inclusief BouwTechnokeuring Deze huizen zijn I makelaars Cl GARANTIE NVM SU BB? WADDINXVEEN BRUGWEG 86 O MAKELAARS I «fa Vraagprijs 825.000,- k.k. GKW/WvW - WOENSDAG 6 NOVEMBER 1996 Wie een huis koopt wil zeker- BOSKOOP BOSKOOP WADDINXVEEN BOSKOOP BOSKOOP heid. Over de prijs, over de bouwkundige en technische staat, over de voordelen en eventuele nadelen van een bepaalde woning. Garantiemakelaars bieden die zekerheid. Zo zijn alle woningen bouw technisch BOSKOOP WADDINXVEEN Garantiemakelaar zit u dus gegarandeerd goed. Maak dus een afspraak voor meer infor matie of een bezichtiging van één van de woningen. Of neemt u liever de gok? HET ZEKERE VOOR HET ONZEKERE BOSKOOP MOERKAPELLE WADDINXVEEN aanvaa WADDINXVEEN BOSKOOP BOSKOOP HAZERSWOUDE-DORP ui 1 Waddinxveen: Kerl M MAKELAAR gekeurd. Bij een 625.000,- V.O.N. 459.000,- k.k. 189.000,- k.k. Boskoop: Zijde 6, tel. 0172-215409 495.000,- k.k. 182.500,- k.k. 395.000,- k.k. y 305.000,- k.k. 600.000,- k.k. 254.000,- k.k. 595.000,- k.k. 315.000,- k.k. 215.000,- k.k. 274.500,- k.k. Modern vrijstaand landhuis met dubbele garage en atelier-/kantoorruimte, gebouwd op ca. 2.640 m2. eigen grond. Ind.: entree, U-vormige woonkamer met parketvloer en open keuken, dubbele garage met c.v.-installatiekast. Vrijstaande atelier-/kantoorruimte ca. 50 m2. le verd.: overloop, 4 slaapka mers, waarvan 1 met balkon, badkamer met ligbad, douche en dubbele was tafel. De landschappelijk ingerichte tuin met waterpartijen en bruggetjes waarborgen gezamenlijk met deze zorgvuldig ontworpen woning een maxi mum privacy in het centrum van het groene hart. Bijz.: *inhoud hoofdopstal ca. 450 m3. *inhoud atelier ca. 150 m3. *staat van onderhoud is uitstekend -rding in overleg. f 565.000,- k.k. BOSKOOP 277.500,- k.k. L ss/KM, 4^ 1 KS t JBRRF' HUUR 10.OOP,--/JAAR VOORWEG 114: Bijzonder fraai gesitueerde kan toorruimte met voldoende parkeergelegenheid. Op le verdieping entree, kantoorruimte ca. 50 m2., gesplitst in 2 delen d.m.v. en suite deuren, pantry (eenvoudig) ca. 1.35 x 5.90 m. met toilet. 2e verd.: kleine bergvliering, bereikbaar met losse trap. Bijz.: ‘vloeropp. ca. 58 m2. ‘voorzien van gas, electra en water ‘verwarming d.m.v. c.v.-ketel ‘aanvaarding in overleg (kan spoedig). NOORDEINDE: Direct nabij Gouwebos met blij vend vrij uitzicht worden 2 exclusief gevormde half- vrijstaande villa's gebouwd. Kenmerkend zijn de lage gootlijnen, de ronde vormen van glaspartijen en de zorgvuldig bepaalde onderhoudsarme mooie materialen, Veel woonruimte in drie woonlagen. Elke laag is bijzonder ingedeeld. Beg.grond: entree, toilet, royale living ca. 57 m2., open keuken, bijkeu ken, garage/berging. le verd.: overloop, 3 grote slaapkamers, waarvan 1 met balkon, badkamer met ligbad, douche en dubbele wastafel, aparte douchecel met toilet, douche en wastafel. 2e verd.: overloop, c.v.-njimte en vrij indeelbare bergzolder. Daarnaast is Uw huis voorzien van ruime tuin. Grondopp. ca. 420 m2. Inhoud ca. 635 m3. Ruimte voor eigen inbreng: Het interieur kan worden aan gepast aan Üw persoonlijke wensen. Koopsommen v.a. 625.000,-- V.O.N. (incl. B.T.W. en excl. renteverlies). WADDINXVEEN RIDDERBUURT 41: Karakteristiek vrijstaand woonhuis met inpandige garage/berging en royaal uitzicht over rivier de Gouwe en boomkwekerijen. Traditioneel gebouwd in ca. 1927 op ca. 209 m2. eigen grond. Ind.: entree, tochtportaal, hal, toilet met fontein, keuken met div. inbouwapp. en deur naar balkon, kamer en suite waarvan achterkamer met openslaande deuren en voorkamer met seme, le verd.: overi., luxe badkamer met ligbad, wasta fel en toilet, 3 slaapkamers, resp. ca 3.10 x 4.20 m., ca. 2.10 x 3.00 m. en ca. 3.50 x 4.75 m. met terras/balkon. 2e verd.: vlizotrap, bergvliering. Souterrain: inpandige garage/berging, werkka mer, 2e badkamer en zeer royale hobbyruimte ca. 25 m2. (thans in gebruik als biljartkamer). Sfeervol woonhuis waarin vele oorspronkelijke details o.a. glas-in-lood, schuifdeuren, ornamenten plafonds, etc. bewaard zijn gebleven of zijn teruggebracht. Bijz.: "fraai locatie nabij de Gouwe "inhoud ca. 560 m2. "aanvaarding in overleg. BURG. TROOSTSTRAAT 62: Sfeervolle hoekeenge- zinswoning, gesitueerd in gezellige woonstraat met achtertuin op zuiden met aangebouwde houten berging. Ind.: hal, doorzonwoonkamer ca. 28 m2., in aanbouw geplaatste keuken met eenvoudige, nette inrichting, gemoderniseerde badcel met dou che en toilet, le verd.: overloop met bergkast en toegang tot dakplat, 3 slaapkamers. Bijz.: "bouw jaar 1936 "grondopp. ca. 101 m2. 'inhoud ca. 225 m’. "achtertuin op zuiden, nabij speelweide "achterstallig schilderwerk "rekening houden met eigen bijdrage voor opheffen funderingsgebreken "aanvaarding in overieg (kan snel). de pater REIJERSKOOP 275: Traditioneel gebouwd vrij staand woonhuis, gesitueerd op royaal perceel ca. 800 m2. Woning is gebouwd in ca. 1979 en heeft inhoud groot ca. 365 m3. Ind.: entree/hal met pla- vuizenvloer, vide, garderobenis, toilet, L-vormige woonkamer ca. 34 m2. met open haard/stookplaats en schuifpui naar riante en vrije achtertuin aan brede sloot, open keuken met in L-vorm opgest. inrichting met inbouwapp., bijkeuken met div. aansl. voor apparatuur. Ie verd.: overi., badkamer met ligbad en 2e toilet, separate douche en wasta fel, 3 slaapkamers, waarvan 1 met deur naar dak plat. 2e verd.: vlizotrap, royale vliering. Indien U op zoek bent naar een vrijstaande woning met veel grond is een bezichtiging zeker de moeite waard. Aanvaarding in overleg. AZALEALAAN 134: Rustig gesitueerde ruime maisonette-woning op loopafstand van winkels en openbaar vervoer. Ind.: royale entree, toilet, berg kast, lichte woonkamer (doorzon) ca. 3.65 x 7.80 m., badkamer met douche en wastafel (netjes bete geld tot plafond), keuken met nette en lichte inrich ting en aansl. wasmachine, royale slaapkamer ca. 15 m2. (voorheen 2) met vaste kast en deur naar balkon. 1 e verd.: vaste trap, overloop met c.v.-com- biketel (1994), slaapkamer ca. 8 m2. en slaapkamer ca. 13 m2., beide voorzien van Velux dakraam, veel bergruimte. Bijz.: "bouwjaar ca. 1965 "inhoud ca. 240 m3. 'ged. dubbel glas "inpandige berging "aanvaarding in overieg. PLANKIER 12: Riant en centraal gesitueerd appartement met balkon op zuiden en op beg. grond overdekte parkeerplaats. Dit op 2e verd. van fraai en luxe afgew. appartementencomplex gesitu eerde app. te gebouwd in ca. 1980. Ind.: hal met plavufaenvloer, garderobenis/royale berging, toilet met fontein, riante L-vormige woonkamer ca. 42 m2., sfeervol afgewerkt met parketvloer en open haard en via woonkamer terras ca. 10 m2. op zui den te bereiken, open keuken met fraaie, in U-vorm opgest. inrichting met inbouwapp., bet. bijkeuken met o.a. aansl. wasmachine en c.v.-install. Twee slaapkamers, resp. ca. 9 m2. en 13,5 m2., betegel de badkamer met ligbad en wastafel. Bijz.: ‘gro tendeels dubbel glas ‘lift en gestoffeerd trappenhuis ‘beveiligde entree d.m.v. intercom ‘gesitueerd tegenover bushalte ‘aanvaarding in overleg. OVERTOOM 11Riante eengezinswoning met car port en tuin op westen, gesitueerd in kindvriendelij ke woonomgeving op loopafstand van scholen, winkefs en openbaar vervoer. Ind.: uitgebouwde entree, toilet met fontein, garderobenis, tuingerichte woonkamer met deur naar fraai aangelegde tuin op westen, open keuken met in L-vorm opgest. inrichting. Beg.grond voorzien van plavuizenvloer met vloerverwarming, le verd.: overloop, 3 slaap kamers, badkamer met douche, wastafel, 2e toilet en aansl. wasmachine. 2e verd.: overloop, zolder kamer, extra bergruimte en ruimte voor c.v.-ketel en badgeiser. Bijz.: ‘bouwjaar 1983 ‘inhoud ca. 350 m3. ‘grondopp. ca. 141 m2. ‘zonnige achtertuin, gesitueerd aan brede vissloot ‘aanvaarding in over leg. ZUIDELIJKE RONDWEG 4: Sfeervol afgewerkte en goed onderhouden semi-bungalow met garage/berging. Vrij gesitueerd op ca. 2.600 m2. eigen grond. Ind.: entreep, speels ingedeelde woonkamer ca. 35 m2. met plavuizenvloer en open haard, deur naar ged. onderheid zonneterras, open keuken, bijkeuken met aansl. voor div. app., c.v.-combiketel (1995), portaal, toilet met fontein, slaapkamer met vaste kastenwand ca. 16 m2., bad kamer met ligbad en wastafel, le verd.: open trap, riante overloop met evt. extra ruimte voor compu terboek, 2 slaapkamers met vaste kasten. Garage/berging met kanteldeur, loopdeur, uitstort- gootsteen en bergzolder. De riante en fantastisch aangelegde tuin biedt voor de hobbyist vele moge lijkheden. Bijz.: "aanvaarding in overieg. VOORKADE 73: Gezellige en sfeervolle vooroor logse woning, gelegen op mooie locatie aan de Gouwe, gebouwd in ca. 1906. Ind. souterrain: ruime berging ca. 20 m2., hobbyruimte met aansl. wasm., kleine werkkamer. Beg.gr.: tochtportaal, hal, toilet met fontein, doorzonwoonkamer met dubbele opensi. deuren naar dakterras, open keuken met authentiek granieten werkblad, le verd.: overi., badkamer met ligbad, wastafel en separate dou che, voorslaapkamer met 2 bedstedes, achterslaap- kamer met wastafel en ruim balkon. Bijz.: "uiterma te sfeervolle woning, waarin veel oorspronkelijke details zijn behouden of zijn teruggebracht, o.a. ornamenten plafonds 'in 1987/88 volledig aan huidige woonwensen en voorschriften aangepast "aanvaarding in overieg (najaar 1996) "grondopp. ca. 86 m2. RIJNEVELD 40: In prachtige landelijke woonomge ving gesitueerde geheel vrijstaande rietgedekte villa met plantenserre, garage’s en schitterend aange legde riante voortuin (engelse stijl). Ind.: serre met dubbel glas, hal met fraai antieke plavuizenvloer, toilet met fontein, L-vormige woonkamer ca. 38 m2. met stookplaats en vaste kastenwand, ontbijtkeuken met in L-vorm opgestelde inrichting met granitó aanrechtblad en kelderkast, bijkeuken met o.a. aansl. wasmachine en c.v.-ketel, aangebouwde plantenserre. Slaapkamer ca. 14 m2. met vaste kas ten, en suite badkamer met ligbad, wastafel en 2e toilet, le verd.: overloop, 4 slaapkamers, diverse vaste kasten. Deze goed onderhouden woning is gesitueerd in sierteeltgebied van Boskoop. Woning is grotendeels voorzien van dubbel glas, electro- nisch beveiligd en gesitueerd nabij uitvalswegen. IRIS 1Royale en goed onderhouden uitgebouwde eengezinswoning, gesitueerd in rustige woonstraat in directe nabijheid van winkels, openbaar vervoer en scholen. Ind.: entree, woonkamer ca. 40 m2. met open spiltrap naar le verd., halfopen keuken in L- vorm opgesteld met inbouwapp., bijkeuken met toi let in uitbouw, le verd.: overloop, 3 slaapkamers, resp. ca. 5.10 x 3.70 m., ca. 3.30 x 2.10 m. en ca 3.30 x 2.90 m., badkamer met ligbad, douche, wastafel en 2e toilet. 2e verd.: royale voorzoider met o.a. aansl. wasmachine en c.v.-combiketel, veel bergruimte en vliering, grote zolderkamer met Velux dakraam en vaste wastafel. Bijz.: "achtertuin op zuid-oost 'bouwjaar ca. 1979 "inhoud ca. 375 m3. "grotendeels dubbel glas "prachtige ligging "aan vaarding in overieg. WM. DE R1JKELAAN 180: Vierkamerappartement met tuin op zuid-westen en inpandige berging, gelegen ip centrum van Waddinxveen. Ind. souter rain: hal met 2 kasten, inpandige berging, 2 slaap kamers. Beg.grond: hal, meterkast, toilet, keuken met mooie, gemoderniseerde inrichting en deur naar balkon, badcel met wastafel, woonkamer ca. 3.60 x 9.15 m. met aluminium kozijnen en ged. dubbel glas, slaapkamer met loggia. Bijz.: "centraal verwarmd "bouwjaar ca. 1963 "aanvaarding in overleg. DR. HAMBURGERLAAN 6: Geheel verbouwde en fraai afgewerkte eengezinswoning evt. met garage, gesitueerd in kindvriendelijke, groene woonomgeving op steenworp afstand van het Gouwebus. De woning is in ca. 1968 gebouwd opl 60 m2 eigen grond. Ind.: Hal, toilet met fontein, woonkamer met aan achterzijde vrij uitzicht. Open keuken met een sfeervolle in L opgestelde inrichting compleet met inbouwapparatuur. De parterre is afgewerkt met een lichte plavuizenvloer. le verd.: vaste trap, overloop, kast, 3 fraai afgewerkte slaap kamers, diverse vaste kasten, vergrote badkamer ingericht met ligbad en wastafel. 2e verd.: vaste trap, voorzolder met o.a. aansluiting wasmachine, c.v.-ketel en badgeijser. Royale zolderkamer met dakkapel. De 2e verdieping is ingericht met div. vaste kasten. In de royale achtertuin staat de ber ging. Aanvaarding 2e helft 1997. Vraagprijs garage: 29.000,- lak. REIGERSHOF 9: Landelijk gesitueerde en luxe afge werkte geschakelde hoekvilla met inpandige gara ge en vrije royale achtertuin op zuid-westen. Ind.: vestibule met bergkast, hal, garderobenis, toilet met fontein, speels ingedeelde woonkamer ca. 45 m!. met vide, laminaatvloer, open haard en prachtig vergezicht over uitgebreid polderlandschap, open woonkeuken ca. 15 m2. met moderne, in L-vorm opgest. inrichting met inbouwapp., bijkeuken met div. aansluitingen voor app., riante inpandige gara ge/berging. le verd.: overi., modern afgewerkte badkamer met ligbad, 2e toilet, douche en watafel, 3 slaapkamers, resp. ca. 4.75 x 3.40 m. met deur naar zonnig dakterras, slaapkamer ca. 3.75 x 2.20 m. en ca. 4.25 x 3.25 m., fraaie studeerkamer in vide. 2e verd.: vaste trap, zolder/berging, evt. als kleine slaapkamer in te richten. Deze landelijk gelegen villa is gebouwd in ca. 1991 op ca. 430 m2. eigen grond en heeft inhoud groot ca. 500 m3. llLJ1: NOORDEINDE 235: Landelijk gelegen uitgebouw de moderne hoekwoning met riante achtertuin op zuid-oosten. Ind.: entree, kast met c.v.-combiketel, toilet met fontein, riante woonkamer met open haard en aan vqorzijde prachtig vergezicht over polderlandschap, open keuken met moderne, in U- vorm opgest. inrichting met inbouwapparatuur. Parterre afgewerkt met fraaie plavuizenvloer. le verd.: open trap, overi., 3 slaapkamers, ingericht met vaste kasten en waarvan achterslaapkamer uit gebouwd en v.v. deur naar balkon, modem afge werkte badkamer met ligbad, wastafel, 2e toilet en douche. 2e verd.: bergvliering. Bijz.: "inhoud ca. 375 m3. "houten berging in achtertuin "grondopp. ca. 205 m2. "aanvaarding in overieg.

Weekblad voor Waddinxveen | 1996 | | pagina 16