WADDINXVE weer succes ürfflü GCS >moi )r> Rommelmarkt Lezing allergie Bijbelclub in De Loods von Boskoop BOSKOOP - Bijbelclub Tn liefde delen’, de club voor verstandelijk ge handicapten, houdt een bijeenkomst op zaterdag 19 oktober van 10.00 tot 11.45 uur in Beleggingsseminar van de Rabobank Gemeentebestuur op bezoek bij Rahms en Partners Opbrengst collecte DERKSEN ZN. I7PLU Workshop foto- journalistiek UNT OR AU Vergadering van de ANBO Diefstal bier uit schuren GOUUJEICOnSULT G MILIEUZAKEN RUIMTELIJKE ORDENING COLLECTEROOSTER VERKEERSZAKEN GROEN Het Waddinxveense bedrijf l De lezing begint om 20.00 uur, entree 5 gulden. Jaarlijks bezoekt het ge meentebestuur viermaal een Waddinxveens bedrijf om de dialoog met de locale econo mie levendig te houden en op de hoogte te blijven van het geen zich er afspeelt. bied van vormgeving en com municatie is Rahms en Part- VAN BERKESTEUN F CAR RENT Leden, belangstellenden en introducées zijn van harte welkom. Naast de agenda zal het bestuur aandacht vragen voor het beleid, werkgroepen en de sociaal-culturele bin OPENINGSTIJDEN AFDELING PUBLIEKSZAKEN De opbrengst zal gebruikt worden voor aanschaf van bladmuziek en van muziek- Er wordt een bijbelver haal verteld, gezongen, muziek gemaakt en er is tijd voor knutselen of een spel. De club wordt fi nancieel gesteund door de RK, de Gereformeerde en Hervormde kerken. Op het repertoire staat veel blues, blues-rock, soul en top- 100-muziek. Om dit pasopge- richtte orkest te completeren is men nog op zoek naar en kele saxofonisten, een drum mer en een bassist. De repetities worden gehou den op alle even dinsdag avonden van 20.00 uur tot 22.00 uur in het clubgebouw De Hoge Noot aan de J.W. Friso weg. ren niet waren afgesloten. De politie wijst er op dat enige preventie in dit opzicht aan te bevelen is. De schuur op slot dus. BOSKOOP - In het Praathuis wordt woensdag 23 oktober een lezing gegeven door Els de Ruiter over de ’kinesiologi- sche armtest’, een test waar mee de aard van allergieën bepaald kan worden en wat er aan valt te doen. Allergie kan leiden tot een scala van klachten, zoals huidaandoe ningen, chronische verkoud heid, oorpijn, vermoeidheid etc. WADDINXVEEN - De Rabo bank Waddinxveen (Kerk- weg-Oost) houdt dinsdag avond 5 november om acht uur in restaurant Bibelot (Li- maweg) het beleggingssemi- nar ’De kansen van het beleg gen’ voor particulieren. Op deze avond spreekt prof.dr. J.J. van Duijn, lid van het be- leidscomité van de Robecog- roep, en is er een forumdis cussie. Het ANBO-bestuur is van mening dat veel onderlinge betrokkenheid nodig is om een succesvol ouderenbeleid te verwezenlijken. Motivatie en inzet zijn daarbij’een on misbaar. PROTECTIVE COATINGS CONTRACTORS Voor meer informatie: Arte Heijmans, tel. 0182-632462. GOUDA - De Goudse foto journalist Martin Droog, ook vaak in Boskoop actief, houdt een tweedaagse workshop op 2 en 9 november voor mensen die interesse hebben voor fo- tojoumalistiek. De muziekvereniging ’Con cordia’ heeft naast het har- monie-orkest en het slag- werkensemble nu ook de mo gelijkheid voor de liefhebbers van big-bandmuziek om in een big-band te spelen. Concordia had veel spullen gekregen voor de jaarlijkse rommelmarkt. WADDINXVEEN - Het college van Burgemeester en Wethouders heeft een bedrijfsbezoek gebracht aan re clame- en publiciteitsbureau Rahms en Partners aan de Staringlaan in Waddinxveen-Noord. De dagen zijn van 10.00 tot 12.30 uur in creatief centrum De Werkschuit, Bloemen- daalseweg 48 in Gouda. Op 2 november vertelt Martin wat zijn werk inhoudt. Het is meer dan alleen mensen foto graferen en heeft ook raak- vlakken met mode, sport en actualiteit. Hij gaat in op vra gen en deelnemers gaan met een foto-opdracht naar huis. Terra^Cottage SPREEKUREN De Loods, achter de Ge reformeerde kerk. De club is bedoeld voor be woners van een gezins vervangend tehuis of kort verblijf tehuis en al len die een dagverblijf of sociale werkplaats be zoeken. Rahms en Partners is actief voor een groot aantal bedrij ven in Waddinxveen en de Goudse regio, zoals Baas Be drijven, Leitz, Vergeer Kaas, Rabobank Gouda, Aktie Sport en Van Meeteren. Daarnaast geeft het Wad dinxveense bedrijf in eigen beheer tijdschriften uit als Volgens de Rabobank Wad dinxveen zijn de kansen op een hoog beleggingsrende ment de laatste jaren flink toegenomen. De financiële markten zijn volop in bewe ging en bieden daardoor pri ma mogelijkheden om via de juiste beleggingsvormen het eigen vermogen optimaal te laten groeien. Door de hoge mate van be weeglijkheid van de financië le markten wordt het echter steeds moeilijker de juiste be- leggingsbeslissing te nemen. De financiële adviseurs van de bank zijn daarbij dagelijks op een professionele actieve wijze betrokken. Naast deze persoonlijke advi sering, wordt er onder meer jaarlijks een seminar gehou den, waarbij door gerenom- belstad Waddinxveen Maga zine en DCV-magazine. In to taal zijn zeven mensen werk zaam voor Rahms Partners. Waddinxveense ondernemin gen die zich willen aanmel den voor een bedrijfsbezoek van het gemeentebestuur van Waddinxveen kunnen zich Tijdens de vervolgbijeen- komst op 9 november worden de gemaakte foto’s bespro ken. Belangstellenden kun nen zich opgeven: tel. 0182- 510717. Aan uw camera wor den geen hoge eisen gesteld, u moet er wel goed mee uit de voeten’kunnen. Ook de ’huilbaby’ is een be kend voorbeeld. Dikwijl ont staan de klachten door de voeding. Teveel of verkeerd eten leidt tot veel afvalstoffen in het lichaam waarna storin gen optreden; lichamelijke maar soms ook psychische klachten. WADDINXVEEN - Maan dagmiddag 21 oktober om twee uur houdt de ANBO-af- deling Waddinxveen en Bo skoop een algemene leden vergadering in het Anne Frank-centrum (Jan van Bij- nenpad). instrumenten en voor het on derhoud van muziekinstru menten. Ruim voor de ‘officiële* ope ningstijd van de rommel markt stond er zaterdag al een aantal kopers te wach ten. In beide lokalen stonden diverse artikelen, zoals elec- trische apparaten (tv’s, ra dio’s, lampen), huishoudelij ke artikelen (kopjes, mokken, borden, bestek, glaswerk), boeken en speelgoed uitge stald. BOSKOOP - Met enige regel maat krijgt de politie meldin gen over diefstal van drank uit schuren. Dorstige onver laten weten kennelijk waar de gemiddelde Boskoper z’n biertje koel houdt. In vrijwel alle gevallen werd het de dor stige dieven wel erg makke- meerde gastsprekers uitge- lijk gemaakt doordat de schu- breid wordt ingegaan op di verse interessante ontwikke lingen. Op deze avond zal prof.dr. J.J. van Duijn ingaan op al lerlei economische aspecten die van belang zijn bij parti culiere beleggingsbeslissin- gen. Na de pauze zal een forum onder leiding van de hoogle raar en verder bestaande uit de financieel adviseurs P. Hennevelt en M. Scholte van de Rabobank Waddinxveen vragen beantwoorden. WADDINXVEEN - De zaterdag 12 oktober door de Wad dinxveense muziekvereniging ’Concordia’ in het club gebouw ’De Hoge Noot’ (J.W. Frisoweg) gehouden rom melmarkt heeft f 1.400,- opgebracht. z~ WADDINXVEEN - De op brengst van de in Waddinx veen gehouden collecte voor de Dierenbescherming be- en de sociaal-culturele bin- draagt ƒ8.971,70. Het geld dingsactiviteiten. zal zorgvuldig worden be steed aan dieren die dit hard nodig hebben. Alle gevers en vooral de collectanten worden hartelijk bedankt voor dit prachtige resultaat, mede be reikt door collecte-coördina- trice Nel Oort. Rahms en Partners is een be drijf dat na de oprichting in 1973 is uitgegroeid van een kleinschalig advertentiebu reau naar een full-serviee re clamebureau dat voor een breed scala van klanten alles in eigen huis produceert, van verpakkingen en huisstijlen Woningvizier, In Out, Meu- tot brochures en adverten ties. In de beginperiode was Rahms en Partners met na me gespecialiseerd in het ver vaardigen van advertenties. De Witte Prijzenhal was des tijds de grootste klant van het bedrijf. Door de groei van de techni sche mogelijkheden op het ge- schriftelijk wenden tot de ge- meentevoorlichter R. Mos- tert. Het Waddinxveense bedrijf ners in omvang en opdrach- werd in het kader van het pé- ten geleidelijk uitgegroeid tot riodiek bedrijfsbezoek be- een full-service reclamebu- zocht door het college van reau met een grot gevoel voor Burgemeester en Wethou- service. ders, enige gemeenteraadsle- Inmiddels zijn de specialis- den en ambtenaren. men van het bedrijf van de 54-jarige directeur Frans Rahms het ontwerpen en ver vaardigen van verpakkingen, company profiles, productfol ders, huisstijlen en adverten ties geworden. PAGINA 3 WOENSDAG 16 OKTOBER 1996 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN E E N T E M E OFFICIËLE BEKENDMAKINGEN EN MEDEDELINGE Gouwebad ”De Sniep" (informatie) Terinzagelegging besluit 2 lijsterbessen Voorbereidingsbesluiten Het besluit is niet gewijzigd t.o.v. het ontwerp-besluit. 1. Brugweg naast nr. 108 Stichting Vluchteling 20 tot en met 26 oktober 1996 2. Henegouwerweg 26f Afsluiting niet bestemmend verkeer Binnengekomen kapaanvragen 2 essen Verleende kapvergunningen openbaar groen nabij Peuleyen 77 DAIRY EETCAFÉ GOUDA WADDINXVEEN Het besluit wordt de dag na afloop van de beroepstermijn van kracht, tenzij vóór deze datum beroep is ingesteld en een verzoek tot het treffen van een Burgemeester en Wethouders van Waddinxveen maken bekend dat zij het volgende verkeersbesluit hebben genomen: Zij die beroep instellen kunnen bij een spoedeisend belang overeenkomstig de Algemene wet bestuursrecht een verzoek doen tot het treffen van een voorlopige voorziening. Dit verzoek moet binnen bovengenoemde termijn worden gericht aan de Voorzitter van de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Een beroepschrift moet in tweevoud worden ingediend bij de Afdeling be stuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Tpt 28 november 1996 kan beroep worden ingesteld bij de Afdeling be stuursrechtspraak van de Raad van State door: - degenen die bedenkingen hebben ingebracht tegen het ontwerp van het besluit; - de betrokken adviseurs; - belanghebbenden aan wie redelijkerwijs niet kan worden verweten geen bedenkingen te hebben ingebracht tegen het ontwerp van het besluit. Het besluit met bijbehorende stukken ligt vanaf 17 oktober 1996 gedurende zes weken voor eenieder ter inzage bij de afdeling Volkshuisvesting, Ruim telijke Ordening en Milieu in het gemeentehuis-alhier, elke werkdag van 08.30 tot 12.30 uur en op verzoek op de maandagavonden gedurende drie uren (doorkiesnummer 624757, de heer W.P. Kaandorp). Burgemeester en Wethouders delen mede dat op 8 oktober 1996, onder voorschriften ter bescherming van het milieu vergunning ingevolge de Wet milieubeheer is verleend aan: WOONCULTUUR De datum van inwerkingtreding van deze besluiten is bepaald op 17 okto ber 1996. De voorbereidingsbesluiten met bijbehorende tekeningen liggen voor eenieder ter inzage op werkdagen tussen 08.30 en 12.30 uur bij de af deling Volkshuisvesting, Ruimtelijke Ordening en Milieu, Raadhuisplein 1. Burgemeester en Wethouders van Waddinxveen maken ter voldoening aan het bepaalde in artikel 22 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend dat de gemeenteraad in zijn vergadering van 26 september 1996 heeft be sloten te verklaren dat een herziening van het bestemmingsplan wordt voorbereid voor de volgende percelen: voorlopige voorziening is gedaan. Een besluit wordt dan niet van kracht voordat op dit verzoek is beslist. Van de indiener van een beroep en/of een verzoek om een voorlopige voor ziening wordt een zeker bedrag aan griffiegeld verlangd. 4 appelbomen en 3 kersenbomen 2 kronkelwilgen Ingevolge de Algemene wet bestuursrecht kan de natuurlijke of rechtsper soon, die door het genoemde verkeersbesluit rechtstreeks in zijn belang is getroffen, daartegen een bezwaarschrift indienen bij het college van Burge meester en Wethouders. Postbus 400, 2740 AK Waddinxveen, binnen 6 weken na deze bekendmaking. Gemeld dient te worden dat bezwaarschrif- Naar aanleiding van diverse verzoeken, ondersteund door.schriftelijke in diening, onder verwijzigng van een succesvolle tijdelijke periode tijdens de "Paddetrek 1996", wordt overgegaan tot afsluiting van de Wilhelminaka- de/Stoofkade voor al het gemotoriseerde verkeer, met uitzondering van be stemmend verkeer. De verkeersmaatregel wordt aangegeven met bord "012" en onderbord "uitgezonderd bestemmend verkeer". Tevens worden vooraankondigingsborden geplaatst. Deze rechten zijn bedoeld als vermeld in artikelen 15 en 18 lid 1 sub d van de wegenverkeerswet 1994 en artikel 12 van het Besluit Administratieve Bepalingen inzake het Wegverkeer, juncto artikel 67 lid c van het Regle ment Verkeersregels en Verkeerstekens 1990. Eenieder die meent door dit besluit in zijn of haar belang te zijn getroffen kan ingevolge de Algemene Wet Bestuursrecht binnen 6 weken na publica tie van dit besluit een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij het college van Burgemeester en Wethouders. Voor informatie kunt u terecht bij de afdeling Voorbereiding werken en Ver keer. 1 els 1 esdoorn ten, ingediend bij Burgemeester en Wethouders, geen schorsende werking hebben. Wanneer een bezwaarschrift is ingediend kan de President van de Arron dissementsrechtbank, op een daartoe strekkend verzoek van de indiener van het bezwaarschrift, een voorlopige voorziening treffen indien de onmid dellijke uitvoering van het besluit onevenredig nadeel zou meebrengen voor betrokkene. Het verzoek kan worden ingediend bij de Arrondissements rechtbank te 's Gravenhage, sector Bestuursrecht, Juliana van Stolberg- laan 2, Postbus 20302, 2500 EH 's Gravenhage (tel: (070) 3813815). Aan de indiening van een dergelijk verzoek zijn kosten verbonden. Nadere informatie omtrent de procedure kan worden verkregen bij de Staf Bestuur en Organisatie (tel: 624628). Het verkeersbesluit ligt gedurende 6 weken ter inzage bij de afdeling Voorbereiding werken en Verkeer, Raadhuisplein. maandag tot en met donderdag vrijdag Burgerzaken, Reis- en Rijdocumenten maandag tot en met donderdag vrijdag dinsdag- en donderdagavond 08.30- 14.00 uur 08.30- 12.30 uur 19.00-20.30 uur Raadhuisplein 1 Postbus 400, 2740 AK boom in de verharding nabij Sweelinckhof 17 en 30 openbaar groen nabij Zuidkade 30 openbaar groen (pleintje) aan de Anna van Hannoverstraat BILJARTCENTER (0182)624 624 624 680 624 500 610 401 624 524 624 760 612 570 1 es openbaar groen nabij Peuleyen 206 1 es Ingevolge het bepaalde in artikel 4.5.3c van de Algemene Plaatselijke Ver ordening maken Burgemeester en Wethouders van Waddinxveen bekend de volgende aanvragen te hebben ontvangen: Bredeweg 4 Souburghlaan 23 openbaar groen tussen Heemraadweg 33 en 35 Het loket voor de Algemene Publieksinformatie is dagelijks geopend van Ó8.30 - 14.00 uur (vrijdag 12.30 uur). Daarna kunt u voor informa tie terecht bij de receptie. De receptie is dagelijks geopend van 08.30 - 17.00 uur (op vrijdag tot 16.30 uur). Tijdens de beide avondopenstellin gen is de receptie (of het loket voor de Algemene Publieksinformatie) geopend. Loket voor Burgerlijke Stand, Burgerzaken, Reis- en Rijdocumenten 08.30-14.00 uur 08.30- 12.30 uur Het rooien van bovengenoemde bomen en houtopstanden heeft geen ge volgen voor aantasting van natuur-, landschap-, of dorpschoon, als bedoeld in artikel 5.4.2 van de Algemene Plaatselijke Verordening. AUTOMATISERING Z O N M E c\t N T R U M OPENINGSTIJDEN Het hele gemeentehuis elke werkdag van 08.30 tot 12.30 uur. In de middaguren kunt u alleen terecht op afspraak. Openingstijden afdeling Publiekszaken zie elders in deze rubriek. Afvalstation voor afgifte (grof)vuil en K.C.A. Elke werkdag van 10.00 tot 15.00 uur en zaterdag van 09.00 tot 12.00 uur. - Burgemeester en wethouders alleen na afspraak via de secretaresses. Sociaal raadsvrouw op werkdagen (behoudens de woensdagen) van 09.00 tot 12.30 uur of na telefonische afspraak. - de directie van loonbedrijf Van Leeuwen B.V. inzake de aanvraag om een nieuwe, de gehele inrichting omvattende vergunning voor een loon bedrijf incl. stalling landbouwwerktuigen op het perceel Middelburg- seweg 14B. Relaties, beeldmerken en huisstijlen van reclame- en publiciteitsbureau Rahms en Partners in Waddinxveen. (Collectie: Rahms en Part ners). TELEFOONNUMMERS Gemeentehuis postadres telefax Afvalstation (ophalen grofvuil) Zuidelijke Rondweg 250, Centraal Meldpunt Zorg Pr. Bemhardlaan 9, Meldpunt discriminatie Instituut Sociaal Raadslieden Meldpunt vandalisme aan openbare voorzieningen - - Overige belangrijke telefoonnummers zie pagina 5 gemeentegids INDUSTRIES I Het Waddinxveense gemeentebestuur heeft een bedrijfsbezoek gebracht aan reclame- en publiciteitsbureau Ranms en Partners aan de Staringlaan in Wadmnxveen-Noord. Op de fo to directeur Frans Rahms met zijn creatieve man Hans Stibbe. (Foto: Sjaak Noteboom).

Weekblad voor Waddinxveen | 1996 | | pagina 3