Jan Kersbergen beste sjoeler Vier tennisteams De Gouwe Smash in race om titel Sportweek met zes Sportontmoetingen Koploper van WSV loopt verder uit Sportweek blijft gewoon doorgaan Baby- en kinderspullen- beurs in Het Zuidhonk Antilope tweede in 24*uurs loop Nacht van Zevenhuizen Toernooi in Nancy Kaartavond Gouwe Rijders Tophockeyers in Waddinxveen Open toernooi De Gouwe Smash Receptie Waddinxveen Instuifmiddaq Rowah-jeuga Titelstrijd met matige vangst Hockeytoernooi met 28 miniteams WOENSDAG 21 MEI 1997 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN PAGINA 31 WADDINXVEEN - Onder wisselende weersomstandig- pioenschap. Berry Boelee had vervolgens De winnaars van de sjoekompetitie in het seizoen 1996-1997. (Foto: Sjoelclub Waddinxveen). een ererondje. door Inge Dalderup en Jeroen een goed ingespeeld team van WADDINXVEEN meegedaan. kilo witvis op het droge ge- I 4 6 v Jeroen v.d. Hoorn en Paul Verspoor ook in winst werd met overtuigende cijfers (6-1 en 6-2). Aanvoerder Paul Ver- gebruikelijk met haar single. Ook deze keer zette zij de partij overtuigend naar haar hand met 6-3 en 6-2. Ze als bij 5-4 van cruciaal belang was. Hierna werd in een zin derende tie-break het eerste punt voor De Gouwe Smash binnen gehaald. Door een blessure die Pieter Uittenbroek voor de rest van het Wagener Stadion te Am stelveen. voor T. Wiersma, die in de partij tegen J. van Sandijk in een betere positie nogal sim pel door een matje werd ver rast. Ook nog altijd dit seizoen een plaats in een internationaal veld. Het oude clubrecord van 1993 werd verbeterd met 300 me ter en kwam op een totale af stand van 367,772 km. De deelnemende verenigin gen zijn TOOS-gymnastiek), Gouwestaete-waterpolo, Kwiek-tafeltennis, Be Fair- volleybal, Aeolus- en Florida- badminton, Flyers-basketbal en WSE-voetbal. 18.45 uur, 7 personen. Ook dit j aar wordt de punten telling van de Sportontmoe- tingen eenvoudig gehouden. De organiserende vereniging El een derde prijs. Tot slot kwam er een country dance- groep een demonstratie ge ven midden op het hockey veld. Zondag 1 juni wordt er op de hockeyvelden in et sportpark ’de Sniep’ een mix- 30+ toernooi georganiseerd door de toemooicommissie. WADDINXVEEN - De Nacht van Zevenhuizen, het jaar lijkse 18 uur durende zeileve- nement van de watersport vereniging Zevenhuizen, is op In vergelijking met vorige ja- ren is op veler verzoek de ver- kooptijd verlengd. Zo hebben ook werkende mensen de gelegenheid om langs te komen. Op dinsdagavond 27 mei kan men de niet-verkochte artike len en het geld van de ver kochte artikelen ophalen in Het Zuidhonk. Niet afgehaal de artikelen en geld vervallen aan de beurs. standen die men kon zwem men waren 500,1000 en 1500 meter. Elke deelnemer, die één van deze afstanden suc cesvol had gezwommen, ont- omgezet met 6-1 en 7-6(na een 5-0 achterstand). Vijf overwinningen dus met 5-0 en geen enkel setverlies. Het derde mixteam van za terdag van aanvoerder Frans Bouman gaat eveneens voor het kampioenschap. In Maas sluis werd onder andere te gen Be Quick met 5-0 gewon nen. Als van ouds zorgde Sas kia v.d. Lans voor de eerste winstpartij met 6-1 en 6-1. De mix werd gewonnen door Ine ke Hogenkamp en Frans Bou man met 7-6 en 6-1. naar zich toetrekken. Scherp en gretig spelend werd de te genstander van het veld ge speeld. Op de vertragende tactiek van zijn tegenstander in de tweede set vond Maurice ech ter maar met moeite een weerwoord. Verslapping van de concentratie leidde tot een 3-0 achterstand. Langzaam kon deze ingelo- voordeel te beslechten. Maar ondanks spannende rally’s en niet aflatende inzet ging met de setstanden 6-3 en 6-3 de partij verloren. Helaas jaar, Klein Zwitserland) en Tycho van Meer (22 jaar, HGC) een bezoek aan de hoc keyclub Waddinxveen (Sniep- weg). Beide spelers zijn al een groot aantal keren voor het Nederlands elftal. Tycho van Meer hoorde tot één van de gouden medaille winnaars op de Olympische O— _1 +1 j- i r\r\r» De tophockeyers zullen don derdagavond 22 mei van 18.00-19.30 uur een bijzonde re training verzorgen voor de twee teams van jongens én meisjes van 11- en 12-jarige WADDINXVEEN - Voor de waterpolosters Gillian van den Berg en Miijam Over dam van het Waddinxveense Gouwestaete staat weer een druk internationaal waterpo- loprogramma te wachten. Alhoewel bondscoach Kees van Hardeveld zijn selectie nog niet helemaal rond heeft, mag worden verwacht dat beide leden van Gouwestaete weer grote kans maken op bepaalt de rangorde in de 'deelname aan enkele belang- eindstand van het betreffen de onderdeel. Per onderdeel zijn maximaal 10 punten te verdienen. De ploeg die bij een onderdeel als tweede eindigt krijgt 8 punten, de derde 7 punten, de vierde 6 punten dè vijfde 5 punten en de zesde 4 punten. Niet deelnemen of diskwalifi catie geeft één punt. Bij gelijk eindigen worden de punten gedeeld. hengelsportvereniging venhuizen-Moerkapelle beste uit de bus. Het totale vangstgewicht van dit team was 7.260 gram. Daarmee bleven zij de met 5.370 gram op de tweede plaats eindigende HSW-vis- sers ruim voor. Individueel winnaar werd A. jaar weer georganiseerd werd door de Waddinxveense Red dingsbrigade, trok over de 100 deelnemers. Dit jaarlijks terugkerende evenement wordt al jaren- Het mixteam van 12 tot 17 T. 7.U.. jaar, bestaandejjit Pim Bre- in zijn single slechts 25 minu ten nodig om deze in zijn voordeel te beslissen met 6-0 en 6-0. Ook de dames- en he rendubbel leverden daarna nog winst op. Ook dit team boekte vijf over winningen op rij en kan zich De tophockyer Tycho van Meer van HGC. WADDINXVEEN - De 31e ronde van de huishoudelijke kompetitie van - - - WSV leverde geen opvallende verrassingen op. Toch werden weer van de 19 gespeelde partijen een aantal fraaie partijen afgewerkt. Koploper B. Jansen slaagde er in verder uit te lopen. zaam maar zeker zijn hoge positie vanafgelopen seizoen begint te naderen. A. Kardol was te sterk voor J. Smit. In de middengroep positieve uitslagen voor J. Muit, T. Kuiper, M. Moerland, J. v.d. Heiden, T. Goor en C. Alblas tegen respectievelijk H. Stou- In de deze loop moet een team er voor zorgen gedurende een etmaal een loper op het par cours te houden. Elke atleet WADDINXVEEN - Maandag 26 en dinsdag 27 mei wordt door de Stichting Wijkwerk De Zuidplas de jaarlijkse baby- en kinderspullenbeurs gehouden in Het Zuid honk (Zuidplaslaan). Het recreatieteam heeft met de volledige ploeg het 24.uur volgehouden en legde een af stand af van 318 km. Deze prestatie werd geleverd doordat de atleten elkaar steunden en aanmoedigden. De sfeer in de Antilope-tent was uitstekend. De lopers werden verzorgd door twee sportmasseusen en meegereisde supporters. De locale RTW-radio hield de Waddinxveners op de hoogte. WADDINXVEEN - Woens- Na de prijsuitreiking, waarin dagmiddag 28 mei van twee de beker voor de tweede plaats in ontvangst was geno men, werd moe maar voldaan teruggegaan naar Waddinx veen. teler, Stephan Preeker, Nel- leke Preeker en Nicole Rem- merswaal, heeft de vierde wedstrijd uit tegen Moord recht 2 met 3-2 verloren. Begonnen werd met de mix en de jongens single. De mix, gespeeld door Stephan Pree- opmaken voor het kampioen schap. Hetzelfde geldt voor het vierde mixteam van Sjaak Bongaarts, dat even eens vijf overwinningen op rij behaalde. Het eerste herenteam van za terdag daarentegen vecht te gen het degradatiespook. Ook op de vijfde speeldag is het dit team niet gelukt om een overwinning te boeken. Uit in Rotterdam tegen Victo ria werd voortvarend begon nen. Maurice Ancher kon in de EHBO aanwezig zijn. Het klaverjastoemooi is dit jaar gehouden in het buurt centrum De Boog aan de C.Huijgenslaan. De uitslag van dit evenement luidt als volgt: 1. W. den hertog met 5882 punten, 2. R.Hemmes met 5444 punten, 3. mevrouw L. van den Berg met 5412 punten. De poedelprijs was voor de heer De Jong met 3536 punten, die ondanks 50 jaar ervaring met klaverjas sen tijdens dit toernooi geen potten kon breken. Het Sportweekcomité heeft samen met de hengelsport vereniging Waddinxveen een hengelconcours gehouden in het Gouwekanaal aan de Broekweg. Er deden zes korp sen mee. De uitslag hiervan luidt als volgt: 1Zevenhuizen-Moer- kapelle, 2. HSW-vissers, 3. De Ruisvoorn, 4. De Opsteker 1, 5. Biezenvissers. Als laat ste eindigde het korps van De Opsteker 2. De komende weken worden er nog een aantal sport- en sociale onderdelen in het ka der van de 52e Sportweek Waddinxveen gehouden, zo als een wandelmars op vrij dag 23 mei, die gestart wordt Hoewel winst met 3-2 moge lijk was geweest werd het echter een nederlaag met 4-1. Zo kan het in tennis gaan. Te leeftijd die dit jaar hun D-di- hopen is dat de resterende twee wedstrijden minder pechvol verlopen, teneinde worden de diploma’s door de internationals zelf uitgereikt speler, waarvan niet zo maar aan de jongelui. Ter afslui- zaterdag onder leiding ting van het D-diploma zul- Spruitenburg len de jeugdige hockeyers van Waddinxveen op zondag 25 mei de interlandwedstrijd Vorige jaren is reeds geble ken dat in een jonge, kinder rijke wijk als de Zuidplas be hoefte is aan een beurs waar de mogelijkheid is om baby- en kindergebruiksartikelen te kopen en te verkopen. Men moet dan denken aan boxen, campingbedjes, kin derwagens, autostoeltjes, steppen, wiegjes, kinderfiets jes, ledikantjes, loopauto’s en wandelwagens. Goede leerschool WADDINXVEEN - Zeven sportverenigingen doen mee aan de jaarlijkse Sportontmoetingen van de Sportweek Waddinxveen. Volgende week maandag 26 mei wordt beginnen de onderlinge wedstrijden met een zeskamp, verzorgd door TOOS. Donderdag 5 juni is de afsluiting bij WSE met een alternatief voetbalprogramma. Het volledige programma ziet er als volgt uit: - Maandag 26 mei: zeskamp TOOS, sportzaal ’Groens- waard’, 19.45 uur, 3 dames- en 3 herenteams; - Donderdag 29 mei: waterpo lo Gouwestaete, Gouwebad ’De Sniep’, 19.45 uur, 5 da mes- en 5 herenteams; - Vrijdag 30 mei: tafeltennis Kwiek, clubgebouw Kwiek, 19.15 uur, 2 dames- en 2 he renteams; - Dinsdag 3 juni: volleybal Be Fair, sportzaal ’Groens- waard’, 18.45 uur, 3 dames- en 3 herenteams; badminton Aeolus-Florida, sporthal ’Groenswaard’, 18.45 uur, 3 dames- en 3 herenteams; - Woensdag 4 juni: basketbal Flyers, sportzaal ’De Duike laar’, 18.45 uur, 5 dames- en 5 herenteams; - Donderdag 5 juni, voetbal WSE, Willem de Rijkelaan, rijke internationale toernooi en. Voorafgaand aan het toer nooi om de FINA-cup in het Noord-Franse Nancy begin juli, gaat het nationale team donderdag 19 juni naar het Canadese Quebec voor een voorbereidend toernooi. Vrijdag 25 juli vertrekt het team naar het Griekse Athe ne voor een stage en het toer nooi om de Thetis-cup ter voorbereiding op de Europese kampioenschappen in het Spaanse Sevilla die op woens dag 13 augustus beginnen en op zondag 24 augustus eindi gen. Hierna begint al snel de regu liere competitie, welke op maandag 29 december zal worden onderbroken voor de wereldkampioenschappen in het Australische Perth. Naast de Gouwestaeteleden Gillian en Mirjam maken nog enkele regiogenoten deel uit van de selectie. Dit zijn Ellen Bast en Petra Meerdink van GZC en Daniëlle de Bruijn van Keiler Keukens-DONK. WADDINXVEEN - De wis- selbeker van Houthandel Al- bias is aan het slot van dit seizoen voor de tweede maal gegaan naar de Waddinx- veens beste sjoeler Jan Kers bergen. Tijdens een druk bezochte avond in het clubgebouw van de schuttersvereniging Wad dinxveen (Alberdingk Thijm- laan) werden de eerste drie bekers van elke klasse uitge reikt. Het eindklassement ziet er als volgt uit. Klasse A: 1. Jan Kersbergen 140.470 (kampioen van Waddinx- WADDINXVEEN WADDINXVEEN - De Wad dinxveense autoclub De Gou- werijders houdt donderdag avond 22 mei om acht uur in hotel-café-restaurant De Unie (Kerkweg-Oost) haar maandelijkse kaartavond. Tijdens deze avond worden vier rondes gespeeld. De deel nemers hoeven geen lid te zijn van de vereniging. Na het kaarten is er de prijsuit reiking met leuke prijzen. heden zijn bij tennisvereniging De Gouwe Smash (War- naarplantsoen) inmiddels een aantal competitiedagen gespeeld. Vier team’s zijn in de race voor het kam- WADDINXVEEN - Van zaterdag 7 tot en met zon dag 15 juni houdt de ten nisvereniging De Gouwe Smash (Wamaarplant- soen) haar open dubbel- toernooi voor C- en D-spe- lers van 25 jaar en ouder. Het knusse tennisparkje staat volgens de organisa toren garant voor een eve nement met een hoog ge halte aan gezelligheid en sportiviteit. Alles wordt in het werk ge steld om het de spelers en toeschouwers naar hun zin te maken. Zo was vorig jaar het Europees kam pioenschap voetbal ook in het clubgebouw te volgen door de extra geïnstalleer de tv. De swingende muzikale ondersteuning van vorig jaar luistert ook dit keer de feestavond van woens dag 11 juni op. Dit jaar is ook de vierde gravelbaan van verlichting voorzien waardoor de or ganisatie nog gladder zal verlopen. Door het kleinschalige ka rakter kan met de diverse wensen van de deelnemers goed rekening worden ge houden. Inschrijving kan tot zondag 25 mei door middel van een aanmel- dingskaart, verkrijgbaar in het clubgebouw (tel. 0182-613393) of bij de wedstrijdleiding (tel. 0182- 611096). tot vier uur houdt de Wad dinxveense handbalvereni ging Rowah (Sniepweg) een sportinstuif voor 5- tot 12-ja- rigen. De jeugdige deelnemers kun nen dan op allerlei verschil lende manieren kennis ma ken met het handbalspel. Handbal is een dynamische sport, waarin met enthou siaste inzet en als team een sportieve prestatie wordt neergezet. Hoewel winnen van een wed strijd het doel van het spel is, staat bij Rowah spelplezier bovenaan. Ook voor andere leeftijden en van wedstrijd- speler tot recreant is er de mogelijkheid door middel van een training kennis te maken met het spel. Voor nadere informatie kan men bellen met secretaris R. Hoefnagel, tel. 0182-618437. APELDOORN/WADDINXVEEN - Twee ploegen van sportclub Antilope hebben meegedaan aan de 24 uurs estafette in Apeldoorn. De Waddinxveense wedstrijdlo- pers bereikten een tweede plaats. ker en Nicole Remmerswaal, leverde verlies op met 6-3 en 6-4. De single van Pim Brete- ler werd vervolgens ook ver loren met 6-1 en 6-2, evenals de jongens dubbel met 6-0 en 6-2. Nelleke Preeker wist daarna haar single in drie sets te winnen met 6-2, 4-6 en 6-1. Na een spannende partij werd ook de meisjes dubbel in winst omgezet (6-3, 1-6 en 7- 5). De vijfde wedstrijd uit te gen TOC 2 werd overtuigend no-time de eerste set met 6-0 met 4-1 gewonnen. Het eerste mixteam van za terdag van aanvoerder Paul Verspoor stevent op het kam pioenschap af. Vijf overwin ningen op rij en allemaal met 5-0. De vierde wedstrijd werd uit gespeeld tegen Schiebroek 9. Marieke Kok trad als inval ster aan voor Inge Dalderup. Alle partijen werden overtui gend gewonnen. Een 5-0 zege pen worden waarbij de break dus. In de vijfde wedstrijd 1 1 1 thuis tegen ROVS 2 ging het er echt om, want er moest ge speeld worden tegen de num mer 2 op de ranglijst. Deze wedstrijd werd door veel publiek bijgewoond. Ma rieke Hoogeveen begon zoals het seizoen uitschakelde tra den vervolgens Eric Plaisier en Pierre O ver dijk in het eer ste dubbel van de dag op. WADDINXVEEN - Donder- Om bijna net zo kort te zijn dag 22 mei brengen de twee De mix dubbel werd gespeeld als de partij; zij werden door tophockeyers Derk Buma (24 door Inge Dalderup en Jeroen cj-------’J - -jx v.d. Hoorn. Zij wonnen ook de baan geveegd met 6-3 en 6- 0. In de tweede single waren er diverse kansen voor Henk spoor kon natuurlijk niet ach- v.d. Lans om de partij in zijn terblijven en won zijn single met 6-3 en 6-2. Marieke Hoogeveen en Inge Dalderup wonnen vervolgens hun dubbel met 6-1 en 6-2, waarna de heren dubbel door gingen daarna de laatste he- rendubbels na hevige strijd in Spelen van Atlanta in 1996. drie sets verloren. De koploper van WSV blijft onverdroten doorgaan. Zijn tegenstander van deze ronde, N. Dannis met de witte stuk ken en toch geen zwakke broeder dit seizoen, werd de ze ronde toch vrij simpel aan uitgekomen de kant geschoven. Grootste rivaal H. van Wou denberg moest tandenknar send toezien, dat het gat op nieuw werd vergroot door zijn behaalde puntendeling tegen W. Hennink. Overigens een sterke partij van beide kanten, waarbij beide spelers eikaars schaak- krachten elkaar volledig in evenwicht wisten te houden. Ook L. Willemen (3) kwam ploma gaan halen. niet verder dan remise, maar Na afloop van de training tegenstander H. Smitskamp is natuurlijk een vaste top-10 ten, A. Prins, F. Ritter, B. Da vid, B. Loef en A. Versluis. Een puntendeling bleek uit eindelijk het resultaat tussen legt een rondje van 1.666 me- J. Markus en P. van Offeren. ter af en wordt daarna afge- Een onverwachte nederlaag lost door een ploeggenoot. Een deelnemend team mag ten hoogste uit tien mensen bestaan. Het gaat er om een zo groot mogelijke afstand af te leggen. de wedstrijdlopers van Anti- goed presterende D. van Offe- lope eindigden op een tweede ren, die nu in een sterke par tij J. de Bock aan de zegekar wist te binden. In de kelder van de schaakdi- visie tenslotte wist J. Pon- sioen een overwinning te no teren tegen C. Klaassen. Door L. Coevert en H. Ver waal werd een puntendeling opgetekend. Kortom, alle gebruiksartike len rondom baby’s, peuters, en kleuters. Van de vorige beurzen is veel geleerd. Zo is gebleken dat bijvoorbeeld de kinderwagens van de huidige tijd moeten zijn om verkocht te worden. Daarnaast dienen de artikelen uiteraard heel en schoon te zijn. Er is geen inname van speel goed. Aan het einde van het jaar zal weer een speelgoed beurs worden gehouden waarbij alle soorten speel goed zullen worden ingeno men en verkocht. Ook wordt er geen kleding verhandeld. Hier houdt de Stichting Wijkwerk De Zuid plas al regelmatig kinderkle- dingbeurzen voor. De inname- en verkooptijden van de bay- en kinderspullen beurs zijn als volgt: maandag 26 mei (inname) 19.00-21.00 uur, dinsdag 27 mei (inname) 9.00-11.00 uur, dinsdag 27 mei (verkoop) 13.30-19.00 uur, dinsdag 27 mei (afreke nen) 20.00-21.30 uur. degradatie te ontlopen. Het eerste herenteam 35+ van van Hans draait uitstekend. Alle vijf gespeelde wedstrijden lever de winst op, zodat dit team Nederland-Korea bijwonen in uitzicht heeft op het kam- 1 "T- pioenschap. De poule wedstrijden zijn over --meerdere avonden gespreid. chard met 6.880 gram, twee- De finale is op vrijdag 30 mei de werd H. Kraan met 4.36(1 om 19.00 uur. Voor de verzor- gram en derde J. van Egdom ging van blessures zal de 4.310 gram. Waddinxveense afdeling van de Waddinxveense Schaak Vereniging De ploeg van de Waddinxveense sportclub Antilope maakt (Foto: Antilope) zaterdag 28 en zondag 29 ju ni. Het startsein van de wed strijd klinkt zaterdagavond om zeven uur vanaf het club huis aan de Rottekade. Onge veer 50 schepen zullen tot zondagmiddag een uur strij den om het meeste aantal ronden. Op de wal zal een aantal activiteiten worden gehouden. Het Zevenhuizen- se Shanty-koor zal zaterdag avond een optreden geven met vertolking van bekende zeemansliederen. Zondagoch tend om elf uur is er op het haventerrein een gezellige rommelmarkt. WADDINXVEEN - Tijdens de Sportweek hebben 47 indi viduele deelnemers en zes teams gestreden om het hen- gelkampioenschap van Wad dinxveen. Er werd gevist in het Gouwe- WADDINXVEEN - De in het kader van de Sportweek kanaal aan de Broekweg in Waddinxveen door de autoclub De Gouwerijders ge- Waddinxveen-Zuid. De houden nachtrit is succesvol verlopen. Er hebben aan vangst was, mede door het deze rit 45 auto’s met minimaal twee personen per auto zeer drukke scheepvaartver- meegedaan, keer, aan de zeer matige kant. Gezamenlijk werd slechts 30 De autopuzzelrit is gewonnen kilo witvis op het droge ge- door A.J.C. Versloot met als haald. Bij de teams kwam_de bijrijder de heer Ferber. Na de rit heeft de organisatie tekst en uitleg gegeven over deze puzzelrit. Zowel de deel nemers als het bestuur waren tevreden over de nieuwe startlocatie, het restaurant Paddle’s (Zuidkade). De prestatiezwemtocht in het Gouwebad ’de Sniep’, die dit WADDINXVEEN - Zaterdag 17 mei is er op het complex van de hockeyclub Waddinx veen (Sniepweg) een wild- west-toemooi gehouden. Er deden 28 mini-teams mee, afkomstig uit de Goudse en Rotterdamse regio. De sfeer was optimaal en het weer werkte voortreffelijk mee. Het HCW-clubhuis was om gebouwd tot een saloon en sheriffs office. Sheriff Bill van Heel opende het toernooi om 10.00 uur en de finale wedstrijden werden om 15.00 uur gespeeld. Meisjes El van HCW behaal- WADDINXVEEN - Voetbal de de eerste prijs en jongens vereniging Waddinxveen (Sn iepweg) heeft alle oud-leden uitgenodigd voor de zaterdag avond 24 mei om acht uur te houden receptie ter gelegen heid van het 75-jarig bestaan. De receptie wordt gehouden in de kantine van de eigen ac commodatie in sportpark ’de Sniep’. veen), 2. Cees Kuiper 138.870, 3. Dick Dros 138.320; klasse B: 1. Peter van Leeuwen 128.460, 2. Tru- di van Dam 128.410, 3. Pas cal van Gils 128.400; klasse C: 1. Jan Olie 117.350, 2. Ma rius Kersbergen 116.710, 3. Dirk Faas 115.850; klasse D: 1. Otto Supusepa, 2. Ronald Meijer 107.820, 3. Rinus Tak- tor 105.650; klasse E: 1. Da vid Sinnema 96.620, 2. Yvon ne Kersbergen 91.280, 3. Dick Esveldt 91.210. bij het clubhuis van de voet balvereniging WSE, een schoolvoetbaltoernooi, een aantal activiteiten voor de oudere Waddinxveners, zoals bingo 60+het koersbaltoer nooi en het klaverjassen 60+. Een belangrijk onderdeel van de Sportweek zijn dit jaar weer de sportontmoetingen. Dit jaar *zijn er zeven sport verenigingen die hieraan meedoen. De start is een zes kamp in de sporthal ’de Dreef, waarbij de multisport- vereniging TOOS de gastver- eniging is. De bridgeclub Waddinxveen houdt de jaarlijks terugke rende Sportweekbridgedrive op donderdag 5 juni in het buurthuis Het Zuidhonk (Zuidplaslaan). De sportclub Antilope zal op dinsdag 10 juni de prestatie- loop houden. Deze Gouwebos- loop wordt bijna elk jaar door vele atleten uit de regio gelo pen. In het kader van de Spor tweek is op donderdag 24 april gestart met het biljart- kampioenschap voor teams. Wekelijks worden er één of twee wedstrijden gespeeld op diverse locaties in Waddinx veen. Er wordt gestreden om de Van der Hooftbokaal. Er doen 8 Waddinxveense biljart- teams mee in twee poules. De finale is op dinsdag 24 juni in café Sport (Kerkstraat). Stubbe uit Zevenhuizen met 4.940 gram. De nummers twee tot en met zes waren C. Vis 3.530 gram, F. van Steen deren 2.800 gram, R. Jenner d 2.400 gram, A. Hordijk 2.320 lang op de vrijdag na Hemel- gram en J. van Elswijk 1.500 vaartsdag gehouden. De af- gram. De derde wedstrijd voor de zomercompetitie van de hen gelsportvereniging Waddinx veen werd zaterdag gehouden o aan het Aarkanaal nabij Ter ving van de organisatie de Aar. Negen deelnemers vin- hierbijhorende medaille, gen ruim 30 kilo witvis, afge- Maandag 12 mei is het voet- zet tegen de sportweekwed- baltoernooi op het WSE-com- strijd een aanzienlijk betere plex in de Oranjewijk gestart, vangst dus. - - Als eerste eindigde M. Rei- even wordt gewonnen. Winst was weggelegd voor E. Philip- se tegen L. Ellers. In de subtop kwamen C. As- scheman en J. v.d. Born remi se overeen. Een (verrassende) nederlaag voor J. van Gort te gen A. Nieukerke, die lang- I i 1 A Ml»mMM ÓK "i.. i

Weekblad voor Waddinxveen | 1997 | | pagina 31