Winst voor Flyers-domes Combi-team Korbis dichter bij de titel TOOS tweede HARWA -- ons hier Weer kampioen bij Florida-badminton PARKETSHOP WSV succesvol in bekerstrijd Hans Cammeraat beste bouler NU ƒ50,- T/M ƒ200,- KORTING Tweede plaats voor zwemmers Gouwestaete Winst voor Korbis-jeugd Ar Gouwemasters Kampioenstitel Barry van Bommel Winst voor Rentokil-ZVH Bingo-avond in De Paddestoel Jan Kersbergen blijft leiden zwemmen voor wereldlijst Kwartfinale Moerkapelle de op 14.95 150.00 netjes en werden gespannen uitgevoerd. Michelle scoorde 7,30 pnt, Anne 7,55 pnt en Rosanne zelfs 8,55 pnt. Het gehele team scoorde 40,00 pnt en dat aantal was goed voor een der de plaats. Als tweede onderdeel was de sprong aan de beurt. Alle drie Het eerste team moest het ditmaal stellen zonder hun eerste heer, die naar een toer nooi in Brugge was. Maar ge lukkig kon Jean Lamaison in vallen. Ondanks veel inzet kwam het team toch zonder een over winning in de enkels aan het eind van de eerste serie van vier. Bij de dubbels en de mixen werd er niet voldoende gewonnen voor een gelijkspel, zodat het team dus verloor. Ook in team drie werd een Let op: ’s Avonds geopend plaats te staan. B2 won met 5-9 van de Over- kanters, Cl verloor bij Nieu- werkerk met 10-4 en ook C2 verloor van Vitesse met 1-6. Ook het welpenteam verloor, ondanks de vijftien doelpun- Ronald André antwoord, stand werd bereikt. Via een door de scheidsrech ter toegekende strafworp liet Mark van den Brink de 6-3 ruststand op het scorebord Korbis in een uitwedstrijd te gen het op de tweede plaats geklasseerde SDO uit Kame- rik. Bij winst in Kamerik kan Korbis de titel haast niet meer ontgaan. Tot slot de mededeling dat WSV 2 in de competitie voor de Rotterdamse Schaak Bond bleef steken op 4-4 tegen Krimpen aan den IJssel 4. GRATIS horttesten pigment- analyse WADDINXVEEN - In het weekeinde van 18 en 19 janu ari heeft het grootste deel van de teams van Florida- badminton hun laatste competitiewedstrijd van dit sei zoen gespeeld, met weer een team dat kampioen werd. Dit keer team 3. in Brugge. Gelukkig kon dit team dit goed op vangen en stond het na de enkels met 3- 1 voor. De spelers waren nu zozeer op dreef dat bij de volgende partijen slecht twee sets wer den weggegeven. De uitslag werd dus 7-1, en ook (zoals bij team 2 vorige week) was hier het kampioenschap binnen. Het team bestaat uit Britt van Braam Morris, Simonet Fijn, Michelle de Vries, Hugo van Bergeijk, Emiel van Box tel en Ronald v.d. Hoek. Team 4 speelde vrijdag al uit tegen de Spotvogels. De da mes van dit team - Yvon Rijn beek en Linda Hartwijk (Me ta van der Weij is aan het be gin van de competitie uitgevallen) - zijn echt de De meisjes onder 18 jaar wer den tweede op de 4x100 m wisselslag met een tijd van 4.49.1. Deze ploeg bestond uit Kim Middendorp, Melissa Dings, Inge v.d. Schrier en Wilke v.d. Valk. Viktor Terlaky, Joost Krom menhoek, Jos Kiens en Mar cel Zijderhand lieten op de 4x50 m vrije slag een tijd van 1.50.1 registreren, goed voor de derde plaats. titel op zijn naam heeft staan en duo-specialist is, wilde zijn kans toch weer wagen. Na drie weken aftrainen van 76 kg naar -72 kg werd hij bij de weging akkoord bevonden. De weegschaal gaf 70.1 kg aan. Ook uit Duitsland, België en Denemarken waren alle top pers aanwezig om de weg naar het goud voor Barry van ma- was in vorm, de WADDINXVEEN - Ook in de negende wedstrijd in der de klasse van de districtscompetitie heeft Korbis-korf- bal de overwinning voor zich opgeëist. Ditmaal was Huizen niet opgewassen tegen het sterke spel van de Waddinxveense koploper. Korbis boekte een ruime 14- 7 overwinning. WADDINXVEEN - Zaterdag 18 januari heeft een gecom bineerd damesteam van Saturnia (Bleiswijk) en TOOS (Waddinxveen) succesvol meegedaan aan de turncom- petitiewedstrijd in de E-poule in het Gouwedorp. Er werd beslag gelegd op de tweede plaats. Beste indivi duele TOOS-deelneemster was Rosanne van Bruines sen. Zij werd zesde. Deze week spelen de Korbis- van half tien tot drie uur in sporthal ’de Dreef waar de welpen de spits afbij- achttal het publiek ten en BI om twee uur ein digt met de wedstrijd tegen Vriendenschaar BI. Het tweede team van Korbis was minder gelukkig en verl oor met 5-9 van Bolnes 3 uit Ridderkerk. Korbis 3 boekte een overwinning op Vitesse 4, slag tikte hij aan na 25.4 en terwijl Korbis 5 een 7-8 ne- op de 200 m rugslag liet hij derlaag leed tegen Vrienden schaar 5 uit Bodegraven. WADDINXVEEN - In het Gouwebad ‘de Sniep‘ hield Gouwestaete de vierde ronde van de nationale zwem- competitie. Er werd door de Waddinxveners bijzonder goed gezwommen met als resultaat een tweede plaats in de landelijke rangschikking. Alleen Nautilus uit Dordrecht was een fractie beter. tegen J. v.d. Heiden geen kansen weggaf en opnieuw een overwinning wist te be halen. Tegenstander J. v.d. Heiden moest nu langzaam maar ze ker na de top ook de subtop van het klassement de rug toekeren. Verder de volgende overwinningen in de subtop voor L. v.d. Haven, M. Moer land en H. van Offeren tegen respectievelijk U. Beerends, L. Coevert en J. v.d. Haven. In de middengroep kwamen de volgende spelers tot winst: A. v.d. Starre, H. Stouten en A. Prins tegen respectievelijk J. Markus, T. Kuiper en T. van Bruggen. Verder een gelijke stand tus sen T. Goor en C. Alblas en B. David weet zich goed in de middengroep te handhaven door nu B. Loef te verslaan. Een verrassend resultaat van J. de Bock, die T. Wiersma onder de duim wist te hou den. D.J. van Offeren klom verder door een gemakkelijke zege tegen H.E. van Offeren, die langzaam maar zeker naar de onderste regionen wegzakt. In de kelder van de schaakdi- visie tenslotte kwamen G. To renbeek en J. Ponsioen remi se overeen en na een lang en spannend gevecht tegen J. van Sandijk moest A. Bos in een hektische slotfase na een kleine misstap de zege op het conto van zijn tegenstander bijschrijven. de meisjes sprongen over spreiden over de kast. Er werd door iedereen goed ge sprongen, alleen bij Michel le’s tweede sprong kwam ze ten val. Aan de bekerwedstrijd na men de beste vier WSV-ers deel. De plaatselijke schaak- top blijft daardoor in handen B. Jansen, die zich achter volgd weet door de twee bela gers W. Hennink en E. Phi- lipse. Het viertal E. Philipse, H. van Woudenberg, W. Hen nink en B. Jansen toog naar Rotterdam om een beker strijd in de RSB tegen de club Onesymus af te werken. Na de zware nederlaag van WSV 1 van een week eerder zou een overwinning als een prachtig herstel gezien kun nen worden. Gestreden werd dan ook voor een goed resul taat. Nadat de kruitdampen waren opgetrokken, stond inmiddels een glanzende 3-1 overwin ning in de boeken, wat der halve een prachtig resultaat genoemd kan worden en hier mede is plaatsing voor de kwartfinale in de bekerstrijd voor de Rotterdamse Schaak Bond een feit. Voor de interne competitie rukte J. Smit (13) opnieuw op naar de beste 10 door een ver rassende zege tegen H. Smitskamp (6). Een goed spe lende J. Smit bleef geduldig overeind tegen een in de ope ningsfase een te slordig spe lende opponent. Nadat H. Smitskamp in het middenspel een stuk had ver speeld, hield J. Smit het hoofd koel en kon langzaam maar zeker de winst ver diend naar zich toetrekken. Opvallend goed blijft de pres- tatiecurve van J. van Oort (5), die dit seizoen weinig ver- liespartijen oploopt en nu ook .WONING Rijnlandstraat 4, 2741 GZ Waddinxveen. Tel. (0182) 61 61 19 ZEVENHUIZEN - Voor de Zevenhuizense volleybalver eniging Rentokil-ZVH begon de tweede helft van de compe titie goed. In de return-wedstrijd tegen Kuipers-Zwolle wisten de Ze venhuizenaren een moeilijk bevochten 3-0 overwinning te boeken met de cijfers 15-13, 15-10 en 17-15. Kuipers begon sterk in de eerste set, gebrand op een re vanche voor de in eigen huis verloren wedstrijd. De Zwol lenaren namen door een ster ke servicedruk een 2-6 voor sprong. Hierna begon ZVH aan een inhaalrace, waarbij Martijn Dieleman en Matt Lyles veelvuldig wisten te scoren. De Zevenhuizenaren liepen uit naar 14-9, maar hadden veel moeite om het beslissende punt te scoren. Kuipers kon nog tot 14-13 bij- heer gemist door het toernooi komen, voordat Ferry van Hal onder aanmoediging van het publiek het vijftiende punt wist te scoren (15-13). De tweede set gaf een gelijk opgaande strijd te zien tot 9- 8. Hierna wist ZVH met de sterke blokkering van Mi- chiel van der Kuip en Cees van Opijnen doorstoten naar een 15-10 setwinst. In de derde set ging het weer gelijk op, waarbij Timo Dijk graaf na de eerste set in het veld gekomen voor Martijn Dieleman een hoofdrol opeis te. Ook nu had ZVH moeite om de 14-12 voorsprong snel om te zetten in setwinst. De Zwollenaren kwamen te rug en wisten zelfs op 14-15 een setpoint te halen. Maar ZVH kwam weer terug en kon met 17-15 de volle winst binnenhalen. Deze belangrij ke winst voor ZVH betekent dat zij een steeds beter uit gangspunt krijgen voor de play-off wedstrijden in april. Voor komende zaterdagavond om zeven uur staat de wed strijd tegen TDK-Brevok in Breda op het programma. WADDINXVEEN - Vrij dagavond 24 januari om acht uur is er weer bingo voor de leeftijd vanaf 12 jaar in wijkgebouw De Paddestoel (Lijsterbes straat). De toegang is gra tis. competitie ingegroeid. Alle damespartijen werden daardoor gewonnen en mede daardoor werd het uiteinde lijk 0-8 in het voordeel voor het Waddinxveense Florida. Het vijfde team kon dit week einde ook kampioen worden als ze met 8-0 zou winnen van de koploper. Dat bleek een te zware opgave, want al na de heren enkels bleek dit niet meer mogelijk. Blijkbaar waren ze zelfs zó aangeslagen dat alleen de d.a- mesdubbel (gewonnen door Edith Heerma van Voss en Amy Jansen) nog punten op leverde, waardoor de uitein delijke uitslag op 2-6 kwam te staan. Ook het zesde team speelde een 6-2, maar verloren het jammerlijk met deze cijfers. Gelukkig kon men het goed praten met het bekende uit nadeel. Team 9 speelde weer uitste kend. Na de enkels was het al 3-1 in het voordeel van Flori da. Slechts de eerste dames enkel, gespeeld door Birgit de Vries, werd na een bloedstol lende partij nipt verloren. Ook de damesdubbel werd na een verwoede strijd gewon nen gegeven. Hierdoor was de uiteindelijke uitslag 6-2. Team 9 had weer gewonnen. De openingsscore in deze wedstrijd kwam op naam van Yvonne Visser via een door- loopbal. Huizen wist daarna echter ook snel de korf te vin den (1-1). Korbis had het beste van het spel, maar kwam met name in het eerste gedeelte van de eerste helft moelijk tot sco ren. Jaco Wineke gaf met twee doelpunten van afstand de stand een gunstiger aan zien voor Korbis. Op tegendoelpunten van Hui zen hadden de Korbis-dames Yvonne Visser (doorloopbal) en Ellen van den Ent (af- Michelle scoorde 6,2 pnt, Ro sanne 7,2 pnt en Anne haalde het hoogste cijfer van de dag, een 7,55 pnt voor de balk. In totaal haalden de meisjes 35,4 pnt, goed voor een eerste plaats op de balk. Door deze laatste goede score steeg het ten die zij scoorde, gecombineerde team van TOOS en Saturnia naar de jeugdteams tweede plaats met 143,30 pnt. OSS (Zevenhuizen) werd verdiend eerste, Boskoop werd derde en laatste werd Thor (Bergambacht). Gelukkig telt maar één sprong en zij scoorde dan ook nog 6,3 pnt, Anne 6,5 pnt en Rosanne 6,6 pnt. In totaal haalde het mixedteam van TOOS en Saturnia hier 32,7 pnt, goed voor een vierde plaats. Bij het derde toestel, de brug met de ongelijke leggers, was te zien dat de meisjes hard hebben getraind op dit toestel want er was een grote voor uitgang te zien. En aangezien ze nog niet vol doende onderdelen beheer sen, waren de cijfers toch nog redelijk. Michelle scoorde 4,80 pnt, Anne 6,3 pnt en Ro sanne 6,8 pnt. In totaal werd er 35,20 pnt gehaald, goed voor de derde plaats. Als laatste toestel moesten de meisjes naar de balk. De meisjes lieten goede oefenin gen zien met weinig wiebels. Ook deden ze alle drie de ko prol op de balk. Er werd heel goed geturnd. Saturnia en TOOS konden ie der apart geen volledig turn team opstellen en zochten daarom de samenwerking. Het was voor dit jonge gecom bineerde team de eerste turn- competitiewedstrijd van dit seizoen. Gestreden moest worden te gen de sterkere tegenstander OSS (Zevenhuizen) en de te kloppen verenigingen Bo skoop en Thor (Bergam bacht). Het jiu-jitsu stond voor de elf de keer op het programma. -Dit keer alleen het fighting system omdat door de enorme toeloop van deelnemers voor het duosystem geen tijd over bleef. Barry van Bommel, die al een Bommel knap moeilijk te aantal keer de Rotterdamse ken. Maar hij-- WADDINXVEEN - Het eer ste damesteam van Flyers- basketbal heeft de uitwed strijd bij Shooters met één punt gewonnen. Meisjes-juni- oren 2 begon goed aan de tweede helft van de competi tie met winst op Jumpers. Verlies was er voor heren 4. Dames 1 vertrok niet al te vrolijk richting Bunschoten voor de wedstrijd tegen Shooters. De eerste neder laag van de competitie was de thuiswedstrijd tegen Shoot ers. Ook nu werd het een hele klus. Vanaf het begin van de strijd bleek dat beide teams aan elkaar gewaagd waren en er dus sprake was van een ‘one-point‘-game zoals het zo fraai heet in het basketbal. Ondariks het goede verdedi gen van beide ploegen werd er veel gescoord, maar steeds om en om. De ruststand werd 33-34. In de tweede helft zag het er even naar uit, dat Flyers een beslissende voorsprong kon nemen, dankzij het goede en slimme spel van Brigitte Ha gen. Toch kwam Shooters weer langzij en er ontstond een wa re thriller. Met nog zeven se conden te spelen en één punt voorsprong voor Flyers kreeg Shooters twee vrije worpen een na de andere tegenstan der werd met full ippon uitge schakeld. In de finale kwam de Wad- dinxvener tegenover teamge noot Colin Kist te staan die hij eerder al verslagen had, maar die via de verliezersron- de weer teruggekomen was. Ook deze partij wist hij naar zijn hand te zetten met drie ippons voor stoten, werpen en grondtechniek. Een verdiende eerste plaats was het resultaat voor de Waddinxveense sportleraar die weer liet blijken dat hij op jiu-jitsu gebied een allroun der is. en de winst was ver weg. Daar Shooters er maar één benutte werd er op een ver lenging gerekend, maar met nog vijf seconden op de klok maakte Shooters een overtre ding en nu kon Flyers de winst grijpen. Topscoorder Gaby Kuyer (21 punten) scoorde éénmaal en Flyers kon juichen. Uitslag 65-66. Meisjes-junioren 2 begon de nieuwe competitie met winst. De start van de wedstrijd was goed en Flyers nam een rui me voorsprong. Hierna stokte het ritme bij de Waddinx veense meisjes en Jumpers kwam langzaam maar zeker terug. Ruststand 26-24. De tweede helft bleef Flyers bij de les en kon Jumpers on der druk worden gehouden. De tegenstander leed hier door veel balverlies en zo kon Flyers de voorsprong uitbou wen. Einduitslag 67-42. Topscoorder Cressida Jobels met 14 punten. Heren 4 leed een regelmatige nederlaag tegen Luba Zoeter- woude. De tegenstander was in alle opzichten beter. Ook een goed spelende Ton Baan kon hieraan niets verande ren. Via een ruststand van 19-37 werd de eindstand be reikt van 38-75. Topscoorder Ton Baan met 17 punten. IN HARWA’S De grootste sortering van Waddinxveen in: laminaat lamelparket massiefparket kurkparket (Wicanders) Kom eens langs voor een vrijblijvend advies. WADDINXVEEN - Terwijl de Waddinxveense Schaak Vereniging WSV succesvol was in de bekerstrijd van de Rotterdamse Schaak Bond (RSB), kende de 16e ronde van de huishoudelijke competitie in het Anne Frank- centrum (Jan van Bijnenpad) geen schermutselingen en wijzigingen in de top. WADDINXVEEN - De com petitie van de Waddinxveen se sjoelers (Alberdink Thijm- laan) blijft enorm spannend. Jan Kersbergen staat nog steeds aan de leiding en wordt gevolgd door Cees Kui pers en Dick Dros. Het algemeen klassement ziet er als volgt uit: klasse A: 1. Jan Kersbergen 139.600, 2. Cees Kuipers 137.975, 3. Dick Dros 137.129; klasse B: van Leeuwen M. Renesse 16 jaar op de 200 m school slag met een tijd van 2.47.9. Beide jongens scoorden een persoonlijk record. De estafettes waren weer goed voor veel punten. De meisjes onder 16 jaar, Mi chelle Nahon, Eva Idelen- burg, Kim Middendorp en Wilke v.d. Valk, wonnen "de 4x100 m vrije slag in de pri ma tijd van 4.16.7 en de he ren Mark v.d. Schrier, Rob Boele, Jan Willem v.d. Hoek en Mark Nahon toonden zich met een tijd van 1.55.4 supe rieur op de 4x50 m wissel slag. f700,-1 WADDINXVEEN - Elk jaar wordt een werel dranglijst opgemaakt van masters die in één uur een zo groot mogelijke afstand zwemmen. Deze poging wordt in januari gehou den. Zondag bood de zwemclub Oceanus (Aalsmeer) in het zwembad De Waterlelie aan een 20-tal Nederland se masters de gelegenheid om te zien hoever ze in één uur kunnen zwemmen. Voor Gouwestaete-stayer Nic. Geers uit Boskoop was dit uiteraard een kolf je naar de hand. Met grote regelmaat zwom hij elk kwartier iets meer dan een kilometer. Hij bleek geen vermoeien issen van zijn Elfsteden tocht meer te voelen en hij legde ruim 165 banen af, ofwel 4136 m. Dit was bij na dezelfde afstand als waarmee hij in 1996 in zijn leeftijdsgroep van 55-59 jaar wereldlijstaanvoerder werd. Van Gouwestaete deden ook Wanda den Boer in de jongste groep (25-29 jaar) en Hans den Boer (65-69 jaar) een po ging. Ietwat gehinderd door blessures zwommen zij respectieevelijk 3.175 en 3.125 m, waarmede Wanda den Boer haar va der in dat uur precies één maal lapte. Het zal enige weken duren voordat de uitslagen vanuit de gehele wereld verwerkt zijn en de ranglijsten zijn opge maakt. WADDINXVEEN - Het C3- team van Korbis-koerfbal heeft de eerste punten bin nen. In Rhoon won het team van Martijn met 1-3 van RWA. Ze blijven nog wel op de laatste plaats staan, maar dat is een kwestie van tijd standschot) telkens het juiste volgens de coach. antwoord, zodat een 5-3 B3 speelde in dezelfde sport hal tegen RWA, koploper in hun competitie, met 7-7 ge lijk. Het was een zeer span nende wedstrijd waarin B3 bewees terecht op de tweede verschijnen. Na de rust speelde Korbis sterk. Huizen kwam er in de wedstrijd niet meer aan te pas. Donja van Otterloo bracht dit ook meteen in de score tot uitdrukking door van afstand voor 7-3 te zor gen, onmiddellijk gevolgd door een actie onder de korf van Jaco Wineke (8-3). Daarna schotelde het Korbis- een aan tal mooie akties voor. In het eerste aanvalsvak gaf Frits Visser een paar mooie assists aan Mark van den Brink, ter wijl in het tweede aanvalsvak Jaco Wineke en Erwin Les- schen elkaar goed wisten te vinden. Via scores van Erwin Les- schen (tweemaal) en Mark van den Brink voerde Korbis de score op tot 11-4. Na het vijfde doelpunt van Huizen viel Frits Visser geblesseerd uit. Hij werd vervangen door Wim Lebbing. Wim Lebbing maakte via een doorloopbal het dozijn doelpunten voor Korbis vol (12-5). In de slotfase scoorden Hui zen en Korbis (Yvonne Visser en Yvonne Boomers) beiden nog tweemaal, zodat Korbis opnieuw een (ruime) over winning als eindstand kon la ten noteren (14-7). Door deze zege staat Korbis nog steeds ongeslagen boven aan in de derde klasse van het district. Uit negen wed strijden haalden de Waddinx veners de maximale score van achttien punten. Komende zaterdag speelt Voor TOOS maakten van het mixedteam deel uit Michelle Pennewaards, Anne Fenne- ma en Rosanne van Bruines sen. Voor deze jonge meisjes van TOOS was het de eerste wedstrijd. Ze waren dan ook erg zenuwachtig. Als eerste toestel moesten de dames van TOOS aantreden 1. Peter van Leeuwen bij de lange mat. Van alle ze- 125.425, 2. M. Renesse nuwen was niets te merken, 124.812, 3. Cor Faay 124.487; de oefeningen gingen heel klasse C: 1. Erwin Pleus 116.043, 2. Marius Kersber gen 115.900, 3. Dirk Faas 115.614; klasse D: 1. Ceron van Beek 106.557, 2. John van Beek 104.800, 3. O. Su- pusepa 104.675; klasse E. 1. Lisette Vos 96.500, 2. Simon Supusepa 96.186, 3. Henk Heidebrink 96.100. WADDINXVEEN - Hans Cammeraat heeft het pun tenklassement 1996 van de jeu de boulesvereniging Waddinxveen gewonnen. Dit betekent dat hij in het afgelopen jaar gemiddeld het beste heeft gepresteerd tijdens interne toumooien en competities. De tweede plaats wordt gedeeld door Toos Wubben en Stephan Tabben. Vierde is Roy Hulskamp. De najaarscompetitie blijft ongekend spannend. Step han Tabben en Marco van Wageningen hebben alle twee 21 wedstrijden ge wonnen. Het puntensaldo van Stephan van +105 is goed voor de eerste plaats. Marco van Wageningen heeft een puntensaldo van +82 en staat wat dat be treft nog op een behoorlij ke achterstand. Piet v.d. Made lijkt die twee niet meer in te kunnen halen. Hij staat derde met 15 ge wonnen wedstrijden en +42. MOERKAPELLE - Het be- kerviertal van de schaak vereniging Moerkapelle heeft zich geplaatst voor de kwartfinale van de strijd om de beker van de Rotterdamse Schaak Bond (RSB). Het sterke Over- schie 2 werd in eigen huis met 2-1 verslagen. Dick Bac en René Ordelman zorgden voor winstpartij- en. Ben van Geffen speelde remise en Gerard van Om meren verloor. In de RSB-competitie boekte Moerkapelle 2 zijn eerste overwinning. Mes- semaker-1847-5 kon met een 5-3 nederlaag terug naar Gouda. Voor Moerka pelle verloren Mandersloot en Corpeleijn. Cees van Vuuren en Jan Blok zorgden voor nuttige remises. De vier overwin ningen kwamen op naam van Arno Luinenburg, Jac ques de Lange, Marius van Vuuren en Mark van Put ten. Voor de onderlinge competitie speelden de se nioren de 16e ronde. Dick Bac blijft hier eerste. De jeugd speelde voor de on derlinge competitie de der de ronde. Saskia Droog staat hier aan kop. In Oostvoome organiseer de Het Houten Paard het eerste jeugd-toernooi dat meetelt voor het Grand Prix-seizoen. In de C-cate- gorie (tot 14 jaar) won Jes se van Elteren de derde prijs met vijf punten uit zeven partijen. In de A-categorie (oudste jeugd en begeleiders) pak te Ben van Geffen de derde plaats <5 uit 7). Mark van Putten werd hier geklas seerd met drie punten uit zeven. Broertje Ruud van Putten (Messemaker 1847) speelde in de D-cate- gorie (tot 12 jaar) en haal de een score van 6 uit 10 (zevende). WADDINXVEEN - Tijdens het zaterdag 18 januari voor de vijftiende maal gehouden open Rotterdams judokam- pioenschappen heeft de Wad dinxveense jiu-jitsu sportle raar Barry van Bommel be slag gelegd kampioenstitel. Inge v.d. Schrier stak in een glanzende vorm en won zowel de 100 m schoolslag, in 1.18.9, als de 400 m vrije slag, in 4.27.6 (clubrecord), bij de meisjes onder 18 jaar. Bij de dames pakte Inge het zilver op de 200 m vlinderslag met een tijd van 2.28.9, ook een clubrecord. Jan Willem v.d. Hoek was tweemaal goed voor zilver bij de heren. Op de 50 m vrije op de 200 m een tijd van 2.16.5 noteren. Bij de dames ging het zilver op de 100 m vrije slag naar Sandra Berckenkamp (1.01.8) en het brons naar Mi randa Boer (1.02.5). Melissa Dings ging weer snel ler op de 100 m schoolslag. Bij de meisjes onder 14 jaar won zij onbedreigd met een tijd van 1.20.6 en bij de meis jes onder 18 jaar ging zij, na 1.22.6, met het brons aan de haal. Kim Middendorp zwom met 1.02.3 een persoonlijk record op de 100 m vrije slag bij de meisjes onder 14 jaar en werd met goud beloond. Op de 100 m schoolslag was de tweede prijs voor Kim die een tijd van 1.25.0 op de klok bracht. Denise Bouwmeester finishte na 1.28.1 op dit nummer en mocht het brons ophalen. Bij de jongens onder 14 jaar scherpte Joost Krommenhoek zijn persoonlijk record op de 100 m rugslag aan tot 1.12.6 en haalde hij zodoende het zilver binnen. Op de 50 m vrije slag was het zilver voor Patrick van Keu len en het brons voor Geert v.d. Linde. De tijden respec tievelijk 28.6 en 30.5. Wilke v.d. Valk toonde haar waarde voor de ploeg door driemaal als 2de te eindigen. Op de 400 m vrije slag bij de meisjes onder 18 jaar (4.49.4), op de 200 m wissel slag bij de meisjes onder 16 jaar (2.39.2) en op de 50 m vrije slag bij de meisjes onder 16 jaar (30.1). Mark Nahon ging snel van start op de 200 m schoolslag bij de jongens onder 20 jaar en hield het hoge tempo tot het einde vol. Het resultaat was een tijd van 2.40.8 en een gouden plak. Marcel Zijderhand veroverde met een tijd van 2.25.4 het brons op de 200 m wisselslag bij de jongens onder 18 jaar en Viktor Terlaky presteerde hetzelfde bij de jongens onder WOENSDAG 22 JANUARI 1997 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN PAGINA 25 k Op diverse topmerken zonnehemels en combinaties De allernieuwste modellen in onze showroom. Verkoop van: Alisun - Hapro - g Cleosun - Palm Beach Philips Regentesseplantsoen 52 (Centrum hoek Kleiweg-Kleiwegbrug) 2801 CM Gouda. Telefoon (0182) 52 99 04 GEOPEND ma. t/m vq. van 10.00-21.00 uur zat van 10.00-17.30 uur UVAsnelbnrlnings- 1 lampen vanaf 3 weken verhuur 1 zonnehemel slechts

Weekblad voor Waddinxveen | 1997 | | pagina 25