if F/" W0ENSDAG11DECEMBER 1996 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN PAGINA 21 Burgemeester Kees van der Linden, sinds 1982 werkzaam in Waddinxveen, kijkt met een verrekijker bovenop de hefbrug over de Gouwe naar zijn Wad* dinxveen. Opvallend is dat hij kijkt in de richting van bedrijvenpark Coenecoop. (Foto: Sjaak Noteboom). Een karakteristieke foto. Burgemeester Kees van der Linden steekt in zijn kamer in het ge meentehuis een sigaar op. (Foto: Fejagrafie Ton Bennemeer). Tijdens zijn Waddinxveense loopbaan werd burgemeester Kees van der Lin- Waddinxveens vertrekkende burgemeester op paleis Soestdiik met prins Bernhard. Hij hier in 1983 ter gelegenheid van het 750-jarig bestaan van Waddinxveen. Prins Bernl Er kwamen veel autoriteiten in de afgelopen jaren naar Waddinxveen. Hier burgemeester Kees van der Linden met toenmalig minister van Justitie mr. Ernst Kirsch Ballin. (Foto: Sjaak Noteboom). j was addinxveen. Prins Bernhard is ereburger van Waddinxveen. (Foto: Arie Hoögduyn). dén ter gelegenheid van Koninginnedag in het Haagse Provinciehuis door toenmalig commissaris der Koningin mr. Schelto Patifn benoemd tot Officier in de Orde van Oranje-Nassau. (Foto: Sjaak Noteboom). Burgemeester Kees van der Linden bij zijn voorgangers* op-foto in net gemeente huis. Van links naar rechts burgemeester A. Warnaar Jzn., burgemeester C.A. van der Hooft en burgemeester mr. Bert Smallenbroek. (Fo to: Fejagrafie Ton Benne meer). In weer en wind trok burgemeester Kees van der Linden er op uit. Ook op de sportvelden was hij te vinden. En als het regende zorgde een junior-voetaaller van WSE voor een pa raplu. (Foto: Sjaak Noteboom). Een net die ons hoofd van burgemeester'Kees Noteboom). allemaal past, de politiepet. Ditmaal op het emeester Kees van der Linden. (Foto: sjaak Een paar jaar geleden was burgemeester Kees van der Linden 25 jaar burgemeester (Koudekerk aan den Rijn, Haastrecht, Stolwijk, Vlist en Waddinxveen), was hij 25 jaar getrouwd en was hij 40 jaar in overheids dienst. De receptie werd in de zon op het Raadhuisplein gehouden. (Foto: Sjaak Noteboom). Er zijn heel wat linten geknipt, onthullingen gedaan, eerste palen geslagen en eerste stenen gemetseld. Dit is zo'n in 1988 gemetselde eerste steen. (Foto: Sjaak Noteboom). Met burgemeester Kees van der Linden was het ook plezier maken. Op de foto in een Goud se restaurant heeft hij de koksmuts opgezet temidden van Daam Scnarloo ('t Baarsje) en Maarten van Velzen (de Gouwe Dis). (Foto: Joop Dorst). qeleqei MEESTER KEES VAN DER LINDEN t, 'v'M. •S -- j - -'z F 'i

Weekblad voor Waddinxveen | 1996 | | pagina 21