CDA inventariseert klachten van Waddinxveense ouderen Muzikale afsluiting project basisscholen Zaterdag weer groter aanbod op rommelmarkt Ease-cheque voor het AZC 4 PvdA discussieert over duurzame ontwikkeling Mega-Color dealer Topfoto 'Ibi-Toi' brengt drie voerstellingen Geshagden B-dbloma Viouwen laten stem horen (4) Scholieren maken getekende uitvergroting van Jan Steen WADDINXVEEN - Scholieren van het Coenecoop Colle ge hebben de tekenles gebruikt om met plakkaatverf een grote getekende uitvergroting te maken van een schilderstuk van Jan Steen. je? Iedereen gaat nu belastingvrij 'sparen'bij de Rabobank. Excursie naar de Slingerkade Afgestudeerd Accordeonorkest van 'Kreater' bij 'De Zeven Muzen' Natuurwandeling in het Gouwebos qfl PAGINA 25 WOENSDAG 16 APRIL 1997 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN een De namen nn de kinderen De winkel aan de Dorpstraat van Mega-Color Fotoshop. (Fo to: Mega-Color Fotoshop). de Noordkade is sinds kort de hoogste verdieping betrok ken. De rommelmarkt trekt behal ve veel trouwe bezoekers uit basisscholen WOOP en Kre ater. com verkocht, ’s Middags is het rad van avontuur aanwe zig met prachtige waardevol le prijzen, zowel voor jong en oud. WADDINXVEEN -’Wie zorgt er straks voor me als ik niet alles meer kan?’ Deze vraag ligt veel oudere Wad- dinxveners op de lippen, zo bleek uit de huiskamerbe- zoeken die de Waddinxveense afdeling van het Chris- ten-Democratisch Appel (CDA) de afgelopen week heeft gehouden. aangeraden een verrekijker mee te nemen. Rabobank Waddinxveen Kerkweg-Oost 161 - tel.: (0182) 62 53 00 Maar zelfs daarna zijn de mogelijk heden wat ons betreft niet uitgeput. Hebt u nog meer spaargeld, dan maakt u gebruik van stap drie met Rabo Groei Sparen. U ontvangt dan geen rente of dividend. De op brengst wordt simpelweg bij uw te goed opgeteld. Die is voor u geheel belastingvrij. En mocht u plotseling geld nodig hebben, dan kunt u uw tegoed direct opvragen zonder kos ten. Wilt u meer weten? Neem dan con tact op met één van onze cliëntadvi seurs. Zij kunnen u vertellen hoe u kunt profiteren van de fiscale mo gelijkheden. Voor deze Voorstellingen zijn nog entreeiewijzen a 10,- per persooi te verkrijgen op het voorverkoop adres Win gerd 111 teWaddinxveen, tel. 0182-617634 In het concert van het RJSO onder leiding van dirigent Stephan Pas, staat het onder deel Peter en de Wolf van Prokovjev centraal. Alle scho len hebben een bandje van dit muzikale verhaal gekregen. De acteur van het Rotter dams Theater, Ruurt de Ma- mele receptie. Ease is blij en trots met het nieuwe onder komen, waarin de groeiende activiteiten een goed onder dak hebben gekregen. Ter gelegenheid van de fees telijke opening kreeg het asielzoekerscentrum aan de Zuidelijke Rondweg een che que van 2.500 gulden over handigd. Het geld werd op een symbo lische wijze door de directeur van het asielzoekerscentrum Waddinxveen en een jeugdige asielzoeker in ontvangst ge nomen. De opbrengst van de rommel markt wordt voor verschillen de projecten van de Centrale Hervormde Gemeente van Waddinxveen op het gebied van jeugd- en evangelisatie werk gebruikt. worden naar het rommel- marktterrein aan de Dreef. Behalve tweedehands spul len zijn er planten en bomen te koop en wordt de inwendi ge mens ook niet vergeten. Voor de hongerige kopers en bezoekers zijn er diverse soorten vis, oliebollen, stroop wafels, slaatjes, saté en nog veel meer. De uitvoering is de afsluiting van het project ’Strijkers en toeters enzo: een heel orkest vol’, dat door docenten van het centrum voor kunstzinni ge vorming Kreater (Kerk straat) op de scholen werd ge bracht. Zij lieten de leerlin gen onder meer kennismaken met strijkinstrumenten én de clarinet. in Waddinxveen en neemt on geveer anderhalf uur in be nemen is er een bezorgdienst, slag. Belangstellenden wordt die tegen een redelijke prijs spullen thuis brengt. Gewoonlijk wordt dan op één dag ongeveer een halve ton omgezet en dat is voor een door vrijwilligers opgezette rommelmarkt een enorm De beoodelingscommis- geldbedrag. Het RSJO bestaat ruim 25 jaar en heeft, uiteraard met een steeds wisselende bezet ting, al vele symfonische wer ken onder handen gehad. De leeftijden van de musici, nu meer dan vijftig, liggen tus sen de 14 en de 25 jaar. Het orkest heeft een groot re pertoire en treedt hiermee met succes op in binnen- en buitenland. Vanaf eind 1995 heeft de jonge dirigent Step han Pas, die eveneens tal van andere orkesten leidt, het di- rigentschap van het RSJO op zich genomen. Directeur Aad Koremans van Kreater noemt het optreden van het Rotterdamse jeugdor kest voor de Waddinxveense scholieren, die gratis kaartjes WADDINXVEEN - Het bekende Rotterdams Jeugd Sym fonie Orkest (RJSO) treedt komende vrijdagavond om half acht op in de Ontmoetingskerk (Groensvoorde) voor leerlingen van de groepen vijf en zes van Wad dinxveense basisscholen. ’aanvullend Een waarop reeds jaren aandringen, moet nu eindelijk eens geschreven gaan worden. De ouderen wil len echter niet dat hiervoor weer een duur extern bureau wordt ingeschakeld. Het gaat er om dat ambtena ren en gemeentebestuurders zelf gaan nadenken over ou derenvraagstukken en over de vraag hoe Waddinxveen in de volgende eeuw een aan trekkelijke woonplaats voor senioren zal zijn. WADDINXVEEN - De afdeling Waddinxveen van de Partij van de Arbeid heeft als eerste gereageerd op een verzoek van de Nationale Commissie voor Internatio nale Samenwerking en Duurzame Ontwikkeling (NC- DO). Woensdagavond 23 april zal er in ’Kreater’ worden gediscussieerd wat er over duurzame ontwikkeling op locaal niveau in het nieuwe verkiezingsprogramma van de sociaal-democraten geschreven moet worden. Sparen is een prettige manier om uw vermogen te laten groeien. Min der prettig is dat u belasting gaat betalen zodra u meer rente ont vangt dan f 1000 per jaar. Daarom heeft de Rabobank twee nieuwe producten ontwikkeld, waarbij de opbrengst belastingvrij is. Een slim concept in driestappen. Daarmee profiteert u eerst volledig van de rentevrijstelling, bijvoor beeld met de reeds bestaande Rabo Rendement Rekening. De tweede stap is dat u gebruik maakt van een andere fiscale vrijstelling, de divi- dendvrijstelling met Rabo Dividend Sparen. Rabo Dividend Sparen en Rabo Groei Sparen. Belastingvrij, de hoogste opbrengst. krijgen aangeboden, een bui tenkans van grote klasse. Uiteraard hopen hij en de vertegenwoordigers in het WOOP dat voor sommigen het project en de feestelijke afsluiting zal leiden tot ver dere muzikale vorming. Op het programma staan be halve Peter en de Wolf, de Bloemenwals van Tjaikovski, de Egmont-ouverture van Beethoven en drie Hongaarse dansen van Brahms. GOUDA - Zaterdagmorgen 19 april houdt de KNNV, ver eniging voor veldbiologie, een excursie naar de Goudse Slin gerkade. Deze kade wordt omringt door vochtige gras landen, die vooral veel weide vogels trekken. Ook wordt er gekeken naar vooijaarsplan- ten. De deelnemers verzame len zich om 10.00 uur bij het NS-station Gouda (Bloemen- daalzijde), vanwaar per auto wordt vertrokken. Inlichtin gen bij Wim Vuik, tel. 0182- 502666 c«f 030-2334127. WADDINXVEEN - Wad- dinxvener M.C. Broer (Noordkade) is afgestu deerd als werktuigbouw kundig ingenieur aan de Technische Universiteit van Delft. Op dinsdag 24 juni zal hij zijn bul uitge reikt krijgen. De afstudeeropdracht be trof een studie naar een nieuw concept voor de af handeling van toekomsti ge containerschepen met een capaciteit van 8000 TEU (20 feet equivalent unit) op een containerter minal. ontwikkelcentrale, inclusief een gratis Indexprint. Hierop worden alle negatieven klein afgebeeld zodat men snel kan zien welke negatieven nabe steld moeten worden. Nieuw in het programma zijn ook foto’s op t-shirts, foto’s op diskette en fotopuzzels. Om deze samenwerking te vieren, heeft Mega-Color Fotoshop een feestelijk aanbod met een 30x45 poster voor slechts ƒ4,95. WADDINXVEEN - Mega-Co lor Fotoshop aan de Dorp straat in Waddinxveen is dealer geworden van Topfoto. Door een samenwerking aan te gaan met de Topfoto-ont- wikkelcentrale in Arnhem kan de Waddinxveense fotos hop naast de snelservice nu ook voordelig fotowerk aan bieden. Daarnaast levert Mega-Color Fotoshop ook de bekende Masterfoto van de Topfoto- Wie kent niet het gezegde ’het lijkt hier wel het huis houden van Jan Steen’. De Nederlandse schilder Jan Steen (1626-1679) stond be kend om zijn ironische kijk op de wereld. Hij was een vertel ler van verhalen met gewone mensen in de hoofdrol. Zijn schilderijen lijken luchtig en alledaags, toch zit er vaak een boodschap in verstopt. In vervolg op de Jan Steen tentoonstelling in het Rijks- museum van Amsterdam hebben de leerlingen van de 2 HAV O-Atheneum-klassen van het Coenecoop College gezamenlijk een groot werk stuk gemaakt tijdens de te kenlessen. Voorafgaand aan dit werk stuk zijn er eerst dia’s ver toond en stencils verstrekt in de tekenlessen. Naar aanlei ding hiervan hebben ze een verslagje gemaakt. Van twee bekende schilderij en van Jan Steen, onder an dere ‘In weelde siet toe en Soo voer gesongen so na gepepen' (ofwel ’zo de ouden zongen, zo piepen de jongen’) zijn grote kleurfotokopieën gemaakt en daarna in stukken geknipt en verdeeld over de leerlingen. Elk stukje moesten ze daarna tekend uitvergroten. Belang- die naar iets speciaals op zoek zijn snel hun weg kun nen vinden. Een greep uit het assorti ment: huishoudelijke artike len, computers, tv’s, lampen, kleding, meubels, boeken, schilderijen, lederwaren, speelgoed en niet te vergeten curiosa (spullen uit groot moeders tijd). Het aanbod van deze tweede hands goederen is dit jaar groter dan ooit en de opslag ruimtes puilen dan ook uit, totdat alles vervoerd kan ZEVENHUIZEN - Zaterdag avond 19 april om acht uur houdt de culturele stichting De Zeven Muzen de twaalfde muziekavond voor en door amateurmusici in de Gerefor meerde Kerk aan de Dorps straat in Zevenhuizen. De toegang is gratis. Het pro gramma bestaat uit voorna melijk (licht)klassieke mu ziek, die door amateurs op professionele wijze wordt ge bracht. Er wordt gezongen en gespeeld op orgel, piano, alt- blokfluit, accordeon en hoorn. Aan bod komen onder andere werkstukken van Franz Schubert, Jan van Wijk, M. Schmitz, Johann Sebastiaan Bach, Edvard Grieg en Geor ge Philipp Teleman. Het pro gramma is gevarieerd. De Moerkapellers Marianne Vink en Peter Lelieveld spe len en zingen een aantal stukken van Franz Schubert en Ton Verschuur speelt Bach op het orgel. De koorles- groep van De Zeven Muzen zingen onder leiding van Mar- gre van Gestel stukken van Brahms, Schultz en Althouse. Zeven leden van het accor deonorkest ’Kreater’ uit Wad dinxveen bespelen hun accor deon op schitterende wijze. Susan van de Kuip speelt op de panfluit samen met orga nist Dick van der Poort Scar borough fair, Ave Maria en Gavotte in G van Handel. Ook Frank en Fieke Mol en Vera Pijl zijn met een aantal stuk ken van Gaetano Donizetti en Schmitz van de partij. De PvdA-Waddinxveen zal als eerste in Nederland open baar op dit verzoek ingaan. ‘Wat willen Waddinxveners onder een duurzame ontwik keling verstaan en hoe kan dat naar de simpele realiteit van de komende tien jaar worden vertaald', aldus de so ciaal-democraten. ‘Welke prijs willen we beta len voor behoud van een steeds schaarser wordend schoon milieu? Wat verstaan we onder leefbaarheid en hoe bereiken we dat onze ge meente ook een ‘samenleving wordt, waarin grote groepen burgers zich niet buitengeslo ten voelen?' Allemaal vragen waarop het antwoord nog niet vaststaat. Maar ook vra gen die serieus gesteld moe ten worden. ‘Of kiezen we er voor de ontwikkelingen over ons te laten komen en blijven we jaar in, jaar uit, een beetje inschikken?', stelt de PvdA. De Waddinxveense sociaal democraten zijn van plan zich te oriënteren bij allerlei maatschappelijke organisa ties, sociale partners uit het bedrijfsleven en andere be langhebbenden over het door hen gewenste toekomstbeeld. Op grond daarvan zal de Pv dA een politieke keuze ma ken uit de toekomstig moge lijke ontwikkelingen en dat aan de kiezer voorleggen. Het startpunt van die discus sie is tijdens openbare bijeen komst van woensdagavond 23 april om kwart over acht in het centrum voor kunstzin nige vorming ’Kreater’ (Kerk straat). Belangstellenden zijn van harte uitgenodigd hun vi sie te komen geven. rijk hierbij was dat de uitver grotingen weer op elkaar moesten passen. Na het te kenwerk werd het uitgevoerd in een schildertechniek met plakkaatverf, waarbij ze de kleuren zelf mochten bepa len. Na veel passen en meten zijn alle onderdelen weer aan el kaar gezet en op een houten frame vastgezet. De leerlin gen hebben hieraan met groot enthousiasme gewerkt en het resultaat is schitte rend. Ouders en belangstellenden hebben de werkstukken kun nen bekijken tijdens de schooluren in de hal en de ge meenschapsruimte van de sa menwerkingsschool voor VBO, MAVO, HAVO en VWO aan de Dreef in Waddinx veen. WADDINXVEEN - Vrijdag avond 25 april om acht uur gaat in het zoldertheater van wijkschool St. Jozef (Kanaal- weg) het toneelstuk Vuur in de sneeuw' van de Amerikaan Sam Shepard bij de Waddinx veense toneelvereniging ’Toi- Toi’ in première. oplossing vormen voor de thuiszorg in een meer en meer vergrijzende samenle ving. Toen de Waddinxveense dele gatie dit punt in Gouda aan de orde stelde, werd namens de CDA-Tweede-Kamerfrac- tie opgemerkt dat de achter liggende jaren bij de behan deling van de ’paarse’ begro tingen het CDA systematisch had gepleit voor extra geld voor de thuiszorg. De chris- ten-democraten stellen zich dan ook voor ’zorg’ tot een van de hoofdthema’s van het verkiezingsjaar 1998 te ma ken. De Waddinxveense ouderen bleken tevreden over het openbaar vervoer in het Gou- wedorp. Het openbaar vervoer’, waarvan ouderen op aanvraag gebruik kunnen maken, voldoet uit stekend. Wat ontbreekt is een duide lijk overzicht van alle open baar vervoer-mogelijkheden in en rond Waddinxveen, waarin bijvoorbeeld ook de vertrektijden staan opgeno men. De warme maaltijden (Thuis- Diner) die in Souburgh (Prins Bernhardlaan) worden bereid zijn goed en de inzet van de vrijwilligers bij deze dienst verlening wordt op prijsge- steld, maar de prijs voor de maaltijden (10 gulden) is te hoog, zeker in vergelijking met de prijzen die elders wor den gevraagd. Een suggestie die naar voren kwam betrof het instellen van een centraal telefoon nummer voor de dienstdoen de weekeinde-arts Nu moet in het weekeinde steeds in het Weekblad voor Waddinx veen worden nagezocht wie er dienst heeft en op welk nummer deze arts te berei ken is. Over het Waddinxveense winkelbestand bleken de se nioren slechts matig te spre ken. Er was twijfel of met de komst van het nieuwe win kelcentrum ’De Nieuwe Pas sage’ een werkelijke verbre ding van het winkelaanbod tot stand zal komen. Ouderen zouden graag meer modezaken in de buurt heb- het asielzoekerscen- aan de Zuidelijke Ook de kinderen komen aan bod. Behalve de traditionele ballonnenwedstrijd, grabbel ton en het enveloppentrek- ter in Afrika doorgebracht en ken zijn er diverse nieuwe at- proberen hier een geschikte tracties en wordt er ook pop- nestplaats te vinden. Hierbij gaat het om mezen, tjiftaf, fi- tis, zwartkop en andere klei ne zangers. Door de deelnemers aan de natuurwandeling zal er ook De organisatoren hebben 200 gewandeld worden over het medewerkers nodig om de rommelmarkt goed te laten verlopen. Op alle toeleidende routes worden borden ge plaatst. Parkeerruimte is vol doende aanwezig bij het Gou- Verder zijn er watervogels en webad ’de Sniep’. het visdiefje. De wandeling Voor hen die zelf hun gekoch- begint bij het Wilgenlaantje te meubels en andere grote voorwerpen niet mee kunnen Het stuk wordt ook nog uitge voerd op zaterdagavond 26 april en zondagavond 27 april. Met deze driedaagse wordt een periods van hard en enthousiast werken onder de bezielende leiding van re gisseur Koos Schinkel afge sloten. Met de keuze van Vuur in de sneeuw', waarin de proble matiek van twee families die tot elkaar vercordeeld lijken Waddinxveens burgemeester F. Jonkman (rechts op de foto) feliciteert directeur J.J.G. Wub- totale mislukking Een cheque van f 2.500,- voor trum Rondweg. De officiële opening door bur gemeester Fedde Jonkman werd gevolgd door een infor- WADDINXVEEN - De rommelmarktcommissie van de Centrale Hervormde Gemeen te houdt zaterdag 19 april van negen tot vier uur voor de 23e maal de jaarlijkse gro te rommelmarkt op het evenemententerrein aan de Dreef in Waddinxveen. :veens burgemeester F. Jonkman ben van Ease BV. (Foto: Sjaak Noteboom). WADDINXVEEN - Waddinx veens burgemeester Fedde Jonkman heeft vorige week De ontoereikende thuiszorg voor senioren die zelfstandig wonen, vormde het centrale thema van de CDA-ouderen- manifestatie die zaterdag 12 april in Gouda werd gehou den. Het Zoetermeerse Eerste-Ka- merlid Hannie van Leeuwen haalde fel uit naar WD- staatssecretaris Erica Terps- tra en minister dr. Els Borst van Volksgezondheid, Wel zijn en Sport (VWS). De CDA-senator noemde het ’paarse’ thuiszorgbeleid een j en wees er op dat het kabinet ex-CDA- staatssecretaris. en ex-Vero- nica-voorzitter drs. Joop van der Reijden gevraagd heeft in de thuiszorg orde op zaken te stellen. Ter voorbereiding op deze bij eenkomst had de CDA-afde- ling Waddinxveen een serie huiskamerbezoeken met ou deren in het Gouwedorp geor ganiseerd. Leden van de gemeente- raadsfractie, wethouder Jan Hielema, CDA-bestuursleden en ook het Waddinxveense statenlid Willem Waterreus discussieerden met de Wad dinxveense senioren over tal van zaken. De ’jongere ouderen’ gaven vrijwel zonder uitzondering aan dat zij een sterke voor keur hebben zo lang mogelijk zelfstandig te willen blijven wonen, maar dat hiervoor, naast wijkverpleging, ook een betaalbare vorm van huis houdelijke hulp onmisbaar is. De mogelijkheden op dit ter rein zijn onvoldoende. Te ge makkelijk wordt ervan uitge gaan dat buren en familie wel zullen helpen. Hoezeer vrij willige hulpverlening ook te waarderen is, dit kan niet de WADDINXVEEN - Zaterdag morgen 19 april om tien uur wordt door de Waddinxveen se werkgroep Natuur- en Mi- lieu-Educatie in het oostelijk gedeelte van het Gouwebos een natuurwandeling gehou den. In deze tijd van het jaar zijn daar allerlei zangvogels aanwezig. Zij hebben de win- Vandag de bijdrage van cè 21-jarige Wad dinxveense studente Laur: Steenwinkel: ’De typish vrouwelijke ka raktereigenschappen kunren die van de man aanvallen’. In hrt kader van de ge- meeiteraadsverkiezin- genvan 1998 geeft re- j gelnatig een Waddinx- veeise vrouw of man haar of zijn mening over ‘vraiwen in de politiek1. Eeider kwamen in deze reeks WD-wethouder Maria Wientjens-van der Velden, kunstena res Anke Mensink en oud-CDA-gemeente- ben. Nu moeten zij vaak een beroep doen op familie of vrienden om hen naar omrin gende plaatsen te begeleiden om betaalbare kleding te ko pen. Het CDA kreeg kritiek te ver duren betreffende de aan wending van de gelden die de gemeente Waddinxveen ont ving uit hoofde van de Wet Voorzieningen Gehandicap ten (WVG). Met name vanuit de ouderen bonden kwam het verwijt dat niet voldoende is gezocht naar mogelijkheden dit geld te besteden ten behoeve van gehandicapten en ouderen die vanwege lichamelijke ge breken extra kosten moeten maken. Belangrijke conclusie uit de bijeenkomsten was dat de po litiek, en zeker het Waddinx veense gemeentebestuur, meer en serieuzer het ge sprek met de ouderen moeten aangaan. ouderenbeleidsnota, de ouderenbonden WADDINXV1EN - In het Gouwebad ‘d Sniep‘ (Sniep- weg) is dinscag 8 april weer gezwommen oor het B-diplo- ma. sie bestond nt W. van Min nen, R. Hogrbrugge en C. Slagter. Er ’aren deze keer 21 kandidaaies die allen zijn Waddinxveen ook veel geïnte- geslaagd. resseerden uit de Goudse re gio. Ongetwijfeld is dit te danken aan de goede sorte- die hun diplana gehaald heb- ring. ben zijn Linla Kempen, Ma- Alles wordt naar categorie rit Berghout Vincent van der gerangschikt, zodat diegenen Kraats, Desree Roelse, Nick Hoogendoon, Nancy Clijnk, Bauke Wiesma, Tess Boon, Judith vanDuyn, Kim Hor nung, Mieya Krijgsman, Vereleyn Vondergem, Vin cent Belt, Jeborah Buijs, Li sa Veermai, Sjoerd Bergs- hoeff, Fe mie Blonk, Bart Uit hol, Tara Dekker, Sema Karaaslanen Tij men de Gel der. WADDNXVEEN - Met I het oogop de gemeente- raadsverkiezingen in maart 998 laten op ini- tiatief'an de Stichting I Vrouwenraad Waddinx veen il het Weekblad voor Widdinxveen gere geld vüuwen hun stem horen om het belang van pditiek voor vrou- wen ei het belang van vrouwjn in politieke functis te onderstre pen. I erschalk, zal de geschiedenis vertellen. Het project kwam tot stand door de samenwerking van de provinciale steunfunctiein- stelling Kunstgebouw, de Waddinxveense onderwijsin stelling ter bevordering van musische activiteiten op de centraal staat, heeft Toi-Toi het zich niet ^makkelijk ge maakt. Teksten en spel eisen het ui terste van alle spelers en speelsters oh met de juiste intentie in em passende am biance gestate te geven aan hun rolfiguui En juist die uitdaging is be- vrijdagmiddag in het voorn langrijk vooi Toi-Toi, grens- malige NKF-gebouw aan de verleggend iezig zijn naar Noordkade de officiële ope- een zo hoog mogelijk niveau ning verricht van Engel Auto- dat is hun coel. Vuur in de matisering Software Engi- sneeuw' biedt die mogelijkhe- neering BV (Ease). den. Het Waddinxveense bedrijf, Naast de pronière-avond, die dat Wordt geleid door J.J.G. al kort nadat de voorverkoop Wubben, was tot voor kort was gestart totaal is uitver- aan de Kastanjelaan geves- kocht, word er ook gespeeld tigd. In het bedrijfpand aan op zaterdagivond 26 en zon dagavond 27 april om acht uur. oid-CDA-gemeente- raadslid Jos Groenen- dijk-Bemard aan het woord. De organisafce hiervan is in handen \an de pro jectgroep Vrouw en Po litiek’ van de Vrouwen raad Wacdinxveen. Voor informatie kan men beller 0182- 630071 of 0181-614485. De NCDO is een door de rijksoverheid gesubsidieerde organisatie die tot doel heeft de belangstelling voor ont wikkelingssamenwerking en duurzame ontwikkeling in ons land te bevorderen. Door de NCDO is eerst aan de landelijke politieke partijen en vervolgens aan de locale partijen het verzoek gedaan zich in hun verkiezingspro gramma’s uit te spreken over duurzame ontwikkeling. pad boven aan de dijk. Van hieruit heeft men een mooi uitzicht over het weidegebied met vogels als de kievit, grut to, tureluur en scholekster. 1 i'" 8 I 4 Ju Nell en Stutterheim 2 UUR keukenarchitectuur Ridderhof 51 Alphen a/d Rijn Telefoon 0172 44.32.69 PASFOTO'S DfcEC* KLAAR Ö.89 Imaster 0.69 F0 39

Weekblad voor Waddinxveen | 1997 | | pagina 25