p Als je alles op ‘n rijtje zet ga je gelijk naar van ‘t Hof Waddinxveen F makelaardij Meer dan 37 jaar ervaring 1 ,lpl NVM o 4 f fli WHS jib Kantoren in Gouda, Alphen a/d Rijn, Zoetermeer en Waddinxveen. Lees het laatste nieuws in de gratis woninggids! Zuidplaslaan 432, Waddinxveen. Telefoon 0182-618055. Telefax 0182-618438. Wij bieden uw huis ook aan op Internet: http ://www.nvm.nl i! GKW/WvW - WOENSDAG 2 APRIL 1997 PAGINA 24 c- E NVM MAKELAAR GARANTIE - 4' MK hom Laat van ’t Hof uw huiswerk doen! t SLAAPK2 WOONKAMER ra BALKON I I I ■_van ’t hof Goed onderhouden semi-bungalow, bouwjaar 1967, met een landelijke ligging temidden van diverse vrijstaande bebouwing. Dit fraaie object met 1.235 m2 eig. grond en ca. 515 m3 inh. (excl. garage) biedt u veel rust en ruimte. Ind.: entree/gang met toilet met font., c.v.-kast met c.v.-ketel, woonkamer met prachtig uitzicht op polder, woonkeuken met v.kasten, bijkeuken met v.kasten, 2 slaapkamers aan de voorz., beide met v.kastenwand en waarvan 1 met wastafel, 1 slaapkamer aan de achterz. met v.kastenwand, badkamer met ligbad, wastafel en aansl. wasapp. Ie Verd.: via vlizo-trap bereikbare grote zolder- berging op stahoogte (met mogelijkheid voor 2 extra kamers). Verder biedt dit object een garage (voor 2 auto's) en rondom een goed verzorgde tuin met terras, vijver en brug. De woning is, m.u.v. de zolderverd., geheel v.v. dubbel glas, alle kozijnen zijn in 1989 vervangen. Opl. in overleg. Semi-bungalow met dubbele garage 6e Tochtweg 1b Vraagprijs 625.000,= k.k. Bijzonder! Wilhelminakade 48 Vraagprijs 425.000,= k.k. Modem Roosje Voshoeve 28 Vraagprijs 317.500,= k.k. Goed onderhouden hoekappartement Justus van Effenlaan 8 Vraagprijs 188.000,= k.k. Perfect onderhouden 3-kamer appartement, gesi tueerd boven het winkelcentrum "Zuidplas". Dit royale appartement, met 300 m3 inhoud, biedt u de volgende indeling: entree/gang met grote garderobenis, 2 slaapkamers, toilet met hangcloset en fontein, badkamer met doucheca bine en wastafel, ruime L-vormige woonkamer met toegang tot balkon, open keuken in L-vor- mige opstell. en lichte uitvoering, v.v. afzuigkap, keramische kookplaat, koelkast, grote bijkeuken met aansl. wasapp. en combiketel. Dit, apart type, appartement met een speelse indeling is gelegen op de eerste verdieping en heeft een ber ging op de begane grond. Het complex is voor zien van een lift, keurig verzorgde entree aan wezig, de servicekosten bedragen fl. 163,= p.m., overdraagbare G.I.W. garantie, optimaal isolatie pakket. Oplevering in overleg. Goed onderhouden eengezinswoning met een vriendelijke ligging aan singel. De woning is gunstig gesitueerd in de jonge, ruim opgezette wijk Zuidplas, op een steenworp afstand van win kelcentrum en scholen. Bouwjr. 1984,124 m2 eig. grond en 300 m3 inh. Indeling: entree/hal, Z-vorm. woonkamer met prov.kast, keuken in hoekopstelling, tussenhal met toilet met font, en trapopgang naar le verdieping: overloop, 3 slaap kamers (resp. 435 x 315, 335 x 200 en 330 x 315), badkamer met ligbad en vaste wastafel. 2e Verd.: voorzolder, aansl. wasapp., ruime 4e slaapkamer met tuimelraam. De 12 m. diepe achtertuin op het zuidwesten is keurig aangelegd en v.v. een vrijst. st. berging en achteruitgang. Oplevering van deze aantrekkelijke woning is in overleg. Aan singel gelegen Boekweitakker 29 Vraagprijs 269.000,= k.k. Aantrekkelijk 3-kamer appartement, gunstig gelegen nabij winkels en overige voorz. Bouwjaar ca. 1960. Indeling: hal/entree met vaste kast, toilet, 1 slaapkamer (2.95 x 3.15) aan de voorz. met vaste kast en opensi. deuren naar klein balkon, royale woonkamer (3.60 x 6.50) met v. kasten en gaskachel (moederhaard), 1 slaapkamér (3.00 x 2.90) met v.kast en door gang naar douchegelegenheid met wastafel, keu ken in eenv. uitvoering met geijser, aansl. wasapp. en toegang tot klein balkon/loggia met bergkast. Het appartement is aan de voorzijde v.v. dubbel glas, kunststof ramen en kozijnen, is gel. op de le verdieping en heeft een ruime ber ging (4.00 x 3.00) op de beg. grond. Het apparte ment is direkt leeg te aanvaarden. Karakteristiek vrijstaand woonhuis, bouwjr. 1934, met dubbele aangeb. garage en een groten deels betegelde tuin. Gunstig gel. nabij centrum. 395 m2 eig. grond en 450 m3 inhoud, excl. gara ges (8.50 x 6.00). Ind.: Entree/gang met meterkast en provisiekelder, lichte woonkamer, type door zon, met veel raampartijen, o.a. glas-in-lood, houtkachel en v.v. laminaatvl., open keuken, uitv. met wit front en houtkl. blad, bijkeuken (zij-uitbouw met ingang) met badgeijser, aansl. wasapp. en halfhoog betegeld toilet en met toe gang tot dubbele garage, v.v. grindvl., c.v. ketel (4 jr.) en nieuwe garagedeur, le Verd.: overloop, 3 slaapk. met veel vaste kasten en geheel bete gelde badkamer met ligbad en wastafel. Via hardhouten trap naar de in 1992 gerealiseer de 2e verd. (v.v. vloer- en dakisolatie): overloop met dakkapel en uitgang naar balkon, 2 slaapk. aan achterz., waarvan 1 met dakkapel en berg- kasten en 1 slaapk. aan voorz. met bergkasten, dakkapel en loggia. De woning is verder gedeel telijk v.v. dubbel glas. Gunstige tuinligging (ZW). Ruime inrit en parkeermogelijkh. op eigen ter rein, geschikt voor meerdere auto's. Naastgelegen garage/bedrijfsruimte is voor div. doeleinden geschikt, o.a. voor kantoor, detail handel, bedrijfsruimte, etc. 3-kamer appartement Jul. van Stolberglaan 46 Vraagprijs 159.000 k.k. Vrijstaand met garage/bedrijfsruimte Jan Dorrekenskade Oost 68 Vraagprijs 495.000 k.k. Royale hoekwoning Zuidplaslaan 105 Vraagprijs 345.000,= k.k. Karakteristiek Brugweg 66 Vraagprijs 475.000,= k.k. Gelikt! Zuidplaslaan 452 Vraagprijs 275.000,= k.k. Vrijstaand herenhuis met een vrije ligging aan de rivier "De Gouwe". Dit bijzondere object, bouwjr 1934, biedt u 270 m2 eig. grond, 660 m3 inh. en de volgende indeling: entree/gang, open spiltrap, toilet met font., woonkeuken in nieuwe, eigentijdse uitvoering, L-vorm. opstell. en v.v. alle inbouwapp., woonkamer met erker, open haard en opensi. deuren naar terras, vanuit gang toe gang tot provisie/wijnkelder (op stahoogte), vanuit keuken toegang tot sousterrain met aansl. was- en droogapp., stortbak, keukengeijser en c.v.-ketel, grote afz. berging onder het huis. De parterre is v.v. een licht beuken laminaatvl. le Verd.: overloop met aparte gang naar terras en fraaie badkamer met ligbad, afz. douche, 2e toil, en wastafel, 1 slaapkamer met v.kast en wastafel, 1 slaapkamer (oorspr. 2) met wastafel. 2e Verd.: overloop met badgeijser en veel bergruimte, 2 slaapkamers, beide met dakkapel. Deze in 1994 geheel verbouwde woning is een bezichting zeker waard! Goed onderhouden, netjes afgewerkte 3-kamer hoekappartement (oorspr. 4) met een gunstige ligging nabij winkels, scholen en NS-station. Bouwjaar ca. 1965. Indeling: entree/hal, toilet, doorzonwoonkamer met deur naar balkon op het westen, keuken in lichte uitvoering en v.v. afzuigkap, koelkast, gascomfort en huurgeijser en met toegang tot balkon, 2 slaapkamers, waar van 1 met vaste kast, badkamer met douche en vaste wastafel, sanitair in lichte uitvoering. Het appartement is gelegen op de 3e woonlaag en heeft een berging op de begane grond. De ser vicekosten bedragen 240,= per maand (incl. 80,= stookkosten). Oplevering le kwartaal 1998. Goed onderhouden, moderne eengezinswoning, gesitueerd in de kindvriendelijke wijk Zuidplas, nabij scholen en winkelcentrum. Bouwjr. 1988, 140 m2 eig. grond en ca. 350 m3 inh. Indeling: uitgebouwde entree/hal, toilet met font., tuinge- richte woonkamer met prov.kast en al. schuifpui, open keuken. Woonkamer en keuken zijn v.v. een plavuizenvl. met vloerverw. le Verd.: over loop, 3 slaapkamers, badkamer met douche, 2e toil, en wastafel en toegang tot balkon. De le verd. is geheel v.v. een kuTkparketvl. 2e Verd.: zolderverdieping, middels separatie- wanden verdeeld in studeer/werkruimte, berg ruimte en voorzolder met c.v.-ketel en aansl. wasapp. en met toegang tot bevloerde bergvlie- ring. Verder biedt deze woning een voor- en diepe achtertuin met terras en gazon, vrijst. st. berging en achteruitgang. Opl. van deze opti maal geïsoleerde woning is le kwartaal 1998. Karakteristiek vrijstaand woonhuis met een rus tieke sfeer. Bouwjr. 1928, 530 m2 eig. grond en 475 m3 inh. Indeling: vestibule/gang (tochtdeur nog aanwezig), meterkast en provisiekelder op stahoogte, kamer en suite met schuifdeuren en aan voorzijde sfeervol woongedeelte met erker, 4 vaste kasten, origineel plafond en veel glas-in- lood, keuken met o.a. servieskast, granito-aan- recht en hoekschouw, ruime bijkeuken met aansl. wasapp., toilet en eenvoudige douche, le Verd.: overloop met glas-in-lood ramen, 2 slaap kamers aan achterz., waarvan 1 met vaste kast en 1 met toegang tot dakterras, 2 vaste kasten en wastafel, 1 kleine slaapkamer aan voorz. en 1 slaapkamer aan voorz. met vaste kast en wasta fel. 2e Verd.: 1 kamer met daklicht, zolderber- ging en boiler. Achtertuin (N) met een diepte van ca. 23 m. Verder een voortuin, zijtuin en P- plaats op eig. terrein. Dit grotendeels in oor spronkelijke staat verkerende pand is een bezichting zeker waard! BIJKEUKEN KEUKEN J GARDEROBE Royale hoekeengezinswoning, gesitueerd in de jonge, ruim opgezette wijk Zuidplas, nabij win kelcentrum, scholen en openbaar vervoer. Bouwjaar 1987, 222 m2 eigen grond en 400 m3 inhoud. Indeling: uitgebouwdegpjp^ial, toilet met font., royale tuingericht^^Ewmlr met provisiekast en zijraam, onjiEjÉiMn in witte uitv. le Verd.: overlw^JULpkamer aan de voorz., 2 s 1 a a nkawnCm de achterz., beide v.v. een parket<<^3pHlkamer met ligbad, douche, 2e toil, ei^pstafel. 2e Verd.: voorzolder met combiketel en aansl. wasapp., grote slaapkamer met dakuitbouw. De woning biedt u verder een voor-, zij- en ruime achtertuin (NW) met vrijst. stenen berging en achteruitgang. Oplevering van deze goed onderhouden en compleet geïsoleerde woning is in overleg. -j WONING TYPE C

Weekblad voor Waddinxveen | 1997 | | pagina 24