mabon Kies voor één van de 28 riante comfortwoningen van het ALPHA-Zuidplas project in Waddinxveen. wak Een project van rijswijk Bij verkoop van deze woningen is de gemeentelijke prioriteitenregeling van toepassing. Het project beslaat 27 fraaie eengezinswoningen en een unieke be- gane grond woning. Wilt u veel ruimte dan heeft u de keuze uit de 27 een gezinswoningen met op de begane grond een ruime living met open keu ken. De eerste verdieping heeft, naast een royale badkamer, drie slaapkamers. Op de tweede verdieping kan een ruime §laap/werkkamer worden gemaakt. Het originele ontwerp met de opvallende gevels met frisse baksteenkleuren en brede goten zal u zeker bevallen. Koopsom vanaf f 269.500,- v.o.n. Bij de unieke begane grond woning worden alle voorzieningen op de begane grond gerealiseerd. Deze woning heeft een bijzonder fraai gevormde woon kamer met open keuken. De twee ruime slaapkamers zijn goed indeelbaar en bijzonder ruim van opzet. Koopsom: f 267.500,- v.o.n. Voor de omschreven woningen zijn maatregelen genomen die het milieu minder belasten. Door technieken op het gebied van duurzaam bouwen (o.a. gebruik van zonne-energie, laag energie en waterverbruik, toepassing van milieu ontlastende materialen en beperking van bouw- en sloop-afval) en inbraakpreventie (o.a. direkte uit- kijk’op straat, inbraakwerende zij- en achterdeuren en toepassing ventilatie- roosters) is milieubewust wonen ook prettig wonen! Wilt u sfeervol en com- fortabel wonen in het groene hart? Dat is nu mogelijk. Wonen in uiterst comfort in het hart van de Randstad. In het zeer gunstig gelegen Waddinx veen wordt gestart met de derde fase van het project ALPHA-Zuidplas. Een project dat bestaat uit 28 exclusieve woningen, waaronder een unieke begane grond woning. En dat op een steenworp afstand van diverse grote steden. In een gemeente waar u alles vindt om ontspannen te leven. U kunt kiezen uit originele ontwerpen: prachtig van architectuur. Met persoonlijke wensen wordt volop rekening gehouden. Dat vraagt om een verdere kennis making. Wilt u uitvoerig worden geïnformeerd, kom dan naar de speciale informatie-dag. Op zaterdag 26 oktober is het informatie-materiaal beschikbaar en kunt u dit afhalen bij De Pater Makelaardij tussen 11.00 en 14.00 uur. Het adres: Kerkweg Oost 224, 2741 HA Waddinxveen, telefoon 0182 - 613822. U bent van harte welkom. Milieubewust wonen Eén unieke begane grond woning Sfeervol en comfortabel wonen in het hart van de Randstad Verschillende woningtypes Bezoek de informatie dag

Weekblad voor Waddinxveen | 1996 | | pagina 16