Waddinxveen Boskoop VAN T HOF: KINDAAN HUIS IN DE REGIO! I makelaardij Tip Van't Hof) a U SLAAGT BIJ VAN T HOF! I 35 Hf! iSm ASÏAAR ERVARING zuidplaslaan 432, waddinxveen telefoon 0182-618055 4. ZA f SJ-r I K' f 7 71 -4 0 0 NVM I SSIi I sy «5 iü JrBFT ■BMP Een hypotheek die past als een handschoen! Ml r- if- I Zeer royaal Herbarenerf 22 Vraagprijs f 525.000,= lek. Sfeervol Van Nassau Dillenburgstraat 13 Vraagprijs f 289.000,= k.k. Eengezinswoning aan het water Molenring 155 Vraagprijs f 315.000,= k.k. Éj ■w Lineair, annuïteiten, spaarhypotheek of een mengvorm daarvan? Welke hypotheekvorm is voor u het gunstigst? Wij zoeken dat haar fijn vöor u uit. Wij weten de weg op het ingewikkelde gebied van hypotheken en financieringen. Alleen uw belang telt, want als onaf hankelijke adviseur zijn wij niet gebonden aan banken of verzeke ringsmaatschappijen. Vraag ons gerust om een vrijblijvend advies! as»! Royale, uitgebouwde eengezinswoning met tuin (O) en dubbele stenen berging. Gelegen in Waddinxveen-Noord, nabij win kels en ov. voorz. Bouwjr. 1964, 170 m2 eig.gr., 450 m3 inh. Ind.: entree, toilet, woonkamer met een grenen vloer, kelder en wasmachine kast, door de uitbouw over de gehele breedte aan de achterkant is een L-vorm. woonkeuken ontstaan, welke is uitgev. in L-opst. met div. inbouwapp. en v.v. een plavuizenvl. Ie Verd.: 2 slaapka mers aan de achterzijde, waarvan 1 met vaste kasten en hardh. balkondeur naar dakterras, 1 slaapkamer aan de voorzijde, apart 2e toilet, badkamer met ligbad en vaste wastafel. 2e Verd.: 2 slaapkamers, beide met dakkapel en vaste kast, voorzol der met wastafel en berging achter knie- schotten, c.v. ketel en boiler. Bijz.: deze sfeervolle goed onderhouden woning biedt u veel inpandige ruimte en is ged. v.v. dub bel glas. Opl. in overleg. re garage en een zon- te tuin op het westen. Bouwjr. 1994, grondopp. 158 m2. De woning biedt u 550 m3 inh. en heeft de volgende indeling. Parterre: hal met garde robe en meterkast, volledig betegeld toil, met font., 1 slaapkamer met al. schuifpui naar balkon. Ie Verd.: ruime L-vorm. living met veel daglicht en uitzicht op de druk bevaren rivier De Gouwe, plav. vloer met vloerverw, open SieMatic keuken in U- vorm. opstelling met div. inb. app. en inb. verlichting, schuifpui naar balkon. 2e Verd.: overloop met kast ten behoeve van wasapp., 3 royale slaapkamers, waarvan 1 met balkon en 1 met vaste kastenwand, recentelijk vernieuwde volledig betegelde badk. met ligbad, hangcloset, separate dou che en wastafel met meubel, toegang tot de bergyliering. Verder heeft deze woning een keurige achtertuin, gel. aan het water, met gazon, vrijst. houten berging en een Bankirai steiger. Deze fraaie duurzaam gebouwde en in staat van nieuw verkerende woning wordt in overleg leeg opgeleverd. Royale hoekwoning met garage Valkenhorst 11 Vraagprijs f 339.000,= k.k. Een ruime, keurig onderhouden hoekwo ning (meanderwoning) met een grote vrijst. stenen garage/berging, gesit. in kindvrien delijke wijk. Bouwjaar 1969, ca. 400 m3 inhoud en de volgende indeling: entree/hal, toilet met font., royale Z-vormige woonka mer met open haard en open trap en v.v. een eiken parketvloer, gedeeltelijk open keuken in L-vormige opstelling en met eiken front is v.v. koelkast, afzuigkap, gas- comfort en grill/oven en huurgeijser. De keuken is belegd met een tegelvloer. Ie Verd.: badkamer met douche, 2e toilet, wastafel en aansl. wasapp., tussenhal met grote kledingkast, 1 slaapkamer aan de voorzijde met wastafel en toegang tot bal kon, 2 ruime slaapkamers aan de achterzij de. 2e Verd.: voorzolder met c.v. ketel en 1 ruime slaapkamer met Velux dakraam en v.v. een mozaïek parketvloer. Verder biedt deze goed geïsoleerde woning, met een heerlijk vrije ligging op een hoek en 215 m2 eigen grond, u een keurig aangelegde diepe achtertuin op het zuidwesten, een zij- en voortuin. Aantrekkelijke eengezinswoning Oostpolderweg 52 Vraagprijs f 277.500,= k.k. Ruime, vriendelijk gelegen, eengezinswo ning, gesitueerd in een rustige woonwijk, nabij winkels (de Passage en Brugcentrum) en openbaar vervoer. Bouwjr. 1980, 117 m2 eig. grond, 385 m3 inhoud. Indeling: entree/gang, toilet met fontein, trapkast, L-vormige woonkamer met tuindeur naar de netjes aangelegde achtertuin (ZO) met stenen berging, open keuken in hoekopstel- ling, v.v. een plavuizenvl. Ie Verd.: 1 slaap kamer aan de voorzijde, geh. betegelde badkamer met douche, 2e toilet, wastafel en aansl. wasapp., 2 slaapkamers aan de achterzijde, beiden met dakkapel. 2e Verd.: hoge ruime zolder met tuimelraam (met mogelijkheid voor 2 slaapk. met bergzol der), aansl. wasapp., c.v. ketel en gasgeijser. De woning is grotendeels geïsoleerd, heeft een voortuin en biedt voldoende parkeer- gef. aan de voorzijde van de woning. Opl. in overleg. Ruime 2-onder-l kap Thorbeckehoeve 48 Vraagprijs f 399.000,= k.k. Aan de rand van Waddinxveen gesit., ruime geschakelde 2-onder-l-kap woning met inpandige berging, nabij winkels en scho len. Bouwjr. 1992, gel. op 179 m2 eig. grond, 415 m3 inh. Ind.: entree/gang, toilet met font., tuingerichte Z-vormige woonka mer met aluminium schuifpui, provisiekast, open witte keuken in L-vormige opstelling met div. inbouwapp., t.w. koelkast, grill/bakoven, vaatwasser, afzuigkap en gas- comfort. De parterre is voorzien van een plavuizenvl. met vloerverwarming. Ie Verd.: 2 slaapkamers aan voorz., 1 slaap kamer aan achterz. en 1 slaapkamer boven berging, badkamer met douche, 2e toilet en wastafel. 2e Verd.: open zolderberging met aansl. wasapp. en c.v. ketel. Zonnige, op het Zuidwesten gelegen, achtertuin met terras en borders. Aan de voorzijde parkeerpl. op eig. terrein. Oplev. van deze compleet geïsol. en uitstekend onderh. woning is in overleg. Vrijstaand met garage/bedrijfsruimte Jan Dorrekenskade oost 68 Vraagprijs f 495.000,= k.k. Karakteristiek vrijstaand woonhuis, bouwjr. 1934, met dubbele aangeb. garage en een grotendeels betegelde tuin. Gunstig gel. nabij centrum. 395 m2 eig. grond en 450 m3 inhoud, excl. garages (8.50 x 6.00). Ind.: Entree/gang met meterkast en provisie kelder, lichte woonkamer, type doorzon, met veel raampartijen, o.a. glas-in-lood, hout- kachel en v.v. laminaatvl., open keuken, uitv. met wit front en houtkl. blad, bijkeuken (zij- uitbouw met ingang) met badgeijser, aansl. wasapp. en half hoog betegeld toilet en met toegang tot dubbele garage, v.v. grindvl., c.v. ketel (4 jr.) en nieuwe garagedeur. Ie Verd.: overloop, 3 slaapk. met veel vaste kasten en geheel betegelde badkamer met ligbad en wastafel. Via hardhouten trap naar de in 1992 gerealiseerde 2e verd. (v.v. vloer en dakisolatie): overloop met dakkapel en uitgang naar balkon, 2 slaapk. aan achterz., waarvan 1 met dakkapel en bergkasten en 1 slaapk. aan voorz. met bergkasten, dakkapel en loggia. De woning is verder gedeeltelijk v.v. dubbel glas. Gunstige tuinligging (ZW). Ruime inrit en parkeermogelijkh. op eigen terrein, geschikt voor meerdere auto's. Naastgelegen garage/bedrijfsruimte is voor div. doeleinden geschikt, o.a. voor kantoor, detailhandel, bedrijfsruimte, etc. Karakteristiek Julianastraat 19 Vraagprijs f 279.000,= k.k. Stijlvol herenhuis, type 2-onder-l kap, met aangebouwde stenen garage (5.05 x 3.90), vrijst. houten berging en overdekte fietsen stalling. Deze goed onderhouden woning, bouwjaar 1933, met 181 m2 eigen grond en ca. 375 m3 inhoud, biedt u de volgende indeling: entree/gang, doorgebroken en uit gebouwde suitekamer (8.60 x 3.65) met veel lichtinval, schouw en tuindeur, uitge bouwde woonkeuken met provisiekelder en bijkeuken met Vaillant combiketel, aanslui ting wasapp. en toilet met fontein. Ie Verdieping: 1 slaapkamer aan achterzij de, 2 slaapkamers aan voorzijde (resp. 2.93 x 2.72, 3.61 x 2.72 en 2.59 x 1.96), allen met vaste kast, geheel betegelde douche- gelegenheid met wastafel en 2e toilet. 2e Verdieping: voorzolder met daklicht en vaste kast en 1 slaapkamer (4.97 x 2.00) met dakkapel. Vertier biedt deze woning u een 10 m. diepe achtertuin op het noord westen met terras en gazon. Bijzonderheden: schilderwerk binnen en buiten recent uitgevoerd. Een bezichtiging zeker waard! Ruim opgezette 2-onder-l-kap woning met aangebouwde garage en fraai aangelegde ruime tuin op het Zuidwesten, gel. op 292 m2 eig.gr., bouwjr. 1987, 600 m3 innoud. Ind.: entree/hal, toil., kantoor/hobby kamer, L-yorm. living van ruim'45 m2, met open haard hoek, eetged., luxe keuken in U-vorm. opstell. met div. inbouwapp., bij keuken met aansl. wasapp., toegang tot garage met grote bergzolder. De parterre is belegd met een schitterende travertin vloer v.v. vloerverwarming. Ie verd.: overl., 3 roy. slaapkamers, waarvan 1 met dakterras, luxe uitgevoerde, complete badkamer. Via vlizotrap bereikb. 2e verd. met grote open zolderberging met zijraam, mog. voor kamer. De op de parterre aanwezige kan toor/hobby kamer is door de vrij eenvoudig te realiseren natte ruimte zeer geschikt voor slaapkamer met badkamer, zodat seni orenconcept tot een prima mogelijkheid behoort. Een perfect onderhouden woning, die u o.a. door de grote leefruimte en de rustige ligging aan de rand van de jonge wijk Zuidplas, veel wooncomfort biedt. Royale eengezinswoning met aangebouwde stenen berging en carport, schitterend gele gen aan een watertje in rustige, kindvrien delijke woonomgeving. Bouwjr. 1985, 133 m2 eigen grond. Deze goed onderhouden woning biedt u ca 365 m3 inhoud en de volgende indeling: entree/hal, toilet met font., tuingerichte woonkamer met provisie/ trapkast, recent vernieuwde, moderne open keuken in L-vórmige opstelling, luxe uitgevoerd en v.v. alle inbouwapp. Ie Verd.: overloop, 2 slaapkamers aan achterzijde (ca 316x291 en 220x417), 1 slaapkamer aan voorzijde (ca 300 x 417), badkamer met lig bad, afz. douche, 2e toilet en wastafel. 2e Verd.: 1 slaapkamer aan achterzijde, 1 slaapkamer aan voorzijde, beide met tui melraam en bergruimte, c.v.-ruimte met Vaillant combiketel, mechanische ventilatie en aansluiting wasapp. Verder biedt deze woning een vrij uitzicht aan achterzijde en een, onder architectuur, fraai aangelegde achtertuin met niveauverschillen, bankirai steiger/vlonder, sierbestrating en borders. Oplev. in overleg. In staat van nieuw Zuidkade 132 Vraagprijs f 498.000,= k.k. Luxe, royaal en keurig onderhouden hoek- woonhuis met inpandig» nige en fraai aangelegde Bouwjr. 1994, grondopp. 158 m2. De woning biedt u 550 m3 inh. en heeft de Royale 2-onder-l kap Mercuriusweg 30 Vraagprijs f 449.000,= k.k. In 1993 gebouwde, riante 2-onder-l-kap- woning met aangebouwde garage, gesitu eerd in rustige, kindvriendelijke woonom geving aan de rand van Waddinxveen. Met 217 m2 eigen grond en 475 m3 inhoud biedt dit woonhuis u veel leefruimte. Entree/hal met garderobenis, en v.v. plavui- zenvloer, toilet met font., royale L-vormige living met fraaie glaswand naar entree-situ- atie en al. schuifpui, open keuken in witte uitvoering met gascomfort, afzuigkap, koel kast en boiler en v.v. plavuizenvloer, bijkeu ken v.v. tegelvloer en met toegang tot gara ge. Ie Verd.: overloop, 2 slaapkamers aan de achterzijde en 1 slaapkamer aan de voorzijde, licht uitgevoerde complete bad kamer met ligbad, afz. douche, 2e toilet en wastafel. 2e Verd.: ruime slaapkamer met Velux dakraam en voorzolder met Vaillant combiketel. Verder biedt deze compleet geïsoleerde en uitstekend onderhouden woning u een ruime, keurig aangelegde achtertuin op het oosten. Oplevering in overleg. gr Wij bieden uw huis vanaf nu ook aan via Internet: http://www.nvm.nl. 1^ NET EVEN ANDERS! V SMMR'ftbMMooc- 11 van’t hof A; V. y^rfnjn^ïn^ MAKELAAR .■X".-.wKy. Vy.-.gWk y-swC VAN ‘T HOF... 4 "X

Weekblad voor Waddinxveen | 1996 | | pagina 30