De Klup zoekt vrijwilligers Heineken Cooltap bij slijterij Van Eeuwen Startersavond bij Goudse Kamer GOUDA/WADDINXVEEN - In het vergadercentrum van de Kamer van Koophandel en Fabrieken voor Middèn- Holland aan de Burgemeester Van Reenensringel in Gouda wordt woensdagavond 11 december om zeven uur een informatie-avond gehouden voor startende on dernemers. r 1 December muziekmaand Martin Mans Naaldhakken Kerstkaasshow Van De Kaasplank Hervormden bijRTW-radio Zaalwinst Korbis-jeugd Koffie-ochtend in Zevenhuizen Be Fair-voetbal haalt 200 ton oud papier op Kinderdisco in De Paddestoel Expositie Kunstkring Ontmoetingsdienst baptistengemeente Kerstmiddag De Gouwebloem TV21 stopt experiment Eerste trekking Luifelbaan- Video-avond borstvoeding Themadienst Disco dj-Ed groot succes Daders zijn nog onbekend Groenw de bosrand en -fie/A in december i tot De groep mensen die in 1985 27.000 kilo en verleden jaar 165.930 kilo oude kranten ophaalden rijden twee keer per week met een vrachtwa gentje door Waddinxveen en hebben een container op het Be Fair-terrein staan waar men de oude kranten kan in leveren. Klup Waddinxveen zoekt nog twee fijne vrijwillig(st)ers om eens in de twee weken op zondagmiddag clubactivitei- ten te begeleiden. Deze club is bedoeld voor deelnemers uit Waddinxveen die iedere clubmiddag weer iets anders Het apparaat is licht van ge wicht en voorzien van een professionele tapkraan. Een handige lekbak en een spoel- set voor de glazen worden eveneens meegeleverd. PIANO’S ‘VLEUGELS WADDINXVEEN - Gulle Bottelier Van Eeuwen in het winkelcentrum Luifelbaan (Brederolaan) heeft de nieuwste thuistap, de Heineken Cooltap, exclusief in huis. F WADDINXVEEN - De decembermaand is steevast een maand van veel muziek. Zo ook voor de Waddinxveense dirigent, organist en pianist Martin Mans (Koningin Wilhelminaplein). In deze laatste maand van het jaar is de Waddinxvener diverse malen te horen met het chris telijk mannenkoor De Gouwestern en in vele andere kerstconcerten. zellig avondje of een feestelij ke familiebijeenkomst zoekt men meer en meer naar iets bijzonders. ‘Het lijkt trouwens wel‘, zo vervolgt de Waddinxveense kaasvrouw, ‘dat Waddinx veen steeds meer fijnproevers gaat tellen, die met kaas op avontuur willen gaan. Want dat is eigenlijk het boeiende, om met de vele soorten kaas die er zijn steeds nieuwe ont dekkingen te doen‘. ‘Er is altijd wel een reden om een feestje te bouwen, bij voorbeeld een verjaardag, een jubileum, een reünie1, weet het slijterspaar Marjan en Gert Jan van Eeuwen. ‘Een lekker gekoeld biertje hoort daar natuurlijk bij1. Met de nieuwe Heineken Cooltap, die alleen bij Van Eeeuwen gehuurd kan wor den, kan iedereen thuis zijn eigen pilsje tappen. Het voor koelen van het fust is overbo dig door de ingebouwde snel- koeler. Zo kan men binnen een kwartier een lekker koel biertje serveren. Het installeren is zeer een voudig: de stekker in het stopcontact en een tien liter- fust aansluiten. De druk en de tapsnelheid zijn automa tisch ingesteld en het kool zuur sluit zichzelf aan. WADDINXVEEN - De re sultaten van de op zater dag 30 november gehou den eerste trekking van de eindejaarsloterij van het winkelcentrum Lui felbaan zijn als volgt: 1. lotnr. 799 blauw De Bas; 2. lotnr. 265 blauw Jolijn; 3. lotnr. 42 rose Garant- Post; 4. lotnr. 713 blauw Witte Vleeshal; 5. lotiir. 120 blauw Van Eeuwen; 6. lotnr. 259 blauw As- scherman; 7. lotnr. 3 blauw Rebel Goudsmid; 8. lotnr. 94 blauw Kaas plank; 9. lotnr. 328 oranje Garant; 10. lotnr. 694 blauw Hoodie Faunaland. De Klup zoekt bij verschil lende clubactiviteiten nog enkele enthousiaste vrijwilli- tersactiviteiten) zoekt gezel lige vrijwilligers, die deelne mers eens in de twee weken individueel willen begelei den, door bijvoorbeeld een deelnemer thuis te bezoeken of samen een activiteit bui tenshuis te ondernemen. De kinderclub is op zoek naar een pittige begeleid(st)er om deze en thousiaste groep te begelei den. Tijdens deze woensdag middag vindt er een scala van activiteiten plaats, van spelletjes, knutselen playbacken en koken. De vrijdagavondsoos brengt programma- en disco-avon- den voor deelnemers vanaf achttien jaar. De soosvrijwil- ligers zoeken enthousiaste collega’s. Gezaagde bomen vanaf ƒ10,- Volop kerstartikelen wordt een aantrekkelijk pro gramma gebracht. De trompettisten André Heu velman en Simon Wieringa werken mee. Martin Mans en Martin Zonnenberg bespelen afwisselend het monumenta le Kam-orgel. Arjan Breukhoven is dirigent van drie grote mannenkoren in de regio Rotterdam. Op maandagavond 23 december om acht uur dirigeert hij een van zijn koren in de Her vormde Kerk te Bleiswijk met Martin Mans als begelei der aan het orgel. De vleugel wordt bespeelt door Piet Vlie- genthart. Yta van der Zwaag de Kerk te Ede door Martin De Klup is na 25 jaar een be langrijk onderdeel geworden in het leven van vele mensen met een verstandelijke han dicap in Gouda en omstre ken. De Klup staat voor ontspan ning en plezier. Een plek waar je vrienden kunt ma ken en je hobby kunt uitoefe nen of gewoon heerlijk kunt genieten van de aanwezig heid van anderen. Wekelijks komen gemiddeld ruim 450 verstandelijk ge handicapten naar verschil lende clubs om te sporten, deel te nemen aan spelactivi teiten, naar hun sociëteit te gaan of om mee te doen aan een cursus. De meeste activiteiten zijn wekelijks terugkerende clubs, die in de avonduren, het weekeinde en soms over dag, gehouden worden. Deze clubs bestaan alleen bij het feit dat er zoveel enthousias te vrijwilligers zijn, die zich inzetten bij het voorbereiden en begeleiden van deze acti viteiten. s stanties, waaronder de NO- vAA (Nederlandse Orde van Accountants-Administratie- cohsulenten), IMK (Instituut Midden- en Kleinbedrijf) de ABN AMRO, de Generale Bank, de ING Bank, de Rabo bank, de VSB Bank en de Be lastingdienst. Een gratis toegangsbewijs voor de startersavond is ver krijgbaar bij de Goudse Ka mer van Koophandel, Burge meester Van Reenensingel 101, tel. 0182-569167. 10% KORTING Mans en Noortje van Middel koop. De Gouwestem zingt op Tweede Kerstdag vanaf half zes ’s middags in de Rotter damse Doelen tijdens het Schipperskerstfeest. Dit is het vijfde optreden van het Waddinxveense mannenkoor in de decembermaand. Het grote Doelenorgel wordt af wisselend bespeelt door Mar- gers. Het TAKT (thuiszit- tin Zonnenberg en Martin Mans. en Kunst kerstbomen 59,50 WADDINXVEEN - De weke lijks kerkuitzending van de- cale RTW-radio wordt ko mende zondagmorgen 8 de cember van negen tot twaalf uur verzorgd door de Cen traal Hervormde Gemeente. Om negen uur is er het be kende kinderprogramma. Om half tien wordt er overgescha keld naar de Bethelkerk (Bil- derdijklaan) voor een rechtst reekse uitzending van de kerkdienst met als voorgan ger ds. C.D. Zonnenberg. Na de kerkdienst kunnên de luisteraard genieten van hoogtepunten uit de Messiah van de componist Handel. WADDINXVEEN - De jeugd van Korbis-korfbal doet het goed in de zaalcompetitie, waarvoor inmiddels ieder team één of meerdere wed strijden speelde. Vooral de B-jeugd pakte pun ten. Zowel BI als B2 wonnen hun wedstrijden. BI met 12-5 van Het Zuiden en B2 met 11- 4 van Overkanters. B3 was vrij, maar won de eerste twee wedstrijden reeds en staat in hun groep bovenaan in hun groep. Bij de welpen was het zeer spannend bij de wedstrijd van Gl. Zij speelden met 16- 16 gelijk tegen Trekvogels. G2 verloor net van RWA met 8-10 en G3 verloor maar met 6-7 van Vitesse. Bij de wedstrijd tussen F1 en Nio werden helemaal geen doelpunten gemaakt. El speelde in Bleiswijk tegen Weidevogels met 1-1 gelij?. Cl won met 4-3 van Nieuwer- kerk en dat is een goede pres tatie. ZEVENHUIZEN - Donder dagmorgen 12 december van half tien tot elf uur wordt er een koffie-ochtend gehouden in het Hervormd Centrum aan de Dorpsstraat in Zeven huizen. Voor de aanwezigen spreekt dan Heleen Bénard. Het thema is ’Komst en we derkomst’. Het doel van de ochtend - een initiatief van verschillendekerken in Oud- Verlaat, Zevenhuizen en Moerkapelle - is elkaar te be moedigen en op te bouwen in het geloof. Er is kinderop vang aanwezig. Met de opbrengst, die door de subsidie van de gemeente Waddinxveen wordt behaald, worden elk jaar tal van actvi- teiten voor de jonge voetbal lertjes georganiseerd. In 1993 ontvingen zij uit han den van toenmalig wethou der Karei van Soest als eer ste de milieü-prijs van de ge meente Waddinxveen voor deze holiby. Het mannenkoor heeft dit jaar muzikale medewerking van de uit Waddinxveen af komstige sopraan Riet den Hertog, de panfluitistes Noortje van Middelkoop en Liselotte Fennema en orga- nist-pianist Ben Kramer uit Boskoop. Leger des Heils-ma- joor Alida Boshardt zal dit jaar wederom aanwezig zijn voor het houden van een kersttoespraak. Het concert is voor een ieder vrij toegan kelijk. Bestuur en dirigent re kenen wederom op een volle Ontmoetingskerk. Het derde kerstconcert van De Gouwestem is in de Grote Kerk van Dordrecht op zater dagavond 21 december om acht uur. Samen met het 350 leden tellende gemengde kkoor Praise Him onder lei- GOUDA/WADDINXVEEN - De Klup, Stichting voor Ge specialiseerd Vormings- en Ontspanningswerk Gouda en omstreken die ook in Waddinxveen (Het Zuidhonk) actief is, houdt dagelijks vrijetijdsactiviteiten voor mensen met een verstandelijke handicap. Daarvoor is men op zoek naar nieuwe vrijwilligers. fijnproevers telt die zich graag laten informeren over de vele mogelijkheden die er met kaasspecialiteiten zijn, zoals kaasfondue en raclet ten. Niet alleen wordt het kaasplateau steeds meer een vast onderdeel van een fees telijk menu, ook voor een ge- Het wijkgebouw was omge bouwd tot een echte disco theek en er was een spectacu laire licht- en lasershow. WADDINXVEEN - De oud- papier-commissie van Be Fair-voetbal (Warnaarplant- soen) gaat dit jaar meer dan 200 ton oude kranten opha len. ‘Dezer dagen hebben wij deze record-hoeveelheid bereikt. Weer een hoogtepunt in de 15 jaar dat we nu kranten opha len voor de jeugd van Be Fair1, aldus B. Nap. Steeds weer blijkt dat een goede voorbereiding voor het zelfstandig ondernemerschap een dringende noodzaak is. De Kamer van Koophandel organiseert daarom in sa menwerking met het Insti tuut Midden- en Kleinbedrijf viermaal per jaar éen infor matie-avond voor mensen die met het idee rondlopen om voor zichzelf te beginnen. De avond wordt geopend door KvK-secretaris mr. M.J. van den Berg. Eén van de spre kers is de Waddinxvener G. van Ringelenstein over een grondige voorbereiding. Op het programma staat ver der een interview met onder nemers die 1 a 1,5 jaar gele den een eigen bedrijf zijn ge start. Er wordt daarin aandacht ge schonken aan het onderne mingsplan, ondernemings vormen en vestigingswetten en er is uitgebreid gelegen heid tot het stellen van vra gen aan een forum van des kundigen, onder wie de Wad dinxveense voorzitter van de Ondernemers Vereniging Waddinxveen (OVW). Eveneens kan informatie worden verkregen bij stands van diverse voorlichtende in- WADDINXVEEN - Vrijdag avond 6 december van zeven tot negen uur is er in het wijkgebouw De Paddstoel (Lijsterbesstraat) voor het eerst een kinderdisco voor kinderen van 7-11 jaar. De entree is ƒ1,50. De muziek is in handen van de Waddinx veense drive-in-discotheek The Flying Dutchman met dj WADDINXVEEN - Deze maand december exposeren 29 leden van de Waddinx veense Kunstkring onder het motto ’De natuur’ in het Openbare Bibliotheek Wad dinxveen (Van Mecklenburg Schwerinlaan). Er zijn 48 werkstukken te zien, die sterk verschillen, maar stuk voor stuk boeien en getuigen van vakman schap en artistiek gevoel. Er wordt werk getoond van Trix Brouwer, Will Borst, Dick Delissen, Annie van den Dol, Joke Dijkhuizen, A. Er- kelens, Wil Erath, Ina Faay, Janine Foppes, Co Gerts, Nel Geluk, Jan Groenewegen, Co by Hensen, T. de Heer, Leny Hoos Visser, Peet Jongsma, Nel Kardol, Corrie den Otter, Marianne v.d. Laan, Sijgje van Noord, Janny Stegeman, Marian Slotboom, Lies van Straalen, Truus van Wijk, Ans Wekking, Else Waarts, Neel van Oosten en Ria Ma ertens. WADDINXVEEN - Zondag avond 8 december om half ze ven wordt er in het centrum voor kunstzinnige vorming Kreater (Kerkstraat) weer een ontmoetingsdienst ge houden van de baptistenge meente Ichthus te Waddinx veen. Spreker is C. Vos. Tijdens de dienst is er ruime gelegenheid tot samenzang met muzikale begeleiding van een combo. Omdat de sa menstelling van het combo ie dere keer een verrassing is zijn de diensten ook afwisse lend. WADDINXVEEN - De Gou webloem houdt de jaarlijkse kerstmiddag donderdag 19 december van drie tot zeven uur in het Anne Frank-cen- trum (Jan van Bijnenpad). Aan de viering, waarin de ge bruikelijke- broodmaaltijd is begrepen, nemen deel ds. A.W. van der Plas, organist L. Muilwijk en de zanger Pe ter Kits met begeleiding van Peter Burger. GOUDA/WADDINXVEEN - TV21 is gestopt met de uit zending van een experimen teel Nederlands spelletjeska- naal. Sinds mei van dit jaar werd TV21 uitgezonden op kanaal 12 van het REKAM- kabeltelevisienet, dat in Waddinxveen aan de Bloe- mendaalseweg is te ontvan gen. De vrijgekomen tijd wordt nu gevuld met een fre- quentie-overzicht van het ka beltelevisienet. Het program ma van TV21 was interactief en werd locaal verzorgd. en (piano en keyboard) BLADMUZIEK en Kees Alers bespelen de ho bo en de fluit. Het traditionele Rijnmond Kerstappel in de Grote Kerk te Maassluis onder leiding van dominee P. Vermaat trekt jaarlijks vele bezoekers. Op kerstavond 24 december om zeven uur zal Martin Mans deze bijeenkomst oplui steren met zijn orgelspel. Aansluitend is de jaarlijkse kerstnachtdienst in de Bree- pleinkerk te Rotterdam om half elf. Vrijdagavond 6 december om acht bespeelt Martin Mans het grote orgel in de Nieuwe Kerk te Katwijk aan Zee. Hij geeft daar een concert met Li selotte Fennema en Noortje van Middelkoop, die beiden de panfluit bespelen. Zaterdagavond 7 december om acht uur is Martin Mans organist bij een groot samen gesteld koor onder leiding van Martin Zonnenberg in de Grote Kerk te Gorinchem. Dit concert bestaat in hoofdzaak uit koor- en samenzang. In de Cunerakerk te Rhenen dirigeert Martin Mans woensdagavond 11 december om acht uur ’zijn’ gemengde koor Immanuel tijdens het traditionele adventsconcert. Aan dit concert werken te vens mee Kees Alers (fluit), Martin Zonnenberg (vleugel), ding van Martin Zonnenberg en Bert Elbertsen (orgel). Do minee J. Vermaat uit Maas sluis verzorgt een meditatie. Het Christelijk Streekman- nenkoor Noord-West Veluwe onder leiding van Martin Mans geeft op donderdag avond 12 december om acht uur een concert in de Gerefor meerde Kruiskerk te Nijkerk. Tijdens deze avond bespeelt Boskoper Ben Kramer de vleugel en Yta van der Zwaag de hobo. Veel muziekliefhebbers uit de regio Waddinxveen hebben inmiddels de weg gevonden naar de Breepleinkerk te Rot- terdam-Feyenoord. Organist Martin Mans is vaste bespe ler van het monumentale or gel in deze kerk. Vrijdagavond 13 december om acht uur geeft hij in deze kerk een concert in samen werking met de harpiste An- ke Anderson en de panfluitis te Noortje van Middelkoop. Het belooft een schitterende instrumentale avond te wor den. Zaterdagavond 14 december om acht uur geeft de Wad dinxvener het tweede concert met het Streekmannenkoor Noord-West Veluwe in de Hervormde Kerk te Nijker- kerveen. Zondagmiddag 15 december om vijf uur. is er een kerst? zangdienst in de Breeplein kerk te Rotterdam. Het Hille- gersbergs Christelijk Man nenkoor onder leiding van Aijan Breukhoven geeft acte de presence. Martin Mans be speelt het orgel. Het Christelijk Waddinx- veens Mannenkoor De Gou westem bestaat inmiddels uit zo’n honderdtwintig leden. Maandagavond 16 december om acht uur geven de Wad dinxveense mannen hun eer ste kerstconcert in de Oude Kerk te Ede, samen met het gemengde koro Immanuel uit Rhenen. Martin Mans is diri gent van beide koren en Bert Elbertsen is de begeleider van koor- en samenzang aan het orgel. Het mannenkoor Con Forza uit Woerden geeft dit jaar twee kerstconcerten in de re gio. Op dinsdagavond 17 de cember in de Hervormde Kerk te Bodegraven en op woensdagavond 18 december in de Sint Janskerk te Gouda. Voor dit laatste concert heeft het koor een gastkoor uitge nodigd. Con Forza uit Woerden zal samen optreden met het mannenkoor Salvatori uit Nunspeet. In totaal zullen tweehonderd mannen voor u zingen. Verder werken mee i Henk Dijkhuizen (bariton), Herman en Henk-Jan Drost (trompet) en Wim de Penning (orgel). De muzikale leiding is in handen van Martin Mans. Ds. Joz. de Koeyer uit Baarn zal een kerstmeditatie verzorgen. De jaarlijkse volkskerstzang van de Evangelische Omroep in de Oude Kerk te Amster dam wordt door velen be zocht. Dit jaar zal Martin Mans de massale samenzang begeleiden, met ondersteu ning van een muziekkorps van het Leger des Heils. De tv-uitzendingen van deze volkskerstzang zijn op kerst avond 24 december en Eerste Kerstdag ’s morgens om tien uur. De tv-opname vangt aan om kwart voor acht. In de Waddinxveense Ont moetingskerk geeft mannen koor De Gouwestem vrijdag avond 20 december om acht uur haar traditionele kerst concert. Het Christelijk Waddinx- veens Mannenkoor De Gou westem zal tijdens deze sfeer volle dienst graag gehoorde kerstliederen zingen. Martjn Mans dirigeert en Ben Kra mer speelt op het Fonteyn en Gaal-orgel. Op Tweede Kerstdag is ’s middags om drie uur een or- gel-panfluitconcert in de Ou- willen ondernemen. De zondagmiddagclub is een club waar deelnemers op zondagmiddag zelf mede het programma samenstellen, van kaarten tot playbacken. Deze gezellige club is op zoek naar een evenzo gezellige vrijwilliger. Mensen die geïnteresseerd zijn om in één van boven staande clubs vrijwilligers werk te gaan doen of meer informatie willen hebben over het werk van De Klup, kunnen contact opnemen met De Klup, Bloemendaal- seweg 68, Gouda, tel. 0182- 527566 (tijdens kantooru ren). WADDINXVEEN - De maandelijkse informatie avond over borstvoeding van La Leche Leaque is donderdagavond 12 de cember van acht tot tien uur bij Anneke de Vos, Staringlaan 7a in Wad dinxveen. Baby’s kunnen warden meegenomen. Op deze avond zal de vi deoband ’Borstvoeding, de beste start’ vertoond worden. In deze opname is op allerlei vragen over borstvoeding een ant woord te vinden. Onder werpen die aan de orde komen zijn aanleggen, stuwing, slaperige baby’s, te weinig melk, verschil lende manieren van afkol ven en baby’s eerste hap jes. Voor nadere informatie, telefonische hulpverle ning of verhuur van een electrisch kolfapparaat kan men terecht bij Riet s Boef, tel. 0182-395225. WADDINXVEEN - Zondag morgen 8 december om half tien zal er in alle vier kerken van de Centraal Hervormde Gemeente (Brugkerk, De Hoeksteen, Bethelkerk en Rehobothschool) een thema dienst gehouden worden. Het thema is Vol verwachting’. Na afloop van de dienst is er gelegenheid tot koffie drin ken en napraten. WADDINXVEEN - Maan dagavond 9 december van half acht tot half tien wordt er weer een kerstkaasshow gehouden bij de kaasspeciaal- zaak Van De Kaasplank (winkelcentrum Luifelbaan), waar niet gekocht maar ge proefd kan worden. Bloe- menshop Jolijn verzorgt de kerststukjes. Volgens Riet Brouwer was vorig jaar al overduidelijk ge bleken dat Waddinxveen veel WADDINXVEEN - De extra disco-avond van vrijdagavond in het wijkgebouw De Padde stoel (Lijsterbesstraat) omdat dj Ed 10 jaar disc-jockey was is een groot succes geworden. Zo’n tachtig bezoekers kwa men op deze extra disco- avond af. De gewonnen prijzen moeten voor woensdag 15 januari bij Speelgoed De Das zijn afgehaald. Er volgen nog twee trekkin gen op zaterdag 21 en dinsdag 31 december 1996. WADDINXVEEN - Het is bij de politie nog steeds onbe kend wie voor de tweede keer vernielingen heeft aangericht op de begraafplaatsen in Waddinxveen. Zoals bericht bikten onbeken den kruisjes af van negen graven op de begraafplaats aan de Alberdingk Thijm- laan. De gemeente overweegt de graven te gaan beveiligen. Eerder gooiden onbekenden vijf grafzerken omver en werd er één vernield. In oktober vorig jaar werden op de begraafplaats aan de Kerkweg-West ongeveer twintig willekeurige grafzer ken omver getrokken. De po litie arresteerde in verband daarmee een 15- en een 17-ja- rig meisje uit Boskoop en een 13-jarig meisje uit Gouda. Zij bekenden uit baldadigheid eerder graven in Gouda, Ha- zerswoude-Dorp en Boskoop te hebben vernield. PAGINA 15 pianist Martin Naam: Adres: U kunt natuurlijk ook bellen’ De Cooltap wordt in de winkel van Gulle Bottelier Van Eeu- S Pak nude tele foon! wen (Luifelbaan) overhandigd aan Marjan en Gert Jan van Eeuwen. (Foto. Van Eeeuwen). Hei huidige gunstige economische klimaat en de lage rente maken het nu extra interessant geld te lenen! Om bijvoorbeeld een prachtige reis naar Bali tc maken, een garage aan het huis te bouwen of omdat nét maar dat is natuurlijk minder leuk - uw wasmachine de geest heeft gegeven. U zult versteld staan van de gunstige voorwaarden voor een persoonlijke lening, een verhoging van de hypotheek of een doorlopend krediet. Daarbij geven wij - zolang de voorraad strekt - een prachtige, zeer handzame GSM-telefoon cadeau (in combinatie met een GSM Libertel abonnement). Kunt u gelijk bellen met uw reisbureau of wasmachine-leverancier. b K PC/Plaats Telefoon: O V i r WOENSDAG 4 DECEMBER 1996 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN Zuidplaslaan 19 - Waddinxveen Telefoon: (0182) 64 54 54 Naaldbomen hakken? Dat raden we u sterk af. Een mooie boom koopt u toch gewoon bij GroenRijk? Een prachtige kunstkerstboom is natuurlijk ook een prima oplossing... Naast echte kerstbomen verkopen wij ook prachtige Kasteel ijzer kelk Sfeerverlichting jdjkj van draadwerk. KJ. Elegant vorm- tgPyStgF gegeven op trad>- tonele vaas vormen. Zeer stijlvol Skimmia Bolvormige struik met glanzend,^ donkergroen blad Z/J Bloeit wtrose in apnl/mei. Tijdens de wintermaanden gBr jS&r iw- rodetrosvorm- >ge bloemen Voor binnen en buiten. JHbeS Diverse maten Extra openingstijden, zondag 8 en 15 december 10-16.30 uur donderdag 12 en 19 december tot 21.00 uur. GroenRijk De Bosrand Prinsen Schouw 1Alphen aan den Rijn, tel. (0172) 47 52 99 (u vindt ons achter het BP station, Kerk en Zanen) K HET RIJKE TUINLEVEN De Waddinxveense dirigent, organist en pianist Martin Mans van het Koningin Wil helminaplein. (Foto: Sjaak Noteboom). y W:

Weekblad voor Waddinxveen | 1996 | | pagina 15