Woningen Nieuwbouw Bedrijfs onroerend goed ten Mere kijk op een complw markt garantie I MAKEL AARSJ Sfeervol en Comfortabel wonen u NVM NVM makelaardij FiSI f •'.nW 11. - ij 1 si I in I r: zf! b BOSKOOP WADDINXVEEN BOSKOOP BOSKOOP WADDINXVEEN BOSKOOP BOSKOOP BOSKOOP/HAZERSWOUDE ALPHEN A/D RIJN WADDINXVEEN WADDINXVEEN BOSKOOP WADDINXVEEN ALPHEN A/D RIJN ca. 330 m’. ca. 645 m’. WADDINXVEEN REEUWIJK BOSKOOP WADDINXVEEN BOSKOOP 1 MAKELAAR INDUSTRIETERREIN ZOUTMAN: Twee stuks nieuw te bouwen representatieve bedrijfsunits. Uitstekend gesitueerd nabij verkeersaders. Goed bereikbaar per auto en voldoende laad- en losmogelijkheden. De bedrijfsunits worden gebouwd op heiwerk met vloeistofdichte monoliet gewapende betonvloer met ingestrooide slijtlaag. Mogelijkheid is aanwezig voor het inbouwen van kantoren. Elke bedrijfsunit heeft opp. groot ca. 200 m2. Geïsoleerde wanden, dak en .beglazing. Aanvaarding in overleg. Koopsom in overleg. Huurprijs 110,--/m2./jaar, excl. B.T.W. 317.000,- k.k. GOUDSE RIJWEG 42: Fraai gesitueerde vooroor logse halfvrijstaande woning, gesitueerd in directe nabijheid van winkels en openbaar vervoer. Ind.: entree, woonkamer en suite ca. 4.10 x 8.00 m. met erker en glas-in-lood ramen, in uitbouw de keuken, toilet met fontein, badkamer met douche en wasta fel (licht betegeld tot plafond), bijkeuken met aansl. wasmachine en c.v.-ketel. Ie verd.: overl. met deur naar dakplat, 3 slaapkamers, resp. ca. 3.15 x 3.80 m., ca. 3.15 x 3.00 m. en ca. 2.00 x 2.50 m. 2e verd.: vaste trap, voorzolder, slaapkamer met dak kapel. Bijz.: Grondopp. ca. 205 m2. Inhoud ca. 375 m3. Aanvaarding in overleg. DORPSTRAAT 132/134: Kantorencomplex met bedrijfshal. Kantoorgebouw verdeeld in 2 bouwla gen, te weten op beg.gr. ca. 180 m2., Ie verd. ca. 146 m2. en bedrijfshal ca. 643 m2. Op eigen terrein enkele parkeerplaatsen en voldoende parkeergele genheid in nabijheid. Voorzieningen kantoorge bouw: toiletgroepen, pantry, geisoleerde beglazing, c.v., mech. luchtbehandelingsinstall., warmwaterin- stall., vloerbedekking, systeemplafonds met verlich- tingsarmaturen. Voorzieningen bedrijfshal: toilet groep, pantry, gasgest. heaters. Huurprijs kantoorruimte 47.500,-, excl. B.T.W. Huurprijs bedrijfsruimte 67.500,-, excl. B.T.W. Eventueel gesplitste verhuur mogelijk. 242.500,- k.k. BADHUISWEG 31: Gezellige vrijstaande eenge zinswoning, gesitueerd aan rivier de Gouwe met royale tuin op zuid-westen. Ind.: entree, toilet met fonteintje, royale keuken ca. 1.85 x 6.50 m., bij keuken met aansl. wasmachine, badkamer (licht betegeld) met douche en wastafel, woonkamer ca. 6.50 x 4.00/5.40 m. met grenen vloer, gaskachel en uitzicht op rivier de Gouwe. Ie verd.: overloop, 2 slaapkamers, resp. ca. 12 m2. en 11 m2., beide met dakkapel en vaste kasten. De woning is voor zien van veel bergruimte. Bijz.: Bouwjaar ca. 1900. Grondopp. ca. 145 m2. Inhoud ca. 275 m3. Houten berging. Ged. dubbel glas en ged. dak- en vloer isolatie. Vrij uitzicht over landerijen aan achterzijde. Aanvaarding in overleg. 375.000,- k.k. ZUIDPLASLAAN 113: Riante moderne eengezins woning met tuin op het westen, gesitueerd aan brede laan in jonge woonwijk "De Zuidplas". Ind.: uitgebouwde entree, toilet met fontein, royale 6 mtr. brede woonkamer met bergkast, open keuken met moderne, schitterende inrichting (hoogglans beu- ken/zwart) met keramische kookplaat, afzuigkap, combi-oven, koelkast, vaatwasser en dubbele spoel bak. Beg.gr. afgewerkt met fraaie laminaafvloer en spachtelputz wanden. Ie verd.: overl., 3 ruime slaapkamers, moderne nieuwe badkamer met lig bad, separate douche, 2e toilet en wastafelmeubel. 2e verd.: vaste trap, overl. met aansl. wasmachine, grote zolderkamer met dakkapel en mgl.heid voor extra kamer. Bijz.: Geheel dubbel glas. Uitstekend geisoleerd. Kindvriendelijke omgeving. Bouwjaar ca. 1988. Inhoud ca. 400 m3. Op loopafstand van winkels, scholen en openbaar vervoer. Aanvaarding in overleg (planning september 1997). ALB. EINSTEINWEG 1: Representatief bedrijventer rein, uitstekend bereikbaar per openbaar vervoer en per auto. Voldoende laad- en losmogelijkheden. Bedrijfsgebouwen t.b.v. detailhandel, volumineuze goederen en uitstekende locatie. Het betreft bedrijfs gebouw in 2 lagen. Beg.grond te bereiken d.m.v. representatieve entree en ged. ingericht met open trappenhuis, welke entree biedt naar grote meubel- toonzaal op le verdieping. De voorkeur gaat uit naar een bedrijf in de meubelbranche i.v.m. de meubeltoonzaal op de 1 e verdieping. Aanvaarding in overleg. Huurprijs: ca. 350 m2. a 160,—/m2., excl. B.T.W. REIJERSKOOP 245: Bedrijfshal/opslagloods ca. 440 m2. met 2 overheaddeuren, toilet, klein kantoor ca. 20 m2. en buitenterrein. Gesitueerd in Boskooop-Oost, nabij uitvalsweg naar verkeersa ders. Omgeving: woonhuizen, bedrijfsgebouwen en sierteeltbedrijven. Aanvaarding in overleg. Huurprijs 34.000,—/jaar, excl. B.T.W. 239.000,- k.k. VOORKADE 73: Gezellige sfeervolle vooroodogse woning, gelegen op mooie locatie aan de Gouwe. Gebouwd in ca. 1906 met een inhoud van ca. 350 m3. Ind. souterrain: ruime berging ca. 20 m2., hob- byruimte met aansl. wasmachine, kleine werkka mer. Beg.grond: tochtportaal, hal, toilet met fontein, doorzonwoonkamer met dubbele openslaande deuren naar dakterras, open keuken met authentiek granieten werkblad. 1 e verd.overloop, badkamer met ligbad, wastafel en separate douche, voor- slaapkamer met 2 bedstedes, achterslaapkamer met wastafel en ruim balkon. Starterswoning, waarin veel oorspronkelijke details zijn behouden of zijn teruggebracht, zoals ornamenten plafonds. In 1987/1988 volledig aan huidige woonwensen en voorschriften aangepast. Aanvaarding in overleg (kan snel). COENECOOP I: Representatieve bedrijfsgebou wen. Het parkachtig karakter van het bedrijven terrein in combinatie met de moderne architec tuur maakt Coenecoop tot een zeer aantrekkelij ke bedrijfslokatie. Het park is gesitueerd nabij verkeersaders A-12 (Utrecht-Den Haag) en A-20 (Rotterdam-Utrecht). Ind zeer markant gelegen in aanbouw zijnde bedrijfshal met op le verd. kantoorruimte. Bedrijfshal opp. ca. 1.200 m2, kantooropp. ca. 300 m2. Bijz.: perceel grond is gelegen nabij bedrijfsgebouw Volvo Nederland. Aanvaarding in overleg. Huurprijs: bedrijfsruimte ca. 1.200 m2 a 120,—/m2/jaar, excl. B.T.W. kantoorruimte 300 m2 a 150,—/m2/jaar, excl. B.T.W. f 269.000,- k.k. DR. HAMBURGERLAAN 26: Nette onderhouden hoekeengezinswoning, gesitueerd in kindvriendelij ke omgeving en in directe nabijheid van het Gouwebos. Ind.: hal, toilet (geheel nieuw betegeld tot plafond), woonkamer (doorzon), dichte keuken met lichte inrichting met inbouwapparatuur, o.a. gascomfort, oven en afzuigkap, deur naar royale en onder architectuur aangelegde achtertuin, le verd.: overl., bergkast, 3 slaapkamers, v.v. vaste kasten, badkamer met douche/zifbad, wastafel en 2e toilet. 2e verd.: vaste trap, voorzolder met o.a. aansl. wasmachine en c.v.-ketel, royale zolderka mer met dakkapel, div. bergruimten achter knie- schotten. Bijz.: Bouwjaar ca. 1968. Grondopp. ca. 229 m2. Inhoud ca. 310 m3. Ged. dubbel glas. Rustig gelegen en tuin op zuid-oosten. Aanvaarding in overleg. de pater Waddinxveen: Kerkweg Oost 224, tel. 0182-613822 Boskoop: Zijde 6, tel. 0172-215409 550.000,— v.o.n. ZUIDKADE: Nieuw te bouwen vrijstaande villa op eigen grond op één van de mooiste plekjes langs de Gouwe. Ind.: hal, woonkamer ca. 42 m2., verlaag de eetkamer met keuken ca. 14 m2., berging. Verd.: overloop/vide, 3 slaapkamers, waarvan 1 met ter ras aan Gouwezijde, badkamer met ligbad, dou che, wastafel en toilet. Bijz.: 'splitlevelwoning "grondopp. ca. 335 m2. "inhoud ca. 500 m3. 'bou wen met G.I.W.-garantie "uitstekend geisoleerd "duurzame, onderhoudsarme materialen. Hét neusje van de zalm zijn ongetwijfeld de twee hoekvilla's met hun bijzondere glaspartijen (Type D), serre-achtige gevels en rond uitgebouwde entree. De villa's zijn in twee, tegen elkaar aanlig gende driehoeken gebouwd en hebben maar liefst drie woonlagen en een berg zolder. Alle kamers hebben een originele afwijkende vorm. De tweede verd. kan tot een prachtig atelier worden omgeto verd. De villa heeft een ruime voortuin en een zijtuin met berging. Koopsommen v.a. 437.000,- v.o.n. 298.000,- k.k. VOOROFSCHEWEG 279: Fraai op een hoek gesi tueerde royale eengezinswoning, omgeven door een fraai met vlonder aangelegde tuin. Ind.: uitge bouwde entree met deur naar inpandige schuur/berging, toilet met fontein, woonkamer ca. 33 m2. met wit geschuurde muren en massief eiken parketvloer, halfopen keuken met in U-vorm opgest. inrichting met inbouwapp. le verd.: overl., 3slaap kamers, resp. ca. 3.00 x 2.40 m., ca. 4.30 x 2.97 m. en ca. 4,13 x 2.06 m., waarvan 2 met dakka pel, modern bet. badkamer met wastafelmeubel, 2e toilet en douche (mgl.heid voor ligbad). 2e verd.: vaste trap, overl., zolderkamer ca. 3.00 x 3.50 m. met tuimelraam en bergruimte, werkkamer ca. 3.00 x 2.30 m. met kantelraam, c.v., waskamer met pla- vuizenvl. en aansl. wasmachine. 3e verd.: losse trap, bergvliering. Bijz.: Bouwjaar ca. 1982. Inhoud ca. 315 m3. Grondopp. ca. 125 m2. Bijzonder fraai afgewerkt. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs 298.000,- k.k. KOPERWEG: Industrieterrein Heimans Weteringen. Kantoorruimte gesitueerd boven staalconstructiebe drijf. Kantoorruimte (voormalige tekenkamers) met totaal opp. van ca. 230 m2. met op beg.grond een zelfstandige entree, bordestrap, wachtruimte, 2 toi letgroepen, pantry, 4 kantoorkamers met ieder een opp. van ca. 15 m2. en een kantoor met opp. van ca. 90 m2. Voorzieningen: systeemplafond, dubbe le beglazing, stoffering en c.v.-ketel. Aanvaarding in overleg. Huursom 110,—/m2., excl. B.T.W COENECOOP 95: Bedrijvenpark Coenecoop, het nieuwe bedrijvenpark in het zuidwestelijk deel van Waddinxveen, nabij verkeersaders. Goed bereik baar met openbaar vervoer en per auto. Goede laad- en losmogelijkheden. Evt. kan verhuurder zorgdragen voor transport. Omgeving bestaat uit bedrijfsgebouwen t.b.v. opslag, produktie en kan toorgebouwen. Bedrijfshal, inch stalen stalling, evt. geschikt voor palletopslag, ca. 1.100 m2. Glad afgewerkte betonvloer met slijtvaste toplaag. Aanvaarding in overleg. Huurprijs 110,--/m2., excl. B.T.W, de tweede fase van het projekt Alpha, onderdeel van projekt Zuidplas '90. In deze gemeente bouwt Mabon een aantal exclusieve woningen, waaronder twee unieke stadsvilla's. U kunt kiezen uit ori ginele ontwerpen die u het summum bie den van rust, ruimte, veiligheid en privacy. KON. WILHELMINAPLEIN: Winkelruimte, gesitu eerd in centrum van Gemeente Waddinxveen, nabij Albert Heijn en weekmarkt, goed bereikbaar per openbaar vervoer en auto. Goede laad- en losmo gelijkheden. Opp. winkel ca. 118 m2. Aanvaarding in overleg. Huurprijs 280,—/m2./jaar. PARKLAAN: Vier nieuw te bouwen bedrijfshallen, waarvan 2 met woonhuis. Twee bedrijfshallen met opp. groot ca. 250 m2. en 2 met opp. groot ca. 210 m2. Bouwplan gesitueerd nabij verkeersaders. Naast goede bereikbaarheid per auto zijn bedrijfs gebouwen ook prima toegankelijk met openbaar vervoer. Elke bedrijfshal v.v. onderheide betonvloer, metselwerk borstweringen, geisoleerde gevelbepla- ting, overheaddeuren en vrije hoogte ca. 5.00 mtr. De 2 bedrijfshallen (opp. ca. 210 m2.) geschakeld aan traditioneel te bouwen woonhuis (inhoud ca. 400 m3), gesitueerd aan royale achtertuin met vrij uitzicht over boomkwekerijen. Ind. woonhuis: hal, toilet met fontein, royale L-vormige woonkamer met open keuken, le verd.: overl., 3 slaapkamers, com pleet ingerichte badkamer. Koopsom bedrijfshal ca. 210 m2. met woonhuis v.a. 685.000,— V.O.N., excl. B.T.W. Koopsom bedrijfshal ca. 250 m2. v.a. 280.000,- V.O.N., excl. B.T.W. Samenvoegingen of veranderingen zijn bespreek baar. I.T.C. TERREIN: Centraal gesitueerde representatieve nieuw gebouwde bedrijfshallen met opp. groot ca. 408 m2. en 540 m2., gesitueerd op bedrijfsterrein I.T.C. De strategische ligging van het I.T.C. brengt met deze wegen het internationale europese wegennet binnen bereik. Goede voorzieningen openbaar vervoer. Totaal opp. ca. 948 m2. Glad afgewerkte betonvloer met slijtvaste toplaag. Vloerbelasting 2.000 kg./m2., overheaddeur. Parkeervoorzieningen, bedrijfsruimte v.v. electra-, verlichtings- en verwarmingsinstallatie. Aanvaarding in overleg. Huurprijs 80,-/m2., excl. B.T.W., excl. kosten verbruik electra en verwarming. Wilt u veel ruimte, dan heeft u de keuze uit: fraaie twee-onder-een-kap eenge zinswoningen (Type C) met op de bega ne grond een bijzonder ruime living, aparte keuken en aanliggende garage. De eerste verdieping heeft, naast een badkamer, een seperaot toilet en drie slaapkamers. Op de tweede verd. kan een ruime slaap/werkkamer worden gemaakt. Vooral de opvallende gevels met frisse baksteenkleuren en brede goten zullen u zeker bevallen. Koopsommen v.a. 446.000,- v.o.n. 310.000,- k.k. ZUIDPLASLAAN 66: Moderne en gunstig gelegen en goed onderhouden hoekeengezinswoning met erker, gelegen in woonwijk "De Zuidplas", aan groenstrook en met royaal uitzicht. Ind.: inpandige berging, hal, toilet met fontein, tuingerichte woon kamer ca. 28 m2. en open keuken. Beg. grond voor zien van lichteiken parketvloer, le verd.: overloop, 3 slaapkamers, luxe badkamer met ligbad/douche, 2e toilet en wastafel. 2e verd.: ruime overloop met aansl. wasmachine en c.v.-ketel (1986), afgewerkte zolderkamer met dakkapel en kopgevelraam. Bijz.: Voorzijde met royaal uitzicht over plantsoen. Tal van voorzieningen op loopafstand. Bouwjaar ca. 1986. Grondopp. ca. 225 m2. Aanvaarding in overleg (planning maart/april 1997). Voor de omschreven woningen zijn maatregelen genomen die het milieu min der belasten. Door technieken op het gebied van duurzaam bouwen (o.a. gebruik van zonne-energie, laag ener gie- en waterverbruik, toepassing milieu ontlastende materialen en beperking bouw- en sloopafval) en inbraakpreven tie (o.a. direkte uitkijk op straat, inbraak werende zij- en achterdeuren, toepassing ventilatieroosters, alarminstallatie voor zieningen en inbraakwerend hang- en sluitwerk) is milieubewust wonen ook prettig wonen! WADDINXVEEN DORPSTRAAT 118 Moderne bedrijfsruimte met receptie, magazijn/werkplaats en bedrijfshal. Ind.: toilet, kantine met ingebouwde keuken en bedrijfskantoor, showroom. Magazijn/werkplaats ca. 270 m2., vrije hoogte va. 3.00 mtr., werk plaatskantoor, speelruimte, was-/kleedruimte en toiletgroep. Bedrijfshal ca. 680 m2., vrije hoogte ca. 6.00 mtr. met lichtstraat, 1 vluchtdeur, 2 overheaddeuren, werkplaats, stookruimte. Verd.: bergruimte, archiefruimte, dub bele toiletgroep en 6 kantoorkamers. Ca. 1.080 m2. verhard buitenterrein t.b.v. toegangen, waarop 16 eigen parkeerplaatsen. Toelaatbare vloerbelasting ca. 2.500 kg./m2. Uitgebr. elec, install., inch krachtstroom. Gasgest. c.v.-install. met heaters en radiatorenverwarming (2 gasgest. ketels). Gebouw voorzien van inbraak- alarminstall., rook- en brandmelderinstall. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs 1.650.000,— k.k. 791.000,- V.O.N. APPELGAARDE: Nieuw te bouwen vrijstaande villa met inpandige berging/garage, gelegen in het uit breidingsgebied "Waterrijk" op ca. 710 m2. eigen grond. Ind.: entree, royale hal, meterkast, toilet met fontein, woonkeuken ca. 12 m2., bijkeuken met aansl. wasmachine en c.v.-combiketel, woonkamer ca. 44 m2., inpandige garage/berging. le verd.: overloop, 3 slaapkamers, resp. ca. 9 m2., ca. 10 m2. en ca. 15 m2., badkamer met ligbad, douche, 2e toilet en wastafel. 2e verd.: vaste trap, zeer roy ale werk-/hobbyruimte van ca. 31 m2. Bijz.: Traditioneel gebouwd door Aannemingsbedrijf L. van Leeuwen b.v. te Boskoop. Moderne en frisse uit straling in uitbreidingsgebied "Waterrijk" te Boskoop. Inhoud woning ca. 650 m3. Koopsom 791.000,-V.O.N. (excl. renteverlies). r'>" 1" Uiterst comfortabel en milieubewust wonen in het Groene Hart van Holland, centraal in de Randstad. Dit is mogelijk

Weekblad voor Waddinxveen | 1997 | | pagina 14