WSV wint van schakers Boskoop Florida pakt punten Twee mille op vierde bridgedag geschonken door bedrijven en particulieren. Dit gold Badmintonners bekeren verder Tweede nederlaag Be Fair-voetbal Overwinning voor Be Fair-voetbal Heren van Flyers WADDINXVEEN - Zater- laten winst hagen i'Sïz Jeugdvissen Coenecoop Goede prestaties van zwemploeg Gouwestaete Jeugdschaak toernooi in Af-centrum Competitie- ochtend voor mini-jongens 4 PAGINA 29 WOENSDAG 13 NOVEMBER 1996 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN niet-rokenzaal: Bridge zWADDINXVEEN C3 verloor haar eerste wed- Rest overigens wel te vermel- zeker niet sterker genoemd een wedstrijd, omdat de jongens van Be Fair de achterstand van 1-14 op wisten te halen tot een voorsprong van 15-14. Helaas verloren ze de set toch nog met 15-17. De tweede set begon goed via een een-tweetje met Wim van der Starre alleen voor de keeper verscheen en beheerst scoorde. WADDINXVEEN - Afgelopen zaterdag speelde Be Fair- voetbal thuis tegen het laag geklasseerde Leonidas. Florida. De tweede damesenkel ging den met een sterrol voor Nan- da Gerling. hebben neergezet. Bij de jongens deed Joost Krommenhoek het weer pri ma op de vlinderslag. Met 34.2 op de 50 meter, 1.16.2 op de 100 meter en 2.58.7 op de 200 meter, kon hij een bron zen medaille ophalen bij de WADDINXVEEN - Het Voorschotense zwembad ’t Wed de bood gastvrijheid aan de zwemtop van de KNZB- kring Gouwe Rijnstreek. Op het programma stond de vrije slag voor dames-meisjes en de vlinderslag voor heren-j ongens. dengroep van de Waddinxve- ners in kracht wat sterker kon worden genoemd, wat overigens al meerdere malen gebleken is. kan worden (ook in vorige edities al opgevallen), aange zien bij de eerste tien partijen een 4,5-5,5 verlies werd opge tekend en de eerste winstpar- tij voor Waddinxveen pas aan het zevende bord gestalte kreeg. gewonnen. Ditmaal was de partij echter snel beslist, doordat de Delftse heer na een 2-0 voorsprong in de eer ste set geblesseerd op moest geven. met een kleine achterstand (29-30). De tweede helft leek Flyers recreanten werd er gespeeld. Er werden zeer egale partijen gespeeld. Jeroen de Kort wist hierbij alles te winnen. Toch werd het uiteindelijk 4-4 zo als men dat graag heeft bij een even sterke tegenstan der. De viswedstrijd wordt ge houden in één van de drie plassen op het bedrijven park Coenecoop. De wed strijd begint om 10.30 uur en duurt tot 14.30 uur met WADDINXVEEN - Over de gehele linie hebben de teams van Florida-basketbal uitste kend gespeeld. Afgezien van team 6, had elk team dit weekeinde gewonnen, af en toe zelfs met overweldigende uitslagen. Florida 1 zette de speeldagen zonder puntverlies door. Na twee weken geleden gelijk ge speeld te hebben, heeft het team dan nu voor het eerst gewonnen en wel met-6-2 van BCC. De uitslag van de eerste he renenkel was een grote opste ker. Hierin speelde Dennis Steenland tegen een speler die deze competitie nog onge slagen was. Na uitstekend spel wist hij te winnen, waar door men begon met de stand 1-0. Helaas ging de tweede heren en Jaco de Jong gingen de he ren met een 7-6 voorsprong de laatste periode in. In deze periode bouwden de Waddinxveners, via doelpun ten van wederom Marc Faber en Jaco de Jong, hun voor sprong uit naar 9-6. Maar ge daan met Walrus was het ze ker niet; zij mochten zelfs te rugkomen tot 9-8. Uiteindelijk gaf de routine toch de doorslag en zijn de he ren weer een ronde verder. Van de damesploegen was al leen Gouwestaete-dames 2 de vorige bekerronde heelhuids doorgekomen. De dames, on der leiding van trainer-coach Martin Pronk, moesten aan treden tegen het sterke Ne- reus 2. basketbal heeft in de laatste seconde verloren van Ju ventus. Heren 4 verrastte met winst op Dunkinn. Ver lies was er voor mini’s, meisjes-junioren 2 en i adspiranten. WADDINXVEEN - Vorige week week donderdag 7 no vember vond in het Anne Frank-centrum de inmiddels traditionele schaakontmoeting plaats tussen de Wad- dinxveense Schaak Vereniging WSV en Internos (Bo skoop). WSV behield voor het vijfde achtereenvolgende seizoen de beker. klasse. De gastheren in Maassluis gaven zich zeker niet bij voor baat gewonnen. De eerste pe riode werd afgesloten in het voordeel van Gouwestaete. Door doelpunten van Jaco de Jong (2x) en Cees Boonstop- pel was de tussenstand 3-2. Maar de ploeg van trainer- coach Anton Heiden speelde zwak en kon het kwaliteits verschil niet waarmaken. Ve le kansen werden gemist en hierdoor rook Walrus de kans voor sensatie. was veel belovend. Al na twee minuten scoorde Marco Ver- zijl uit een corner van Wim van der Starre. Bij zo’n snelle voorsprong kan je makelijker en rustiger gaan spelen, maar Be Fair deed dat deze middag zeker niet. Ie Nahon was hier met 30.0, 1.05.5 en 2.19.5 goed voor brons. Kim Middendorp haalde zil ver bij de meisjes onder 13 jaar met een reeks van 28.9, 1.02.8 en 2.19.4. De meisjes onder 11 jaar beperkten zich tot 50 en 100 meter vrije slag en hier was het Saskia Cap- tein die een zilveren plak in ontvangst mocht nemen na m wisselslag voor dames en heren verzwommen. Inge v.d. Schrier zegevierde bij de da mes in 5.15.0, een limiet voor de nationale kampioenschap pen. Lonneke Pronk scoorde een tijd van 5.56.3 en tikte als derde aan op dit nummer. Bij de heren was de derde plaats voor Marcel Zijderhand die een tijd van 5.11.4 op de klok bracht. 9 november heeft het team mini jongens-4 van volleybal vereniging Keukencentrum Waddinxveen-Be Fair onder leiding van hun trainer-coach Robin Koele een competitie- ochtend afgewerkt in het dorpshuis ’Swanla’ in Zeven huizen. De jongens spelen net als de andere mini’s drie wedstrij den van ongeveer een half uur. Alleen staan zij daarbij met vier kinderen in het veld Men kon zich revancheren van de nederlaag van vorige in plaats van met drie (zoals week tegen Soccer Boys (uitslag 3-1). komt uit in de derde klasse, zoen. terwijl de Waddinxveners al Twee jeugdwedstrijden ston- jaren .uitkomen in de eerste den op het programma. Een kleine nederlaag en een zeer ruime overwinning waren de resultaten. Ros, Èrik-Jan de Keijzer, Ruud de Smit en Jeroen Lag- rouw het opnemen tegen een meisjes-team van Dos. Het was een erg spannende lust gecounterd worden. Na een kwartier in de eerste helft scoorde Wim van der Starre in de rebound, nadat de keeper van Leonidas het schot van Henk-Jan Verzijl niet goed verwerkte. Tien minuten later was het voor de jongens die variëren Ronald van Dodewaard die in de leeftijd van 10-13 jaar. Al snel stonden ze met 6-0 voor. Jammer genoeg werd ook deze set verloren met de stand 11-15. De tweede wedstrijd tegen de in een gelijk spel. Volgens de toeschouwers had er voor de mini’s van Be Fair meer ingezeten. De eerste set werd namelijk met 15-7 gewonnen, waarna de tweede set met 11- 15 naar de tegenstanders ging. Gelukkig werd de laatste J 1 1 f*1 1 m gen Nivoc werd met de set standen 15-4 en T" wonnen. Zo hebben de mini jongens-4, die elke maandag- lem Hofman. tegen Verder werden nog een drie tal oefenwedstrijden in de zaal gespeeld, allemaal met Be Fair speelde zaterdag wat 4-2 eindstand. minder aanvallend als ge- Zaterdag staat de streekder- by tegen Reeuwijk op het pro gramma. Beide teams staan in de middenmoot van de der de klasse. De wedstrijd wordt in Reeuwijk gespeeld en be gint om half drie. de stand 5-4 voor Gouwestae te. Doelpuntenmakers in de tweede periode waren Mare Mommers en Cees Boonstop- pel. Het spel van Gouwestaete werd naarmate de wedstrijd vorderde beter, maar de he ren konden niet ’weglopen’ van hun tegenstander. Door die tijdens de ochtend- en middagzitting werden ge serveerd. Uitslag Groep 1: 1. Echtp. Goedhart 61,18%; 2. Echtp. lijkwaardige poule, want na dat al eerder tweemaal gelijk en 2.18.2 liet noteren. Michel- werd gespeeld, werd ook nu weer een wedstrijd beëindigd bij een stand van 4-4. Door al deze gelijke spelen staat team 4 dan ook midden in de lijst. Het vijfde team maakte weer een goede beurt. Dat was voor een groot deel te danken aan de dames, die met over macht alles wonnen.. Toch kwamen er 4 drie-setters aan te pas om de 6-2 overwinning tijden van 33.5 en 1.14.4 te tot stand te brengen. Team 6 was dit competitie weekeinde het enige team dat verloren had. Op zaterdag werd al het verlies geïncas seerd, dat wel beperkt bleef bij een 3-5 verlies. Team 7 kwam dit keer een voor hun te zwakke tegen- jongens onder 13 jaar. stander tegen. Alleen de eer ste herenenkel werd verlo- WADDINXVEEN - Het eerste team van Aeolus-badmin- ton stond de afgelopen weken maar liefst driemaal te genover dezelfde tegenstander. Ondanks dat bekeren de Waddinxveners verder. WADDINXVEEN - Een week rust heeft Be Fair-voetbal geen goed gedaan. Tegen Soccer Boys uit Bleiswijk werd de tweede nederlaag van dit seizoen geleden. Omdat het eerste damesze- vental een vrij weekeinde had besloot Sandra Berckèn- kamp haar zwemsnelheid uit te testen in Voorschoten. Met tijden van 27.8 (50 m), 1.01.5 (100 m) en 2.15.1 (200 m) zwom zij iedereen naar huis. Miranda Boer, nog niet in vorm na haar ziekte, werd met een serie van 29.0,1.02.8 en 2.22,1 derde. Bij de meisjes onder 17 jaar had Inge v.d. Schrier weinig tegenstand en won overtui gend met tijden van 29.0, 1.01.3 en 2.11.5. Ook bij de meisjes onder 15 jaar ging het goud naar Gou westaete in de vorm van Wil ke v.d. Valk die 29.6, 1.04.4 Vorige week was er geen com petitie en werd er geoefend tegen tweedeklasser Roh- da’76 (Bodegraven). Door het goede resultaat (3-2) werd uitgekeken naar de wedstrijd tegen Soccer Boys. Bij winst zou Soccer Boys gepasseerd worden op de ranglijst en zou men zich bij de top 5 voegen. Het begin van de wedstrijd aan Overdam met 10 punten, om negen uur in sportzaal De Duikelaar (Zuidplaslaan) Flyers-dames 1 tegen Niels Uitslagen van de eerste 10 borden: E. Philipse - J. Bree- dijk 0-1, W. Hennink - G. Brand 0,5-0,5 B. Jansen - R. Roelofs 0-1, H. Smitskamp - M. Stolwijk 0,5 - 0,5 J. van Oort - F. Hordijk 0,5-0,5 N. Dannis - C. Harkes 0-1, H. van Woudenberg - R. van Ipe- ren 1-0, L. Willemen - J. v.d. Schaaf 0,5-0,5 H. van Offe ren - G. Snabel 0,5-0,5 en H. Stam - L. Stolwijk 1-0. Na een afrondend woordje van de beide wedstrijdleiders over het geslaagde evene ment werd ook onmiddelijk weer gesproken over een her nieuwde revanche, maar dan uiteraard op Boskoopse grond, wat voor een ieder als een prettige schaakmedede- ling in de oren klonk. en 2.25.3 en haalde hiermee de tweede prijs binnen. Mark v.d. Schrier haalde bij de heren het ereschavot niet maar zwom op de 50 m vlin derslag met 28.3 een limiet voor de nationale sprintkam- Na dik verlies in de eerste set trok tweede dame Marloes van Heteren in de vierde par tij toch nog na drie sets aan het langste eind in de dame senkel tegen Astrid Hartwijk. In de vijfde partij besliste het gemengd dubbel Tjeerd Hil- lerts en Marloes van Heteren de wedstrijd in het voordeel van het team van Aeolus. Tegen Eltjo Bril en Ineke Lot gering sleepte het duo de par tij in drie sets in de wacht. De einduitslag was derhalve 3-2 in het voordeel van het eerste team van Aeolus, dat daar mee een ronde verder is in de bekercompetitie. In de volgende ronde wacht hen nu het tweede team van Conservatix Velo (Waterin gen) dat een klasse hoger speelt, namelijk de over- gangsdivisie. De uitslagen van de wedstrij den van de andere teams in de vijfde competitieweek luiden als volgt: Asterix 1 - Aeolus 2: 2- 6; Florida 2 - Aeolus 3: 6-2; Aeolus 4 - Bios 2: 6-2; Voor burg 5 - Aeolus 5: 6-2; Aeolus 6 - Zigo 7: 3-5; Shuttlewoude 6 - Aeolus 7: onbekend. Zoals altijd was het weer een broederlijke en sfeervolle strijd. De stand voorafgaand aan deze ontmoeting was op gelopen tot 4-2 in het voor deel van de Waddinxveners, zodat het voor de Boskopers zaak was het verschil nu maar eens te verkleinen. De jeugd beet de spits af van zeven tot acht uur. De Wad dinxveners lieten zien onder leiding van W. v.d. Hoek en zijn handlangers over een be hoorlijke schaakjeugd te be schikken. De Boskoopse jeugd werd uiteindelijk met een 10-2 nederlaag naar huis teruggestuurd. Bij de senioren is het vaak een stuk spannender, zoals ook vorig seizoen bleek, toen slechts met één punt verschil verloren werd. De eerste uit slag was een zege voor Inter nos, aangezien H. de Wit met. sterk spel WSV-er W. v.d. Hoek op een nederlaag trac- teerde. Al naar gelang de avond vor derde bleek dat WSV een lichte voorsprong wist op te bouwen en na 8-3 en 10-5 tus senstand kon een ieder het zien aankomen dat een nieu we overwinning niet uit kon blijven. Uiteindelijk bleek voor de vijfde keer op rij (na eerst twee nederlagen te hebben geleden) dat de beker op nieuw voor een jaar op Wad- dinxveens grondgebied ge stald kan blijven. Knijf-Schurink 56,12%; 2. Dms. De Redelijkhied-Stra- ver 54,72%; 3. Echtp. van Termey 53,68%. Groep 3: 1. Hrn. van Soest-van der I Werf 53,82%; 2. mw. Slager- hr. Schoenmakers 52.22%; j 3. Dms. van Lint-van Drie- len 51,39%. Uitslag rookzaal: Groep 1: dms. van Bergen-den Her- i tog 59,93%; 2. dms. Zuider- I wijk-Olieman 59,86%; 3. mw. Balvert-hr. Hart 54,73%. Groep 2: 1. Echtp. Kool 57,29%; 2. Dms. Moons- I Rijks 57,14%; 3. mw. de Zeeuw-hr. van der Woude i 51,25%. een rustpauze voor de lunch van 12.00 tot 12.30 uur. Om 15.00 uur wordt elke deelnemer verwacht in Het Zuidhonk voor het afleggen van een examentje over het geen geleerd is in de acht cursusavonden, waarna de prijzen en het basisdiploma sportvissers wordt uitge reikt door de voorzitter van de hengelsportvereniging. De prijzen die de kinderen ontvangen zijn ter beschik king gesteld door Fauna land Hoodie (Luifelbaan) en Formido Bouwmarkt (Noordkade). Nadat het eerste team in sportzaal De Duikelaar (Zuidplaslaan) de vervroegde competitiewedstrijd tegen het eerste team van Delft met 6-2 had gewonnen, stond het precies een week later in sporthal Brasserskade (Delft) tegenover dezelfde opponent. In de reguliere vijfde speel- week van de bondscompetitie won men opnieuw, ditmaal met 5-3. Precies drie dagen later toog men wederom naar Delft. Nu troffen beide teams elkaar in het kader van de bekercom petitie. Net als in beide voor gaande duels werd het een enerverende wedstrijd, waar in bleek dat beide teams aar dig tegen elkaar opgewassen zijn. In de bekerwedstrijd beet tweede heer Sander Treffers de spits af in de herenenkel tegen Ronny Knoesten Deze partij ging helaas in drie sets verloren. In de tweede partij trof eerste dame Linda Wie gel in de damesenkel Ineke Lotgering. In de competitie had Linda tweemaal gewonnen, doch ditmaal was de dame van Delft sterker. Eerste heer Joeri Kraaijestein kwam in de derde partij in aktie in de herenenkel tegen Robert-Jan Hamersma. Ook Joeri had tot tweemaal toe na een spannende partij Het wilde snel de 2-0 maken en de wedstrijd beslissen, wat Soccer Boys goed uit kwam. De gasten profiteerden in de eerste helft al van de door Be Fair geboden ruimte door de gelijkmaker en de 2-1 voor sprong te scoren. Be Fair kreeg zowel in de eer ste helft (schoten van Arnold Noorlander en Wim van der Starre) als in de tweede helft (Marco Verzijl voor een leeg doel) wel kansen, maar het was Soccer Boys dat de wed strijd besliste door uit een uitval de 3-1 te maken. Nog even terug naar een week geleden. Het G-team (bestaande uit geestelijk ge handicapte spelers) heeft zijn eerste overwinning in de competitie behaald. Na drie seizoenen van nederlagen en gelijke spelen werd vorige week Leiden verslagen. Deze feestelijke gebeurtenis is ’s middags door trainer, leiders en spelers gevierd. WADDINXVEEN - Zater dag 23 november houdt de Waddinxveense Schaak Vereniging WSV in het Anne Frank-centrum (Jan van Bijnenpad) voor de 18e keer het jaarlijkse open jeugdkampioenschap van Waddinxveen (tot 16 jaar). De indeling voor het toernooi, waarvoor 125 verenigingen uit de regio’s Utrecht, Rotterdam, Den Haag en leiden zijn uitge nodigd, is volgens het Zwitserse systeem in vier categoriën: cat-B: geboren na 23 november 1980: 7 ronden; cat-C: geboren na 23 november 1982: 7 ron den; cat-D: geboren na 23 november 1984: 9 ronden; cat-E: geboren na 23 no vember 1986: 11 ronden. Het inschrijfgeld bedraagt ƒ7,50 en dient voldaan te worden aan de zaal. De eerste ronde zal om 10.00 uur beginnen. De prijsuit reiking zal rond 17.00 uur worden gehouden. Aanmelden kan bij W. v.d. Hoek, Couperussingel 20, Zevenhuizen, tel. 0180- 632260, of bij G.L. Toren beek, Justus van Efifen- laan 86, Waddinxveen, tel. 0182-619006. Uiterlijk woensdag 20 november sluit de inschrijving. het middenveld. Al snel was het dan ook 3-1 en door een van richting ver anderde bal werd het zelfs 3- 2. Met nog twintig minuten te spelen hing de gelijkmaker in de lucht, maar i rush van de goed op dreef zijnde Wim van der Starre, scoorde Henk-Jan Verzijl de won thuis met 5-1 van Maas sluis, de meeste goals vielen in de oefenwedstrijd voor Cl, tegen Bolnes werd het 22-1. Zaterdag spelen de meeste jeugdteams van- Korbis een competitiewedstrijd, alleen El en E2 spelen in sporthal ’de Dreef. El om 12.30 uur WADDINXVEEN - Zater dag 16 november houdt de hengelsportvereniging Waddinxveen (HSW) in sa menwerking met de Stich ting Wijkwerk De Zuidplas een jeugdviswedstrijd ter afsluiting van de achtweek- se cursus jeugdvissen die werd gehouden in Het Zuid honk (Zuidplaslaan). De tweede wedstrijd tegen In het resterende deel van de het mix-team van Voy eindig- eerste helft had Leonidas het betere van het spel, maar had Be-Fair de grootste kansen. Fabian Aldeguer schoot uit een vrije trap op de paal en een vlot uitgevoerde aanval bracht Wim van der Starre alleen voor de keeper. Hij stifte de bal over de keeper, maar helaas ook over het doel wedstrijd goed afgesloten. Te- van de tegenstander. 2. In de tweede helft startte Be 15-7 dik ge- Fair goed. Men ging weer be- -i ter voetballen en al snel enkel verloren. Na deze partij 2 maakte Wim van der Starre avond anderhalf uur trainen, zijn tweede en Be Fair’s der de doelpunt. Kort daarop kreeg Ehmed Saouny de kans om de wedstrijd definitief te beslissen, maar alleen voor w de keeper schoot hij de bal had namelijk haar knie naast. Bij deze 3-0 voorsprong voor n. i_-t j meer en het mini meisjes-4 team van Be Fair aan hun tegen standers laten zien wat zij kunnen. Iedereen is natuurlijk van harte welkom om te komen kijken. Geïnteresseerden voor het mini-volleybal kun nen op maandagavond van 18.00-19.30 uur een keer een training bijwonen. Voor meer informatie kan men contact opnemen met Kees Swets (tel. 0182-618803). e in plaats van met drie (zoals bij mini 3-teams). De eerste wedstrijd moesten Joël Kok, Paul Roozeboom, minder aanvallend als ge- Matthijs Rijlaarsdam, Niels bruikelijk, waardoor Leonid- T>~~ T7-.1. t j- as meer in balbezit was. Hier door ontstond er voor de aan val van Be Fair wat meer ruimte en kon er naar harte- Met de wetenschap dat de da mes een aantal weken gele den reeds verloren hadden van Nereus 3 tijdens een competitiewedstrijd, waren zij dan ook gewaarschuwd. Na een slechte start kwamen de Waddinxveensen al snel op een 3-0 achterstand. In de tweede en derde periode werd evenwel goed partij gegeven, WADDINXVEEN - Afgelopen zaterdag stonden voor Gouwestaete-waterpolo twee bekerwedstrijden op het programma. Heren 1 moest in Maassluis aantreden te gen derde klasser Walrus-Shell 1 en wonnen nipt met 9- 8. Dames 2 had het moeilijk bij de eerste klasser ZWV- was zWADDINXVEEN - Geen Nereus 2 in Zaandam; zij verloren kansloos met 10-1. spannende strijd met natte velden, geen kou en vie ze tenues, want de jeugd van Korbis-korfbal speelde in de zaal. Afgelopen zaterdag be- Meisjes-adspiranten kwamen niet goed uit de startblokken len in Het Zuidhonk (één en verloren de wedstrijd dan- ook vooral in de eerste helft. De tweede o de gezichten was blijdschap te zien. Maar de overwinning werd nog uitgebreid, want ook de damesdubbel werd ge wonnen. Het tweede team moest uit in Rijswijk tegen Randstad 1. De Waddinxveners wonnen met 7-1 en hebben tot nu toe alles gewonnen, waardoor ze dus ook de lijst aanvoeren. Dit keer werden wel alle bondsnummers ingevuld in tegenstelling tot de vorige keer. Toen vergat men ze in te vullen, wat vervelende ge volgen kan hebben. Gelukkig, is de fout inmiddels hersteld en blijft dit team dus ook offi cieel ongeslagen. Team 3 moest thuis tegen Voorburg. Het begon alle maal wat minder goed, door dat de eerste herenenkel en de eerste damesenkel beide verloren gingen. Na de enkels stond het dan ook 2-2. De mixen werden met goed spel gewonnen. Alleen een van de dubbels moest nu nog gewonnen worden. Dat lukte de dames niet, maar de he rendubbel werd, hoewel moeizaam, gewonnen, 5-3 werd het dus. Florida 3 staat nu op de helft van het copetitieseizoen bo ven aan en heeft een goede kans de uiteindelijke over winning in hun klasse te be halen. Team 4 zit in een aan hun ge- de Nederlandse Bond waren Marcel Zijderhand produ ceerde bij de jongens onder 17 ren, maar de rest werd echt jaar een serie van 29.9,1.06.7 met groot verschil gewonnen. Daardoor werd de stand uit eindelijk 7-1. Team 8, een team waar de 4- 4 uitslag ook rijkelijk vloeit, werd ook deze keer gecon fronteerd met een gelijkwaar dige tegenstander. De uitslag pioenschappen. werd dan ook weer zoals va- In Nieuwkoop werd de derde ker 4-4. voorronde van de Speedo- Het negende team kon de te- jaargangwedstrijden gehou- genstander goed bedwingen en won dan ook met 5-3. Een gunstig resultaat. Ook bij de Bij de meisjes van 1986 op de 400 m vrije slag had Nanda lak aan alle reputaties en won met bijna een baanleng- te voorsprong in de voortref felijke tijd van 5.39.9, een verbetering van haar per soonlijke record met maar liefst 25 seconden. Als bijnummer werd de 400 doch werd bijna niet ges coord. Nereus wist eenmaal het doel te treffen en voor Gouwestae te redde Astrid Cornelissen de eer (4-1). In de laatste pe riode moesten de dames dui delijk de tol betalen van hun krachtsinspanning. De Gouwestaete-’muur’ had lang stand gehouden, maar de in vierde periode liep ZWV-Nereus eenvoudig weg naar een 10-1 overwinning. Met dit verlies is ook dames 2 uitgebekerd. ’De dames hebben hun best gedaan, maar Nereus was ge woon een maatje te groot’, al dus trainer-'coach Martin Pronk. De bondsteams van Gouwe- satete spelen aanstaand weekeinde uitwedstrijden. Zaterdag 16 november speelt den dat vooral de grote mid- dames 1 om 18.20 uur in zwembad ’Het Keerpunt’ (Ba- rendrecht) tegen ZPB-Profus 1. Heren 2 speelt om 18.30 uur in ’Sportfondsenbad West’ Ook interessant om nog mede (Nijmegen) tegen Aqua No- te delen dat de top van WSV vio’94 2. Dames 2 speelt om 19.45 uur in het ’Sportfond senbad’ (Bussum) tegen B&O-Otters-Gooi 1. Heren 1 speelt pas zondag 17 november en moet helemaal naar Groningen. Om 16.30 uur spelen zij in het ’Helper- bad’ tegen De Walvisch 1. was de sfeer ook behoorlijk aangetast door onsportief ge- toch nog laten zien wat zij de doelpunt. Kort daarop drag van de tegenstander, echt kunnen. kreeg Ehmed Saouny de kans De eerste damesenkel ging Zaterdag 30 november is er in om de wedstrijd definitief te na een pijnlijk voorval naar de sportzaal Groenswaard beslissen, maar alleen voor Florida. De tegenstandster (Wingerd) vanaf 11.15 um- de keeper schoot hij de bal had namelijk haar knie ver weer een competitie-ochtend naast. draaid en ze moest daardoor voor mini-teams. Dit keer Bij deze 3-0 voorsprong voor ook haar mix en dubbel opge mogen het mini 3B-mix team Be Fair begon Leonidas meer ven. Zo stond het dus eigen- risico’s te nemen. Be Fair lijk al 4-1 in het voordeel van wist hier geen afdoend ant- woord op, waardoor Leonidas continu een man over had op jammer genoeg verloren. Nu moest Florida alleen nog een van de twee dubbels winnen, om de overwinning naar zich toe te trekken. De herendubbel was spannende partij en de over- uit een lange winning ging naar de Florida heren. De eerste eindover winning was dus al zeker. Op De wedstrijd van heren 1 te gen Juventus was niet goed, maar wel spannend. Twee ge lijkwaardige ploegen waren hard aan het werk voor de broodnodige winstpunten. De eerste helft had Juventus hierdoor niet ingehaald. Uit een klein overwicht, maar slag 29-52. Topscoorder Mi- dankzij drie driepunters op chelle Kars met 10 punten, rij kon Flyers gaan rusten Jongens mini’s speelden te gen Springers geen slechte wedstrijd. Alleen het scoren ging niet zo best en wanneer de wedstrijd onder controle te de tegenstander dit wel doet hebben. Tot de fatale laatste ontstaat er een geflatteerde minuut. Deze werd met vier uitslag op de borden. Uitslag punten voorsprong ingegaan, 16-92. Topscoorder Sebasti- maar Flyers had in de laatste 1-J n y ■L 12 seconden drie punten ach- Komende vrijdagavond terstand. Na drie pogingen oprij lukte het de driepunter te scoren om een verlenging te kunnen Stensen (Utrecht), spelen, maar een fout van Flyers in het eindsignaal gaf Juventus nog de gelegenheid Ipilfin KfirniC om het winnende punt te sco- JCUJJU l\ul Ulj ren. Uitslag 67-68. Topscoor- jn 7fiff| der Wolter Zwijnenburg met 4UUI 16 punten. Heren 4 tegen Dunkinn een twee ploegen die sportief om ze tenues, want de jeugd van De tegenstander van de Gou- de winst knokten. Geen van Korbis-korfbal speelde in de westaete-heren, het Maas- beide teams kon een stempel zaal. Afgelopen zaterdag be- sluise Walrus-Shell 1, was op drukken op de wedstrijd. Wel gon in sporthal ’de Dreef de papier de zwakste. Walrus leek het er op dat Flyers in de zaalcompetitie van dit sei- tweede helft enige afstand kon nemen, maar Dunkinn kwam tot op twee punten te rug. Toch kon Flyers de voor sprong in deze spannende slotfase vasthouden en de twee winstpunten in Wad dinxveen houden. Uitslag 45- strijd tegen Sagitta uit Rid- 42. Topscoorder Gert Jan derkerk, met 2-3. B3 won van Klijn met 15 punten. Maassluis B3 zeer, ruim met De thuisspelende jeugdteams maar liefst 14-1 zegevierde waren dit weekeinde niet erg het team van coach Jan Wil succesvol. Meisjes-junioren 2 had geen verweer Springers 1 en leed een regel matige nederlaag. Uitslag 33- 80. Topscoorder Joyce Kars gunstig resultaat. BI won in met 13 punten. Barendrecht bij Vitesse en B2 Halverwege de wedstrijd was WADDINXVEEN - Zaterdag tegen Sagitta en E2 om 13.30 uur tegen Gemini, alle ande- doelpunten van Marc Faber re teams spelen elders. helft ging gelijk I dag 9 november werd door den, evenals vorig jaar geor- WADDINXVEEN - Het eerste herenteam van Flyers- ganiseerd in samenwerking j-- -- 1 met de Stichting tot behoud van de St. Victorkerk. De meisjes- opbrengst bedraagt twee duizend gulden. Van half tien tot half vijf streden 56 paren in twee za- -ook voor de hartige hapjes, voor roken en één voor niet- roken) om de eerste plaat sen. ip, maar de achterstand werd Naast meesterpunten van ttu_ Bridge 61,18%; 2. Echtp. Borst er veel prijzen 58,74%; 3. Echtp. Philip I te verdienen, die alle waren 57,15%. Groep 2: 1. Hrn. Gouwestaete bekert verder I T''s'' H H BB H

Weekblad voor Waddinxveen | 1996 | | pagina 29