WADDINXVE Feestweekend in De Tunnel Elke ochtend... Schouwburg Watersportbeurs in Reeuwijk Lezing over reizen in bibliotheek OFFICIËLE BEKENDMAKINGEN EN MEDEDELINGEN WEEK N° Voorspeelmiddag De Zeven Muzen PvdA viert in Gouda 1 mei Prijswinnaars Ronaekrant 1997 Rijn en Gouwe I I I I I I I I R B E K T E U R N E E M E G GROEN BON VOOR ÉÉN GRATIS ZAK COMPOST BINNENGEKOMEN KAPAANVRAGEN Spelregels: Meer informatie: gemeente^Vaddinxveen, doorkiesnummer 624730 of 624758. CHEMOKAR COLLECTEROOSTER 1 uiteenlopende I I op Rijn en Gouwe. Naam: De Easy Aloha's, één van de drie a<ts zaterdag in De Tunnel. (Foto: Ruud Jonkers) Wie nu kiest voor een kennismakings- abonnement, ontvangt Rijn en Gouwe vier weken vóór zeven uur in de bus. Voor deze - één zak per bon; - maximaal vier bonnen/zakken per persoon; - zolang de voorraad strekt. I I Ze verteld ook over de natuur en ook nu krijgen we weer een beeld van het dagelijks BOSKOOP - Komend week einde organiseert De Tunnel een drie dagen durend feest met goede dj’s, bands en theater. Het programma be gint vrijdagavond met een ’universal’ dance party in een atmosfeer van planeten en sterren. Dj. Paul uit Het Paard (Den Haag) zal het bestaande team komen versterken en aan een prima sfeer werken. Zaal open om 22.00 uur, en tree 10 gulden of 7,50 gul den. Zaterdag 12 april volgt dan een avond met drie acts. Als eerste de Easy Aloha’s. Dat I I - I - I - I - I I I I I geënt op de sixties en surf bands. De muziek is geba seerd op die van de vele Amerikaanse rockbandjes in de jaren zestig met veel surf- invloed. De derde act is Cae sar die niemand onberoerd laat. Totale gekte, dansen en springen. De liedjes van het trio zijn vaak een beetje dwars, maar worden goed ge speeld, strak en melodieus. Aanvang 22.00 uur, entree 15 gulden. Zondag wordt besloten met theater Hallo Hallo voor de liefhebbers. Aanvang 20.30 uur, entree 12,50 gulden. 1 (0182) 624624 problemen die zich op een dergelijke reis van ruim zes maanden kunnen voordoen. Het tweede gedeelde van de avond is er gelegenheid tot het uitwisselen van ervarin gen en het stellen van vra gen. Kaarten voor deze avond kunt u, tijdens openingstij den, voor vijf gulden kopen aan de balie an bibliotheek Boskoop. Meer informatie: tel: 0172- 213170. zijn de revolutionaire dj’s met een voorliefde voor ob scure en vreemde dansmu ziek. Ze werden de underground- helden tijdens de maande lijkse Easy Tune avonden in de Roxy en veroverden de provincie als vast voorpro gramma van de Treble Spra- ners. Ze werden bekend met hun hitje Aloha en nu mengen ze swingende groove met ach- tervolgingsmuziek, triphop, jazzy drum ’n bass en space (age) funk. Dan volgen The Firebirds uit Groningen met (garage)rock, etc. Bij aanmelding wordt 25 gulden aan inschrijfgeld betaald, na taxatie en in overleg met de verkoper wordt dan een vraagprijs vastgesteld. De verkoop is tot 14.00 uur. Bij een succesvolle verkoop gaat 10 procent hiervan (maximaal 500 gulden) naar de organisatie. Dit geld is bestemd voor een project watersport voor gehandicapten. In diverse kramen worden l allerlei watersportartike- len te koop aangeboden en er kunnen proefvaarten ge- maakt worden met electro- boten. Bij het voormalige restaurant is voldoende parkeergelegenheid VERKEERSZAKEN april, 20.00 uur. Muziek en dans door Hinze en Tibe taanse monniken. De Rotterdamse Dans- toneel groep met ’House’ van Te re O’Connor. Kleine zaal, 16 april, 20.30 uur. Reprise van ’Clay I’ van Ton Si mons en ’Clay II’ van Ton Simons. Met zeer dansstijlen. GOUDA - Op donderdag avond 1 mei om acht uur. komen minister drs. Jan Pronk en NOVIB-direc- teur drs. Max van den Berg naar de Burgerhal in het Goudse stadhuis voor de viering van de Dag van de Arbeid. Beiden zullen ingaan op het onderwerp ’Arbeid, duurzame ontwikkeling en milieu’. Het programma zal wor den omlijst met muziek, dichtkunst en een infor matiemarkt. De bijeenkomst is een gezamenlijk initiatief van tien PvdA-afdelin- gen uit de regio Midden- Holland. Deze bon geeft recht op één gratis zak compost, af te halen op zaterdag 12 april 1997 tussen 09.00 en 12.00 uur 's morgens op het Évenemententerrein aan de Dreef/Sniepweg te Waddinxveen. VERGADERINGEN ■MUMM BOSKOOP - In het jaar van leven en de mogelijkheden en het reizen heeft de biblio theek in Boskoop weer een in teressante lezing op donder dag 17 april over reizen naar India en Afrika. Aanvang 20.00 uur. Hettie Kolijn en Monique Montenarie zullen over hun persoonlijke ervaringen ver tellen en daarbij dia’s laten zien. Hettie Kolijn doorkruiste een deel van Zuid-India per fiets, een tocht langs dichtbegroei de jungle-paden, smalle brug getjes en door drukke stra ten. Zo krijgen we een beeld van het dagelijks leven in dit ge deelte van India en de moge lijkheden en problemen die zich kunnen voordoen bij een reis per fiets. Monique heeft per auto een groot gedeelte van het Afri kaans continent doorkruist. We bezoeken onder andere de Mount Kenia en verschillen de wildparken. Monique zal vertellen over haar reis door uitgestrekte vlaktes vol wilde dieren. ZEVENHUIZEN - Zaterdag middag 12 april om vijf uur is er een voorspeelmiddag van de blokfluitleerlingen van de culturele stichting De Zeven Muzen in dorpshuis Swanla. Er wordt in groepjes gespeeld, maar ook individu eel. Ouders, grootouders en vrienden zijn van harte wel kom om naar de vorderingen te komen luisteren. BOUWZAKEN WADDINXVEEN - Reis- cheque van ƒ1.000,- finan cieel moge lijk gemaakt door alle adverteerders in de Ron- dekrant Deze zijn te besteden bij reis bureau Royal Tours te Al- phen a/d Rijn: Greet Uitten- hroek, Wingerd 508. Hardhouten tuinbank (Hou- tex): D.J. Hoogendoom, Sper- werhoek 15. Boormachines (Formido): C.J. Strooband, Mauritslaan ■6 en J.H. de Haan, Groens voorde 112. Waardebonnen (La Lingeria): J.C.M. van Leeuwen, P. Zuid- laan 18 en C. Hoogendoom, Wilhelminalaan 87, Boskoop. Fles wijn (Convenient): W.J. Zeltenrijch, Gaarderslag 23, Gouda. Voorts zullen een 50-tal deel nemers aan de prijsvraag een Screensaver van de Rabobank Waddinxveen ontvangen. De prijswinnaars zijn inmid dels in kennis gesteld en heb ben hun prijs ontvangen. I I vrijblijvende kennismaking betaalt u 14.00. Ik heb de afgelopen drie maanden geen proefabonnement gehad i nn Riin pn Gouwe. Stuur deze bon in een open envelop zonder postzegel naar: Rijn en Gouwe, Afdeling Abonnementen, Antwoordnummer 10008, 2400 VB Alphen aan den Rijn. Programma Goudse Institute of Performing Schouwburg, Boelekade Arts concert Tibet Impres- 67, tel. 0182-513750. sions Live’. Grote zaal, 16 Harmonie de Pionier, 12 april, grote zaal 20.00 uur. Muziek, show en dans. Bal na. ’Fröken Julie’ door De Paardenkathe draal. Grote zaal, 15 april, 20.00 uur. Het stuk is in 1888 geschreven door de zweed August Strindberg. Chris Hinze and the Gyo- to Monks and the Tibetan GRATIS COMPOST AFHALEN OP ZATERDAG 12 APRIL A.S. REEUWIJK - Voor de ne gende maal organiseert de Lionsclub Gouda-Reeuwijk een watersportbeurs in het hart van het watersportge- bied van de Reeuwijkse plassen op het terrein van het voormalige restaurant Elfhoeven aan de Bree- vaart. Een mooie gelegenheid voor watersporters om te gen billijke prijzen hun aankopen voor het nieuwe seizoen te doen. De beurs opent op zaterdag 3 mei om 8.30 uur voor mensen die iets te verko pen hebben, zoals een boot(je), een kano, surf plank, zeilen, een buiten boordmotor, zeilkleding is PAGINA 3 WOENSDAG 9 APRIL 1997 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN VERLEENDE SLOOPVERGUNNING Weidezoom 41, 1 ceder en 1 sierkers in de tuin. VERLEENDE KAPVERGUNNINGEN Meidoornstraat 27, 1 boom in de tuin. Beethovenlaan 8, 2 naaldbomen in de achtertuin. het plaatsen: in een gesloten verpakking het Eenieder, die meent rechtstreeks in zijn/haar belang te en Adres: Plaats: Raadhuisplein 1 Charlotte de Bourbonstraat 4, het gedeeltelijk veranderen en het vergroten van een woning. Tijdens bovenstaande vergaderingen kunnen niet- leden gebruikmaken van het spreekrecht. Over de regels die daarbij gelden is in het gemeentehuis een brochure verkrijgbaar. De agendastukken liggen op werkdagen tijdens kantooruren in de leeskamer van het gemeen tehuis ter inzage. 08.30- 14.00 uur 08.30 - 12.30 uur 19.00-20.30 uur De Centrale balie Publieksvoorlichting is dagelijks geopend van 08.30 - 14.00 uur (vrijdag 12.30 uur). Daarna kunt u voor informatie terecht bij de receptie. De receptie is dagelijks geopend van 08.30 - 17.00 uur (op vrijdag tot 16.30 uur). 12.50-13.30 uur, Passage, stationszijde; 13.35-14.20 uur, Luifelbaan, winkelcentrum; 14.25-15.10 uur, Groensvoorde, winkelcentrum; 15.15-16.00 uur, Willem de Zwijgerlaan, nabij markt. 13 tot en met 19 april 1997, Nationaal Fonds Sport Gehandicapten COMMISSIE IV op dinsdag 15 april 1997, aanvang 19.30 uur in het gemeentehuis. Prinses Margrietstraat 34, het gedeeltelijk veranderen en het vergroten van een woning. SPREEKUREN Burgemeester en wethouders alleen na afspraak via de secretaresses. Sociaal raadsvrouw op werkdagen (behoudens de woens dagen) van 09.00 tot 12.30 uur of na telefonisch afspraak. De chemocar stopt op de volgende tijden en 08.00-08.20 uur, Kromme Esse; 08.30-09.15 uur, Zuidplashof, kringloophalte; 09.20-09.50 uur, Havikhoek, cirkelflat 09.55-10.40 uur, leplaan, winkelcentrum; 10.45-11.15 uur, St. Victorstraat, wijkgebouw; 11.20-12.05 uur, Overtoom; OPENINGSTIJDEN GEMEENTEHUIS Alle afdelingen elke werkdag van 08.30 tot 12.30 uur. In de middag kunt u alleen terecht op afspraak. OPENINGSTIJDEN AFVALSTATION, Zuidelijke Rondweg 250 Voor afgifte (grof)vuil en K.C.A. elke werkdag van 10.00 tot 15.00 uur en zaterdag van 09.00 tot 12.00 uur. Gemeentehuis postadres telefax Publieksvoorlichting Meldpunt vandalisme aan openbare gebouwen 624760 Afval; ophalen grofvuil, informatie en klachten 624500 Centraal Meldpunt Zorg Pr. Bernhardlaan 9 610401 Gouwebad "De Sniep" Sniepweg 13d 612570 Andere belangrijke telefoonnummers in de gemeentegids Postbus 400, 2740 AK OPENINGSTIJDEN AFDELING PUBLIEKSZAKEN Balie voor Burgerlijke Stand, Burgerzaken, Reis- Rijdocumenten: maandag tot en met donderdag vrijdag dinsdag- en donderdagavond Raadhuisplein (t.o. nr. gemetselde keerwanden. Op woensdag 16 april 1997 zal de jaarlijkse Broemdag, die bestaat uit praktische rijvaardigheidslessen, worden gehouden bij het Anne Frankcentrum. Daarom wordt verzocht om alle parkeerplaatsen in de directe omgeving van het Anne Frankcentrum vanaf dinsdag 15 april a.s. 's avonds niet te gebruiken. Parkeerders worden verzocht tijdelijk elders te parkeren zodat voorafgaand aan de Broemdag de parkeerplaatsen die gebruikt gaan worden, kunnen worden afgezet met wegbebakening. Knip onderstaande bon uit en neem die mee. Iedere bon geeft recht op één gratis zak compost, maar alleen zolang de voorraad strekt: op is op! Om zoveel mogelijk mensen aan bod te laten komen mogen maximaal vier zakken compost (dus tegen inlevering van vier bonnen) per persoon worden afgehaald. Jan van Bijnenpad 1, het gedeeltelijk veranderen en het vergroten van een dienstencentrum. Molenring 111, het gedeeltelijk veranderen en vergroten van een woning. zijn getroffen door verlening van een bouwvergunning danwel instemming met een melding, kan gedurende een termijn van zes weken na de dag van verzending/uitreiking van de beschikking een gemoti veerd bezwaarschrift indienen bij het college van Burgemeester en Wethouders van Waddinxveen, Postbus 400, 2740 AK Waddinxveen. Informatie omtrent beschikkingen is verkrijgbaar bij de afdeling Volks huisvesting, Ruimtelijke Ordening en Milieu (doorkiesnummer 0182-624764). Op de agenda o.a.: Voorstel tot het beschikbaar stellen van een krediet ten behoeve van het project "Werken aan Werk". Meerjarenbeleidsplan GVB. Voorstel tot vaststelling van de nieuwe Afvalstoffen verordening. COMMISSIE III op donderdag 10 april 1997, aanvang 19.30 uur in het gemeentehuis. Vondellaan 37, het gedeeltelijk veranderen en vergroten van een woning. 1), het slopen van diverse Ingevolge het bepaalde in artikel 4.5.3c van de Algemene Plaatselijke Verordening maken Burgemeester en Wethouders van Waddinxveen bekend de volgende aanvragen te hebben ontvangen: VERLEENDE BOUWVERGUNNINGEN/INGE- STEMDE MELDINGEN uw buren of kennissen vragen uw K.C.A. af te geven; het K.C.A. brengen naar het afvalstation aan de Zuidelijke Rondweg. Tenslotte nog enkele regels van de chemocar: Bedrijven kunnen niet bij chemocar (en het afvalstation) terecht. U mag het K.C.A. absoluut niet vooraf bij de halteplaats zetten, omdat dan eventueel kinderen ermee kunnen gaan spelen. Injectienaalden moet u aanbieden. Lege plastic flessen van chloor, ammonia, spiritus e.d. kunnen nadat ze met water zijn omgespoeld, worden weggegooid in de grijze container of de vuilniszak. Goed geleegde verfblikken kunnen in de blikbak worden gegooid. - wcKen vuui reven uui m uc uuo. vuui Postcode: Het register van verleende bouwvergunningen en meldingen waarmee is ingestemd ligt ter inzage bij de afdeling Volkshuisvesting, Ruimtelijke Ordening en Milieu. 624680 624622 Meldpunt discriminatie - Inst. Sociaal Raadslieden 624524 openbare gebouwen en klachten Centraal Meldpunt Zorg Pr. Bernhardlaan 9 Op vrijdag 11 april a.s. kunt u weer het bewaarde klein chemisch afval (K.C.A.) persoonlijk aan de chemocar afgeven. Als u 11 april a.s. niet in de gelegenheid bent om uw K.C.A. af te geven, kunt u: het K.C.A. bewaren tot één van de volgende inzamelingen, te weten 30 mei, 15 augustus, 10 oktober en 19 december 1997; Tel.; (voor controle op de bezorging) Op de agenda o.a.: Advies over het verspreiden van propaganda door politieke partijen en andere maatschappelijke organisa ties op de markt. Samenwerkingsovereenkomst Centrumplan Passage. Vaststelling Exploitatieverordening 1997. De compost is gemaakt van hét groente-, fruit- en tuinafval dat de inwoners van Waddinxveen en andere gemeenten in Midden-Holland en de Rijnstreek aan de vuilophaaldienst hebben aangeboden in de groene minicontainer. De kwaliteit is prima; de compost is geschikt voor uw bloemenborder, moestuin, gazon en kamerplanten. De gebruiksaanwijzing staat op de zak vermeld. De gemeente Waddinxveen en het bedrijf Stercompost delen op zaterdagochtend 12 april a.s. tussen 09.00 en 12.00 uur op het Evenemententerrein aan de Dreef/Sniepweg tegen inlevering van onderstaande bon een gratis zak compost uit. Het rooien van bovengenoemde bomen en hout- opstanden heeft geen gevolgen voor aantasting van natuur-, landschap-, of dorpschoon, als bedoeld in artikel 5.4.2 van de Algemene Plaatselijke Verordening. Eenieder die meent door dit besluit in zijn of haar belang te zijn getroffen kan ingevolge de Algemene wet bestuursrecht binnen 6 weken na publicatie van dit besluit een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij het college van Burgemeester en Wethouders. Voor informatie kunt u terecht bij de afdeling Voorbereiding werken en Verkeer.

Weekblad voor Waddinxveen | 1997 | | pagina 3