Waterpoloërskomen niet los Flyers-dames wisselvallig WSE-voetbal laat twee punten liggen Aeolus-badminton verslaat koploper Roy Huiskamp koploper Florida kan zich goed handhaven Succes voor welpen Korbis D-selectie succesvol bij ADO Den Haag Voetbalmeisjes WSE kampioen gassen ddestoel Klaverjassen De Pai Be Fair-dames bekeren verder Meeste sjoelpunten André van Gemeren Weer verlies Waddinxveen- voetbal (0-3) Be Fair-jongens periodekampioen Jeugd Antilope scoort in cross WOENSDAG 11 DECEMBER 1996 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN PAGINA 27 res' PIANOSTEMMEN EN -REPARATIE ook voor KEYBOARDS deze, zaterdag uit Maurice Buring, Sjoerd Scholte, Jo chem Vermeulen, René Wig- boldus, Willem Glasbergen, Martijn Korn, Bastiaan Ver hoef en Ronald Kraijestein. Maurice Bonemeyer was van wege zijn verjaardag afwezig. Door dit kampioenschap mag het team in het tweede ge deelte van de volleybalcompe- titie een klasse hoger gaan spelen, namelijk in de 2e klasse B. Daar ontmoeten zij teams van een beter niveau, - wat waarschijnlijk zeer leuke wedstrijden zal opleveren. Heren 2 ging het laatste part de boot in en verloor in Gouda met 7-6 van KK-Donk 2. Da mes 2 won wel met 7-4 van middenmoter DJK-ZAR 1 en blijft daarmee aansluiting houden met de top van het klassement. ^ve/Ses' PIANO’S ‘VLEUGELS WADDINXVEEN - Het eerste damesteam van Flyers- basketbal heeft dankzij een goede tweede helft gewon nen van The Jump. Meisjes-junioren 1 bleken te sterk voor Red Stars. WADDINXVEEN - Roy Huls kamp heeft in de naj aarscom petitie van de jeu de boules- vereniging Waddinxveen (Al- berdingk Thijmlaan) de kop overgenomen van Marco van Wageningen. Aan de strijd namen 40 leden deel. De top tien ziet er nu als volgt uit: Roy Hulskamp (12 ge wonnen 89), Marco van Wa geningen (12 gewonnen 40), Stephan Tabben (11 gewon nen 42), Toos Wubben (9 ge wonnen 21), Elly Nieuw- land (9 gewonnen 9), Hans van Woudenberg (9 gewon nen 8), Piet v.d. Made (8 ge wonnen 22), Betsy Lanting (7 gewonnen 20), Harm Maille (7 gewonnen 3), Jan Kooistra (7 gewonnen - 22). scoren. Maar hij miste en nog geen minuut later kreeg Gouda zijn eerste kans. Robbie van Om de onderlinge band tus sen de leden nog wat nauwer aan te halen houdt Antilope elk jaar haar gezellige snertt- race. De leden en hun intro- ducées kunnen kiezen uit di verse afstanden (van 1,5 tot en met 10 kilometer) die door de wedstrijdcommissie in en rond het Gouwebos zijn uitge zet. Zondag 8 december was het weer zover en kon men zich te goed doen aan de race en na afloop aan de snert met stokbrood. Traditioneel is ook geworden dat de winnaar van het jaar ervoor een eigen cre atie van de snertbokaal ter beschikking stelt. Karin Versteeg raadde het gewicht van een worst die door de winnaar van vorig jaar, pupil Wouter Knoop, tentoongesteld was. team kon winnen. Het tweede team kwam tot een 4-4, maar de andere twee team moesten de winst aan de tegenstander laten. 1). De eerste helft vertoonde na dit doelpunt een gelijk op gaande strijd met een aantal kansen over en weer. Op slag van rust wist keeper Dennis van Ringelenstein op schitterende wijze de 0-2 te Boys. Vervolgens- werden de derde en vierde set gelukkig ge makkelijk gewonnen. In de vierde set stond het team zelfs nog met 14-0 voor, maar deze stand werd niet vastge houden. Uiteindelijk werd het 15-8 in de derde en 15-4 in de vierde set. WADDINXVEEN - Het jon gens A2-team van volleybal vereniging Keukencentrum Waddinxveen Be Fair heeft met 3-1 gewonnen van het A2-team van Jodan Boys uit Gouda en is daarmee eerste geworden in de poule. met 21 punten. een degelijke wedstrijd tegen Red Stars. Rustig de bal rondspelen, de tijd nemen voor het schot en zo werd langzaam maar zeker de voorsprong uitgebouwd. De ruststand was 30-19. De tweede helft gaf Red Stars - dankzij een zoneverdediging - iets meer tegenstand, maar Flyers was duidelijk de bete re ploeg. Uitslag 59-43. Tops coorder: Charlotte Lelieveld met 11 punten. Dames 4 bleef ongeslagen. Ook Lokomotief uit Rijswijk kon hierin geen verandering brengen. Al was het de eerste WADDINXVEEN - Dat het Soccer Boys altijd een lastige tegenstander is voor het eerste team van WSE-voetbal bleek ook zondag 8 december. De Waddinxveners speel den gelijk (1-1), maar blijven nog koploper in de vierde klasse. Hooft (2x), Mirjam Overdam en Sandra Berckenkamp. In de vierde en laatste periode maakten Astrid Coene, Mir jam Overdam en Sandra Berckenkamp de 6-16 vol. Heren 2 begon zeer voortva rend aan de wedstrijd en wist zelfs op een 6-2 voorsprong te komen, maar gaf in 4 minu ten tijd de wedstrijd uit han den, einduitslag 6-7. Voor de heren wisten te scoren, Anton Heiden (3x), Jos van den Dool, Wilfred Bontje en Mar co Kraak. Dames 2 speelt de gehele competitie al boven verwach ting. De ploeg van trainer coach Martin Pronk behaalde in Amsterdam tegen DJK- ZAR weer een eenvoudige overwinning. WADDINXVEEN - Florida-badminton heeft het tien de competitieweekeinde achter de rug. Voor het eer ste team beloofde het vooraf al een succes te worden, zodat het zich kan handhaven in de tweede klasse van de bondscompetitie. WADDINXVEEN - Het twee de damesteam van volleybal vereniging Keukencentrum Waddinxveen Be Fair heeft de eerste wedstrijd gespeeld in het kampioenschap voor de beker. De wedstrijd in de Goudse sportzaal ’De Mammoet’ werd gemakkelijk gewonnen van het zeer zwak spelende Radi us dames 3-team. Met de wedstrijd van de week ervoor tegen MVC nog vers in het geheugen, die met goed volleybalspel werd gewon nen, speelde het team van Be Fair zeer sterk. Coach Bobbie van Maaren zat als vanouds aan de kant om nodige aanwijzingen te ge ven. Dat gebeurde alleen aan het begin van de eerste set, op de stand 6-7 voor Be Fair. Vervolgens begon het spelle- leen voor de keeper, de 1-0 te tje van Be Fair pas echt te lo pen en werd er door Radius geen punt meer gescoord (6- 15). Ook in de tweede en der de set had Radius geen schijn Kuilenburg lukte het wel (0- van kans. Het tempo van de wedstrijd werd opgeschroefd en nieuwe aanvalscombinaties uitgepro beerd. Het publiek dat was meegekomen zag Vera Nug- teren een uitstekende wed strijd spelen met verrassende voorkomen toen een Gouda- speler alleen voor zijn doel verscheen. De tweede helft kwam Wad dinxveen niet meer in zijn spel. Tweemaal wisten de be zoekers nog te scoren. In de twintigste minuut was het Marcel de Winter en na een half uur invaller Jaco Pina die de Waddinxveense keeper passeerden. Door doelpunten van Sharon Stayen, Astrid Cornelissen, Heike Kogling (2x) en Nancy van der Hoek werd de eind stand bepaald op 7-4. Een zeer verdiende overwinning voor de dames die hiermee aansluiting behouden met de top in het klassement. Voor aanstaande zaterdag 14 december staan weer leuke en spannende wedstrijden op het programma. De bonds- teams van Gouwestaete spe len dan de laatste wedstrij den voor de winterstop. In Gouwebad ’De Sniep’ ont vangt heren 1 om 18.00 uur middenmoter Rapido ’82 uit Haarlem. Om 19.00 uur speelt dames 1 de derby te gen GZC 1 uit Gouda. Om 20.00 uur speelt heren 2 te gen lijstaanvoerder LZ 1886 2. Tenslotte speelt om 20.45 uur dames 2 tegen het sterke tweede team van GZC. Dames 1 speelde zondag avond tegen het laag geklas seerde De Futen 1 in Amstel veen. Zij wonnen met 16-6. De ploeg van trainer-coach Anton Heiden had een zware dobber aan Alliance. Vorig seizoen werd nog met dubbele cijfers verloren van de ploeg uit Zaandam. De heren begonnen goed aan de wedstrijd en probeerden direct al de wedstrijd naar zich toe te trekken. Mare Mommers zorgde ervoor dat de Gouwestaete-heren met een 2-1 voorsprong de tweede periode in gingen. In de tweede periode werden de heren sterker. Duidelijk is dat de ploeg langzaam, maar zeker de vorm van vorig jaar begint terug te krijgen. De spelers krijgen meer vertrou wen en beginnen een aardig collectief te vormen. Maar ook Alliance liet zich niet van de wijs brengen en gaf de Gouwestaete-heren niet de kans om afstand te nemen. Door doelpunten van Cees Boonstoppel, Marc Fa ber en Remko Overdam was de stand, halverwege de wed strijd, 5-6. De derde periode was een vervolg van de tweede; beide ploegen moeten punten pak ken om de aansluiting met de middenmoot te behouden. Mare Mommers en Remko Overdam waren de enigen die De jongens speelden een goe de wedstrijd in sportzaal De GroensWaard (Wingerd) en zijn verdiend kampioen ge worden van de 3e klasse B. De eerste set van de wed strijd begon het team moei zaam, maar gelukkig werd de set uiteindelijk toch nog met de stand 15-7 gewonnen. Het jongens A2-team bestond niet onder voor dames 4. Ver lies was er verder voor jon- gens-adspiranten 1 en jon- gens-mini’s. Dames 1 maakte het zichzelf lastig. Tegen The Jump kwam men niet in de wed strijd en speelde men meer tegen zichzelf dan tegen de tegenstander. Achttien maal werd er in de WADDINXVEEN - Vrijdag avond 13 december om acht uur is er weer klaverjassen in het wijkgebouw De Padde stoel (Liojsterbesstraat). De toegangsprijs voor leden is ƒ2,50 en voor niet-leden ƒ3,50. en -fie//es' (piano en keyboard) BLADMUZIEK De tweede set verliep een stuk slechter. Het achterveld kreeg ballen die niet werden verwacht en de concentratie was ver te zoeken. De set ging dan ook met 6-15 naar Jodan WADDINXVEEN - De Wad-- dinxveense topsjoeler André van Gemeren heeft als enige 1.400 punten gescoord. Door dit resultaat stijgt hij enige plaatsen in de algemene rangschikking. De WSE-voetballer Erwin Pleus scoorde ook ver boven zijn gemiddelde 1340) en Ed den Drijver balanceert van A in de B-klasse (1311 punten). De uitslag is als volgt: klasse A: 1. André van Gemeren 1400, 2. Jan Kersbergen 1395, 3. Wim Slingerland jr. 1391 punten; klasse B: 1. Er win Pleus 1340, 2. Ed den Drijver 1311, 3. Trudy van Dam 1296 punten; klasse C: 1. Jan Olie 1191, 2. Marius Kersberegen 1174, 3. Sjaan Faay 1169; klasse D: 1. Ceron v. Beek 1092, 2. Otto Supuse- pa 1068, 3. Rinus Taktor 1053: klasse E. 1. Simon Su- pusepa 1022, 2. David Sinne- ma 1007, 3. Alex Supusepa 979. maakte alles al duidelijk. De vraag was alleen nog maar hoe hoog de score zou oplopen. Het werd uiteinde lijk 99-37. Topscoorder: Fred dy Hoffman met 26 punten. Al in de eerste periode kwa men de Gouwestaete-dames op een 2-4 voorsprong door doelpunten van Gillian van den Berg (2x) en Sandra Berckenkamp (2x). In de tweede periode ver zuimde het team van trainer- coach Martin Pronk de score richting 2-10 te brengen; het werd ’slechts’ 2-6 door Astrid Coene en Gillian van den Berg. Doch in de derde periode kon je zien dat de Waddinxveen- sen er echt zin in hadden. Via een partje ’zoneverdediging’ slaagden de dames van Gou westaete erin, via fraaie bre aks en dito hooghallen de stand verder uit te bouwen tot 4-13. Hier scoorden Gillian van den Berg (3x), Marion van tot scoren konden komen in deze periode. Met een 8-8 gelijke stand gin gen de heren de laatste en be slissende periode in. De span ning was in zwembad ’De Slag’ te snijden. Alliance kwam voor het eerst in de wedstrijd op voorsprong, maar de Gouwestaete-heren gaven zich zeker niet gewon nen. Door twee fraaie goals van Jaco de Jong werd de einduit slag bepaald op 10-10. Een keurige prestatie van de Gou- westaeteheren, die zaterdag hun laatste wedstrijd spelen voor de winterstop. De dames van Gouwestaete hadden het tegen De Futen in Amstelveense bad ’De Meer kamp’ niet echt moeilijk. Met name in de derde periode werden De Futen helemaal zoek gespeeld. WADDINXVEEN - Het eerste team van Aeolus-badmin- ton zorgde in de negende competitieweek voor een knappe prestatie door koploper Pellikaan in Tilburg met 5-3 te verslaan. Naast het eerste team kwamen er nog twee teams tot een overwinning, twee teams speel den gelijk en drie teams leden een nederlaag. Enigszins verzwakt door het ontbreken van Marloes van Heteren en Sander Treffers, vertrok het eerste team naar Tilburg voor de wedstrijd te gen het tweede team van Pel likaan. Echter, Corrine Mojet (tweede team) bleek gaande weg de wedstrijd een waardi ge vervangster van Marloes. Joeri Kraaijestein ging voort varend van start door zijn he renenkel te winnen. Tjeerd Hillerts, die tot nu toe alleen uitkwam in de herendubbel en het gemengd dubbel, ging strijdend in drie sets ten on der in zijn herenenkel. Linda Wiegel maakte weinig kans in haar damesenkel. Corrine Mojet bracht haar team weer op gelijke hoogte door haar damesenkel te win nen. Ook na de heren- en da- mesdubbel stonden beide teams nog gelijk. De beslissing viel echter in de gemengd dubbels. Zowel Joe ri en Corrine als Tjeerd en aanvallen en ook Thamar Kok imponeerde de tegen stander met haar drie-meter- aanval. Radius haalde in de tweede en derde set evenveel punten als zij in de eerste set had be haald (5-15 en 1-15) en in drie kwartier was het tweede da mesteam van Be Fair dus een ronde verder in de race om het bekerkampioenschap. Wie de tegenstander is voor de volgende ronde en wan neer deze wedstrijd gespeeld wordt is nog niet bekend. De dames van Be Fair zijn in ie der geval van plan de volgen de ronde net zo goed te spelen als zij deze wedstrijd deden. ten hard, maar de tegenstan der DAS was te sterk. Qua veldspel was er niet zoveel verschil, alleen wist DAS veel en makkelijker tot scoren te komen. Uitslag 34-86. Tops coorder: Johan Walhout met 16 punten. Jongens-mini’s deden het te gen de koploper niet slecht. Jammer was het, dat twee Het eerste team moest dit weekeinde thuis tegen Amersfoort 6. Allebei de he renenkels werden gewon nen. Dit is vooral een goed resultaat voor Bart Moors die nu zijn eerste enkel ge wonnen had van deze com petitie. De tweede damesenkel ging echter verloren, maar ge lukkig werd de eerste dame senkel gewonnen door in valster Liesbeth van Berge- ijk. De damesdubbel werd zoals verwacht gewonnen. De dubbelcombinatie van Mirande Baan en Liesbeth van Bergeijk heeft namelijk nog nooit een dubbel verlo ren in de competitie. De herendubbel werd verlo ren. Het was nu 4-2. De winst was binnen handbe reik. Slechts een van de ge- mengd-dubbels moest nu gewonnen worden. Dat luk te. De mix van Dennis Steenland en Mirande werd gewonnen. De andere ging helaas verloren, waardoor team 1 uiteindelijk won met 5-3. Zaterdag 7 december speelden er maar liefst drie teams uit in Ter Aar. Dit waren het tweede, vierde en het zesde team. Geen enkel <zz WADDINXVEEN - Het dit seizoen jubilerende Waddinx- veen-voetbal is er niet in ge slaagd het vorige week tegen WSE getoonde goede spel te gen Gouda te continueren. het zestal in het veld de De eerste twintig minuten za gen er voor Waddinxveen veelbelovend uit. Richard de Jeu kreeg na 18 minuten zelfs de mogelijkheid om, al- en - WADDINXVEEN - De wel pen van de jeugd van Korbis- korfbal waren afgelopen za terdag succesvol in hun com petitie. G2 won in een uitstekende wedstrijd met 14-10 van het G2 team uit Nieuwerkerk aan den IJssel, terwijl G3 De Kapellen in evenwicht hield 112-12). G1 verloor ruim van IJsselvogels (7-30). B3 gaat nog steeds ongesla gen aan kop. Zeer ruim werd gewonnen van Vrienden schaar. Het werd in sporthal De Dreef 10-0. Het jongens A2-team van be Fair-volleybal. (Foto: Be Fair-volleybal). WADDINXVEEN - De Wad dinxveense sportclub Antilo pe heeft zaterdag 7 december in Gouda meegedaan aan de tweede wedstrijdcross van de regionale crosscompetitie. De senioren en veteranen leg den over een nieuw parcours acht ronden van elk 1.200 meter af. Wim Los was deze keer bij de veteranen de snel ste Antiloper (39,46 minu ten). Achter hem kwam na ongeveer één minuut Fer Bonsel (40,39). John Droog liet de jury 43,20 klokken, terwijl Piet Blaauboer in 44,12 over de finish kwam. Bij de oudste veteranen (bo ven de 60) won Bram Limd- hout over 5 rondes in 29,02 minuten, terwijl Wim Schild 33,08 nodig had. Bij de jeugd werden uitste kende resultaten behaald met eerste plaatsen in hun categorie voor Joost Blokland (JC), Marieke de Leede 1MD), Carla Graafland (MC 2e jaars) en Maijolein Blaau- Team 3 had vrij dit week- boer (MC le jaars). einde, doordat de tegenstan der twee spelers miste -door ziekte. Deze wedstrijd is verzet naar een ander tijd stip. Team 5 speelde tegen het sterke Shuttle ’74. Toch bleken ze zeer goed bestand tegen het geschut van de te genstander. Na de enkels was er zelfs een lichte voor sprong (3-1). Maar deze overmacht in de enkels werd te niet gedaan door Shuttle ’74, die drie van de vier volgende partij en won. De uitslag werd dus 4-4. Het zevende team kwam een stuk zwakkere team tegen. Slechts in één partij werd de spanning een beetje hoog gehouden. Dat was de mix die in een drie setter toch winnend werd afgesloten. De gehele wed strijd werd gewonnen met 8-0. Team 9 kwam na hevi ge strijd ook uit op 4-4. Dit was echter helemaal niet slecht want ze speelde na melijk tegen de koploper van hun divisie. van Dijk werd door Guido Hack doorgekopt op Erwin Pleus. Deze stuurde de bal net langs de verkeerde kant van de paal. Na een half uur spelen in de tweede helft trok Soccer Boys de wedstrijd naar zich toe. Een goedlopende aanval werd door doelman Rene Boekhorst en de lat verwerkt tot corner. Hierna voorkwam Dennis Heuvelman voorals nog de gelijkmaker door de bal op de doellijn te keren. Nog was het gevaar niet ge weken en in derde instantie vond Soccer Boys alsnog het net (1-1). Het laatste kwar tier bleef de wedstrijd onge controleerd. Nadat Dennis Heuvelman in het strafschop gebied onderuit werd gelopen werd WSE een strafschop toegekend. De altijd trefzeke re Willy Beelen zocht deze keer het doel te hoog. Hierna deed WSE er een schepje bo venop. Maar dat bleek te laat. en in december 10% KORTING In de beginfase had WSE het betere van het spel en liepen de combinaties goed. Ook al kreeg Soccer Boys tweemaal een vrije trap even buiten het strafschopgebied, die overi gens geen gevaar opleverden, de Waddinxveners bleven in deze fase de betere ploeg. Nadat Erwin Pleus na een prima actie van Guido Hack de bal net naast de paal had gewerkt was het even later aanvoerder Marcel van Dijk die aan basis stond van de openingstreffer. Zijn voorzet zorgde ervoor dat Hafid As- soulymani de 0-1 tussen de palen kon schieten. Niet veel later stichtte WSE wederom gevaar toen na een goede combinatie tussen Dennis Heuvelman en Mar tijn Sol Erwin Pleus werd aangespeeld. Zijn inzet ver dween echter in het zijnet. Na een half uur spelen nam Soccer Boys het initiatief en zette WSE flink onder druk. De ruststand bleef echter 0-1. In de tweede helft zag Hafid Assoulymani de enige gele kaart in de wedstrijd wegens praten. Weer was het WSE dat in de beginfase het heft in handen nam. Een vrije trap van Marcel WADDINXVEEN - Zaterdag 7 december was een gedeelte van de D-selectie van Wad- dinxveen-voetbal te gast bij ADO Den Haag, tijdens de wedstrijd tegen Helmond Sport. Gedurende de wedstrijd wa ren zij actief als ballenjon gens en in de rust werd er ge streden om de all-roundbo- kaal. In het Zuiderpark-stadion aangekomen werden de jon gens in een mooi trainings pak gestoken. Tijdens de uit leg over wat zij moesten doen, kwam Mark Wotte, de hoofd trainer van ADO Den Haag, nog even binnen om iedereen de hand te schudden en veel succes toe te wensen. Na nog wat gedronken te hebben in het spelershome, gingen de spelers van Wad- dinxveen-voetbal het veld op. Na langs alle tribunes te zijn gelopen om de sfeer te proe ven, nam iedereen zijn plaats in die hem aangewezen was. In de rust was het dan zover. Nu moesten de spelers laten zien waarvoor zij zo hard hadden getraind. Er moesten vier 1-2 acties, vier shoot- outs en vier penalties worden genomen, op de reservekeep er van ADO Den Haag. Ondersteund door de vele meegereisde familieleden en andere geïnteresseerden wer den er van de 1-2 acties twee gescoord. Van de shoot-out werden er drie gescoord en van de penalties twee. Dat le verde een totaal van 16 pun ten op. Deze prestatie was goed voor de eerste plaats op de rang lijst. Omdat de keeper deze prestatie wilde belonen mochten alle spelers nog een penalty nemen. Na de tweede helft werden de jongens nog verwend met wat te eten en te drinken. Voor zien van een tas met presen tjes en een ervaring rijker keerde de Waddinxveense se lectie moe maar voldaan huiswaarts. Aan het eind van het voetbal seizoen zal moeten blijken of de behaalde 16 punten vol doende waren voor één van de drie prijzen. WADDINXVEEN - De meisjes-junioren van WSE-voetbal zijn ongesla gen kampioen geworden. Na twee afgelaste wed strijden door de langduri ge regenbuien kon zater dag 7 december eindelijk de kampioenswedstrijd worden gespeeld. De meis jes van UNIO werden met 7-0 verslagen wat voor de Waddinxveensen het kam pioenschap betekende. WSE A-l opende na twee minuten de wedstrijd (Ro bert Horsman) tegen VEP A-l. Voor de rust wist VEP de stand gelijk te trekken. De tweede helft werd de werklust van VEP vlak voor tijd beloond. Het werd 1-2 wat tevens de eind stand bleef. B-l kwam met een 10-0 verlies terug van Nieuwer kerk B-l. C-l leverde een prima prestatie bij Sparta C-l. Na een 1-0 achters tand zorgde Erik Klijn na goed voorbereidend werk van Hishee Berhane en Youssef Zerkouni voor de gelijkmaker. Een vrije trap bracht Spar ta voor rust wederom op voorsprong (2-1). Na de rust bleef WSE goed voet ballen wat 10 minuten voor tijd werd beloond met de gelijkmaker door His hee Berhane (2-2). Dit bleef tevens de eindstand. WADDINXVEEN - Afgelopen zaterdag speelden de bondsteams van Gouwestaete-wa- terpolo uitwedstrijden. Heren 1 speelde in Zaandam met 10-10 gelijk tegen Alliance 1. Door dit resultaat komen beide ploegen op een gedeelde vierde plaats van onder. Linda trokken de gemengd dubbel naar zich toe. Daar mee was een knappe 5-3 over winning een feit. Het tweede team ging, on danks het ontbreken van Cor rine Mojet, onverstoorbaar verder in haar strijd om het kampioenschap. Sandra van Beekum (vierde team) nam de honneurs waar voor Corrine. In Schiedam boekte het team een 5-3 over winning tegen het eerste team van The Smashing Fel lows. In sportzaal De Duikelaar (Zuidplaslaan) kwam het der de team na een enerverende wedstrijd niet verder dan een 4-4 gelijkspel tegen het eerste team van Randstad (Rijs wijk). Het vierde team moest in Al- phen aan den Rijn haar meer dere erkennen in het tweede team van Zigo. Met een krap pe 5-3 nederlaag op zak kwam het team met lege han den naar huis. Het vijfde team ontving thuis het veertiende team van Delft. Het team komt uit in de derde klasse van het dis trict en bestaat uit Patricia van Daal, Kora Stuij, Gijs Heikamp, Erik van Hoven en Ricardo Lamberts. In de enkelspelen hielden bei de teams elkaar in even wicht. Zowel Ricardo als Erik trokken na drie spannende sets aan het kortste einde. Ricardo verloor met 12-15, 15-6 en 17-18, Erik met 17- 14, 7-15 en 5-15. Patricia en Kora deden het daarentegen beter. Patricia won met 8-11, 11- 1 en 11-5, Kora met 11-1 en 11-0. Ook na de gemengd dubbels was er nog verschil in de krachtsverhouding. Erik en Patricia konden hun tegen standers niet de baas (4-15 en 12- 15). Gijs en Kora op hun beurt waren succesvoller en wonnen met 15-7 en 15-10. Ricardo en Gijs brachten hun team voor de eerste maal op voorsprong door de heren dubbel met 15-8 en 15-12 naar zich toe te trekken. Pa tricia en Kora waren helaas in de damesdubbel niet in staat de voorsprong verder uit te bouwen. Met 2-15 en 6- 15 dolven zij het onderspit (4- 4). Tegen het vierde team van plaatsgenoot Florida leed het zesde team in sporthal de Dreef een krappe 5-3 neder laag. Ook het zevende team moest thuis met 3-5 haar meerdere erkennen in het ne gende team van Zigo (Alphen aan den Rijn). In Leiderdorp was het acht ste team meer succes vol. Met 6-2 werd het zevende team van Spotvogels aan de zege kar gebonden. en en St.-Nicolaas/kerstidee? PIANO-ACCESSOIRES Dames 4 blijft ongeslagen, helft nog spannend. Hierin Ook jongens-kadetten 1 doen kon Flyers maar geen afstand nemen. In de tweede helft ging het stukken beter en via een 20- 16 met de rust, werd er toch nog een grote overwinning behaald. Uitslag 49-24. Tops coorder: Monique Noordhoek met 15 punten. Ook jongens-kadetten 1 bleef ongeslagen. Gymnova bleek geen echte bedreiging te zijn, eerste helft een vrije worp ge- Een goede start van Flyers mist en het was aan het goe de spel van Jolanda Geurts te danken dat Flyers maar met een 20-30 achterstand aan de tweede helft kon beginnen. Toen stond er een heel ander team. De eerste vrije worpen Jongens-adspiranten 1 werk- werden benut, er werd goed verdedigd en de inhaalrace was begonnen. In de tiende minuut was de achterstand bijna ingelopen en toen ont stond er een spannende strijd. De laatste twee minuten wa ren voor Flyers en een zwaar bevochten overwinning werd binnengehaald. Uitslag: 52- 48. Topscoorder: Gaby Kuyer periodes ruim werden verlo ren, hierdoor doet de uitslag Meisjes-junioren 1 speelden geen recht aan de verhoudin gen in het veld. Uitslag 17- 46. Topscoorder: Danny Ver- roen met 7 punten. Komende vrijdagavond 13 de cember om negen uur in sportzaal De Duikelaar Fly- ers-heren 1 tegen BC Markt (Utrecht). p r -

Weekblad voor Waddinxveen | 1996 | | pagina 27