten voor Laura Pausini op 16 januari in Ahoy, Rotter dam. Oleta Adams op 6 de cember in Carré, Amsterdam. Miniconcert André Hazes op 16 december in Amsterdam. Ten Sharp op 24 oktober in Tilburg. Disney’s World on Ice van 21 t/m 29 december in Den Haag. Engelbert Hum- WVEEN/BOSKOOP - Afgelo pen weekeinde speelden de bondsteams van Gouwestae te uitwedstrijden. Dames 1 liet zich in Ede door Polar Be ars afbluffen en verloor met 9-7. Heren 1 verloor in Bode graven de derby tegen BZ&PC met 10-3 en heren 2 verging het al niet beter in Ede tegen Polar Bears 3; zij verloren met 9-6. Alleen da mes 2 wist zondag het hoofd boven water te houden en won in Amsterdam met 4-3 van De Dolfijn 1. Wat een heuse streekderby moest worden, verliep voor de Gouwestaeteheren niet ge heel volgens verwachting. De eerste twee perioden waren beide ploegen gelijkwaardig. Wel was het snel duidelijk dat de Bodegraafse selectie koop van een filmrolletje een deelnemerskaart. Dit leverde heel wat inzendingen op waaruit die van Marco is be kroond met de hoofdprijs. Daarnaast waren er ook klei nere prijzen. Voorts zijn er door de Kamer vragen gesteld over de keuze van het Kabinet voor onder tunneling van een deel van het Groene Hart. Er zijn im mers genoeg andere knelpun ten. Met name minister de Boer acht het Groene Hart van strategische betekenis voor het nationaal ruimtelijk beleid. ’Nieuwe doorsnijdin gen van dit karakteristieke open gebied moeten worden voorkomen. Alleen een boor- tunnel voor het traject Hoogmade-Hazerswoude- dorp kan voorkomen dat de unieke waarden van het veenweidelandschap en het open gebied worden aange tast’, aldus de bewindsvrou we in haar beantwoording. Ook kan de minister geen ga ranties geven voor de kosten van het tunnelproject. In de raming wordt uitgegaan van een bedrag van 900 miljoen gulden. ’Bij omvangrijke en innovatieve projecten als die van een boortunnel zijn er al tijd extra risico’s. Om die risi co’s financieel af te dekken, is er een extra bedrag van 250 miljoen gulden in de raming opgenomen. Met dit bedrag is het risico voor tegenvallers voldoende afgedekt’, meent Jorritsma. Naar aanleiding van de werkbezoek in het Groene Hart en de gesprek ken met geotechnisch ingeni eur Jan Kenkhuis zijn er door verschillende kamerleden ook vragen gesteld over de bodemgesteldheid. Met name bij de bodemgesteldheid van het Westeinde waren vraag tekens gezet door Kenkhuis. In het antwoord door de mi nister wordt enigzins afhou dend gereageerd. Er wordt opgemerkt dat er een verken nend onderzoek is geweest. Belangrijk is dat wordt er- Op 28 oktober en 4 november wordt in de Kamer gedebat teerd over het project. Velen in het Groene Hart, waaron der ook de inwoners van Ha zerswoude-dorp, volgen de ontwikkelingen met bijzonde re belangstelling. De eventu ele aanleg van de HSL kan grote gevolgen hebben voor gemeenten in het Groene Hart. Het kabinet heeft na melijk een sterke voorkeur voor een tracé door het Groe ne Hart. In dit geval door snijdt de flitstrein ook Ha- zerswoude. Met name het Westeinde en de omliggende polders liggen midden in het HSL-tracé door het Groene Hart. In de voorbereidingen om de debatten heeft de Tweede Kamer de gelegen heid gehad om schriftelijke vragen te stellen aan de mi nister A. Jorritsma van Ver keer en Waterstaat. In totaal werden zo’n 500 vragen ge steld over het project. De vra gen waren zeer divers van aard en een aantal had direct betrekking op de gemeente Rijnwoude. Ook wordt in de vragen veel aandacht besteed aan het rapport van onder zoeksbureau Moret, Ernst en Young. Dit bureau heeft in opdracht van de Kamer een onderzoek uitgevoerd, waar bij de drie belangrijkste tr- acé’s zijn vergeleken. Het gaat dan om de Groene-Hart- variant, de BOS-variant en de route langs de bestaande lijn. WADDINXVEEN - De Ka mer van Koophandel voor Midden-Holland wil dat haar gehele werkgebied wordt be trokken bij de voorgestelde fusie met de Kamer van Koophandel voor Rijnland (Leiden). In een brief aan de Tweede Kamer zegt zij verbij sterd te zijn door het advies van de Commissie gebiedsin deling Kamers van Koophan del en Fabrieken waarin ge pleit wordt voor versplinte ring van het werkgebied van de Kamer. De Commissie on der leiding van mevr, drs M. Epema-Brugman stelt voor dit Kamergebied op te split sen in delen die worden toe gewezen aan de Kamers van Koophandel in Rotterdam, Den Haag en Tiel. Het over blijvende, grootste deel wordt geacht te fuseren met de Ka mer voor Rijnland. ’Deze op zet is uit den boze,’ zo be klemtonen bestuur en leden van de Kamer van Koophan del voor Midden-Holland in hun brief. ’Bij navolging van het Advies van de Commissie Epema wordt de economische samenhang van het gebied van de Kamer Midden-Hol land volstrekt genegeerd.’ Zeer schrijnend noemt de brief het geval van de Krim penerwaard, dat economisch verankerd is met het Goudse gebied. Dit gebied zou vol gens de commissie toegewe zen moeten worden aan de Kamer in Tiel. ’Met alle re spect voor onze Tielse colle ga’s moeten wij vaststellen dat in ieder geval de bedrijfs- culturele en geografische af stand tussen ’Gouda’ en ’Tiel’ zo groot is dat het bedrijfsle ven ernstig zal worden bena deeld’, aldus de Kamer van Koophandel voor Midden- Holland. Volgens deze Kamer kan het niet zo zijn dat een kabinet dat zo de nadruk legt op mogelijkheden en facilitei ten voor het bedrijfsleven, het idee omarmt van een dergelij ke versplintering. Daar komt nog bij dat de eventuele toe- BOSKOOP - Snel optreden van de brandweer heeft maandag voorkomen dat een brand in een bovenwoning aan de Wilhelminalaan over sloeg naar naastgelegen wo ningen. De brand brak uit te gen het middaguur en kon be perkt blijven tot de woonkamer. Persoonlijke on gelukken deden zich niet voor, wel kwamen twee kat ten in het nauw. Een vrijwil- MMMii v:- BOSKOOP - Max Havelaar, bekend van het keurmerk voor eerlijke koffie, introdu ceert nu diverse soorten heer lijk broodbeleg zoals hazel- Een brandweerman, die in de haast geen tijd had zich om te kleden, kon één van de katten in veiligheid bren gen. (Foto: A. Fioole) De minister had zich reeds eerder kritisch uitgelaten over het rapport van Moret. Ook in de beantwoording van de vragen komt dit meerdere malen tot uitdrukking. In het rapport van Moret wordt bij voorbeeld geconstateerd dat de berekende passagiersaan- tallen bij lange na niet zullen worden gehaald. De minister ziet de HSL als een goed al ternatief en wijst op ervarin gen in Frankrijk. Wel geeft Jorritsma toe dat er een over heidsbeleid noodzakelijk is om deze verwachtingen waar te kunnen maken. Zij denkt met name aan de prijsstelling en het comfortaspect. Ook bestrijdt Jorritsma de cijfers die Moret heeft ge noemd ten aanzien van rij snelheid op het traject Rot terdam-Amsterdam. In het rapport wordt ervan uitge gaan dat de HST slechts 2 van de in totaal 19,4 kilome ter de ontwerpsnelheid van 300 km per uur kan halen. In haar antwoord geeft Jorrits ma piet aan wat ’haar feiten’ zijn. Wel merkt zij op dat het veel belangrijker is dat er over een afstand van 37 kilo meter sneller dan 200 kilo meter per uur kan worden ge reden. Op een vraag over de kwaliteit van het rapport van Moret antwoordde Jorritsma: ’Ik vind dat Moret c.s. een dappere poging heeft gedaan om de enorme hoeveelheid in formatie te ordenen. Dat zij daar niet helemaal in ge slaagd zijn is hen nauwelijks aan te rekenen. Ik acht de methode van een quick scan door een extern bureau geen adequate methode om de be trouwbaarheid van de infor matie van de departementen te toetsen’. Vervolgens geeft de minister aan dat zij haar departementale medewer kers prima in staat acht om de gewenste ordening aan te DEN HAAG/REGIO - De besluitvorming over de Hogesnelheidslijn (HSL) in Neder land is in een afrondende fase gekomen. Najarenlange discussie en studie lijkt er nu besluitvorming te komen over dit grote infrastructurele project in Nederland. Vol gens de planning zal de Tweede Kamer in de week van 11 november een besluit ne men over de HSL. Kamerleden hebben ook een aantal specifieke vragen ge steld over het geplande tracé in de gemeente Rijnwoude. Allereerst is er gevraagd naar de relatie tot de plannen voor het Bentwoud. De ver antwoordelijke bewindslie den zien hierin geen knel punt. ’Bij het ontwerp van de HSL is rekening gehouden met het toekomstige Bent woud.’ Er zijn meerdere voor beelden van de combinatie van hoofdinfrastructuur en bos/recreatiegebieden in Ne derland, zowel door een bos als op de overgang van stad naar recreatiegebied. De in passing zal bijzondere aan dacht krijgen. De gemeente Rijnwoude heeft steeds aan gegeven dat het dorp Bent huizen volledig geïsoleerd komt te liggen van de rest van de gemeente door de HSL-plannen. De minister vindt dit overtrokken. ’Het dorp houdt alle bestaande ontsluitingswegen en het tr acé ligt nabij Benthuizen on geveer 4 tot 4,5 meter boven het maaiveld’. Over de bouw put bij het Westeinde zegt de minister dat deze een diepte van 20 tot 25 meter zal heb ben. De lengte bedraagt 700 tot 800 meter over een breedt van 30 tot 35 meter. In totaal zal tijdens de bouw circa 8 tot 10 hectare in beslag worden genomen ten behoeve van de uitvoeringswerkzaamheden. De bouwtijd van deze oprit ten ten behoeve van de tun nel bedragen 2 tot 3 jaar. Mede op basis van de vragen en antwoorden van de minis ter krijgt de Tweede Kamer nu de gelegenheid om de de batten van 28 oktober en 4 november voor te bereiden. De minister heeft geant woord, het woord is aan de Kamer. brengen. Jorritsma gaat niet zover dat zij stelt dat Moret gebruik heeft gemaakt van de verkeerde gegevens. Toch re lativeert zij de inhoud van het rapport: ’Alle informatie is aangeboden. Kennelijk is het Moret niet altijd gelukt uit de grote hoeveelheid de juiste en volledige informatie te halen’. Ede. Immers, het krachtsver schil is niet zo groot tussen beide ploegen. Dit was verle den jaar al zo en werd on langs nog eens bewezen tij dens de bekerwedstrijd, wel ke Gouwestaete met 11-9 verloor. Echter wederom i trokken de Berinnen aan het langste eind. De ploeg van trainer/coach Martin Pronk was tot ruim halverwege sterker en drukte dit ook uit in een, zij het geringe voor sprong van 3-4. Na de 0-1 door Marion van Hooft en de 1-2 van Astrid Coene werd de eerste periode afgesloten met een 2-2 gelijk spel. In de tweede periode kwam Gouwestaete via Gil lian van den Berg op 2-3 en liet Marion van Hooft 3-4, aantekenen. Alle doelpunten van Gouwestaete kwamen voort uit overtalsituaties, waarbij de groeiende frustra ties door Polar Bears steeds meer werden omgezet in inti midaties. In de laatste secon-! den miste Gillian, vrij voor doel, een enorme kans Goü-s westaete op 3-5 te zetten. Dit feit kan als breekpunt in de wedstrijd worden beschouwd. Vanaf de derde periode kreeg het treiterwaterpolo van de Berinnen een steeds grotere invloed op het spel van Gou westaete. De speelsters raak ten steeds meer geïrriteerd," mede omdat het hang- éri trekwerk van de Polar BearJ door de arbiters kennelijk als normaal werd beschouwd eri zelfs werd beloond met over talsituaties. Het gevolg bleef niet uit. Polar Bears trok de wedstrijd naar zich toe en bracht de stand op 5-4. Sand ra Berckenkamp scoorde nóg wel 5-5, doch de derde perio de werd afgesloten met 6-5. De vierde periode was van hetzelfde laken en pak. Via 7~i 6 door Gillian van den Berg liep Polar Bears uit naar 9-6. Gillian tekende ook voor het laatste doelpunt van de wed-I strijd. Eindstand 9-7. De bondsteams van Gouwe-1 satete spelen aanstaande za-| terdag thuiswedstrijden inj Gouwebad ’De Sniep’. Heren’ 1 opent om 18:00 uur tegen PSV 1 uit Eindhoven. Dames! 1 speelt om 19:00 uur tegen Van Luin/Brandenburg 1 uit Bilthoven. Heren 2 speelt; daarna om 20:00 uur tegen! Van Luin/Brandenburg 2.! Dames 2 sluit de sessie enl speelt om 20:45 uur tegen Al- kemade 1. REGIO - Onder het motto ’Vrijwilligerswerk dóe je niet Voor niets’ zoekt De Vier- stroom mensen die met veel enthousiasme, durf en het no dige geduld zich in willen zet ten voor mantelzorgers van gehandicapte kinderen en volwassenen, langdurig zie ken en dementerenden. e Vierstroom Thuishulpcen- trale biedt vrijwilligershulp aan gezinnen met een gehan dicapt kind. Het doel hiervan is om de ouders en overige ge zinsleden te ondersteunen en ze gelegenheid te geven om bijvoorbeeld eens een avondje uit te gaan. Dit wordt gere geld door middel van een op pas aan huis, een gastgezin of een vakantiehulp. Sinds het afgelopen vooijaar worden niet meer alleen ou ders met een gehandicapt kjnd ondersteund; ook fami- ffeieden van chronisch zieken en dementerende ouderen kunnen een beroep doen op de Thuishulpcentrale. Dit be- tieavond op kapel had zich voor deze ge legenheid in kostuum gehe sen maar ook hier was van eenheid (natuurlijk) geen sprake. Het blijft tenslotte een carnavalsvereniging. De dorpsomroeper (Ton Klijn) met een antieke velo cipede en helemaal achter aan de stoet Chris Stolwijk met kruiwagen, schop en bezem om de achtergeble ven paardenvijgen op te rui men. Hij kreeg het nodige te horen maar bleef er onver stoorbaar onder. Het ’bruid- wijzing van de Krimpener- waard aan de Kamer in Tiel in schrille tegenstelling staat tot de door de commissie zelf gehanteerde criteria van eco nomische en bestuurlijke sa menhang. Voorzitter drs. R.A. Schreur van de Kamer «yan Koophandel voor Mid den-Holland heeft sterk de indruk dat de Commissie geen kennis heeft genomen van alle beschikbare informa tie. ’Kennelijk is de veranke ring van de Krimpenerwaard met het Goudse gebied bij haar onvoldoende bekend ge weest. Voorstellen dat de Krimpenerwaard wordt opge deeld richting Tiel en Rotter dam en uit het hart van het werkgebied wordt weggerukt, grenst op zich aan absurdi teit. Het bedrijfsleven houdt niet op mij dit kenbaar te ma ken. Het zal dit zelf ook aan staatssecretaris Van Dok la ten weten’, aldus Schreuder. Het bedrijfsleven staat op voortzetting van de full servi ce vanuit de vestiging Gouda. De Kamer van Koophandel voor Midden-Holland gaat akkoord met een fusie met de Kamer in Leiden, maar al leen als zij haar gehele werk gebied kan inbrengen. Bij een fusie gaat de commissie uit van de daadwerkelijke op heffing van de bestaande Ka mers, in dit geval dus de Ka mers in Gouda en Leiden, en de totstandkoming van de nieuwe Kamer. Gelijkwaar digheid van de te fuseren Ka mers staat hierbij volgens de commissie voorop, hetgeen in de te kiezen bestuursvorm tot uitdrukking dient te komen. Bij opheffing treedt het rechtspositiereglement van de Kamers van Koophandel in Nederland in werking. Staatssecretaris Van Dok van Economische Zaken neemt het Advies van de Commissie gebiedsindeling Kamers van Koophandel mee naar de ministerraad, dat daarna naar de Tweede Ka mer zal worden gestuurd. BOSKOOP - Kwekers, bedrij ven en belanghebbenden in het buitengebied ontvingen dezer dagen een nieuwsbrief van de Landinrichtingscom missie. Bewoners van de be bouwde kom krijgen deze niet. Het is de eerste van een serie nieuwsbrieven die be langhebbenden moeten infor meren over de voortgang van de plannen, later ook de uit voering. Wie de nieuwsbrief niet ontvangt kan desge wenst een exemplaar afhalen in het gemeentehuis of de bi bliotheek. In de eerste nieuwsbrief kun nen nog geen concrete zaken worden gemeld, er wordt mo menteel gewerkt aan een her inrichtingsplan. Wel stellen in de brief de verschillende leden zich voor, melden iets over hun achtergrond en na mens welke organisatie zij er zitting in hebben. Voorzitter J.J. Spros meldt dat de land inrichting goede kansen biedt om knelpunten op te lossen en verbeteringen door te voe ren. ’We zijn voortvarend van start gegaan en ik hoop dat dat na verloop van tijd zicht baar zal zijn in de bereikte re sultaten. Informatie naar de bevolking toe speelt een be langrijke rol. Wij zullen de in woners goed en regelmatig moeten informeren. Uit erva ring weet ik dat nieuwe ont wikkelingen alleen kans van slagen hebben als er een goed, stevig draagvlak is. Heldere informatie draagt daaraan bij.’ BOSKOOP - Kledingver huurbedrijven tot in de ver re omtrek moeten goede za ken hebben gedaan om de afsluiting van het jubileum van De Krooshappers moge lijk te maken. De boerenbruiloft was za terdag dan ook een lust voor het oog. Zes door paarden getrokken rijtuigen en vele tientallen personen in his torische kleding: een ratje toe van klederdrachten waaronder koddige cre aties. Zelfs de boerenblaas- H. van der Smit (Stibos), H. de Bakker (o.a. Kring Bo skoop), J.L. van Klaveren (waterschappen Gouwelan- den, Meer en Woude), E. van der Aa (natuur en land- schap), A.J. van der Kolk (wethouder Boskoop, advise rend lid) en S. Monster (pro vincie, adviserend lid). Marco Luiten (links) krijgt een fiets uit handen van Wim Heuvelman. (Foto: A. Fioole) vrijwilligers nodig zijn. Zij ondersteunen familieleden die langere tijd voor iemand zorgen. In de praktijk bete kent dit dat zij bijvoorbeeld bij een zieke op bezoek gaan voor een spelletje, voorlezen of gewoon een praatje. Ook kan het voorkomen dat zij helpen bij verzorging. Hierdoor krijgt het familielid gelegenheid om iets voor zichzelf te gaan doen of even weg te gaan. Ook in het week einde en ’s avonds is hier veel behoefte aan. De Thuishulpcentrale is op zoek naar vrijwilligers. Zij kunnen rekenen op scholing, begeleiding en een reiskos tenvergoeding. Belangstel lenden kunnen informatie aanvragen of zich aanmelden via De Vierstroom Zorglijn (0182-594500). De Coördina tor van de Thuishulpcentrale zal daarna contact met de vrijwilligers opnemen en ze uitnodigen voor een informa- 5 november om 19.30 uur in Gouda. J.H. Polkerman, secretaris projectmanager bij de Dienst Landinrichting Beheer Land bouwgronden (LBL) in Zuid- Holland, geeft wat achter grondinformatie en stelt ver volgens dat Boskoop hard toe is aan een opknapbeurt. ’Hoe die er uit gaat zien willen we niet zelf bepalen. Hier willen we juist samen met de streek naar toe werken. Onder streek versta ik de. instanties (waterschappen, gemeenten, Stibos, de natuurorganisa ties) en zeker niet te vergeten de direct betrokkenen in het gebied. Draagvlak voor een plan is van het grootste belang. Het dicteren van plannen past al lang niet meer in deze tijd maar we moeten terdege beseffen dat we het nooit iedereen naar de zin kunnen maken. De hele werkwijze tijdens de planvor- nootpasta en honing. Wie ming is er dan ook op gericht hiermee een originele boter- om samen met instanties een ham weet te beleggen maakt plan te maken en dit enkele kans op een van de honder- malen voor te leggen aan de den prijzen die Max Havelaar streek om te toetsen of we op ter introductie uitlooft. Het de goede weg zijn of dat broodbeleg is verkrijgbaar bij bijsturing nodig is.’ de Solidariteitswinkel Bos koop. Koffie met het Max Ha- In de Landinrichtingscom- velaar-keurmerk is al sinds missie hebben verder zitting jaren niet meer weg te den ken uit de winkelschappen. Dankzij vele trouwe Max Ha- velaar-gebruikers hebben al enkele honderdduizenden ge zinnen in de derde wereld een goed belegde boterham ver diend. Ze hebben niet alleen meer geld, maar ook meer kennis en een beter toe komstperspectief gekregen. perdick op 12 december in Den Haag. Randy Crawford op 8 januari in Vredenburg, Utrecht. Clouseau op 29 ja nuari in Vredenburg, Utrecht. Openingstijden VW op maandag 13.30-16.30 uur, overige werkdagen 9.00- 12.00 en 13.30-16.30 uur, za terdag 10.00-14.00 uur. Zon dag gesloten. Tel. 214644. T k I A t A I •i w «M* I -x

Weekblad voor Waddinxveen | 1996 | | pagina 23