9 9 Als je alles op ‘n rijtje zet ga je gelijk naar van ‘t Hof Waddinxveen makelaardij Meer dan 37 jaar ervaring ml! Boskoop 1 8 NVM I Wij bieden uw huis ook aan op Internet: http://www.nvm.nl Goed bekeken; één makelaar voor het hele hart van Holland Kantoren in Gouda, Alphen a/d Rijn, Zoetermeer en Waddinxveen. Zuidplaslaan 432, Waddinxveen. Telefoon 0182-618055. Telefax 0182-618438. i Tl lL i|| BI BM GKW/WvW - WOENSDAG 14 MEI 1997 PAGINA 36 5 I GARANTIE I H U I S MAKELAAR I N V M W 1 I I I Vrijstaande semi-bungalow, gunstig gel. op loopaf stand van centrum en station. Deze optimaal geïso leerde en solide gebouwde woning, bouwjr. 1981, is gel. op 503 m2 eig. grond en biedt u ca. 540 m3 inhoud (excl. garage). Ind.: repres. halpartij met pla- vuizenvl., garderobenis, toilet, royale L-vorm. living met eetgedeelte (tot. bijna 50 m2), fraaie open haardpartij, sfeervolle woonkeuken (ca. 520 x 290), uitgevoerd met eiken front en v.v. div. inbouwapp., praktische bijkeuken met plavuizenvl., c.v. (1993), aansl. wasapp. Vanuit de hal via hardh. open trap naar le verd.: overloop, 2 achterslaapkamers en ruime ouderslaapkamer aan voorz. met loggia, luxe badkamer met ligbad, aparte douche, vaste wastafel en 2e toilet. Vlizotrap naar de 2e verd. met een zol- derberging in 2 gedeelten. Via een hardh. schuifpui komt u op het onderheide zonneterras van ca. 860 x 300, en in de riante tuin welke fraai aangelegd is met enkele niveauverschillen, en waar u verzekerd bent van alle privacy. De grote garage met zolder- berging, totaal 97 m3, is bereikbaar vanaf de naast de woning gelegen eigen oprit. Verder heeft de woning een zij- en 8 meter diepe voortuin met ter ras. Een landhuis welke u alle ruimte biedt voor comfortabel wonen. Aantrekkelijke eengezinswoning met aan de voor zijde ligging aan singel, gesitueerd nabij winkelcen trum en ov. voorz. in de jonge, kindvr. wijk Zuidplas. Deze in 1985 gebouwde woning biedt u 130 m2 eig. grond, ca. 300 m3 inhoud en de volgen de indeling: entree/hal, Z-vormige woonkamer, v.v. parketvloer, open keuken, v.v. plavuizenvloer. le Verd.: overloop, 2 slaapkamers aan voorz., waarvan 1 met vaste kast, 1 slaapkamer aan achterz., badka mer met douche met scherm, vaste wastafel en aansl. wasapp. 2e Verd.: voorzolder met combiketel en unit m.v., 1 slaapkamer met (lage) vaste kast en wastafel. De woning biedt u verder een voortuin en een 13 m. diepe achtertuin met vijvertje, gazon en terras, een vrijst. st. berging en achteruitgang. Oplevering in overleg. Comfortabel wonen Kerkweg West 40 Vraagprijs 650.000,= k.k. Aan singel gelegen Gerstakker 110 Vraagprijs 275.000,= k.k. Moderne erkerwoning, met aan voorzijde vrij uit zicht op plantsoen, gelegen in jonge, kindvriendelij ke woonwijk. Bouwjr. 1992,185 m2 eig. grond en 300 m3 inhoud. Indeling: entree/gang met gardero benis, toilet met fontein en trapkast met unit vloer- verw. (2 gr.), ruime doorzonwoonkamer met erker- raam en al. schuifpui, open keuken in eenzijdige opstelling, uitgevoerd met antraciet front, bijkeu- ken/proviesiekast met aansl. vaatwasser. De parterre is belegd met een witte plavuizenvl. le Verd.: over loop, 3 ruime slaapkamers (resp. 496 x 288, 396 x 218 en 317 x 288), badkamer in lichte uitvoering met douche, 2e toilet en wastafel. 2e Verd.: open zolder met tuimelraam, aansl. was- en droogapp. en Vaillant combiketel anno 1992 en unit m.v. De ca. 15 m. diepe achtertuin op het oosten is heerlijk vrij gel. en keurig aangelegd met terras, sierbestrating, borders en vijver en v.v. een vrijst. berging. Oplev. van deze compleet geïsol. en uitstekend onderh. woning is in overleg. Overdraagbare G.I.W. garantie. Ruime hoekwoning, op een gunstige lokatie en met een heerlijk vrije ligging aan brede singel. Bouwjaar ca. 1977, 203 m2 eig. grond en ca. 350 m3 inh. Indeling: entree/hal, toilet met font., open keuken Perfect onderhouden eengezinswoning, gelegen in de jonge, ruim opgezette wijk Zuidplas nabij win kelcentrum en scholen. Bouwjaar 1986,137 m2 eig. grond en 340 m3 inhoud. Indeling: entree/hal, luxe toilet (hangcloset) met fontein, royale tuingerichte woonkamer met provisiekast en tuindeur, nette, gedeelt. open, keuken in U-vormige opstelling en witte uitvoering. De parterre is v.v. een witte kurk- parketvloer. le Verd.: overloop, 1 slaapkamer aan de voorz., 2 slaapkamers aan de achterz., beide met dakkapel, badkamer met ligbad, 2e toilet en wasta fel. 2e Verd.: open zolderberging met vaste kast- ruimte en kast met aansl. wasapp. en droger en combiketel. De woning biedt u verder een diepe achtertuin (ZO) met sierbestrating, gazon, vijverpar- tij, vrijst. £t. berging en achteruitgang. Een bezichti ging zeker waard! Prettig gelegen hoekwoning Dotterweide 60 Vraagprijs 309.000,= k.k. Aantrekkelijke eengezinswoning Graanakker 48 Vraagprijs 295.000,= k.k. Moderne erkerwoning Junolaan 40 Vraagprijs ƒ305.000 k.k. Aantrekkelijk 4-kamer hoekappartement, gunstig gelegen nabij winkels en overige voorz. Bouwjaar ca. 1960. Indeling: hal/entree met diepe vaste kast, toilet, 1 slaapkamer (2.95 x 3.15) aan de voorz. met vaste kast en opensi. deuren naar klein balkon, roy ale woonkamer (3.60 x 6.10) met gaskachel (moeder- haard), 1 slaapkamer (3.35 x 2.25) met v.kast en 1 slaapkamer (2.70 x 3.00) met v.kast en doorgang naar douchegelegenheid met douche met schuif wand en aansl. wasapp., keuken in eenv. uitvoering met geijser en toegang tot klein balkon/loggia met bergkast. Het appartement is aan de voorzijde v.v. dubbel glas, kunststof ramen en kozijnen, is gel. op de le verdieping en heeft een berging van ca. 4.00 x 3.00 en een extra berging/hobbyruimte op de beg. grond. Het appartement is direkt leeg te aanvaar den. Nabij het centrum van Waddinxveen gelegen woon huis, helft van dubbel, met aangebouwde houten berging. Deze (starters(woning met bouwjr. ca. 1930, biedt u 176 m2 eigen grond, 270 m3 inhoud en de volgende indeling: entree/gang, woonkamer en suite met 2 gashaarden, schouw en schuifdeuren en met toegang tot provisiekelder, uitgebouwde keuken, tussenhal/bijkeuken met toilet en aansl. wasapp., douche met wastafel, le Verdieping: over loop met grote bergkast, 1 slaapkamer aan de voor zijde met vaste kast, 1 slaapkamer aan de achterzij de met wastafel en balkondeur naar dakterras. Verder biedt deze woning een voortuin en een diepe achtertuin (ca. 19 m.). Oplevering is in overleg. in eenzijdige opstell., met eiken front en v.v. inbouwapp., L-vormige, tuingerichte, woonkamer met open haard. Parterre is geheel v.v. een plavui zenvloer. le Verd.: overloop met v.kast, 2 ruime slaapkamers, badkamer met douche, 2e toil., wasta fel en aansl. wasapp. 2e Verd.: overloop met v.kast en combiketel, 2 ruime slaapkamers met berging achter knieschotten. De le en 2e verd. zijn v.v. een laminaatvloer. Deze goed onderhouden woning biedt u verder een voortuin met aangebouwde hou ten berging (met kleine bergzolder) en en een ruime, zonnige achtertuin op het zuiden, goed aan gelegd en met vijvertje. Opl. in overleg. Karakteristieke starterswoning Jan Dorrekenskade Oost 94 Vraagprijs 207.500,= k.k 4-Kamer hoekappartement Jul. van Stolberglaan 60 Vraagprijs 179.000,= k.k. Aantrekkelijke hoekeengezinswoning met aan voorzijde vrij uitzicht en een vriendelijke ligging aan singel. De woning is gunstig gelegen nabij win kels, NS-station en ov. voorz. Bouwjr. ca. 1958, 218 m2 eig. grond, ca. 325 m3 inh. Indeling: entree/gang, kelderkast, toilet, doorzonwoonkamer (369 x 690) met moederhaard, gesloten keuken, le Verd.: overloop, 3 slaapkamers (resp. ca. 345 x 360, 360 x 300 en 285 x 210), waarvan 2 met vaste kas ten, afz. 2e toilet, badkamer met douche en wasta fel. Via vlizotrap naar 2e verdieping met open zol derberging. Verder een voor- en grote zijtuin en een achtertuin, pal op het zuiden gelegen, met vrijst. st. berging en achteruitgang. Oplevering in overleg. Hoekwoning op aantrekkelijke lokatie Willem de Zwijgerlaan 64 Vraagprijs 269.000,= k.k. Ruim bemeten Van Nassau Dillenburgstraat 15 Vraagprijs 349.000,= k.k. Bijzonder compleet en verzorgd Tesselschadelaan 5 Vraagprijs 259.000,= k.k. Moderne kwadraatwoning met aangebouwde ste nen garage, gesitueerd in een rustige, groene woon omgeving nabij winkels en scholen. Bouwjaar 1976, 270 m2 eig. grond en 470 m3 inhoud (incl. garage). Indeling: entree, woonkamer met open haard en uitgebouwde zit-/t.v.-kamer, woonkeuken, bijkeu ken met aansl. wasapp., provisiekast, c.v.-ketel en boiler, tussenhal met toilet met font, en trapop- gang naar le verd. De parterre is geheel v.v. een pla vuizenvloer. le Verd.: overloop met vaste kast, bad kamer met ligbad, 2e toilet en wastafel, 3 slaapka mers, waarvan 1 met wastafel. De le verd. is geheel v.v. een eiken parketvloer. Via vaste trap naar 2e verd. met topkamer met dakterras. Dit royale, goed onderhouden woonhuis biedt u verder een grote voortuin en een zonnige, aan het water gelegen, zij-/achtertuin op het zuidwesten. Parkeergelegenheid op eig. terrein. Deze woning wordt gekenmerkt door zijn fraaie en bijzonder rustige ligging. Opl. in overleg. Vrijstaand Biezen 132 Vraagprijs 415.000,= k.k. Optimale rust en privacy Weegbree 5 Vraagprijs 449.000,= k.k. Royale, uitgebouwde hoekeengezinswoning met afz. stenen garage met berging. Gelegen in Waddinxveen-Noord, nabij winkels en ov. voorz. Bouwjr. 1964, 245 m2 eig. grond, 450 m3 inh. (excl. garage). Ind.: entree/vestibule, kelderkast, toilet met font, en douche, ruime, aan zijkant uitgebouw de, woonkamer met gecentreerde open haard en 2 I: Vrijstaand woonhuis met een vriendelijke ligging temidden van div. vrijstaande bebouwing. Bouwjr. 1928, 495 m2 eig. grond en 360 m3 inhoud (excl. garage). Indeling: entree/gang, toilet, studeerka mer, doorgebroken suitekamer met erker en opensi. deuren, gesloten keuken in 2-zijdige opstell. en luxe uitvoering met inbouwapp. en met toegang tot provisiekelder (stahoogte), grote bijkeuken met aansl. wasapp. en vaatwasser, klein keukenblokje en 155 1. gasboiler, keuken en bijkeuken zijn v.v. een plavuizenvl., aangebouwde stenen berging (ver warmd) met c.v.-ketel en met doorgang naar ruime stenen garage, le Verd.: overloop met deur naar dakterras, 3 slaapkamers, badkamer met zitbad en wastafel. Geheel bevloerde bergvliering bereikbaar via losse trap in 1 slaapkamer. Verder biedt deze goed onderhouden woning een netjes aangelegde voortuin, een geheel betegelde patio-tuin en een ruime parkeergelegenheid op eig. terrein (voor meerdere auto's). Oplevering in overleg. veel lichtinval, aparte studeerkamer met al. schuif pui naar tuin, woonkeuken in crème uitvoering, v.v. inbouwapp. le Verd.: overloop, 2 slaapkamers aan achterz., waarvan 1 met v.kasten en hardh. bal kondeur naar groot dakterras, 1 slaapkamer aan voorz. met wastafel, apart 2e toilet, badkamer met ligbad, wastafel en aansl. wasapp. 2e Verd.: voorzol der met c.v. ketel en boiler, 2 slaapkamers, beide met dakkapel, berging achter knieschotten. Verder een voortuin en besloten achtertuin (O) met terras. Deze goed onderhouden woning biedt u mede door de uitbouw aan zij- en achterkant veel inpandige ruimte. De woning is ged. v.v. dubbel glas. Opl. in overleg. Uitstekend onderhouden, gemoderniseerde eenge zinswoning met een gunstige ligging nabij winkels en openbaar vervoer. Bouwjaar ca. 1963,147 m2 eig. grond en 310 m3 inhoud. Indeling: entree/hal e met lichte plavuizenvloer, trap/provisiekast, luxe toilet met font., doorzonwoonkamer met parket vloer en open haardpartij en toogverbinding naar luxe keuken, in lichte uitvoering, v.v. alle inbouw app. en met witte plavuizenvloer. le Verd.: over loop, 3 slaapkamers, badkamer in lichte uitvoering met douche met therm, kraan, wastafel en design- /handdoekradiator, afz. 2e toilet. 2e Verd.: voorzol der met HR combiketel (1997), aansl. wasapp.. klei ne bergvliering en berging achter knieschotten, 1 royale slaapkamer met 2 recent geplaatste dakka pellen. Deze bijzonder complete woning biedt u verder een achtertuin (ZO) met vrijst. st. berging en achteruitgang en is grotendeels v.v. dubbel glas. ■1 Van "t Hof Makelaardij net even anders! P^van ’t hof

Weekblad voor Waddinxveen | 1997 | | pagina 34