Forumdiscussie in woonwijken Boskoops atelier op groenmanifestatie op Groensvoorde 'Meer en Woude' houdt Dag van het Waterschap Brunaschool in Madurodam Kreater kijkt terug op bezoek Pelhrimov Oude hits live in De Tunnel egeleidingstraject startende ondernemers Sf opgelicht Excursie veldbiologie EHBO houdt 25 lessen Wereldwinkel in Warnaarplantsoen Politie zoekt daders van flatinbraken Waardepapieren weg uit auto Overdag ingebroken Dakbedekking gestolen Honderdjarig Concordia was dorpsfanfare Bedrijf opgelicht Fractieberaad D66 in raadhuis Varen met het Nivon to WOENSDAG 21 MEI 1997 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN PAGINA 23 niet en 24 Oriëntatiepalen een video Groep 3 en 4 van de Dick Brunaschool op bezoek in Madurodam. (Foto: Dick Brunaschool). I meneweg te Hazerwoude). Door het gebied van het wa- Handgemaakt keramiek De deelname van Atelier Per seus bestond uit de presenta tie en verkoop van luizenpop- pen, schalen, vlinderdrink- bloemen, pompoenen, Het traject bevat zowel collec tieve als individuele begelei ding en is bestemd voor star ters die beschikken over een concreet bedrijfsidee en, in dien noodzakelijk, in het be- kerk in Noorden. Meerijden daar naartoe kost ƒ5,- per persoon. De vaartocht is gratis voor le den, niet-leden betalen ƒ5,-. De boot is open, dus een pa raplu meenemen wordt aan geraden. Opgave en inlich- Inwoners en instellingen in de Oranjewijk en Vondelwijk kunnen aangeven of zij een omschrijving van de derde man ontbreekt. De politie zoekt personen die nadere informatie kunnen verstrekken rond deze inbra ken. De vraag is wie heeft rond elf uur drie mannen met genoemd signalement zien lo pen, welke richting liep ze op of in welk voertuig reden zij weg. GOUDA/WADDINXVEEN - Zaterdag 24 mei houdt de vereniging voor veldbiologie KNNV een excursie naar het WADDINXVEEN - In sep tember start de EHBO-afde- ling Waddinxveen met de cursus voor aankomende EH- BO’ers. Op het lesprogramma staan onderwerpen als bot breuken, (slagaderlijke) bloe- Deelname aan het volledige programma kost ƒ495,- en deelname aan één van de bei de onderdelen kost ƒ295,-. Startende ondernemers die interesse hebben in het bege leidingstraject kunnen zich opgeven voor een intakege sprek met een van de advi seurs. Tijdens het gesprek wordt bekeken of men in aan merking komt voor deelna me. niet graag werkt, zal men Voor inschrijving en informa tie kan men contact opnemen met mevrouw B. Kok, ’s avonds bereikbaar via tele foonnummer 0182-630786. van de aspirant-koper de mo tor gestart. Na een verder gesprek over de koop liep de man plotse ling naar het voertuig, stapte erop en reed weg. Het betreft een bromscooter van het merk Peugeot type SC50, zit zijn van het vereiste vesti- gingsdiploma. Een slechte voorbereiding blijkt de belangrijkste oor zaak van vier van de tien be drijven na drie jaar niet meer bestaan. In mei gaan daarom in Rotterdam, Den Haag en Leiden nieuwe begeleidings trajecten van start. Kosten WADDINXVEEN - Het team van Automark houdt vrij dag 23 mei van 9.00-17.30 uur weer een actie kenteken graveren tegen autodiefstallen op de parkeerplaats van het winkelcentrum Groensvoorde. Hier kunnen ook barstjes of sterretjes in de voorruit van de auto ge repareerd worden. Voor beide zaken is een afspraak maken niet nodig. GOUDA/WADDINXVEEN - Het Instituut Midden- en Kleinbedrijf (IMK) ondersteunt startende onderne mers bij het opstellen van het ondernemingsplan met een nieuwe reeks begeleidingstrajecten. WADDINXVEEN - Voor de derde keer gaat - zoals aan- gekondigd - het Waddinxveense college van Burge meester en Wethouders de wijk in. Nu zijn de Oranje wijk en de Vondelwijk op woensdag 18 juni aan de beurt voor een bezoek. toch moeten, want óp de (val se) papieren staat een ander kentekennummer en geen ko per wil de auto dan nog heb ben. Dus steelt men liever twee straten verderop eenzelfde auto, maar dan zonder gravu res. Dankzij het gegraveerde kenteken is ieders auto voor het dievengilde dus veel min der interessant. In Waddinxveen wordt door het team van Automark, dat al tien jaar in Nederland pro fessioneel kentekens gra veert, weer een speciale actie gehouden. Door de snelle werkmethode zijn er geen wachttijden en hoeft men geen afspraak te maken. Het aanbrengen van de gravures kost slechts en kele minuten, het repareren van de voorruit een half uur tje. Men kan zich voor het ruitre- pareren direct melden bij de reparateur. Reparatie van de voorruit is zonder kosten voor WA-Plusverzekerden en voor mensen met een all riskver- zekering. Het graveren van het kente ken met NL kost ƒ25,- per au to. Dit is inclusief twee waar schuwingsstickers op de voor- portieren. Voor ƒ10,- extra kan men een speciale reflec- tielaag over de gravures laten aanbrengen, waardoor deze ook bij regen en ’s avonds bij weinig licht goed zichtbaar blijven. Dat verhoogt de pre- ventiewaarde. WADDINXVEEN - Zaterdag 31 mei vanaf 11.00 uur staat het Warnaarplantsoen weer in het teken van internatio nale kinderboerderijdag. De Stichting Wereldwinkel Wad dinxveen is hier met een stand aanwezig. Er is een terras ingericht waar koffie, thee en limonade met iets lekkers gekocht kan worden. De drankjes en etenswaren worden bereid met milieu vriendelijke producten uit de Wereldwinkel. Voor de kinderen is er een leuke activiteit met Oké-ba- nanen, voorzien van het Max Havelaar-keurmerk. Verder is er een tekenwedstrijd met leuke prijsjes. De wekelijkse repetitie- avond is op donderdag in het verenigingsge bouw De Hoge Noot aan de Jan Willem Friso- weg. Concordia geeft jaarlijks enkele concer ten en werkt mee aan uiteenlopende evene menten, zoals de Do denherdenking en Ko ninginnedag. Alleen het marcheren op straat zal men het harmonieorkest meer zien doen. WADDINXVEEN - Na diver se flatinbraken afgelopen week is er donderdagavond tussen half elf en elf uur inge broken in twee Woningen aan de Tesselschadelaan. Bij een woning klommen de daders op het balkon en kon den zo via de openstaande deur de woning binnen bij een andere werd de voordeur verbroken. Bij de tweede woning werden de daders overlopen door de thuis komende bewoner. Zij bedreigden de man en renden de woning uit. De signalementen van de da ders zijn twee mannen met een Zuid-Europees uiterlijk. De een 30-35 jaar, 175-180 m lang en normaal kort bruin haar en de ander eveneens 30-35 jaar, 155-160 m lang, breed postuur, kort zwart haar en snordragend. De tweede droeg een zwart leren WADDINXVEEN - Bij een auto-inbraak op het parkeer terrein Beukenhof werd door inslaan van een autoruit een schoudertas met waardepa pieren buitgemaakt. Aan de Joke Smithoeve werd woensdagnacht een auto opengebroken. Een ruit werd vernield en de aanwezige mo biele telefoon werd gestolen. en medecursisten. Deelne mers kunnen naar eigen keu ze de beschikbare tijd voor in dividuele begeleiding inde len. In Rotterdam is op zaterdag 17 mei het commerciële ge deelte van het begeleidings traject begonnen, Leiden start op maandag 26 mei en Den Haag op zaterdag 31 mei en aansluitend op 7 juni het financiële gedeelte. Deelname De oriëntatiepalen staan in het echt langs het Nederland se strand om ouders en kinde ren duidelijke herkennings punten te geven bij hun ver blijf op het strand. Ouders en kinderen strijken neer in de buurt van Nijntje of Betje Big en wanneer kinderen even niet weten waar ze heen moe ten, zien ze zo’n paal boven al les uitsteken. Onderzoek heeft al uitgewezen dat het aantal kinderen, dat hun ou ders is kwijtgeraakt voor kor tere of langere tijd aanmerke lijk gedaald is en dat het zoe ken naar kinderen ook veel korter duurt. Sinds dinsdag 13 mei staan er nu ook op het De harmonie dankte de oude, peperdure unifor men af en koos voor lichte concertkleding. Gebrek aan belangstel ling was de oorzaak van het tijdelijk beëindigen van de activiteiten van het slagwerkensemble. De harmonie en het daarbij behorende oplei- dingsorkest mogen zich echter in de belangstel ling van zeventig muzi kanten verheugen. Diri gent Pieter de Boer heeft de muzikale lei ding van zowel het har monie- als het oplei- dingsorkest, met in to taal ruim zeventig leden. Een barstje of sterretje in de voorruit kan, ook na langere tijd, door gaan scheuren, soms van links naar rechts over de hele voorruit. De oorzaak hiervan kan ster- zomer- zon zijn, soms in combinatie met een forse plaatselijke af- voorstellingen'. repertoire en stilzitten is er niet bij. Het enthou siasme van de band, met leadzangeres Leonie Kuizin- ga, is de grootste drijveer van Souliloquai. De zaal gaat om 22.00 uur open, entree 10 gul den. ge kerk een tentoonstelling stichtingsbestuur, dat de ingericht. De Stichting Vriendschapsband Waddinx- veen-Pelhrimov zal aan het einde van de maand het in pakken en transporteren van de collectie voor haar reke ning nemen. ‘Er was alle gelegenheid uit gebreid van gedachten te wis selen en we hebben afspra ken gemaakt voor uitwisse lingen van leerlingen', aldus Aad Koremans. ‘De laatste twee weken voor de zomervakantie houden wij in het Kreatergebouw een fo totentoonstelling. Kobie WADDINXVEEN - Dinsdag overdag werden aan de Nico- laas Beetslaan (2x) en aan de Juliana van Stolberglaan wo ninginbraken gepleegd. Met grof geweld werd een voordeur geforceerd. De buit bestond uit cd’s, een video, een rijbewijs, paspoorten en sieraden.Aan de Juliana van Stolberglaan werd eveneens de voordeur geforceerd. Hier werden cd’s, paspoorten, een rijbewijs en meegenomen. Ook aan de Nicolaas Beet slaan werd een voordeur opengebroken. Hier werd een gitaar, een video, sieraden en geld meegenomen. WADDINXVEEN - Aan de Dreef werden in het weekein de 45 rollen dakbedekking ontvreemd. De rollen stonden op het schooldak om verwerkt te worden. Alle rollen waren verdwenen. WADDINXVEEN - De Waddinxveense mu ziekvereniging Concor dia maakt zich op voor het 100-jarig bestaan dat volgend jaar wordt gevierd. Concordia was tot in de jaren vijftig een echte dorpsfanfare en bij alle evenementen muzikaal van de partij. Toen het showelement opgang deed werd de vereniging uitgebreid met een drumband en een majorettepeloton. Kort na 1980 viel de be slissing de fanfarebezet- ting te wijzigen in een harmoniebezetting. De mogelijkheden om on der andere klarinet, fluit, hobo en fagot toe te voegen gaf Concordia muzikaal een ander ge zicht en de ommezwaai leverde veel nieuwe le den op. Tien jaar geleden werd het showelement min der belangrijk. De majo rettepelotons verdwe nen en de drumband werd een slagwerken semble. WADDINXVEEN - De leden van de Stichting Vriend schapsband Waddinxveen-Pelhrimov, directeur Aad Koremans en enkele docenten van het centrum voor kunstzinnige vorming Kreater (Kerkstraat) en enkele andere Waddinxveners kijken terug op een geslaagd bezoek aan Waddinxveens Tsjechische zusterstad Pelh rimov. Daarom is het beter de voor ruit te laten repareren. De Safe Sight Ruitreparatie- veen (Groenendijksepad 1 te methode zorgt voor een nage- Hazerswoude-Rijndijk); mo- noeg verdwijnen van de ster; len de Rooie Wip (aan de Ge- verder doorscheuren wordt voorkomen. Bovendien rijdt men veiliger en kan de keu- terschap Meer en Woude is ring van de voorruit geen pro- een fietsroute uitgezet. De blemen opleveren. fietsroute loopt lans de open- Een meevaller is, dat indien gestelde gemalen en de mo len. De route is gratis verkrijg- WADDINXVEEN - In aanwe zigheid van kinderen uit groep 3 en 4 van de drie Wad dinxveense vestigingen van de openbare Dick Bruna school heeft kindertekenaar Dick Bruna in het Haagse mi- ni-stadje Madurodam een aantal mini-oriëntatiepalen onthuld. BOSKOOP Zaterdag mei wordt in De Tunnel een dance-classics avond gehou den met een li ve optreden van de band Souliloquai. Deze band speelt echt ’foute’ discohits uit de jaren zeven tig met als enig doel het pu bliek eens flink aan het dan sen te brengen. WADDINXVEEN - Een be drijf heeft bij de politie aan- van oplichting door een in Amsterdam ge vestigde onderneming. Het betreft de levering van goederen ter waarde van ƒ30.000,- zonder betaling. De zaak is doorgezonden naar de politie van Amsterdam, die reeds meerdere zaken tegen dit bedrijf in onderzoek heeft. Dit park wordt algemeen er kend als het mooiste heem- park van Nederland met zeer veel zeldzame planten. Ver zameld wordt er om 09.00 uur bij het NS-station Gouda, Bloemendaalzijde. De rit wordt per auto gemaakt. De meeste mensen weten wel dat er een waterschap be- -staat omdat ze jaarlijks een belastingaanslag ontvangen. Wat een waterschap nu ei genlijk voor de mensen doet is niet bij iedereen bekend. Met de Dag van het Water schap wordt gelegenheid ge geven om het waterschap be ter te leren kennen en van dichtbij te kunnen zien en ho ren wat zij doen. Ook het waterschap Meer en Woude zal op zaterdag 24 mei van ’s morgens tien uur tot ’s middags vier uur een aantal van haar deuren openen. Het gebied van het water schap Meer en Woude ligt globaal genomen in de ge meenten Zoetermeer, Leids- chendam, Zoeterwoude-Dorp en -Rijndijk, Rijnwoude, Bo skoop en Waddinxveen. Zaterdag 24 mei worden bij het waterschap Meer en Woude de volgende objecten worden voor het publiek opengesteld: gemaal De Ley ens (Broekwegkade 300 te Zoetermeer); gemaal Palen- stein (Slootweg 6 te Zoeter meer); gemaal Antagonist (Stompwijkseweg 11 te Lei- schendam); gemaal Hooge- cursisten en docenten muziek van Kreater worden uitgeno digd, alsmede de leerlingen van de balletschool van Mar cella Kouwenhoven, die in Kreater haar lessen geeft. Dit in verband met mogelijkhe den voor uitwisselingen. Uiteraard zullen ook het re gie over alle uitwisselingen voert, andere gebruikers en huurders van het Kreaterge bouw, het gemeentebestuur en ambtenaren en allen die vanuit hun verenigingen con tacten met de zusterstad on derhouden, een invitatie krij gen. ‘Hoe meer bezoekers, hoe lie ver', geeft de directeur van Kreater aan. ‘Als volgend jaar minstens een grote bus vol bezoekers uit Pelhrimov naar Waddinxveen komt, zul- ke uitzetting door de len we immers ook behoefte aan gastgezinnen hebben. En Koorengevel heeft hiervoor veel publiek bij gezamenlijke koeling en inkrimping door tal van opnamen gemaakt en voorstellingen'. bijvoorbeeld een onweersbui. Een dergelijke grote scheur zal vrijwel zeker vervanging van de voorruit inhouden en dit betekent voor de eigenaar dus minimaal het betalen van een eigen risico. Ook kan bij een APK-keuring de auto op een sterretje wor- ZOETERMEER/WADDINXVEEN - Om de twee jaar den afgekeurd. Het zicht van wordt er landelijk een Dag van het Waterschap georga- de bestuurder mag nou een- niseerd om de waterschappen bij het publiek wat beter maal niet gehinderd worden, te maken. Dit jaar valt de Dag van het Waterschap op zaterdag 24 mei. EDE/BOSKOOP - Het Bo- skoopse Atelier Perseus heeft van 16 tot en met 19 mei deel genomen aan de de fair ’Guir- Bekende en lande ’97’ op het sfeervolle swingende landgoed Hoekelum in Ede. nummers Aan deze manifestatie namen staan op het gespecialiseerde bedrijven uit het hele land deel met woon-, interieur- en tuindecoraties, antiek en design. men WA-Plus, casco of all risk verzekerd is, sterrepara- tie zonder kosten is: de reke- baar op het kantoor van liet ning wordt rechtstreeks bij waterschap, Aïdaschouw 1 te de eigen verzekering inge- Zoetermeer (tel. 079- diend. Daarvoor moet men 3415231) tijdens kantooruren wel de groene kaart meene- (09.00-12.00 en 13.00-16.00 men. uur) en op de Dag van het Politie, ANWB, verzekerings- Waterschap bij de gemalen maatschappijen en de Consu- en molen de Rooie Wip. mentenbond bevelen niet In de molen de Rooie Wip zal voor niets het kenteken gra- komende zaterdag een foto- veren aan. Het is de goed- tentoonstelling te bezichtigen koopste anti-diefstalmethode zijn over de werkzaamheden voor auto’s en zeer effectief, van het waterschap Meer en Aangezien het dievengilde Woude. Bij het bezoek aan een ge maal of de molen ontvangen de kinderen een attentie. Op de gemalen en de molen is fol dermateriaal over het water schap en de fietsroute ver krijgbaar. Voor mondelinge uitleg en het beantwoorden van vragen is een deskundige op de gemalen en de molen aanwezig. van vorige jaren gewijzigd. Uit de evaluatie van het wijk- bezoek aan de wijk Zuidplas vorig jaar is naar voren geko men dat een inloopspreekuur niet het gewenste resultaat gaf. De opkomst was mager. Deze keer kiest het college voor een forumdiscussie. Naast zaken die in de wijken actueel zijn, kunnen ook on derwerpen worden aangedra gen die te maken hebben met de relatie burger-bestuur. Onderwerpen mogen door de inwoners zelf worden aange dragen. De plaats waar die discussie moet plaatsvinden is ook weer afhankelijk van het aantal aanmeldingen. B. en W. bereiden zich ook jack en een spijkerbroek. De voor en zullen over de onder werpen die ingezonden wor den een standpunt innemen. Onder deskundige leiding kunnen inwoners samen met het college discussiëren. Het college is wel van mening dat de inwoners ook over in dividuele problemen met hen moeten kunnen spreken. Daarom is in het avondpro gramma ook een spreekuur van B. en W. ingepast. Het gemeentebestuur ver wacht veel reacties uit beide woonwijken en roept ieder een op aan te geven of men prijs stelt op een huiskamer- bezoek, een instellingenbe- zoek of dat men ’s avonds wil discussëeren en waarover. Binnen de Oranjewijk valt Jac. P. Thijssepark. wel zorgcentrum Souburgh, maar niet de Passage, wel de Oranjelaan, maar niet de Kerkweg-Oost. Deze straten zijn aan de beurf bij het vol gend wijkbezoek. videotraining. Op financieel gebied komen onderwerpen zoals investeringsbegroting en financieringsplan aan de orde. Ook is het bij dit onderdeel mogelijk het complete plan te dingen, bewustzijnsstoomis- presenteren aan deskundigen sen, beademen, shock, vergif- medecursisten. Deelne- tiging. De cursus bestaat uit 25 les sen, waarvan 16 basislessen, 4 lessen voor verbandleer en 4 lessen voor reanimatie. De cursus wordt afgesloten met een officieel examen. De lesavonden vinden ’s maandags van 20.00-22.00 uur plaats. WADDINXVEEN - Een be drijf heeft bij de politie aan gifte gedaan van oplichting door een in Amsterdam ge vestigde onderneming. Het betreft de levering van goederen ter waarde van ƒ30.000,- zonder betaling. De gifte gedaan zaak is doorgezonden naar de politie van Amsterdam, die reeds meerdere zaken tegen dit bedrijf in onderzoek heeft. WADDINXVEEN - De ge- meenteraadsfractie van D66 houdt dinsdagavond 27 mei ■JlVVIvl om zeven uur in het gemeen- nntwF&amrl tehuis (Raadhuisplein) weer will VI vCIIIU haar maandelijkse fractiebe- WADDINXVEEN - Bij een raad. De belangrijkste onder- bedrijf in Waddinxveen is een werpen van de avond zijn de bromscooter gestolen. In een vaststelling van de jaarreke- gesprek over de aankoop van ning 1996, het voorstel met het voertuig werd op verzoek betrekking tot het gemeente lijk sportbeleidsplan en de subsidieregeling kinderop vang alleenstaande ouders. Tevens zullen verschillende lopende zaken aan de orde komen. Het D66-fractieberaad staat open voor iedere belangstel- kleur groen. De dader werd omschreven als 17 jaar, 190 m lang, blan ke huidskleur, normaal pos tuur en blond stijl haar tot in de nek. Hij droeg een goud kleurige oorbel in het linker oor. Het was de eerste keer dat Joshia Onemu zal dan ook Kreater kennis heeft kunnen zijn videofilm van ons bezoek maken met mensen die zich laten zien'. in Pelhrimov bezig houden Voor de expositie zullen alle met kunst en cultuur. ‘Iedereen was ontzettend aar dig, gastvrij en enthousiast', vertelt Aad Koremans. Hij en zijn team namen een bus vol werk van leerlingen tekenen, schilderen, boetseren, beeld houwen en fotograferen mee. Hiermee werd in een prachti- Ditmaal gaan voor het eerst ook de fractievoorzitters van de zes politieke partijen mee. Op de fiets of wandelend wor den de wijken verkend en zal hier en daar een praatje wor- Kenteken graveren is de goedkoopste anti-diefstalmetho- den gemaakt met voorbiigan- de. (Foto: Automark). gers Want de bestuurders willen ITahIaLaM MVA» AVAR ogen en oren open hebben tij- l\dl I W l> W 11 U U W W W11 dens dit wijkbezoek. Persoon- - - lijk contact met de inwoners staat bovenaan het program ma. Naast huiskamerbezoeken wil men ook een kijkje nemen bij de vele instellingen die er in de Oranjewijk en Vondel wijk zijn. Maar ook een be zoekje aan de ondernemers van de winkelcentra Luifel- baan (Brederolaan) en Oran- jegalerij (Koningin Wilhelmi- niet gauw alle ramen van een naplein) hoort erbij, auto willen vervangen. Wil men echter een gestolen auto met gravures in alle rui ten doorverkopen, dan zal dat bezoek op prijs stellen. Af hankelijk van het aantal aan meldingen wordt een pro gramma en een rooster opge steld. Het avondgedeelte van het wijkbezoek is ten opzichte WADDINXVEEN - Het afde ling Waddinxveen van het Nivon gaat zaterdag 24 mei onder leiding van een gids van Natuurmonumenten op de Nieuwkoopse plassen va ren. Het gebied bestaat uit grote en kleine plassen, moeras bos, riet- en hooiland. In het moerasbos broeden blauwe reigers en aalscholvers, in het riet karekieten en riet gorzen en in het weiland de kievit, de grutto en tureluur. In de kapmeeuwenkolonie ’vertellen’ zo’n 10.000 schreeuwende vogels ons dat mensen eigenlijk niet wel kom zijn, maar een speciale ervaring is het wel. Per auto wordt vertrokken om 12.15 uur vanaf het par keerterrein van het NS-sta- kamerfonteinen en ander tion Waddinxveen. Om half handgemaakt keramiek. Het twee'vertrekt de boot bij de thema ’buitenleven’ vormde een passend item voor Guir lande ’97. Vanuit diverse invalshoeken werd het thema belicht en vormde de rode draad door de fair. Voor jong en oud waren creatieve workshops georga niseerd rond het gekozen the- tingen bij Diny Sikking, tel. ma. 0182-615848. De kosten voor deelname blij ven gering door de financiële bijdrage van het ministerie van Economische Zaken. Het begeleidingstraject be staat uit een commercieel en een financieel gedeelte. Star tende ondernemers kunnen ondersteuning krijgen bij bei de onderdelen, maar ook bij elk afzonderlijk. Het totale traject bdstaat uit zes cursusdagen en acht uur individuele begeleiding. Op commercieel gebied wordt on der meer aandacht besteed aan produkt-marktcombina- ties, commerciële doelstel ling, verkooptechnieken en lende. Tevens zijn de drie D66-raadsleden aanwezig om persoonlijk met een ieder te spreken. strandje van Madurodam zul- van deze bakens kunnen wij- tadje, waarbij de treinen, ke palen, zodat ouders daar zen. Uiteraard bezochten de vliegtuigen en de brandende hun kinderen al op het gemak kinderen het hele miniatuurs- boot toch wel favoriet waren. 1 i jf fa/',,7/i,//<fa//'fa///)

Weekblad voor Waddinxveen | 1997 | | pagina 23