WADDINXVE Blauw netwerk in het Groene Hart SVS reikt het 2.500e ondernemersdiploma uit PAGINA 3 DONDERDAG 2 JANUARI 1997 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN' T E G E M E N E OFFICIËLE BEKENDMAKINGEN EN MEDEDELINGE GEMEENTELIJKE VERORDENINGEN 1 voerd of in uitvoering. Voor 1997 staan nu reeds dertien in de Beleidsvisie Recreatie Toervaart Nederland. Van deze 115 kregen er 9 geen verklaring, omdat zij nog niet voldoen aan de ge stelde vaktechnische eisen. Sinds de opleiding in 1971 van start is gegaan, kon op deze diploma-uitreiking de 2.500e geslaagde met het di ploma worden gefeliciteerd. John van Scheijndel uit Delft viel deze eer te beurt. Uit handen van voorzitter J. van der Worp van het Oplei dingscentrum SVS nam hij het diploma officieel in ont vangst. Deze feestelijke diploma-uit- De stuurgroep en project groep ’Blauwe Netwerk’ heb ben zichzelf onlangs opgehe ven. Ondanks dat uitvoering van een groot aantal deelpro jecten van dit succesvolle Groene Hart-project voor spoedig verloopt, krijgt het project een extra injectie in de vorm van een coördinator ’Blauwe Netwerk’. Het onderbrengen van het project bij het Bestuurlijk Platform Groene Hart heeft een aantal voordelen. De uit- SPREEKUREN tot en met 1995 het diploma hebben behaald, is ruim 45% ook daadwerkelijk een schil dersbedrijf gestart. Vorige maand werden in Nieuwegein werden de laat ste diploma’s uitgereikt van de ondememersopleiding ’ou de stijl’.In januari 1995 is de ondememersopleiding in een nieuwe vorm van start ge gaan, waarbij de opleiding is opgebouwd uit zeven afzon derlijk van elkaar te volgen cursussen. Deze cursussen zijn Uitvoer der, Calculator, Geautomati seerd Calculeren, Bedrijfslei der, Algemene Ondememers- vaardigheden I, Algemene Ondememersvaardigheden II en Ondernemen in het Schilders-, Afwerkings- en Glaszetbedrijf. NIEUWEGEIN/WADDINXVEEN - In Nieuwegein heeft het in Waddinxveen aan de Limaweg gevestigde Oplei dingscentrum SVS het 2.500e diploma van de ondeme mersopleiding voor het schildersbedrijf uitgereikt. Dit maal namen in totaal 115 geslaagden het diploma in ontvangst. tor en katalysator voor de ve le uitvoeringsprojecten. Door de coördinator zullen ook pro- vinciegrens-overschrij dende en overall-projecten worden opgepakt. Andere deelprojec ten worden ondergebracht bij verschillende instanties die deelnemen in de project groep. Het is de afgelopen ja- ren gebleken dat het netwerk te omvangrijk is en een te groot aantal projecten kent om de uitvoering ervan van uit één punt te coördineren. In de projectgroep zitten ver tegenwoordigers van de acht tien bij de uitvoering van de deelprojecten betrokken par tijen, zoals de interegemeen telijke samenwerkingsorga nen voor Rijnland en voor Midden-Holland, samenwer kingsorgaan Zuid-Holland Zuid, Zuid-Hollandse Water- schapsbond, Kamers van DEN HAAG/WADDINX- VEEN - De uitvoering van het ’Actieplan Blauwe Netwerk’ is door de pro vincie Zuid-Holland on dergebracht bij het nieu we Groene Hart-team; het uitvoerings- en service team voor het Bestuurlijk Platform Groene Hart. Koophandel, HISWA, ANWB, provincies Noord- Holland, Zuid-Holland en Utrecht en het gewest Gooi en Vechtstreek. De projectgroep zal een meer- j arenprogramma mi den uitgevoerd. ‘Een aantrekkelijk en goed functionerend Blauwe Net werk heeft een positieve in vloed op sociaal-economische aspecten van het Groene Hart. Ook op landelijk niveau ten langs de routes. Hierbij is is het Groene Hart speerpunt sprake van de korte termijn (1994-1995), de middellange voerbaarheid van de verschil lende onderdelen zal groter worden door de gebiedsge richte aanpak, waarbij aan bestemming, inrichting en beheer kan worden gewerkt. Ook kunnen er relaties wor den gelegd met de andere strategische projecten in het Groene Hart, zoals De Venen, het plan voor de Vechtplas- sen, het Groene Netwerk en de Hollandsche Ijssel. Het in oktober ingestelde Be stuurlijk Platform Groene Hart kent een bredere sa menstelling dan de oude Stuurgroep Blauwe Netwerk. Tevens zal er een coördinator Blauwe Netwerk worden in gesteld bij het Groene Hart- team en zal een projectgroep worden opgericht. De nieuwe coördinator is aanspreekpunt voor het Blauwe Netwerk in het Groene Hart en coördina- termijn (1996-1999) en de lange termijn (2000-2015). Bij het oplossen van de knel punten worden kansen benut en randvoorwaarden gesteld vanuit natuur, milieu en eco- opstellen nomie. In samenwerking met iet uit té voeren projecten in de bij de uitvoering betrok- 1997-1998. Dit meeijarenpro- ken organisaties zijn sinds de gramma is in de loopvan dit instelling van de stuurgroep jaar gereed. Blauwe Netwerk in de afgelo- Doel van het Blauwe Net- pen drie jaar zeventien pro- werk is het ontwikkelen en jecten uit het actieplan uitge- verbeteren van een samen hangend en kwalitatief net werk van vaarwegen voor de projecten op de rol om te wor- recreatievaart in het Groene Hart. Hiervoor zijn zeven sa menhangende vaarroutes ontworpen. In een actieplan is de priori teitsstelling opgenomen voor het oplossen van de knelpun- reiking markeerde drie be langrijke mijlpalen voor de ondememersopleiding voor het schildersbedrijf. De opleiding is een kwart eeuw geleden als experiment gestart door de toenmalige Stichting Landelijke Vakop leiding Schilderen, de voorlo per van het Opleidingscen trum SVS. In 1971 namen de eerste acht geslaagden het diploma in ontvangst. Nu in 1996 zijn er in totaal 2.554 ondernemersdiploma’s uitgereikt. Van degenen die (0182) 624 624 NIEUWJAARSRECEPTIE 1 populier (takbreuk) 3 iepen op het terrein van het zwem- Het besluit is gewijzigd t.o.v. het ontwerpbesluit. Peuleyen 94 I Verleende kapvergunningen Stationsstraat 47 1 watercypres i VERKEERSZAKEN Afsluiting fietspad Inspraakbijeenkomst herstraatplannen Zeeheldenbuurt Verleende bouwvergunningen/ingestemde meldingen BOUWPERCEEL AARD VAN HET BOUWPLAN GEMEENTEGIDS 1997 Iedereen die hiervoor belangstelling heeft is uitgenodigd het oprichten van een woonhuis Piasweg 2a-2 WET GELUIDHINDER INZAMELING KERSTBOMEN Coenecoop 397 Verzoeken hogere grenswaarde Hoofdprijs portable c.d.-speler. het oprichten van een tuinhuisje Junolaan 68 Thorbeckehoeve 13 VERBOUWINGSWERKZAAMHEDEN Bezwaren i Nieuwe monumentenverordening Binnengekomen bouwaanvragen/ingediende meldingen Portable c.d.-speler eerste prijs 2 tweede prijzen Radio-cassette-recorder 3 derde prijzen Walkman met radio AARD VAN HET BOUWPLAN BOUWPERCEEL 8 vierde prijzen Spelcomputer Thorbeckehoeve 13 30 vijfde prijzen Kado-bon van f 10,00 Bredeweg 23-13 Openbare zittingen OPENINGSTIJDEN AFDELING PUBLIEKSZAKEN RUIMTELIJKE ORDENING GROEN MILIEUZAKEN Verzoeken om vrijstelling Binnengekomen kapaanvragen Terinzagelegging besluit it Staringlaan 14 3 berken i i Loket voor Burgerlijke Stand, Burgerzaken, Reis- en Rijdo- cumenten maandag tot en met donderdag: vrijdag: dinsdag- en donderdagavond Het loket voor de Algemene Publieksinformatie is dagelijks geopend van 08.30 - 14.00 uur (vrijdag 12.30 uur). Daarna kunt u voor informatie terecht bij de receptie. De receptie is dagelijks geopend van 08.30 -17.00 uur (op vrijdag tot 16.30 uur). Tijdens de beide avondopenstellingen is de receptie geopend. 08.30-14.00 uur 08.30-12.30 uur 19.00-20.30 uur i i i i i i Vanwege verbouwingswerkzaamheden zal de afdeling Sociale Zaken en Arbeid over de periode 10 januari t/m 21 februari 1997 tijdelijk gehuisvest zijn in de porto-cabine, gelegen tussen het gemeentehuis en Aldi. Tijdens de verhuisdagen 10 januari en 21 februari 1997 zal sprake zijn van een zeer beperkte openstelling. Verordening voorzieningen huisvesting onderwijs gemeente Waddinxveen 1996 De gemeenteraad heeft op 26 september 1996 een nieuwe Monumentenverordening vastgesteld. Deze komt in de plaats Van de verordening uit 1991 De wijzigingen zijn niet fundamenteel, maar betreffen aanpass ingen aan de huidige gemeentelijke organisatie en aan de Alge mene wet bestuursrecht. - de directie van Boonstoppel verf B.V. inzake de aanvraag om een nieuwe, de gehele inrichting omvattende vergunning 624 680 624 500 610 401 624 524 624 760 612 570 Voorts stellen Burgemeester en Wethouders eenieder in de gele genheid opmerkingen te maken ten aanzien van de ontwerp-ver- zoeken tijdens de openbare zittingen, die voor dat doel worden belegd op 16 januari 1997, voor het bij a. vermelde bouwplan van 16.00 tot 16.15 uur, voor het bij b. vermelde bouwplan van 16.15 tot 16.30 uur, voor het bij c. vermelde bouwplan van 16.30 tot 16.45 uur en voor het bij d. vermelde bouwplan van 16.45 tot 17.00 uur, in het gemeentehuis van Waddinxveen. Burgemeester en Wethouders maken bekend dat zij het voorne men hebben bij Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland verzoe ken in te dienen tot het vaststellen van hogere grenswaarden als bedoeld in het "Besluit grenswaarden binnen zones langs wegen” en voor het bij b. vermelde plan tevens als bedoeld in het "Besluit geluidhinder spoorwegen”, voor de geluidsbelasting op de percelen: a. Brugweg tegenover huisnrs. 135 en 137 ten behoeve van een bouwplan voor het oprichten van twee eengezinswoningen met bijbehoren; b. Prinses Beatrixlaan 4 ten behoeve van het oprichten van een woongebouw met 14 appartementen; c. Kerkweg-Oost/hoek Oranjelaan ten behoeve van een bouw plan voor het oprichten van een woon-gebouw met negen appartementen; d. Zuidkade tussen huisnrs. 56 en 62 ten behoeve van een woon gebouw met 22 appartementen. Van de indiener van een beroep en/of een verzoek om een voor lopige voorziening wordt een zeker bedrag aan griffiegeld ver langd. Een beroepschrift moet in tweevoud worden ingediend bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA ‘s-Gravenhage. voor een verffabriek incl. verkoopruimte op het perceel Wilhelminakade 83. Opname in deze publicatie houdt uitdrukkelijk geen uitspraak in omtrent de definitieve besluitvorming. Evenmin kan in dit stadium een bezwaarschrift worden ingediend tegen een voorgenomen bouwplan. 3. Prinses Beatrixlaan 4 het oprichten van een woongebouw met 14 appartementen; en voorts 4. Piasweg 37het verzoek om toestemming voor het gebruiken van het perceel voor het voltrekken van huwelijken. het plaatsen van een dakkapel op het voorgeveldakvlak en een dakkapel op het achtergeveldakvlak het oprichten van een pompgebouw en een reinwatertank het plaatsen van een dakkapel op het voorgeveldakvlak en een dakkapel op het achtergeveldakvlak het oprichten van een bedrijfsge bouw oprichten van een bedrijfsgebouw- met een showroom Nadere informatie kan worden verkregen bij de afdeling Open bare Ruimte, onder het telefoonnummer 624500. Op woensdagmiddag 8 januari 1997 van 13.15 tot 16.15 uur wor den op de volgende locaties in de gemeente Waddinxveen kerst bomen ingezameld: 1Parkeerplaats/grasveld hoek Wingerd-Weidezoom 2. Parkeerplaats aan de Willem de Zwijgerlaan (bij A.H.) 3. Parkeerplaats Zuidplashof (voorkant) 4. Grasveld aan de Overtoom Om milieutechnische redenen worden de kerstbomen niet meer verbrand, maar gecomposteerd. De grote rookontwikkeling, die met het verbranden gepaard gaat, is een vorm van luchtveront reiniging, die niet in overéénstemming is met het gemeentelijk milieubeleid. Gouwebad de Sniep bad Doorgaand fietsverkeer wordt geadviseerd bij de Dreef of bij de rotonde de Beijerincklaan over te steken en de weg te vervolgen over de Tweede Bloksweg. Op dinsdag 14 januari 1997, aanvang 19.30 uur, wordt een inspraakbijeenkomst gehouden over de herstraatplannen van de Zeeheldenbuurt. De bijeenkomst vindt plaats in het gebouw van de speeltuinver eniging "de Overkant”, Kromme Esse 3. 1 appelboom in de achtertuin en 2 bomen in de voortuin Informatie omtrent beschikkingen is verkrijgbaar bij de afdeling Volkshuisvesting, Ruimtelijke Ordening en Milieu (telefoonnum mer (0182) 62 47 64). Coenecoop naast nrs. 28/282 Eenieder die meent rechtstreeks in zijn/haar belang te zijn getroffen door verlening van een bouwvergunning danwel instemming met een melding, kan gedurende een termijn van zes weken na de dag van verzending/uitreiking van de beschik king een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij het college van Burgemeester en Wethouders van Waddinxveen, Postbus 400, 2740 AK Waddinxveen. Het besluit wordt de dag na afloop van de beroepstermijn van kracht, tenzij vóór deze datum beroep is ingesteld en een ver zoek tot het treffen van een voorlopige voorziening is gedaan.Een besluit wordt dan niet van kracht voordat op dit ver zoek is beslist. Burgemeester en Wethouders maken bekend dat de gemeente raad op 27/28 november 1996 de "verordening voorzieningen huisvesting onderwijs gemeente Waddinxveen 1996” heeft vast gesteld. De verordening regelt o.a. het soort voorzieningen, de procedure volgens welke deze kunnen worden aangevraagd door de bestu ren van de scholen voor basis- en voortgezet onderwijs in Wad dinxveen en de normen en criteria op grond waarvan deze aan vragen worden beoordeeld. Deze verordening hangt samen met de inwerkingtreding van de wet rondom de decentralisatie van de huisvestingsvoorzienin-gen per 1 januari 1997. Bezoekers aan de afdeling wordt dringend verzocht zich in genoemde periode te melden bij de receptioniste in het gemeen tehuis. Geadviseerd wordt op werkdagen uitsluitend gebruik te maken van het telefonisch spreekuur tussen 09.00 en 10.00 uur, telefoonnummer 624624. In verband hiermede liggen de verzoeken om vrijstelling met de daarbij behorende stukken, waaronder bouw- en situatieteke ningen, ter inzage met ingang van datum vrijdag 3 januari 1997 gedurende twee weken, voor eenieder tijdens werkdagen van 08.30 uur tot 12.30 uur bij de afdeling Volkshuisvesting, Ruimtelijke Ordening en Milieu, Raadhuisplein 1 te Waddinx veen. Gedurende deze termijn kunnen tegen het voornemen om vrij stelling te verlenen door eenieder schriftelijk bedenkingen wor den ingediend bij Burgemeester en Wethouders van Waddinx veen, Postbus 400, 2740 AK Waddinxveen. Zij die beroep instellen kunnen bij een spoedeisend belang over eenkomstig de Algemene wet bestuursrecht een verzoek doen tot het treffen van een voorlopige voorziening. Dit verzoek moet binnen bovengenoemde termijn worden gericht aan de Voorzit ter van de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA ‘s-Gravenhage. Tot 13 februari 1997 kan beroep worden ingesteld bij de Afde ling bestuursrechtspraak van de Raad van State door: - degenen die bedenkingen hebben ingebracht tegen het ont werp van het besluit; - de betrokken adviseurs; - degenen die bedenkingen hebben tegen de wijzigingen die bij het nemen van het besluit ten opzichte van het ontwerp daar van zijn aangebracht; - belanghebbenden aan wie redelijkenvijs niet kan worden ver weten geen bedenkingen te hebben ingebracht tegen het ont werp van het besluit. Het rooien van bovengenoemde bomen en houtopstanden heeft geen gevolgen voor aantasting van natuur-, landschap-, of dorp- schoon, als bedoeld in artikel 5.4.2 van de Algemene Plaatse lijke Verordening. Eenieder die meent door dit besluit in zijn of haar belang te zijn getroffen kan ingevolge de Algemene Wet Bestuursrecht binnen 6 weken na publicatie van dit besluit een gemotiveerd bezwaar schrift indienen bij het college van Burgemeester en Wethou ders. Voor informatie kunt u terecht bij de afdeling Voorbereiding wer ken en Verkeer. Genoemde aanvragen zijn opgenomen in het Openbaar Regis ter, dat op werkdagen tussen 08.30 uur en 12.30 uur voor eenie der ter inzage ligt bij de afdeling Volkshuisvesting, Ruimtelijke Ordening en Milieu. Ingevolge het bepaalde in artikel 4.5.3c van de Algemene Plaat selijke Verordening maken Burgemeester en Wethouders van Waddinxveen bekend de volgende aanvragen te hebben ont vangen: Ingevolge het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet maken Burgemeester en Wethouders van Waddinxveen bekend de vol gende aanvragen te hebben ontvangen: openbaar groen nabij school aan de Oranjelaan Burgemeester en Wethouders delen mede dat op 17 december 1996, onder voorschriften ter bescherming van het milieuver gunning ingevolge de Wet milieubeheer is verleend aan: Het register van verleende bouwvergunningen en meldingen waarmee is ingestemd ligt ter inzage bij de afdeling Volkshuis vesting, Ruimtelijke Ordening en Milieu. Voor elke ingeleverde boom ontvangt u een lootje en een sinaas appel. Aan de verloting zijn 44 prijzen verbonden, te weten: Grote partijen (meer dan 50 stuks) kunnen worden opgehaald. U kunt hiertoe telefonisch contact opnemen met de afdeling Open bare Ruimte op telefoonnummer 624500. Dit kan alleen op 6 en 7 januari 1997 van 13.00 tot 16.15 uur. Jan Dorrekenskade-Oost het oprichten van een tuinhuisje 31 Vanaf 7 januari 1997 wordt het fietspad IJsermanweg langs Zuidplas ‘90 voor een periode van drie weken afgesloten. De afsluiting wordt aangegeven met borden. De burgemeester maakt bekend dat aanvragen om afgifte van bouwvergunningen zijn ingediend voor 1. Doipstraat tussen nr. 148 en het toekomstige nr. 156 het oprichten van een bedrijfsruimte met bedrijfswoning alsmede het oprichten van twee woningen; 2. Brugweg tegenover de percelen 135 en 137 het oprichten van twee woningen met bijbehoren. De verordeningen liggen voor eenieder op werkdagen tussen 08.30 en 12.30 uur ter inzage bij de balie Publieksvoorlichting in de hal van het gemeentehuis en zijn tegen betaling van de leges- kosten verkrijgbaar. VERGADERINGEN Commissie I op dinsdag 7 januari 1997, aanvang 19.30 uur in het gemeentehuis. Deze verzoeken kunnen slechts worden ingewilligd na het ver lenen van vrijstelling als bedoeld in artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, aangezien de bouwplannen en voor wat betreft het verzoek onder 4. het gebruik in strijd zijn/is met de ter plaatse geldende bestemmingsplannen: 1"Dorpstraat”; 2. "Brugweg ‘80”; 3. "Oranjewijk ‘75”; 4. "Landelijk Gebied West”, en voorts na ontvangst van verklaringen van geen bezwaar van Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland als bedoeld in artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening; voor het bouwplan ver meld bij punt 3. tevens de verklaring als bedoeld in artikel 50, lid 5. van de Woningwet. Burgemeester en Wethouders hebben het voornemen de gevraagde vrijstellingen te verlenen, met het oog hierop bij Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland de vooraf benodigde verklaringen van geen bezwaar aan te vragen en na ontvangst van die verklaringen en de gevraagde bouwvergunningen dan wel de benodigde vrijstelling te verlenen. De betreffende schoolbesturen hebben ingestemd met genoemde verordening; zij hebben uiteraard een exemplaar van deze verordening toegezonden gekregen. OPENINGSTIJDEN Het hele gemeentehuis elke werkdag van 08.30 tot 12.30 uur. In de middaguren kunt u alleen terecht op afspraak. Openingstijden afdeling Publiekszaken zie elders In deze rubriek. Afvalstation voor afgifte (grof)vuil en K.C.A. Elke werkdag van 10.00 tot 15.00 uur en zaterdag van 09.00 tot 12.00 uur. Burgemeester en wethouders alleen na afspraak via de secretaresses. Sociaal raadsvrouw op werkdagen (behoudens de woensdagen) van 09.00 tot 12.30 uur of na telefonische afspraak. De gemeentegids 1997 wordt in de eerste weken van januari huis-aan-huis verspreid. De gids, met veel informatie op allerlei gebied, is geheel geactualiseerd. De gemeentegids wordt niet bezorgd bij mensen, die door mid del van een sticker aangeven, geen prijs te stellen op de ont vangst van ongeadresseerd drukwerk. Deze mensen kunnen gratis een exemplaar afhalen in het gemeentehuis. Tijdens bovenstaande vergaderingen kunnen niet-leden gebruikmaken van het spreekrecht. Over de regels die daar bij gelden is in het gemeentehuis een brochure verkrijgbaar. De agendastukken liggen op werkdagen tijdens kantooru ren in de leeskamer van het gemeentehuis ter inzage. Op de agenda o.a.: - Voortgang bouw. - Resultaten uit het politieke overleg. - Voorbereidingsbesluit ten behoeve van Bredeweg 4. Commissie II op woensdag 8 januari 1997, aanvang 19.30 uur in het gemeentehuis. In verband met de verbouwing van het gemeentehuis vindt dit jaar de traditionele nieuwjaarsreceptie plaats in het Anne Frank- centrum, Jan van Bijnenpad 1 te Waddinxveen. Voor deze percelen zijn bouwaanvragen ontvangen ten behoeve waarvan vrijstellingsprocedures als bedoeld in artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening dienen te worden gevoerd. De bij a. vermelde locatie zal als woningbouwlocatie worden opgenomen in de in voorbereiding te nemen herziening van bestemmingsplan "Brugweg '80". De bij b. vermelde locatie zal als woningbouwlocatie worden opgenomen in de in voorberei ding te nemen, integrale herziening van bestemmingsplan "Oranjewijk 75”. De bij c. vermelde locatie zal als woningbouw locatie voor meergezinswoningen worden opgenomen in de in voorbereiding te nemen herziening van dat deel van bestem mingsplan "Stationsstraat”, dat niet is betrokken bij het in proce dure te brengen Centrumplan. De bij d. vermelde locatie zal als woningbouwlocatie worden opgenomen in de in voorbereiding te nemen, integrale herziening van bestemmingsplan "Zuidkade I”. De ontwerpen van de verzoeken en de daarbij behorende stuk ken liggen ter inzage bij de afdeling Volkshuisvesting, Ruimte lijke Ordening en Milieu, Raadhuisplein 1 te Waddinxveen, met ingang van vrijdag 3 januari 1997 gedurende twee weken, tij dens werkdagen van 08.30 tot 12.30 uur.Gedurende deze ter mijn wordt eenieder in de gelegenheid gesteld de ontwerpen en de daarbij behorende stukken in te zien en opmerkingen ten aan zien van deze ontwerpen schriftelijk te maken en in te dienen bij Burgemeester en Wethouders van Waddinxveen, Postbus 400, 2740 AK Waddinxveen. Het besluit met bijbehorende stukken ligt vanaf 2 januari 1997 gedurende zes weken voor eenieder ter inzage bij de afdeling Volkshuisvesting, Ruimtelijke Ordening en Milieu in het gemeen tehuis alhier, elke werkdag van 08.30 tot 12.30 uur en op ver zoek op de maandagavonden gedurende drie uren (doorkiesnummer 624757, de heer W.P. Kaandorp). Daarnaast bestaat er ook de mogelijkheid de kerstboom zelf naar het gemeentelijke afvalstation te brengen aan de Zuidelijke Rondweg nummer 250. Dit kan vanaf 27 december 1996 t/m 8 januari 1997. Het college van Burgemeester en Wethouders nodigt de inwo ners van Waddinxveen, de vertegenwoordigers uit het vereni gingsleven en het bedrijfsleven van harte uit hierbij aanwezig te zijn. U kunt dan samen met de leden van het gemeentebestuur terugblikken, vooruitzien en elkaar over en weer het beste toe wensen voor het nieuwe jaar. De bijeenkomst wordt gehouden op donderdag 2 januari 1997 van 17.00 tot 19.00 uur. Op de agenda o.a.: - Voorstel definitieve vaststelling subsidie schooljaar ‘94/’95, ‘95/’96 en voorlopige vaststelling subsidie schooljaar ‘96/’97 en meerjarenbegroting ‘97-2000 C.K.V. Kreater. - Resultaten uit het politieke overleg. - Wijk- en buurtbeheer. TELEFOONNUMMERS Gemeentehuis Raadhuisplein 1 postadres Postbus 400, 2740 AK telefax Afvalstation (ophalen grofvuil) Zuidelijke Rondweg 250, Centraal Meldpunt Zorg Pr. Bemhardlaan .9, Meldpunt discriminatie Instituut Sociaal Raadslieden Meldpunt vandalisme aan openbare voorzieningen Gouwebad ”De Sniep” (informatie) Overige belangrijke telefoonnummers zie pagina 5 gemeentegids De uitslag van de verloting wordt bekendgemaakt in de gemeen- terubriek in het Weekblad voor Waddinxveen op woensdag 23 en 30 januari 1997.

Weekblad voor Waddinxveen | 1997 | | pagina 3