Waddinxveen Boskoop makelaardij Meer dan 37 jaar ervaring U slaagt bij van‘t Hof 1 Als je alles op ‘n rijtje zet ga je gelijk naar van ‘t Hof 1 IK u SgSb ht NVM Wij bieden uw huis e ook aan op Internet: http://www.nvm.nl Zuidplaslaan 432, Waddinxveen. Telefoon 0182-618055. Telefax 0182-618438. ■II Kantoren in Gouda, Alphen a/d Rijn, Zoetermeer en I Waddinxveen. V osiii ■9 b GARANTIE F: k Moderne, ruime hoekwoning, bouwjaar 1988, gelegen in de kindvriendelijke wijk Zuidplas nabij scholen en winkelcentrum. Dit goed onderhouden woonhuis, gel. op 185 m2 eig. grond, biedt u ca. 350 m3 inhoud met als indeling: entree/gang met plavuizenvl., toilet met font., tuingerichte woonkamer met provisiekast en al. schuif pui, fraaie open keuken in U-vormige op stelling en v.v. alle inbouwapp. en plavui zenvl. Ie Verd.: overloop, 1 slaapkamer aan de voorz., 2 slaapkamers aan de achterz., badkamer met hoekdouche, 2e toilet, wasta fel met meubel, design-radiator, toegang tot balkon. 2e Verd.: voorzolder met Velux tui melraam, aansl. wasapp., c.v.-kast met combiketel, grote kast/berging, 1 slaapka mer met 2 Velux dakramen en airco (verw. en koeling) en berging achter knieschotten (aan 2 zijden). Via vlizotrap bereikbare berg- vliering. Verder biedt deze woning een voor-, zij- en diepe achtertuin met gazon, terras, vrij st. stenen berging en achteruitgang. Oplevering van deze zeer verzorgde en opti maal geïsoleerde woning is in overleg. Perfect onderhouden 3-kamer appartement, gesitueerd boven het winkelcentrum "Zuidplas". Dit royale appartement, met 300 m3 inhoud, biedt u de volgende indeling: entree/gang met grote garderobenis, 2 slaap kamers, toilet met hangcloset en fontein, badkamer met douchecabine en wastafel, ruime L-vormige woonkamer met toegang tot balkon, open keuken in L-vormige opstell. en lichte uitvoering, v.v. afzuigkap, keramische kookplaat, koelkast, grote bij keuken met aansl. wasapp. en combiketel. Dit, apart type, appartement met een speel se indeling is gelegen op de eerste verdie ping en heeft een berging op de begane grond. Het complex is voorzien van een lift, keurig verzorgde entree aanwezig, de servi cekosten bedragen fl. 163,= p.m., overdraag bare G.I.W. garantie, optimaal isolatie pak ket. Oplevering in overleg. Ruime hoekwoning Marga Klompéhoeve 109 Vraagprijs 345.000,= k.k. Gelikt! Zuidplaslaan 452 Vraagprijs 275.000,= k.k. Ruime eengezinswoning, gesitueerd in pret tige, rustige woonomgeving, met alle voor zieningen in de nabijheid. Bouwjr. 1968, 145 m2 eig. grond, 325 m3 inh. Indeling: entree/gang, toilet met font., trap-/provisie- kast, woonkamer, type doorzon, gedeelt. open keuken in witte uitvoering. De parter re is v.v. een mozaïekparketvl. Ie Verd.: overloop met vaste kast, 2 slaapkamers aan de achterz., waarvan 1 met vaste kasten, 1 slaapkamer aan de voorz. met wastafel en vaste kasten, badkamer met douche, 2e toi let en wastafel. 2e Verd.: voorzolder met c.v.- ketel, badgeijser, aansl. wasapp. en berging achter knieschotten, 1 slaapkamer met dak kapel, berging achter knieschotten en vaste kastruimte. Verder biedt deze goed onder houden woning een voortuin en een achter tuin met vrij st. stenen berging en achteruit gang. Oplev. in overleg. Vrijstaand met garage/bedrijfsruimte Jan Dorrekenskade Oost 68 Vraagprijs 495.000,= lek. Perfect onderhouden eengezinswoning, gelegen in de jonge, ruim opgezette wijk Zuidplas nabij winkelcentrum en scholen. Bouwjaar 1986,137 m2 eig. grond en 340 m3 inhoud. Indeling: entree/hal, luxe toilet (hangcloset) met fontein, royale tuingerich te woonkamer met provisiekast en tuin deur, nette, gedeelt. open, keuken in U-vor mige opstelling en witte uitvoering. De par terre is v.v. een witte kurkparketvloer. Ie Verd.: overloop, 1 slaapkamer aan de voorz., 2 slaapkamers aan de achterz., beide met dakkapel, badkamer met ligbad, 2e toi let en wastafel. 2e Verd.: open zolderberging met vaste kastruimte en kast met aansl. wasapp. en droger en combiketel. De woning biedt u verder een diepe achtertuin (ZO) met sierbestrating, gazon, vijverpartij, vrijst. st. berging en achteruitgang. Een bezichtiging zeker waard! Vrijstaand herenhuis met een vrije ligging aan de rivier "De Gouwe". Dit bijzondere object, bouwjr 1934, biedt u 270 m2 eig. grond, 660 m3 inh. en de volgende indeling: entree/gang, open spiltrap, toilet met font., Aantrekkelijke eengezinswoning Graanakker 48 Vraagprijs 295.000,= k.k. Aan singel gelegen Gerstakker 110 Vraagprijs 275.000,= k.k. Bijzonder! Wilhelminakade 48 Vraagprijs 425.000,= k.k. woonkeuken in nieuwe, eigentijdse uitvoe ring, L-vorm. opstell. en v.v. alle inbouw app., woonkamer met erker, open haard en opensi. deuren naar terras, vanuit gang toe gang tot provisie/wijnkelder (op stahoogte), vanuit keuken toegang tot sousterrain met aansl. was- en droogapp., stortbak, keuken- geijser en c.v.-ketel, grote afz. berging onder het huis. De parterre is v.v. een licht beuken laminaatvl. Ie Verd.: overloop met aparte gang naar terras en fraaie badkamer met ligbad, afz. douche, 2e toil, en wastafel, 1 slaapkamer met v.kast en wastafel, 1 slaapkamer (oorspr. 2) met wastafel. 2e Verd.: overloop met badgeijser en veel bergruimte, 2 slaapkamers, beide met dak kapel. Deze in 1994 geheel verbouwde woning is een bezichting zeker waard! Uitgebouwde woning Schuberthof 35 Vraagprijs 285.000,= k.k. Zeer royaal! Zuringveld 8 Vraagprijs 539.000,= k.k. Vrijstaand woonhuis met een vriendelijke ligging temidden van div. vrijstaande bebouwing. Bouwjr. 1928, 495 m2 eig. grond en 360 m3 inhoud (excl. garage). Indeling: entree/gang, toilet, studeerkamer, doorgebroken suitekamer met erker en opensi. deuren, gesloten keuken in 2-zijdige opstell. en luxe uitvoering met inbouwapp. en met toegang tot provisiekelder (stahoog te), grote bijkeuken met aansl. wasapp. en vaatwasser, klein keukenblokje en 155 1. gasboiler, keuken en bijkeuken zijn v.v. een plavuizenvl., aangebouwde stenen berging (verwarmd) met c.v.-ketel en met doorgang naar ruime stenen garage. Ie Verd.: over loop met deur naar dakterras, 3 slaapka mers, badkamer met zitbad en wastafel. Geheel bevloerde bergvliering bereikbaar via losse trap in 1 slaapkamer. Verder biedt deze goed onderhouden woning een netjes aangelegde voortuin, een geheel betegelde patio-tuin en een ruime parkeergelegen heid op eig. terrein (voor meerdere auto's). Oplevering in overleg. Vrijstaande semi-bungalow, gunstig gel. op loopafstand van centrum en station. Deze optimaal geïsoleerde, en solide gebouwde woning, bouwjr. 1981, is gel. op 503 m2 eig. grond en biedt u ca. 540 m3 inhoud (excl. garage). Ind.: repres. halpartij met plavui zenvl., garderobenis, toilet, royale L-vorm. living met eetgedeelte (tot. bijna 50 m2), fraaie open haardpartij, sfeervolle woon keuken (ca. 520 x 290), uitgevoerd met eiken front en v.v. div. inbouwapp., prakti sche bijkeuken met plavuizenvl., c.v. (1993), aansl. wasapp. Vanuit de hal via hardh. open trap naar le verd.: overloop, 2 achter- slaapkamers en ruime ouderslaapkamer aan voorz. met loggia, luxe badkamer met ligbad, aparte douche, vaste wastafel en 2e toilet. Vlizotrap naar de 2e verd. met een zolderberging in 2 gedeelten. Via een hardh. schuifpui komt u op het onderheide zonneterras van ca. 860 x 300, en in de rian te tuin welke fraai aangelegd is met enkele niveauverschillen, en waar u verzekerd bent van alle privacy. De grote garage met zolderberging, totaal 97 m3, is bereikbaar vanaf de naast de woning gelegen eigen oprit. Verder heeft de woning een zij- en 8 meter diepe voortuin met terras. Een landhuis welke u alle ruimte biedt voor comfortabel wonen. Comfortabel wonen Kerkweg West 40 Vraagprijs 650.000,= k.k. Vrijstaand Biezen 132 Vraagprijs 415.000,= k.k. Ruime eengezinswoning Schuberthof 63 Vraagprijs 257.000,- kk. Ruim opgezette eengezinswoning, bouw jaar 1968, gesitueerd in prettige, rustige woonomgeving, met alle voorzieningen in de nabijheid. Deze aan de achterzijde uitge bouwde woning biedt u 143 m2 eigen grond, circa 380 m3 inhoud en de volgende indeling: entree/gang, toilet met font., keu ken met eiken front en v.v. inbouwapp., royale woonkamer, type doorzon, met open haard en al. schuifpui, le Verd.: overloop met vaste kast, 3 slaapkamers, waarvan 2 met vaste kasten, badkamer met douche, wastafel en aansl. wasapp. 2e Verd.: voorzol der met combiketel en daklicht, 1 slaapka mer met dakkapel en berging achter knie schotten. Deze woning met veel inpandige ruimte biedt u verder een voortuin en een grotendeels betegelde achtertuin met vrijst. st. berging en achteruitgang. Opl. in over leg. 7 iF! ac NVM Karakteristiek vrijstaand woonhuis, bouwjr. 1934, met dubbele aangeb. garage en een grotendeels betegelde tuin. Gunstig gel. nabij centrum. 395 m2 eig. grond en 450 m3 inhoud, excl. garages (8.50 x 6.00). Ind.: Entree/gang met meterkast en provisiekel der, lichte woonkamer, type doorzon, met veel raampartijen, o.a. glas-in-lood, houtka- chel en v.v. laminaatvl., open keuken, uitv. met wit front en houtkl. blad, bijkeuken (zij-uitbouw met ingang) met badgeijser, aansl. wasapp. en halfhoog betegeld toilet en met toegang tot dubbele garage, v.v. grindvl., c.v. ketel (4 jr.) en nieuwe garage deur. le Verd.: overloop, 3 slaapk. met veel vaste kasten en geheel betegelde badkamer met ligbad en wastafel. Via hardhouten trap naar de in 1992 gerealiseerde 2e verd. (v.v. vloer- en dakisolatie): overloop met dakka pel en uitgang naar balkon, 2 slaapk. aan achterz., waarvan 1 met dakkapel en berg- kasten en 1 slaapk. aan voorz. met bergkas- ten, dakkapel en loggia. De woning is verder gedeeltelijk v.v. dubbel glas. Gunstige tuin ligging (ZW). Ruime inrit en parkeermoge- lijkh. op eigen terrein, geschikt voor meer dere auto's. Naastgelegen garage/bedrijfs- ruimte is voor div. doeleinden geschikt, o.a. voor kantoor, detailhandel, bedrijfsruimte, etc. Aantrekkelijke eengezinswoning met aan de voorzijde ligging aan singel, gesitueerd nabij winkelcentrum en ov. voorz. in de jonge, kindvr. wijk Zuidplas. Deze in 1985 gebouwde woning biedt u 130 m2 eig. grond, ca. 300 m3 inhoud en de volgende indeling: entree/hal, Z-vormige woonkamer, v.v. parketvloer, open keuken, v.v. plavui- zenvloer. le Verd.: overloop, 2 slaapkamers aan voorz., waarvan 1 met vaste kast, 1 slaapkamer aan achterz., badkamer met douche met scherm, vaste wastafel en aansl. wasapp. 2e Verd.: voorzolder met combike tel en unit m.v., 1 slaapkamer met (lage) vaste kast en wastafel. De woning biedt u verder een voortuin en een 13 m. diepe ach tertuin met vijvertje, gazon en terras, een vrijst. st. berging en achteruitgang. Oplevering in overleg. Wh lÉlll Riante 2-onder-l-kap woning met grote aan gebouwde garage, gesitueerd in rustige woonomgeving aan de rand van Waddinxveen, met een ruime tuin op het Zuiden, gelegen aan watertje. Met 342 m2 eig. grond en ca. 550 m3 inh. biedt dit roya le woonhuis u veel leefruimte met de vol gende indeling: royale halpartij met garde robenis, toilet met font., royale L-vorm. living met voorbereiding voor openhaard en schuifpui, aansluitend afz. studie-/t.v.- kamer, keuken in 2-zijdige opstelling en met inbouwapp. De gehele parterre is v.v. een plavuizenvloer met vloerverw. Toegang tot garage met aansl. wasapp., unit vloer verw., zijdeur en loopdeur. le Verd.: overl., 2 slaapkamers aan achterzijde, beide met toegang tot balkon, 1 slaapkamer aan voor zijde, badkamer met douche, ligbad en dubb. wastafel, toilet en bidet. 2e Verd.: overl., 2 slaapk. met kopgevelraam, berg vliering en c.v.-ruimte met Nefit HR combi ketel anno 1994. Oplevering in overleg. Laat van ’t Hof uw huiswerk doen! -•S&S O'. - V J® fCÖ ino ■1 s MAKELAAR BS 7777^7/ V BLvan ’t hof ■min

Weekblad voor Waddinxveen | 1997 | | pagina 30