Als je alles op ‘n rijtje zet, ga je gelijk naar van ‘t Hof makelaardij NVM o i U weet dat uw huis in waarde is gestegen, maar u weet niet hoeveel. Wat is uw huis nu waard? Op die vraag geeft Van 't Hof u een duidelijk antwoord! Kantoren in Gouda, Zoetermeer, Alphen a/d Rijn en Waddinxveen. i Waarde Certificaat m/v Van 't Hof geeft u snel een prijsindicatie... zonder kosten! Uw huis is een spaarpot waar u veel mee leunt doen. Stuurt u het ingevulde Waarde Certificaat in een gesloten envelop, zonder postzegel, aan Van 't Hof Makelaardij B’.V., Antwoordnummer 10655, 2800 WB Gouda. Ja, wij willen graag dat er een makelaar langskomt voor een kostenloze prijsindicatie van ons huis, zonder enige verplichting. Naam Adres Postcode/plaats Telefoon Opmerkingen/bijzonderheden Bel snel of gebruik het Waarde Certificaat. U kunt ons bellen voor een afspraak: (0182) 520111, elke werkdag van 8.30 tot 17.30 uur, op zaterdag van 8.30 tot 17.00 uur. Komt u dat niet uit, vul dan het Waarde Certificaat in en stuur het op. Wij nemen dan snel contact met u op voor het maken van een afspraak. Veel mensen den ken dat de waardebe paling van een huis een ingewikkelde en kostbare procedure is. Bij Van 't Hof denken wij daar heel anders over. Als u contact met ons opneemt, komt er snel een makelaar bij u langs voor een prijsindicatie. Dat kost u niets, en het geeft geen enkele verplichting. Wij zien dat namelijk als een serviceverlening die past bij onze klant gerichte werkwijze als actieve en moderne makelaar. Met een prijsindicatie weet u dus globaal wat uw huis waard is en kunt u gericht gaan plannen. Als u daarna serieus met een geldgever wilt gaan praten, heeft u een officieel taxatierapport nodig. Hiervoor gelden vastgestelde tarieven. Vanzelfsprekend voeren wij ook deze taxatie perfect voor u uit. Overigens: u kunt onze bezoekende makelaar ook om advies vragen over alle zaken die met huizen, hypo theken en verzekeringen te maken hebben. En alweer zonder kosten en zonder enige verplichting! Een eigen huis is een spaarpot die elk jaar dikker wordt. Als u precies weet hoe veel er in zit, kunt u plannen maken. U kunt de overwaarde van uw huis benutten voor een tweede hypotheek. U krijgt dan geld in handen. Bijvoorbeeld voor een verbouwing of een nieuwe keu ken. Of voor dat leuke bootje of die droomreis. Het is ook goed om te weten wat uw huis waard is als u een ander huis wilt. Groter, omdat de kinderen meer ruimte nodig hebben. Of juist kleiner, omdat de kinderen het huis uit zijn. De waarde van uw huis kan ook een belangrijke rol spelen bij het regelen van een pensioenvoorziening. Kortom, er zijn wel 100 redenen te bedenken waar om u wilt weten wat u huis nu waard is. Zuidplaslaan 432, Waddinxveen. Telefoon 0182-618055. Telefax 0182-618438. 1 ‘11 1- I v 1 te’Ribïiz*-' van ’t hof I I MAKELAAR v Wat zou ons huis nu waard zijn? n «5 - i ..i 4 1

Weekblad voor Waddinxveen | 1997 | | pagina 28