Mieke Tijsterman in 'Historie Tulpenrallye Behandeling bejaarden beneden alle peil (3) Ballonfestijn op 30 april volgeboekt Behandeling bejaarden beneden alle peil (2) Boomrouwdag in Waddinxveen (3) Wat een gedoe om asbest op te ruimen Eenzijdig ongeval Auto's wassen Verkoop hand werk CDA bezoekt ouderen thuis Dieverij op VOC-schepen De Zeven Muzen speelt blijspel Israëlavonden Fancy-fair Klaverjassen Afsluitinq Ruim 9 mille Simavi-collecte Aanhouding na doorrijden r 11 Afsluiting van de Wadde LEZERS SCHRIJVEN PAGINA 13 WOENSDAG 9 APRIL 1997 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN door de woninginrichter - bij De bijzondere heteluchtballon de Pauw', waarmee gevaren zal worden op het Waddinx veense ballonfestijn op Koninginnedag. thema ’Oud worden in de stad en op het platteland’ houdt het CDA-Zuid-Holland zaterdagmiddag 12 april van twee tot vier uur in Gouda een ouderenmanifestatie. Tal van prominente sprekers uit de politiek (Eerste-Ka- merlid Hannie van Leeuwen) en vanuit de ouderenbonden Lilian van der Vaart en Mieke Tijsterman (rechts op de foto) nemen met hun Daf 55 Marathon deel aan de zesde 'Inter- van start gaat. kopen om verwaarloosde be ren een goede oude dag te geven. Als Comité Belangenbeharti ging Bejaarden Bernhardlaan (BBB) staan wij geheel achter de ingezonden brief van Tineke Stubbe-van Raaij in het Week blad voor Waddinxveen van vo- wat nader toe te lichten. In dit toelichtende naschrift (dat let- mensenheugenis onder der problemen. Als je nu het woord alleen maar gebruikt is het bijna dodelijk. Mensen die in de fabriek werken hebben moeten bijleggen voor een ver huizing waar zij zelf, in de meeste gevallen, zwaar op te gen zijn. De bewoners van de men ken zijn er afgehakt en woedend op een hoop gesmakt. De boom gaat vast en zeker dood want al le wortels liggen bloot, het leven in de knop geraakt, vertrapt, ver nield, kapot gemaakt. Wel dui zend vragen komen op bij 't zien van die gebroken knop. Ik voel een vreemde scherpe pijn... Het had zo anders kunnen zijn Schiverinlaan 22 Waddinxveen de rechten van de huurders om dat wij het onbillijk vinden dat mensen na een gedwongen ver huizing maar liefst minimaal 35,2 en maximaal 86,9% méér huur moeten gaan betalen voor een flat, terwijl ze nu wonen in een benedenwoning met tuin. Dat wij er in gesprekken met Woonpartners Midden-Holland niet in geslaagd zijn tot een op lossing te komen heeft ons ge dwongen een advocaat in de arm te nemen. rige huisjes is ons een doom in het oog. Dit zagen wij liever he- WADDINXVEEN - De Rotar- act Club Waddinxveen gaat zaterdag 12 april vanaf negen uur een dag lang auto’s was sen op het parkeerterrein van winkelcentrum ’Groensvoor- de’. Het doel van deze actie is om geld in te zamelen voor het berenbos in Ouwehands Die renpark in Rhenen. BRECHT JE KEULEN Alpherwetering 8 Waddinxveen C.H. DE VRIES Tesselschadelaan 20 Waddinxveen GOUDA - Maandagavond 21 en M.H. v.d. HOEVEN Prins Bernhardlaan 8 Waddinxveen met een asbestgolfplaat is vol gens mij niets aan de hand. Ik vind het maar overdreven al dat gedoe, vooral als ik man netjes in maanpakken en met stoffer en blik zie. Ik ruim dit spul zonder meer op. We moe ten niet zo overdrijven. Dit wil ik even kwijt. burghnieuws van maart-april 1997 schrijft directeur R.J. Mascini van Midden-Holland: ‘Het is niet redelijk te vragen alle kosten WADDINXVEEN - De open bare basisscholen in Waddinx veen houden zaterdag 12 april op twee locaties hun jaarlijkse fancy-fair. In de openbare Theo Thijssenschool (Kerk- de ’hot seat’ plaats te nemen. ‘Zo’n volledige damesequipe is een nieuwe ervaring voor mij, maar Lilian staat haar mannetje en de wedstrijdlei ding beloonde ons met het rit van Ringelenstein. De organisatoren proberen enkele tv-stations voor dit ballonfestival te interesse ren. Op dit moment staan 30 heteluchtballonnen geboekt WADDINXVEEN - Vrijdag avond 11 april om acht uur is er weer klaveijassen in wijk- gebouw De Paddestoel (Lijs terbesstraat). De toegangs- Voor mij persoonlijk gaat het prijs voor leden is ƒ2,50 en voor niet-leden ƒ3,50. verhuizen. In eerste instantie naar een leegstaande woning in dezelfde wijk en later naar het woonzorgcomplex. In totaal ontvangen zij een verhuisver- goeding van ƒ8.000,-. Zij zullen wel twee keer him hele hebben en houwen moeten versjouwen! Nog enkele punten die wij graag willen ophelderen. Ons ouderenmanifestatie Nederland, België, Frankrijk en Duitsland. Voor liefhebbers van klassie ke sportwagens is een bezoek aan de rally een must: tien tallen Jaguars, Austin He- paar mensen ook achter ons huis nog twee bomen wégge- haald. Ik vind het niet leuk heidszorg nog veel te dat de gemeente al die bomen weghaalt. Op de zondags school hebben we voor de veertig-dagen-tijd een lied ge leerd. Dat gaat zo: Vannacht heeft iemand met geweld de bo- opbrengst van de collecte, die in de straat geveld de tak- werd gecoördineerd door me vrouw C. Kooistra-Boelmans, is bestemd voor kleinschalige hulp aan projecten op het ge bied van de gezondheidszorg. lange na niet voldoende. Om mij middelmatig te herinrich- ten is ongeveer drie keer dit weg-Oost) gaan de deuren om bedrag nodig. Om de bouw niet op te houden zal ik mijn woning verlaten. Ook en voor al omdat mij de lichamelijke en geestelijke weerbaarheid ontbreekt. Daarom ben ik blij dat mijn zoon voor mijn rech ten opkomt. Niet om, zoals de heer Mascini beweert, ’stem ming te maken’, maar om de ze gedwongen, nogmaals: ge dwongen, verhuizing finan cieel acceptabel te maken. Ik wens het Comité Belangenbe hartiging Bejaarden Bem- hardlaan (BBB) van harte steun en succes toe met hun gerechtvaardigde, en met re spect voor de ouderen, actie. Respect waar het bij Woon partners Midden-Holland aan ontbreekt. om op Koninginnedag het luchtruim te kiezen Het programma begint rond 17.30 uur. Vanaf 15.00 uur zal er voor de jeugd een Jo-Jo- ballon zijn, die steeds tot een hoogte van 50 meter op zal stijgen met aan boord maxi maal vier kinderen. De ballon wordt op afstand radiogra fisch bestuurd. Dertig heteluchtballonnen is het maximumaantal dat door de Rijksluchtvaartdienst voor het Waddinxveense festijn is toegestaan. Voor dergelijke grote festivals dient namelijk vergunning bij de RLD te worden aangevraagd. Naast de reeds aangekondig- COMITE BELANGENBE HARTIGING BEJAARDEN den ƒ10.000,- tot ƒ12.000,- BERNHARDLAAN B. van Dode waard C. Drost J.M. Stubbe L. v.d. Hoeven eerste zes huizen, welke in au- p/a Van Mecklenburg gustus gesloopt gaan worden, zullen zelfs twee keer moeten WADDINXVEEN - Zaterdag middag werd aan de Kleikade een 37-jarige Waddinxvener onder hevig verzet bij zijn wo ning aangehouden op verden king van doorrijden na een ongeval. Op het politiebureau aan dé Mozartlaan bleek te vens dat de man onder in vloed was van 1,2 promille al cohol in zijn bloed. Hij is over- gedrafen aan het politie korps Rotterdam-Rijnmond. 10.00 uur open en het duurt daar tot 14.00 uur. In het schoolgebouw wordt een bazar gehouden, terwijl er in en rond de school diverse attracties zijn. Er worden ook tweede hands spulletjes voor hetzelf de doel verkocht. Op het plein van de Theo Thijssenschool staat een ambulance voor die ren en een ambulance voor mensen. Het Rode Kruis is aanwezig voor demonstraties en uitleg. Vanaf het school plein kunnen rondritten in een postkoets met twee paar den worden gemaakt. Het feest op de openbare Dick Bru- naschool (Sperwerhoek) be gint om 11.00 uur en duurt tot 15.00 uur. Beide activiteiten zijn voor iedereen toeganke lijk. Er is in beide schoolge bouwen een rommelmarkt en een bazar, er staan overal spelletjes opgesteld en er is voldoende eten en drinken. BMW’s en Mercedessen zul len stralend aan de start op de Boulevard in Noordwijk staan. WADDINXVEEN - Ruim tevoren is het derde ballonfes tijn op het voetbalcomplex van WSE in de Oranjewijk van het Comité Nationale Feestdagen Waddinxveen op sprekken worden opgedaan Koninginnedag (woensdag 30 april) met 30 hetelucht- zullen op de ouderenmanifes- ballonnen al volgeboekt, tatie worden ingebracht. om een huurverhoging van 250,- en dan zit er al huursub- sidie bij. Dat is bepaald niet, zoals directeur R.J. Mascini van Woonpartners Midden- Holland wat geringschattend L zegt, ‘een paar tientjes'. Een dinsdagavond 22 april vergoeding van 5.000,- voor houdt de ’Stichting Sjofar’ verhuizing is - zoals berekend twee Israëlavonden in de Pauluskerk aan het Van Ho- gendorpplein in Gouda. Spreekster op beide avonden, die om half acht beginnen, is mevrouw H. Stranders. de heteluchtballon in de vorm van een windmolen hebben de organisatoren ook beslag weten te leggen op een prach tige heteluchtballon in de vorm van een pauw. Een waar kunstwerk. Burgemeester Fedde Jonk man zal met zijn echtgenote de luchtdoop ondergaan aan boord van één van de hete luchtballonnen. Verder heeft de organisatie nog een zeer grote verrassing in petto met enkele bijzonde re ballonnen. Dit betreft een combinatie van ballonnen die voor het eerst in Nederland zal opstij gen. Dit belooft heel bijzonder te worden. Alleen al in bal- lonvaarderskringen wordt hiernaar met grote belang stelling uitgekeken. Ook zij hebben deze balloncombina- tie nog niet eerder zien varen. WADDINXVEEN - Dezer da gen is de Wadde tussen Peu- leyen en Groensvoorde voor doorgaand autoverkeer afge sloten. Het kruispunt Wadde- Weidezoom wordt veranderd. Het autoverkeer van en naar Weidezoom en omgeving wordt omgeleid via de Win gerd. Als de weersomstandig heden van dien aard zijn dat er op vrijdag 11 april niet ge asfalteerd kan worden, ver schuiven de werkzaamheden naar maandag 14 april. Fiet sers kunnen tijdens de werk zaamheden lopend hun weg vervolgen. Tegelijkertijd met deze werkzaamheden vinden er wegwerkzaamheden op de Wadde plaats bij het kruis punt met de Groene Zoom. Hierbij wordt het verkeer door middel van verkeerslich ten geregeld. Zaterdag 19 april worden vanaf half vier de eerste be stofte deelnemers weer in Noordwijk verwacht. De Voorschotense Lilian van der Vaart maakte aan het eind van de jaren zeventig furore in het Nederlands rallykam- pioenschap en streed daarna Op het Zandvoortse duinen circuit mee in het toerwagen- kampioenschap De Waddinxveense Mieke Tijsterman reed aan de zijde van haar echtgenoot Kees een groot aantal malen de fameu ze rallyraid Parijs-Dakar en maakte in de jaren tachtig ook kennis met het Neder lands rallykampioenschap. De keuze om mert een Daf aan de start te komen, lijkt op het eerste gezicht niet zo vanzelsprekend. De auto is eigendom van Don en Lilian van der Vaart die hem vorig jaar kochten met slechts 16.000 oorspronkelijke kilo meters op de dan bijna 25 jaar oude teller. In recordtempo werd de auto in 1996 omgetoverd tot een 55 in marathonuitvoering, een in de jaren zeventig ge- Hallo, ik ben Brechtje Keulen. Ik ben tien jaar. Ik woon op de Alpherwetering 8. Bij ons voor stonden 5 of 6 mooie hoge bo men. Toen ik op een dag uit .school kwam waren een paar mannen die bomen aan het omhakken. Dat vond ik heel vervelend. Toen ik een paar dagen later door het keuken raam keek waren ze ook nog de struikjes er om heen uit de grond aan het rukken. Dat vind ik helemaal niet leuk. Onze buurvrouw heeft naar de gemeente gebeld om te vra gen waarom ze die bomen hebben weggehaald. Toen zei de gemeente dat ze te hoog werden. Dat vind ik niet eer lijk want ze waren heel mooi. Nu is het voor ons huis heel erg kaal. En ongeveer een week daarvoor hebben een Hoewel de start van de boe kingen traag verliep kwam er volgens comitélid Ruud Vis ser plotseling veel belangstel ling vanuit het bedrijfsleven om met de heteluchtballon nen te gaan varen. ‘Daardoor belooft dit festijn uit te groeien tot één van re gio Midden-Holland*, aldus het Comité Nationale Feest dagen Waddinxveen, dat WADDINXVEEN - De in Waddinxveen gehouden col lecte voor Simavi, de vereni ging voor directe steun aan medische projecten in ont wikkelingslanden, heeft ƒ9.489,50 opgebracht. Dankzij deze steun kan Sim avi doorgaan. Er zijn nog zo veel plaatsen in ontwikke lingslanden waar de gezond- wensen overlaat door het ontbreken van ondere meer instrumen tarium en medicijnen. Simavi kan structureel iets doen aan deze problemen. De WADDINXVEEN - Zaterdag ochtend vond op de afrit van rijksweg A12 (Utrecht-Den Haag) een eenzijdig verkeers ongeval plaats. Een 42-jarige grootste happenings in de Bodegraafse automobilist raakte op de afrit naast de weg waarna hij over de kop dagen Waddinxveen, sloeg. Hij werd per ambulan- wordt voorgezeten door Ger- ce met onbekend letsel naar het Goudse Groene Hart Zie kenhuis gebracht. De auto is vermoedelijk total-loss. WADDINXVEEN - In de her vormde Immanuëlkerk (Prin ses Beatrixlaan) wordt vrij dag 18 april van 14.00 tot 19.00 uur een verkoping ge houden van mooie werkstuk ken van de handwerkgroep van de Immanuëlkerkge- meente gehouden. Ook zijn er dan mooie kaarten en andere artikelen voor moederdag te koop. ducht rallywapen in diverse internationale kampioen schappen en vermaard door de deelname aan de London- Sydney Marathon met onder meer de legendarische Rob Slotemaker aan het stuur. Lilian van der Vaart: ‘In te genstelling tot de bijnamen die zo’n Daf in die jaren had, is het in deze uitvoering een buitengewoon vlotte auto die dankzij z’n gunstige pk-ge- wichtsverhouding in de ber gen relatief gemakkelijk een Porsche of Jaguar kan bij houden'. ‘De Variomatic maakt het mogelijk om met je linkervoet te remmen, terwijl je met rechts gas kunt geven en daarmee de motor op toe ren kunt houden waardoor het vermogen altijd aanwezig blijft. We rijden dit soort eve nementen ook met verschil lende andere auto’s, maar met deze Daf is het gewoon hét leukst. Je krijgt onder weg ook de alleraardigste re acties uit het publiek'. Lilian van der Vaart reed vo rig jaar al diverse klassieke rally’s. Ze nodigde Mieke Tij sterman uit om naast haar op jongeren en feestjes tot diep in de nacht? De huurders ontvan gen inderdaad een verhuis- en inrichtingsvergoeding, maar teit. Overigens, moeten deze bejaarden, die gewend zijn aan hun rustige buurt, zich weer gaan vestigen tussen jongere gezinnen met alle mogelijke comité is beslist niet tegen de denkbare ‘overlast', zoals spe- bowu van het woonzorgcom- lende kinderen, bromfietsende plex, zoals ook de heer Mascini meerdere malen duidelijk is verteld. Ook wij zijn overtuigd van het nut hiervan. Dat het daarvoor noodzakelijk is de zes deze is beslist beneden de huisjes direct achter Souburgh maat: wie kan er tegenwoordig te slopen is ons duidelijk. Ech- nog verhuizen en een ander ter: de vervolgsloop van de ove- huis geheel inrichten voor ƒ5.000,-? Zeker als een verhui zing verplicht is moeten alle lemaal niet gebeuren om de be kosten vergoed worden. In Sou- jaarden van nu én de bejaarden van de toekomst een bene denwoning met tuin en zorg te Woonpartners garanderen. Wij zouden boven dien graag stellen dat wij geen ’klimaat van onzekerheid en op nieuwwaarde te vergoeden, onduidelijkheid’ scheppen zoals Iedereen vervangt immers eens de heer Mascini ons verwijt, in de zoveel jaar meubilair of Wij komen uitsluitend op voor stoffering. Bovendien kun je veel spullen meenemen'. Oude mensen zijn niet allen gehecht aan hun spullen, maar er in het algemeen ook zeer zuinig op. Ook zal het meenemen van spullen tegenvallen. De maten van gordijnen en vloerbedek king komen beslist niet over een. En voorts zal er veel bijge kocht moeten worden waaron der bijvoorbeeld kasten. Deze zijn namelijk in de nieuwe flat niet aanwezig, terwijl men in de bejaarden woningen beschikt over vaste kasten. Wij vinden het onredelijk dat deze bejaar- wat’. De toegangsprijs be draagt ƒ12,50 en voor vrien den van De Zeven Muzen ƒ10,-. Opgevoerd wordt een blijspel in drie bedrijven, ge schreven door Neil Simon en geregistreerd door Guido Jonckers. Het verhaal speelt zich af in een vrijgezellenflat. Neil Simon is een meester in het maken van comedies, hij heeft er vele op zijn naam staan. Het onvermogen van de reeds enkele jaren geruchten met betrekking tot sloop de ronde doen. Van enige vorm van overleg met de bewoners is nooit sprake geweest. Wat ech ter, uit nader ondezoek door ons, onder de bewoners blijkt, is dat het overgrote merendeel van de bejaarden, op dit mo ment, hun huidige woning pre fereert boven een flat in het woonzorgcentrum. Er wordt bo vendien gesproken over het door Woonpartners Midden- Holland aanbieden van verge lijkbare woningen binnen de gemeente Waddinxveen, ech ter: in de te slopen woningen bevindt zich een alarmknop. Als men deze bedient, is er bin nen één a twee minuten ie mand van de verpleging van Huize Souburgh aanwezig. Het park wil daar grond kan Nergens anders in onze ge meente bestaat de mogelijkheid een beganegrondwoning met tuin te huren met deze facili- WADDINXVEEN - Onder auspiciën van de culturele stichting De Zeven Muzen rige week woensdag. In het na speelt toneelvereniging ’Utile schrift van de redactie vonden Dulci’ zaterdagavond 12 april wij aanleiding om een en ander om kwart over acht in dorps huis Swanla in Zevenhuizen het blijspel ’Kom, doe eens terlijk is terug te vinden in Woonpartners Magazine nr. 1 van maart 1997) wordt gesteld dat er sprake zou zijn van een uitgebreid informeren van de bewoners over de nieuwbouw- plannen bij Souburgh. Pas in een heel laat stadium (17 okto ber 1996) was er een bijeen komst tijdens welke alle bewo ners van de plannen van Woon partners Midden-Holland kennis konden nemen, terwijl mens, het vermeende succes, platvloerse bravour, tedere gevoelens, echte en onderken de sexuele obsessies schudt de schrijver door elkaar en zo heeft hij een nieuw blijspel. WADDINXVEEN/NOORD- WIJK - Dinsdagmorgen 15 april start om 08.01 uur bij Grand Hotel Huis ter Duin in Noordwijk de eerste equipe in de zesde ’International Histo rie Tulpenrallye’. Voor deze professioneel opgezette rally met uitsluitend klassieke au to’s (ouder dan 25 jaar) heb- WADDINXVEEN - Met als ben zich zo’n 200 equipes in geschreven, waaronder de da mesequipe Lilian van der Vaart uit Voorschoten en Mieke Tijsterman uit Wad dinxveen. Hoewel bekend van verschil lende takken van autosport, besloten beide dames hun krachten te bundelen en zich met een Daf 55 Marathon (KBO) zullen bijdragen aan (1971) in te schrijven voor de- de gedachtenwisseling. ze 2.200 km lange tocht door wordt gehouden in zorgcen trum Goverwelle bij het Goudse NS-station Goverwel le. Voorafgaand aan deze ma nifestatie zal de CDA-afde- ling Waddinxveen de ouderen aly’s, Volvo’s, MG’s, Porches, thuis op gaan zoeken. t™*™, In een aantal huiskamerbij- eenkomsten zal door de chris- ten-democraten met ouderen worden besproken aan welke knelpunten de politiek meer aandacht dient te geven. Als locale onderwerpen zul len aan de orde komen het winkelaanbod in Waddinx veen, het openbaar vervoer, de thuiszorgsituatie en de maaltijdverstrekking voor ouderen. Landelijke thema’s gaan over de inkomenssituatie van ou deren en de invloed van de ouderenpartijen. De ervarin gen die in deze huiskamerge- WADDINXVEEN - Dinsdag avond 22 april om acht uur houdt de Vereniging Histo risch Genootschap Waddinx veen in hotel-café-restaurant De Unie (Kerkweg-Oost) de jaarlijkse ledenvergadering. Na het huishoudelijke ge deelte zal P.J. Moree, mari tiem historicus, een lezing houden met als titel ’Dieverij, troost en clandestiene post, aan boord van de schepen van de VOC’. In juni wordt een expositie gehouden over de geschiedenis van de Kerk- weg. Dit zal gebeuren in de Openbare Bibliotheek (Van Mecklenburg Schwerinlaan). De voorbereidingen voor de expositie zijn in volle gang. De werkgroep is nog op zoek naar een tekentafel en oude foto’s van de Kerkweg. Aan diverse Kerkweg-winkeliers zal gevraagd worden enkele oude foto’s in hun etalages te exposeren. Dinsdag 10 juni organiseert het Historisch Genootschap een speciale zo- meravondexcursie naar de Sint Janskerk te Gouda. In het pasverschenen kwar- Lilian van der Vaart en Mieke Tijsterman (rechts op de foto) nemen me taalblad van de vereniging national Historic Tulphenralley' die dinsdagorgen 15 april in Noordwijk staat een artikel over het voormalige poldergemaal aan de Henegouwerweg, waarvan de schepraderen zijn ver werkt in een op Open Monu mentendag 1996 officieel ont huld kunstwerk in het nieu we gedeelte van de woonwijk Zuidplas. Tineke Stubbe-van Raaij (Van Mecklenburg Schwerin laan 22) gepubliceerde brief in het Weekblad voor Wad dinxveen over de sloop van 40 bejaarden woningen aan de Prins Bernhardlaan en de nieuwbouw van 105 aanleun woningen bij zorgcentrum Souburgh, wilde ik als bewo ner van één van de eerste zes te slopen huisjes het volgende opmerken. Deze verhuizing is, hoe dan ook, gedwongen. Alle daaruit voortvloeiende gevolgen zijn dus opgedron gen en zeer onvoldoende. Natuurlijk moet het leefmi lieu schoner worden. Maar overdrijven we niet? Bekend is dat op meer dan 80% van schuren bij woningen, andere schuren en stallen asbest op startnummer 23, terwijl haar het dak ligt. We leven er sinds man Don van der Vaart aan mensenheugenis onder zon de start komt met nummer 42‘, zegt de Waddinxveense kaartleesroutinier met een glimlach. De Internationale Historie Tulpenrallye maakt problemen opgelopen. Maar deel uit van een aantal ver maarde Europese autosporte- venementen van weleer die onder de vlag van de FIVA (Federation Internationale Vehicules Ancies) worden ge organiseerd. Enkele van de andere klassiekers zijn de Monte Carlo Challenge, de In reactie op de door mevrouw Mille Miglia en bijvoobreeld Tineke Stubbe-van - de Coupe des Alpes. Overi gens wordt dit type wedstrijd niet als snelheidsevenement georganiseerd, maar worden vooral de vermaarde klasse mentsproeven uit de jaren 50 tot 70 op toertochtsnelheid verreden. Deze rubriek staat ter vrije beschikking van elke lezer van het weekblad voor Waddinxveen. Brieven die de grenzen van het fatsoen of van het recht op privacy te buiten gaan worden ge weigerd. Anonieme brieven worden niet gelzen. Brieven onder pseudoniem worden wel ge- l plaatst, mits de redactie de schrijver van naam kent. De ----- -

Weekblad voor Waddinxveen | 1997 | | pagina 13