Schoolkinderen brengen ouderen Apothekers betrekken kinderen bij praktijk Meer dan 70 senioren testen rijvaardigheid TOOS-turnsters niet naar nationale titelstrijd Coenecooop-scholier wint prijs met opstel in Souburgh elke maand plezier z Boekenmarkt in Ontmoetingskerk Diefstallen uit bedrijven Vrouwen laten stem horen (5) COLOPHON I o £4^ •’■Ql MEDISCHE DIENSTEN J KERKDIENSTEN Wachttorenbe- j/oor de praktijk van de huisartsen Alberts, Van den Brule, Van der Linde en Vreeken (groep I) heeft dienst: J.J. Alberts, Jacob Catslaan 1, tel. 612112 Voor de praktijk van de huisartsen Glaser, Van Heel, Siemons, Voskamp en Wilms (groep II) heeft dienst: G. Siemons, Mozartlaan 2-4, tel. 612676 Boskoopse Apotheek, Zijde 22, tel. 0172-217834 9.30 uur ds. D. Los, Ermelo 16.30 uur ds. J.J.C. Dee te Bunschoten 10.00 uur H. van Wetten 10.30 uur Evangelie studie- klassen 11.20 uur Algemene verga dering 9.30 uur kand. H. Juffer 17.00 uur kand. H. Juffer WOENSDAG 23 APRIL 19.30 uur J. van Prooijen DINSDAG 29 APRIL 19.30 uur ds. C.L. Onderde- linden 9.30 uur leesdienst 15.00 uur ds. C.A. van Die ren DONDERDAG 24 APRIL 19.30 uur ds. C. Sonneveldt 9.30 uur ds. M.J. Oosting 17.00 uur ds. M.J. Oosting resultaten op. Volgens de vrijwilligers van de afdeling Waddinxveen van Veilig Verkeer Nederland (WN) en van de politie werd het theoretisch gedeelte als zeer waardevol ervaren. De enige opmerking was dat ei genlijk één uur daarvoor een beetje krap was. De rij adviseurs die aan de test deelnamen waren Johan van Asselt, Joop Boere, Bram van Es, Piet Perdijk, Jane van Luinen, Leen van Wen- sem, Tineke Smid, Ed en Nel Weimar, Ab Scheel, John Mimpen en Cees van Leeu wen (voormalig CBR-exami- nator). De organisatie was in handen van de Stichting Waddinx- veens Welzijnswerk en Veilig Verkeer Nederland. Het ge heel werd financieel mogelijk gemaakt door de gemeente Waddinxveen en het Provin ciaal Overleg Verkeersveilig heid (POV). WADDINXVEEN - De tunners van TOOS-gymnastiek hebben zich zaterdag 19 april in Beverwijk tijdens de wedstrijd turnen voor dames niet weten te plaatsen voor de nationale titelstrijd. WADDINXVEEN/RIJSWIJK - Veel kinderen die medi cijnen slikken doen dat op de verkeerde manier. Dat zegt de apothekersorganisatie KNMP, waarbij ook de Waddinxveense apotheken zijn aangesloten. Zo ge bruikt maar eenderde van het aantal kinderen met ast matische klachten zijn medicijn op de juiste manier. ren te bevorderen. Nu vormen jonge patiënten voor apothekers vaak een iet wat merkwaardige categorie klanten. Enerzijds worden ze vaak gezien als kleine vol wassenen, anderzijds praten ze bij ziekte vooral óver hen en niet mét hen. ‘Steeds vaker dringt het besef echter door datje kinderen op een bepaalde leeftijd gewoon direct kunt benaderen en dat je niet alles via de ouders hoeft te regelen', aldus Bal- huizen. Naast voorlichting bij de apo theker zelf, gingen apothe kers ook voorlichtingslessen geven op basisscholen. Dit ge beurde onder meer omdat de beeldvorming van kinderenwerd over klasgenootjes die medi cijnen gebruiken moet verbe teren. Balhuizen: ‘Kinderen die me dicijnen gebruiken worden vaak niet begrepen of zelfs genegeerd door klasgenoot jes. Je ziet nog vaak genoeg dat het jongetje met astma al tijd in de goal wordt gezet tij dens een spelletje voetbal'. ‘Dit gedrag komt voort uit on begrip of angst. Kinderen we ten niet goed hoe ze met zo ie mand moeten omgaan. Met de lessen willen we aangeven dat die kinderen heel nor maal zijn'. WADDINXVEEN - De vorige week woensdag 16 april in en buiten het Anne Frank-centrum (Jan van Bijnen- pad) gehouden tweede Waddinxveense rijvaardig- heidsrit voor 50-plussers is met 72 deelnemers weer een groot succes geworden. De animo was zo groot dat er nog 45 senioren op de wachtlijst staan. De deelnemers aan de rij- vaardigheidsrit voor senioren reden in hun eigen auto, ver gezeld van daarvoor speciaal opgeleide rijadviseurs, zo’n dertig minuten in Waddinx veen en omgeving. Het resultaat van de gereden ritten was voor 80% van goed niveau wat betreft de rijvaar digheid. Toch werden ook hier nog opmerkingen ge plaatst, zoals over het goed kijken in de spiegels. De organisatoren en ritadvi- seurs verwachten dat de ge maakte opmerkingen en ad viezen door de deelnemers ter harte zullen worden geno men. De test van het gezichtsver mogen werd uitgevoerd door Bastiaan Optiek (Groens- voorde). Ook hier bleek dat er voor enige personen aanpass ingen geadviseerd werd. De gehoortest werd uitgevoerd door een specialist uit Gouda. De reactietest leverde goede *J.C. Oldenbandringh en J.C.H. van Dorst, Kattensingel 17, Gouda, tel. 0182-510958; Woubrechterf 42, Waddinxveen, tel. 0182-613112. Kleine huisdieren-spreekuur voor spoed gevallen ieder weekeinde volgens afspraak. J. Slager, Kerkweg-Oost 220, Waddinxveen, tel. 0182- *612737 (bij afwezigheid dierenarts Y.M. Klaare, Turfmarkt -94, Gouda, tel. 0182-518995 of dierenarts W.C.M. van den Heuvel, Pelmolenerf 59, Gouda, tel. 0182-511215). de Vos en B. de Vos-Kroeze, Prins Bernhardlaan 79, tel. $182-610462. Sopakuwa. ‘Niet alleen onze bewoners en bezoekers, ook de kinderen zelf praten er nog uren over. Het is een uit je, een klein feestje1. Souburgh is een ideale plek voor deze bezoekjes. De ver pleging, verzorging en de vrij willigers steunen het initia tief van ganser harte. Ieder een maakt extra tijd vrij, opdat zoveel mogelijk bewo ners en bezoekers met de kin deren kunnen praten en spe len. Limonade en versnape ringen zijn ruimschoots voorhanden. Maar die zijn geen trekpleisters. ‘Het zijn allemaal hele lieve opa’s en oma’s', zegt een kleu ter met grote, bruine ogen. ‘Ze kunnen sommige dingen niet meer zo goed. Maar ja.‘ Ze haalt haar kleine schou dertjes op. ‘Ik kan ook niet alle ballen vangen en alle liedjes zingen. Samen kunnen we het wel'. Hoeps, ze mist een bal. Zie je nou wel?, zeggen de bruine oogjes. En ze duikt onder een rolstoel om de bal te pakken. De internationale opstelwed strijd van Alliance Francaise te Parijs wordt jaarlijks ge houden. Uit alle Europese landen nemen leerlingen van het voortgezet onderwijs deel aan dit ’Concours Européen de la langue Franciase avec clé international’. Per land zijn er vier hoofd prijswinnaars, die een volle dig verzorgde reis naar de Franse hoofdstad Parijs krij gen aangeboden. Dit jaar bedroeg het aantal door Nederland ingezonden opstellen meer dan duizend. Ook leerlingen van het Coe- necoop College (Dreef) namen deel. Donderdag 17 april was de prijsuitreiking in het Haags Filmhuis in de resi dentie. Lennaert van Hoven, leerling VWO-5 van het Coenecoop College en vergezeld door zijn docente Frans drs. M. Kooij- man-Brokerhof vernamen van de jury, hoorde daar dat De KNMP hield vorige week een speciale actieweek om het verantwoord gebruik van medicijnen door kinderen te verbeteren en kinderen meer te betrekken bij de apothe- kerspraktijk. In die week was de voorlich ting met name gericht op pa tiëntjes met astma en huid- problemen omdat dit naast verkoudheid veel voorkomen de aandoeningen van kinde ren zijn. Zo’n 10 procent van de leer lingen op de basisschool heeft wel eens last van astmatische klachten. Ongeveer 200.000 kinderen jonger dan twaalf jaar hebben last van eczeem. Van alle geneesmiddelen die in een apotheek te krijgen zijn is 6 procent bestemd voor kinderen. Het voorschrijven van medicijnen aan kinderen is moeilijker dan aan volwas senen omdat de lichaamsver- houdingen anders zijn. Verder ontbreken vaak kind vriendelijke toedieningsvor men en kunnen er onver wachte bijwerkingen optre den omdat de organen en lichaamsfuncties van kinde ren nog in ontwikkeling zijn. Volgens F. Balhuizen, woord voerder van de KNMP, hoop te de organisatie tijdens de actieweek ook het contract tussen apothekers en kinde- spontaan en nemen mensen zoals ze zijn', zegt Ida Vreug- denhil. ‘Lichamelijke of ver standelijke gebreken, het maakt ze niets uit. Ze voelen dat ze welkom zijn en dat is genoeg voor een leuke mid dag'. Na het liedjes zingen wordt op de verpleegafdeling een overgooi spelletje met ballen en zachte gevulde zakjes ge speeld. ‘Een beetje gymnas tiek', zegt Ida Vreugdenhil. ‘Heel goed voor allemaal'. Er wordt deze middag nog druk gesproken over de paas haas, eieren kleuren en zoe ken. Rond Sinterklaas wer den de stoomboot, Zwarte Piet en de 'schoorsteen luid keels bezongen en maakten oud en jong samen kleurpla ten. In de dagopvang werden kruidnootjes gebakken. Elk seizoen kent zijn eigen pun ten van aandacht. ‘Zometeen gaan we allemaal bellen blazen. Je moet zo’n middag meemaken om te er varen hoe kinderen en oude ren genieten', zegt Marijke WADDINXVEEN - Coenecoop-scholier Lennaert van Hoven was één van de zestig beste Nederlandse opstel- schrijvers en kreeg daarvoor in Den Haag een prijs uit gereikt. Brugkerk, Kerkweg-Oost «9.30 uur ds. A.W. van der Jflas $7.00 uur ds. C.D. Zonnen- ‘perg $.30 uur ds. H. Schipaan- iboord $5.00 uur ds. A.W. van der «Plas (aangepaste dienst) 18.30 uur ds. J. den Hoed, Sliedrecht Bethelkerk, Bilderdijklaan *9.30 uur ds. C.D. Zonnen- $erg «17.00 uur ds. P. Vermaat, fscheveningen 9.30 uur ds. M. van Campen 17.00 uur ds. H. Schipaan- boord Immanuëlkerkgemeente, Prinses Beatrixlaan $.00 uur ds. A.W. de Bruin, Leiden 17.00 uur ds. D.C. van Hou- welingen-Verdonck, Noord- wijk (SoW-dienst) ■t 18.30 uur ds. J. van Wal- £um, Zoetermeer 10.00 uur ds. A.W. Davidse 10.00 uur samenkomst J. Frinking-Scholten, Gentiaan 6, Boskoop, tel. 0172- 213898 De regeling ‘medische weekeinddienst' is uitsluitend be doeld voor dringende gevallen, waarvan de behandeling jiiet tot de eerstvolgende werkdag kan wachten. op zaterdag en zondag van 10.00 - 11.00 uur en van 16.00 - £7.00 uur. Voor deze spreekuren behoeven geen afspraken gemaakt te worden. «gedurende dezelfde uren als waarop er in het weekeinde spreekuur wordt gehouden. Buiten deze tijden is de waar nemend huisarts alleen voor zeer dringende spoedgevallen bereikbaar. Eucharistieviering op zon dag om 9.30 uur en op woensdag om 19.00 uur. Eucharistieviering op zater dag om 19.00 uur, op zondag om 11.15 uur, op dinsdag om 9.00 uur en op donder dag om 9.00 uur. WADDINXVEEN - Op Ko ninginnedag (woensdag 30 april) wordt er van tien tot zes uur een tweedehands boe kenmarkt gehouden in de Ontmoetingskerk (Groens- voorde). De boeken zijn verzameld en gesorteerd door de medewer kers van de rommelmarkt- commissie van de Gerefor meerde Kerk in Waddinx veen. Naast boeken is er ook een behoorlijke collectie grammofoonplaten te koop. Tevens kunnen de bezoekers een bod uitbrengen op specia le goederen zoals twee prach tige ouderwetse linnenkasten en ouderwets serviesgoed. Op de dag van de rommelmarkt (zaterdag 31 mei) zal het wor den verkocht aan de hoogste bieder. Voor deze plaatsingswed- strijd hadden zich vier TOOS-turnsters tijdens de regionale kampioenschappen en de voorwedstrijden via een knock out-systeem geplaatst. Dit weekeinde konden de bes te negen turnsters een start bewijs bemachtigen voor de Nederlandse kampioenschap pen, maar geen van de Wad- dinxveensen slaagde daar in. TOOS was met vier dames vertegenwoordigd. José Dró ge in de categorie pupillen, Anke Lutz in de categorie ju nioren, Nelleke Droge in de categorie jeugd en Maaike Braat in de categorie senio ren. In de eerste wedstrijd moest Anke Lutz al vroeg beginnen. Ze draaide een goede wed strijd waarbij ze tijdens haar brugoefening voor het eerst een hele draai kiep aan de legger turnde. Anke ontving daarvoor een bonuspunt en haalde een 7,35 pnt. Ook de andere oefenin gen werden netjes uitge voerd, waarbij de balkoefe- ning een uitschieter naar bo ven was. Met een 8,45 pnt. kon ze dik tevreden zijn. Totaal haalde Anke 30,75 pnt. Dat betekende voor haar een nieuw persoonlijk record. Echter, in deze categorie de den ongeveer 50 turnsters mee van wie het niveau zeer hoog was. Met haar 30,75 pnt kwam Anke dan ook niet ver der dan een 22e plaats. Toch kon zij terug kijken op een goede wedstrijd. In dezelfde wedstrijd moest ook Nelleke Dróge turnen. Nelleke was echter aan haar voet geblesseerd waardoor ze op de springonderdelen zoals vrije oefening en sprong niet optimaal kon turnen. Deze onderdelen heeft ze dan ook half uitgevoerd. Tijdens de brugoefening had Nelleke nog de pech dat ze blaren aan haar handen draaide waardoor ze deze oe fening ook niet goed kon af ronden. Bij haar balkoefe- ning was ze gevrijwaard van blessures, maar de andere slechte oefeningen werden opgevolgd door een matig uit gevoerde balkoefening. Nelleke draaide dan ook geen optimale wedstrijd en kwam niet verder dan 25,30 pnt. wat goed was voor een 44e plaats. In de middagwedstrijd moest José Dróge turnen. Zij had zaterdag niet haar dag. Tij dens de balkoefening viel ze met de zweefstand van de balk af wat 11,2 pnt. scheel de. Ze kwam dan ook niet ver der dan 6,55, terwijl ze nor maal rond de 8,0 pnt scoort. Haar sprong over het paard redelijk uitgevoerd, maar de jury dacht daar an ders over en gaf haar ruim één punt minder dan nor maal. De jury jureerde streng doch in het algemeen toch rechtvaardig. Haar brugoefening voerde José goed uit waarbij ze één klein foutje maakte. Dit werd door de jury met veel aftrek- punten gestraft. Ze kwam niet verder dan 7,95 pnt. To taal haalde José 26,85 pnt goed voor een 30e plaats. Als laatste moest Maaike Braat in actie komen. Maaike draaide een goede wedstrijd, haar overslag over het paard hij tot de 60 beste opstel schrijvers behoorde. De prijs bestaat uit een boe ken- en tijdschriftenpakket en een cd met Franse muziek. In het juryrapport wordt ge sproken over een hoog niveau van de zestig geselecteerden. De afdeling Boskoop-Wad- dinxveen-Zoetermeer van de Alliance Francaise organi seert op zeven niveaus alge mene cursussen voor begin ners tot en met ver-gevorder- den. Verder zijn er conversatie-, li teratuur- en culinaire cursus sen. Ook worden specifieke cursussen voor het bedrijfsle ven en toeristisch Frans ver zorgd. De inschrijving voor cursus jaar 1997-1998 is reeds be gonnen. Tijdige aanmelding is gewenst. Informatie voor Waddinxveen en Boskoop kan verkregen worden bij J. Willemstein, tel. 0182- 613427. WADDINXVEEN - Zorgcen trum Souburgh (Prins Bern hardlaan) zet elke maand op een dinsdagmiddag de deu ren wagenwijd open voor wis selende groepjes leerlingen van de Waddinxveense prote- stants-christelijke Prins Wil- lem-Alexanderschool (Oran- jelaan), die de bewoners en de deelnemers aan de dagop vang komen bezoeken. De kinderen worden verdeeld in drie groepen. Groep één gaat met de lift omhoog naar de Marchandzaal, waar de bewoners de dominostenen al hebben uitgepakt. Groep twee loopt de gang naar de dagopvang op de be nedenverdieping door en groep drie schuift aan in de kring in de gezellige, fleurige huiskamers van de verpleeg afdeling. Het is overal meteen dolle pret. Jasjes uit en eerst een liedje zingen. ‘U moet ook meezingen hoor', geeft een 5- jarig meisje op de verpleegaf deling aan. ’Altijd is Kortjakje ziek’ is ook bij hoogbejaarden nog be kend. En om ’Kabouter Spil lebeen’ kan niemand heen. Sommigen slaan voorzichtig de maat mee. Lichtjes flikke ren op in meestal hele stille ogen. Een lachje, herkenning. Op de dagopvang, met net als op de verpleegafdeling veel bloemen, planten en leuke dingen om naar te kijken en gemakkelijke stoelen en ban ken, hebben de kleuters het hoogste woord. Marijke Sopakuwa, de team leider, vraagt of zij iets lek kers lusten. ‘Ja, een ijsje!', roept een jongetje. ‘Lisjes hebben we niet, want er is hier wel een koelkast, maar geen vriezer. En die heb je nodig voor ijsjes', legt Marij ke uit. Dat is zielig, vinden de mo derne kinderen van deze tijd. 'Maar', zegt Marijke, ‘in de zomer zitten we onder grote parasols op het terras en dan halen we ijsjes. Of we gaan allemaal, ook met de rolstoe len, naar de ijssalon bij de hefbrug. Die kennen jullie toch wel?' Nou en of. ‘We gaan wel een keer mee', be looft het jongetje. In de grote Marchandzaal lig gen de jasjes keurig gestapeld op het podium. De kleuters zoeken een plaatsje bij de be woners aan de tafels langs het raam. De dominostenen worden verdeeld. ‘Nu ben jij aan de beurt. Heb je een steen met een vijf?', vraagt een bewoonster. Het meisje kijkt heel ingespan nen naar haar stenen. ‘Is dit een vijf?', vraagt ze aar zelend. ‘Nee, dat is een zes. Maar kijk, je hebt dubbel vijf. Dat is extra goed, want die mag je recht leggen', zegt de 80-jarige meespelende me vrouw. Een dankbare blik is haar beloning. Want al met al is het toch heel spannend. Marijke Sopakuwa probeerde in haar vorige werkkring al een contact tussen hoogbe jaarden en kinderen tot stand te brengen. In Souburgh bracht zij dit idee opnieuw te berde en vond meteen mede standers. ‘Ida Vreugdenhil, lerares aan de Prins Willem-Alexander- school aan de Oranjelaan en ik werken heel nauw en ui termate goed samen. Vanm- middag heeft zij leerlingen uit de groepen 1 en 2 meege nomen. Iedere keer komt er een ander clubje'. Beide vrouwen zijn enthou siast over de vreugde die de kinderen bij de bewoners en de bezoekers van zorgcen trum Souburgh brengen en over het plezier dat de leer lingen zelf aan die bezoekjes beleven. ‘Jonge kinderen geven zich JEHOVA'S GETUIGEN Koninkrijkzaal, Burgemeester Trooststraat 10.00 uur Openbare toe spraak 11.00 uur spreking was goed voor 8,15 pnt, waar bij 8,50 pnt. het maximum te behalen cijfer is. De waardering voor haar brugoefening 8,05 leverde Maaike een persoonlijk re cord op. Ook haar balkoefe ning werd goed uitgevoerd en leverde een 8,25 pnt. op. WADDINXVEEN - In het weekeinde werd vanuit een bedrijf aan de Kromme Esse een telefoon weggehaald uit een niet afgesloten loods. Eveneens in het weekeinde vond aan de Zuidelijke Rond weg bij een autobedrijf zes autoinbraken plaats. Door het forceren van het portier- slot werden twee radio’s ont vreemd. Bij een autoinbraak aan de Zuidkade werd maan dagmiddag door het inslaan van een portierruit een tele foon buitgemaakt. WADDINXVEEN - Met het oog op de gemeenteraadsver kiezingen in maart 1998 la ten op initiatief van de Stich ting Vrouwenraad Waddinx veen in het Weekblad voor Waddinxveen geregeld vrou wen hun stem horen om het belang van politiek voor vrouwen en het belang van vrouwen in politieke functies te onderstrepen. Vandaag de bijdrage van Helgard de Nie, voorzitster van de afdeling Waddinx veen van de Nederlandse Bond van Plattelandsvrou wen en bestuurslid van de Stichting Vrouwenraad Waddinxveen: ‘Meer vrou wen in de politiek: omdat vrouwen de problemen uit een andere invalshoek bena deren zullen zij een waarde volle bijdrage aan de politiek leveren. Het is ook belangrijk dat vrouwen überhaupt naar de stembus gaan'. In het kader van de gemeen teraadsverkiezingen van 1998 geeft regelmatig een Waddinxveense vrouw of man haar of zijn mening over ‘vrouwen in de politiek'. Eerder kwamen in deze reeks WD-wethouder Maria Wientjens-van der Velden, kunstenares Anke Mensink, oud-CDA-gemeenteraadslid Jos Groenendijk-Bemard en studente Laura Steenwinkel aan het woord. De organisatie hiervan is in handen van de projectgroep ’Vrouw en Politiek’ van de Vrouwenraad Waddinxveen. Voor informatie kan men bellen 0182-630071 of 0182- 614485. Triomfaterkapel, Haven straat 10.00 uur ds. H.G. Koek koek 18.30 uur ds. H.G. Koek koek |).3O uur ds. P.A.C. Bongers 17.00 uur SoW-dienst in Ontmoetingskerk ■(in samenwerking met de Vrijzinnige Hervormden) Kerkgebouw Zuidkade 10.00 uur ds. F. Sachs, Den ’Jlaag Kerkgebouw Mercuriusweg: 10.00 uur leesdienst 18.00 uur leesdienst Weekblad voor Waddinxveen X WOENSDAG 23 APRIL 1997 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN PAGINA 7 "X ZATERDAG 26 EN ZONDAG 27 APRIL 1997 Arts: 1*3 Arts: Dienstdoende apotheek: GEREFORMEERDE KERK (VRIJGEMAAKT) Kruiskerk, Passage BAPTISTENGEMEENTE ICHTHUS Gebouw Kreater, Kerk straat DE KERK VAN JEZUS CHRISTUS VAN DE HEILIGEN DER LAATSTE DAGEN Crabethstraat, Gouda CHRISTELIJK AFGESCHEIDEN GEMEENTE Kerkgebouw Dorpstraat GEREFORMEERDE GEMEENTE BOSKOOP Kerkgebouw Mendelweg CHRISTELIJK GEREFORMEERDE KERK BOSKOOP Kerkgebouw Nieuwstraat 79 Weekeinddienst dierenarts: ii I tl ii it it ii Ouderen en kleuters maken samen plezier bij maandelijkse bezoekjes in zorgcentrum Souburgh. (Foto: Jan Oskam). ZONDAG 27 APRIL 1997 NEDERLANDS Hervormde kerk ii De Hoeksteen, Esdoornlaan De Morgenster, Sterrenlaan 3 Hervormde Stichting $De Rank', Zuidkade 59 (Rem. Kerk) GEREFORMEERDE KERKEN Ontmoetingskerk, Groens- voorde EVANGELISCHE GEMEEN TE PAROUSIA GOUDA Aula Joh. Calviin-MAVO, Winterdijk Coenecoop-scholier Lennaert van Hoven behoorde tot de ze stig beste opstelschrijvers van Nederland. (Foto: Allioance Francaise). RAFAEL GEMEENSCHAP WADDINXVEEN Het Nieuwe Trefpunt, Stationsstraat Schoolkinderen brengen vreugde in zorgcentrum Souburgh aan de Prins Bernhardlaan. (Fo to: Jan Oskam). Dienstdoende verloskundige: - JC Mededeling: Spreekuur waarnemend huisarts Aanvraag visites ROOMSKATHOLIEKE KERK St. Victorkerk, Zuidkade Ontmoetingskerk, Groens- voorde ij BAPTISTENGEMEENTE ALPHEN AAN DEN RIJN I REMONSTRANTSE GEMEENTE OUD-GEREFORMEERDE GEMEENTE IN NEDERLAND ii i Uitgave: Dagblad van Rijn en Gouwe BV, fcaoul Wallenbergplein 9, postbus 12400 AA Alphen a/d Rijn Redactie-adres Kanaalstraat 10 Postbus 372 £741 HH Waddinxveen {Telefoon: 0182 - 63 03 32 (Telefax: 0182 - 63 26 33 I (Openingstijden: Maandag t/m Vrijdag 08.30 - 17.00 uur. I Klachten bezorging: Donderdag voor 17.00 uur. kanaalstraat 10, 0741 HH Waddinxveen (Telefoon 0182 - 63 03 32

Weekblad voor Waddinxveen | 1997 | | pagina 5