nieuw Meisjes-4 Be Fair naar de C-jeugd 495 Oud-notaris opent bedrijfspand f WSE deelt kop opnieuw Dick Dros bovenaan WADDINXVEEN - Daverend applaus 'Op hoop van zegen' I Badmintonners Aeolus blijven winnen (6-2) Kampioenen bij 'Reigersburgh' Mini-4-jongens Be Fair C-jeugd Radio London Be Fair-dames laten opnieuw punten liggen Be Fair-voetbal verliest punten Kookplaat weg Bé Fair wint (3-1) ZVH klaar voor 3e bekerronde Wijziging vakantieregio's Diefstal lege kratten bier Koffieconcert in Zevenhuizen Stephan Tobben neemt kop over PAGINA 21 houden. I ■MM ten voor tijd een aantal kans jes kreeg. WADDINXVEEN - Be Fair- voetbal had de kans tegen nodigden beurtenis gemaakt. Daar voerden zowel oud-notaris In ’t Hol als president-commis- tair), (aannemingsbedrijf telefoon- en kabelsystemen) en Mitac De Waddinxveense meisjes moesten in Schoonhoven als DEN VEEN Oud-notaris In ’t Hol stak niet onder stoelen of banken welk een belangrijke plaats de Baas Bedrijven in Wad- dinxveen als grootste werkge ver ter plaatse innemen. ’Je kunt de weg niet opgaan of je komt de wagentjes tegen met het bekende Baas-logo. Veel gezinnen zijn van Baas afhankelijk. Maar ook de ge meenschap die Waddinxveen is heeft belang bij een blij vend bloeiend Baas’, sprak de oud-notaris. In het voorbijgaan benadruk te hij het bnelang van de door de vertrokken burgemeester C.M. van der Linden bereikte goede samenwerking tussen de gemeentelijke overheid en het plaatselijke bedrijfsleven. ’Daar heeft Baas van geprofi- is. Ik hoop dat de nieuwe bur gemeester, uiteraard op zijn eigen wijze, het nut van die Faay 1154; klasse D: 1. Ceron van Beek 1129, 2. O. Supuse- Het gemiddelde van deze avond was 120.70. Het ge middelde van de vereniging was 114.842. Het totaal van met Sjanet van Tol in de hoof drol, goed verdedigd. Odijk leek uit het veld geslagen door deze plotselinge ople ving van Be Fair en liet het initiatief in deze set aan Be Fair over, dat deze set met 15-4 won. nen door het team van Aeo lus. Dit alles resulteerde in een 6-2 overwinning. GOUDA/WADDINXVEEN - Kabelbezitters aan de Bloe- mendaalseweg in Waddinx veen ontvangen sinds eind december op de golflengte 89,9 MHz het radioprogram ma Radio London. WSE WADDINXVEEN - De laatste culturele avond voor seni oren met een optreden van de Schoonhovense toneel vereniging ’Arto Post Laboro’ in een overvol Anne Frank-centrum (Jan van Bijnenpad) is een enorm suc ces geworden. jaar geleden zette die groei nale kabeltelevisie Midden- Holland (REKAM) meegé- deeld. Radio London is een commercieel radiostation op ideële grondslag. Naast cul turele informatie over met name Afrika en Zuid-Ameri- ka, brengt zij (wereld)nieuws en muziek. af met 15-8. In de derde set leken de kan sen van Be Fair te keren. Spelverdeelster Cora Bos be gon met een goede service-se- rie, waardoor meteen een 4-0 voorsprong werd behaald. Be Fair kwam eindelijk weer in haar spel, de service-druk nam toe, de pass werd beter verzorgd en aanvallend wer den er zelfs combinaties ge speeld. In het achterveld werd er, de tweede plaats. In de B-klasse eindigde Cor van Herk op de eerste plaats en Bas Koppend op de twee de plaats. De uitslagen zien er als volgt uit: Klassé A: 1. zodanig in dat ik mij wel eens zorgen maakte om het voort bestaan. Niet omdat de kwa liteit niet zou deugen, maar in een vlugge groei kan het zicht op hetgeen op dat mo ment nodig is te beslissen, wel eens vertroebeld raken. Mij kennende heb ik daar over wel eens indringend met Joop Baas gediscussieerd, maar zulks is mij nooit kwa lijk genomen’. Be Fair miste, net als is een aantal voorgaande wedstrij den, overtuiging en kwam als gevolg daarvan niet tot vol leyballen op het niveau wat het aankan. In de eerste set kwam Be Fair in de zaal van de tegenstan der Odijk al snel met 9-2 ach- De Schoonhovense toneelspe lers brachten op de planken het meeslepende stuk ’Op hoop van zegen’ van Herman Heijermans. Het stuk in drie bedrijven werd uitstekend gespeeld en voerde velen weer terug naar de strijd om de arbeidsrechten. WADDINXVEEN - Vanuit een in aanbouw zijnde wo ning aan de Sterrenlaan hebben onbekenden een inductiekookplaat gesto len. Daarna was er in de bedrijfs kantine een informele bijeen komst met een drankje en een hapje. In het verrichten van de ope ningshandeling zag de beken de oud-notaris, die inmiddels al weer vijfjaar met pensioen is, een bewijs van waardering voor de jarenlange uitsteken de contacten die hij vooral Ditmaal was het eerste team van het hoger geklasseerde DES Kortenaer Combinatie (DKC) uit Den Haag het slachtoffer van de daden drang van het eerste team. In sportzaal De Duikelaar (Zuidplaslaan) kon het bezoe kende team van DKC het in de enkelspelen nog wel bijbe nen. Opmerkelijk was de winst in het damesenkelspel van invalster Corrine Mojet (tweede team) op oud-Aeolus- speelster Natasja van Es. Doch zowel de heren- en da- mesdubbel als de gemengd WADDINXVEEN - Ging het eerste damesteam van Keu kencentrum Waddinxveen- Be Fair volleybal eerder al met 3-1 ten onder tegen de dames van Erasmus-Alcazar, ditmaal moesten de Wad- dinxveensen opnieuw met de zelfde cijfers het onderspit delven tegen Odijk. ni bij Be Fair. Het gehele team gaat na winterstop namelijk bij de jeugd-C spelen. Dit betekent ven 3 wedstrijden spelen. Ook het mini-3B-mix-team mocht weer laten zien wat zij konden. Helaas verloren ook zij twee wedstrijden (tegen Dosko met 6-4 en 10-1 en te gen DOS met 14-4 en 3-2). De wedstrijd tegen De Jodan kwam weer tevoorschijn en de Waddinxveners haalden de stand op tot 9-8. Een korte wissel van Harm van Weezel voor Emile Buring leidde tot wat rust in het tSam van Be Fair. Ook wisselde Dick van Dier- men twee spelverdelers. Mare Paulussen kwam in het veld voor Michael van Maar- en. Uiteindelijk wonnen de Rijnsburgers toch de derde Dat heeft de Stichting regio- set. Een angstaanjagende inzet en de vele inspirerende woor den van coach Van Diermen leidden tot een winst van de vierde set voor Be Fair met 15-6. Met deze setwinst won Be Fair ook de wedstrijd (3- 1). WADDINXVEEN - Na de knappe overwinning van het eerste team van Aeolus-badminton op koploper Pellik- aan 2 behaalden de Waddinxveners in de tiende compe- titieweek opnieuw winst (6-2). Naast het eerste team behaalden nog vijf teams een overwinning. Slechts twee teams leden een nederlaag. berdingk Thijmlaan) in het seizoen 1994-1995, is in laat ste ronde als eerste geëin- RVV op een gelijke plaats in digd, met Jan Kersbergen op de competitie. De Waddinx veners begonnen de wedstrijd vol inspiratie en namen ook een flinke voorsprong in de eerste set. RW kwam niet boven het spel van Be Fair uit, waardoor ze gemakkelijk Dick Dros 1402, 2. Jan Kers- de winst pakten met de stand bergen 1390, 3. Cees Kuipers 15-6. 1381; klasse B: 1. Cor van Ook de tweede set verliep Herk 1288, 2. Bas Koppenaal 1285, 3. M. Renesse 1283; klasse C: 1. Dirk Faas 1194, 15 werd ook dezfe wedstrijd zeer gemakkelijk géwonnen. Voor de jongens Joël Kok, Niels Ros, Paul Roozeboom, culaire actie. Jammer genoeg Matthijs Rijlaarsdam, Ruud werd ook deze wedstrijd te- WADDINXVEEN - Het eer ste herenteam van Keuken centrum Waddinxveen Be Fair-volleybal heeft in Rijns- springkampioenschap gaan burg gewonnen van het twee de herenteam van RW (3-1). De Waddinxveense coach Dick van Diermen begon de wedstrijd met Edwin van Erk, Robin Koele, Harm van Wezel, Bobby van Maaren, Michael van Maaren en Theo van Eijk. Emile Buring en In het nieuwe jaar speelt ZVH, dat eind december in Almelo aan een groot interna tionaal toernooi meedeed, in de derde ronde van de natio nale beker tegen Dimplex Ekspalvo. Deze wedstrijd wordt op zaterdagavond 4 ja nuari om zeven uur in het dorpshuis ’Swanla’ gespeeld. (zevende team) het ontbreken van Patricia van Daal op te vangen. Het zesde team speelde thuis tegen het ze vende team van Printer Veglo uit Leiden een uiterst boeien de wedstrijd. Het team komt uit in de vierde klasse van het district en bestaat uit Wanda van Hoven, Inchela Schenkels, Raymond van Esch, Alfred van der Haak, Vincent Schenkels en Marco Vondeling. In de enkelspelen bouwde het team al een 3-1 voorsprong op. Raymond verloor zijn herenenkel met 10-15 en 4-15. Vincent daar entegen won met 15-7 en 15- 3. In de damesenkelspelen won zowel Inchela als Wan da; Inchela met 11-6 en 11-0, Wanda met 11-2 en 11-1. Ook beide gemengd dubbels wa ren na twee spannende dries etters voor het team van Aeo lus. Marco en Wanda wonnen met 10-15, 15-5 en 15-10, Vincent en Inchela met 14- 17, 15-9 en 15-11. Raymond en Marco moesten de heren dubbel met 12-15, 15-8 en 9- 15 uit handen geven. Inchela en Wanda tenslotte bepaalden de einduitslag uit eindelijk op 6-2 door de da- mesdubbel met 15-7 en 15-4 naar zich toe te trekken. In Woerden moest het zeven de team zonder Mieke Bons- ang aantreden tegen het vijf de team van Unicum. Dit vormde echter geen beletsel om het team in Woerden met 5-3 te verslaan. Het achtste team speelde thuis tegen het achtste team van Unicum. Daar het team van Aeolus geen echte vuist wist te ma ken werd de wedstrijd met 7- 1 verloren. Boys daarentegen werd over tuigend gewonnen met de setstanden 4-9 en 4-14. Nu het meisjes-4 en het jon- gens-4 team van Be Fair bij de C-jeugd gaan spelen, zal er ook bij de overige mini-teams van Be Fair het een en ander veranderen. Zo zal er na de winterstop in plaats van een mini-3B-mix-team een mini 3B jongens-team zijn. team). De winst was met 8-0 voor het team van Aeolus. menteel geeft zij concerten in Tegen het zevende team van binnen- en buitenland en Randstad uit Rijswijk kwam heeft zij een lespraktijk in het vijfde team thuis niet ver- Utrecht en Eindhoven. Ramon van den Boom stu deert clavecimbel en koordi- rectie aan het Brabants Con servatorium. Hij is vaste or ganist aan het ’Op hoop van zegen’ speelt zich af in een vissersdorp met als hoofdpersoon moeder Kniertje. Haar man is op zee verdronken. De strijd met haar zoon is adembenemend. Moeder Kniertje wil dat haar jongste zoon van twaalf jaar naar zee gaat om wat te ver dienen. De zoon weet dat het schip slecht onderhouden is en wil beslist niet. Meesterlijk vertolkt deze zoon de angst die hij moet verwerken. Zijn strijd helpt niet, hij moet gaan. Het schip vergaat echter in een storm en ook deze zoon verdrinkt. Een daverend applaus was de beloning van het publiek. In zijn slotwoord zei voorzitter A. Both dat ’we de welvaart van nu te danken hebben aan de strijd van toen en later’. Hij bedankte voor het uitste kende spel van iedereen, maar met name dat van de hoofdrolspeelster die de rol van moeder Kniertje vertolk te. Namens de culturele com missie en de Stichting Wad- dinxveens Welzijnswerk (SWW) ontvingen alle aanwe zigen een kerst- en nieuw jaarsgroet. Op de kaart stond een ets van het commissielied de heer M.C. Kloet. De volgende avond is maan dag 13 januari. Dan wordt een zang- en muziekavond gehouden. Medewerkenden zijn o.a het accordeonorkest van het centrum voor kunst zinnige vorming ’Kreater’ on der leiding van Paula van Wanrooy. ZWOLLE/ZEVENHUIZEN - De Zevenhuizense volleubal- vereniging Rentokil-ZVH speelde in Zwolle de laatste competitiewedstrijd van 1996 tegen het op de tweede plaats staande Kuipers Zwolle en wist na een spannende strijd de volle winst (3-0) binnen te halen via de setstanden 15-8, 15-9 en 15-13. Coach Teun Buijs begon met in de basis Gijs Ronnes, Matt Lyles, Cees van Opijnen, Martijn Dieleman, Ferry van Hal en Michiel van der Kuip. Vanaf het begin liep het bij de Zevenhuizenaren goed en als snel stonden zij met 5-0 voor. Ook in de tweede set bleef ZVH scherp spelen, zowel verdedigend als aanvallend wist Matt Lyles een belang rijke rol voor ZVH te spelen. In de derde set hielden de bei de ploegen elkaar lang in evenwicht. De Zevenhuizena ren waren minder scherp en Kuipers wist met Harry van de Brink in de aanval veel WADDINXVEEN - Het mini-meisjes-4-team van volley- WADDINXVEEN - Na vijf dressuurwedstrijden is de fi nale voor het clubkampioen- schap van de rijvereniging ‘Reigersburgh1 (Piasweg) ver reden. Maar liefst 56 combinaties, verdeeld over vier verschil- WADDINXVEEN - De politie heeft een 20-jarige Waddinx- vener verhoord op verden king van diefstal van lege kratten bier en frisdrank. Tij dens het verhoor bekende hij vier van deze feiten te hebben gepleegd op drie locaties in Waddinxveen en één in Bo skoop. De kratten werden ge stolen en ingeleverd ten be hoeve van het statiegeld. In totaal ging het om ongeveer 15 kratten. Matthijs Rijlaarsdam, Ruud werd ook deze wedstrijd te- de Smit, Erik-Jan de Keijzer gen Nivoc met 7-15 en 8-15 en Jeroen Lagrouw beteken- verloren. Trainer-coach hoopt de deze dag automatisch hun Jacqueline v.d. Ruit verwacht laatste competitiedag als mi- dit nieuwe jaar bij de C-jeugd meer winst te gaan boeken. de Niet alleen het mini-meisjes- 4-téam moest in Schoonhe den achter. Het vierde team maakte korte metten met het zevende team van Flair (Al- phen aan den Rijn). Het oht- breken van Sandra van Bee- kum werd goed opgevangen De training van het team wordt ook dan nog door Robin Koele verzorgt. Volgens hem komt het wel goed uit dat de mini’s in de leeftijd van 11-13 jaar op een groter veld gaan spelen, ’omdat je nu al af en toe ziet dat de jongens te veel kracht hebben voor zo’n klein mini-veldje’. dat zij niet meer met slechts vier personen in het veld staan, maar met zes. Ook de afmetingen van het veld zijn straks groter. HAAG/WADDINX- De ministerraad heeft besloten vanaf 1999 een andere regio-indeling te ge bruiken bij de vakantiesprei- ding. Alle Zuid-Hollandse ge meenten, dus ook Rotterdam, zullen vanaf dat jaar zijn in gedeeld bij de regio Midden. De gemeenten van het stede lijk knooppunt Amhem-Nij- megen komen in dat jaar bij de regio Zuid. van Schoonderwoert (hei- en wa terwerken), Bagaco (installa- sulteerde in een schot dat tiebedrijf gas, water, sani- huizenhoog over ging. tair), Standaard Montage Be Fair bleef wel aanvallen maar met minder geloof in re sultaat en dus was het juist (milieutechnologie en techni- Bergambacht wat tien minu- sche installaties) - alle vier onderdeel van de Baas Be drijven - officieel geopend. Van de officiële opening werd Keeper Ralph Boonstoppel temidden van honderden ge redde hierbij een maal goed nodigden een feestelijke ge- door de bal uit de bovenhoek beurtenis gemaakt. te tikken en had tevens een keer de lat nodig om een doel punt te voorkomen. Hierdoor saris J. Baas sr. het woord, bleef Be Fair wederom op 0-0 steken tegen Bergambacht. WADDINXVEEN - Het mini- 4-jongensteam van volleybal vereniging Keukencentrum met Joop Baas mocht hebben. Waddinxveen Be Fair heeft ’Het is ook zo dat ik de zaak waardig afscheid genomen heb zien groeien. Zo’n twintig van de mini-competitie. Door in Schoonhoven alle drie de wedstrijden te winnen lieten de Waddinxveners zien geheel klaar te zijn voor de jeugd-C competitie na de win terstop. In de vierde set was Odijk echter weer hersteld en zakte Be Fair weer terug naar het 5 niveau van de eerste twee sets. Opnieuw vielen er, door de misverstanden, veel ballen op de grond en kwam met na me de buiten-aanval niet tot scoren. Be Fair kwam niet meer in haar spel en verloor ook deze set met 15-2. WADDINXVEEN - Na tweemaal een gelijkspel (Waddinxveen en Soccer Boys) moest WSE-voetbal tegen Moordrecht genoegen nemen met een 0-1 neder laag. In de beginfase startte sterk en creëerde zo doende goede scoringsmoge- lijkheden. Al in de eerste minuten stond Hafid Assou- lymani oog in oog met de Moordrechtse sluitpost na dat de laatste man was weg gegleden. Hij faalde echter in de afronding. Voor de rust had Moord recht echter nog wat ge vaarlijke aanvallen in huis. Deze waren vooralsnog niet doelgericht. Na een prima redding van WSE-doelman René Boekhorst bleef Moordrecht aandringen. De openingstreffer viel dan ook nog voor de rust. Slecht uitverdedigen van aanvoer der Marcel van Dijk leverde Moordrecht balbezit op. Heel verrassend werd er vanaf de rechterkant me teen uitgehaald. Doelman Boekhorst was kansloos en de 0-1 was een feit. De druk op het Moordrechtse doel was groot, maar de doelman redde uitstekend. Keer op keer doken de WSE-spelers op voor het doel van Moord recht maar tot scoren kwa men zij niet. In de achterhoede van WSE heerste Michael Berhane. Hij keerde vele aanvallen en voorkwam erger voor WSE. De eindstand bleef echter 0- 1 waardoor WSE de koppo sitie weer moet delen. Deze keer met Cabauw dat met 4- 2 van Waddinxveen wist te winnen. Bergambacht een paar zaken recht te zetten recht te zet ten, doch er werden vier pun ten verloren (0-0). tweede. Dit vormde echter geen enkel beletsel voor het team om het team van Delft met een 7-1 nederlaag naar studie Voort aan het Utrechts huis te sturen. In Den Haag Conservatorium waar zij het ging het derde team op be- dit jaar het diploma ’uitvoe- zoek bij het achtste team van rend musicus’ hoopt te beha- DKC. Ook het derde team liet len. Daarnaast werkt zij re- het team van DKC met een 5- gelmatig mee aan cd-opna- 3 overwinning met lege han- mes en geeft zij concerten in binnen- en buitenland. Maaike Boekholt studeerde viola da gamba aan het Bra- bants Conservatorium. Na haar studie bekwaamde zij zich verder in het gambaspel door Patricia van Daal (vijfde aan het Utrechts Conservato rium bij Anneke Pols. Mo- Dick Dros, de kampioen van de Mare Paulussen zaten tijdens Waddinxveense sjoelers (Ai de eerste set op de bank. Voor aanvang van de wed strijd stonden Be Fair en Ten eerste was er de 2-3 ne derlaag van een week eerder tegen BVCB, waarin met na me in de eerste helft slecht gespeeld werd. En ten tweede was er het feit dat de tegen- I stander hekkensluiter Ber gambacht was, waartegen ook al in de uitwedstrijd on nodig werd gelijk gespeeld. In de eerste helft was het dan ook Be Fair wat de klok sloeg. Het grootste deel werd op de helft van de tegenstander ge speeld, maar echte grote uit gespeelde kansen kreeg men niet. Bergambacht was vaak niet bij machte om een normale aanval op te zetten door het vroegtijdig storen van de Be Fair-aanval en het goed vast zetten van de tegenstander. Met name midhalf Dirk-Jan Roos speelde een goede wed strijd, zowel verdedigend als aanvallend verdeelde hij het spel goed. Des te vreemder was dan ook dat hij in de rust samen met Ronald van Dode- waard gewisseld was door trainer Arie van der Laan. In de tweede helft was Be Fair dan ook de grip op de wedstrijd kwijt en ontston den er ook aanvallen van Ber gambacht. Toch was het Be WADDINXVEEN - Aan de Fair dat de leiding had moe- Kouwe Hoek 6 in Waddinx- ten nemen toen Larby veen-Zuid heeft oud-notaris Zouchlal een opgelegde kans J. in ’t Hol de nieuwe geza- miste. In plaats van in te kop- menlijke huisvesting pen probeerde hij de bal uit de lucht te schieten, wat re- DONDERDAG 2 JANUARI 1997 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN der dan een 5-3 nederlaag. Hier trachtte Mieke Bonsang Mariaziekenhuis in Tilburg Driemula o ZEVENHUIZEN - Zondag middag 12 januari om twaalf uur verzorgt de culturele stichting ’De Zeven Muzen’ het eerste koffieconcert in het nieuwe jaar in de Vrijzinnig Hervormde Kerk aan de Dorpsstraat te Zevenhuizen. Er wordt opgetreden door het trio ’Castello Bianco’ met blokfluit, gamba en clavecim bel. ’Castello Bianco’ is opgericht in 1994, toen alle leden van het ensemble in Tilburg rond om het Witte Kasteel van Ko- ning Willem II woonden. De dubbels werden allen gewon- leden van het trio spelen voornamelijk barokmuziek op kopieën van instrumenten uit de baroktijd. Op het pro- Het tweede team ontving hét gramma staan ondere andere zesde team van Delft. Door- stukken van Fontana uit de dat Corrine Mojet meespeel de eeuw en van Bach en de in het eerste team maakte Handel uit de 18e eeuw. Paula van Bekkum (derde Maartje Coppes bespeelt de team) haar opwachting in het blokfluit. Zij studeerde aan het Maastrichtse Conservato rium bij Dorothea Winter cum laude af en zette haar (Schoonhoven) met 10-12 was gewonnen, keek mini-4 in de tweede set al snel tegen een 6-0 achterstand aan. Na een spannende set werd het als- eerste aantreden tegen DOS- nog 10-14 voor Be Fair. meisjes-4. Het leek erop dat De tweede wedstrijd werd ge- de mini’s van Be Fair nog speeld tegen de jongens van wakker moesten worden, VOY en was een stuk gemak- want ze verloren de wedstrijd kelijker. Door geconcentreerd met 15-0 en 15-2. De tweede wedstrijd tegen Radius (Gouda) ging veel be- De eerste wedstrijd, met Cor Lagrouw als coach aan de kant, werd getypeerd door balvereniging Keukencentrum Waddinxveen Be Fair een grote inzet van het mini- speelden in Schoonhoven hun laatste mini-wedstrijden 4-team. Nadat de eerste set van het seizoen. Sinds maand spelen Anneke Koren, tegen de meisjes van DOS Linda de Knikker, Marjoke Bos, Carola Bak en Leanne Goddijn bij de C-jeugd. te spelen won Be Fair twee sets met 7-15. De meisjes van De Jodan ter. Na een aantal spannende Boys (Gouda) waren de derde rally’s werd de eerste set met tegenstander van Be Fair. 9-7 gewonnen. De tweede set Met de setstanden 3-15 en 5- verloren ze met 7-15. In de derde wedstrijd werd er weer hard gevolleybald met hier en daar zelfs een specta- WADDINXVEEN - De na- jaarscompetitie van de jeu de boulesvereniging Wad dinxveen (Alberdingk Thijmlaan) - die zaterdag middag 4 januari om vier uur haar nieuwjaarsrecep tie houdt - blijft ongemeen spannend. De jeugdige Stephan Tab- ben won drie wedstrijden en heeft met 14 gewonnen wedstrijden en 63+ punten de kop over genomen van Roy Hulskamp die door af wezigheid zijn eerste plaats niet kon verdedi gen. Marco van Wageningen behield de tweede plaats door twee partijen te win nen. Hij heeft ook 14 par tijen gewonnen (46 pun ten). Piet v.d. Made steeg van de negende naar de vierde plaats met 10 ge wonnen partijen en +17. Elly Nieuwland verloor drie partijen en daalde een plaats op de ranglijst. Zij is vijfde met 10 gewonnen partijen en +4. uud-noraris j. m r hoi en presiaenr-commissans j. Baas sr. van ae Baas Bearijven ni| een historische fotogalerij van de Baas Bedrijven. (Foto: Baas Bedrijven-Sjaak Noteboom). vloeiend voor het jonge Wad dinxveense volleybalteam. Het tempo werd hoog gehou- 2. Jan Olie 1159^ 3. Sjaan den en de organisatie binnen het team van Be Fair verliep uitstekend. De tweede set pa 1119, 3. M.C. Taktor 1105; werd gewonnen met 15-10. klasse E: 1. Alex Supusepa In de derde set was het hoge 1096, 2. David Sinnema tempo voor Be Fair moeilijk 1027,3. Ben den Ouden 1019. aan te houden en daar nam Het gemiddelde van RW het voordeel van. Be Fair kwam achter te staan met 2-8. De werklust bij Be Fair de vereniging is 384174.000. en is regelmatig te beluiste ren als begeleider en solist bij diverse koren. ter. De Waddinxveensen kwamen op alle fronten te kort en in het veld waren te veel misverstanden. De eer ste set ging dan ook met 15-5 verloren. De tweede set toonde aanvan kelijk een weinig beter beeld. Opnieuw liep Odijk sterk uit; ditmaal tot 10-2. Op die stand knokte Be Fair nog wel terug tot 8-10, maar toen nam Odijk het initiatief weer over en maakte de set gemakkelijk teerd, maar ook onze dorps gemeenschap. En dat was de aanleiding van een zich ver diepen in het belang van het bedrijfsleven door de gemeen- lende rubrieken, streden om telijke overheid. Omdat dit de kampioenstitel. Na een ook in het algemeen belang spannende finale kregen uit eindelijk de volgende paar den en ruiters de felbegeerde statiedekens en kampioens- punten te scoren. samenwerking in ziet en zich linten uitgereikt: ook op die manier voor ons B-manegepaarden: Ingrid Ot- dorp zal inzetten’, besloot de ting met Charon; B-eigen heer In ’t Hol. paarden: Martine Comelisse met Komeet; L-eigen paar den: Caroline Uphof met Pandor; M-eigen paarden: Candy Rowlay met Stevie. Gezien de toenemende be langstelling voor de spring sport zal rijvereniging ‘Rei gersburgh' in dit nieuwe jaar naast een dressuur- ook een Donderdag en vrijdag koopavond. 2 c -X e ■5 N N ■S TER AAR Veldweg Kingang Kertweg), tel. 0172-602241. ^sintratuin MMMHMMIMMMMM HET GlOÉNE WARENHUIS flMHMMHHMMMMWMMMgMMMMBMIHHHMMMMMMMI 4» De sleutelbloem (Primula Acaulis) brengt in deze wintertijd het voorjaar in huis. Zet haar op een koele, lichte plek in huis, geef regelmatig water en u heeft er lang plezier van. Keuze uit diverse kleuren. i ituks, compleet In mandje F 2 I

Weekblad voor Waddinxveen | 1997 | | pagina 21