Waddinxveen I makelaardij VAN T HOF: VAN HUIS UIT AKTIEF! VAN 'T HOF: KIND AAN HUIS IN DE REGIO! I EER DAN 35 JAAR ERVARING 4B! r telefax 0182-618458 kantoren in zuidplaslaan 452, waddinxveen telefoon 0182-618055 at H b NVM UplTi :.a J K..- S J l U I ;o bil .«I o doeleinden geschikt, o.a. voor kantoor, detaiihan- del bedrijfsruimte, etc. Op zaterdag 26 oktober hebt u vrije toegang tot de woningen in deze advertentie. 10.00 en 14.00 vut ktint u dan zonder afspraak en of meerdere van deze huizen gaan bekijken. U wilt daarna meer informatie? op al uw vragen, ook over de financiering! met v.v parketvloer Verder een ruime, vette ach tertuin sknbwtratmg, gazon, petgoie. 2 «ras- wn en overdekte hviitopdag Deze wofijng gelegen v ging en een gankirai steiger. J- nieuw verkerende woning wrmiiM overig leeg f I i l GROTE OPEN HUIS AKTIE! LOOP ZONDERAFSPRAAK BINNEN IN DEZE HUIZEN! y van’t hof s -‘TW x< e Bijzonder Boezem weg 31 Vraagprijs f 415.000,= lak In slaat van nieuw Zuidkade 132 Vraagprijs f 498.000,= k.k. Vrijstaand met garage/bedrijfsruimte Jan Dorrekenskade oost 68 Vraagprijs f 495.000,= lak. Zeer royaal Herbarenetf 22 Vraagprijs f 525.000,= k.k. Sfeervol Van Nassau Dillenburgstraat 13 Vraagprijs f 289.000,= lak. Ruime 2-onder-l kap Thorbeckehoeve 48 Vraagprijs f 399.000,= lak. 4 Riant herenhuis Roosje Voshoeve 61 Vraagprijs f 465.000,= k.k. Nabij dorpskern Stationsstraat 59 Vraagprijs f 325.000,= k.k. Veel oorspronkelijke details Brugweg 66 Vraagprijs f 495.000,= lak. Aantrekkelijke eengezinswoning Oostpolderweg 52 Vraagprijs f 285.000,= lak. Vriendelijke ligging C. Huygenslaan 17 Vraagprijs f 249.000,= lak. Ruime uitgebouwde woning Akkerwinde 26 Vraagprijs f 289.000,= k.k. irovisie- erker en v.v. Royale hoekwoning Otto-eif 11 Vraagprijs f 309.000,= k.la MAKELAAR ;en met div. Jn v.v. een feping: overloop, slaapkamer aan ach- let deur naar balkon, badkamer, Aantrekkelijke hoekeengezinswoning met een pret tige vrije ligging aan de rand van de kindvriendelij ke, jonge wijk Zuidplas, nabij winkels en scholen en uitvalswegen A12/A20. Bouwjaar 1987, ca. 320 m3 inhoud, met als indeling: entree/hal met plav. vloer, toil, met font., lichte, tuingerichte woonkamer met deur naar tuin, houtkachel en prov. kast, licht uitgevoerde, onemi^ki siet eikeruMJT|ijF'wei|wJra'ciTepin! slaapkamer i met di ihtruitvoering, me Royale, uitgebouwde eengezinswoning met tuin (O) en dubbele stenen berging. Gelegen in Waddinxveen-Noord, nabij winkels en ov. voorz. Bouwjr. 1964, 170 m2 eig.gr., 450 m3 inh. Ind.: entree, toilet, woonkamer met een grenen vloer, kelder- en wasmachine kast, door de uitbouw over de gehele breedte aan de achterkant is een L-vorm. woonkeuken ontstaan, welke is uitgev. in L-opst. met div. inbouwapp. en v.v. een plavuizenvl. Ie Verd.: 2 slaapkamers aan de achterzijde, waarvan 1 met vaste kasten en hardh. balkondeur naar dak terras, 1 slaapkamer aan de voorzijde, apart 2e toi let, badkamer met ligbad en vaste wastafel. 2e Verd.: 2 slaapkamers, beide met dakkapel en vaste kast, voorzolder met wastafel en berging achter knieschotten, c.v. ketel en boiler. Bijz.: deze sfeer volle goed onderhouden woning biedt u veel inpandige ruimte en is ged. v.v. dubbel glas. Opl. in overleg. inbouwapp. massief eik< 1 sla; terz., in lichtTuïtvoering, met douche, 2e toilet, wastafel en aansl. wasapp. Via vaste trap naar 2e verdie ping: 1 slaapkamer met Velux dakraam en berging achter knieschotten, voorzolder met Velux dak raam, unit mechanische ventilatie en combiketel, slaapkamer en voorzolder zijn v.v. een laminaat- vloer. Verder heeft deze goed onderhouden woning, gel. op 179 m2 eig. grond, een voor- en zijtuin en ruime achtertuin met sierbestrating, gazon, borders en vrijstaande stenen berging. Aanvaarding in overleg. ■1È j 1L Karakteristiek vrijstaand woonhuis, bouwjr. 1934, met dubbele aangeb. garage en een grotendeels betegelde tuin. Gunstig gel. nabij centrum. 395 m2 eig. grond en 450 m3 inhoud, excl. garages (8.50 x 6.00). Ind.: Entree/gang met meterkast en provi siekelder, lichte woonkamer, type doorzon, met Aan de rand van Waddinxveen gesit., ruime geschakelde 2-onder-l-kap woning met inpandige berging, nabij winkels en scholen. Bouwjr. 1992, gel. op 179 m2 eig. grond, 415 m3 inh. Ind.: entree/gang, toilet met font., tuingerichte Z-vormi- ge woonkamer met aluminium schuifpui, provisie kast, open witte keuken in L-vormige opstelling met div. inbouwapp., t.w. koelkast, grill/bakoven, vaatwasser, afzuigkap en gascomfort. De parterre is voorzien van een plavuizenvl. met vloerverwar ming. Ie Verd.: 2 slaapkamers aan voorz., 1 slaap kamer aan achterz. en 1 slaapkamer boven ber ging, badkamer met douche, 2e toilet en wastafel. 2e Verd.: open zolderberging met aansl. wasapp. en c.v. ketel. Zonnige, op het Zuidwesten gelegen, achtertuin met terras en borders. Aan de voorzijde parkeerpl. op eig. terrein. Oplev. van deze com pleet géïsol. en uitstekend onderh. woning is in overleg. Ruime, vriendelijk gelegen, eengezinswoning, gesi tueerd in een rustige woonwijk, nabij winkels (de Passage en Brugcentrum) en openbaar vervoer. Bouwjr. 1980, 117 m2 eig. grond, 385 m3 inhoud. ’Indeling: entree/gang, toilet met fontein, trapkast, L-vormige woonkamer met tuindeur naar de netjes aangelegde achtertuin (ZO) met stenen berging, open keuken in hoekopstelling, v.v. een plavuizen vl. Ie Verd.: 1 slaapkamer aan de voorzijde, geh. betegelde badkamer met douche, 2e toilet, wasta fel en aansl. wasapp., 2 slaapkamers aan de achter zijde, beiden met dakkapel. 2e Verd.: hoge ruime zolder met tuimelraam (met mogelijkheid voor 2 slaapk. met bergzolder), aansl. wasapp., c.v. ketel en gasgeijser. De woning is grotendeels geïsoleerd, heeft een voortuin en biedt voldoende parkeergel. aan de voorzijde van de woning. Opl. in overleg. -TV-- - --- Ruime, uitgebouwde eengezinswoning met tuin en vrijst. stenen berging. Centraal gelegen t.o.v. win kels en scholen. Bouwjr. 1970, 155 m2 eig.gr., 380 m3 inh. Ind.: hal/entree, toilet met font., provisie kast, ruime L-vorm. woonkamer met open haard en schuifpui, open, moderne keuken in lichte uit voering, L-vorm. opstelling en v.v. div. inbouw app. De gehele parterre is v.v. een plav. vloer. Ie Verd.: 2 slaapkamers aan de voorzijde, 1 slaapka mer aan de achterzijde met dakterras, badkamer met ligbad en vaste wastafel. 2e Verd.: ruime slaapkamer met dakkapel, berging achter knie schotten en voorzolder met daklicht, aansl. wasapp. en combiketel. Op beide verdiepingen veel kast- en bergruimte. De keurige achtertuin (O) met sierbestrating en terras grenst aan rustig wandelpad en speelgelegenheid en biedt u veel pri vacy. Oplevering van deze ruime en gunstig gele gen woning is in overleg. betegelde tuin. Gunstig gel. nabij eig. grond en 450 m3 inhoud, exc 6.00). Ind.: Entree/gang met meterkast en provi siekelder, lichte woonkamer, type doorzon, met veel raampartijen, o.a. glas-in-lood, houtkachel en v.v. laminaatvl., open keuken, uitv. met wit front en houtkl. blad, bijkeuken (zij-uitbouw met ingang) met badgeijser, aansl. wasapp. en half hoog betegeld toilet en met toegang tot dubbele garage, v.v. grindvl., c.v. ketel (4 jr.) en nieuwe garagedeur. Ie Verd.: overloop, 3 slaapk. met veel vaste kasten en geheel betegelde badkamer met lig bad en wastafel. Via hardhouten trap naar de in 1992 gerealiseerde 2e verd. (v.v. vloer- en dakiso latie): overloop met dakkapel en uitgang naar bal kon, 2 slaapk. aan achterz., waarvan 1 met dakka pel en bergkasten en 1 slaapk. aan voorz. met bergkasten, dakkapel en loggia. De woning is ver- der gedeeltelijk v.v. dubbel glas. Gunstige tuinlig ging (ZW). Ruime inrit en parkeermogelijkh. op eigen terrein, geschikt voor meerdere auto’s. Naastgelegen garage/bedrijfsruimte is voor div. Comfortabel appartement Zuidplaslaan 419 Vraagprijs f 209.000,= k.la Comfortabel 3-kamer appartement met balkon, in staat van nieuw (bouwj. 1994), zeer gunstig gesit. tegenover winkelcentrum Zuidplas. Het complex is v.v. een fraai aangelegd atrium, gezamenlijke recre atieruimte en dakterras, beveiligde entree aanwe zig. Bevat o.a. een ruime woonkamer, open keuken in L-vorm. opstell. en luxe, creme uitv. met granieten aanrecht, v.v. gascomfort, afzuigkap en koel-/vrieskast, 1 slaapkamer v.z. met vaste kasten- wand, aansl. badkamer met douche en wastafel met meubel, afz. toil, met font., 1 slaapkamer a.z. met vaste kastenwand en balkon op het Zuiden. Servicekosten f. 183,= p.m., overdraagbare G.l.W. garantie, optimaal isol.pakket. Dit complex is pri mair bestemd voor 50 huisvesting. voorzijde sfeervol woongedeelte met erker, 4 vaste kasten, origineel plafond en veel glas-in-lood, keu ken met o.a. servieskast, granito-aanrecht en hoek- schouw, ruime bijkeuken met aansl. wasapp., toilet en eenvoudige douche. Ie Verd.: overloop met glas-in-lood ramen, 2 slaapkamers aan achterz., waarvan 1 met vaste kast en 1 met toegang tot dak terras, 2 vaste kasten en wastafel, 1 kleine slaapka mer aan voorz. en 1 slaapkamer aan voorz. met vaste kast en wastafel. 2e Verd.: 1 kamer met dak licht, zolderberging en boiler. Achtertuin (N) met een diepte van ca. 23 m. Verder een voortuin, zij tuin en P-plaats op eig. terrein. Dit grotendeels in oorspronkelijke staat verkerende pand is een bezichting zeker waard! Aantrekkelijke eengezinswoning met vrije ligging aan achterzijde, op een gunstige lokatie, nabij win kels en scholen. Bouwjr. ca. 1964, 132 m2 eig. gr., 330 m3 inh. Indeling: entree/gang, trap/pi kast, toilet met font., woonkamer met erks een kurkparketvloer, gesloten keuken in éénzijdi- ge-opstelling met eiken fineer front en aansl. wasapp. Ie Verd.: overloop, badkamer met zitbad en wastafel, apart 2e toilet, 1 slaapkamer aan voorz. met balkon, wastafel en vaste kast en v.v. een parketvloer, 2 slaapkamers aan de achterz., waarvan 1 met 2 vaste kasten en parketvloer. Via vaste trap naar 2p Verd.: voorzolder met wastafel, gedeelt. dakkapel, HR combiketel (in 1991 is de gehele c.v. install, vernieuwd), 1 slaapkamer met dakkapel en berging achter knieschotten. Deze woning met veel inpandige ruimte is ged. v.v. dub bel glas en heeft een ruime, zonnige achtertuin op het zuiden, grotendeels betegeld en met vijvertje, vrijst. stenen berging en achteruitgang. Oplev. in overleg. Royaal en vriendelijk gelegen woonhuis, gesitueerd in een rustige woonwijk met aan voor- en achterzij de een schitterend vrij uitzicht. De indeling in 4 woonl->~?n geeft deze goed onderhouden woning een onder, eigen karakter. Bouwjr. 1979, 198 m2 eig. grond en ca. 500 m3 inhoud. Parterre: entree, tussenhal met garderobenis, toilet met font., in de voorm. garage is 1 ruime slaapkamer gecreëerd met vaste kast en badkamer met douche en wastafel, v.v. plav.vloer en aansl. wasapp. Middels eenv. aanpassing is de ruimte weer als garage te benutten. Niveau 1riante open woon keuken v.v. div. inbouwapp., met openslaande deu ren naar terras en tuin. Niveau 2: de woonkamer met toegang tot balkon is v.v. plav.vloer. Niveau 3: opën werkkamer met plav.vloer en 1 ruime slaap kamer, beide aan achterz. gelegen en een royale bergkast met c.v. ketel. Niveau 4: 2 slaapkamers aan de voorz. met vaste kasten en badkamer met ligbad, wastafel en 2e toilet. Verder heeft deze woning een keurig aangelegde achtertuin met vrij staande houten berging. De voortuin biedt parkeer- gelegenh. op eig. terrein. Opl. in overleg. Riant geschakeld herenhuis, type 2-onder-l-kap, bouwjr. 1988, met aangebouwde garage/berging, rustig gelegen aan de rand van de jonge, ruim opgezette wijk "ZUidplas", nabij winkels, scholen en uitvalswegen. De indeling van dit fraaie objekt is als volgt: entree/hal, toilet met font., L-vorm. woonkamer met open haard en schuifpui, open keuken in L-vorm. opstelling en v.v. diverse inbouwapp., via klompenhok, binnendoor, toegang tot garage. Ie Verd.: overloop met grote vaste kast, 1 slaapkamer aan voorz. met vaste kastenwand met spiegelschuifd., 1 royale slaapkamer aan ach terz. (voorheen 2) met vaste kastenwand met lou- vre-deuren, royale extra slaap/hobbykamer boven de garage met Velux dakraam en dakkapel, geheel betegelde badkamer, in lichte uitvoering, met lig bad, wastafel en aansl. wasapp.. apart 2e toilet. Vaste trap naar de zolderverdieping: voorzoldcr met combiketel, grote zolderslaapkatnet met ber- Ruim opgezette 2-onder-l-kap woning met aange bouwde garage en fraai aangelegde ruime tuin op het Zuidwesten, gel. op 292 m2 eig.gr., bouwjr. 1987, 600 m3 inhoud. Ind.: entree/hal, toil., kan- toor/hobby kamer, L-vorm. living van ruim 45 m2, met open haard hoek, eetged., luxe keuken in U- vorm. opstell. met div. inbouwapp., bijkeuken met aansl. wasapp., toegang tot garage met grote berg zolder. De parterre is belegd met een schitterende travertin vloer v.v. vloerverwarming. Ie verd.: overl., 3 roy. slaapkamers, waarvan 1 met dakter ras, luxe uitgevoerde, complete badkamer. Via vli- zotrap bereikb. 2e verd. met grote open zolderber ging met zijraam, mog. voor kamer. De op de par terre aanwezige kantoor/hobby kamer is door de vrij eenvoudig te realiseren natte ruimte zeer geschikt voor slaapkamer met badkamer, zodat seniorenconcept tot een prima mogelijkheid behoort. Een perfect onderhouden woning, die u o.a. door de grote leefruimte en de rustige ligging aan de rand van de jonge wijk Zuidplas, veel wooncomfort biedt. Herenhuis, helft van dubbel, met garage en tuin, gelegen in de gezellige dorpskern en nabij station. De indeling van deze in 1967 gebouwde woning, op 176 m2 eigen grond en met een inhoud van 400 m3 is als volgt: entree/hal met toilet, ruime doorzonwoon-kamer met openhaardpartij, woon keuken met "doorgeefkast" naar de woonkamer, bijkeuken met vaste kast, aansl. wasapp. en combi ketel anno 1995. Ie Verd.: overloop, 2 slaapka mers aan de achterzijde, waarvan 1 met groot dak terras en 1 met 2 vaste kasten, 1 grote slaapkamer aan de voorzijde met 2 vaste kasten, badkamer met douche en wastafel, apart 2e toilet. Via vaste trap naar 2e verd.: overloop met bergruimte, 2 slaapka mers, waarvan 1 met bergruimte en beide met dak kapel. Deze in 1994 opgeknapte woning is aan de achterzijde geheel v.v. van binnenuit bedienbare rolluiken en heeft een voor-, zij- en grotendeels betegelde achtertuin pal op het Zuiden. Aan de achterzijde bevindt zich een diepe garage (9.50 x 2.50). Opl. in overleg. y w® Luxe, royaal en keurig onderhouden hoekwoonhuis met inpandige garage en een zonnige en fraai aan gelegde tuin op het westen. Bouwjr. 1994, grond- opp. 158 m2. De woning biedt u 550 m3 inh. en heeft de volgende indeling. Parterre: hal met garde robe en meterkast, volledig betegeld toil, met font., 1 slaapkamer met al. schuifpui naar balkon. Ie Verd.: ruime L-vorm. living met veel daglicht en uitzicht op de druk-bevaren rivier De Gouwe, plav. - vloer met vloerverw., open SieMatic keuken in U- vorm. opstelling met div. inb. app. en inb. verlich ting, schuifpui naar balkon. 2e Verd.: overloop met kast ten behoeve van wasapp., 3 royale slaapka mers, waarvan 1 met balkon en 1 met vaste kasten wand, recentelijk vernieuwde volledig betegelde badk. met ligbad,-hangcloset, separate douche en wastafel met meubel, toegang tot de bergvliering. Verder beeft deze woning een keurige achtertuin, gel. aan het water, met gazon, vrijst. houten ber- Karakteristiek vrijstaand woonhuis met een rustie ke sfeer. Bouwjr. 1928, 530 m2 eig. grond en 475 m3 inh. Indeling: vestibule/gang (tochtdeur nog aanwezig), meterkast en provisiekelder op sta- hoogte, kamer en suite met schuifdeuren en aan voorzijde steervol woongi kasten, origineel plafond

Weekblad voor Waddinxveen | 1996 | | pagina 30