Dames Gouwestaete Waddinxveense derby blijft onbeslist (0-0) WADDINXVEEN - Zondag stond voor de tweede maal de derby van WSE-voetbal tegen Waddinxveen op het competitieprogramma in de vierde klasse KNVB. De eerste wedstrijd in september was 2-0 voor het toen op permachtig spelende Waddinxveen. De strijd bleef nu onbeslist (0-0). Korbis-korfbal wint in Huizen spelen overtuigend Zesde plaats voor jeugd Gouwestaete Mini-volleyballers naar Bodegraven beter te zijn dan de meisjes. Ze wonnen dan ook met 13-8 en 13-3. Gouden biljarters 'Sportvrienden Zwaar weekeinde Korbis B3 bovenaan Druk weekeinde met Sint voor jeugd De Gouwe Streek Koploper B. Jansen naar tweede plaats verwezen Antilope succesvol b4 Ma Z^1 PAGINA 23 WOENSDAG 4 DECEMBER 1996 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN WADDINXVEEN - Het mini 3-B mix-team van volleybal- Streek). 4 Ml doelpunt had aan laten teke nen, hielpen Frits Visser, El len van den Ent en Mark van den Brink Korbis aan het uit eindelijke totaal van 20 doel punten. De uiteindelijke 15- stand-schoten van Jaco Wi- neke en een doelpunt van on der de korf van Yvonne Vis ser: 6-9. De voorsprong werd door Korbis evenwel weer makke lijk uit handen gegeven. De In een spannende wedstrijd bleken de jongens Reinier Goddijn, Jermo Janmaat en Vincent Weiss toch net iets competitie werden de laatste wedstrijden belangrijke pun ten behaald. De heren begonnen slecht aan de wedstrijd. Binnen en kele minuten stonden zij al tegen een achterstand aan te kijken van 2-0. Door twee doelpunten van Remko Over dam was de stand na de eer- WADDINXVEEN/AMERSFOORT - In het Amersfoortse Sportfondsenbad nam de jeugdzwemploeg van het Waddinxveense Gouwestaete deel aan de finale van de Speedo Fast Water Meet voor meisjes en jongens onder 15 jaar. :De acht beste teams van Ne derland hadden zich via een voorronde voor deze finale ge plaatst. Na een spannende strijd eindigde het team van Soccer Boys (uit) en Moord recht (thuis) uit een geheel ander vaatje moeten tappen om de koppositie vast te hou den. De dames begonnen beschei den aan de wedstrijd. Door een zuivere ’hattrick’ van Gil lian van de Berg stonden de dames op een 3-1 voorsprong aan het einde van de eerste periode. Aan het begin van de iqing 'De Gouwe Streek' ïeest. Korbis had in afgelopen sei zoenen de tegenstander uit den, waardoor Korbis tegen een 11-9 achterstand aan keek. Een strafworp en een afstandschot van Jaco Wine- ke brachten Korbis net voor de rust weer langszij (11-11). Na de pauze drukte Korbis In de regionale competitie was sprake van gelijke krachten. Die verhouding leverde uitein delijk geen winnaar op, maar een 4-4 eindstand, waarmee beide opponenten zich' tevre den konden stellen. De wedstrijd van de 12e ronde voor de onderlinge competitie was die tussen B. Jansen (3) en koploper W. Hennink. De uit dager opende aanvallend, wat door zijn opponent met goed spel werd beantwoord. Optisch gezien leek rokade niet meer mogelijk voor de uitda ger, ware het niet dat hij met enige verrassende sterke zet ten toch tot rokade wist te ko men, waarna van de stelling van de koploper in korte tijd niets meer over bleef en verder van een veegpartij gesproken kon worden. Resultaat van de ze schaakstrijd was dat W. Hennink zijn eerste nederlaag in deze competitie moest on dergaan en tevens naar de tweede plaats afzakte. Een an dere partij in de top was die tussen H. van Woudenberg (5) met de witte stukken en E. en zorgt ervoor dat Korbis met vier punten uit twee wedstrijden in de bovenste regionen van dè derde klasse blijft meedraaien. Heren 2 begon net als heren 1 slecht aan de wedstrijd. Aan vallend wisten de heren wei nig spektakel te brengen en al snel was duidelijk dat ook heren 2 het moeilijk zou krij gen. Pas aan het einde van de tweede periode wist Wilfred Bontje tot scoren te komen(5- 1). In de laatste periode was een kleine opleving te consta teren. Door doelpunten van Wilfred Bontje, Antoin Calis en Marco Kraak werd de eindstand uiteindelijk be paald op 10-4. Ook Gouda speelde in de Goudse derby tegen GSV ge lijk, maar Moordrecht kwam dichterbij. Hopelijk wordt de prima reeks van WSE, on danks deze onverwachte hob bel, zondagmiddag vervolgd tegen Soccer Boys. De Waddinxveense schaatsverenii hield een geslaagd Sinterklaasfeest. (Foto: De Gouwe Dames 2 moest afgelopen za terdag aantreden tegen kop loper DAW-Proface (Alk maar) en speelde met 1-1 ge lijk. Evenals heren 1 ging ook heren 2 ten onder in Oegst- geest. Zij verloren kansloos met 10-4 van Vivax 2. De dames moesten afgelopen zaterdag aantreden tegen de gradant, OZ&PC in Olden- zaal. De ploeg van trainer coach Martin Pronk en team- WADDINXVEEN - Korbis-korfbal heeft in de derde klasse van de districtscompetitie een verdiende over winning geboekt in en tegen Huizen. In een aantrekke lijke wedstrijd speelden de Waddinxveners bij vlagen zelfs uitstekend. Met de behaalde 15-20 overwinning blijft Korbis ongeslagen aan kop van de derde klasse. WADDINXVEEN - Het eerste damesteam van het Wad dinxveense Gouwestaete-waterpoolo wisten de uitwed strijd tegen OZ&PC (Oldenzaal) eenvoudig te winnen met 18-7. De opmars van het eerste heren team daaren tegen werd gestuit door Vivax. Zij verloren in Oegst- geest met 10-7. WADDINXVEEN - De Wad dinxveense biljartvereniging ’Sportvrienden’ van café Sport (Kerkstraat) heeft op een gezellige wijze het 50-ja- rig bestaan gevierd. door Korbis. Huizen wist wel iswaar de eerste treffer aan te tekenen, maar Korbis nam daarna het heft in handen. Via doelpunten van Ellen van den Ent, Mark van den Brink en Yvonne Visser werd een 1- 3 stand bereikt. Een tegentreffer van Huizen werd door Jaco Wineke voor Korbis beantwoord met een raak afstandschot. Korbis moest toezien hoe Huizen met twee doelpunten weer op gelijke hoogte kwam (4-4). Korbis en Huizen scoorden vervolgens beurtelings, waar bij voor de Waddinxveners Yvonne Boomers en Mark van den Brink productief wa ren (6-6). Halverwege de tweede helft WADDINXVEEN - Het B3- team van Korbis-korfbal staat iri zijn groep op de eer ste plaats. Ook de derde wed strijd werd een overwinning voor dit jeugdteam. In Ridderkerk werd met 7-14 van Bolnes gewonnen. Ook Bl won van Vriendenschaar met 7-8. B2 won met 2-5 van ZKV. In de C-groep waren er deze zaterdag geen punten te verdienen. WADDINXVEEN - De jeugd van de Waddinxveense schaatsvereniging ’De Gouwe Streek’ heeft een enerve rend weekeinde achter de rug. Vrijdagavond bezocht Sint Nicolaas met Zwarte Piet het druk bezochte Sin terklaasfeest. Dat gebeurde afgelopen za terdagmiddag met een druk bezochte receptie, waar ook het gemeentebestuur acte de présence gaf. Zaterdagavond werd afgesloten met een WADDINXVEEN - De 12e ronde van de huishoudelijke competitie van de Waddinxveense Schaak Vereniging WSV leverde naast een aantal verrassende uitslagen te vens een nieuwe koploper op. WSV 2 moest in een thuis wedstrijd voor de Rotterdamse Schaakbond (RSB) duelle ren met IJsselmonde 1. WADDINXVEEN - De Wad dinxveense sportclub Antilo pe heeft zondag meegedaan aan de door de Voomse atle tiekvereniging gehouden edi tie in de Zuidersterloopserie van telkens 10 Engelse mij len (16 kilometer en 95 me ter). Op een nieuw parcours, met start in het plaatsje Brielle zelf, gingen ongeveer 700 at leten om half twaalf van start. Naast bruggetjes en kleine venijnige klimmetjes waren er ook rechte stukken op fietspaden uitgezet. Erik Mookhooek was dit keer de snelste Antiloper bij de he ren (1 uur 2 minuten en 26 seconden), waarmee hij een persoonlijk record liep. Rob Meijer finishte in dezelfde ca tegorie in 1.07.30. Bij de heren-veteranen II (50- 60 jaar) verpletterde Auke Leen het oude record van Huub Kraan (uit 1995) met ruim een kwartier. Na een prachtige race finishte Auke Leen in 1 uur 2 minuten en 48 seconden. De 42 jeugdleden en hun ou ders werden allemaal even in het zonnetje gezet door Sint Nicolaas. Sommigen moesten zelfs oefeningen aan de Goed- heiligman laten zien. De Spaanse kindervriend was zeer tevreden over de trai- ningsopkomst en de voortuit- gang, die iedereen heeft ge boekt. Tijdens de feestavond werd ook de inzet geprezen van de jeugd ten behoeve van de gro te clubactie. Zij hadden bij el kaar 450 loten verkocht. Maartje van der Pijl en Pim Benschop ontvingen een Mc- Donaldsbon, omdat zij de meeste loten hadden ver kocht. Iedereen ging om kwart voor negen met een sporttas van de Sint tevreden naar huis. Zaterdagavond hadden Sin terklaas en vele Pieterbazen him schaatsen ondergebon den en gaven zij acte de pré sence op de Haagse Uithof. Dit was een ontzettend leuk inititief dat door de jeugd enorm werd gewaardeerd. ’s Avonds moesten de mees ten weer vroeg naar bed, om- gekar gebonden. Het vijfde team had in Al- phen aan den Rijn minder in de melk te brokkelen. Tegen het zesde team van Zigo leed men een 6-2 nederlaag. Net als het vierde team speel de het zesde team thuis tegen een team van Aigis. De uit wedstrijd had het team des tijds met 6-2 gewonnen. Nu moest het team met 5-3 haar meerdere erkennen in het team van Aigis, mede doordat Inchela Schenkels gebles seerd uitviel. In Ter Aar stond het zevende team tegenover het zevende team van Shuttle ’74. Ook dit team kwam helaas niet ver der dan een 5-3 nederlaag. Evenals in de uitwedstrijd hielden het achtste team en het negende team van Shut- tlewoude (Zoeterwoude-Dorp) elkaar volkomen in even wicht. Ook ditmaal eindigde de wedstrijd in 4-4. dat op zondagochtend weer schaatswedstrijden van de KNSB werden georganiseerd. De bemoedigende woorden van de Sint hebben waar schijnlijk hun uitwerking wel gehad, want de presaties lo gen er niet om. Onder ideale ijsomstandigheden (compli menten aan de ijsmeester) werd het ene na het andere record verbroken. De meeste jeugdleden reden zo’n 4 se conden onder hun eigen per soonlijk record. Topper die ochtend was Su zan de Redelijkheid, die een persoonlijk record neer zette op de 400 m van 47.6 en daar door weer promotie maakte. De jeugdtrainers kunnen te vreden zijn over de prestaties van hun pupillen, want alle 16 wedstrijdrijders hebben progressie laten zien. Nu is het wachten op het eerste na tuurijs, want de draaiboeken voor wedstrijden en toertoch ten liggen al klaar om bij de eerste gelegenheid van dienst te zijn. Deze wedstrijden zijn toegankelijk voor iedereen uit Waddinxveen en Boskoop van 6-16 jaar. Het mini 3B mix-team van be Fair-volleybal. (Foto: Be Fair- volleybal). De i D. Roos, J. Baas, Th. Nicodem. Th. Fenz. (Foto: Sjaak Noteboom). Philipse (2). Een beginstelling die voor E. Philipse beter oog de, ware het niet dat de zwart- speler tijdens het verloop van de partij zijn betere stand met teveel risico wilde uitbuiten. Zijn opponent wist dit met sterk tegenspel te ontregeleh, waarna in de slotfase H. van Woudenberg zelfs nog een (aanvankelijk onverwachte) overwinning wast te behalen en zo de derde plaats wist te pak ken. Door het verlies zakte de tot deze ronde nog ongeslagen E. Philipse af naar de vierde plaats, waarbij vanaf deze ron de geen schaker meer ongesla gen is. De enige remise, die deze ron de werd opgetekend, was de partij tussen J. van Gort (6) en H. Smitskamp (4), die elkaar volledig in evenwicht wisten te houden. Verder wist subtopper J. Muit in een sterke partij de tegenvallende J. v.d. Heiden uit de top 10 t'e spelen. L. Wil lemen handhaafde zich bij de beste 10 door nu H. van Offe ren met lege handen naar huis te sturen. In de subtop bleven L. v.d. Ha ven en T. Kuiper aan de posi tieve kant van de score door re spectievelijk A. Versluis en A. Prins te verslaan. In de grote middengroep over winningen voor J. v.d. Haven, M. Moerland, A. v.d. Starre en H. Stouten tegen respectieve lijk C. Alblas, J. Markus, F. Ritter en H.E. van Offeren. Vermelding, verdiend ook van een (verrassende) opmars van U. Beerends, die nu G. Torefi- beek onder de tafel wist te spe len. feestavond. De muziek in het ’clubhuis’ van de gouden biljarters werd verzorgd door het uit stekende orkest ’Silverbree- ze’. tot deze wedstrijd op een ge deelde eerste plaats stond met het team van Aeolus, ge decideerd met 6-2 verslagen. Tegen het negende team van Aigis (Zoetenneer) ondervond het vierde team thuis weinig In Bodegraven bleek dat er problemen. Met 7-1 werd het een team niet was komen op- Zoetermeerse team aan de ze- dagen. Aangezien de mini’s slechts met drie kinderen in het veld staan en het team van Be Fair zeven spelers had meegenomen werd dit team opgesplitst in jongens en meisjes en kon er zo toch nog een volledige competitie gespeeld worden. De eerste wedstrijd speelden de mini-meisjes Jacoline Hu- nink, Marlies Swets, Patricia Ros en Martine Elsholz tegen een team van VCH (Haast recht). Deze wedstrijd verlo ren ze met 7-12 en 6-12. De tweede wedstrijd ging te gen Nivoc (Nieuwerkerk aan den IJssel) en verliep veel be ter. De meisjes wonnen rede lijk gemakkelijk met 2-0 (11- 7 en 15-10). De derde en laatste wedstrijd zou oorspronkelijk tegen het team zijn dat niet was komen opdagen. Dat betekende dus automatisch dat de meisjes van Be Fair moesten spelen tegen de jongens van Be Fair. wist Korbis het overwicht in. de score tot uitdrukking te Na een slecht begin van de Huizen al meerdere keren brengen door twee zuivere af ontmoet; de confrontaties lie pen tot nu toe echter op ne derlagen uit. Het Waddinx veense achttal was dan ook extra gemotiveerd om deze 'Angstgegner' sportief af te troeven. Het begin van de wedstrijd Noordhollanders slaagden er- werd meteen al gedomineerd in oni maar liefst vijf keer achter elkaar de korf te vin- ste periode weer gelijk ge trokken (2-2). Maar de ploeg speelde niet overtuigend en leek niet de vorm van de dag te hebben. Vivax speelde be ter en kreeg meer grip op de wedstrijd. De Gouwestaeteheren wisten trainster Trudy Vermeulen goed door. Met goedlopende in de tweede periode niet tot zette Korbis scoren te komen. De derde periode was een vervolg van de tweede. Aanvallend kon den de heren geen vuist ma ken, terwijl Vivax hun kan sen wel wist te benutten. In de derde periode was alleen Remko Overdam die tot sco ren kon komen. Met een 8-3 achterstand gin gen de heren de laatste perio de in. De wedstrijd leek gespeeld, maar de Gouwestaeteheren lieten zich niet afslachten en kwamen terug in de wed strijd. Door doelpunten van Jaco de Jong Mare Mommers en Cees Boonstoppel leek was de aansluiting in zicht (9-6), maar Vivax gaf deze voor sprong niet meer uit handen. In de laatste minuten mocht Cees Boonstoppel nog een maal scoren, maar de opmars van Gouwestaeteheren was gestuit. Einduitslag 10-7. bekend. In Alphen aan den Rijn kwam hét eerste team van Aeolus tegen het eerste team van Flair net als in de thuis wedstrijd niet verder dan een 4-4 gelijk spel. Het was ter een zwaar bevochten re mise. Tijdens de wedstrijd moest .eerste dame Linda Wiegel helaas opgeven. Het tweede team deed een be langrijke stap op weg naar het kampioenschap. In sport zaal De Duikelaar (Zuidpla- slaan) werd het zesde team van BCR ’91 (Rotterdam), dat vereniging Keukencentrum Waddinxveen Be Fair heeft haar tweede competitie-ochtend afgewerkt. Dit keer mochten zeven kinderen, onder leiding van trainer coach Christa van der Starre, naar Bodegraven om daar drie wedstrijden van ongeveer een half uur te spe len. combinaties zette Korbis Huizen onder druk. Een door kopbal van Yvonne Visser trof doel, gevolgd door twee afstandschoten van Ellen ven den Ent. Ondanks het missen van twee strafworpen bleef Kor bis aan de goede kant van de score, al kwam Huizen wel weer wat dichterbij (13-14). Afstandsschoten van Yvonne Visser en Jaco Wineke brach ten Korbis op een voordelige marge van drie doelpunten. Korbis kwam daarna niet faifuui vwvnvniwv meer jn de problemen en Aeolus-badminton ?prJde Tt u\tstekend korf bal de wedstrijd uit. WADDINXVEEN - In de Nadat Jaco. Wineke van de achtste competitieweek boek- strafworpstip zijn zevende ten de teams van Aeolus-bad minton zeer wisselende resul taten. In de eerste return- wedstrijden kwamen slechts twee van de acht teams tot de volle winst, twee teams speel den gelijk en drie teams leden 20 overwinning was verdiend een nederlaag. Op het moment van schrijven was de uitslag van de uitwed strijd van het derde team te gen het eerste team van Shuttle ’74 (Ter Aar) nog niet De eerstvolgende wedstrijd speelt Korbis weer thuis in de sporhal ’de Dreef. Komende zaterdagavond om half acht komt Korbis in actie tegen SDO uit Kamerik (Utrecht). SDO speelt in de veldcompe- ech- titie twee klassen hoger dan Korbis en is daarom één van de concurrenten van Korbis voor een eventuele titel. op de zesde plaats. De ploeg bestond uit Kim Middendorp, Eva Idelenburg, Michelle Nahon, Wilke v.d. Valk, Melissa Dings, Joost Krommenhoek, Wouter Rams, Martin Pet, Jos Kiens en Viktor Terlaky. Kim Middendorp maakte van de gelegenheid gebruik om twee oude clubrecords van Marion van Hooft te verbete ren. Bij de meisjes onder 13 jaar zwom Kim de 50 m vrije slag in 28.5 en de 100 m wis selslag in 1.10.3. Beide tijden zijn van nationaal kaliber. Joost Krommenhoek wilde niet achterblijven en liet op de 50 m vrije slag bij de jon gens onder 13 jaar een tijd van 27.7 noteren. Met deze tijd verwees Joost het 10-jaar oude clubrecord van Mark v.d. Zijden naar de geschiede nis. Op hetzelfde moment werden in Spijkenisse de Zuidhollandse kampioen schappen verzwommen. Inge v.d. Schrier werd tweemaal met provinciaal goud beloond en wel op de 100 m vrije slag en de 100 m rugslag bij de meisjes onder 17 jaar. Op de 100 vrij maakte Inge een tijd van 1.00.2 en op de 100 rug tikte zij na 1.08.6 aan. Marcel Zijderhand haal de brons op de 100 m rugslag bij de jongens onder 15 jaar met een tijd van 1.07.0. Bij de dames hield Miranda Boer de eer van Gouwestaete hoog door met een tijd van 1.02.2 de derde plaats voor zich op Afgelopen zaterdag 30 no vember was er in sportzaal Groenswaard (Wingerd) weer een competitie-ochtend voor mini-volleyballers. Op die dag speelden de kinderen uit het mini meisjes-4 team en het mini 3-B mix-team van Be Fair thuis. tweede periode leek ÖZ&PC op een verrassing af te ste venen door 3-2 te scoren. Maar Ingrid van Veen bracht de Gouwestaetedames weer op een 5-2 voorsprong. Het krachtsverschil tussen beide ploegen werd als snel duidelijk en halverwege de wedstrijd was de stand dan ook 9-4 in het voordeel van de Gouwestaetedames. In deze periode scoorden verder Ma rion van Hooft, Sandra Berc- kenkamp, Ingrid van Veen en Miljam Óver dam. In de derde periode gingen de dames goed door. Door drie fraaie goals van Marion van Hooft, Wen dy de Frankrijker en Cindy de Geus werd de stand na drie perioden 15-6. De wed strijd was gespeeld en de ’buit’ was binnen. De laatste periode was nog een formaliteit. Gillian van de Berg (2x) en Miijam Over dam mochten de eindstand bepalen op 18-7. Door deze overwinning stijgen de dames in klassement en staan weer waar zé horen, bij de boven ste zes. De herenploeg van trainer-coach Anton Heiden wist de afgelopen weken zijn vorm te vinden. Ditmaal waren de rollen met name voor de rust omge keerd. Waddinxveen vertrok geïnspireerd en vol energie uit de startblokken en creëerde zich snel twee goede kansen. Een steekbal bracht de Waddinxveen-spits oog in oog met keeper Rene Boek horst. Zijn lobbal over de keeper verdween echter ook over het WSE-doel. In de tiende minuut ontstond een soortgelijke situatie, maar ook deze kans werd niet verzilverd door de Wad dinxveense voorwaartsen. Opvallend was het verzorgde spel van Waddinxveen. WSE leed veelvuldig balverlies en leek een weinig geïnspireerd. De eerste WSE-kans deed zich voor in de twintigste mi nuut toen Guido Hack een verre ingooi van Martijn Sol achterwaarts verlengde. Die actie dwong de Waddinx- veen-keeper tot een goede redding. Na deze kans kreeg WSE een licht overwicht en een 'aantal vrije trappen en corners waren het directe ge volg. Een van de beste voetbalac- ties voor rust was een rush van Hafid Assoulijmani die twee, drie spelers van zich afschudde en richting achter lijn versnelde. De voorzet echter was te scherp en kon worden onder schept door de Waddinxveen- goalie. Willy Beelen stuurde vlak voor rust Hafid de diep te in, wiens schot werd gepa reerd. De rebound van Erwin Pleus stuitte op de voortref felijke goalie Dennis van Ringelenstein. Alhoewel het bovenstaande misschien het tegendeel sug gereert had niet WSE het beste van het spel maar Waddinxveen. Verschillende kansen werden gemist en zo bleef de ruststand 0-0. Na rust scoorde Waddinx veen de dikverdiende 1-0. Il lustratief voor de WSE-in- stelling kon Patrick Kulman tussen drie WSE-ers staand geheel ‘vrij' inkoppen. De reactie van de koploper liet op zich wachten tot de twintigste minuut na rust, toen Guido Hack een prima voorzet van links diagonaal binnen kopte 1-1. Met Guido Hack was ook di rect de enige WSE-er in vorm genoemd. De overige voor waartsen Pleus, Heuvelman en Assoulijmani stelde teleur en waren of onzichtbaar of op eigen succes uit. Het midden veld kon geen greep op de wedstrijd krijgen en ook de opbouw van achteruit was beneden niveau. Met de 1-1 kon een iedereen vrede hebben en werd de der by in een prima sfeer ge speeld, zonder incidenten. Een verademing ten opzichte van de wanvertoning van GSV de vorige zondag. WSE zal de komende zonda gen tegen respectievelijk 4 te eisen. In Leiden hield de kring Gou we Rijnstreek van de KNZB wedstrijden voor C-klassers. Michael Jongenengel ging met twee zilveren plakken naar huis voor zijn prestaties op de 100 m rugslag (1.27.3) en de 100 m vlinderslag (1.35.4) bij de jongens onder 13 jaar. Op de 100 vlinder was het brons voor Jan Rams, die een tijd van 1.38.7 op de klok bracht. Mirelle Zijderhand won goud op de 100 vlinder bij de dames met een tijd van 1.24.5 terwijl Claudia Schildt met 1.28.2 beslag legde op het zilver. Later, op de 100 m vrije slag, waren de rollen omgedraaid want Claudia werd hier met 1.13.0 eerste en Mirelle moest het met zil ver doen nadat zij een tijd van 1.14.5 had gerealiseerd. Silvio v.d. Sluijs kwam aan de start bij de heren en won tweemaal zilver, op de 100 vlinder in 1.23.4 en op de 100 vrij in 1.06.5. Bianca Cramer zwom een keurige 200 m wisselslag bij de meisjes onder 17 jaar en werd met een tijd van 2.58.5 eerste. Bij de jongens onder 17 jaar presteerde Björn Boender hetzelfde. Met een tijd van 2.40.8 liet Björn ie dereen zijn hielen zien. Joanna Facey scoorde op de 50 m vrije slag bij de meisjes onder 15 jaar een tijd van 33.2 en haalde hiermee zilver binnen. Bij de meisjes onder 17 jaar tikte Claudia van Harskamp na 31.8 aan op de 50 vrij en ook deze tijd werd met zilver beloond. Daniëlle Bruggeling was de snelste op de 100 vrij bij de meisjes onder 11 jaar maar raakte een keerpunt niet en zag haar hoop op een medail le in rook opgaan. Het goud ging nu, met een tijd van 1.27.0, naar Jorinda Dings. manager Adri Berckenkamp moesten het doen zonder de geblesseerde Angela Boon; stoppel en keepster Hellen Boering. gouden Waddinxveense biljart vereniging 'Sportvrienden' met van links naar rechts y 4 4 f t k A' /a's- S'- ‘ZL 9< t

Weekblad voor Waddinxveen | 1996 | | pagina 23