Winst voor Flyers teams Informatie Kan ik met de nieuwe OpMaat Hypotheek ook...? bijeenkomst cliëntenraad Arnold Vanderlyde bezoekt Waddinxveen PvdA-debat over volkshuisvesting Verkoopwagen Burger's Fish Vierstroom: steeds meer problemen met opvoeding Klaverjassen in winter met De Springplank Echtpaar gewond Sportieve modeshow Bingo in De Paadestoel Fietstocht 55-plussers PAGINA 13 WOENSDAG 23 OKTOBER 1996 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN de nieuwe verkoopwagen op de Waddinxveense weekmarkt van Burger's Fisch. Markt- (foto: Sjaak Noteboom). Topscoorder deze cliëntenraad. Sluiting Gezinsverzorging ZATERDAG 2 NOVEMBER Diana’s Free Aerobic’s (Anna van Burenstraat 6). De kaarten kosten 10,- per zellig te worden. De koffie staat klaar. cember, 11 januari, 8 februari en 8 maart. Elke zaterdag middag worden er vier ron den geklaveijast en zijn er prijzen te winnen. DAAR MOET U ALS OPEL RIJDER BIJ ZIJN! NATIONALE OPEL TESTDAG Meisjes-junioren verloren de wedstrijd in de eerste helft. Er werd te weinig gescoord, een sprong kon nemen. van 1 Holland, Topscoorder: Tie-Ho Lam met 15 punten. Komende vrijdagavond 25 ok tober speelt heren 1 in de Duikelaar om 21.00 uur te gen Argon uit Wilnis. ‘Voor onze bank was dit vol doende gegeven om zich te bezinnen over de sluiting van de bankhal op maandagmor gen, met als resultaat dat vanaf 1 november de cliënt nu ook op maandagmorgen vanaf tien uur terecht kan voor al zijn of haar bankza ken'. Met ingang van de volgende maand is de Rabobank der halve gedurende 44,5 uur per week geopend. Wie dit verge lijkt met de situatie van voor van de Rabobank Waddinxveen. kan op aanvraag informatie worden toegezonden. Niels Stensen kwam door een mindere periode van Flyers rond de negentiende minuut nog terug tot op één punt, maar Flyers hield het hoofd koel en pakte de winstpun- Het afvalwater wordt op ge vangen in daarvoor speciaal ontworpen tank die ’s avonds in de werkplaats geleegd kan worden. De bakoven is voor zien van een olie-afscheider en is zo gemaakt dat net als vroeger thuis met weinig olie gebakken kan worden. Dat is veel lekkerder omdat de vis die uit de pan komt niet zo vet is. Verder heeft Burger’s Fish natuurlijk een diepvriezer om alle buitenlandse diepvries producten te kunnen meene men, evenals de zelfgemaak te vissoep. De verse vis komt voor een deel van de visafslag Scheve- ningen, het andere deel komt uit de visafslag van Goede- reede (Stellendam). Voor de wachtende klanten zijn in de verkoopwagen twee monito ren opgehangen om de gehele dag voorlichtingsfilms te la ten zien. Iedere maand komt bij het marktbedrijf de firma Correx langs voor laboratoriumon derzoek van de diverse pro- dukten. Op die manier kun nen de geleverde produkten zoals gerookte en gestoomde waar, garnalen, zuurwaren en gesneden uiten zo hygië nisch mogelijk en van de bes te kwaliteit worden gepresen teerd. 1 juni (36,5 uur per week) be tekent dit per saldo een uit breiding van ruim 20% van de openingstijden. Directeur A.J. Ammerlaan sluit pverigens verdere wijzi gingen in de toekomst niet uit. ‘Integendeel, we bevin den ons in een markt waarin de behoeften en wensen van cliënten op dit moment on derhevig zijn aan snelle ver anderingen. En daar onze bedrijfsfilosofie is dat wij de cliënt centraal stellen, betekent dit dat wij ons steeds zo optimaal moge lijk zullen aanpassen aan de wensen van de cliënt'. Met het oog hierop geeft de directeur van de Rabobank bijeenkomst zijn het regle ment van de cliëntenraad, het huishoudelijk reglement en een informatiefolder be schikbaar. H.G. van den Dool houdt op deze bijeenkomst een REGIO - De afdeling Gespe cialiseerde Gezinsverzorging van De Vierstroom heeft als een van haar taken het on dersteunen van ouders bij op voedingsproblemen. Vaak blijkt het om gezagspro blemen te gaan; maar ook fi nanciën, huisvesting of een echtscheiding kunnen de ver oorzaker van het opvoedings problemen zijn. Het afgelo pen jaar werd een toename in het aantal hulpvragen waar genomen. Heren 1 zorgde voor een da verende verrassing door te winnen van Niels Stensen. De start van Flyers was niet zo goed, maar gaandeweg de eerste helft ging het beter en konden de Waddinxveners het heft in handen nemen. Wel bleef de tegenstander in de buurt en de ruststand werd 48-45. De tweede helft werd het iets wisselvalliger. Tussen de ze vende en negende minuut sloeg Flyers een gat van twaalf punten. Hier werd de verzorgt basis gelegd voor de overwin ning. van huurders, de verhouding tussen huren en kopen, de leefbaarheid in wijken en aanpassing van bestaande bouw komen ook aan bod. A.s. zondag 27 oktober om 17.30 uur is er in sportzaal De Duikelaar (Zuidplaslaan) de bekerwedstrijd van heren 1 tegen eredivisieclub Voor burg. Supporters zijn van harte welkom. Voor de competitie tellen de hoogste vier zaterdagen mee. Aan het einde van de compe- gehandicapten). De inbreng titie zijn er ook zeer aantrek kelijke prijzen te winnen voor de hoogste geëindigde kop pels in de vorm van waarde bonnen. Op elke zaterdag middagen wordt begonnen om 13.00 uur tot ongeveer 17.00 uur. De kosten bedra gen 5,- per persoon per dag. Voor inlithtingen kan men bellen tel. 0182-617780, tel. 0182-617671 of tel. 0182- 616947. bankadviseurs. In samenspraak met de cliënt wordt dan bepaald welk tijd stip schikt (overdag of ’s avonds) en of de afspraak bij de bank plaatsvindt dan wel bij de cliënt thuis. ‘Toch zijn nog niet alle cliën ten hiervan op de hoogte', meent de bankdirecteur. ‘Nog maar al te vaak wordt er ver ondersteld dat wanneer de bankhal is gesloten ook de bankmedewerkers niet meer bereikbaar zijn1. ‘Het tegendeel is waar. Zo zijn bijvoorbeeld dagelijks vanaf negen uur alle mede werkers van de afdelingen bedrijven, administratie, ei gen huis (hypotheken) en fi nanciële advisering reeds present en beschikbaar voor de cliënt'. ‘Dit geldt dus ook voor de maandagmorgen. Onze erva ringen van de afgelopen maanden hebben ons echter geleerd dat, ondanks de uit gebreide communicatie, een flink aantal van onze cliënten hiervan toch nog niet op de hoogte is‘. ‘Tevens is gebleken dat het ontbreken van bepaalde kas diensten op maandagmorgen bij met name de bedrijfscliën- ten als een gemis wordt erva ren'. Met ingang van volgende maand kunnen de cliënten van de Rabobank Waddinx veen ook maandagmorgen vanaf tien uur (in plaats van af één uur) voor al hun bank zaken terecht bij hun bank. ‘De cliënt staat bij ons cen traal in alle opzichten', aldus directeur A.J. Ammerlaan van de Rabobank Waddinx veen. ‘Dit houdt in dat ook bij de bepaling van onze ope ningstijden wij nadrukkelijk de behoefte van de cliënt hierin laten meespelen'. Bij de ingrijpende aanpassing en verruiming van de ope ningstijden in juni van dit jaar is er allereerst een groot schalig onderzoek verricht naar de wensen en behoeften van de cliënten van de Rabo bank op dit gebiéd. De resultaten van dit onder zoek zijn bepalend geweest bij de vaststelling van de nieuwe openingsuren. ‘Maar destijds hebben wij al aangegevén dat wij constant feeling met de markt zouden houden in hoeverre de tijden daadwerkelijk aansluiten bij datgene wat de cliënt wil', gaat de bankdirecteur verder. ‘Nu na zo’n vijf maanden kunnen we concluderen dat we er goed in zijn geslaagd hier op in te spelen. Zo blijkt dat de zaterdagmor- genopenstelling voor particu liere adviesdiensten (hypo theken, lenen, sparen, beleg gen, reizen en verzekeringen) onze cliënten uitstekend be valt'. ‘Ditzelfde geldt voor de ver ruimde openstelling aan het einde van de dag. Steeds meer cliënten ontdekken het gemak van het maken van een afspraak tussen vier en zes uur‘. Daarnaast benadrukt direc teur Ammerlaan de mogelijk heid om ook buiten de ope ningstijden afspraken te ma ken met één van de GOUDA/WADDINXVEEN - Het RIAGG Midden-Holland houdt dinsdagavond 19 november om acht uur in het kantoor aan de Ronsseweg in Gouda een informatiebij eenkomst over de oprichting van een cliëntenraad. WADDINXVEEN/GOUDA - In het complex van Auto Baas aan de Zuidelijke Rondweg in Waddinxveen houdt de regio Gouda van de ING Bank woensdag 6 no vember een dag voor het midden- en kleinbedrijf. Eén van de sprekers zal zijn voormalig bokskampioen en Olympisch medaillewinnaar Arnold Vanderlyde. Zoveel mogelijk tijd voor de zaak, zo min mogelijk tijd voor geldzaken. Dat is waar de ondernemer volgens de ING Bank van vandaag voor gaat. Het is ook een onderwerp waar de bank graag op in speelt. In turbulente tijden wordt de ondernemer, naast zijn eigen werkzaamheden, namelijk steeds vaker gecon fronteerd met veranderingen die in een razend tempo op hem of haar afkomen. De arbeidsmarkt verandert. De overheid legt steeds meer verantwoordelijkheden bij het bedrijfsleven. Op techno logisch gebied worden met de regelmaat van de klok nova- tieve producten en werkwij zen geïntroduceerd. Het huidige commerciële en maatschappelijk speelveld stelt enorme hoge eisen aan de ondernemer en aan haar adviseurs. Als ondernemende bank is de ING Bank daarom een uitstekende financiële ge- spreks- en zakenpartner. Als het gaat om belangrijk ‘kruispunten' (zoals bedrijfs opvolging) of betalen, verze keren of investeren. Het mot to ‘Ondernemen In Turbulen te Tijden' staat dan ook tijdens de jaarlijkse dag voor het midden- en kleinbedrijf de ondernemer centraal. De ING Bank regio Gouda houdt woensdag 6 november bij Auto Baas aan de Zuidelij ke Rondweg in Waddinxveen een bijeenkomst waar tal van thema’s van deze turbulente Hierna zorgde een fanatieke press ervoor dat BOB niet in en lang zaam maar zeker werd de voorsprong uitgebouwd. Eindstand 76-47. Topscoor ders; Anita van Unen en Ga by Kuyer, ieder met 19 pun ten. BOSKOOP - Een bejaard echtpaar uit Zwammerdam is op de Goudse Rijweg gewond geraakt toen hun auto op de Goudse Rijweg achterop een stilstaande vrachtwagen bot ste. De bestuurder werd ver moedelijk verblind door de laagstaande zon. Het echtpaar, 76 en 74 jaar oud, is met hoofd- en neklet sel opgenomen. Op het Paddegat zijn een bromfiets en een auto in bot sing gekomen. Een 16-jarige jongen uit Ha- zerswoude nam met zijn bromfiets bij de spoorweg overgang de binnenbocht en raakte frontaal een tegemoet komende personenauto, be stuurd door een 25-jarige Bo- skoopse. De jongen belandde tegen de voorruit van de auto. konden Lokomotief in de ver dediging drukken en zo een kleine voorsprong opbouwen. Flyers viel in de tweede helft terug en zo kon Lokomotief toch nog een ruime overwin ning mee naar huis nemen. Uitslag 36-64. Riek ter Maat, teamleider Gespecialiseerde Gezinsver zorging: ’De trend begon zich al begin jaren ’90 in te zetten. Elk jaar helpen we meer ou ders met opvoedingsproble men. Vorig jaar bestond 50 procent van ons werk hieruit, dit jaar is dat al gestegen naar 65 procent. Waarschijnlijk hoort het bij deze tijd. De opvoeders van nu zijn opgegroeid in het ’laisser faire-tijdperk’; ze heb ben bij wijze van spreken geen voorbeeld gehad van hoe je moet opvoeden.’ De problemen komen in elk soort gezin voor. Riek ter Maat voegt hieraan toe: ’Het is wel opvallend hoe ingrij pend het ouderschap soms is voor moeders die zijn opge houden met werken. Vaak is dit bij het tweede kind. Veel ouders dromen van een soort ’IKEA-gezinnetje’, waar alle kinderen even schattig zijn. In werkelijkheid bestaat die roze droom niet: kinderen hebben heeft leuke kanten, maar ook zeker minder leuke kanten. Wij leren ouders met beide kanten van hun kind om te gaan. Helaas is dat meestal pas op het moment dat ouders de po sitieve kant van hun kind niet meer zien. Maar het is voor de medewer ker altijd een leuk moment als ze merkt dat de ouders ook de leuke kanten van hun kind weer zien.’ WADDINXVEEN - Er verandert nogal wat in de organi satie en het beleid ten aanzien van de volkshuisvesting en de woningbouw. De Partij van de Arbeid in Wad dinxveen houdt daarover een discussie op woensdag avond 30 oktober om acht uur in het centrum voor kunstzinnige vorming Kreater (Kerkstraat). Daarna is er discussie met de aanwezigen. De PvdA heeft ook woningbouwverenigin gen, bewonersorganisaties en huurderscommissie uitgeno digd. Het tweede onderwerp van de bijeenkomst is de begroting van de gemeente Waddinx veen voor 1997. De leden van de fractie van de PvdA in de gemeenteraad zullen een toe lichting geven op de voorne mens van Burgemeester en Wethouders. Zij willen graag zoveel moge lijk reacties horen van bur gers en organisaties. Die brengen zij dan in als de be groting in november in de ge meenteraad aan de orde is. De PvdA nodigt iedereen voor deze interessante bijeen komst uit. WADDINXVEEN - Vrijdag avond 1 november houden ’t Hand werkboekje en Diana’s Free Aerobics een spectacu laire modeshow waar de nieuwe wintercollectie ge breide truien, jassen en body warmers in combinatie met leer of suede worden gepre senteerd. De sportkleding door Massa Sport. Tussën de modeflitsen door geeft Dia na’s Free Aerobic’s drie de monstraties. De modeshow wordt gegeven in de sportzaal aan de Anna van Burenstraat 6 in Waddinxveen. De kaar ten zijn verkrijgbaar bij ’t Handwerkhoekje (Zuidkade) ten. Uitslag 86-83. en Diana’s Free Aerobic’s Topscoorders: Mark van Es met 21 punten, Rudo Van Loo en Wolter Zwijnenburg ieder persoon. Het belooft heel ge- met 20 punten. Dames 1 had geen moeite met BOB. Flyers startte uit stekend en in een mum van tijd werd er een voorsprong opgebouwd van meer dan tien punten. x/y autocentrum van Vliet opel$ tijd zullen worden besproken. Mr. J.E. Rog van KPMG Mey- burg Co belastingadvi seurs, welke ook werkzaam is voor het Gouds kantoor van KPMG accountants, zal spre ken over de betekenis van de wetsvoorstellen van staatsse cretaris dr. W. Vermeend. Verder zal een inleiding wor den gehouden over de conse quenties voor de ondernemer in verband met de komst van de Euro. Arnold Vanderlyde, voorma lig bokskampioen en Olym pisch medaillewinnaar, zal in het Gouwedorp zijn visie ge ven op het ondernemerschap onder de titel ‘Fighting For Success'. Daarnaast kunnen de bezoe kers kennismaken met de al lernieuwste versie van het electronisch bankieren van de ING Bank; de nieuwe ma nier van betalen door middel van de chipknip en de chipper en de allernieuwste versie van Girotel van de Postbank. In een informele ambiance wordt verder de gelegenheid geboden nader kennis maken met tal van producenten en diensten van KPMG en ING Bank. Vertegenwoordigers van KPMG accountants en ING Bank staan iedereen graag te woord staan. Uitnodigingskaarten voor de ze bijeenkomst zijn gratis verkrijgbaar bij de ING kan toren en het Goudse kantoor van KPMG accountants. Voor nadere informatie kan men bellen met 0182-560211. Scheveningen de wagen gela den met verse visen wordt vertrokken naar de markt waar men om half negen aan wezig is. Het opbouwen ge beurt in weer en wind. ’s Avonds moet weer alles weer worden ingepakt. Na de schoonmaakbeurt wordt alles weer in gereed heid gebracht voor de zater- dagmarkt. Dus weer opbou wen en afbreken. Dat alles is de oorzaak van de aankoop van de nieuwe vis- wagen. Deze wagen is geheel naar de eisen van deze tijd gebouwd. De verse vis kant wordt gekoeld met plaatkoe- ling. Dat is koeling onder de vis, die daarmee vers blijft en niet uitdroogt. Voor garnalen wordt geen en kel risico genomen. Ook daar voor wordt plaatkoeling ge bruikt en tevens een verdam per. Dus dat is dubbel op. Voor Burger’s Fish kunnen de zomers weer beginnen. Zij zijn er klaar voor om zo’n ver antwoord en goed product te brengen. Voor de hygiëne hebben zij via een pompsysteem en een boiler warm water om diverse keren als het nodig is de han den te kunnen wassen. Dat moest vroeger achter de kraam in een emmertje koud water. De raad zal uit maximaal 9 leden kunnen bestaan. Belangstellenden voor de cliëntenraad, die niet in de gelegenheid zijn deze avond bij te wonen kunnen contact opnemen met mevrouw B.M. WADDINXVEEN - Vrijdag avond 25 oktober om acht uur begint dan eindelijk de eerste bingo van De Paddestoel (Lijsterbesstraat). Er zijn weer mooie prijzen te win nen. Iedereen vanaf 12 jaar is welkom en de entree is gratis. Rabobank Waddinxveen WADDINXVEEN - De bezoe kers van de Waddinxveense weekmarkt in de Willem de Zwijgerlaan keken vrijdag verrast op van de nieuwe ver koopwagen voor vis van Bur ger’s Fish. Het bekende visbedrijf is door vader Piet en moeder Joke begonnen in 1963. Vader komt uit een viswinkel in Scheveningen en moeder uit gezin die de ambulante han del uitoefende (drie broers en vader en moeder op de markt). In 1965 is Burger’s Fish aan wezig op de Waddinxveense markt. Na 27 jaar werd in 1992 het bedrijf overgenomen door zoon Freek. Bij hem kwam ook zus Petra werken. Een echt familiebedrijf dus. In 1993 zijn de bepalingen van de Europese Unie voor de visbranche zo streng gewor den dat het uitpakken op kra men door de voormalige Keu ringsdienst van Waren zeer is beperkt. In de zomer moet de vis op 7 graden worden gepresen teerd. Omdat de vrachtauto al jaren een koelinstallatie had en omdat de kraam over koelvitrines en ijs beschikte lukte het de vis op 7 graden te houden. Er is met dit alles veel werk gemoeid, ’s Mor gens om vijf uur wordt in Cliënten van het Riagg of ex- cliënten of mensen uit de re gio Midden-Holland die op een andere wijze betrokken zijn bij het Riagg, bijvoor beeld omdat hun kind of één der ouders in zorg is bij het uitgebreid zaken, niet om individuele Riagg kunnen lid worden van kwesties. deze cliëntenraad. samenwer- de woning- destoel' (Lijsterbesstraat). bouwvereniging Waddinx- De data voor de zaterdagmid- veen, de Samenwerkende dagen zijn 9 november, 14 de- Woningbouwverenigingen meester Jan Meijer knipte het openingslint door. WADDINXVEEN - Het seni- orenwerk van de Stichting het spel kon komen Waddinxveens Welzijnswerk zaam maar I (SWW) sluit het fietsseizoen dinsdag 22 oktober af met een fietstocht van zo’n 42 km naar Gelderswoude. Vertrokken wordt om 10.00 uur vanaf het Anne Frank- centrum (Jan van Bijnen- I pad). Ongeveer halverwege Meisjes-junioren de route wordt een rustpauze ingelast bij restaurant ’Aa- Zicht’. Zowel voor het vertrek als na afloop van de tocht is er gele- waardoor MSV uit Noordwijk genheid een kopje koffie of een geruststellende voor- thee te drinken in het Anne Frank-centrum. De kosten voor deelname be- De tweede helft ging het be dragen 2,50 per persoon (in- ter, maar de opgelopen ach- clusief drie consumpties). J-_j - Alle enthousiaste fietsers vanaf 55 jaar en ouder zijn i van harte welkom. Het is niet nodig van te voren in te I schrijven. WADDINXVEEN - Heren 1 van Flyers-basketbal verras te met winst op Niels Sten sen, kampioen in het afgelo pen seizoen. Dames 1 was te sterk voor BOB. Verder ver lies voor- jongens-kadetten 2 en meisjes-junioren 2. terstand kon niet meer wor den goedgemaakt. Uitslag; 42-63. Topscoorder; Anne- Willemijn Crompvoets met 16 punten. Jongens-kadetten 2 deden het de eerste helft goed en WADDINXVEEN - In de ko mende maanden gaat de Waddinxveense klaverjasver- eniging ‘De Springplank' weer haar klaverjaswinter- competitie voor koppels hou den. Deze competitie wordt gespeeld over vijf zatermid- dagen in de wintermaanden, deze bijeenkomst een inlei- Het evenement wordt gehou- ding. Hij is vice-voorzitter den en medegeorganiseerd in van Woonpartners Midden- het vernieuwde gebouw van Holland, een speeltuinvereniging ‘De Pad- kingsorgaan van bouwvereniging veen, de C Waddinxveen (SWW) en Be ter Wonen uit Zevenhuizen- Moerkapelle. Hij is tevens voorzitter van de SWW. r De corporatievoorzitter zal Tevens wordt er elke zater- ingaan op kwesties als goed- dag een loterij gehouden, koop bouwen, duurzaam bou wen en bouwen voor doel groepen (jongeren, ouderen, Een cliëntenraad heeft tot se Riagg-gebouw duurt tot doel om de medezeggenschap ongeveer half tien. Tijdens de voor cliënten bij zorginstel lingen te vergroten. Sinds 1 mei is hiervoor de Wet Me denzeggenschap Cliënten Zorginstelling van kracht. De bedoeling van de wet is dat iedere zorginstelling of een combinatie van instellin- Riagg gen een cliëntenraad krijgt. De raad zal een gespreks partner voor de RIAGG-direc- tie zijn op het gebied van alle WADDINXVEEN - Vijf maanden nadat de Rabobank Waddinxveen (Kerkweg-Oost) haar openstellingsuren ingrij- zaken die de zorg voor cliën- pend heeft aangepast, verruimt de bank met ingang van vrijdag 1 november opnieuw haar openingstijden. ten raken. Het gaat daarbij steeds om Waddinxveen nog aan dat be- algemene dingen en beleids- gin 1997 een i cliënttevredenheidsonder- zoek zal worden gehouden Tijdens deze avond zullen de onder de bedrijfs- en particu- directeur van de RIAGG Mid- liere relaties. den-Holland en een voorlicht - Hierbij krijgt de cliënt de ge- ster aanwezig zijn om doel, legenheid om zijn of haar me- opzet en werkwijze van deze ning te geven over de kwali- cliëntenraad toe te lichten, teit van dienstverlening op Ook een medewerker van het diverse onderdelen (waaron- Patiënten- Gehandicapten der ook openingstijden) van platform Midden-Holland zal Corts (tel. 0182-516422). Ook de Rabobank Waddinxveen. deze avond aanwezig zijn. ‘Zo’n onderzoek is periodiek De avond wordt in het Goud- noodzakelijk*, aldus directeur Ammerlaan. ‘Het is uiteindelijk toch de cliënt die bepaalt in hoeverre onze inspanningen overeen komen met zijn of haar be hoeften'. r- -' Rabobank breidt openingstijden uit DF. OPEL DEALER. BETAALBAAR BETER A.Tak tel. (0182) 625319 We hebben samen een prima inko men. Mijn vrouw wil straks een paar /aar stoppen met werken om voor de kinderen te zorgen. Dan willen we minder aan on ze hypotheek betalen, kan da:'Ja, dat kan. ..Allebei net afgestudeerd en direct aan het werk. Mijn vriend wil meteen een huis kopen. Kan dat nu al? Want echt gespaard hebben we niet. Ja, dat kan. ...We zijn op zoek naar een hypotheek waar we later weer uit kunnen putten. Voor de studiefinanciering van onze dochter bijvoorbeeld. Kan dat? Ja, dat kan. U ziet het Met de nieuwe OpMaat Hypotheek van de Rabobank kan eigenlijk alles. Het is een nieuwe hypotheekvorm, die opgebouwd is uit een lening en een verzekering. En afhankelijk van uw wensen kunt u dus sparen of beleggen voor uw eindkapi- taal. Zodanig dat u altijd maximaal fis caal voordeel heeft. Uniek is dat u de OpMaat Hypotheek op ieder moment kunt aanpassen aan uw wensen en om- standig-heden. Meer weten? Ook dat kan. Bel met één van onze hypotheekadvi seurs: GRATIS 18 punten -check van uw Opel talloze activiteiten en aanbiedingen Plantsoen 9 Woerden. 0348-413646 Spanieweg 22 Bodegraven 0172-610328 Kerkweg-Oost 161 r

Weekblad voor Waddinxveen | 1996 | | pagina 13