/7\ limii»iEi==i!i!4i!u| Groenlinks kiest in discussienota voor trendbreuk Aandacht voor medische missers Molensteen niet van Schoone Haas Bronzen medaille voor Coene<oop-scholieren Rijn en Gouwe Onbetrouwbare organisaties 1 BEZORGER BOSKOOP (omg. Snijdelwijk) iiim aan Sint in het Brugcentrum Geslaagden diploma A Schoenen zetten in Dorpstraat Z- Eindejaars- loterij van Luifel Burgemeester metselt een gedenksteen Immanuëlkerk bij RTW-radio WOENSDAG 20 NOVEMBER 1996 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN \- De voorgevel van de 87 huurwoningen van de Stichting Pensioenfonds Akzo Nobel in Zuidplas-Extra. een Joost Blokland startte in een f is Israël. is op zoek naar een model bewaard gebleven dat een aantal jaren geleden te zien was op een tentoonstel ling in de Erasmus-universi- teit in Rotterdam. had (1912 - ca. 1929). De be doelde steen heeft dus hoog uit een twintig jaar dienst ge daan in de fabriek. kracht vervangen werd door een stoommachine. Zo heeft name in het revalidatiecen trum zou slechts enkele da gen duren. De dagen werden weken. On danks het telefoneren wist ik niet hoe het er eindelijk voor stond. Zonder enige hulp of fysiotherapie, alleen van mijn van de Openbare Bibliotheek op twee filialen. Ik ben nu voor 100% afgekeurd. Financieel heb ik nog 70% van m’n laatst verdiende sa laris. Verder een lening bij de Postbank om bepaalde zaken te kunnen betalen. Verder was er nog een eigen bijdrage door de kinderen worden op gehaald. De schoentjes moeten wel voorzien zijn van een (vastge bonden) labeltje met naam en adres. G.E. VALSTER Koekoekdreef 27, Waddinxveen dam voor elkaar te krijgen. Ik hoop ook ooit nog leuk werk te vinden voor halve dagen. Wat ik nu doe? Ik proberen voorzitter te zijn van het Pla- form Gehandicapten Wad dinxveen. Mijn dank aan P. de Jong en de gemeente Waddinxveen voor de hulp die zij mij bieden en geboden hebben. RENATE DE JOODE Meidoornstraat 48 Waddinxveen Interesse? Bel dan snel (0172). 21 31 20 Prima verdiensten m/v minimumleeftijd 15 jaar WEEKBLAD-CARTOON VAN ELIAS in de plaats 27 lemaal een hernia en alle maal stond hen een operatie te wachten en iedereen was even nerveus, maar we had den steun aan elkaar. tie. Dit werd mij verscheidene ke ren heel duidelijk gemaakt. Ook werd ik nog dol van de pijn en kreeg hiervoor pijn stillers, maar verder werd er geen aandacht aan je ge schonken. En ik moest uit mijn rolstoel. Ik moest lopen. Ja, hoe, dacht ik dan. Een rechterbeen wat maar wat mee sleepte, terwijl ik me nauwelijks staande kon houden. Na drie weken mocht ik naar huis met de mededeling dat ik me maar eens onder be handeling moest stellen van een psychiater, anders zou ik niet beter worden. Een af spraak met een psychiater kreeg ik mee. Help, nee, dat 1 _1 1 1 Tl 1 niets aan de hand? De pijn bleef en was soms on draaglijk voor mij. Terug naar de huisarts. Na een hele lange tijd ben ik maar op ei- BOSKOOP/WADDINXVEEN - GroenLinks heeft de dis cussienota ’Het Groene (Hart) Net’ gepresenteerd. In dit ’deltaplan voor het openbaar vervoer in de Rand stad’ wordt een trendbreuk gemaakt met het huidige mobiliteitsbeleid in ons land. Nog steeds word ik dol van de pijn. Pijnstillers, een beugel door mijn been, van lies tot onder de voet. Iets waar Frankenstein jaloers op zou zijn. Eindelijk een goede rol stoel en een scootmobiel. Tja, en nu op een wachtlijst van 1,5 jaar voor een neuro-pace- de hernia-groep, zoals ik maker tegen de pijn. Zoals ik al verteld heb ben ik iprekken volgden, ook met achtendertig. Ik was gemeen- 1 'T 1 te-ambtenaar in Den Haag, er nog nooit gebeurd. Het kon Om precies te zijn baliehoofd beslist niet aan de operatie liggen. Dit werd ons maar voor ge houden. Daar kwam nog bij dat ik ook incontinent gewor den was. Ik ben achtendertig jaar en alle moed zonk lang zaam in mijn schoenen, ’s Nachts hamerde het nog in mijn hoofd. Nee, niemand be- voor je rolstoel, greep er iets van. Dit was nog Ik hoop dat het expertisebu- nooit gebeurd. reau het lukt om een claim te- Na vijf weken daar gelegen te gen het ziekenhuis in Rotter- hebben, moest ik natuurlijk toch eens plaats gaan maken voor een ander. Er werd afge sproken dat ik naar een reva lidatiecentrum zou gaan in Den Haag. Tussen mijn ont- na ureii eens een beetje bij kwam, dacht ik, alle mensen, mijn rechterbeen... Waar is hij... Nog half doezelig van de nar cose, rommelde ik wat onder mijn lakens en ja hoor, ik voelde wel degelijk mijn been. Gelukkig, het was er dus toch nog. Na twee dagen mocht ieder een proberen te gaan zitten juni 1995. op de rand van het bed. Het lukte iedereen, stuk voor stuk, behalve bij mij. Mijn been viel naast het bed. Ik wezen naar een neuroloog in Gouda. Déze wilde graag foto’s met contrastvloeistof. De uitslag was een hernia. Niet leuk, maar ik dacht nog bij mezelf: een kwart van alle Nederlan ders is misschien wel eens ge- staan, evenals de incontinen- opereerd aan een hernia. Ik werd doorverwezen naar een neurochirurg in Rotter dam. Deze chirurg kon mij operen en dit gebeurde dan ook in september 1994. Het ‘leuke’ van dit ziekenhuis in Rotterdam was dat je met een groepje mensen tegelij- WADDINXVEEN - Zaterdag 16 november werd in Mon- nickendam de Mars Nederlands Kampioenschap Veld loop 1996 voor scholieren van het voortgezet onderwijs Joey Blonk, Arnold Middel- gehouden. Aan dit sportieve evenement namen onge veer zeshonderd scholieren in acht verschillende leef- tijdcategorieën deel. heilig in de Sint, de jongeren grijpen zijn feestdag aan om de spot met het gezag te drij- Joost v.d. Knaap, Melissa v.d, ven en de ouderen zijn verte derd als ze zien hoe de kinde ren op de Sint reageren. - WADDINXVEEN - Sint Nico- laas en zijn gevolg brengen zaterdag 30 november weer een bezoek aan Waddinx veen. Op initiatief van het winkelcentrum Brug is hij met zijn rijdende boot om half elf opnieuw aan de Nesse. Het verblijf van de Goedhei- en al naar beneden. De opera tie zou beginnen. Van de tussenliggende tijd weet je meestal niet veel af. Gelukkig maar, want toen ik stof De kranten staan er bol van. Op de televisie hoor je vaak de meeste enge verhalen. Ge lukkig meestal ver van je bed, maar in september 1994 overkwam het mij zelfs. Het begon met behoorlijke rugpijn. De bekende weg De Betere Hoop’, zoals blijkt volgde van de fysiotherapie, uit een rekeninghoofd, ook Uiteindelijk werd ik doorver een stoommachine gehad. De nu opgestelde molensteen heeft van zijn levensdagen nooit dienst gedaan in de mo len ’De Schoone Haas’, maar hooguit in de fabriek van die naam. Molenstenen behoor den sowieso niet tot de stan daarduitrusting van een pa piermolen. Het is zelfs aan toonbaar dat de molen ’De Schoone Haas’ nooit stenen gehad heeft. Dankzij mole naar Albert van Os zijn we behoorlijk ingelicht over de lotgevallen van de molen van zijn tijd. Uit zijn beschrijving van de molen en die van de kertijd werd opgenomen. Al- verbouwing omstreeks 1885 blijkt dat de molen geen ste nen had. Van Os meldt wel de invoering van een kollergang in de tijd dat Gerard van Lan ge de leiding van het bedrijf De dag van mijn operatie. De operatie was al vroeg, maar zo’n nacht doe je bijna geen oog dicht. Even denk je nog misschien krijgt de chirurg LEZERS SCHRIJVEN te krijgen. Dit bureau gaat dan vaststel len of er in hoeverre de inge zamelde gelden doelmatig worden besteed. Uitgangs punt is onder andere dat de exploitatiekosten, salarissen en dergelijke binnen zekere grenzen blijven en dus waar het geld naar toe gaat. Nu worden wij - ouderen? - regelmatig ’bestookt’ met steunverzoeken. Het schijnt nogal eenvoudig te zijn om ons adres en naam te verkrij gen. Dezer dagen kreeg ik een girostortingsbiljet toege- zonden van de Stichting ’On ze Kleine Weeskinderen’. Bij navraag bleek dat niet be schikt wordt over genoemde uitspraak van het bureau Fondsenwerving. Zelfs daarom niet verzocht. Al enige keren heb ik steun verzoeken gekregen van bij voorbeeld de Internationale Stichting Alzheimer; beslist niet te verwarren met de (Ne derlandse) Alzheimer Stich ting te Bunnik want deze stichting is zeer ieders steun waard gebleken. Ondanks het feit dat ik eerst genoemde stichting al een paar keer naar genoemd bu reau heb verwezen weigert zij contact daarmee op te nemen. Het vorenstaande sluit niet uit dat zonder onderzoek van het bureau Fondsenwerving geen 'goed werk’ wordt ge daan, maar de geloofwaardig heid is buiten kijf als daarom wordt gevraagd. Het vorenstaande geldt ook voor al die kledinginzame- laars. Laatst ontving men een zak van de Stichting Kin derleed. Blijkens informatie van genoemd bureau is deze iedereen gekoesteerd. Het gaat om mooie en een oer- Hollandse traditie, die voor alle generaties iets in petto Leijn, Dianne Teunisse,[ J T*T_ v.d. Spek, Gijs Intres, Michel-, le Smid, Pieter Krijgsman,' groep van ongeveer zeventig Willem Krijgsman, Juliette; veertien- en vijftienjarige - scholieren over een afstand van 3.000 meter. Ook deze groep ging zeer snel van start en ook in deze cate gorie wist een groep van drie personen zich direct van de rest af te scheiden. Joost Blokland liep de gehele Molenaar, eerste ronde op de eerste plaats, gevolgd door twee an dere sportieve scholieren. Tij dens de tweede ronde bles seerde Joost zich, waardoor Benschop, de andere lopers zich bij hem konden voegen. De Waddinxveense scholier wist ondanks zijn pijnlijke knie deze lopers nog een ron de te volgen. Echter, in de laatste ronde moest hij zijn mede vluchtgenoten laten gaan. Ondanks zijn pijnlijke knie wist Joost een eervolle derde plaats te halen. Roland en Joost kregen tijdens de prijs uitreiking een welverdiende bronzen medaille omgehan gen. Het Coenecoop College kan trots zijn op deze twee spor tieve leerlingen, evenals de Waddinxveense atletiekver eniging Antilope waarvan beide scholieren lid zijn. vriend, verbleef ik thuis. Eindelijk werd het dan tijd. Ik werd opgenomen. De af spraak met het ziekenhuis was dat de opname voor zes weken zou zijn. Met het inta kegesprek werd meteen dui delijk dat dit voor drie weken was. Ook dacht ik dat in een reva lidatiecentrum fysiotherapie en hydrotherapie op nummer één zouden staan. Nee, ik vergiste mij, want de psychia ter maakte mij duidelijk, dat deze invaliditeit niet door een hernia-operatie kon zijn ont- Het Coenecoop College uit Waddinxveen had twee verte genwoordigers afgevaardigd naar deze titelstrijd: Roland den Hertog (13) en Joost Blokland (14). De twee Wad- dinxveners wisten in hun lo pen beslag te leggen op de derde plaats. Het was het Coenecoop Colle ge niet gelukt om voldoende deelnemers voor een school team bijeen te krijgen, zodat alleen gestreden kon worden voor de ereplaatsen van het individuele klassement. Roland den Hertog moest met ruim zestig andere twaalf- en dertienjarige scholieren af komstig uit heel Nederland een afstand van 2.000 meter afleggen. Door de KNAU was een mooi, maar zwaar veldloopparcours uitgezet. Een snelle start van enkele deelnemers in deze ca tegorie resulteerde al snel in een afsplitsing van een kop groep van vier lopers, waarbij ook Roland behoorde. Roland den Hertog moest al les in de strijd werpen om met een ereplaats naar de school terug te kunnen keren, In een vlijmscherpe eind sprint wist Roland de strijd om de derde plaats in zijn voordeel te beslissen. J.S. BAKKER Moerdijkstraat 37 Moerkapelle Het is kennelijk - nog - niet algemeen bekend dat charita tieve organisaties respectie velijk stichtingen er goed aan doen als zij om financiële steun bij de burger aanklop pen zich te wenden tot het bureau Fondsenwerving te Amsterdam (tel. 020- 6181754) om een steunwaar- digheidsbewijs en-verklaring’ vrager daar niet bekend is, retourneer de enveloppe van de vrager met verwijzing slag uit het ziekenhuis en op naar het bureau Fondsenwer ving in Amsterdam. Zo doe ik het altijd: het komt nogal eens voor. WADDINXVEEN - Vol gende week dinsdagmid dag 26 november om drie uur zal Waddinxveens burgemeester C.M. van der Linden een gedenk steen inmetselen bij het project van 87 huurwonin gen van de Stichting Pen sioenfonds Akzo Nobel in Zuidplas-Extra. De huizen worden ge bouwd door Noorlander Beheer Nederland BV. steen genoemd, werd in de papierindustrie hoofdzakelijk gebruikt voor het vermalen van oud papier. Zo’n kollergang bestond uit een liggende steen (die daar om waarop twee stenen (dus in het verticale vlak) ronddraai den. Dit in tegenstelling tot de normale maalstenen die in het horizontale vlak draaien. Kollergangen zijn nog steeds te zien in de eerdergenoemde molens ’De Ster’ en ’De Lelie’. Ook al is de onthulde steen geen molensteen in de ware zin des woords, dan is het toch verheugend dat het pa piermolenverleden van Wad dinxveen een herkenbare herinnering krijgt. Helaas valt het in het niet in vergelijking met molens van voorheen als ’De Schoone Haas’ en ’De Betere Hoop’ die tot de mooiste molens van Nederland behoorden. Van de laatstgenoemde mo len is overigens een zeer goed had er geen controle over, dus j_> i-j - j_A staan ging al helemaal niet. Toen volgde de nodige neuro logische onderzoeken. Ik heb heel veel steun gehad aan ze maar even zal noemen. Ge sprekken volgden, ook met mijn vriend. Nee, zoiets was Rotterdam, Den Haag en Utrecht (bouwlocaties Leid- sche Rijn-Vleuten-de Meern). De verbindende schakels in dat netwerk worden dan Lei den, Gouda, Alphen aan den Rijn en Woerden. Aansluitend bij de actualiteit vindt GroenLinks dat de on rendabele NS-lijnen in Zuid- Holland, zoals de Hofpleinlijn en het traject Alphen aan den Rijn-Gouda niet de uitver koop in moeten, maar deel moeten gaan uitmaken van het door GroenLinks voorge stelde sneltramnet. Dit vooral ook omdat daar mee de toekomstige grote wo- ningbouwbouwlocaties in de driehoek Den Haag-Zoeter- meer-Rotterdam goed bereik baar blijven of worden. Het is de bedoeling van GroenLinks bij de bevolking en de politiek het noodzake lijke draagvlak te verkrijgen voor het eigen vervoersplan en door plaatselijk en regio naal hierover in gesprek te gaan. Met belangstelling en met jmige verbazing heb ik het ar tikel ’Molensteen Schoone Haas is terug in Waddink- veen’ in het Weekblad voor Waddinxveen gelezen. Er is hier en daar nogal wat op af te dingen. Allereerst staat vermeld dat in de 18e eeuw een kwart van alle papiermo lens in Waddinxveen heeft gestaan. Dat betreft evenwel niet alle papiermolens, maar alleen de door wind gedreven molens. Er waren evenwel meer door water dan door wind gedreven papiermolens, met name op de Oost-Veluwe. Verder wordt gesteld dat veel molens een houtzaagmolen als voorganger hadden. Dat is pertinent onjuist. Van de zes tien Waddinxveense papier molens hadden er slechts twee een zaagmolen als voor ganger: ’De Nijverheid’ en ’De Schoone Haas’. Voor de eerste is dat zelfs mijns inziens twijfelachtig. In 1651 wordt vergunning verleend voor een zaagmolen, in 1655 blijkt er een papier molen te staan. Het is nauwe- De kollergang, ook wel kant- wel griep of meldt hij zich om lijks aannemelijk dat men binnen vier jaar de molen van bestemming laat veranderen. Het verhaal over de geluids overlast is klinkklare larie koek en zwaar overdreven. Van alle werktuigen in de pa piermolen is alleen de kappe- rij met zijn vier stampers een echte herriemaker. Buiten de molen is dat evenwel niet meer dan een dof, ritmisch gebonk. Bij tijd en wijle kan men dat nog steeds horen aan de Kra- lingse Plas in Rotterdam bij de snuifmolens ’De Ster’ en De Lelie’. Had de papiermo len maar een kuip met vier stampers, deze molens heb ben nu nog elk vijf kuipen met vier stampers. De stilstand op zondag had niets, maar dan ook niets te maken met het zich verstaan baar kunnen maken van de dominee, maar alles met de eerbiediging van de zondags rust die niet alleen godsdien- stig-moreel gedragén werd maar ook juridisch voorge schreven was. 'De Schoone Haas’ was niet de enige Waddinxveense pa piermolen met een stoomma chine. H. Voorn, papiermo lendeskundige bij uitne mendheid, stelt dat na 1870 in een aantal molens de wind- stichting ’steunwaardig’, maar voor anderen kon dit niet altijd gelden. Mijn suggestie luidt dus als volgt. Mocht men door een - met name onbekende stich ting of anderszins - benaderd worden voor financiële bij dragen, informeer dan eerst bij genoemd bureau en als de PAGINA 13 i Dit heuglijke feit wordt dooi, de winkeliers in Waddinx4 veen-Noord onder meer ge-J vierd met een spectaculaire eindejaarsloterij met een to-; taal prijzenpakket van twee4 duizend gulden. Alle klanten zullen tot en met dinsdag 31 december (Oude-l jaarsdag) bij hun kassabon een gratis lot ontvangen, dat kans geeft op een keur aan prijzen, variërend in waardq van 25 tot 100 gulden. Deze prijzen worden beschikt baar gesteld door de winke liers van de Luifelbaan. Er zullen drie trekkingen worden gehouden: op zaterj dag 30 november, op zaterdag 21 december en op dinsdag 31 december. o p deze laatste dag van 1996 zullen bovendien twee hoofd prijzen worden getrokken; namelijk een gezellig en ro-j mantisch diner voor twee in bar-brasserie De Boeg (Nes se). een of andere reden ziek. Maar nee, ik zag hem al uit had ik niet nodig. Êr was toch de verte aanlopen over het parkeerterrein. Eindelijk was het zover. Het bekende rustgevende tablet- doodbed werd genoemd) je. Ik kreeg een uiterst char mante operatiejasje. Met bed gen houtje terug gegaan naar 1 Tx de neuroloog in Gouda. Ik wist het zo langzamerhand niet meer. Weer foto’s met contrastvloei- en de uitslag die ik zelf allang wist. ‘Het spijt me u dit te moeten meedelen, maar dit komt niet meer goed‘. Ik vroeg wat er nog meer aan de hand was. Ja, een dubbele hernia, vandaar die pijn. Weer een operatie. Het enige wat ik nog kon uitbrengen is niet in Rotterdam. De opera tie kon ook in Den Haag en die heeft plaatsgevonden in Het kabinetsbeleid en de pro vinciale mobiliteitsplannen zijn volgens GroenLinks te tweeslachtig. Voor de regio Rijnland is bijvoorbeeld een regionaal verkeers- en ver voersplan van toepassing waarin van onmacht sprake is voor wat betreft de be heersbaarheid van het auto gebruik in landelijk gebied, terwijl de diverse problemen maar heleidelijk worden aan gepakt. In de beantwoording van re acties van diverse overheden is steeds sprake van ’een evenwichtig plan’, conclu deert GroenLinks. Evenwicht is hier een alibi yoor géén of onduidelijke keuzen. En dan met name voor wat betreft de defensieve aanpak in de rich ting van het dichtslibben van de bestaande wegen en de mi lieugevolgen vandien. GroenLinks kiest voor offensievere en creatievere aanpak waarin de financiële steun voor het openbaar ver voer in de richting van de gro te steden verlegd of liever nog uitgebreid wordt naar het Groene Hart. Dat betekent voor Groen Links dat (in tegenstelling tot de huidige kabinetsplannen) gekozen wordt voor de aanleg voor een uitgebreid sneltram net met een versnelde aan pak van de Rijn-Gouwe Lijn om te beginnen. Hiermee wordt beoogd dat het Groene Hart als long voor de Randstad en het milieu in het algemeen meer be schermd wordt. Dat betekent dat de gelden die nu naar wegverbreding, doelgroep- stroken (voor bussen en vrachtverkeer) en nieuwe au towegen gaan ten goede ko men aan sneltramtrajecten als een reëler alternatief voor de auto. ‘Het openbaar vervoer maakt hiermee een kwaliteitssprong die leidt tot intensiever ge bruik*, meent GroenLinks. ‘Men vergelijke de route van lijn 1 van Den Haag naar Delft en de successen van de sneltramlijnen in Utrecht en Amsterdam en in het buiten land zoals Karlsruhe*. De huidige plannen met bij voorbeeld Randstadrail con centreren zich volgens Groen Links te veel op de driehoek Den Haag-Zoetermeer-Rot- terdam. Door het ’landelijker’ binnen gebied te verwaarlozen ont staat extra druk op de rand stedelijke congestieproble men. De provinciale wegen zijn overvol en zijn toeleve rancier voor extra files in de Randstad. GroenLinks wil dan ook ver der gaan dan de zojuist ge presenteerde plannen van de vervoersmaatschappijen Midnet, ZWN en NZH. Hierin wordt voornamelijk gepleit voor vrije busbanen voor In- terliners. ‘Deze zijn voor veel groepen reizigers slecht op niet toe gankelijk en zij moeten zich vaak tussen het gewone ver keer mengen, hetgeen vertra gend werkt*, weet Groen Links. Met het sneltramnet wil GroenLinks de aanvoerrou- tes naar de stedenring rond het Groene Hart, inclusief de Duin- en Bollenstreek, voor zien van trajecten die deels over bestaand NS-spoor lo pen, deels nieuwe aanleg van rails noodzakelijk maken. Het gaat dan niet alleen om oost-west verbindingen, zoals de Rijn-Gouwe Lijn waarvoor bij het ministerie van Ver keer en Waterstaat veel sym pathie bestaat, maar ook om noord-zuid verbindingen. Deze verbindingen moeten dan niet doodlopen maar aan sluiten op de bestaande ge meentelijke openbaar ver- voer-netten van Amsterdam, WADDINXVEEN - In het Gouwebad ‘de Sniep* is vorige; week dinsdag 12 novembeh weer gezwommen voor het A- diploma. De beoordelings-J commissie bestond uit W. van ligman in ons land wordt door Minnen, R. Hogerbrugge en; C. Slagter. Er waren deze keer 58 kandidaatjes die al-j len zijn geslaagd. De namen van de kinderen^ heeft. De kleintjes geloven die hun diploma gehaald heb-i i- ben zjjn Liset Renirie, Ellaj Kemper, Sander Baggerman, Tz^z*vn4*-Tr zJ T7 ■»-»•-» <-» vx 1\ f\ 1i rx o tt z4 Kraats, Michelle Marijt, Ingë Naves, Michelle van Hamers^ veld, Tim Tijsterman, Eline; van Yperen, Bart v.d. Hondel, Vivianne Driessen, Jennyi Geertsen, Ferdy Eikel en-i boom, Lotte Jonker, Davey Stolwijk, Yvanka de Jong, Kelly van Herk, Priscilla Ap pel, Chennel v.d. Meer, Eliza beth Paulus, Ellis Bouw,: Laurens Rip, Jelmer Minder hout, Marloes Timmermans, -- Poulisse, Chantal v.d. Lip,! Rachel Luhoff, Taco Drost,' Joren Heynen, Maresi Wijs,' Mick Breedijk, Tamara! Ramchandani, Jayant Ramchandani, Jente Olden-' hof, Nordine Nairi, Jurriaam de Veld, Esmaralda Hof, Dick;1 Maarten Paul,' Benjamin Flier, Melanie van! Eijk, Raiza Sattaur, Yeheluim Hotting, Annemarieke Brou-’ wer, Gijs v.d. Beek en Anouk WADDINXVEEN - Zondag-; morgen 24 november van ne gen tot twaalf uur wordt de! wekelijkse kerkuitzending; van de lokale RTW-radio ver-' zorgd door de hervormde lm-, manuëlkerkgemeente. De uitzending begint met een- kinderprogramma, gevolgd! door een kerkdienst uit de1 Immanuëlkerk (Prinses^ Beatrixlaan) met als voor-' ganger de eigen predikant ds.j A.A. van Houwelingen. Het programma wordt daar-; na om kwart over elf voortge-' zet met een impressie over de! door een aantal kerkleden in' oktober gemaakte reis door; WADDINXVEEN - Vanaf volgende week woensdag 27' november kunnen alle kinde ren in Waddinxveen hun schoentje brengen bij één van, de winkels aan de Dorpstraat' en Kerkweg-West. Nadat ze door de zwarte pie ten van Sint Nicolaas gevuld zijn, kunnen de schoentjes; zaterdag 30 november weer I voorgevel i I I 1 I ■2Z. Deze rubriek staat ter vrije beschikking van etke lezer van het weekblad voor Waddinxveen. Briesen die de grenzen van het fatsoen of van het recht op privacy te buiten gaan worden ge weigerd. Anonieme brieven worden niet gelzen. Brieven onder pseudoniem worden wel ge- plaatst, mits de redactie de schrijver van naam kent.j i i i i i i i WADDINXVEEN - Na dt> grote brand in de afgelopen zomer bij Faunaland Hoodie is zoals bericht donderdag 21 november winkelcentrum Luifelbaan (Brederolaan) weer compleet. i i i Li - koop, Adriaan Rijkaart, Hon ea Leijn, Dianne Teunisse,1; Sebastiaan de Reus, Jacco; v.d. Spek, Gijs Intres, Michel-. Ie Smid, Pieter Krijgsman,' i i i i i I i

Weekblad voor Waddinxveen | 1996 | | pagina 13