Zevenhuizen SPOED! SPOED! goede bezorgers W'veen-tennis blijft winnen Op Hemelvaartsdag weer autocross 'Azaleaboottochten' op Hemelvaartsdag Twee titelkandidaten bij W'veense schakers 52e Sportweek Waddinxveen is begonnen RTW-radio volgt Antilope en Be Fair Evenwichtig spel jeugdteams Rowah Goud voor turnster Murjoleine Verweij Weer sjoeltitel Jan Kersbergen WADDINXVEEN - De Waddinxveense sjoelers spelen woensdagavond 7 mei in het clubgebouw van de schuttersvereni ging Waddinxveen (Al berdingk Thijmlaan) hun feestelijke laatste ronde van de onderlinge competitie. Bedrijfs- volleybal Nachrit van Gouwe Rijders Klaverjassen De Sperwer Zaterdag 10 mei Wandelen in Wassenaar Plantenmarkt Gouwestaete TOOS-turners op herhaling Hockeyers in subtop Duitse titel Nic Geers PAGINA 33 DINSDAG 6 MEI 1997 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN de de ■■MB Wij vragen voor direct voor het bezorgen van folders 1 x per week in Boskoop (Snijdelwijk) De Zevenhuizense autocross is een begrip in Zuid-Holland. orenteam en de Sluipers 2 werd een gelijkspel 4-4. Het enige 35+ gemengde team op zondag had het zeer moeilijk tegen Boskoop 3. Het werd uiteindelijk 4-1 voor de Boskopers. Alleen het ge- De Amsterdamse arts Donald Uytenbogaart, Europees re cordhouder op de 1.500 m, re Boskoper héél moeilijk ga- na maken. en het zomerse langebaancir- cuit, weer met vertrouwen te gemoet zien. Alleen ziet het er voor Nic Geers naar uit dat hij voor het eerst in het langebaan- Het tweede team wist het derde team van de gelijkna mige vereniging ook te be dwingen. Het werd 4-1 voor de Waddinxveense dames. Voor info: Van Rijk Verspreiding Tel.: (0182) 61 54 38 ven bij de crossvereniging, tel. 0181-412849. De verplichte keuring van de auto’s is woensdag 7 mei van 19.00-21.00 uur op het par- Het klaveijastoemooi begint op woensdagavond 14 mei in buurtcentrum De Boog (C. Huijgenslaan). De inschrijf kosten bedragen vijf gulden en voor Pas-65-houders een rijksdaalder. Het visconcours van de hen- gelsportvereniging Waddinx- veen (HSW) is op donderdag avond 15 mei tussen zeven uur en half tien in het Gou- wekanaal aan de Broekweg bij ’t Weegje. Hieraan kunnen zowel individuelen als korp sen met vijf deelnemers mee doen. Belangstellenden Bode 19 27 59 62; C.G. Hof man 20 37 114; J. Jansen Zn 29 50 51 68 69 74 103; C. Smitskamp 32 38 97; H. Vink 35; P. Noorlander Zn 58 61 85 92; A.H. Kivits 63; D.M. Degenhardt 90 93 112. avond 9 mei om acht uur is er weer klaverjassen voor vol wassenen in wijkgebouw De Paddestoel (Lijsterbesstraat). De toegangprijs bedraagt voor leden ƒ2,50 en voor niet- leden ƒ3,50. pas in de derde set beslist. Alleen de herensingels van Sander Frerichs en Joost Weerheim werden in twee sets in een Waddinxveense overwinning omgezet. Als de vorm en inzet behouden blij ven, moet het ook dit jaar weer mogëlijk zijn om mee te Stam, zorgde knap voor een puntendeling tegen L. Wille men. H. van Offeren wist ook mooi een gelijkspel uit het vuur te slepen tegen L. El lers. Opnieuw een zege voor N. Dannis, die dit seizoen uitste kend presteert, waarvan nu L. v.d. Haven het slachtoffer werd. In de subtop kroop J. v.d. Born wat omhoog door een overwinning tegen J. van Oort. Tegen middernacht, na een hektische partij, boekte T. Kuiper een onvoorziene en fortuinlijke overwinning op tegenstander J. Muit. In het middengedeelte een zich herstellende A. van Ni- eukerke, die langzaam zijn stijgende vorm weet te conti nueren door nu A. v.d. Starre te verslaan. Remisepartijen waren er ove rigens voor J. v.d. Heiden te gen F. Ritter, T. Goor tegen A. Versluis en B. Loef tegen D.J. van Offeren. Opnieuw een positief resul taat van U. Beerends, die zich dit seizoen uitstekend in de middenmoot weet te hand haven en nu C. Alblas tot slachtoffer maakte. Verder een lang gevecht van J. van Sandijk met de witte stukken tegen J. Ponsioen, waarbij de witspeler in de slotfase nogal fortuinlijk de zege kreeg toegeworpen. In de kelder van de schaakdi- visie kwamen H. Verwaal en G. Torenbeek een puntende ling overeen. Hetzelfde ver haal is van toepassing op de strijd tussen H.E. van Offe ren en C. Klaassen. BOSKOOP/WADDINXVEEN - Op Hemelvaartsdag (don derdag 8 mei) worden in Bo skoop, het grootste aaneenge sloten boomkwekerijgebied ter wereld, de jaarlijkse aza leaboottochten gehouden. Het vertrek is bij de Beurshal aan de A.P. van Neslaan. De kosten bedragen f 15,- voor volwassenen, kinderen tot 12 jaar f 7,50 en Touraktief-le- den f 10,-. Naast de boottocht kan ook het Boomkwekerij Museum worden bezocht, evenals een boomkwekerij. Verder zijn er diverse wandel- en fietsrou tes en krijgen alle deelne mers een Boskoops plantje mee naar huis. Met de jaarlijkse rondvaar ten in open boten met 25 per- Bovendien zijn er in het bos ook veel lelietjes der dalen. Er zijn wandelingen van 8 km. en van 15 km. Het landgoed is toegankelijke tegen betaling van 2,- per persoon (65+ 1,-). De reis naar Wassenaar wordt ge maakt per auto. Het vertrek is om half tien vanaf de parkeerplaats bij het NS-station Waddinxveen. Meerijden kost 5,- per per soon. Waddinxveen 2 van zaterdag- heren 35+ beet met 2-3 in het stof tegen Unilever 1. Het be slissende punt werd in de derde set van de derde heren dubbel met 5-7 verloren. Het derde team kwam niet zover. Z 67 5 was veel te sterk en won met 0-5. De dames van het eerste team moesten hun meerdere erkennen tegen Holy 1 2-3. Ook het tweede team kwam er tegen DLTC niet aan te pas 0-5. De dames van het derde team het tweede gemengd dub- wisten ook niet te winnen van KSW 71 1-4. Waddinxveen 4 hield de eer hoog voor Wad dinxveen. Lommerrijk 3 werd met 4-1 naar huis gestuurd. Ondanks felle strijd moest het vijfde damesteam het on derspit delven tegen Dalle 6 (1-4). Het eerste damesvete- Pijnacker 6. ranen team won met 3-2 van Het eerste zondag-junioren- TIOD 1. team wist OLTC (Oegstgeest) met 6-2 te verslaan. De wed- Assurantiën stond afgelopen zaterdag een uitwedstrijd strijd tussen het tweede juni- tegen Helius (Hellevoetsluis) op het programma. Beide vereningen hielden elkaar aardig in evenwicht door te winnen (7-15) en te verliezen (5-3). WADDINXVEEN - Ook in het derde competitieweekein- de is het eerste zondagteam van tennisvereniging Wad dinxveen (Alberdingk Thijmlaan) ongeslagen gebleven. Tegen het sterke derde team van Zoetermeer werd het 6-2 in het voordeel van de Waddinxveners. WADDINXVEEN - Vorige week donderdag stond in het Anne Frank-centrum (Jan van Bijnenpad) de 30e ronde van de huishoudelijke competitie van de Waddinxveen se Schaak Vereniging (WSV) op de rol. wat last van de warmte en het moordende tempo ver slapte de concentratie en liep mengd dubbel kon worden ge- de thuisclub uit tot 4-1. Coach Irene Mosterd besloot tot aanpassing van het tac tisch concept met resultaat. Rik scoorde tweemaal 4-3. De wedstrijd kreeg het karakter van een ware thriller en de gelijkmaker hing in de lucht. genootjes van Helius. Na een furieuse start van Rowah, tweemaal op de paal van Jel- mer Schmit en Rik Wetsteen en schoten net over of naast kwam Helius met twee uit vallen gelukkig op een 2-0 voorsprong. Mitchell Knaapen was hier door zo getergd, dat hij zich door de verdediging ‘heen- frommelde' en snoeihard scoorde. Helaas, de scheids rechter had op dat moment een lentevliegje in het oog en keurde de goal af wegens ‘een De toegangsprijs klein teentje in de cirkel. Na de rust, gesterkt door een WADDINXVEEN - De Wad dinxveense autoclub De Gou we Rijders houdt woensdag avond 7 mei een nachtrit voor puzzelende automobilisten en motorrijders. Na de rit zal tekst en uitleg worden gege ven wat men wel en niet goed heeft gedaan. De inschrijving voor de nachtrit is bij eetcafé Pad- dle’s (Zuidkade) vanaf half acht. De starten is tussen acht uur en half negen. 2 Be Fair en VSH 1. D$ flit sen van de finale in Stolwijk zijn zaterdagmiddag vanaf twee uur te beluisteren. een totaal van 37.55. Opnieuw voor Maijoleine Verweij een hoog nieuw per soonlijk record. Met een voor sprong van 0.90 op nummer twee werd ze eerste en ont ving de gouden medaille. Haar zus Berlinda kwam uit in de categorie junioren. Zij startte met haar vloeroefe- ning (9.20). Daarna haalde ze zeven en half negen. De te zwemmen afstanden zijn 500, 1.000 en 1.500 meter. De in schrijfkosten bedragen een rijksdaalder. In de komende weken worden er nog een aantal sportieve en sociale onderdelen in het kader van de 52e Sportweek Waddinxveen gehouden. Maandagavond 12 mei begint het voetbaltoernooi bij WSE- voetbal (Willem de Rijke- laan). De finale van dit over meerdere avonden verspreide evenement is op vrijdagavond 30 mei. Er is ook een school- voetbal toernooi. Er wordt in de eerste plaats terdagmorgen vanaf acht uur verslag worden gedaan van de verrichtingen van de Wad dinxveners. Naast de aandacht voor de 24-uursloop zullen er ook ver slagen te beluisteren zijn van de finalewedstrijd voor de WADDINXVEEN - De Wad dinxveense postduivenver staat. Dit eeuwfeest wordt eniging De Sperwer nam deel gevierd met veel- extra activi teiten en concerten. De auto cross zorgt door het financie ren van de jeugdopleiding en de aanschaf van muziekstuk ken en instrumenten. BEST/WADDINXVEEN - Tij dens één van de vier in Best gehouden plaatsingswedstrij- den voor het NK-tumen C- lijn op zaterdag 31 mei heb ben zich acht meisjes van het Zoetermeerse Pro Patria ge plaatst. In de categorie jeugd turnde de Waddinxveense Marjolei- ne Verweij opnieuw een uit stekende wedstrijd. Ze begon op brug en haalde daar een 9.00. Op het tweede toestel, de balk, turnde ze een bijna foutloze verplichte oefening (9.70). Ook haar vloeroefe- ning voerde ze goed uit (9.15). Met een mooie overslag over het paard (9.70) kwam ze op Met nog zes ronden voor de boeg zal de titelstrijd worden beslist door huidige koploper B. Jansen en vaste bezetter van de tweede plaats H. van Woudenberg, die ook de laat ste ronde opnieuw tot winst kwam. Door een gelijkspel is L. Wil lemen voorgoed afgehaakt in de strijd om de kampioensbe- ker. E. Philipse moest deze ronde B. Jansen bestrijden en dat wilde niet lukken, aange zien de koploper behoorlijk op dreef was en zelf uiteindelijk het spelletje winnend wist af te sluiten. Verder een fraaie partij van H. van Woudenberg, die H. Smitskamp snel onder de ta fel wist te spelen. Vaste top 10-speler dit seizoen, H. Het algemeen klasse ment zal na afloop van de matches worden op gemaakt van alle spe lers die tien avonden ge speeld hebben. In iedere klasse - vijf in totaal - zullen drie wisselbekers worden uitgereikt. Jan Kersbergen, die de titel niet meer kan ont gaan, zal voor de tweede opeenvolgende keer de wisselbeker van hout handel Alblas in ont vangst mogen nemen. De prijzen van de laat ste ronde zijn gegaan naar Jan Kersbergen, Dirk Jan van Drunen, Ed den Drijver, Wim Slingerland jr., Asha. den Drijver, Gerard Vos, Pascal van Gils, Mien Renesse, Ceron van Beek, Dirk Faas, Riet van Wijk, Ben den Ou de, G. Loef, Jeanette Kersbergen, Gré Brou wer, David Sinnema, Dick Esveldt en Henry ten Zijthoff. Tweede ronde: Guus van Renesse, Bas Brouwer, Kees van Wijk, Cor Kersbergen, Marius Kersbergen, Henk van Beek, Teus Visser, Jan van Beek, André van Gemeren, Trudy van Dam en Sjaan Faay. BOSKOOP - Welgeteld 43 teams hebben zich in geschreven voor het be- drij fsvolleybaltoemooi dat Agon/Voogt VSB- bank organiseert. Voor het gemengde toernooi meldden zich 35 teams, voor het herentoemooi acht. Het toernooi wordt ge houden op 16, 23 en 26 mei met een finale- avond op 30 mei in de sportzaal aan de Putte- laan. Alle avonden gaat de zaal om 18.45 uur open. Voor informatie: Marcel de Wit (0182- 616414) of Arie Oskam (0172-217720). WADDINXVEEN - Zaterdag morgen 10 mei gaan leden en niet-leden van de afdeling Waddinxveen van het NI- VON wandelen in het Wasse- naarse landgoed ‘de Horsten'. Op de Seringenberg daar staan honderden seringen in bloei. WADDINXVEEN - De eve nementencommissie ’Gouwe- plus’ van zwem- en poloclub Gouwestaete houdt voor ex tra trainingskampen van de eigen jeugdleden weer een tweedaagse plantenmarkt. Vrijdag 9 mei tussen 13.00 en 18.00 uur en zaterdag 10 mei tussen 09.00 en 16.00 uur staat er in het winkel centrum ’de Passage’ bij de Kruiskerk een kraam met di verse eenjarige plantjes, pot planten, geraniums, boom pjes, struiken, potgrond en dergelijke. WADDINXVEEN - De 52e Sportweek Waddinxveen is dinsdag 6 van start gegaan met het jaarlijkse lunapark op het evenemententerrein aan de Dreef. Deze voor in komsten zorgende kermis met een aantal aantrekkelij ke attracties duurt tot zater dag 10 mei. Woensdagavond 7 mei is eet café ’Paddle’s’ (Zuidkade) de start- en finishplaats van de door de autoclub De Gouwe- rijders te houden nachtpuz- zelrit voor automobilisten en motorrijders. De inaschrijving is vanaf half acht. De eerste deelnemers starten omstreeks acht uur. Na afloop wordt tekst en uit leg gegeven. Vrijdagavond 9 mei kan ie dereen die dat wenst mee doen het prestatiezwemmen in het Gouwebad ’de Sniep’. De organisatie is in handen van de Waddinxveense Red dingsbrigade (WRB). De start is tussen kwart voor KAATSHEUVEL/WAD DINXVEEN - Tijdens voorwedstrijden voor het Ne derlands kampioenschap he- rentumen in Kaatsheuvel misten de TOOS-tumers Vin cent Dijkstra en Mark Brand met minimaal verschil de rechtstreekse kwalificatie voor de titelstrijd. In totaal kwamen er acht TOOS-tumers in actie, ver deeld over drie wedstrijden op zaterdag en zondag. Mark Brand kwam uit in ni veau 6b. Hij draaide een goe de wedstrijd en eindigde met 47.10 pnt. op een uitstekende zesde plaats. Het was echter net niet voldoende om in aan merking te komen voor recht streekse plaatsing. Hij zal tij dens de play-off-wedstrijd za terdag 10 mei in Eibergen zich moeten proberen te kwa lificeren. In niveau 5c turnden Vincent Dijkstra en Richard Nobel. Ook deze twee heren waren goed op dreef. Richard eindig de met een nieuw persoonlijk record van 45.40 pnt. op een 19e plaats. Vincent werd zesde met 50.55 pnt. en kwam slechts 0.4 pnt. tekort om zich rechtstreeks plaatsen. Hij zal dus ook zijn tweede kans moeten grijpen om zich bij de wedstrijd in Ei bergen te verzekeren van een startbewijs voor het Neder lands kampioenschap. Michel Brand liet zijn kun sten zien in niveau 4c. Zijn oefening mislukte op de brug, waardoor hij met 43.25 pnt. en een 14e plaats is uitge schakeld voor het verdere sei zoen. Maarten Witteman werd in niveau 3c met 44.55 pnt. 21e. Het zal, met voor hem nog één wedstrijd voor de boeg, een grote opgave worden om het NK nog te bereiken. Als laatste turnden de oudste heren van TOGS, Anton Sto ter en Juijen van Pruissen in niveau 2c. Ondanks dat de wedstrijd beter verliep dan de eerste, konden ze niet echt op tegen de hevige concurren- WADDINXVEEN - In laatste wedstrijd van het sei zoen zijn de heren hockeyers van Waddinxveen er niet in geslaagd van Nieuwkoop te winnen (1-2). Ze zijn geëin digd in de subtop. Na een zwakke start werden zij in de eerste helft onder druk gezet, wat resulteerde in twee doelpunten, beide ge maakt uit een strafcomer 0- 2. Door goed optreden van keeper Jean-Paul Giard werd verdere schade voorkomen. In de tweede helft werd orde op zaken gesteld en zag het publiek weer het ’echte’ Wad dinxveen spelen. Nieuwkoop kreeg geen kans meer en om dat de afwerking van de aan vallen te gehaast ging moes ten de meegereisde suppor ters tot de laatste minuut wachten op het doelpunt van Rogier Brink na goed voorbe reidend werd van Jurgen Flohr. visconcours kunnen zich aan melden bij M. Reichard (tel. 0182-617119). Degene met het hoogste vangstgewicht wordt hengelkampioen van Waddinxveen en ontvangt de wisseltrofee. Verder is er een wajidelmars op vrijdag 23 mei vanaf het clubgebouw van WSE-voetbal en zijn er diverse activiteiten voor de oudere Waddinxve ners zoals bingo, koersbal (fi nale op donderdagmiddag 15 mei) en klaveijassen. Een belangrijk onderdeel van de Sportweek Waddinxveen zijn elk jaar weer de sportont- moetingen. Ditmaal zijn er weer zeven sportverenigin gen die hieraan meedoen. De bridgeclub Waddinxveen houdt een bridgedrive op don derdag 5 juni in het wijkge bouw Het Zuidhonk (Zuidpla- slaan). De sportclub Antilope komt op dinsdag 10 juni met de Gouwebosloop, waaraan door veel atleten uit de regio wordt meegedaan. aan een concours vanuit St. Ghislain Homu. Weersge steldheid: kalme zuidoosten wind (regen). Afstand 190 km. In concours 457 duiven. Gelost om 13.20 uur. Aankomst eerste duif 16.13 uur. Laatste duif 18.13 uur. Snelheid eerste duif 1.075 m.p.m. Uitslagen: J. Toor 1 36 70 77 91; J. Troost 2 21 40 41 48; Joh.L. Bol 3 10 30 78; W. Breedijk 4 11 25 26 56 94 96 102 104 106 110; H. Metse laar 5 31 45 49 52 57 71 73 88 109 111; W. Hofman 6; T.H. Twigt Zn 7 83 89; J. Verba- kel 8 22 28 43 44 47 55 67 84 86 101 107 113; M. Hofman 9 33 54 82; R.A. van der Made 12 23 34 46 53 75 79 108; M. Verbeek 13 64 65 80 81; M. Tollenaar Zn 14 17 42 66 8.80 met een overslag schroef 72 98 105; E. van Beek 15 24 over het paard. 39 76 87 99 100; A. de Wit 16 Voor de brugoefening kreeg 95; Davy Hofman 18 60; C.A. een 9.40. Op de balk was ze minder succesvol. Ze maakte een val en moest genoegen nemen met 8.25. Haar totaal van 35.65 was goed voor een zilveren medaille (0.10 achter de nummer één). sonen over de sloten rondom de kwekerijen, in de bloeitijd van de azalea’s, werd onge veer een kwart eeuw geleden met Pinksteren begonnen. Tijdens het varen wordt door een gids uitleg gegeven over het vijf eeuwen geleden ont staan van de boomkwekerij en, de grote verscheidenheid aan planten (bomen) en de gang van zaken op de meer dan 1.000 kwekerijen met een oppervlakte van ruim 1.000 hectare. De ’azaleaboottochten’ zijn niet alleen op Hemelvaarts dag, maar elke zaterdagmid dag om twee uur in de perio de april tot en met septem ber. Aanmelden bij het VW-kantoor, Reyerskoop 54, Boskoop, tel. 0172-214644. WADDINXVEEN/BOSKOOP - Gouwestaete-master Nic Geers is op twee zwemafstan- Zwijndrecht. Het den opnieuw Duits kampioen geworden. De Boskoopse zwemmer deed aan deze open kampioen schappen mee toen Duitsland nog uit twee delen bestond. Het is een driedaags toumooi voor de langere nummers in een 50 meter bad. In het laatste jaar van zijn huidige leeftijdsgroep - 55-59 jaar - werd hij nu Duits kam pioen op de 400 m en 1.500 m vrije slag met een record van 21 min 19 op de 1.500 m. Voorts werd hij derde op de 400 wissel, tweede op de 200 rug en vierde op de 200 vlin derslag. Op grond van deze prestaties kan hij de komen de evenementen, zoals de Ne derlandse kampioenschap- WADDINXVEEN - Op Hemelvaartsdag (donderdag 8 pen in juni, de Europese kam de hand van Niels (4x) en Stef mei) wordt aan de Bierhoogtweg in Zevenhuizen op ini- pioenschappen in september tiatief van de 100-jarige muziekvereniging ’De Kleine (mini) Sharon Trompetter’ weer de traditionele autocross gehouden. aandacht besteed aan de 24- uursloop in Apeldoorn waar aan door leden van de sport club Antilope wordt meege daan. Voorts zullen de verrichtingen worden ge volgd van het tweede dames- de finalewedstrijd voor team van Be Fair-volleybal volleybalbeker tussen dames dat het in de bekerfinale op moeten nemen tegen de da mes van VSH 1 (Haastrecht). De 24-uursloop begint vrij dagmiddag 9 mei om twee uur en zal zaterdagmiddag rond datzelfde tijdstip eindi gen. Twee teams van Antilo pe zullen gedurende deze loop WADDINXVEEN - Vrijdag- zoveel mogelijk kilometers proberen te lopen. In samenwerking met Verzijl Sport (Passage) houden de RTW-radio en Antilope een prijsvraag met als inzet een trainingspak ter waarde van f 150,-. Degene die voor dit pak in aanmerking wil komen dient te voorspellen hoeveel kilo meter de beide teams van An tilope zullen gaan lopen. Voorspellingen kunnen tot vrijdagavond elf uur worden doorgebeld naar RTW-radio, telefoon 0182-61 03 79. De voorspelling die het dichtst bij de werkelijk gelopen af stand zit zal worden beloond met het trainingspak plus nog een bonusprijs ter waar de van f75,-. Uitslag De uitslag zal zaterdagmid dag om kwart voor vijf te be luisteren zijn in het RTW- programma Sportcafé. Te vens zal er vrijdagavond tussen negen en elf uur en za- De D-jeugd (8-10 jaar) moest Teleurgesteld en door flink het, vanwege de schoolvakan tie, doen zonder vier vaste krachten. Toch kwamen zij flitsend uit de startblokken. Binnen enkele seconden knalde Niels Mulder de bal achter de Helius-keeper. On der de bezielende aanvoering van Niels gingen de Rowah- voorwaartsen op de ingesla gen weg verder. Doordat Joelle Hoogendijk Echter, terwijl het talrijk op- attent stond te keepen brak gekomen publiek wachtte op de rust aan met een voor- een doelpunt van Rowah sprong van 1-10. De Rowah- scoorde Helius en bracht de doelpunten werden gemaakt eindstand op (5-3). door Niels (7x), Fenne Philip- sen (2x) en Stef Hoogendijk. Het tweede bedrijf verliep voor de Waddinxveense jeugd een stuk rommeliger. Helius greeg wat meer vat op het spel en gemakzucht sloop in de Rowah-gelederen. De eindstand werd bereikt met een 7-15 overwinning voor de inwonertjes uit het Gouwedorp. De doelpunten in de tweede helft kwamen van jonnen. Het eerste zaterdag-heren- team 18+ wist met 3-2 te win nen van tweede team vond in Berken rode 1 een veel te sterke te genstander, die geen punt uit al handen gaf 0-5. Ad Astra 4 bleek voor het derde Wad dinxveense herenteam een te zware hindernis. Met 1-4 werd verloren. Het eerste gemengde zater- Het meenemen van een lun chpakket en wat te drinken wordt aanbevolen. De leiding is in handen van Hannie en Rob Okkes. Opgave en inlichtingen bij Diny Sikking (tel 0182- 615848). Bij slecht weer kan men komende zaterdag voor 8.30 uur bellen naar tel. 0182-615848. Ondanks deze ruime over- dagteam 18+ won met 4-1 winning was het zeer span- van Numansdorp, dat na nend op tennispark De Woerd twee gespeelde wedstrijden in Waddinxveen-Noord. Zes en een 1-1 stand de wedstrijd van de acht partijen werden opgaf. Waddinxveen 3 be haalde een 4-1 overwinning op VLTC 3. Los Bigotes was met 0-5 een maatje te groot voor het vier de Waddinxveense gemengde team. Waddinxveen 5 wist met 4-1 te winnen van ’s Gra venhout, terwijl Waddinx veen 6 nipt ten onder ging te- dingen naar het kampioen- gen Gouderak 1 2-3. schap. Het tweede team speelde te gen ULTC Iduna 4 en wist met 5-3 een bijzonder nuttige overwinning te behalen. Het derde team moest in Thor RW 4 zijn meerdere er kennen met 2-6. Slechts het damesdubbel en het eerste gemengd dubbel konden in winst worden omgezet. Het sterke vierde team be haalde een solide overwin ning van 6-2 op Pijnacker 4. Alle singels werden gewon nen, slechts de herendubbel en bel konden niet in winst wor den omgezet. Waddinxveen 5 was kansloos tegen het veel sterkere Met selaars 3. Er werd met 0-8 verloren. Het zeer jonge 6e team boekte een zwaar be vochten 5-3 overwinning op (2x). Opvallend was het op treden van Brouwer. Zij draaide pro bleemloos mee met de D- jeugd van Rowah. Vervolgens betrad de jongste Vorig jaar waren er 180 deel- jeugd (mini's) de arena voor nemers en een recordaantal de strijd tegen hun leeftijds- bezoekers. De crossvereniging heeft een razendsnelle baan aangelegd. Er hebben zich nu al 150 deelnemers aangemeld. On der hen veel ’regiorijders’ uit Zevenhuizen, Nieuwerkerk aan den IJssel, Bleiswijk, Berkel en Bergschenhoek. Ook zal er weer een spectacu laire eendenrace worden ge houden. Vanwege het ver wachte grote aantal deelne mers begint de cross om 11.00 uur. Het evenement zal tot ongeveer vijf uur duren. voor de cross blijft ƒ10,- per persoon. Kinderen ƒ5,-. Deelnemers beker limonade, opende Ro- kunnen zich telefonisch opge- wah weer met een offensief. Sharon Brouwer scoorde fraai vanaf de punt van de cirkel 1-2. Vervolgens werden nog twee fraaie doelpunten van de Waddinxveners om onduidelijke reden afge keurd. voor het keerterrein van eetcafé-disco- theek La Baraque aan de Zuidplasweg te Zevenhuizen. Tevens kan op deze avond het klassement in open water het inschrijfgeld voldaan worden, hoofd zal moeten buigen. Bij De organisatie wijst erop dat deze tak van de zwemsport ongekeurde auto’s niet mee wordt bij de masters geen on- kunnen doen. derscheid in leeftijd gemaakt Het crossterrein is gelegen boven de 50 jaar. aan de Bierhoogtweg in Ze- venhuizen, naast het indus trieterrein. Men kan alleen de aangegeven parkeerroute heeft deze leeftijd nu bereikt volgen om bij het crossterrein en zal het de negen jaar oude- te komen. Dit in verband met éénrich tingsverkeer op wegen rond om het crossterrein. Het evenement wordt georga niseerd door de muziekver eniging ’De Kleine Trompet ter’, die dit jaar 100 jaar be- WADDINXVEEN - Vrijdag en zaterdag zullen de pro gramma’s van de locale RTW-radio in het teken staan van atletiek (Antilope) en volleybal (Be Fair). WADDINXVEEN - Voor de jongste jeugdteams van de Waddinxveense handbalvereniging Rowah Zuidplas 1 880888888888888^^^^^^^^5^^^^^ ■MUNHUWMI j8888a88eem88Wg8aj^^^88888888888888888m^^^^^^^^^^^^^

Weekblad voor Waddinxveen | 1997 | | pagina 33