a n k openingsC C C C T bij FLY! NIEUW CATALOGUS O’ S b Vrouwelijk schoon ondersteunt 75-jarig Waddinxveen-voetbal n k tienerkamers kasten IN GOUDA De Gouwe Streek huldigt kampioenen Weer collecte voor gehandicaptensport KOOPAVONDEN TOT2I.OOu. i s 3 Vrouwen laten stem horen (3) \e^st Disco's in Het Zuidhonk 59,00 PAGINA 19 nodiging ontvangen hieraan mee te doen. i Leyenhorst met de JR-bokaal, algemeen dub- lijkneid met de veteranenbokaal en Erik-Jan de Op de foto W. de Lange (voorzitter), John Zwanenburg (aerobic), Diana Zwanenburg (aerobic) en Patrick Simonis Dacht je toevallig aan een speelse slaapkamer, een bijde tijds bankje, een grappige poef, een sfeervolle badkamer, een mooie, sjieke, solide, func tionele of decoratieve Enfin, kijk nog even hieronder. FLY heeft alles om thuis lekker mee te leven. En wat óók meegenomen is? Je kunt 't meeste direct meenemen! Géén weken wachten. Metéén genieten. Dat begint trou wens al bij de leuke, lage prij zen. Die zijn net zo uniek als FLY zelf. Dus, tot straks bij FLY, 't leuk ste woonadres van Gouda. AAN DE GOUDKADE NAAST PRAXIS G ou d kade Gouda. 4, 599 306 I voor ‘T LEUKSTE WOONADRES VAN GOUDA leverbaar in 4 kleuren (de echte verjaardag van de ju bilerende voetbalvereniging) Telefoon 0182 schreven. De loten (slechts 1.000) kosten f 100,- per stuk een jeugdtoernooi f 500,- bij el kaar gebracht, eveneens be stemd voor de gehandicapte sporters. pies nog meer goud zullen win nen', aldus de organisatoren. Het plaatselijk comité, onder nen worden. Het zijn de collec tanten die ervoor kunnen zor gen dat Nederlandse sporters r? De uitgebreide catalogus. (organisatie). (Foto: Waddinxveen-voetbal). kleurentelevisie, personal computers, scooter, foto- en vi deo-camera, stereotoren, fiets en juweliersbonnen. De loterij familiedag wordt gesteund door het Wad dinxveense bedrijfsleven. De Afhankelijk van het aantal deelnemers zullen er één of twee voorronden worden ge houden om de finalisten te be palen. Ter voorbereiding op die lende activiteiten - satie van een boekte is eens te meer duide lijk geworden welke perspec tieven de sport mensen kan bieden, ook als ze gehandicapt voorzitterschap van Thon Bos- de rijksoverheid telaar, roept daarom collectan ten in spé op zich aan te mel den bij Nico van Grieken (tel/ 0182-618524), Thon Bostelaar (tel. 0182-610025) of Gerrit Schroten (tel. 0182-610766). schikbaar heeft is uw hulp meer dan welkom. Alle beetjes uitzicht op sportieve helpen. Ook (sport)verenigingen, scho len en WADDINXVEEN - Zoals aangekondigd viert de voetbal vereniging Waddinxveen (Sniepweg) in mei en juni haar 75-jarig bestaat. Eén van de activiteiten is de ver kiezing van ’Miss Sport Waddinxveen’. Alle Waddinx veense sportscholen en -verenigingen hebben een uit- den, heeft de Waddinxveense schaatsvereniging De Gouwe Streek vrijdagavond haar tuurijs geschaatst kon wor- clubkampioenen hartelijk ge huldigd. Voor de clubtitels was de jeugd een maand gele den ’s morgens naar de kun stijsbaan in Leiden gegaan. Een pracht gezicht, die seri euze blikken en sommige door de spanning bleke ge zichtjes. Maar het fanatieke was er niet minder om en el ke groep had heuse kampioe nen. Vanaf 12-jarige leeftijd mocht de jeugd meeschaatsen op de kunstijsbaan in Den Haag. Ook de Boskoopse ijsclub deed aan deze wedstrijda- vond mee, terwijl tegelijker tijd ook het Belgisch kam pioenschap werd verreden met Bart Veldkamp. Ook hier volop strijd en een goed ge slaagd clubevenement. Afgelopen vrijdagavond wer den de prijzen uitgereikt. Massaal waren met name de jeugdleden vergezeld van hun ouders naar wijkcen trum Het Zuidhonk (Zuidpla- slaan) gekomen. Ook kregen Eerder kwamen in deze reeks WD-wethouder Maria Wien- tjens-van der Velden en kun stenares Anke Mensink aan het woprd. De organisatie hiervan is in handen van de projectgroep Vrouw en Poli tiek’ van de Vrouwenraad Waddinxveen. Voor informa tie kan men bellen 0182- 630071 of 0182-614485. WADDINXVEEN - Met het oog op de gemeenteraadsver kiezingen in maart 1998 laten op initiatief van de Stichting Vrouwenraad Waddinxveen in het Weekblad voor Wad dinxveen geregeld vrouwen hun stem horen om het belang van politiek voor vrouwen en het belang van vrouwen in po litieke functies te onderstre pen. Vandaag de bijdrage van oud-CDA-gemeenteraadslid Jos Groenendijk-Bemard (Sweelinckhof 43): ’Stemt u meestal op een vrouw? Doe dan nu reeds uw best om een bekwame vrouw zo hoog mo gelijk op de kandidatenlijst te krijgen van de partij van uw keuze. De kans is dan groter dat zij wordt gekozen in de ge meenteraad’. In het kader van de gemeenteraadsverkiezin gen van 1998 geeft regelmatig een Waddinxveense vrouw of man haar of zijn mening over ‘vrouwen in de politiek'. Openingstijden: Op de foto van links naar rechts Elisa van kampioen Marco de Knikker, Klaas de Redelijkheid met de veteranenbokaal en Erik-Jan de Ruiter met de Martin de Jong-prijs. (Foto: De Gouwe Streek). Oud-CDA-gemeenteraadslid Jos Groenendijk-Bernard. - WADDINXVEEN - Na een lang winterseizoen, waarbij ook een paar weken op na zal om de “beker van Waddinx veen' gestreden worden door de Waddinxveense voetbalver enigingen Be Fair, WSE en Waddinxveen. Op zaterdag 24 mei wordt het E-toemooi en een wedstrijd tegen de oud-in- temationals gespeeld. Het weekeinde daarna staat in het teken van toernooien voor de C-, D- en de meisjes-junioren (zterdag) en de ‘lagere elftal len' (zondag). Het feestpro gramma wordt afgesloten op alle jeugdschaatsers hun schaatsdiploma en bleek dat iedereen geslaagd was voor een hoger diploma. Stralende gezichten waren er verder bij alle prijswinnaars en als trot se winnaars werden de prij zen in ontvangst genomen. Dankbaar is de schaatsver eniging zich tegenover de sponsors die hebben bijgedra gen tot het welslagen van de huldigingsavond door geld voor prijzen beschikbaar te stellen. De Gouwe Streek kent naast de prijzen voor de diverse leeftijdcategorieën nog een viertal prijzen. De Martin de Jong-prijs voor het jongste jeugdlid dat de mees te vorderingen maakt gedu rende het seizoen ging naar Erik-Jan de Ruiter. De JR- bokaal was voor Elisa Leyen horst, het schaatslid dat ou der is dan 12 jaar en het afge lopen seizoen de beste vorderingen maakte. Algemeen clubkampioen van De Gouwe Streek is Marco de Knikker. De veteranenbokaal ging naar Klaas de Redelijk heid. mocht het NFSG f 4.400,- in ontvangst nemen van de prote- stants-christelijke basisschool Prins Willem-Alexander. ke Handicap (NSG) hebben de Dit bedrag werd door de leer- handen ineen geslagen om de lingen bijeen gelopen tijdens landelijke collecte tot een groot een sponsorloop ten behoeve succes te maken. van de gehandicaptensport. In ongeveer 600 Nederlandse Tevens werd er bij tennisver- gemeenten zullen collectanten eniging Waddinxveen tijdens huis-aan-huis een bijdrage vragen voor de gehandicapten sport. Zonder die collecte zou den vele duizenden gehandi- f 2,50 inclusief een con- sumptiebon en een lootje voor de loterij. Vanaf negen uur kun- .nen de ouders swingen tijdens de disco voor 30- plussers. Stichting Wijkwerk De Zuidplas heeft reeds di verse malen een 30+ dis co georganiseerd en deze avonden mogen zich in een stijgende populari teit verheugen. De entree bedraagt maar f 5,- per persoon dus dat is niet veel. zijn. Nu steeds minder geld beschik baar stelt, wordt het collecte ren voor de gehandicapten sport steeds belangrijker. Daarom zou het goed zijn als er dit jaar in Waddinxveen nog ‘Ook als u maar één avond be- meer collectanten op pad zou den gaan om gehandicapten meer prestaties te bieden. Gezien het belang de krachten te bun- len en jongerenorganisaties delen werken alle grote organi- worden uitgenodigd hun steen- saties op het gebied van aange- tje bij te dragen', aldus de or- past sporten samen. Het Na- ganisatoren. Vorig jaar be- tionaal Fonds Sport droeg de opbrengst in het Gou- Gehandicapten (NFSG), de wedorp f 9.235,05. Daarnaast Nederlandse Bond voor Aange paste Sporten (NEBAS) en de Nederlandse Sportbond voor mensen met een Verstandelij- WADDINXVEEN - Vrij dagavond 11 april om half acht houdt de Stich ting Wijkwerk De Zuid plas in wijkgebouw Het Zuidhonk (Zuidpla- slaan) een disco voor de jeugd van 11-16 jaar. De toegangsprijs be draagt f 2,50 inclusief een consumptiebon. De jongere kinderen ko men aan bod op zater dagavond 12 april van half zeven tot acht uur. De entreeprijs bedraagt WADDINXVEEN - Volgende capten niet in staat zijn sport week zal ook in Waddinxveen te beoefenen. “Uw inspanning weer gecollecteerd worden om een paar avondjes langs de voor de gehandicaptensport, deur te gaan, is bepalend voor De organisatoren van deze be- de sportieve prestaties die in langrijke geldinzameling zijn het komend jaar geleverd kun- nog op zoek naar meer collec tanten. Na de enorme succes sen die de Nederlandse para lympische ploeg in Atlanta bij de eerstvolgende paralym- WOENSDAG 9 APRIL 1997 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN Miss Sport Waddinxveen is geen verkiezing waar gekeken wordt naar de beste sportpres tatie van de afgelopen periode. De deelneemsters zullen in sa menwerking met Diana’s Aerobic worden getest op spor tiviteit, kennis van de sport en het showen van sportkleding. -zaterdag 7 juni met het F-toer- nooi, een wedstrijd tegen het Veronica Artiestenteam en de verkiezing van Miss Sport Waddinxveen. Om de verschil- en de reali- voorrondes verzorgt Diana’s satie van een permanent Aerobic een uur aerobicles. De jeugdhonk te kunnen bekosti- finale is zaterdag 7 juni. Het gen is er een superloterij uitge- Veronica Artiestenteam komt dan in Waddinxveen voetbal len. De jury bestaat uit Diana en geven kans op vele schitte- Zwanenburg, een Veronica-ar- rende prijzen, zoals een Ford tiest en drie afgevaardigden Fiësta, reischeque van f 2500,- van de Waddinxveense sport scholen en -verenigingen. Op donderdag 8 mei (Hemel vaartsdag) houdt Waddinx veen-voetbal een voor leden en oud-leden. Het Pinksterweekeinde (zaterdag hoofdsponsors zijn Sjaak Note- 17 en maandag 19 mei) wordt boom, Verzijl Sport, Arbo, een internationaal jeugdtoer- ElectroWorld Heemskerk, ju- nooi verspeeld. Dinsdag 20 mei welier Robert den Haag, Ver sluis Tweewielers, ICL en reis bureau Van Ginkel. HL massief .grenen van ^99^ voor 299,00 van $99^ voor 499,00 vanaf van 29^ voor I9,00 J te- 7 NI El ers slaapbanken (taOB® LADENKAST^iL* LADENKAS JW Direkt mee te nemen Kwaliteitsgarantie Exclusief assortiment Eenvoudig te monteren vrijdag zaterdag maandag dinsdag woensdag A ■O VAAS FLf 9.00 tot 18.00 uur 9.00 tot 18.00 uur 9.00 tot 18.00 uur donderdag 9.00 tot 21.00 uur 9.00 tot 21.00 uur 9.00 tot 17.00 uur t- i 'fa V SLAAPBANK STOEL BEN FAUTEUIL

Weekblad voor Waddinxveen | 1997 | | pagina 19