Expositie voor 80-jarige Huur Center Waddinxveen Tweede lustrum bedrijvenbeurs pknapbeurt voor Virorpark Gebiedsindeling slecht toegepast Passage-contract wordt alsmaar doorgeschoven Verkoop kinderpostzegels Afrikaans voedsel in Wereldwinkel Drs. Hans Brink opent Digitaal Bedrijvenpark Tien mille voor het beste ondernemingsplan Moeten we blij zijn dat er politie is? Regionale hobbybeurs Het Nieuwe Trefpunt I O Oriëntatiecursus over het geloof Reformatie- herdenking Trektochtdienst 11 '-'I l k F’ WOENSDAG 6 NOVEMBER 1996 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN PAGINA 17 r situaties? ons ver was. Op de regionale hobbybeurs in Waddinxveen zullen meer zij hebben de afgelopen 10 jaar al verschillende malen met haar activiteiten begon nen. In dé verkoopstand van het taal Bedrijvenpark Waddinx veen kan men vanaf woens- www.madocke. nl/DBW.htm intypen. Na drie jaar in Bodegraven gevestigd te zijn geweest, is Madocke Interactive Media onlangs verhuisd naar Wad- een paar bij die net als de beurs zelf hun tweede lus- WADDINXVEEN - Het plaatselijk comité voor kin derpostzegels is vandaag - derpostzegel onder het motto ’Bouwen aan de toekomst’. De opbrengst van de verkoop onder leiding van mevrouw J.W.C. Blom-Sluis (Brugweg 59) komt ten goede aan kin deren in binnen- en buiten land die in moeilijke omstan digheden verkeren. De openingstijden zijn van maandag tot en met vrijdag van 09 00 tot 17.30 uur. Dat blijkt uit het onderzoek dat het Nederlands Econo misch Instituut (NEI) te Rot terdam in opdracht van de Kamer van Koophandel voor Midden-Holland heeft uitge voerd. Het NEI concludeert dat de commissie er niet in is geslaagd de door haar zelf als doorslaggevend gepresenteer de criteria logisch en systema tisch op Midden-Holland toe te passen. Volgens het advies van de commissie moet het grootste deel van de Kamer van Koophandel voor Midden- Holland (Gouda) fuseren met de Kamer Rijnland (Leiden). kinderen en voor verschillen de kennissen heeft ze bij el kaar 75 schitterende werken geborduurd. Op haar verjaardag leek het de familie een leuke verras sing om alle werken, zo goed als het kon, vanuit het hele land te verzamelen. Tot in de kleine uurtjes hebben enkele familieleden de avond voor oma’s verjaardag hard ge werkt. De 7e etage van de C.A. van der Hooft-Staete was omgeto- Bijna 480 jaar geleden klin ken deze hamerslagen nog na. Met deze daad maakte Luther een begin met de kerkhervorming. Volgens de volgers van de reformatie blijft het van belang elkaar te wijzen op dwalingen. WADDINXVEEN - Op de dinsdagavonden van 5, 12, 19 en 26 november van acht tot tien uur wordt in het centrum voor kunst zinnige vorming Kreater (Kerkstraat) vanwege de Centraal Hervormde Ge meente van Waddinxveen de oriëntatiecursus ’Wat houdt het christelijke ge loof in?’ gehouden. De cursusleiders zijn Koos Maasland (Vijverlaan 16) en Jochem Veldhuijzen (Peuleyen 23). keer zo groot te maken is al weer vijf maanden geleden genomen. De volgende stap is het op stellen van een contract om goed vast te leggen wat de ge- Maar nu komt de mededeling in het Weekblad voor Wad- diiixveen van vorige week: het contract komt pas begin 1997 rond. Een uitstel van WADDINXVEEN - Huur Center Waddinxveen, geves tigd aan de Staringlaan 5, begint maandag 11 novem ber voor ondernemers en particulieren met de verhuur van velerlei machines, gereedschap en steigers. BOSKOOP/WADDINXVEEN - Voor de tiende keer wordt vandaag - woensdag 6 november - en donderdag 7 november in Boskoop de bedrijvenbeurs Onderne men in Midden-Holland en Rijnland gehouden. de hoek Wingerd-Weide- J. VAN KESTEREN maar als ik daar ga Wingerd 209, Waddinx veen De deelnamekosten bedra-' gen f 25,-, inclusief cursus map over de thema’s de christelijke boodschap, de Bijbel, Jezus Christus en leven als christen. MOERKAPELLE - In Moer- kapelle heeft de Stichting Tn de Rechte Straat’ in de Her vormde Kerk een bijeen komst gehouden over de re formatie. Evangelist en Rech te Straat-directeur J.W.N. van Doojjeweert hield er de toespraak ’Reformatie: Mod der of leven?’ Het was 31 oktober 1517 toen de monnik Maarten Luther 95 stellingen tegen misstan den in de rooms-katholieke kerk op de deur van een kerk spijkerde. De Krimpenerwaard zou wor den verdeeld tussen de Ka mers in Rotterdam en Tiel, waarbij Tiel het leeuwendeel zou krijgen. Van het werkge bied van de Kamer voor Mid den-Holland wil de commissie ook een stuk geven aan de Ka mer van Koophandel in Den Haag. Uit het onderzoek van het NEI blijkt dat de economi sche relaties tussen de Krim penerwaard en Rivierenland (Tiel) minimaal zijn. Het woon-werkverkeer vanuit de Krimpenerwaard is in sterke mate gericht op Rotterdam en vooral Gouda. Voor niet-dagelijkse goederen is Gouda de belangrijkste aankoopplaats na de eigen ge meenten in de Krimpener waard. De barrièrewerking van de rivier de Lek en de daarmee samenhangende ge ringe oriëntatie van bedrijven en bewoners in de Krimpener waard op Rivierenland zal een efficiënte en effectieve dienst verlening vanuit de Kamer Tiel bemoeilijken. De Kamer van Koophandel voor Midden-Holland heeft in brieven aan de meest betrok ken ministers en staatssecre tarissen geprotesteerd tegen de door de commissie geadvi seerde opsplitsing van haar werkgebied. Ook hebben het gemeentebestuur van Gouda, Gedeputeerde Staten van de provincie Zuid-Holland en het bedrijfsleven in Midden- Holland laten weten dat ze zich verzetten tegen de voor gestelde gebiedsindeling. Huur Center Waddinxveen is de derde vestiging van dit verhuurbedrijf. In 1993 ging Huur Center van start in Nieuwveen. Aangezien de markt voor de verhuur van machines en apparaten in de ze regio nog vrij nieuw en on bekend was, werd het assorti ment beperkt tot het meest noodzakelijke. De vraag naar velerlei machi nes en apparaten bleek ech ter al snel boven verwachting te zijn en het assortiment is dan ook uitgebreid tot dat van een volwaardig verhuur bedrijf. Tevens heeft Huur Center begin 1996 een twee de vestiging in Woerden geo pend. Huur Center heeft zich in korte tijd ontwikkeld tot het verhuurbedrijf voor het hart van Holland, met naast haar vestigingen in Nieuw veen en Woerden, nu ook een vestiging in Waddinxveen. Oost kan het publiek een keuze maken uit een fraaie collectie wenskaarten, na tuurlijk voorzien van een kin- LEZERS SCHRIJVEN deeld door een deskundige ju ry onder leiding van ir. Adri van Eenennaam, algemeen directeur van Gouda Vuur vast BV. Het beste onderne mingsplan wordt beloond met de hoofdprijs van 10.000 gul den, waarvan 5.000 gulden in contanten en 5.000 gulden in dienstverlening door ABN AMRO en Arenthals Chaud- ron. Voor potentiële deelne mers is inmiddels een grote informatie-avond gehouden in het vergadercentrum van de KvK voor Midden-Hol land. Bij die gelegenheid wer den initiatiefnemers en jury voorgesteld en startersadvie- zen verstrekt. Daar lag ook het reglement van deelname klaar. Tevens hield Philip van Roosmalen, werkzaam voor het Instituut voor het Midden- en Kleinbedrijf (IMK), een toespraak over de valkuilen van het onderne men. 'maanden! Van de geloofwaardigheid van de haast van projectwet- houder Jan Hielema of van zijn capaciteiten om met ad viseurs tot goede resultaten te komen, blijft zo langzamer hand weinig meer over. Wat kan nu toch de reden zijn om de zaak zomaar drie, vier maanden uit te stellen? Hoopt men dat de nieuwe burgemeester wat soepeler zal zijn dan de deskundige, pragmatische en kritische burgervader Kees van der Linden? Wat vindt u als lezer? Zouden we de zaak maar niet gewoon uitstellen tot er een verant woord verkeerscirculatieplan is geaccepteerd door de ge meenteraadsleden? Madocke heeft reeds een groot aantal succesvolle pro- dukties op haar naam staan, zoals voor O’Neill, Bolletje, Unisource, Info’Products, Asics en PTT Telecom. dit contract. Eerst heeft gemeente doen geloven dat er schrikkelijk veel haast Haast om tot een besluit te komen. Haast om te bouwen. Zelfs een dusdanige haast dat op een fatsoenlijk verkeers circulatieplan niet kon wor den gewacht. - Iedereen vond dat al van de gekke, maar haast is haast. En de raadsfracties CDA, VVD en PvdA hebben het ge accepteerd. Maar niet al die schrijvers van ingezonden stukken en bezwaarschriften, met name de Werkgroep Passage Rond om. Daarom is het goed de zaak te blijven volgen om te zien of die haast oprecht was, of een politieke truc om de zaak snel door te drijven. Wat is het geval. Een half jaar later dan projectwethou- der Jan Hielema (CDA) hoop te is het besluit gevallen door te gaan. De verwachting was dat de raad een maand later (juni) over de eerdergenoem de ’samenwerkingsovereen komst’ kon beslissen. Nu, vijf maanden later, be ginnen we al te wennen aan de mededelingen dat het steeds een maand vertraagd GOUDA/WADDINXVEEN - Als de landelijke commissie gebiedsindeling Kamers van Koophandel haar criteria van economische en bestuurlijke samenhang conse quent zou toepassen, dan zou zij adviseren bij de voor gestelde fusie tussen de Kamers van Koophandel voor Rijnland en Midden-Holland het gehele werkgebied, dus ook de Krimpenerwaard, te betrekken. In het Weekblad voor Waddinxveen van vorige week woensdag stond op de voorpagina een verrassende me dedeling over het nieuwe winkelhart De Nieuwe Passa ge met betrekking tot de geloofwaardigheid van het college van B. en W. WADDINXVEEN - Zoals bericht gaat woensdag 20 no vember in Waddinxveen het Digitaal Bedrijvenpark op Internet van start. Het digitaal bedrijvenpark is een initiatief van Madocke Interactive Media, dat zich on langs vanuit Bodegraven in Waddinxveen aan de Noordkade 64 heeft gevestigd. WADDINXVEEN - On der het motto Ta pa póa lekker nieuws uit Afrika’ vraagt de Wereldwinkel Waddinxveen (Koningin Wilhelminaplein) dit na jaar aandacht voor le vensmiddelen uit Afrika. Pa Pa Paa betekent het beste van het beste in het Twi, een taal die men spreekt in Ghana. AI ge ruime tijd zijn in de Wad- dinxveense Wereldwin kel thee, honing, chocola de en hagelslag uit Afrika verkrijgbaar. Nu is het assortiment uitgebreid met onder an dere Kilimanjaro-koffie en Taniyo-thee, chocola- depasta, mango chutney, chilisaus en jam uit Swa ziland en drie smaken wijnazijn. dan 25 verschillende hobby- technieken te bewonderen zijn. Er zullen veel demonstraties worden gehouden. Het is ook Voor een bezoek aan het Digi mogelijk deel te nemen aan workshops zoals het werken met droogbloemen en het ma- dag 20 november als adres ken van stro-beren. Op de beurs zullen De Bas (speelgoed- en hobbymateria- len), Iets Totaal (stoffen), boekhandel Burger en Sonne- veld (boekhandel en hobby- materialen) aanwezig zijn om de bezoekers op de hoogte te brengen van wat er op gebied van hobbytechnieken te koop is. Ook zullen zij speciale beurs aanbiedingen doen. Op de hobbybeurs zal Ans van Luenen uit Alphen aan den Rijn haar nieuwe boekje ’Trollenfantasie van fimo’ sig neren. Ook verzorgt zij de monstraties. dachten kunnen uitgewerkt worden in een nieuw plan structuurbepalend Een tegenvoorstel Voor kinderen vanaf vijfjaar bestaat de mogelijkheid om tegen een geringe vergoeding 2,-) naar hartelust te knut selen in de knutskelder. Onder leiding van twee erva ren hobbyisten zullen de kin- woensdag 6 november - weer deren worden begeleid in het werken met verschillende materialen. De materialen worden gesponsord door Son- postkantoor aan de Kerkweg- neveld, De Bas en Burger. De toegangsprijs bedraagt 3,50 per persoon (kinderen tot 8 jaar gratis). verd tot een ware kunstgale rij, compleet met professione le presentatie wanden die door Covloc BV uit Waddinx veen ter beschikking waren gesteld. De verrassing was voor de ja rige mevrouw Van der Eijk- 1 ders is inmiddels vaste klant: van Rijswijk dan ook groot. Zij zag op de ochtend van haar verjaardag bijna al haar meegedaan. Er zijn er zelfs werken weer terug. De geborduurde schilderijen, variërend van monumenten, zomerse taferelen tot Beatrix Potter, hingen als in een ech te tentoonstelling op de 7e etage waar de Waddinxveen- se sinds een jaar woont. De regionale beurs is volgens de organisatoren de kans bij uitstek om zakelijke contac ten op te doen in de eigen re gio. De locatie is net als vorig jaar het Plantariumgebouw op het terrein van het International Trade Center op de grens van Boskoop en Hazerswoude. Door deze locatie is de beurs aantrekkelijk voor zowel on dernemers uit Midden-Hol land als uit Rijnland. Onder invloed van de nieuwe locatie van de beurs hadden zich vorig jaar al meer Rijn landse ondernemers gemeld. Dit jaar is sprake van een flinke toename, waardoor het aantal clusters waarin onder nemers uit één gemeente zich presenteren in elk geval wordt uitgebreid met Alphen aan den Rijn. Andere ge meenten waarin het bedrijfs leven zich gezamenlijk op de beurs presenteert zijn Zoeter- meer, Reeuwijk, Gouda en Bodegraven. Net als vorig jaar wordt de beurs ondersteund door de Kamers van Koophandel voor Midden-Holland en Rijnland en ook nu verwachten de or ganisatoren van de beurs weer tussen de 250 en 300 deelnemers. Een aantal van de standhou- Het assortiment van Huur Center is erg divers. Huur Center verhuurt onder ande re aggregaten, loodgietersge- reedschap en houtbewer- kingsmachines. Daarnaast staat Huur Center ook klaar voor de doe-het-zel- ver, met bijvoorbeeld autoge- reedschap, tuingereedschap en schuur- en schildergereed schap. Bovendien bezit Huur WADDINXVEEN - Vrijdag 1 november vierde mevrouw M. van der Eijk-van Rijswijk van het Jan van Bijnenpad 377 haar 80e veijaardag. De Waddinxveense heeft een grote familie om zich heen. Buiten haar 11 kinderen 11 aangetrouwde kinderen, heeft ze 51 kleinkinderen en 5 achterkleinkinderen. Mevrouw Van der Eijk heeft door de jaren heen een bijzon dere hobby gekregen. Voor al le kinderen, bijna alle klein- Voor de realisatie van het Di gitaal Bedrijvenpark Wad dinxveen biedt Madocke Waddinxveense ondernemers een gratis homepage aan in het ’bedrijvenpark’. Tijdens de officiële opening van het nieuwe bedrijfspand van Madocke Interactive Me dia zal drs. Hans Brink, di- recteur-algemeen secretaris van de Kamer van Koophan del en Fabrieken voor Mid den-Holland, het bedrijven park op Internet activeren. Het digitale bedrijvenpark presenteert een groot aantal Waddinxveense bedrijven wereldwijd op Internet. Via een presentatie op het World Wide Web kunnen Waddinx veense ondernemers zich in novatief en professioneel ken baar maken aan de dagelijks groeiende groep Internetge bruikers. Op de homepage kunnen adresgegevens, productgege- vens en het logo worden ver meld. Door gratis aan het digitale bedrijvenpark deel te nemen, krijgen ondernemers de kans op een eenvoudige manier met de mogelijkheden van het Internet kennis te ma ken. Het digitale bedrijvenpark is in nauw overleg met ondeme- merskring Industrieel Con tact Waddinxveen (ICW) ge realiseerd. WADDINXVEEN - De Gere formeerde Kerk in Waddinx veen houdt zondagmiddag 10 november om half twee weer voor de derde maal een ’trek tochtdienst’ in de Ontmoe- tingskerk (Groensvoorde). De ‘trektochtdiensten1 heb ben in het vooijaar volgens de organisatoren voorzien in de behoefte met elkaar kerk te zijn. Het thema was toen de doortocht van Mozes in de woestijn. Op zondag 29 sep tember kwam de mens Abra ham voorbij. Komende zon dagmiddag wordt een voor beeld genomen aan de Bijbelse Ruth. Voorganger is de gerefor meerde predikant ds. P.A.C. Bongers. Verder zal er mede werking worden verleend door muzikale en creatieve mensen. dinxveen. Het bedrijf is pro ducent van zakelijke toepass ingen op cd-i, cd-rom, Inter net en Intranet. trum vieren. Dat bewijst hoe waardevol de beurs is voor ondernemers in de Goudse regio. Het is een uitstekende gelegenheid om contacten te leggen met collega-onderne- mers om de hoek, of al be staande banden verder aan te halen. Dichtbij zaken doen heeft veel voordelen, al was het alleen maar omdat de on derlinge contacten directer en intenser kunnen zijn. Het regionaal ’netwerken’ wordt door ondernemers die op de beurs staan ook gewaardee- red als een van de grote voor delen van deze bedrijven beurs. Uit eerder onderzoek bleek dat inderdaad meer dan tweederde van de standhou ders nieuwe realties legt in de eigen regio dankzij deze beurs. Net als vorig jaar heeft ook deze bedrijvenbeurs weer een speciaal thema. Dit keer wordt extra aandacht besteed aan het zaken doen in een feestelijke sfeer. Het onderhouden en behou den van bestaande relaties wordt steeds belangrijker. Er is immers geen betere klant dan een tevreden klant. Daardoor besteden bedrijven terecht steeds meer aandacht aan relatiemarketing. Deze vorm van ’feestelijke zaken doen’ wordt op de beurs extra belicht door de aanwezigheid van een aantal evenementen bureaus en horeca-gelegen- heden die daar voor aanbie dingen kunnen doen. meente doet en wat de pro jectontwikkelaar levert voor al die miljoenen. ‘De samen werkingsovereenkomst1 noe men onze plaatselijke politici hopla, een extra drie of vier via een motie die neerkomt op een voorlopige, ’cosmeti sche’ aanpak. Daarvoor zou geld uit het normale onder- houdsfonds gebruikt kun nen worden, aangevuld met 15.000 gulden uit de post onvoorzien. Opnieuw ont spon zich enige discussie en j het resultaat is dat de mo tie wordt aangehouden. Wethouder A. van Leeuwen stelde voor met de commis sie openbare werken eens een bezoekje aan het park I te brengen om de situatie in ogenschouw te nemen en daarna een besluit te ne men. GOUDA/WADDINXVEEN - Om beginnende onderne mers in Midden-Holland te stimuleren werkt de Goud se Kamer van Koophandel in Gouda mee aan een star- terscompetitie. De opsteller van het beste onderne mingsplan wordt beloond met 10.000 gulden. Om beginnende ondernemers te stimuleren hebben de Goudse vestigingen van de ABN AMRO Bank en Arent hals Chaudron Accountants en Belastingadviseurs het initiatief genomen tot de starterscompetitie Midden- Holland. In de organisatie werken zij samen met de Kamer va*n Koophandel voor Midden- Holland en de Goudsche Cou rant. Vergelijkbare wedstrij den werden eerder gehouden in onder meer Haarlem, Lei den en Woerden en zijn daar een groot succes gebleken. De starterscompetitie Mid den-Holland houdt in dat alle personen die tussen 1 juli 1996 en 1 juli 1997 in het KvK-gebied Midden-Holland een eigen bedrijf zijn gestart of gaan starten worden uitge nodigd hun ondernemings plan te overleggen. Deze plannen worden beoor- De Waddinxveense M. van der Eijk-van Rijswijk zag ter gelegenheid van haar 80e verjaar dag haar borduurwerkstukken weer even allemaal terug. voor groen.. van biet CDA was 15.000 gulden uit het wegenfonds te halen en alleen de paden op te knappen. De menin gen bleken nogal verdeeld en de motie werd uiteinde lijk verworpen. Maar daarmee is het pro bleem niet de wereld uit. Vandaar dat bij de behan deling van de begroting voor komend jaar het Vifor- park opnieuw een rol ging spelen. Het CDA probeerde een op lossing te bewerkstelligen groting voor 1997 ter dis cussie stond. De oorzaak was dat het college een be drag van 145.000 gulden had genoemd en gemeld dat in 1997 een uitgewerkt plan op tafel zou komen. Een groot aantal fracties plaats- te kanttekeningen bij het genoemde bedrag. Eerst kwam de PvdA met een motie waarmee de frac tie een beperkte renovatie wilde bereiken waarvoor 70.000 gulden genoeg zou moeten zijn. Verdere ge- BOSKOOP - Het Viforpark, dat er na de bouw van het f zorgcentrum Boskoop nogal I desolaat bijligt, zal vooruit lopend op een renovatie voorlopig ’cosmetisch’ wor- den opgeknapt. In ieder ge val zullen de paden weer begaanbaar moeten wor- den. De toestand van het park, dat door de komst van I het zorgcentrum flink heeft moeten inboeten, is niet al- I leen toe te schrijven aan de bouwactiviteiten. Er goede opknapbeurt was al langer nodig. Tijdens de begrotingsverga- dering heeft de raad er ta melijk uitvoerig over ge sproken. Eerst in het kader van de meerjarenbegroting, later nog eens toen de be- Namens de Werkgroep Passage Rondom Ir. E.H. Allaart, Prins Bernhardlaan 73 Mr. W.A. de Voogd, Stationsstraat 43 Kees Wijdooge, Prins Bernhardlaan 83 C.W. Slob, Stationsstraat 29 H.J. Hollenkamp, Passage 190 Eerst een kleine opfrisser van is. Kennelijk kunnen ze in de feiten. Het besluit om door het college van B. en W. het te gaan met de uitwerking maar niet eens worden. van de plannen om de huidige Jan Hielema doet met zijn Passage eerst voor de helft te adviseurs-juristen steeds slopen en de andere helft vijf voorstellen, maar de deskun dige leden van het college kunnen een krakkemikkig contract natuurlijk niet goed keuren. Goed dat er kritische leden in het college zitten. Zondagavond omstreeks half gen om zeven uur niet geas- - - - - falteerd worden. Bij het Win- gerdveld op het trottoir is nog plaats en daar heeft niemand Bij de sportzaal Groenswaard last van. Maar om één uur ’s zet wegens asfalteringswerk- ronde door de Wingerd zaamheden. Als gevolg van de renovatie van de Wingerdflat zijn 35 parkeerplaatsen bezet door Center uitgebreide expertise op het gebied van de reini ging en verzorging van diver se vloeren, zoals parket-, na tuursteen- en tapijtvloeren. Aangezien zowel bedrijfslei der René Beukema van Huur Center Waddinxveen als de andere medwerkers van Huur Center reeds geruime ervaring hebben op het ge bied van verhuur en repara tie van diverse machines, ge reedschap en steigers, is de deskundigheid aanwezig om optimaal te kunnen advise ren over het gebruik van de te huren machines, gereedschap en steigers. Huur Center is dus vertegenwoordigd met een zeer ruim assortiment van gereedschap, machines en steigers en bezit een grote deskundigheid. WADDINXVEEN - In Het Nieuwe Trefpunt (Stations straat) wordt zaterdag 9 november van elf tot vier uur een regionale hobbybeurs gehouden, waar een cornn- pleet beeld gegeven zal worden van actuele en bijzon dere hobby’s. twaalf zocht ik een parkeer plaats in de Wingerd voor mijn auto. de Wingerd is alles afge- nachts komt de politie op zijn l en ja hoor, mijn parkeerplaats is volgens de wet verboden. Tachtig gulden boete. Hoezo goede samenwerking containers, zand, schaftketen met burgers, en begrip voor en bouwmaterialen. Er is nog een parkeerplaats zoom, maar als ik daar ga staan kan er maandagmor- J5 h 3 S A S! S w I X f». Deze rubriek staat ter vrije beschikking van elke lezer van hefUeekblad voor Waddinxveen. Brieven die de grenzen van het fatsoen of van het recht op privacy te buiten gaan worden ge weigerd. Anonieme brieven worden niet gelzen. Brieven onder pseudoniem worden wel ge plaatst, mits de redactie de schrijver van naam kent. J -■< '«■'■■V -.X v' SS® 8833 MMK HM MK Elke produktie wordt op maat gerealiseerd vanuit een duidelijke marketing commu nicatie gerichte aanpak. op ”T' j—J «1» >A i! h $s i H MimtSHUAMO MEDEHLAMO MKPgHLaag; s»

Weekblad voor Waddinxveen | 1996 | | pagina 17