Concours hippique op Reigersburgh intratuin Zaterdagmorgen 3 mei gratis caravancontrole Millefleurs O I I Helft processen-verbaal voor jeugdcriminaliteit In 'Kreater' dansmiddag balletschool Marcella Prachtig jeugdconcert in de Ontmoetingskerk Winkeldiefstal Kaartavond Gouwe Rijders Controle kwekerijen Dineren met pater op 2 mei Open dag van Wereldwinkel RTW-uitzending van hervormden Fancy-fair De Leilinde Actieplan boomteelt moet Boskoopse regio versterken Rommelmarkt Moerkapelle Startersprijs voor Envirotec Oranjefeest met Concordia Uitstel tweede betaaltermijn Werkbezoek van gemeente PAGINA 13 WOENSDAG 23 APRIL 1997 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN van overheden en bedrijfsleven noodzakelijk. Marcello Kouwenhoven heeft haar eigen balletschool 'Mar- Bij Van Leeuwen Caravans en Campers aan de Piasweg in Waddinxveen wordt zaterdag- pers BV). het ver- dat is uiteraard geen tech nisch gebrek. De caravancontrole van za terdagmorgen 3 mei in Wad dinxveen strekt zich niet al leen uit over aspecten van verkeersveiligheid, maar ook andere zaken die met de vei ligheid van het interieur van de caravans te maken heb ben. Hierbij gaat het om de gasin stallatie voor het koken en de elektrische installatie voor de binnenverlichting of het ko ken. Tenslotte wordt gekeken of de voertuigdocumenten in orde zijn. ook kinderen die instrument jes gemaakt hadden met het stukken met verve en de jon ge en volwassen toehoorders genoten zichtbaar. Toen het derde onderdeel, drie Hon gaarse dansen van Brahms, ren, ouders en leerkrachten uit het onderwijs in rijen voor verheid, textiel, speelgoed en sieraden komen zorgvuldig tot stand om mens en milieu tionale Wereldwinkeldag met als thema ‘Handel met re- ‘Het is ontzettend leuk voor enthousiaste, gemotiveerde leerlingen eens andere lera ren tegenover zich te zien', weet gediplomeerd balletdan seres Marcella Kouwenhoven uit ervaring. ‘In 1993 heb ik ook collega’s naar Waddinx veen gehaald en dat was een groot succes*. Voor de lessen in klassiek ballet heeft zij Nicolai de Lus- signan uitgenodigd. ‘Een gro te naam in de balletwereld. Hij werkt met alle wereld- sterren en creëert een hele bijzondere, eigen sfeer. Ik ben Hollands Midden heeft de analyse uitgevoerd aan de hand van gegevens van de po litie, het Openbaar Ministe rie en het Buro Halt. Verder WADDINXVEEN - Bij een supermarkt aan de Passage werd door het personeel een 17-jarige inwoner van Den Haag aangehouden, die be trapt was op winkeldiefstal. Hij werd overgebracht naar het politiebureau aan de Mo- zartlaan waar hij na verhoor meteen een kreeg uitgereikt. De controle bij het Waddinx- veense bedrijf is op telefoni sche afspraak (tel. 0182- 621840). De belangstellenden WADDINXVEEN - De Wad- dinxveense autoclub De Gou we Rijders houdt donderdag avond 24 april om acht uür weer een kaartavond in ho- tel-café-restaurant De Unie (Kerkweg-Oost). Tijdens deze avond worden vier ronden gespeeld. Ieder een is van harte welkom. Na het kaarten is er een prijsuit reiking met leuke prijzen. LEIDERDORP/WADDINXVEEN - Bijna de helft (45 pro cent) van de processen-verbaal die het politiekorps Hollands Midden opmaakt, heeft te maken met de jeugdcriminaliteit. Dat blijkt uit een analyse van de jeugdcriminaliteit in het gebied rond Alphen aan den Rijn, Leiden, Waddinxveen-Boskoop en Gouda. WADDINXVEEN - Onder auspiciën van de Nederlandse Hippische Sportbond (NHS) en de Stichting Nederland se Pony en Paardenclub houdt de Stichting Ruitercon- cours Waddinxveen op Hemelvaartsdag (donderdag 8 mei) een concours hippique op het terrein van manege Reigersburgh aan de Piasweg. van 08.00-18.00 uur zullen naar verwachting een kleine 250 amazones en ruiters strijden op het gebied van dressuur en springen, voor zowel de dagprijzen als een selectieplaats voor het Neder lands kampioenschap NPPC op zaterdag 5 en zondag 6 ju li. Aan de wedstrijden nemen pony’s en paarden van alle basisorganisaties in de paar densport deel. De kans is groot dat d ebezoekers tijdens de wedstrijden een bekende uit de eigen omgeving op paard of pony zult tegenko men. WADDINXVEEN Bij een viertal kwekerijen werd door de politie controle uitgeoe fend op het voorhanden heb ben van verboden bestrij dingsmiddelen. De kwekers bleken geen ver boden middelen in bezit te hebben. De komende tijd gaat moest beginnen, mochten er de politie door met deze con troles. den-Holland, bedoeld om be ginnende ondernemers een extra duw in de rug te geven, gaf daarna de microfoon was een initiatief van de Goudse vestigingen van de ABN AMRO Bank en Arent- hals en Chaudron Accoun tants en Belastingadviseurs. In de organisatie werkten zij samen met de Kamer van Koophandel en Fabrieken voor Midden-Holland. De fi nale, onder leiding van pre sentator Willem Bol, werd door zo’n 150 belangstellen den bijgewoond. WADDINXVEEN - In het ar tikel van vorige week over de Victorveiling en dineren met pater T. Buitendijk is een zet fout geslopen. De gratis toegankelijke Vic torveiling voor de restauratie en instandhouding met de St. Victorkerk is inderdaad op vrijdagavond 25 april vanaf zeven uur in het Anne Frank- centrum (Jan van Bijnen- pad). Het warm en koud buffet met terdag altijd open van 11.00- 16.00 uur. ‘Handel met respect* bena drukt dat eerlijke handel zorg betekent voor duurzame productiemethoden, maar ook milieuvriendelijke pro ducten en verpakkingen. De Wereldwinkels ijveren te vens voor nieuwe producten die het milieu minder belas ten. In Afrika, Azië en La- WADDINXVEEN - Marcella Kouwenhoven van ballet school ’Marcella’ houdt in het centrum voor kunstzin nige vorming ’Kreater’ (Kerkstraat) zondag 25 mei een besloten dansmiddag. Haar eigen leerlingen, maar ook anderen met enige danservaring, kunnen daar lessen volgen van de bekende gastdocenten Nicolai de Lussig- nam en Maartje van Steen. WADDINXVEEN - Zaterdag 3 mei haakt de Wereldwinkel WADDINXVEEN - Zondag morgen 27 april van negen tot twaalf uur zal de weke lijkse kerkuitzending van de locale RTW-radio verzorgd worden door de Centrale Her vormde Gemeente van Wad dinxveen. Om negen uur wordt het pro gramma geopend met een uit zending voor de kinderen. Om half tien begint in de Bet- helkerk (Bilderdijklaan) de uitzending van de kerkdienst met als voorganger ds. C.D. Zonnenberg. Na de kerkdienst, om onge veer tien voor elf, wordt de uitzending vervolgd met de serie rond Handel. Daarna is een impressie te beluisteren van en over de speelgroep Aardewerk. ontvingen 6.400 jongeren tus sen de 12 en 24 jaar een en quêteformulier. De jongeren plegen vooral veel inbraken, diefstal en ge weldsmisdrijven die voorna melijk in het weekeinde plaatshebben. Opmerkelijk is het dat 40 procent van deze delicten door meisjes wordt gepleegd. Verder geeft 11 procent van de ondervraag den aan wel eens een wapen bij zich te hebben. Slechts en kelen zeggen het wapen daadwerkelijk te hebben ge bruikt. Uit het rapport komt verder naar voren dat de helft van de- jongeren het af gelopen jaar zelf slachtoffer is geworden van een delict. Om de jeugdcriminaliteit aan te pakken, gaat Hollands Midden in haar acht distric ten stuurgroepen vormen. Naast de politie nemen daar in het Openbaar Ministerie, het lokale bestuur en hulp- verlenings- of welzijnsinstan- ties zitting. Verder hoopt Hollands Miden met een goed registratiesys teem het probleemgedrag bij de jongeren vroegtijdig te kunnen signaleren. De stuurgroep ’Werken aan werk in de boomteelt’, waarin de provincie Zuid-Holland, de gemeenten Reeuwijk, Rijn- woude, Waddinxveen en Bo skoop, het ministerie van Eco nomische Zaken en het geza- melijke bedrijfsleven zitting hebben, zullen daarom het ’boomteelt-plus-scenario’ voorleggen aan hun achter ban. In dit actieprogramma staat het behoud van de boom teelt voorop, maar wordt ook gepleit voor andere kleinscha lige industriële, logistieke en dienstverlenende activiteiten. De stuurgroep ziet ook een rol weggelegd voor toeristisch-re- creatieve activiteiten in de streek. Uit een inventarisatie blijkt dat er voor dit plan breed draagvlak is in de regio. In het ’boomteelt-plus-scena rio’ worden vier actiepunten uitgewerkt. De stuurgroep meent dat de innovatiegezind- heid in de boom- en sierteelt zou moeten groeien. Er zou meer kennis in huis ge haald moeten worden om be ter te kunnen reageren op trends in de markt. Met die kennis zou ook de prijskwali- teitverhouding aangescherpt kunnen worden. Een ander actiepunt is de verbreding van de productiestructuur. In nauwe afstemming met de omliggende regio’s kan nieu we, kleinschalige bedrijvig heid aangetrokken worden, WADDINXVEEN/BOSKOOP - Om de boomkwekerij in de regio Boskoop-Waddinxveen en de werkgelegenheid in deze sector te versterken is een gezamelijke inspanning cello' in het gebouw van Kreater aan de Kerkstraat. Daar houdt zij zondag 25 mei een dansmiddag met gastdocen ten. (Foto: Kreater). ir. Adrie van Eenennaam, al gemeen directeur van Gouda Vuurvast. Envirotec, dat zich heeft gespecialiseerd in geur- Het muzikale schoolproject behandeling, desinfectie, wa terzuivering en hergebruik, was samen met nog drie an dere startende ondernemers genomineerd voor de hoofd prijs. NOK Netwerkorganisa- moeten dan vragen naar Jan Kruit. Caravanbezitters wor den met deze bijzondere actie in de gelegenheid gesteld aan de vooravond van het vakan tieseizoen hun mobiele wo ning aan een inspectiebeurt te onderwerpen. Medewerkers van Van Leeu wen Caravans en Campers BV staan volgende week za terdagmorgen klaar om des gewenst kleine reparaties di rect uit te voeren. Het controleren van de va- kantiehuisjes-op-wielen is voor de verkeersveiligheid en dagvaarding voor de veiligheid van de ge bruikers een belangrijke zaak. Bij de politiecontroles op vakantieroutes blijkt dat er nog vaak sprake is van ‘technische gebreken. Overi gens blijken die mankemen ten vaak snel en eenvoudig te herstellen. De voertuigonderdelen die bijzondere aandacht verdie nen zijn de remmen, de ban den, de reflectoren, de wiella- gers, de koppeling, de assen en het chassis. Overbelading speelt ook vaak een rol, maar Sinatra in ’Sinatra in Con cert’ en een meadly van De mis Roussos. Ook het jeugdorkest zal op deze ochtend optreden. Sa men met de harmonie worden twee muziekwerken ten ge hore gebracht, ’Saints on Pa rade’ gebaseerd op “When the Saints go marching in* en John Williams Trilogy be staande uit ’Welcome to Ju rassic Park’, ’Schindler’s List’ en ’Raiders March’. omvatte naast de slotavond een bezoek aan de opera ‘Maan, maan, krinkelbaan*, oriëntatie op houten blaas- en strijkinstrumenten en gast lessen van docenten van ’Kre- tie voor OmgevingsKwaliteit ater’ (Kerkstraat), (projectcoördinator bij mi- Vrijdagavond stonden kinde- lieuvraagstukken) uit Gouda van ondernemer Stefan Ou- boter eindigde deze wedstrijd de deuren van de Öntmoe- als tweede. Het Goudse Glo bal Tronies (interactieve in formatiezuilen) van Emile Mac Gillavry en Stephan Kleykamp, en het Nieuwer- kerkse Bottle Up (verhuur en verkoop van electrische borstkolfsets) van Elly Lijnse Alle beschikbare weilanden zijn die dag feestelijk inge richt met dressuurringen en een springtuin waar paarden, pony’s en hun ruiters- en amazones die dag zowel dres suur- als springwedstrijden zullen rijden. Vanuit verschillende invals wegen wordt door middel van een uitgebreide bewegwijze ring de route naar het wed strijdterrein aangegeven. Bo vendien wijzen de vlaggen ter hoogte van de toegangsbrug vanzelfsprekend de weg naar het gratis toegankelijke fes tijn. Gedurende de gehele dag In de Waddinxveense We reldwinkel kunnen kinderen die dag van 11.00-15.00 uur speelgoed van afvalmateriaal komen maken. Er wordt ook koffie en thee geschonken en er kan geproefd worden van gen met ambitie en aanleg de producten die te koop zijn klaar te maken voor die uit- in de Wereldwinkel. De We- daging. En als het lukt, ben reldwinkel is overigens op za- ik net zo gelukkig als zij.* meer kleine producenten overgaan op milieuvriende lijk en zelfs biologisch ver- 4 bouwen van koffie, thee, ca- orkest meedoen. cao, suiker. Het was een prachtig gezicht Honing wordt alleen uit de hoe deze kinderen, orkest en natuur in de tropische regen- zaal genoten van dit optre- wouden gewonnen. Kunstnij- den. Het programma voor de pauze werd afgesloten met dans nummer 5, waarin een afwisseling zat van snelle rit- te sparen. De Wereldwinkel beschikt over een uniek assortiment van kwaliteitsproducten uit klapten in de ontwikkelingslanden. Er kan op de open dag gelijk rond ge keken worden om te ontdek- kale verhaal ’Peter en de ken wat een mooie en leuke Wolf van Prokovjev ten geho- moederdagverrassingen in de gebracht. De vertellersrol Wereldwinkel te vinden zijn. Eerlijke handel kenmerkt zich ook door telkens terug kerende aandacht voor de po sitie van vrouw. Dankzij deze handel wordt hun positie ver beterd en dat levert een bij drage aan de ontwikkeling van hun gezinnen en gemeen schappen. verschillende geven, voor meer en minder gevorderden. De kosten zijn f 12,50 voor anderhalf uur les. Opgeven kan bij Marcella Kouwenho ven, telefoon 020-4203580, of bij haar ouders in Waddinx veen, tel. 0182-613162. De lessen zijn niet openbaar. In een speellokaal in de wijk Zuidplas begon Marcella Kouwenhoven acht jaar gele den haar eigen balletschool. Daarna nam zij een school in De Bonkelaar (nu peuter speelzaal Kabouterhof) aan de Beukenhof over en nu huurt zij de grote zaal in het Kreater-gebouw. ‘De school voor klassiek en modern ballet groeit nog Waddinxveen (Koningin Wil- voortdurend*, meldt Marcel- helminaplein) met een open la. ‘De jongste leerlingen zijn dag in op de tweede intema- vier jaar, de oudste is zestig*. Marcella Kouwenhoven heeft al menige leerling zien door- speet*, stromen naar een dansacade- mie. ‘Dat is geen sinecure, want het aantal aanmeldin gen voor de academies is enorm groot en er worden slechts weinigen geselec teerd. Ik probeer mijn leerlin- MOERKAPELLE - Op Ko ninginnedag (woensdag 30 april) wordt in Moerkapelle weer de jaarlijkse rommel markt gehouden door het plaatselijke comité van de Stichting Woord en Daad. Op de rommelmarkt worden ook nieuwe goederen ver kocht, zoals schoenen, tassen en speelgoedberen. Voor de tuin zijn er bomen, struiken en perkplanten. Er is groente en fruit te koop en er zijn vele attracties. Het festijn wordt gehouden bij het dorpshuis in de Raadhuisstraat. Evenals voorgaande jaren is de opbrengst van de rommel markt bestemd voor voedsel, gezondheidszorg, alfabetise ring, woningbouw en aanleg van waterbronnen in het vis sersdorp Vadarevu in India. zoals op het gebied van toeris me en recreatie. De streek biedt tientallen mogelijkhe den voor dagjes uit. Te denken valt aan fiets-, wandel- en kanorecreatie, thermatochten in het seizoen, voorbeeldtui nen en kooptoerisme. Daarnaast zou de streek star ters in andere sectoren dan de boomteelt kunnen stimuleren zich in de regio te vestigen. Dat kan bijvoorbeeld door te zorgen voor goedkope vesti- gingsmogelijkheden. Daarnaast is het een doelstel ling van de stuurgroep om be staande locaties te verbeteren en aanvullende locaties voor economische activiteiten te ontwikkelen in de regio Bo skoop. Op korte termijn zou er uitbreidingsruimte moeten komen voor handelsbedrijven en bedrijven die zich speciali seren in de zich snel ontwik kelende pot- en container- teelt. Een ander knelpunt is de verkeerssituatie in de re gio, die verre van optimaal is. Zowel de bedrijven als over slagcentra in de boomteelt on dervinden veel hinder van de verkeersproblematiek. Maar ook de inwoners en recrean ten in het gebied ondervinden hier de nadelen van. De stuurgroep wil niet alleen werken aan een verbetering van de infrastructuur, maar ziet ook oplossingen door sa menwerking tussen bedrijven en uitbesteding van vervoer. Het boomteelt-plus-scenario is uitgewerkt door *onder- zoeksbureau Buck Consul tants International uit Nijme gen. De komende maanden zullen de leden van de stuur groep het boomteelt-plus-sce nario en de daarbij horende organisatiestructuur voorleg gen aan de besturen van de erg blij dat hij kan komen, provincie Zuid-Holland en de betrokken gemeenten, alsook aan de achterban van het ge- zamelijk bedrijfsleven. Deze zomer nog moet een start ge maakt worden met de uitwer king van de plannen. ■■■HKaHannMnMi GOUDA/WADDINXVEEN - Envirotec heeft de starters- competitie gewonnen. Van de ongeveer 20 deelnemers aan deze eer ste wedstrijd voor beginnen de ondernemers kon het jon ge bedrijf van Sander Kem- ner en Perry van der Bogt volgens de jury het beste on dernemingsplan overleggen. Het Goudse startersduo ont ving de hoofdprijs van 10.000,- 5.000,- in contan ten en 5.000,- dienstverle ning door de ABN AMRO en Arenthals Chaudron Accoun tants en Belastingadviseurs) in de Ontmoetingskerk (Groensvoorde) een concert tijns-Amerika kunnen steeds uit handen van juryvoorzitter aangeboden van het Rotterdams Jeugd Symphonie-or- kest als slot van het WOOP-project *Toeters en snaren, een heel orkest vol*. WADDINXVEEN - Koningin nedag (woensdag 30 april) be gint voor de Waddinxveense muziekvereniging ’Concordia’ jn de ochtend. Vanaf kwart voor tien zal de harmonie een aubade muzi kaal begeleiden voor het wijkgebouw Het Zuidhonk (Zuidplaslaan). Tijdens deze aubade zullen er vaderlandse liedjes gespeeld en gezongen worden. Direct na dit optreden zal de harmonie vanaf tien uur een concert geven op dezelfde lo catie. Onder leiding van diri gent Pieter Boer zal er een aantal moderne muziekwer ken gespeeld worden. Op het programma staan ’Con te Partiro’ van Andrea Bocelli, ’Earth Song1 van Mi chael Jackson, een selectie uit de filmmuziek van James Bond 007, het swingende ’Sing, Sing, Sing’, een selectie pastor Tom Buitendijk in de van bekende songs van Frank WSE-kantine is echter op vrijdagavond 2 mei (niet 12 mei zoals abusievelijk meld) vanaf 18.30 uur. Reserveringen door overma ken van ƒ25,- per persoon op de bankrekening van de Stichting tot Behoud van de St. Victorkerk 42.74.71.249 onder vermelding van ’Buffet 2 mei’. De postrekening van de bank is 30176. Na ont vangst van de betaling wor den de toegangskaarten toe gestuurd. ZEVENHUIZEN/MOERKA- PELLE - Eind februari heb ben de inwoners van de meente Zevenhuizen-Moer- kapelle de aanslag gemeentelijke belastingen 1997 ontvangen. Op dit aanslagbiljet staat als eerste vervaldag 31 maart 1997 en als laatste vervaldag 30 april 1997 vermeld. Een groot aantal inwoners heeft te kennen gegeven hier pro blemen mee te hebben. Naar aanleiding hiervan heeft de gemeenteraad er bij het college van B. en W. op aangedrongen om voor diege- nen die over een betalingsre geling geen afspraak met de gemeente hebben gemaakt en op 31 maart reeds de helft van de aanslag voldaan had den de tweede vervaldag van 30 april uit te stellen naar 30 september 1997. Het college heeft besloten aan dit voor stel gehoor te geven. mische passages en langzame delen. Bij de snelle delen lie ten de kinderen zich niet on betuigd en tingskerk te wachten. Toen maat mee. de deuren open gingen Na de pauze werd het muzi- stroomde het publiek naar kale verhaal ’Peter en de binnen. Een volle kerkzaal was het gevolg. Even over half acht werd be gonnen. Het Rotterdams Jeugd Symphonie-orkest (al en Elka Schrijver deelden de len jongelui in de leeftijd van derde prijs. 15,16 jaar tot voor in de twin- De starterscompetitie Mid- tig) zat klaar. Aad Koremans, directeur van ’Kreater’, opende de avond en aan René Roza, directeur van de rooms-katholieke basisschool De Regenboog. Hij gaf een overzicht van het programma en introduceerde dirigent Stefan Pas. Begonnen werd met de ’Bloe- menwals’ van Tsjaikovski (uit de Notenkrakersuite). In dit stuk speelt de harp een bijzondere rol, hetgeen ook eerst aan de kinderen ten ge hore werd gebracht. Na de ’Bloemenwals’ volgde de ’Ouverture van Egmond’ van L. van Beethoven. Beide stukken werden besproken door René Roza en onderde len eruit werden eerst ge speeld. Dit om de muziek stukken beter te kunnen vol gen. Het orkest bracht beide ZEVENHUIZEN/MOER- KAPELLE - Het gemeen tebestuur van Zevenhui- zen-Moerkapelle gaat dit jaar drie informatieve be zoeken afleggen aan de kernen van de gemeente. Zevenhuizen wordt be zocht op donderdag 24 april (dorpshuis ‘Swanla*), Moerkapelle op maandag 26 mei (dorpshuis ‘Op Moer*) en Oud Verlaat op donderdag 12 juni (wijkge bouw ‘De Vierkap*). Het aanvangstijdstip van de bezoeken is steeds 19.30 uur. WADDINXVEEN - Zater dag 26 april is er van 10.00-15.00 uur een fancy- fair in en om het gebouw van de gereformeerde ba sisschool ‘De Leilinde* in Groenswaard 2. De fancy-fair omvat een rommelmarkt en een kin- dermarkt, waar de leerlin gen spulletjes verkopen. Er is verder volop te eten, te drinken en te snoepen. Voor kinderen zijn er spel letjes en activiteiten. Ook worden er planten en bloe men verkocht. De op brengst van de fancy-fair is bestemd voor een nieu we inrichting van schoolplein. WADDINXVEEN - Zaterdag 3 mei houdt Van Leeuwen Caravans en Campers BV aan de Piasweg een gratis ca ravancontrole in samenwerking met de afdeling Wad dinxveen van Veilig Verkeer Nederland (WN) en de verkeerspolitie. want hij zit om de haverklap weken in het buitenland'. Het onderricht in moderne dans vertrouwde Marcella Kouwenhoven toe aan haar medestudente op de Dans- academie in Rotterdam, Maartje van Steen. ‘Zij heeft een heel eigen, aparte stijl. Ze geeft overal in het land workshops*. De lessen zijn toegankelijk voor leerlingen van ballet school Marcella en andere geïnteresseerden van twaalf Midden-Holland jaar en ouder. De beide do centen zullen hun lessen aan passen bij het niveau van de deelnemers en er desgewenst WADDINXVEEN - De leerlingen van de groepen 5 en 6 van de basisscholen in Waddinxveen kregen vrijdag avond 18 april tegelijk met de muziekschoolleerlingen van het centrum voor kunstzinnige vorming ’Kreater’ re werd vertolkt door de acteur Ruurt van Maarschalker- weerd van het RO Theater. Het verhaal werd meesle pend opgevoerd, hetgeen te merken was aan de concen tratie in de zaal. Een schitte rende avond met een dave rende ovatie tot slot. DE GRATIS BROCHURE OVER KLEUR IN DE TUIN LIGT VOOR U KLAAR. -SS c c co c O O Een vorstelijke draagbak met 10 rijkbloeiende mini-petunia’s. Zet ze in het zonnetje, op het terras of in de border. Keuze uit diverse kleuren. Nu een draagbak met 10 stuks van 6,95 voer 3?5 TER AAR Veldweg Kingang Kerkweg) Tel. 0172-602241 HET GROENE WARENHUIS Koopavond: donderdag en vrijdag tot 21.00 uur. Maandag Vm zaterdag: vanaf 9.00 uur open I I C5

Weekblad voor Waddinxveen | 1997 | | pagina 11