Gouwestaete redelijk tevreden WSV komt niet verder dan remise Korbis-korfbal wint in Huizen na het pakken van de punten Verdiende winst van Flyers-heren Antilope- jeugd scoort eremetaal HEMCAR Open Nintendo* kampioenschappen Vink grotere sponsor Flyers Nipte nederlaag Kwiek-tafeltennis ere Eén WSV-beker voor Moerkapelle MOERKAPELLE - Acht jeugdspelers van de schaak vereniging schakMoerkapelle deden mee aan het 18e jeugd- toemooi van de Waddinx veense Schaak Vereniging WSV. De resultaten waren wisselend. In categorie C (12- 14 jaar) pakte Jesse van Elte- ren de derde plaats met vijf punten uit zeven partijen. Kaartavond Gouwe Rijders Vertrekkend voorzitter van Flyers -lid Wisselende vangsten HSW Zaalwinst Korbis-jeugd PAGINA 37 WOENSDAG 27 NOVEMBER 1996 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN De der: Wolter Zwijnenburg met 35 punten. goed. Verscheidene malen werd er een behoorlijke voor sprong genomen, maar deze werd telkens weer weggege- De eerstvolgende wedstrijd speelt Korbis weer thuis in de sporhal ’de Dreef. Komende zaterdagavond om half acht komt Korbis in actie tegen SDO uit Kamerik (Utrecht). SDO speelt in de veldcompe- titie twee klassen hoger dan Korbis en is daarom één van de concurrenten van Korbis voor een eventuele titel. van (ex-jeugd) speler B. Da vid, die de taaie T. Wiersma onder de tafel wist te spelen. Een remise bleek het uitein delijke resultaat tussen S. Kleinhoonte en B. Loef. In de kelder van de schaakdi- visie tenslotte een nederlaag voor J. van Sandijk na een slechte opening, in een lang gevecht tegen D.J. van Offe ren. meisjes-junioren 1 zal Vink Verzekeringen nu ook voor dames 1 als teamsponsor op treden. Het sponsorcontract plaats in de competitie en een halve finale plaats in het NBB-bekertoernooi. Deze trend zetten de dames dit seizoen voort. Zij staan nu op de tweede plaats in de competitie en in de kwartfi nale van het bekertoernooi. Het overeengekomen spon sorcontract is voor de dames een beloning voor de gelever de prestaties. Het damesteam is op dit mo ment de vlaggendrager van de Waddinxveense vereni ging. WADDINXVEEN - De Wad dinxveense autoclub De Gou we Rijders houdt donderdag avond 28 november om acht uur weer een kaartavond in hotel-café-restaurant Unie (Kerkweg-Oost). Waddinxveense kamp. De da mes van Gouwestaete had den het tegen PSV uit Eind hoven naar hun zin. Met gro te overmacht en met vlagen uitstekend waterpolo werd de ■MMHMK MMMMR H. Smitskamp (5) laat zich ook weer van zijn sterkste kant zien door N. Dannis uit de top 10 te spelen. Hij rukte zodoende nog een plaats op. De plaatsen 1, 2 en 3 worden ingenomen door W. Hennink, E. Philipse en B. Jansen. Voor een puntendeling zorg den J. v.d. Heiden (8) en L. Willemen (9). Verder wist H. Stam zich bij de beste 10 te spelen door (verrassend) L. v.d. Haven aan de zegekar te binden. In de subtop remisepartijen tussen H. van Offeren en J. Muit en tussen W. v.d. Hoek tegen A. Versluis. Door een nederlaag tegen A. Kardol zakte A. van Nieukerke lang zaam verder weg naar het middengedeelte. Ook was er een nederlaag voor J. v.d. Ha ven tegen T. Kuiper. In de grote middengroep overwinningen voor A. Prins tegen F. Ritter en A. v.d. Starre tegen M. Moerland. Tevens een knappe prestatie Heren 2 wist verdienstelijk te winnnen van UZSC 2. Dames 2 speelde met 5-5 gelijk tegen het altijd lastige De Zijl-LGB 1 uit Leiden. Al met al was men redelijk tevreden in het Kwiek door een overwinning van Martin en Addy. Kwiek 4 boekte in verband met degra- datiekansen een sterke 1-9 overwinning op Top 3 uit Haastrecht. Martijn Gilhuis en Paul van der Hart boekten de volle winst, terwijl Jurgen Reichard genoegen moest ne men met twee overwinnin gen. Ook heeft Kwiek het eer ste kampioenschap al binnen. Kwiek 15 werd in de vierde klasse degradatie kampioen door een 7-3 overwinning op Top 14. De spelers van Kwiek 15, John van Ommeren, Jur gen van Geest en Gerbrand de Goeij, speelden vorig sei zoen nog bij de jeugd. In deze wedstrijd won Jurgen van Geest 3x, Gerbrand de Goeij 2x en John van Ommeren lx. Bovendien werd ook het dub belspel gewonnen. Nadat Jaco Wineke van de strafworpstip zijn zevende doelpunt had aan laten teke nen, hielpen Frits Visser, El len van den Ent en Mark van den Brink Korbis aan het uit eindelijke totaal van 20 doel punten. De uiteindelijke 15- 20 overwinning was verdiend en zorgt ervoor dat Korbis met vier punten uit twee wedstrijden in de bovenste regionen van de derde klasse Na twee eerdere verliespar- tijen zorgde WSV 4 voor zijn eerste overwinning door na een wisselende uitslagen reeks alsnog met 4,5-3,5 te gen Krimpen aan den IJssel 5 als overwinnaar uit de bus te komen. Voor de huishoudelijke com petitie deden zich geen wijzi gingen voor in de top aange zien door RSB-verplichtin- gen. L. Ellers Korbis had in afgelopen sei zoenen de tegenstander uit Huizen al meerdere keren ontmoet; de confrontaties lie pen tot nu toe echter op ne derlagen uit. Het Waddinx veense achttal was dan ook extra gemotiveerd om deze ‘Angstgegner* sportief af te troeven. Het begin van de wedstrijd werd meteen al ge- Visser en Jaco Wineke brach- domineerd door Korbis. Hui zen wist weliswaar de eerste treffer aan te tekenen, maar Korbis nam daarna het heft mige deelnemers. Tot voor drie jaar terug werd er nog gespeeld op spelcom puters van de deelnemers en organisatie zelf, maar dat is door het spelmateriaal van Nintendo verleden tijd. de strijd wisten te komen. Onder de deelnemers bevin- bijkomstigheid den zich grote namen op het spelcomputergebied. Patrick Wessels was eerder nationaal kampioen. WADDINXVEEN - De jeugd van Korbis-korfbal doet het goed in de zaalcompetitie, waarvoor inmiddels ieder team één of meerdere wed strijden speelde. Vooral de B-jeugd pakte pun ten. Zowel BI als B2 wonnen hun wedstrijden. BI met 12-5 van Het Zuiden en B2 met 11- 4 van Overkanters. B3 was vrij, maar won de eerste twee wedstrijden reeds en staat in hun groep bovenaan in hun groep. Bij de welpen was het zeer spannend bij de wedstrijd deze 30 wordt net zo lang van Gl. Zij speelden met 16- doorgegaan tot er vier over blijven die de grote finale gaan spelen. Deze finale zal ’s avonds omstreeks kwart voor zeven worden gespeeld. Om half acht volgt de prijsuitrei king waar iedereen een oor konde met daarop de behaal de punten en de behaalde plaats krijgt. Om half negen zal er in Het Zuidhonk een film worden vertoond voor tatie. Zaterdag komen vrijwel jong en oud. Om kwart over tien is de sluiting van deze drukke en naar de organisa toren hopen leuke en span nende dag. WADDINXVEEN - Zaterdag speelden de bondsteams van Gouwestaete-waterpolo thuiswedstrijden. Dames 1 won met 12-6 overtuigend van PSV 1 uit Eindhoven. Heren 1 speelde met 8-8 gelijk tegen UZSC 1 uit Utrecht. WADDINXVEEN - Het eerste team van Flyers-basketbal heeft verdiend gewonnen van Rowic. Dames 1 blijft winnen. Nu winst in Schiedam tegen Juventus. Heren 4 verloor. Wel was er winst voor de jeugdteams. Zowel meisjes adspiranten als jongens adspiranten wonnen. organisatie ook niet meer vast zit aan de Mario Bros spellen. In Het Zuidhonk heeft men nu de beschikking over meer spellen die een goed spelelement in zich heb ben. In het soort computer spelletjes is overigens niet veel veranderd. Het zijn de zogenaamde platformspellen die de boventoon voeren. Daarin zit het beste spelele ment. Er wordt gespeeld op vrijdag 3 januari en zaterdag 4 januari. Er kunnen 180 deelnemers meedoen, ver deeld over vier groepen. Voor opgave kan men terecht bij Cees Meiderwijk (tel. 0182- 612237) en bij Loek Beuker (tel. 0182-632024). De kosten bedragen ƒ5,- per persoon. Dit bedrag dient tij dens de speeldagen bij de in gang van Het Zuidhonk te worden voldaan. Gespeeld wordt er in vier groepen van 45 personen die op vrijdag allemaal spelen. Hiervan gaan er 60 door naar de zaterdag. Van die beste ze stig gaan de beste 30 door naar de zaterdagmiddag. Met De wedstrijd tussen heren 1 en het hoger geklasseerde Ro wic kende tot driekwart van de tijd een spannend verloop. Beide teams speelden vol op tijdens deze wedstrijd, de aanval en hierdoor werd er Flyers speelde bij vlagen veel gescoord. Flyers had in de eerste helft een goede periode en liep toen een tiental punten uit, maar Rowic kwam terug. Rust stand 47-48. De tweede helft ging het om en om tot de twaalfde minuut. Toen ging Flyers het accent wat meer op de verdediging gooien en Rowic scoorde in vijf minuten geen enkel punt. Flyers bleef waar pas laat in de tweede helft de overwinnaar bekend Ook het aantal deelnemers van Antilope was dit keer ge ring. De kleine groep verte genwoordigers van deze Waddinxveense sportvereni ging wisten toch de vlag hoog te houden. Maarten Blokland moest in de categorie pupillen Al een afstand van 1.000 meter af leggen. Hij wist zijn concur renten op afstand te houden en finishte in zijn categorie als eerste. Hetzelfde deed zijn broer Bastiaan Blokland bij zijn wedstrijd in de categorie ju- WADDINXVEEN - Voor de interne competitie van Wad dinxveense Schaak Vereniging WSV werd afgelopen week de 11e ronde gespeeld, waarin eveneens een wed strijd werd gespeeld voor de RSB (Rotterdamse Schaakbond). ten. Een rivaal voor laatstge noemde is en blijft nog J. van Gort (6), die een sterk begin van deze competitie liet note ren en nu met een volgende overwinning tegen opponent H. Stouten zelfs de 5e plaats werd. Voor die tijd ging het wist te pakken. WADDINXVEEN - In de laatst gehouden ledenver gadering van Flyers-bas ketbal heeft Klaas Zwijnen burg de voorzittershamer neergelegd. Bij aanvang van zijn voorzittersschap had de Waddinxvener al steeds aangegeven, dat hij hooguit voor een vijftal ja- ren die functie wilde bekle den. In deze vijf jaren is er veel tot stand gekomen, vooral op bestuurlijk ge bied. Binnen de vereniging was Klaas Zwijnenburg een vraagbaak voor velen en stond hij steeds klaar voor een ieder. Dat dit ten zeer ste op prijs werd gesteld, bleek op de ledenvergade ring. Met algemene stem men en onder applaus van de aanwezige leden werd het voorstel van het be stuur ondersteund om Klaas Zwijnenburg te be noemen als ‘lid van verdien ste* van Flyers. Deze onder scheiding is best bijzonder, want in het vierentwintig jarig bestaan van de vereni ging is Klaas Zwijnenburg de tweede persoon, die deze onderscheiding ontvangt. Dames 1 ging zondagmiddag op bezoek bij Juventus in Schiedam. Geen makkelijke gen. L. Ellers moest tegenstander. Dat bleek ook langzaam maar zeker enig terrein van zijn hoge positie prijsgeven door met de witte stukken een nederlaag te in casseren tegen H. van Wou denberg (7) die langzaam maar zeker zijn vertrouwde ven. Toch bleek Flyers de be- hoge positie weer gaat bezet- tere ploeg en won dan ook verdiend. Uitslag 48-56. Topscoorder: Anita van Unen met 16 punten. Heren 4 en Punch speelden een spannende wedstrijd, nioren Dl. Hij moest tot op de laatste meters strijden om de eerste plaats. Bastiaan wist door een flitsende sprint zijn medestrijders te ver slaan. Marieke de Leede wist in haar wedstrijd over 1.000 meter zowel de meisjes-juni oren D2 als Dl achter zich te houden. Met ruime voor sprong won zij haar wed strijd. Roland den Hertog en Joost Blokland moesten respectie velijk in de categorie junio ren Cl en junioren C2 een wedstrijd over 1.500 meter lopen. Zij startten gelijktijdig en zo wel Roland als Joost wisten in hun categorie de concur renten ruim achter zich te houden. De prijswinnaars ontvingen behalve een mooie ere-standaard ook enkele mooie cadeaus. WADDINXVEEN - Pupillen en junioren van de Waddinx veense sportclub Antilope (Alberdingk Thijmlaan) heb ben zaterdag 23 november tijdens de Gouda Cross goed gepresteerd. In de verschillende catego- riën wisten de jeugdige Wad dinxveense atleten in hun categorie de eerste plaats te behalen. Het parcours van de Gouda Cross - uitgezet bij de ge luidswal in de wijk Groenho ven - was door de hevige re genval van de voorafgaande dagen erg drassig geworden. Het zware parcours en het mooie weer tijdens de wed strijd waren ideaal voor een spannende veldloopwed- strijd. Het aantal deelne mers aan deze goed georga niseerde veldloop viel in ver gelijking met voorgaande jaren erg tegen. De strijd om de Nintendo-ti- tel in wijkgebouw Het Zuid honk (Zuidplaslaan) wordt mede mogelijk gemaakt door Van de Wal-Speelgoed (Pas sage), Bastiaan Optiek (Groensvoorde) en reisorgani satie HET. Het spelmateriaal is door Nintendo Nederland BV in bruikleen gegeven. De laatste vermelding is de Aan de Open Waddinxveense Nintendo-kampioenschappen 1997’ kunnen deelnemers uit de hele Goudse regio mee doen. Dit was in de voorgaan- som- wel scoren en kon zo alsnog een ruime overwinning boe ken. Uitslag: 91-75. Topscoor- gelijk op, met dan eens Flyers op voorsprong en dan weer Punch. Toch bleek dat Punch iets makkelijker kon scoren en dat werd Heren 4 fataal. Uitslag: 50-55. Topscoorder: Ton Baan met 18 punten. Meisjes-adspiranten 1 be haalden de eerste overwin ning en wel op Oegstgeest. Vooral in de eerste helft werd er goed gespeeld en wat be langrijk was, ook goed ges coord. Hierin werd de basis gelegd voor een mooie en rui me overwinning. Uitslag 51- 24. Topscoorder: Michelle Kars met 20 punten. Jongens-adspiranten 1 heeft de vorm te pakken. Tegen Westland Stars werd goed ge speeld en dit resulteerde in een mooie overwinning. De eerste helft kon de tegen stander nog redelijk bij blij ven, maar de tweede helft was volledig voor Flyers. Uitslag: 62-43. Topscoorder: Johan Walhout met 25 pun ten. kwam terug tot een 5-6 voor sprong. In deze periode wist alleen Cees Boonstoppel tot scoren te komen. Nadat zowel Gouwestaete als UZSC een strafworp hadden gemist was het Gouwestaete dat de lei ding weer in handen nam in de derde periode. Doelpunten van de uitblinkers Mare Mommers en Wouter Steller zorgden in deze periode voor een 7-6 voorsprong. De laat ste periode moest de beslis sing geven. De spanning was werkelijk weer te snijden in Gouwebad ’de Sniep’. Het pu bliek werd getracteerd op een goede wedstrijd. Marc Faber bracht de stand in de vierde periode op 8-7 door het benut ten van een strafworp. UZSC gaf zich zeker niet gewonnen, ook de Gouwestaete-heren hadden niet meer de kracht om hun voorsprong te vergro ten. In een alles of niets po ging wisten de Utrechtena ren in de laatste 10 seconde een tegendoelpunt te scoren, zij brachten de stand op 8-8. Wederom een punt en hier mee nestelen de Gouwestae- ten-heren zich langzaam maar zeker in de middenmoot van de eerste klasse en lijken de heren de negatieve spiraal van laatste weken te hebben doorbroken. Heren 2 van won met 7-6 van UZSC 2. Een nipte over winning in een uitermate spannende wedstrijd. De pe- riodestanden waren 1-2, 3-2, 4-6 en 7-6. Doelpuntenma kers waren Wilfred Bontje en Mark de Gruijl 2x, Henk van der Linde, Jos van de Dool en Rob van der Meer ieder lx. Ook dames 2 speelde een spannende wedstrijd. Tegen De Zijl-LGB 1 wérd met 5-5 gelijk gespeeld. Hier waren de tussenstanden 1-2, 3-2,4-2 Huizen onder druk. Een door- loopbal van Yvonne Visser trof doel, gevolgd door twee afstandschoten van Ellen ven den Ent. Ondanks het missen van twee strafworpen bleef Korbis aan de goede kant van de score, al kwam Huizen wel weer wat dichterbij (13-14). Afstandsschoten van Yvonne WADDINXVEEN - Korbis-korfbal heeft in de derde klasse van de districtscompetitie een verdiende over winning geboekt in en tegen Huizen. In een aantrekke lijke wedstrijd speelden de Waddinxveners bij vlagen zelfs uitstekend. Met de behaalde 15-20 overwinning blijft Korbis ongeslagen aan kop van de derde klasse. /fitpfniir w pirsooifipfi swviu. est .^te// in december 10% KORTING ten Korbis op een voordelige marge van drie doelpunten. Korbis kwam daarna niet meer in de problemen en in handen. Via doelpunten speelde met uitstekend korf- van Ellen van den Ent, Mark bal de wedstrijd uit. van den Brink en Yvonne Vis ser werd een 1-3 stand be reikt. Een tegentreffer van Huizen werd door Jaco Wine ke voor Korbis beantwoord met een raak afstandschot. Korbis moest toezien hoe Huizen met twee doelpunten weer op gelijke hoogte kwam (4-4). Korbis en Huizen scoor den vervolgens beurtelings, waarbij voor de Waddinxve ners Yvonne Boomers en Mark van den Brink produc- blijft meedraaien, tief waren (6-6). Halverwege de tweede helft wist Korbis het overwicht in de score tot uitdrukking te brengen door twee zuivere afstand-schoten van Jaco Wineke en een doel punt van onder de korf van Yvonne Visser: 6-9. De voorsprong werd door Korbis evenwel weer makke lijk uit handen gegeven. De Noordhollanders slaagden er in om maar liefst vijf keer achter elkaar de korf te vin den, waardoor Korbis tegen een 11-9 achterstand aan keek. Een strafworp en een afstandschot van Jaco Wine ke brachten Korbis net voor de rust weer langszij (11-11). Na de pauze drukte Korbis goed door. Met goedlopende combinaties zette Korbis WADDINXVEEN - Het eerste team van Kwiek-tafelten nis heeft in de Holland West-competitie nipt verloren van Taverzo-2 (Zoetermeer). Door deze nederlaag lijkt de strijd om het kampioenschap afgelopen. Kwiek begon sterk en kwam op een 0-2 voorsprong door overwinningen van Wim van Wageningen en Cees Vos. Daarna kwam Taverzo sterk terug door drie wedstrijden op rij te winnen waaronder het dubbelspel. Vanaf dat moment ging het eigenlijk ge lijk op waardoor de eindstand van 6-4 werd gerealiseerd. Wim van Wageningen won twee singles en zowel Cees Vos als Ronald Verboon won één single. In de tweede klas se promotie boekte Kwiek 2 een sterke 8-2 overwinning op het Goudse Vrienden schaar 8. Rob Kappé speelde erg sterk en won al zijn par tijen, terwijl Henk Bloks en Jacques Brand er ieder twee wonnen. Tevens wonnen Jac ques en Henk het dubbelspel. Door dit resultaat blijft Kwiek volop meedraaien in de top van het klassement. Kwiek 3 won nipt van het Bleiswijkse Combat 2. Het werd 6-4 door twee overwin ningen van Dennis Pronk en Addy de Wit en één overwin ning van Martin Loef. Het dubbelspel was ook voor I WADDINXVEEN - De derde wedstrijd voor de wintercom petitie van de hengelsport- vereniging Waddinxveen HSW werd gevist in de Ring vaart bij Oude Meer. Aanvankelijk werd er slecht gevangen, doch naarmate de morgen verstreek kwam de beet er meer in. Een en ander resulteerde toch nog in een redelijke vangst. De uitslag was als volgt: 1. A. van Leeu wen 9.729 gram, 2. H. Kraan 8.580 gram en 3. M. Reichard 6.280 gram. Afgelopen zater dag begaven de hengelaars zich voor de vierde wedstrijd naar het Aarkanaal. In dit water was de vangst ronduit slecht. De negen deelnemers vingen gezamenlijk slechts 5 kilo witvis. Winnaar werd hier H. KRaan met 1.180 gram. Met dertig gam minder eindigde M. Reichard op de tweede plaats. Derde werd J. van Egdom met 770 gram. Zaterdag 30 november wordt de jaarlijkse St. Nicolaaswed- strijd gehouden. De henge laars wprdt verzocht zich te verzamelen om half acht bij het station Waddinxveen, vanwaar wordt vertrokken naar het viswater. Voor opga ve en verdere informatie, bij voorbeeld over het viswater, kan men terecht bij A. van Leeuwen, tel. 0182-615225. strijd tussen C. de Kogel en L. Coevert (twee ex-jeugd) spelers, waarbij hekkesluiter L. Coevert met de zwarte stukken zijn eerste winstpar- de jaren al het geval bij tij liet noteren. Als laatste binnenkomer het gelijke spel (4-4) van het vlaggeschip WSV 1 tegen Reeuwijk 1, waarbij H. van Woudenberg, B. Jansen en H. Smitskamp als winnaars uit _^X._ X. 1- Negatieve was dat een overwinning zeer reëel bleek, ware het niet, dat E. Philipse alsnog een over- kampioen. Oud-nationaal winning trachtte te forceren, kampioen Loek Beuker zit nu wat helaas door zijn opponent in de organisatie van deze in een nederlaag werd omge- competitie. Nieuw is dat de zet. Voor WSV 1 blijft het de gradatiespook dus nog duide lijk aanwezig. 16 gelijk tegen Trekvogels. G2 verloor net van RWA met 8-10 en G3 verloor maar met 6-7 van Vitesse. Bij de wedstrijd tussen F1 en Nio werden helemaal geen doelpunten gemaakt. El speelde in Bleiswijk tegen Weidevogels met 1-1 gelijk. Cl won met 4-3 van Nieuwer- kerk en dat is een goede pres- j i* rr i i i 1 1 alle teams in actie. Alleen E2, El en C2 spelen thuis vanaf 13.15 uur in sporthal ’de Dreef. De andere teams spe len uit. Philipsploeg naar een 12-6 nederlaag gespeeld en daar mee met lege handen huis waarts gestuurd. De basis van de overwinning werd al in de eerste periode gelegd. Met doelpunten van Sandra Berckenkamp (2x), Wendy de Frankrijker, Mirjam Over dam en Marion van Hooft werd de eerste periode met 5- 0 voor de Waddinxveensen af gesloten. In de tweede perio de leek de ploeg van trainer coach Martin Pronk regelrecht op een enorme stunt aan te sturen toen Wendy de Frankrijker met twee doelpunten voor 7-0 zorgde. Hierna namen de Waddinxveensen wat gas te rug. De bij PSV spelende ex- international Alice Lindhout werd volkonien aan banden gelegd. Desondanks was zij toch degene die de ban wist te breken en voor 7-1 zorgde. In deze periode scoorde voor Gouwestaete Mirjam Over dam 8-2 en wist PSV de pe riode af te sluiten met 8-3. In de derde periode scoorde Astrid Coene 9-3 en vervol gens zorgde Ingrid van Veen voor 10-3 en 11-4. Sandra Berckenkamp scoorde in deze periode 12-4 en daarmee, naar later bleek, het laatste Waddinxveense doelpunt. In de laatste periode kwam Gouwestaete PSV nog tot 12-6. Door dit re sultaat klimt Gouwestaete op naar een gedeelde vijfde plek. De Gouwestaete-heren moes ten afgelopen zaterdag aan treden tegen UZSC uit Utrecht. UZSC staat al jaren bekend als een moeilijke te genstander. Vooral in de aan val heeft UZSC de beschik king over een aantal ’zwaar gewichten’ die regelmatig hun doelpunten scoren. Daar entegen moet gezegd worden dat ook de heren van trainer coach Anton Heiden de laat ste weken de draad weer heb ben opgepakt en de nodige punten hebben behaald. De heren kenden een goede start. Door doelpunten van Marc Faber (2x), Mare Mom mers en Wouter Steller was de stand na de eerste periode 4-2. In de tweede periode be nutten de Utrechtenaren meer kansen en gaven de Gouwestaete-heren zeker niet de kans om hun voor sprong te vergroten. UZSC Het eerste damesteam van Flyers-basketbal. Op de a<hter- p *- Anita van Uiten, Nathalie Gielliet en Nico Vink (sponsorf. Öp Tijdens deze avond worden •■■■-• - - v|er ronden gespeeld. De deelnemers hoeven geen lid te zijn van de vereniging, dus iedereen is van harte wel kom. Na het kaarten is er een prijsuitreiking met leuke prijzen. Hij was bij de jeugdige Moer- kapellenaren - die afgelopen week hun twalfde ronde voor de onderlinge competitie speelden - de enige die een beker won. Bart van Putten werd vijfde. De senioren speelden de tweede ronde van het rapid schaakkampioenschap van Moerkapelle. Alle schakers speelden tenminste drie par tijen. Na twee van de vier speelavonden staat Dick Bac bovenaan, is Wouter Vroegin dewey tweede en Ben van Ge- fen derde. de bestek' WADDINXVEEN - Voor de zesde achtereenvolgende keer worden in Waddinxveen door de Stichting Wijk- werk De Zuidplas de Mario Bros-kampioenschappen gehouden. Deze titelstrijd heeft nu de Open Waddinx veense Nintendo-kampioenschappen 1997. Het eerste damesteam van Flyers-basketbal. Op de achter ste rij van links naar rechts Frank Minnee (trainer-coach). WADDINXVEEN - Vink Verzekeringen en basketbal- vereniging Waddinxveen Flyers hebben de samenwer en 4-4. Doelpuntenmaaksters king op het gebied van sponsoring uitgebreid, waren Marike Moolhuizen 2x, Erika Vlasman, Heike Naast de teamsponsoring van Koglin en Astrid Cornelissen ieder lx. Voor aanstaande za terdag 30 november staan weer spannende wedstrijden op het programma. De bonds- loopt tot 1 juli 2000. teams van Gouwesatete spe len dan uitwedstrijden. Da mes 1 speelt om 13.45 uur te gen OZ&PC 1 in het Twentebad te Hengelo. In de Vorig seizoen verrastten de Poelmeer te Oegstgeest dames al met een vierde speelt heren 1 om 17.30 uur tegen Vivax 1. w10 Nell en Stutterheim i Ridderhof 51 Alphen a/d Rijn Telefoon 0172 44.32.69 1 linnaeusweg 6, 2771 HD Boskoop, fel. (0172} 21 32 68 IxS-v miiiiu vuil viicii, nuiiiuiic wiuiiivi vu ivuu winn idfjuiiauivp de middelste rij van links naar rechts Joianda Geurts, Ymke Troost, Gea Kok en Gabriëlle Kuiier. Zittend van links naar rechts Brigitte Hagen en Mireille Raaphorst. Op de foto ont breken Astrid Scholten en Monique Boudewijns. (Foto: Flyers-Sjaak Noteboom). ar K keukenarchitectuur

Weekblad voor Waddinxveen | 1996 | | pagina 37