1 Als je alles op ‘n rijtje zet ga je gelijk naar van ‘t Hof Waddinxveen r makelaardij til 3 Meer dan 37 jaar ervaring *1 I alB Boskoop n NVM Wij bieden uw huis ook aan op Internet: http://www.nvm.nl Kantoren in Gouda, Alphen a/d Rijn, Zoetermeer en Waddinxveen. Zuidplaslaan 432, Waddinxveen. Telefoon 0182-618055. Telefax 0182-618438. 3U I M WFE pt 33 ww il h ww ai c GKW/WvW - WOENSDAG 12 MAART 1997 PAGINA 32 M J A I HU I S Royale eengezinswoning Omloop 38 Vraagprijs 315.000,= k.k. Goed onderhouden bungalow, rustig gelegen aan de rand van Waddinxveen. Dit fraaie object met bouwjaar 1968, ca. 1.125 m2 eigen grond en 375 m3 inhoud, biedt u de volgende indeling: entree/gang, provisiekast, doorzonwoon- kamer met schuifpui aan achterz., gesloten keuken met tweezijdige opstel ling, uitgevoerd met licht front en enige inbouwapp., t.w.: ker. kookplaat, afzuig kap, vrieskast en koelkast, bijkeuken met c.v. ketel en huurboiler, toilet met font., 1 slaapkamer aan de voorz. met 2 vaste kasten, 1 kleine slaapkamer aan de achterz., badkamer met zitbad en wastafel. Ie Verdieping: via vaste trap naar ruime bergzolder, met 2 raam- partijen in de kopgevels en klein tuimelraam boven trapopgang. Verder is rondom een goed verzorgde tuin aan wezig met klein botenhuisje, aan de achterzijde is de woning gelegen aan waterpartij. Door de landelijke ligging temidden van diverse vrijstaande be bouwing biedt deze woning u veel rust en ruimte. Oplevering in overleg. Landelijke ligging Brugweg 108 Vraagprijs 515.000,= k.k. Gewild Zuidplaslaan 480 Vraagprijs 232.500,= k.k. Karakteristiek vrijstaand woonhuis met een rustieke sfeer. Bouwjr. 1928, 530 m2 eig. grond en 475 m3 inh. Indeling: vestibule/gang (tochtdeur nog aanwe zig), meterkast en provisiekelder op stahoogte, kamer en suite met schuif deuren en aan voorzijde sfeervol woon gedeelte met erker, 4 vaste kasten, origineel plafond en veel glas-in-lood, keuken met o.a. servieskast, granito-aan- recht en hoekschouw, ruime bijkeuken met aansl. wasapp., toilet en eenvoudige douche. Ie Verd.: overloop met glas-in- lood ramen, 2 slaapkamers aan achterz., waarvan 1 met vaste kast en 1 met toe gang tot dakterras, 2 vaste kasten en wastafel, 1 kleine slaapkamer aan voorz. en 1 slaapkamer aan voorz. met vaste kast en wastafel. 2e Verd.: 1 kamer met daklicht, zolderberging en boiler. Achtertuin (N) met een diepte van ca. 23 m. Verder een voortuin, zijtuin en P-plaats op eig. terrein. Dit grotendeels in oorspronkelijke staat verkerende pand is een bezichting zeker waard! Verrassend groot Zuidplaslaan 128 Vraagprijs 329.000,= k.k. Karakteristiek Brugweg 66 Vraagprijs 475.000,= k.k. Ruime hoekwoning Marga Klompéhoeve 109 Vraagprijs 345.000,= k.k. Sfeervol Noordeinde 233 Vraagprijs 274.000,= k.k. Halfvrij staand Reijerskoop 201 Vraagprijs 355.000,= k.k. Ruime, vriéndelijk gelegen, hoek-éénge- zinswoning, gesitueerd in een rustige woonwijk, nabij winkels (de Passage en Brugcentrum) en openbaar vervoer. Bouwjr. 1979, 130 m2 eig. grond, 400 m3 inh. Indeling: entree/hal, toilet met font., open keuken, in luxe uitvoe ring en v.v. alle inbouwapp., tuingerich- te woonkamer met veel lichtinval en provisiekast, aangebouwde berging met bergvliering. De parterre is v.v. een plav. vloer. Ie Verd.: 2 slaapkamers aan de voorz., 1 royale slaapkamer aan de ach terz., badkamer met douche, 2e toilet, wastafel en aansl. wasapp. 2e Verd.: zolderberging met lichtkoepel en com- biketel anno 1994,1 slaapkamer met tuimelraam en berging achter knie- schotten. De woning heeft een voortuin, een grotendeels betegelde achtertuin met tuinhuisje, en biedt voldoende parkeergelegenheid bij de woning. Opl. in overleg. Gelikt Peppelhorst 11 Vraagprijs 209.000,= k.k. Gewild 3-kamer appartement, bouwjaar 1992, gunstig gesitueerd boven het winkelcentrum "De Zuidplas". Dit goed onderhouden, netjes afgewerkte appar tement biedt u veel privacy, en de volgende indeling: lange gang, 2 slaap kamers, beide met vaste kastenwand met spiegeldeuren, badkamer met lig bad en vaste wastafel, afz. toilet met font., badkamer en toilet in luxe uit voering en v.v. verlaagd plafond met inbouwverl., L-vormige woonkamer met glazen hoekpui en toegang tot balkon, open keuken in lichte uitvoering, bij keuken met aansl. wasapp. en combike- tel. Het appartement is gelegen op de 2e verd. en heeft een berging op de begane grond. Het complex is v.v. een lift, keurig verzorgd entree aanwezig. De servicekosten bedragen 126,= p.m., overdraagbare GIW-garantie, optimaal isolatiepakket. Oplevering in overleg. MAKELAAR Halfvrij staand woonhuis met kantoor, op ruim 400 m2 eigen grond, gunstig gesit. nabij de dorpskern. Ind.: entree/gang, trapkast, diepe woonka mer met open haard en fraaie glas-in- lood raampartij, ged. open eetkeuken in luxe, lichte uitv. en hoekopstell., div. inbouwapp.: vaatwasser, combi-magne- tron, afzuigkap, gascomfort en koel-/ vriescomb., servieskast, bijkeuken, toil, met font., op de parterre bevindt zich tevens de badkamer v.v. ligbad, douche, wastafel en toilet. Ie Verd.: overl., 3 slaapkamers, resp. 440 x 395, 450 x 310 en 300 x 260. Verder een vrijst. ste nen bijgebouw met mog. voor gebruik als kantoor c.q. "2e woonhuis", 600 x 400, v.v. keukenblok en zolderberging. Naast een patiotuin, bevindt zich achter het kantoor nog een schitterende, onder architectuur aangelegde, en veel privacy biedende achtertuin (Z), gel. aan een waterpartij, met onderheid terras en houten tuinhuis. De oplevering is in overleg. WW® Keurig onderhouden 4-kamer apparte ment, bouwjr. 1969, op een gunstige lokatie, nabij winkels, scholen en open baar vervoer (NS station). Indeling: entree, gang met bergkast, toilet met font., badkamer, in lichte uitvoering, met ligbad (hoekbad) en wastafel, 1 slaapkamer aan de voorz. met vaste kastenwand, 2 slaapkamers aan de achterz., woonkamer met toegang naar balkon over de gehele breedte, via toog- verbinding naar woonkeuken, in witte uitvoering, L-vorm. opstell. en v.v. koel kast, vrieskast, el. oven, gascomfort, afzuigkap, vaatwasser en aansl. wasapp. Gang, woonkamer, keuken en 1 slaapk. zijn v.v. een laminaatvl. Het apparte ment is gel. op de 2e verdieping en heeft een berging op de beg. grond. Het com plex is v.v. een lift. De servicekosten bedragen 295,= p.m. (incl. 80,= stook kosten). Opl. in overleg. Moderne, jonge eengezinswoning, gele gen in de kindvriendelijke wijk Zuidplas en met voorzieningen als winkels, scho len en uitvalswegen A12/A20 in de direc te nabijheid. Bouwjaar 1987,158 m2 eigen grond en 400 m3 inhoud. Indeling: uitgebouwde entree/hal, toilet met font., royale tuingerichte living met open haard en provisiekast en v.v. een laminaatvloer, open keuken in 1-zijdige opstelling en v.v. een plavuizenvloer. Ie Verdieping: overloop, 1 slaapkamer aan de voorzijde, 2 slaapkamers aan de achterzijde, badkamer met ligbad, afz. douche, 2e toil, en wastafel. 2e Verdieping: voorzolder met combike- tel, unit m.v. en aansl. wasapp., bevloer de bergvliering boven voorzolder, grote slaapkamer met dakuitbouw. Verder een ruime achtertuin (ZO) met zonneterras en gazon, vrijst. stenen berging en ach teruitgang. Een goed onderhouden en compleet geïsoleerde woning, waarvan oplevering in overleg. Moderne, ruime hoekwoning, bouwjaar 1988, gelegen in de kindvriendelijke wijk Zuidplas nabij scholen en winkel centrum. Dit goed onderhouden woon huis, gel. op 185 m2 eig. grond, biedt u ca. 350 m3 inhoud met als indeling: entree/gang met plavuizenvl., toilet met font., tuingerichte woonkamer met pro visiekast en al. schuifpui, fraaie open keuken in U-vormige opstelling en v.v. alle inbouwapp. en plavuizenvl. Ie Verd.: overloop, 1 slaapkamer aan de voorz., 2 slaapkamers aan de achterz., badkamer met hoekdouche, 2e toilet, wastafel met meubel, design-radiator, toegang tot balkon. 2e Verd.: voorzolder met Velux tuimelraam, aansl. wasapp., c.v.-kast met combiketel, grote kast/ber- ging, 1 slaapkamer met 2 Velux dakra men en airco (verw. en koeling) en ber ging achter knieschotten (aan 2 zijden). Via vlizotrap bereikbare bergvliering. Verder biedt deze woning een voor-, zij- en diepe achtertuin met gazon, terras, vrijst. stenen berging en achteruitgang. Oplevering van deze zeer verzorgde en optimaal geïsoleerde woning is in overleg. O® GARANTIE NVM x 7^ >y> r Sfeervol woonhuis aan weg tussen Waddinxveen en Boskoop gelegen. Bouwjaar 1929,185 m2 eig. grond en 375 m3 inhoud. Ind.: entree-situatie aan achterz. met hal/gang met toilet en fopt., kast t.b.v. wasapp., woon/eetka- mer met open haard partijniveauver schil, meterkast en open trap, gedeelt. open keuken in U-vorm. opstell. en v.v. alle inbouwapp. Woonkamer en keuken zijn v.v. een plavuizenvl. Ie Verd.: over loop, 2 slaapkamers aan voorz., L-vorm. slaapkamer aan achterz. met vaste kas tenwand met louvredeuren en toegang tot badkamer met ligbad, afz. douche, 2e toilet, wastafel en aansl. wasapp. en met deur naar balkon. Via vlizotrap naar bergvliering met badgeijser en c.v.- ketel. De woning biedt u een diepe, keu rig aangelegde achtertuin (ca. 25 m.) met niveauverschil, sierbestrating, ter ras, ruime houten berging en achteruit gang naar jaagpad. Opl. in overleg. T - van goede huiz< ;I1 I ■_van ’t hof 'W ^>33 Van ’t Hof: makelaars

Weekblad voor Waddinxveen | 1997 | | pagina 32