GSS 'Oscars' voor twee Gouwestaete-masters Nijntje-week bij TOOS-gymnastielc TOOS-turners in middenmoot WSV-koploper blijft eentonig doorgaan Korfballers Korbis laten punt liggen {Koningskind Rondom koninginnedag bieden wij u een prachtige Kampioenschap Flyers-dames 4 Ssdnhrrtiiin JVCGR-AXZIOr Korbis-jeugd OP=OP Kampioenen bij hockeyclub Heren Gouwestaete zijn uitgebekerd w i Jeugdhandballers Rowah Zomerschaak Het Zuidhonk Prestatietocht vrijdag 9 mei Wandeling in het Gouwebos Jan Kersbergen sjoelkampioen Verdiende winst voor hockeydames WADDINXVEEN - In de laatste wedstrijd van het sei zoen heeft het dameshockey- team van hockeyclub Wad dinxveen tegen Bodegraven de puntjes op de i gezet door een zeer verdiende 4-1 over- L J winning. STUNT PRIJS: DINSDAG 29 APRIL 1997 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN pagina 29 Punch was de tegenstander e r JVC <^x. zie ook onze advertentie elders in deze krant FOT1 VIDES AUDI’ WADDINXVEEN - Vrijdag avond 9 mei houdt de Wad- dinxveense Reddingsbrigade (WRB) weer een prestatie tocht in het kader van de jaarlijkse Sportweek Wad dinxveen. Tussen 18.45 en 20.30 uur kunnen leden en niet-leden WADDINXVEEEN - Tijdens de in Zuudlaren gehouden eerste voorwedstrijden voor het Nederlands kampioen schap herenturnen zijn de oudste jongens van de heren- keurploeg het Waddinxveen- se TOOS in de middenmoot geëndigd. WADDINXVEEN - In de strijd om het kampioenschap in de derde districtsklasse is Korbis-korfbal er opnieuw hen meer en meer onder druk zette. Mark van den Brink wist, we- De Gouwestaete-heren moes ten risico’s nemen, maar het scoren ging moeizaam. Donk profiteerde van de risico’s en wisten in de laatste periode door twee scores de winst te verzekeren. Eindstand 6-9. Niet Gouwestaete, maar 5 tiek. (Foto: Evert Hardendood). 69 jaar wel een nationaal re cord te kunnen verbeteren, maar dat mislukte volkomen. Op de 400m vrij kwam hij meer dan tien seconden te kort, op de 100m zes secon- De speelsters van het 6-tal team zijn Michal Glaser, Leonie Kammeijer, Ilse Fritschy, Roline Wijs, Lau ra Diepenveen, Laurien Waaijer, Claudia van der Zwet en Fabienne van Hout. Zij kregen een mini- kampioensdiploma uitge reikt. Ze werden gecoachd door Robert Wijs en getraind door Hanneke Bierman. Volgend seizoen gaan zij Prins en A. van Nieukerke, welke tegen middernacht op een gelijke stand uitdraaide. Voor B. David was J. Muit te sterk en H. Stouten is blijk baar beter in vorm dan het vorige seizoen door opnieuw een zege te behalen, waarvan J. v.d. Heiden het slachtoffer werd. In het middengedeelte een puntendeling tussen M. Moerland en J. Kuiper. Tot positieve uitslagen kwamen A. v.d. Starre, J. Markus, U. Beerends (knap gedaan) en A. Versluis tegen respectieve lijk P. van Offeren, C. Alblas, B. Loef en D.J. van Offeren. Verder moest na een span nende en lange strijd J. van Sandijk zich bij een neder laag neerleggen tegen T. Goor. In de kelder van de schaakdivisie kwam J. Wiers ma .weer eens tot een over winning, waardoor H. Ver waal zijn langzame opmars ziet worden gestopt. Verrassend was de neder laag, die J. v.d. Haven kreeg voorgeschoteld van J. Pon- sioen. J. de Bock kroop verder omhoog door nu tegen C. Klaassen de partij winnend af te sluiten. Als laatste par tij, ook eentonig of niet, kon L. Coevert het opnieuw niet redden, nu bleek G. Toren beek toch te sterk. in het Gouwebad ’de Sniep’ starten voor één van de drie afstanden. De deelnemers kunnen kiezen tussen 500m, l.OOOm en 1.500m. De deelnamekosten bedragen een rijksdaalder. Na afloop ontvangt iedere deelnemer een medaille. De deelnameprijs bedraagt 7.50 per persoon. Publiek is gratis welkom. De organisa tie doet er in ieder geval alles aan om iedereen aan een prijs te helpen. Voor nadere informatie en opgave kan men terecht bij Henk Stam (tel. 0182- 629630) en Ton van Nieuker ke (tel. 0182-630594). en zij deden meer dan de sportieve plicht. Zo ontstond er een spannende strijd, waarbij Flyers wel steeds een voorsprong had, maar deze werd niet al te groot. De rust stand was 13-10. In de tweede helft werden de zenuwen wat minder en hier door kregen de dames wat meer greep op de wedstrijd. Vooral de start was goed en toen men eenmaal een tiental punten voorsprong had geno men was de strijd gestreden en kon men zich opmaken voor het kampioenschap. Uit slag 44-33. Topscoorder: Ja net Deeleman met 15 punten. Voor Flyers was dit reeds de derde kampioen. WADDINXVEEN - Er was weer sprake van een grote op komst bij de Waddinxveense Schaak Vereniging (WSV) voor de 29e ronde van de huishoudelijke competitie. Gespeeld werden 20 partijen, waarbij slechts 4 remises uit de bus rolden. In de kleuter- en de jazztiek- lessen konden de kinderen in de leeftijd van 4-6 jaar aan de leiding en ouders laten zien wat ze op deze lessen hebben geleerd. De TOOS-opzet van het bewegingsonderwijs voor kleuters is, dat op een speelse manier voldaan wordt aan de bewegingsdrang van de kleu ter om een goede ontwikke ling te waarborgen. Te vaak wordt er gedacht dat als de kleuters een uurtje lek ker bezig zijn dat dit wel goed voor ze zal zijn. De leiding bij TOOS probeert met hun les sen de motorische ontwikke ling van de kinderen op een speelse manier te stimuleren. Met die gedachte heeft TOOS geprobeerd tijdens de Nijntje- week de ouders te laten zien wat de kinderen op de lessen doen. Tijdens die lessen op maandag, dinsdag, woensdag en donderdag waren circuits uitgezet waarbij klimmen, klauteren, springen, balance ren, schommelen, duikelen en het bewegen op muziek be langrijke onderdelen waren. WADDINXVEEN - Afgelopen zaterdag moesten de meeste jeugdteams van handbalvereniging Rowah- Zuidplas Assurantiën op het veld naast het zwembad aantreden. Hun koppositie wisten ze te handhaven. WADDINXVEEN - De kleuterlessen bij de Waddinx veense gymnastiekvereniging TOOS hebben een week lang in het teken gestaan van het Nijntje-diploma. de Gouwenaren voor het eerst in de wedstrijd op een voorsprong. Dit kwam mede door het slordig spelen van de Gouwestaete-heren. Met na me de numerieke meerder heid liep slecht. In de derde periode was het alleen Remko Overdam die tot scoren kon komen. Met een 6-7 achterstand moest de laatste periode de beslissing niet in geslaagd te winnen. In eigen huis bleef de ploeg brengen. in evenwicht met Dijkvogels (Maasdijk). Het scorebord - gaf na het eindsignaal 14-14 aan, waardoor de Wad- dinxveners niet langer mede-koploper meer zijn in de ze klasse. ven beide ploegen aan elkaar gewaagd. Het waren Remko Overdam en Marcel Ribbens die de stand halverwege de wedstrijd op 5-5 brachten. op de 400m twintig seconden In de derde periode kwamen sneller was dan hij. de Gouwenaren Kortom, Hans den Boer had zijn dag niet. Zijn dochter Ook in de tweede periode ble- Wanda, groep 25-29 jaar, werd vierde op de 400m vrij, de 25m sprint en de 100m vrijeslag. Ze lachte haar va der vriendelijk toe omdat zij Het Rowah-doelpunt werd gemaakt door Rik Wetsteen. In de tweede helft liep Helius weg tot 1-5. Toch hebben Jel- mer Schmit, Sharon Brou wer, Rik Wetsteen en Mitchell en Kevin Knaapen zich prima geweerd. Tenslotte moesten de C-juni- oren (meisjes van 11-13 jaar) spelen tegen de nummer drie op de ranglijst. De eerste 10 minuten kon TOG (Berkel en Rodenrijs) redelijk gelijke tred houden met Rowah. Door enkele tactische aan passingen van coach Maija Sloof liepen de Rowah-dame- tjes daarna als een tornado over hun opponent. De rust werd bereikt met de stand 15- 2 In het tweede ‘bedrijf was de inspiratie een stuk min der. Rowah won de wedstrijd met 22-3 door doelpunten van Moniek Hoefnagel (7x), Kim van Stel (5x), Kim Hof- fmans(4x), Nicole Sloof (3x), Renske Krol (2x) en Maaike van der'Voort (lx). Naast de vreugde over de versteviging van de koppositie was er de zorg over de blessure van aanvalster Kim Hoffmans. Zij kwam bij een break-out hard handig in aanraking met het asfalt met als gevolg enkele flinke schaafwonden. WADDINXVEEN - Voor het zevende jaar wordt deze zo mer door de Stichting Wijk- werk De Zuidplas in samen werking met de Waddinx veense Schaak Vereniging (WSV) een zomerschaakcom- petitie gehouden. Aan dit schaaktournooi in wijkgebouw Het Zuidhonk (Zuidplaslaan), waarvan de wisselbeker in handen is van de Moerkapellenaar Ben van Geffen, kunnen in totaal 64 schakers uit Waddinxveen en omgeving meedoen. Er wordt elke donderdagavond tussen 20.00 en 23.00 uur gespeeld. De eerste speelavond is 26 ju ni en de laatste 14 augustus. Pruissen en voor TOOS aan in niveau 2c. Ook dit niveau bleek behoor lijk sterk bezet, hoewel de verschillen klein bleven. Anton turnde een redelijk goede wedstrijd met een hoog cijfer voor sprong (8.00 pnt.). Niek turnde iets onder zijn kunnen en verloor met name punten aan de rek (6.55 pnt.). Ook heren 2 stelde de derde plaats in de competitie veilig door de uitwedstrijd in Lei den winnend af te sluiten. Uitslag 41-51. Het D-team (kinderen van 9- 10 jaar) had als tegenstander UVG (Schiedam). De eerste 10 minuten ging de wedstrijd redelijk gelijk op. Daarna liep Rowah via goed combinatiespel weg van haar Schiedamse opponent. Door doelpunten van Martijn Boe- ve (2x), Iris van Stel, Niels Mulder en Stef Hoogendijk brak de rust aan met een voorsprong van 5-0. UVG trof twee keer het houtwerk bo ven doel vrouw Marjo de Schipper. In de tweede helft ging Rowah op de ingeslagen weg verder. De einduitslag was 11-1. Hoogtepunt was een schitterend ‘fly-doelpunt‘ van Niels Mulder. Coach Son ja van Stel was na afloop zeer te spreken over het vertoonde spel. Met name Stef Hoogen dijk was een plaaggeest voor de Schiedammers. De jongste Rowah ploeg, de mini’s, moest het opnemen tegen Helius (Hellevoetsluis). Al snel was duidelijk dat de tegenstanders voor de jong- sten letterlijk en figuurlijk een maatje te groot waren. Door fantastisch keepers werk van Kevin Knaapen en een gedreven coaching van Irene Mosterd brak de rust stand aan met de stand 1-2. schot en een strafworp op 9- 11. De gasten scoorden nog wel 9-12, maar konden niet Niet Gouwestaete, voorkomen dat de thuisploeg Donk mag in de bekerfinale spelen tegen Rapido ’82 uit Haarlem. Rapido ’82 wist eenvoudig te winnen van derom vanaf de stip, de korf BZ&PC uit Bodegraven met te vinden. Dijkvogels bracht het verschil in score weer op twee doelpunten, waarna Frits Visser de marge weer terugbracht tot een doelpunt (12-13). De bezoekers liepen opnieuw uit tot twee punten (12-14). Mede door goed spel van in vallers Yvonne Boomers en Erwin Lesschen wist Korbis een derde nederlaag op rij af te wenden. In de slotminuten scoorde Ja- co Wineke een strafworp en liet vlak voor het fluitsignaal de verdiende gelijkmaker aantekenen (14-14). Korbis 2 behaalde eveneens in een thuiswedstrijd een knappe overwinning op RWA webos tussen Boskoop 2 (Rhoon). Met deze overwin ning behoudt het tweede team uitzicht op het kam pioenschap. tekort en liet met 5.55 en 6.20 veel punten liggen ten op zichte van de concurrentie. Maarten eindigde met een to taal van 40.15 pnt. op een 24e plaats en moet er dan ook bij de volgende wedstrijden in Kaatsheuvel en in Eibergen erg hard aan trekken om nog kwalificatie voor het NK af te dwingen. Voor een kwalifica tie moet hij uiteindelijk eindi gen bij de eerste 10 turners. Op de tweede wedstrijddag traden Niek Buijs, Jurjen van Kinderen in actie tijdens de Nijntje-week bij TOOS-gymnas- In alle leeftijdsgroepen wer den klassementen over de di verse nummers opgemaakt. Boskoper Nic Geers (58) en Judith van Berkel (55) uit Koudekerk aan den Rijn wer den royaal eerste. Beide Gouwestaete-zwem- mers konden hun ’Oscars’ in ontvangst nemen. Judith van Berkel kwam uit in de voor haar nieuwe leeftijdsgroep 55-59 jaar en verbeterde tij dens het zwemcircuit enkele nationale records. Het circuit leende zich ook voor incidentele deelname. Boskoper Mare ter Braake debuteerde indrukwekkend als master in de groep 25-29 jaar op de 50m schoolslag. Gezien zijn inschrijflijd van 31 seconden was hij inge deeld in de snelste serie die hij won in 30.46. Hiermee bleef hij onder de limiet voor de NK-heren. Ook de 100m vrijeslag won hij en dat ging in 59.58 sec. Hans den Boer dacht in Grootebroek in zijn groep 65- Waddinxveen. De ontwikkeling van dit parkachtige landschap en het balts- en broedgedrag van vo gels zijn sommige van de on- Uitblinkers in de ploeg waren derwerpen tijdens deze wan- Bram van Rijssel en Arthur van Arnhem. Ook Korbis 3 was succesvol, in de uit- wedsrtijd tegen Nikantes 2 werd gewonnen. De bij het team gehaalde jeugdige talenten Judith de Groot en Medeleine Hofmeis- Anton Stoter ter beginnen zich steeds meer bij het team thuis te voelen wat al resulteerde in een eer ste goal van Judith de Groot. De andere goals werden ges coord door Fleur Giard (2x) en Emma Sluman. Voor de heren waser dit weekeinde een walkover ge pland tegen de ploeg uit Vlij men. Door onder andere vijf jurjen had niet echt zijn dag doelpunten van Gerrit Jan van Delft en vier van Paul den Dekker werd de basis ge legd voor de 16-0 overwin ning. Door soms te gehaast te spe len werden niet alle mogelijk heden benut, want een nog grotere uitslag was zeer goed mogelijk geweest. WADDINXVEEN - De veld- competitie voor de jeug dvan Korbis-korfbal is inmiddels in volle gang. De resultaten zijn goed en bij sommige teams zelfs uitstekend te noe men. Zo won Cl afgelopen za terdag aan de Dreef met maar liefst 13-1 van De Over- kanters. Ook C3 won. Bij RWA werd het 1-2. Ruime winst verder voor het Fl- team. Het won met 5-0 van Nieuwerkerk en opnieuw winst bij de welpen. Vrijwel iedere week kan in de jongste groep een overwin ning geboekt worden. Nu was het de beurt aan G3. Het won in Rotterdam met 8-18. G1 verloor met 19-23 van Trekvogels. G2 verloor met 13-19 van Weidevogels. G4 had vrij. Hun eerstvolgende wedstrijd is bij Nieuwerkerk. Daar zullen zij wellicht weer punten gaan pakken. Eentonig of niet, maar koplo per B. Jansen blijft winnen, ongeacht de tegenstand, groot of klein. Tegenstander deze ronde was H. Smits- kamp (6), die met de witte stukken de koploper moest bestrijden. Aanvankelijk ge lijk, maar gaandeweg de par tij volgend, kreeg de koploper meer greep op het spelletje en in de slotfase werd gewoon de strijd in zijn voordeel beslist. Met nog 7 ronden voor de boeg, niet weinig natuurlijk, zal in deze vorm koploper B. Jansen ongetwijfeld de kam- pioensbeker in ontvangst gaan nemen. Achtervolger H. van Woudenberg (2) bleef in het goede spoor door nu L. v.d. Haven op verlies te zet ten. L. Willemen (3) maakte de afstand tot de top iets gro ter, door overigens toch knap gelijk te spelen tegen E. Phi- lipse (5). W. Hennink (4) hield ook vast door W. v.d. Hoek te verslaan en N. Dan nis (9) moest nu ook weer eens een nederlaag onder gaan, waarvoor L. Ellers ver antwoordelijk was. In de sub top kwamen J. van Oort en C. Asscheman tot remise en door H. van Offeren werd een verrassende zege geboekt te gen A. Kardol. Verder een spannende strijd tussen A. WADDINXVEEN - Dames 4 van Flyers-basketbal be haalde afgelopen vrijdagavond het kampioenschap in de vierde klasse. In een felle strijd gewikkeld met MSV behielden de Waddinxveense dames steeds twee pun ten voorsprong, zodat de laatste competitiewedstrijd de beslissing moest brengen. 18-4. De Waddinxveense heren zijn hierdoor aan het einde geko men aan een lang seizoen en zullen pas weer in oktober te zien zijn bij de start van het nieuwe seizoen. WADDINXVEEN/BOSKOOP - Zondagmorgen 4 mei om ne gen uur houdt de vereniging voor natuur- en milieueduca tie (IVN) Alphen aan den Rijn en omstreken een na tuurwandeling door het Gou- en Eén van de kampioenen -jon- gens-junioren 1 - had nog een appeltje te schillen met Springers. In een wedstrijd vol met emoties bleek Flyers duidelijk de betere ploeg. Met goed basketbal werd Sprin gers steeds onder druk gezet. Via een ruststand van 37-29 werd uiteindelijk nog ruim gewonnen. Uitslag 81-60. Topscoorders: Edwin van Heiningen en Richard Hage man, ieder met 17 punten. Jongens-kadetten 2 kwam goed uit de startblokken en dicteerde de eerste helft. Ruststand 24-17. De tweede helft echter werd de tegen stander wakker en nu bleken de rollen omgedraaid en wel zodanig dat Flyers de greep op de wedstrijd verloor en zo nog een ruime nederlaag kreeg te verwerken. Uitslag 50-67. Topscoorder: Remy Bergsma met 14 punten. i een goede wedstrijd. Tegenstan der Westland Stars bleek van gelijke klasse, zodat er een mooie en spannende strijd ontstond met wisselende kan sen voor beiden. Toch gaf het iets betere team- spel van Flyers de doorslag, waardoor de winst in Wad dinxveen bleef en de jongens de derde plaats in de competi tie veilig stelden. Uitslag 54- 36. Topscoorder: Sebastiaan Overdam met 18 punten. Goede tweede was Danny Verroen met 12 punten. en zag oefeningen op brug en rek behoorlijk mislukken. Met 42.40 pnt. eindigde An ton Stoter als beste TOOS- tumer op een 19e plaats. Niek Buijs werd 25e met 41.25 pnt. en Juijen kwam met 39.15 pnt. niet verder dan een 30e plaats. op een half veld hockeyen. Het meisjes 8-tal eindigde ook als nummer 1. Zij speelden dit seizoen op een half veld. Marleen de Wit feliciteer de namens het bestuur coach Johan Struijk, de trainster Marieke Kodde en alle meisjes. Zij belo ven veel voor de toekomst. Volgend jaar gaan deze meisjes in een elftal hoe- Jongens-mini’s speelden WADDINXVEEN - Met nog één ronde te gaan kan het kampioenschap van de Waddinxveense sjoelers Jan Kersbergen niet meer ontgaan. Kees Kuipers wordt tweede en de derde en vierde plaats gaan naar Dick Dros en André van Gemeren. Het algemeen klassement van de Wad dinxveense sjoelers (Alber- dingk Thijmlaan) ziet er als volgt uit: klasse A: 1. Jan Kersbergen 140.470, 2. Kees Kuipers 138.870, 3. Dick Dros 138.320; klas se B: 1. Peter van Leeuwen 128.460, 2. Trudi van Dam 128.410, 3. Pascal van Gils 128.400; klasse C: 1. Jan Olie 117.350, 2. Marius Kersbergen 116.710, 3. Maike Girdhari 116.600; klasse D: 1. Otto Supusepa 111.950; 2. Nellie Visser 1092; 3. Ronald Meijer 107.820; klasse E: 1. Freek Gelderblom 96.700; 2. Da vid Sinnema 96.620: 3. Yvonne Kersbergen 91.280. De kinderen konden in hun eigen tempo en vaardigheid deelnemen aan de verschil lende onderdelen. Al een aan tal weken van te voren had den de kinderen de onderde len kunnen oefenen. Alle kinderen die aan de les sen meededen ontvingen een Nijntje-diploma. Tegelijker tijd ontvingen ze hun vaar- digheidsformulier. Hierop stond aan welke motorische vaardigheden het kind heeft gewerkt en met eventuele op merkingen van de leiding. Op de uitnodiging van TOOS aan de ouders om te komen kijken naar de lessen hadden veel ouders gereageerd. Ze waren meegekomen om de verrichtingen van hun zoon of dochter te volgen. Na af loop kregen de kinderen hun Nijntje-diploma en gingen ze trots naar huis. Ook TOOS was na afloop zeer tevreden. De doelstelling om de ouders bewust te maken dat bewegen voor kleine kin deren zeer belangrijk is was behaald. WADDINXVEEN - Zater dag werd een feestje ge vierd bij de mini’s van de hockeyclub Waddinxveen. Meisjes El waren boven aan geëindigd in hun pou le. Zij spelen hun wed strijdjes op een kwart veld. Meisjes 8-tal van links naar rechts achteraan Laura de ke vie, Marijn de Vries, Marieke Kodde (trainster), Johan Struijk (coach) en zittend Lisanne van Heel, Madelon Struijk, Fabienne van Hout, Gyane van Kinderen, Arianne Rip, Ma- riska Berrevoets en Enne Lozie. Op de foto ontbreekt Liset te Borstelaar. Op de eerste wedstrijddag turnde Maarten Witteman. Het Boskoopse TOOS-lid moest strijden in niveau 3C en merkte dat de concurren tie groot was. Bij lange mat en sprong kon hij zich nog goed meten met scores van 7.00 en 7.80 pun ten. Op voltige en aan de rin gen kwam hij echter duidelijk deling. Enkele natuurgidsen van IVN zullen de wandeling be geleiden. Er zullen veel soor ten planten en vogels zijn te bewonderen. Boterbloemen, zuring en koolzaad zijn maar enkele van die planten. De wandeling start op de hoek Wilgenpad-Linnaeus- weg te Boskoop (begin fiets pad richting Waddinxveen). De deelname is gratis. Men doet er goed aan een verrekij ker mee te nemen en stevig schoeisel te dragen. Voor nadere informatie ken man bellen met Jeannette Teunissen (tel. 0172-437018) en Anja Langerak (tel. 0172- 426990). Mare Mommers kwamen de heren al snel op een 3-0 voor sprong. Donk was zeker niet geko men om zich weg te laten spe len en de Gouwenaren kwa men nog voor het einde van de eerste periode terug op 3- 2. Het publiek werd getracteerd op een heerlijk avondje wa- was misschien niet altijd even goed, maar over spanning had het publiek zeker niet te klagen. FOTO KLEIN IS OP KONINGINNEDAG GEOPEND IN DE VOLGENDE FILIALEN: WADDINXVEEN - Het tijdens de winterperiode ge- WADDINXVEEN - Afgelopen zwommen Zuyderzee Master-circuit in vijf plaatsen zondag speelde het eerste he- rond de voormalige Zuiderzee is door de masters van renteam van Gouwestaete- het Waddinxveense Gouwestaete in Grootebroek afge- waterpolo een verloren halve rond. finale van de bekercompetitie tegen Keiler Keukens-Donk (Gouda). De wedstrijd vond plaats in een volgepakt Gou webad ’de Sniep’. De ploeg van de trainer-coach Anton Heiden begon sterk aan de wedstrijd. Door doel den, op de 200m schoolslag punten van Jaco de Jong (2x), twee seconden en op de 50m school werd hij gediskwalifi ceerd. De Waddinxvener had wel een snelle start, zag halver wege de eerste baan niemand naast zich, hoorde veel gejoel, dacht dat het een valse start was, keek eens rond waarbij hij even op zijn rug draaide en werd gediskwalificeerd omdat je bij schoolslag na- terpolo. Het spelniveau tuurlijk niet op je rug mag liggen. keyen. Op zaterdag 17 mei wordt er een wildwest-toernooi (8-10 jaar) georganiseerd bij de hockeyclub Wad dinxveen. Voor kinderen die belangstelling hebben voor hockey is het een leu ke gelegenheid om een kijkje te komen nemen langs de lijn. Korbis wist nog wel op voor sprong te komen door een doelpunt van Yvonne Visser, maar daarna wist Dijkvogels de korf beter te vinden (1-3). Mark van den Brink bracht de ploeg vanaf de strafworp- stip weer wat dichterbij (2-3). Ondanks het feit dat het veldspel van de thuisspelen- de ploeg niet minder was, lie pen de bezoekers daarna snel uit naar 2-6. Mark van den Brink deed op fraai aangeven van Frits Visser wat terug en scoorde 3-6 van onder de korf. Nadat het 3-7 voor Dijkvogels was geworden, scoorden Jaco Wineke en Wim Lebbing, die meespeelde in plaats van Er win Lesschen, respectievelijk 4-7 en 5-7. Tot de rust wisten alleen de gasten nog te sco ren, waardoor de ploegen met een 5-9 ruststand de Ideedka- mer opzochten. Na de thee was het opnieuw Dijkvogels dat het initiatief nam (5-10). Jaco Wineke scoorde 6-10 met een door- loopbal op aangeven van El len van den Ent, waar de be zoekers met een tegentreffer op reageerden. Frits Visser kreeg een strafworp mee, die door Mark van den Brink werd verzilverd (7-11). Wim Lebbing en Jaco Wineke brachten de stand met re spectievelijk een afstand- Compacte VHS camcorder 12x hyperzoom quick response AF programmeerbare AE met speciale effecten easy edit met random assemble editing intel ligent function control 44W J6*? kléin A F 1 -j DE GRATIS BROCHURE OVER KLEUR IN DE TUIN LIGT VOOR U KLAAR. 899 Koninginnedag geopend van 10.00 tot 16.00 uur •NUMANSDORP R'DAM-USSE (MONDE R'DAMCENTRUM <D o gj 5 mei geopend van 9.00 tot 18.00 uur. 9 stammargriet aan. Koninklijke sfeermaakster op terras of balkon. Houdt zielsveel van de K A w' zon en bloeit de hele zomer met witte bloemen. Regelmatig bemesten met IntraKeur Kuipplantenkuur. Van 24,95 voor .325 TER AAR Veldweg Kingang Kerkweg) Tel. 0172-602241 HET GROENE WARENHUIS Koopavond: donderdag en vrijdag tot 21.00 uur. Maandag t/m zaterdag: vanaf 9.00 uur open HOOGVLIET 09.00-13.00 UUR SPUKEMISSE PLATEAU 09.00-14.00 UUR 13.00-17.00 UUR 10.00-16.00 UUR 09.00-17.00 UUR i WWA»'»....-•/ 'ft Mef 16 filialen in regio Rotterdam Gouda Hoogvliet Middelharnis Numansdorp Nieuwerkerk a/d Ussel Klaaswaal Oud-Beijerland Rotterdam Schiedam Spijkenisse Zoetermeer Aonbietfing geldt t/m 7 mei. Zolang de voonood strekt. e <D C So .52

Weekblad voor Waddinxveen | 1997 | | pagina 29