Starters adviseren tot aan winkeldeur NIEUW! zoveel zekerheid biedt geen enkele andere beleggingskoopsom Leen Schrijvershof Momidashi-specialist Op hoop van zegen' in De Regenboog op seniorenavond Prijs voor Schuttelaar BV Nieuwe tarieven Watermaatschappij GOUDA/WADDINXVEEN - De aandeelhouders van de NV Watermaatschappij Zuid-Holland Oost (WZHO) - waarvan ook Waddinxveen drinkwater betrekt - heb ben ingestemd met de door de directie en commissaris sen voorgestelde watertarieven voor 1997. VAM DER LOO VERZEKERINGEN Snelheids controles op Noordeinde Negen auto's opengebroken Letsel bij ongevallen Controles op alcohol Inbraken S in huizen Insluipers overlopen Brand gesticht Insluipers overlopen Pakjesavond bij sjoelers Geslaagden B-diploma i PAGINA 11 WOENSDAG 4 DECEMBER 1996 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN Het heropende bedrijf van «uikerwerkenfabriek Schuttelaar BV aan de Kanaaldijk in Wad- het bedrijfsleven met veel HMM voorgelegd ■MOM 'brt est ook voor KEYBOARDS werd een Poolse bestuurder gecontroleerd op alcohol. Hij bleek 1,4 promille alcohol in zijn bloed te hebben. ge schepen de mensen naar zee stuurt. Voor de Schoonhovense to neelvereniging is het een hele uitdaging dit stuk op de plan ken te brengen. De spelers zijn er echter in geslaagd om een overtüigend stuk volksto neel te brengen. Het stuk is de laatste weken in verschillende plaatsen in de omgeving opgevoerd en overal is men zeer enthou siast over het spel. De visserskleding is door de leden zelf gemaakt. Met dit stuk hoopt de culturele com missie een succesvol jaar af te sluiten. starters dan'. ‘Ik heb het de afgelopen Het zijn gepensioneerden uit 1 er varing die er aardigheid in hebben om starters van hun ervaring te laten profiteren. De Goudse Kamer publiceer- M.NEELEMAN Owhistallntiebeclrijf li.v. -WITGOEDSPECIALIST Per 2 december 1996 is ons telefoonnummer gewijzigd in 0182-64 00 90 houdend bent, dan kom je er niet. Heel sterk vond ik ie mand die met relatiegeschen ken de bedrijven af wilde rei zen. Als een marskramer. Ik zag het hem onmiddelijk doen en erin slagen ook'. De derde startersadviseur die hier aanhet woord komt is M.C. Pronk uit Eerbeek (66). Hij is werkzaam geweest in verzekeringsbranche en heeft daar automatisering in het midden- en kleinbedrijf bege leid. ‘Het moeilijkste punt blijft toch wel de financiering. Je kunt voor lelijke verrass ingen komen te staan. Een vrouw die een bureau voor se- cretariaatswerkzaamheden runde, werkte met veel te la- zo veel aan te verdienen'. ‘Na haar overlijden erfde haar zoon de zaak. Hij moest er zijn gezin van onderhou den. De zaak ging binnen de kortste keren failliet. Ik hoor wel eens van het faillisse mentenregister dat starters vooral door schuld van ande ren op de fles gaan. Daar ben ik het dus niet mee eens'. 'Het zit hem meestal in hia ten in de voorbereiding. Mijn advies is dus: maak zo veel gebruik van wat de Kamer heeft aan te bieden, van ons, van het IMK en welke advies instellingen er ook-zijn'. ‘Ook als je een bedrijf over neemt of erft. Van de honderd procent gaat dertig procent na ons gesprek door, 15 procent start echt. De helft hiervan heeft na vijf jaar de doorstart achter de rug. Dat komt overeen met landelijke cijfers'. ‘Een aardig voorbeeld is de startster die een systeem had ontwikkeld om zakenlui bin nen een week een vreemde taal te leren spreken: het za- ken-Engels of -Frans. Je kunt er meerdere talen doen. Het is een gouden zaak geworden'. WADDINXVEEN/GOUDA - De meest uiteenlopende aan komende starters bezoeken de starteradviseurs van de Kamer van Koophandel en Fabrieken voor Midden-Hol- land, waarvan de Waddinx- veense oud-middentsander C. de Bas (72) er tot voor kort één van was. Van fietsenmakers tot bon- bon-bakkers en een uitgetre den pastoor die cursussen geeft aan twijfelende gelovi gen. Bij zo’n tweederde van alle Kamers van Koophandel in ons land is een startersad viseur werkzaam. Gratis en voor niets. buitgemaakt. Aan de Kuyperhoeve vond een inbraak plaats in een be drijfsauto. Hier werd even eens een portier opengebro ken. De buit bestond uit ge reedschap. Op de Kleikade werd uit eenjoedrijfsauto ge- reedsschap gestolen. Dat ge beurde door het forceren van de schuifdeur. Uit een auto op de Sniepweg werd een staaflantaarn gestolen. Hier werd het rubber uit de ach terruit gesneden. Dat is een uitstekende pres tatie. Door de intensieve en zeer zware training is Leen Schrijvershof dé specialist in het verwijderen van kleine deukjes zonder te spuiten, want dat is het resultaat van de speciale Momidashi-tech- niek. Het grote voordeel van Mo- midashi is onder meer de aanzienlijke besparing op de kosten. De reparatie valt voor de klant soms tot vijftig pro cent lager uit dan bij de tradi tionele methode van het her stellen van schade. Daarnaast neemt het schade- herstel veel minder tijd in be slag. De auto is vaak dezelfde dag weer op te halen doordat hij niet opnieuw gesporten hoeft te worden. Dat is voor zowel de klant als de dealer gunstig. De Momidashi-training duur de ruim een halfjaar. Bij Nis san Motor Nederland werd eerst in vijf weken de basis van het uitdeuken aange leerd. “We zijn begonnen met hele kleine deukjes', vertelt Leen Schrijvershof. “Met de specia le stangen met een boiling stoppen. Ik ben nu 72.-Maar er komen nog geregeld men sen aan huis'. ‘De kracht van de startersad viseur ligt in de begeleiding tot aan de winkeldeur, bij wij ze van spreken. Je moet als starter iemand achter de hand hebben om dingen aan Oude, Jan Kersbergen, Guus te kunnen vragen'. Renesse, Trudy van Dam, Teus Visser, Kees van Wijk, Bas Brouwer, Simon de Ou de. Vanavond (woensdag 4 december) om half zeven is er pakjesavond bij de sjoelers. Iedereen gaat met een atten tie naar huis en alle belang stellenden zijn van harte wel kom om een partijtje mee te komen spelen. /f'vori- esi St.-Nicolaas/kerstidee? mensenkennis merk je het gauw genoeg, daarvoor zit je met ze te praten'. ‘Als het te specialistisch wordt, stuur ik ze door naar de Kamer. De Kamer moet de onlangs de ervaringen van ervoor zorgen dat de juiste drie startersadviseurs. Waddinxvener Kees de Bas: ‘Ik ben er in 1990 voor ge vraagd. De Kamer had een man van de praktijk nodig. Nou dat ben ik zeker. Ieder een kent me in Waddinxveen. Ik ben er geboren en getogen, heb mijn hele leven in de aan- nemerij gezeten. Ons familie bedrijf bestaat al 115 jaar. Dagelijks loop ik langs de huizen die grootvader nog ge bouwd heeft'. ‘De basis van het adviseren van starters is de startersbij- eenkomst bij de Kamer van ‘Dat adviseren moet je leren. Je moet met tact, maar wel ondubbelzinnig, kunnen zeg gen: jongen, je moet eerst je vergunningen aanvragen, kom dan bij me terug. Het gaat zo en niet anders'. Wat ik onzin vind, is zo’n vraag: wat zijn uw sterke en zwakke kanten? Daarmee lok je uit dat mensen over zich zelf gaan liegen. Je hebt er niets aan. Met je ervaring en en aan het uiteinde, die bij onze gereedschapset horen, pro beer je de deuk terug te du wen en dat doe je zo voorzich tig en precies dat de lak niet beschadigt'. Na deze basiscursus volgde een periode van een halfjaar van zeer intensieve training bij de dealer om de vaardig heid onder de knie te krijgen. Daarna kwam het afsluiten de examen. Leen- Schrijvershof: ‘Tijdens het examen werden vier deu ken aangewezen uit verschil lende categorieën. Aan het einde van de dag beoordeelde de examencommissie of je de ze naar alle tevredenheid had hersteld. Toen ik hoorde dat ik geslaagd was, was ik erg opgelucht, want ik heb er kei hard voor gewerkt'. Momidashi wordt vooral ge bruikt bij kleine schadegeval len, zoals deukjes die ont staan door het ongelukkig openslaan van de deur op een parkeerplaats, langsrijdende boodschappenkarretjes, een stuiterende bal van spelende kinderen of bijvoorbeeld door een zware hagelbui op de au to. PIANOSTEMMEN EN -REPARATIE ‘Ik pak het wat anders aan dan anderen. Op mijn maan delijks spreekuur werk ik al leen met starters die hun on dernemingsplan helemaal klaar hebben. Dat is een keu ze geweest, de Kamer heeft al zo’n enorm scala aan activi teiten'. ‘Dan nemen we alle aspecten van het onderne men door: is er over alles goed nagedacht? Ik ga op zoek naar de zwakke plekken. In de meeste gevallen is het marktonderzoek het zwakke punt. Inzicht in de concurren- p tie ontbreekt vaak'. ‘Starters denken wel eens: ik ben uniek. Nou, dat is dus niet zo! Of een starter verkondigt: ik streef naar tien procent van de markt! Maar op het hoe heeft hij nog geen antwoord. Aan de kostenparagraaf moet meestal ook nog een en ander bijgeschaafd worden'. ‘Het hangt ook zo ontzettend van de persoon af. Als je te bureaucratisch bent, de klan ten zit af te wachten of terug- WADDINXVEEN - Leen Schrijvershof van Nissan- dealer Auto Baas BV (Zuidelijke Rondweg) heeft de Mo midashi-training van auto-importeur Nissan Motor Ne derland BV met succes afgerond. WADDINXVEEN - Aan De Akker werden vorige week in nacht van maandag op dins dag twee auto’s opengebro ken. De achterruit werd uit de rubbers gesneden. De buit bestond uit 5 dozen sigaren. Uit de andere auto werd niets ontvreemd. Aan de Passage werd van een auto het slot geforceerd. Hier werd een radio-cd-speler meegeno men. Aan de Sniepweg werd epn het slot van een bedrijfsauto geforceerd. Drie koffers met gereedschap werden wegge nomen. Aan het Koningin Wilhelmi- naplein werd een poging tot inbraak gedaan. Er werd ge tracht de voordeur van het pand te forceren. In dezelfde buurt werd vrij dagavond een slot van een auto geforceerd. Het portier werd opengebroken en er ge prijzen. Ze hoefde er niet werd een radio en leren jas WADDINXVEEN - Vrijdag hield de politie tussen 7.20 en 8.40 uur aan het Noordeinde; een snelheidscontrole. Het' aantal passanten was 780. Er' waren 9 overtreders. De hoogst gemeten snelheid was 107 km/u. Eveneens vrijdag, maar nu tussen 13.40 en 14.30 uur, werd opnieuw op het Noor deinde gecontroleerd. Het aantal passanten bedroeg 280. Er waren overtreders 21. De hoogst gemeten snelheid was nu 110 km/u. Op het Nooreinde werd zon dagmiddag tussen 14.20 eïi 14.50 uur een snelheidscon trole gehouden. Het aantal passanten bedroeg 217. Ér waren 21 overtreders. De hoogst gemeten snelheid wa's 118 km/u. WADDINXVEEN - Woens dagochtend 27 november vond op de Kerkweg-Oost-Passage een verkeersongeval plaats.Een 18-jarige Boskoop- se scooterrijdster werd inge haald door een bestelauto met aanhangwagen. Mogelijk heeft zij de aanhanger ge raakt en raakte zij de controle over haar voertuig kwijt. Zij kwam ten val tegen een paal en liep daarbij hoofdletsel op. Dat hoofletsel had voorkomen kunnen worden als zij een val helm had gedragen. Op dezelf de ochtend kwam een 19-jari- ge Boskoopse bromfietser en een 34-jarige Moordrechtse fietser frontaal door onbeken de oorzaak met elkaar in bot sing op de Bredeweg bij het viaduct met rijksweg A12. De bromfietser liep een gebroken been op en de fietser had let sel in het gezicht. Beiden zijn overgebracht naar het Goudse Groene Hart Ziekenhuis. tigheid is aan directeur Joep Schuttelaar van het oor spronkelijk Goudse bedrijf de Candy Kettle Club Award 1996 uitgereikt, een prestigi euze onderscheiding in deze sector. De vooraanstaande rol die suikerwerkenfabriek WADDINXVEEN - Tussen dinsdagavond en woensdag- WADDINXVEEN ochtend vond er een brand- dagavond 9 december stichting plaats in de rooms katholieke basisschool De Re genboog (Jacob Catslaan). Er was een hoop kranten te gen de deur in brand gesto ken. Er is een gat in de deur gebrand, waardoor de school vol rook stond. WADDINXVEEN - Zaterdag middag vond aan de Dreef een alcoholcontrole plaats. WADDINXVEEN - Zondag avond vond een inbraak plaats in een bedrijf aan de Abraham Kroesweg. Tussjgjj kwart over zes en kwart voor acht werd een deur opengfe- broken. De buit bestond uit een telefax. Eveneens zondag was er een inbraak in een woning aan de Hegge winde. Door middel van het openwrikken van een raam werden sieraden ont vreemd. In de nacht van zondag op maandag omstreeks vier uur ’s nachts vond aan de Brede weg een inbraak plaatsin vrachtauto’s. Een deel van de goederen werd overgeladen in een gestolen vrachtauto. De daders zijn vermoedelijk gestoord, waarna alles werd achtergelaten. Aan het Gijs- berterf werd overdag ingebro ken. Men kwam binnen door middel van gaatjes te boren in het kozijn van het keuken raam. In dezelfde buurt is ook ’s avonds in een huis in gebroken. Aan de Akkerwinde vond za terdag een inbraak plaats. Aan de achterzijde van de wo ning werd een raam openge broken. Er werden sieraden ontvreemd. Ingebroken is verder in een woning aan het Machtelderf. Aan de achterzijde van het huis werden gaatjes geboord in het raamkozijn. Meegenomen werden bank-, passen, paspoorten, een rijbe wijs en geld. Aan het Wou-' brechterf is op identieke wij-, ze ingebroken, maar er wordt' niets vermist. Op het Stationsplein is een snoepautomaat opengebro ken. De automaat is bewerkt met een breekvoorwerp. I WADDINXVEEN - Woens dagmiddag werden twee da ders van een insluiping over lopen. Zij waren een kantoor aan de Maarten Schouten straat ingelopen en doorzoch ten een kantoor. De daders werden hierbij overlopen en sloegen op de vlucht. aan de aandeelhouders met de begroting voor 1997 als on derbouwing. Komend jaar zal WZHO uitvoering geven aan projecten waarmee de winca- paciteit wordt vergroot. In Lexmond maken de vorige week officieel in bedrijf ge stelde plaatbeluchters een vergroting van de wincapaci- teit mogelijk met 4 miljoen kubieke meter water op jaar basis. Dit project kan in 1997 worden gerealiseerd. In Langerak gaat WZHO een nieuwe winning ontwikkelen die een omvang heeft van 5 miljoen kubieke meter op jaarbasis. Daarbij wordt ook een onthardingsinstallatie gebouwd. Voor deze projecten is afgelopen zomer door de Raad van State groen licht gegeven. Gezien de forse investeringen voor deze noodzakelijke uit breidingen van de wincapaci- teit, is het wellicht noodzake lijk om andere projecten wat in de tijd naar achteren te schuiven. Voorbeelden daar van zijn installaties voor het waterbesparende spelwater- hergebruik en de onthar dingsinstallatie in Bergam bacht. Een belangrijk onderdeel van de activiteiten voor het ko mend jaar vormen de onder zoeken die door WZHO wor den gedaan om het zuive ringsproces te verbeteren. Om deze onderzoeken beter te beheersen is een meerjaren onderzoeksprogramma opge steld en in uitvoering geno men. Op dit moment lopen onderzoeken naar de win nings- en zuiveringstechniek diepinfiltratie en naar andere vormen van beluchting, de eerste zuiveringsstap van het grondwater dat WZHO wint. WADDINXVEEN - Woens; dagmiddag werden twee da ders van een insluiping over lopen. Zij waren een kantoor aan de Maarten Schouten straat ingelopen en doorzocht ten een kantoor. De daders werden hierbij overlopen erf sloegen op de vlucht. Schuttelaar BV inneemt in de branche is op die manier on derstreept door een interna tionaal gezelschap, van pro ducenten van machines voor de zoetwarenindustrie in Eu ropa, de zogenoemde Europe an Candy Kettle Club. WADDINXVEEN - De prij zen bij de Waddinxveense sjoelers (Alberdingk Thijm- Koophandel. Dat is de laagste laan) zijn gegaan naar Dirk drempel. De volgende, een af- Jan Drunen, Frans Bouw- spraak met mij, is dan niet zo meester, Dick Dros, Henk hoog meer, voor de serieuze van Beek, Bas Koppenaal, starters dan'. Gerard Vos, Mien Renesse, ‘Ik heb het de afgelopen zes Adrie Faas, Sjaan Faay, Wim jaar met volle overgave ge- Slingerland jr., Dirk Faas, daan. Maar je moet een keer Cor van Gils, Otto Supusepa, Maike Girdhari, John van Essen, John Janssen, Alex Supusepa, Henry ten Zijthof, David Sinnema, Dick Es- veldt. In de tweede ronde gingen de prijzen naar Cor Faay, Jan Olie, Cor Kersbergen, Ben de De prijs per kubieke meter, ofwel 1.000 liter drinkwater, wordt ƒ2,77, een verhoging met 2 cent. Op de vastrecht- bedragen is een inflatiecor rectie van 2% toegepast. Het vastrecht voor huishou dens bedraagt volgend jaar ƒ91,14 per jaar. Een gemid deld huishouden zal op jaar basis ongeveer ƒ5,- meer gaan betalen voor het drink water. Directie en commissarissen van WZHO hebben de nieuwe watertarieven WADDINXVEEN - In het Gouwebad ’de Sniep’ (Sniep weg) is op dinsdag 26 novem ber weer gezwommen voor het B-diploma. De beoorde lingscommissie bestond uit W. van Minnen, C. Slagter en Erwin Arnold. Ér waren deze keer 29 kandidaatjes die al len zijn geslaagd. De namen van de kinderen die hun diploma gehaald heb ben zijn Britt van Heiningen, Marloes van Strien, Jac queline de Ruig, Colin John Geluk, Remco Oosterom, Marten de Vries, Tom Mon ster, Robbert Groenendijk, Katinka de Graaf, Anouschka van Asch, Christiaan Porten gen, Suzan van Nierop, Jorin Bonefaas, Olaf Zwaard, Den nis Hoogendoom, Jessie Mar tens, Paul Oost Indie, Hinry Rijploeg, Daan Mansveld, Nick Broer, Dennis van Rijn, Corne Anceaux, Pauline Wijs, Lequeen Samoestaman, Samuel Haver, Robbert Dold, Romy Langbein, Michiel Rit- sema en Taco Postma. WADDINXVEEN - Vorige week vrijdag 29 november is de vernieuwde en uitgebreide suikerwerkenfabriek Schut telaar BV aan de Kanaaldijk in Waddinxveen-Zuid offi cieel heropend. Tijdens deze openingsplech-. dinxveen-Zuid. (Foto: Sjaak Noteboom). Leen Schrijvershof van Auto Baas BV ontvangt het Momid- ashi-certificaat uit handen van een medewerker van Nissan Motor Nederland BV. (Foto: Auto Baas BV). De vertrokken 72-jarige Waddinxveense startersad viseur Kees de Bas. Maan- °m acht uur houdt de culturele commissie van de Stichting Waddinxveens Welzijnswerk (SWW) in het Anne Frank- centrum (Jan van Bijnenpad) de laatste culturele avond voor senioren van dit jaar. Op deze bijzondere avond - die toegankelijk is tegen bet aling van drie gulden - zal de toneelvereniging ’Arto Post Laboro’ uit Schoonhoven het ontroerende en meeslepende stuk ’Op hoop van zegen’ Her man Heijermans opvoeren. Dit volkstoneelstuk, dat ook verschillende keren op de te- Van de politie moesten 66 be- levisie is uitgezonden, speelt stuurders blazen. Er waren zich af in het gezin van de vis- géén overtreders. sersvrouw Kniertje. Zaterdagavond werd een 27- In dit stuk wordt door Her- jarige man uit Benthuizen man Heijermans de strijd bekeurd wegens het rijden van het proletariaat aan de onder invloed op de Noordka- orde gesteld. De strijd van de de. Het promillage bedroeg bezittende klasse contra de 0,9. arme man. Zondagmorgen rond vier uur De opstandige zoon Geert van vissersweduwe Kniertje, die net uit het gevang is, gaat in tegen de tirannieke reder Bos, die met niet-zeewaardi- ■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■Hl gang van zaken gevolgd wordt. Want het is een econo misch belang dat er gezonde bedrijven komen'. 'Zoals die fietsenmaker. Tot drie keer toe had hij een pandje op het oog, maar het ketste telkens af. Hij komt bij mij met de vraag, wat moet ik nu? Ik heb hem een en ander over huurcontracten verteld. Dat je beter eerst voor twee jaar kunt tekenen dan voor vijf. ‘Nu draait zijn zaak als een tierelier. Hij heeft op mijn advies Jan Jansen bij de opening gehaald. Het barstte er van het volk. Kijk, zo maak je jezelf goed bekend'. Ir. J.M. Smit (69) uit Leer- sum, die carrière heeft ge maakt bij het chemieconcern- DSM en daar als directeur van de kunstmestdochter geëindigd, is een andere star tersadviseur. 7 PIANO-ACCESSOIRES 60% Noordeinde 229, 2771 WN BOSKOOP Tel.: 0172 - 213715 Dit aanbod is tijdelijk en beperkt! Stel dus niet uit, maar neem snel contact met ons op en vraag informatie. Jaar 1 Jaar 2 Jaar 3 Jaar 4 Jaar 5 Fictief voorbeeld A cceleratieKoopsom. Resultaat Acceleratie Koopsom OOK NOG EEN GEGARANDEERD EINDBEDRAG. Met een Acceleratie-Koopsompolis waagt U geen gokje, want U weet vooraf waar U minimaal op kunt rekenen: - Allereerst vertrouwt U Uw koopsom aan een gerenommeerde maatschappij toe. - Vervolgens garandeert de maatschappij ten minste 90% van Uw koopsom op de einddatum. - Tot slot worden tussentijds behaalde stijgingen op de einddatum uitgekeerd, daarvan krijgt U jaarlijks een overzicht. DALINGEN TELLEN DUS NIET MEE. Indien de AEX-index tussentijds onder de aanvangshoogte zakt, wordt het rendement n.l. op O gesteld zodat bij herstel van de koersen niet eerst een verlies moet worden goedgemaakt. Zie hiernaast het fictieve voorbeeld. U profiteert dus optimaal van een volgende stijging! ALLEEN DE KOERSSTIJGING TELT. Jaarlijks wordt het rendement van Uw koopsom bepaald door de stijging van AEX-index te meten. Deze index geeft het gewogen gemiddelde weer van de koersen van de 25 belangrijkste aan de Amsterdamse Effectenbeurs genoteerde bedrijven. Deze stijging wordt voor U veiliggesteld en tevens gegarandeerd voor de einduitkering. Latere dalingen worden zoals algemeen gebruikelijk niet hiermede verrekend! Behaald tussentijds rendement kunt U niet verspelen! +20% -10% +30% - 5% 10% +20% 0% +30% 0% 10% Kerkweg Oost 183 - 2741 HD Waddinxveen Jaarlijkse AEX-stijging- ■'l' 'z v J. MET DE ACCELERATIE-KOOPSOMPOLIS HEEFT U GEEN KOERSDALING TE VREZEN Totaal Stel u had m deze periode voor 10 000,- m de AcceferatieKoopsom meegedaan, dan was die inleg na 5 jaar aangegroeid tot 14.400,- namelijk: 9.000,- x 60% x 100% 9 000,- 14 400.-. Ofwel, garantiebedrag x stijging x accelerator garantiebedrag ‘Gebaseerd op het gemiddelde van de laatste 3 maanden van elk jaar. Profiteren van een lange looptijd. 5 jaar: 100% van de vastgelegde koerswinst 10 jaar: 105% van de vastgelegde koerswinst 1 5 jaar: 115% van de vastgelegde koerswinst 20 jaar 1 20% van de vastgelegde koerswinst "O \LE OR IICI TERNATIONALE •□STRIJD VOOR ^AN TECHNICI WjRNAnONALE WEDSTRIJD VOOR NISSAN TECHNICI WEDSTRIJD1 NISSAN TEU WtailOfWAM YOKOHAMA IAP1 OKTOBHt

Weekblad voor Waddinxveen | 1996 | | pagina 11