Recordverkoop gas in 1996 Huizen worden duurder in de Goudse regio Vrouwelijke notaris krijgt de overhand GROOTSE SHo Woonpartners Midden-Holland garandeert betaalbaar wonen H. van Woudenberg overtroeft koploper Korbis behoudt ongeslagen status Jeugdtitels bij De Gouwe Streek Huiswerk begeleiding Marokkaanse jongeren in Waddinxveen m m WADDINXVEEN - Woonpartners Midden-Holland (de plaatsvindt in de marktopna- kunnen Het de overwinning behaald in de derde klasse van de districtscompetitie. voor van In de Goudse regio bedroeg de gemiddelde verkoopprijs van een tussenwoning vorig gen vindt plaats buiten de re gio. Verder onderscheidt de NVM economische activiteit en de grote schaarste voor een ster ke prijsstijging van koopwo ningen. 6-9 jaar): 1. Maartje ten Bar ge, 2. Wendy Monster, 3. Jetske Wiersma; jongens I: 1. Valentijn Schoonenveld, 2. Bas de Boer, 3. Tom van Ber- kel; meisjes II (leeftijd 10-12 jaar): Ingrid de Lange, 2. Pa- Voorzitter Willem Waterreus van Woonpartners Midden- Holland herinnerde in zijn toespraak aan de tijd dat de rijksoverheid nog uit solidari teit een paraplu boven wo ningbouwverenigingen hield GOUDA/WADDINXVEEN - De gasverkoop van het ener giebedrijf Midden-Holland NV in Gouda heeft in het af gelopen jaar met 392 miljoen m3 een jaarrecord be reikt. ronde van het jaar was die tussen H. van (4) met de witte stukken te- het gebied van het geven van onderwijs aan jonge mensen. De gedachten gaan uit naar Tegen het laag geklasseerde DOS uit W’estbroek (Utrecht) won Korbis met duidelijke cij fers (11-16). Door deze zege blijven de Waddinxveners aanvoerder van de ranglijst in de derde klasse. Korbis kwam moeizaam op van Korbis te vergroten tot 6- 10. Doör twee doeltreffende af standsschoten brachten de tegenstanders uit Westbroek de spanning enigszins terug in de wedstrijd (8-10). Jaco Wineke en Ellen van den Ent wisten, eveneens met af standsschoten, de voorsprong weer uit bouwen tot 8-12. Na deze score werd de wed strijd minder aantrekkelijk. DOS leek zich bij de neder laag neer te leggen, terwijl Korbis zich op bepaalde mo menten niet meer in leek te willen span- De tegenstrevers uit tot 784,3 miljoen kWh. De maximale afname van elek trisch vermogen nam met 1,4% toe tot 147 MW (1995: 145 MW). Het aantal elektriciteitsaan- sluitingen groeide in 1996 met 1.022 stuks tot in totaal 83.610 stuks. Bij gas nam het park Coenecoop ook bezig ge houden met de organisatie van de open schaatskam- pioenschappen voor scholie ren op d? schaats. aantal rijd(st)ers was er ge kozen voor een hele competi tie of een afval-race. De uitslagen van de diverse WADDINXVEEN/DEN HAAG - Over enkele jaren zal het aantal vrouwen in het nota- riële.ambt groter zijn dan het aantal mannen. Die verwachting heeft de Koninklijke GOUDA/WADDINXVEEN - De huizenprijzen blijken per regio steeds meer uiteen te gaan lopen. Ook de woning markt in de Goudse regio krijgt steeds meer een eigen, menwerking met het gemeen- karakter, constateert Peter de Pater, voorzitter van de en scholen met regio Gouda van de Nederlandse Vereniging van Make laars in onroerende goederen NVM. fase werden een paar mooie acties niet koelbloedig genoeg afgerond. Na ongeveer acht minuten wist Frits Visser na mens Korbis voor de eerste maal de korf te vinden. De openingsscore werd echter snel beantwoord door DOS middels een strafworp. Kor- symposium bis trok daarna het spel naar Visser (afstand), Jaco Wineke en Mark van den Brink (on der de korf) kon DOS vervol gens slechts één treffer laten kei bood, totdat het combina- noteren (10-15). tiebrein van In de slotfase wisten zowel DOS als Korbis (Jaco Wine ke) nog éénmaal de korf te vinden, zodat een 11-16 eind stand op het scorebord ver scheen. De 11-16 overwinning bete- sprong prijsgeven: tegenover kent dat Korbis zijn ongesla- drie scores van DOS stond slechts één doelpunt van Kor bis (Frits Visser), waardoor een 6-8 ruststand werd be reikt. Na de rust opende Jaco Wine ke met een strafworp de score voor Korbis (6-9), waarna Er win Lesschen er van afstand in slaagde om de voorsprong Dreef begint om half acht. graaddagen). Het extra gasverbruik in ver band met de koude, gemeten Distributie alle over een kalenderjaar, komt ringsgebonden nevenaktivi- teiten medio 1997 onderge bracht in een zelfstandige dochteronderneming. Eind 1997 wordt het nieuwe 50-10 kV-station Bolwerk voor een deel in gebruik geno men en het tijdelijke station Gouwe na negen jaar ont manteld. De electrotechnische installa ties van het station Gouwe worden na revisie begin 1998 bijgeplaatst in het nieuwe station Bolwerk. Daarmee is de energievoorziening voor Gouda-Centrum en -Zuid voor lange tijd zeker gesteld. Naar verwachting worden in 1997 ongeveer 250 (huur, (kleinverbruik huurkoop en koop) zonneboi- +3,3%; grootverbruik +2,3%) Iers geplaatst. Het aantal medewerkers nam in 1996 met 2 af tot 261. Het aantal volledige arbeids plaatsen van 38 uur per week daalde van 254 naar 252. 14,4% (kleinverbruik Volgens het energiebedrijf Midden-Holland zal 1997 worden gekenmerkt door de voorbereidingen op de nieuwe Elektriciteiswet die per 1 ja nuari 1998 van kracht wordt. Dan wordt het bedrijf opge- zogenaamde splitst in een netwerkbedrijf voor over zich toe. Het tweede aanvals- vak van Korbis was vervol gens productief: Ellen van den Ent mikte van afstand raak en Erwin Lesschen liet een treffer noteren met een actie onder de korf (1-3). Met een fraai schot van af stand zorgde Frits Visser voor een ruimere marge (1-4). DOS had andermaal een strafworp nodig om de ach terstand te verkleinen tot 2- 4. Ellen van den Ent was hierna met een schot van af stand opnieuw doeltreffend voor Korbis (2-5). Korbis wist in deze fase van de wedstrijd de bal goed in de ploeg te houden, maar ver zuimde om ook in de score het veld overwicht uit te druk ken. Na een score van DOS leken de Waddinxveners het zichzelf moeilijk te gaan ma ken door het missen van een strafworp. Enkele seconden na het missen van deze straf worp wees de scheidrechter opnieuw naar de strafworp- stip: nu was Mark van den Brink wel succesvol (3-6). Donja van Otterloo zorgde met een treffer voor 3-7. Toch moest Korbis voor de rust weer wat van deze voor dat de energie-infrastructuur beheert en een energieleve- ringsbedrijf dat langzaam groeit naar een zelfstandige plaats in een vrije energiem arkt. Vooruitlopend daarop wor den ingevolge de Wet Energie Distributie alle niet-leve- gelijkheden, allerlei wetten en regelingen) om goede be- re- aliseren. Dat is nu verleden tijd. De rijksoverheid trok zich steeds meer terug. Wo ningbouwverenigingen zijn zelfstandig geworden, krijgen meer vrijheden, maar lopen ook meer risico’s. Dat heeft er in Waddinxveen toe geleid dat de woningbouwverenigin gen Waddinxveen, SSW en Beter Wonen gezamenlijk Woonpartners Midden-Hol land hebben opgericht, een aantrekkelijke invulling professionele organisatie die zich er voor inzet om de doel- stelling „'betaalbaar wonen voor iedereentjauen+n de toe komst te waarborgen. Met een verwijzing naar het logo stelde me van de Randstad naar het oosten en het zuiden van het land. Met name in de provincies Gelderland en Noord-Bra- een hoekwoning 312.000 gul- bant zorgden de groeiende Voor de begeleiding zoekt de den 11,4%), van een vrij- stichting nog vrijwilligers. staande woning De huiswerkbegeleiding is voor groep zeven en acht van de basisschool en van en met name bedoeld voor Marokkaanse leerlingen. Dit omdat gebleken is dat de- middelde verkooptijd per wo- ze groep leerlingen vaak een achterstand heeft, er thuis weinig ruimte of ondersteu ning is en hun ouders zich 1.100 tot in totaal 74.220 stuks. De verhuur van elektrische boilers daalde met 288 naar 9.329 stuks totaal. De ver huur van keukengeisers ken de een daling van 897 naar 13.876 stuks. het gasverbruik met Daar tegenover stonden stij gingen bij het aantal zonne boilers (verhuur +27 stuks en huurkoop +40 stuks) en bad- geisers (+28 stuks). In totaal zijn er nu in het verzorgingsgebied 334 huurzonneboilers ge plaatst. Er werden in 1996 daarnaast 163 koop-zonne- tailleerde cijfers van de regio nale woningmarkt zien. Uit de marktontwikkeling taalbare huurwoningen te over 1996 blijkt tevens dat de wensen en eisen van de woon consument zich steeds meer gaan vertalen in een sterk ge differentieerde markt. De regionale markten krijgen hierdoor een specifiek en dus eigen karakter. De locale wo ningmarkten ontwikkelen zich sterker en onafhankelij ker. Voor vele groepen huishou dens blijkt de huurwoning een van hun woonwensen. Huren past in dat geval beter bij een levensstijl+)f -fase. Wel heeft door dé lage én da lende rente de overgang naar koopwoningen, vanuit de- van Woonpartners goedkopere huursector door gezet. De duurdere huurwo ning heeft het afgelopen jaar echter aan belangstelling ge wonnen. en tenslotte besloten S. Kleinhoonte en J. van San- dijk na een gelijke en vaste stelling in het eindspel tot een logische remise. WADDINXVEEN/GOUDA - De Stichting Jeugd- en Jon gerenwerk Midden-Holland is in de tweede week van ja nuari in Waddinxveen in sa- tricia van Berkel, 3. Andrea Briede; jongens II: 1. Nico v.d. Loo, 2. Sebastiaan van Hattum, 3. Bas Drost; meis jes III (leeftijd 13-16 jaar): 1. Elisa van Leijenhorst, 2. Rianne van Dijk, 3. Marieke van der Pijl; Jongens III: 1. Bas-Jan van Leijenhorst, 2. Lex Steenland, 3. Arjan van Cruijningen. De jeugd en hun ouders heb- men. Fianne de Boer gaat werken in de maatschap Mikx De Boer Notarissen in Emmen. ‘Mijn enthousiasme voor het vak heb ik opgedaan tijdens een beroepsoriëntatie op de Universiteit van Gro ningen", zegt zij desgevraagd. ‘Daar ben ik in 1991 afgestu deerd. Vooral de sociale fac tor in het beroep spreek me aan. Als notaris ga je veel met mensen om. Zo krijg je te maken met hypotheken en onroerend goed, maar ook met het familierecht en sa menlevingsovereenkomsten1. Sinds de jaren zeventig doen puntenvoorsprong. Nieuwe deelnemer aan de top 10 verrassend J. Stam, die dit Woudenberg seizoen goed meeblaast en nu een tegenvallende J. v.d. Hei den gemakkelijk onder de ta fel speelde. Verder in de top 10 eindigden de partijen A. Kardol tegen J. van Gort en L. Ellers tegen L. Willemen- in remise. In de subtop winst voor J. i Muit tegen L. v.d. Haven en* C. Asscheman tegen H. vanj Offeren. Dit seizoen verder tegenvallende posities voor W. v.d. Hoek. Nu weer verliêg tegen N. Dannis. A. van Nb- eukerke verloor van A. v.d. Starre. In het middengedeelte ein digden de partijen M. Moer land tegen J. v.d. Haven en D. J. van Offeren tegen F. Rit ter in een puntendeling. B. Loef moest door een blunder* E. Philipse (2), in het eindspel de winst aan J. Markus cadeau doen. Verder rukte H. Stouten op door P. van Offeren op een nederlaag te tracteren. Op vallend ook de goede positie op de ranglijst van B. David, die nu te sterk was voor H.E. van Offeren en T. Wiersma WADDINXVEEN - De jeugd van de Waddinxveense schaatsvereniging ’De Gouwe Streek’ heeft optimaal ge bruik gemaakt van de stren ge vorstperiode. Op de singels van het bedrij venpark Coenecoop zijn kor- categoriën: meisjes I (leeftijd tebaanwedstrijden verreden. n n Er streden 47 jeugdleden in diverse categoriën om het kampioenschap van Wad dinxveen. De jongsten reden 100 meter en de ouderen 160 meter. Afhankelijk van het Verantwoordelijk hiervoor was H. van Woudenberg, die in een ijzersterke partij kop loper B. Jansen op verlies wist te zetten en zelf welis waar de vierde plaats bleef bovenmatig bezetten, maar - met de top 3 geweldig wist te tie, zij het met een minieme nen. De tegenstrevers uit verkleinen. Westbroek hadden voor vijfde De wedstrijd van deze laatste maal een strafworp nodig om de bal in de korfbalmand te deponeren (9-12). Tegenover Korbis-doelpunten van Frits gen koploper B. Jansen. XT' t Een rustjg begin van beide kanten, wat overigens tot in het middenspel geen spekta- Notariële Broederschap (KNB) in Den Haag uitgesproken. vrouwen hun intrede in am bachten als timmerman, pijp- gang tegen DOS. In de begin- fitter, bouwopzichter of ma chinebankwerker. Deze be roepen blijven als mannenbolwerk fier over eind. De notarissen echter zullen als Broederschap de emancipatiegolf waarschijn lijk niet overleven. Vrijdag 7 februari houdt de KNB in Amsterdam een i_ voor haar weledelgestrenge zusters en broeders. Onder het motto ’Parttime werken in het notariaat’ zal daar wor den gediscussieerd over de toekomst van het vak, dat zich opmaakt voor een in stroom van honderden vrou wen. De datum is overigens niet toevallig. Op 7 februari 1947 is het vijftig jaar gele den dat in Nederland de eer ste vrouwelijke notaris werd benoemd, notaris mr. Bletz. Het aantal vrouwelijke leden van de Broederschap is sinds 1947 jaarlijks geleidelijk ge stegen, met gemiddeld één vrouw. De grote groei deed zich de afgelopen tien jaar voor. ‘Deze tendens zal zich zeker doorzetten. Van de 1.500 kandidaat-notarissen zijn er 650 vrouw1, zo schetst een KNB-woordvoerder de curve. Op dit moment telt Ne derland 1200 beëdigde nota rissen, onder wie 48 vrouwen. Op Oudejaarsdag (dmsdag 31 december) werd de hoogste dagverkoop bereikt van 2,977 miljoen m3. In januari 1996 werd totaal een record hoe veelheid van 65,4 miljoen m3 gas verkocht. Het vorige jaarrecord werd bereikt in 1979 met 386 mil joen m3. Het vorige maandre- aantal aansluitingen toe met cord dateert van december 1995 met 58 miljoen m3 en het vorige dagrecord werd be reikt op 30 december 1995 met 2,6 miljoen m3. De vergelijking van het re cord uit 1979 met dat van 1996 laat een toename zien van 1,6%. In dezelfde periode van 18 jaar steeg het aantal aan sluitingen met 42%. De invloed van meer en bete re vormen van isolatie en van energiebesparend gedrag zijn Goudse duidelijk zichtbaar. Illustra tief daarvoor is ook dat sinds de invoering van het bedrijfs- milieuactieplan in 1990 het boilers geplaatst, gasverbruik per aansluiting Het aantal is gedaald met circa 5% (ge corrigeerd in graaddagen). De totale afzet gas over 1996 steeg ten opzichte van 1995 met +18,9%; grootverbruik +4,6%; tuinbouw +9,7%). De stijging was geheel te wijten aan de langdurige koude in januari, februari en het tweede deel van december. Het aantal graaddagen, een maat de buitentemperatuur het hele jaar, bedroeg 3.478. Dit was 19,8% meer dan 1995 en 8,2% meer dan het 30 (3.213 in vergelijking met een ge middeld jaar neer op onge veer 85,- voor een gemid deld huishouden. energiebedrijf Midden- lenderjaar, maar in tien groe pen die een verbruiksperiode k de hoop Van 12 maanden kennen ver- sprpid^Kef.heti^ar. staande woning 470.000 (+9,1%) en van een apparte ment 173.000 gulden (+7,8%). leerlingen In het afgelopen jaar verwis- Het afgelopen jaar stegen de het voortgezet onderwijs selden in de Goudse streek 1.253 woningen van eigenaar (was in 1995 1.163). De ge- ben ook deelgenomen aan de Nieuwkoopse Plassentocht met afstanden van 10, 20, 30 en 60 kilometer. Bijzonder was verder dat jeugdtrainer Gerard van Dijk meedeed pal achter de koploper op de zins van zijn lage positie door aan de 15e Elfstedentocht. ranglijst te handhaven. Ge- winst tegen G. Torenbeek. De jeugdcommissie van De volg hiervan was dat W. Hen- In de kelder van de schaakdi- Gouwe Streek heeft zich op nink (3) als nieuwe lijstaan- visie boekte J. Ponsioen een de singels van het bedrijven- voerder het nieuwe jaar kon knappe remise tegen T. Goor inluiden. Gewonnen moest dus worden van J. Smit (7), waarbij ge zegd moet worden dat laatst genoemde op da hogere ni- en het gemiddelde apparte ment. Op basis van deze gegevens laat de NVM een compleet gen status behouden heeft. Korbis voert de ranglijst aan in de derde klasse met drie punten voorsprong op SDO uit Kamerik. Komende zaterdagavond speelt Korbis de belangrijke thuiswedstrijd tegen Huizen, kamp (5) De wedstrijd in sporthal ’de tiebrein van de witspeler plotseling werd geactiveerd en het spel zo opvallend in zijn voordeel werd omgebo gen dat voor de koploper er geen houden meer aan was. Een snelle overgave van de koploper was niets meer dan een logische zet na al dit com binatievermogen van H. van Woudenberg. De koploper zakte door dit re sultaat af naar de derde plaats. Eveneens een spannende schaakstrijd tussen H. Smits- en - die tot de laatste minuut alle kanten op kon. Door het raffi nement van E. Philipse in de slotfase en mede door de forse tijdnood van de witspeler werd de partij evenwel toch in het voordeel van E. Philip se beslist. E. Philipse wist zich daarmee verwijderde zich ook enigs- pal achter de koploper op de ranglijst te handhaven. Ge volg hiervan was dat WHen- nink (3) als nieuwe lijstaan- N W00NSEIEKT1E ning daalde van 46 dagen in 1995 naar 38 dagen in 1996. De vraag naar koopwoningen ningen lopen per regio hield in heel het land - mede vaak niet deskundig genoeg door de lage rente en het con- voelen. sumentenvertrouwen - ook in Van de vrijwilligers wordt ge- 1996 onverminderd aan, zo vraagd het liefst ervaring op laten de vorige week gepubli ceerde jaarcijfers van de Ne derlandse Vereniging van on roerende goederen NVM zien. bijvoorbeeld gepensioneerde Opmerkelijk is de gestegen onderwijzers, of studenten belangstelling voor woonloca- met een afgeronde HAVO of ties buiten de Randstad. Uit vier woningtypen: de gemid- de door de NVM geregistreer de transacties van bestaande over Pp dit moment is in Neder land naar schatting 40% van 'kandiaat-notarissen een vrouw. Van de studenten no tarieel recht is 60% een vrouw. Daarmee rijst de vraag of de aanduiding Broe derschap rond de eeuwwisse- ha'g-uaoet worden aangepast. De ’KNB heeft bekend ge maakt dat de 29-jarige mr. Fianne de Boer uit Emmen £ïs jongste vrouw ooit haar entree maakt in dit traditio nele mannenberoep. Zij werd bij Koninklijk Besluit be noemd tot notaris, met als standplaats de gemeente Em- VWO opleiding. de door de NVM geregistreer- delde tussenwoning, de ge- De vrijwilligers krijgen bege- de transacties van bestaande middelde hoekwoning, het leiding van Said Adda, pro- koopwoningen over 1996 gemiddelde vrijstaande huis jectwerker van de stichting blijkt dat een verschuiving en een vergoeding. Als er vol doende vrijwilligers zijn zul len de eerste lessen ook in Bo skoop en Bodegraven van start kunnen gaan. Belangstellenden zich aanmelden bij Said Ad da, projectwerker van de Stichting Jeugd- en Jonge renwerk Midden-Holland, tel. 0182-539913. tebestuur en scholen met huiswerkbegeleiding Marokkaanse jongeren start gegaan. De huiswerklessen worden gehouden in het Coenecoop College (Dreeff en in het een- jaar 247.000 gulden (+5,6% in trum voor kunstzinnige vor- vergelijking met 1995), van ming Kreater (Kerkstraat). huizenprijzen in alle regio’s, variërend van 4 procent in de regio’s Noord-Groningen en Noord-Limburg tot 16 pro cent in de regio Ede. De prijsverschillen van wo- zeer uiteen. Om die reden heeft de NVM Nederland verdeeld in 80 regio’s. Deze NVM-regio’s zijn de gebieden waarbinnen de meeste verhuizingen plaatsvinden. Slechts 20 pro cent van de verhuisbewegin- beheerstichting van de woningbouwverenigingen Wad dinxveen, SSW en Beter Wonen) heeft donderdag 9 ja nuari een drukbezochte nieuwjaarsreceptie gehouden in restaurant Bibelot (Limaweg). WADDINXVEEN - De laatste huishoudelijke competi- tieronde van de Waddinxveense Schaak Vereniging: WSV in 1996 - waarover nog niet is gerapporteerd,-] zorgde voor de nodige spanning en wisselingen aan de i top. veau net wat te kort kwami om écht voor een verrassend resultaat te zorgen. Logisch gevolg dus, dat W. Hennink zonder problemen toch de volle winst wist te wel het gat pakken en tevens de kopposi- kering verlaagd worden. In drie jaar tijd gaat het daarbij om een besparing van 150.000 Voor de huurders een voordeel van maximaal 25,00 per jaar. Woonpartners Midden-Holland zal in 1997 13 miljoen besteden aan on derhoud en kwaliteitsverbe teringen van de woningen. Bij uitvoering van onderhoud zal Woonpartners met bedrij ven nieuwe afspraken maken over een hogere kwaliteit en waar mogelijk lagere kosten. Als garantie voor een hoge kwaliteit van dienstverlening zal Woonpartners Midden- Holland op korte termijn aan sluiten bij het KWH-label. jaars-gemiddelde Dit is een keurmerk binnen de volkshuisvesting waarvan de kwaliteitsvoorschriften zijn geformuleerd vanuit de wensen van de huurders. Om kostenreductie en kwali teitsverbetering te realiseren is Woonpartners afhankelijk van goede samenwerking met diverse partijen, waaronder Holland rekent niet af per ka de gemeenten en, de huur- Directeur lascini spr^k de hoop de huidige fel^tjes.gfe- herwaarderirrgvdn de verze- baseerd 'öp~'vertrouwen en keringsportefeuille kunnen constructief overleg worden yoortgezet in 1997J Uil WADDINXVEEN - In Maartensdijk heeft Korbis-korfbal de achtste achtereenvolgen- Willem Waterreus dat de huurders van Woonpartners Midden-Holland dan wel geen bescherming meer heb ben van de paraplu van de rijksoverheid, maar daar de drie parapluus van Woon partners voor hebben terug gekregen. In zijn speech haakte directeur René Masci- ni van Woonpartners Mid den-Holland daar op in door aan te geven dat Woonpart ners Midden-Holland de dienstverlening aan de huur ders wil verbeteren en bespa ringen voor huurders wil re aliseren. Ruimere opening stijden, telefonische bereikbaarheid van 8.30 tot 17.00 uur sinds dit jaar en 24 uurs bereikbaarheid bij spoedeisende klachten zijn daarvan voorbeelden, volgens René Mascini. Als voorbeeld van de bes paringen-», voor dersorganisaties. huurders cini de glasverzekering. Door uit 3at d kunnen de kosten voor de gt^isverze- WOENSDAG 15 JANUARI 1997 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN PAGINA 17 I Vooritter Willem Waterreus van Woonpartners Midden-Holland. (Foto: Archief - Joop Dorst). De Waddinxveense make- 1 I KORTING Nell en Stutterheim keukenarchitectuur Ridderhof 51 Alphen a/d Rijn Telefoon 0172-44.32.69 Onze gehele kollektie meubelen en verlichting moet weg!! Daarom geven wij tot wel 50% 11J2 x 1 De extra kosten per ver- bruiksjaar kunnen iets afwij ken van het kalenderjaar. De maandelijkse voorschotten voor een verbruiksjaar zijn gebaseerd op een gemiddelde winter (3'0 jaars-gemiddelde). De verkoop elektriciteit groeide ten opzichte van 1995 met 2,7% laar Peter de Pater, achter- overzicht met de meest gede- (goedkope financieringsmo- aan op de foto op het bu reau bij zijn vader, is voor zitter van de regio Gouda van de Nederlandse Vereni ging van Makelaars in on roerende goederen NVM. (Foto: Archief - Sjaak Note- Slimme kopers komen naar de Kanaaldijk 30 en grijpen hun kans en kunnen nu in het bezit komen van merkmeubelen van o.a. HARVINK COLLECTION INTERSTAR WANDMEUBELEN YOUNG INTERNATIONAL voor SUPERLAGE PRIJZEN "Op niet cfgeprijsde showroommodellen nu 10% korting! Opruiming geldig tot 1 februari 1997 KOM NAAR HET PAND MET DE STOELTJES IPAL NAAST DE COENECOOfWG KANAALDIJK 30 - WADDINXVEEN 0182-632441 roerende goederen boom). L i - |F .ij;

Weekblad voor Waddinxveen | 1997 | | pagina 17