9 9 Iills Als je alles op ’n rijtje zet ga je gelijk naar van ’t Hof Boskoop Waddinxveen jUfe UI if Meer dan 37 jaar ervaring NVM I I ig- ■i i^g Zuidplaslaan 432, Waddinxveen. Telefoon 0182-618055. Telefax 0182-618438. Wij bieden uw huis ook aan op Internet: http://www.nvm.nl Kantoren in Gouda, Alphen a/d Rijn, Zoetermeer en Waddinxveen. i Aktiedag Open Huis zaterdag 31 mei a.s. j' Sp 'I s I 9 11 Perfect onderhouden eengezinswoning, gelegen in de jonge, ruim opgezette wijk Zuidplas nabij winkelcentrum en scholen. Bouwjaar 1986,137 m2 eig. grond en 340 m3 inhoud. Indeling: entree/hal, luxe toilet (hangcloset) met fontein, royale tuingerichte woonkamer met provisiekast en tuindeur, nette, gedeelt. open, keuken in U-vormige opstelling en witte uitvoering. De par terre is v.v. een witte kurkparketvloer. Ie Verd.: overloop, 1 slaapkamer aan de voorz., 2 slaapkamers aan de achterz., beide met dakkapel, badkamer met lig bad, 2e toilet en wastafel. 2e Verd.: open zolderberging met vaste kastruimte en kast met aansl. wasapp. en droger en combiketel. De woning biedt u verder een diepe achtertuin (ZO) met sierbes trating, gazon, vijverpartijvrij st. st. ber ging en achteruitgang. Een bezichtiging zeker waard! Moderne erkerwoning, met aan voorzij de vrij uitzicht op plantsoen, gelegen in jonge, kindvriendelijke woonwijk. Bouwjr. 1992,185 m2 eig. grond en 300 m3 inhoud. Indeling: entree/gang met garderobenis, toilet met fontein en trapkast met unit vloerverw. (2 gr.), ruime doorzonwoonkamer met erker- raam en al. schuifpui, open keuken in eenzijdige opstelling, uitgevoerd met antraciet front, bijkeuken/provisiekast met aansl. vaatwasser. De parterre is belegd met een witte plavuizenvl. Ie Verd.: overloop, 3 ruime slaapkamers (resp. 496 x 288, 396 x 218 en 317 x 288), badkamer in lichte uitvoering met douche, 2e toilet en wastafel. 2e Verd.: open zolder met tuimelraam, aansl. was- en droogapp. en Vaillant combi ketel anno 1992 en unit m.v. De ca. 15 m. diepe achtertuin op het oosten is heerlijk vrij gel. en keurig aangelegd met terras, sierbestrating, borders en vijver en v.v. een vrij st. berging. Oplev. van deze compleet geïsol. en uitstekend onderh. woning is in overleg. Overdraagbare G.I.W. garantie. Aantrekkelijke eengezinswoning Graanakker 48 Vraagprijs 295.000,= k.k. Moderne erkerwoning Junolaan 40 Vraagprijs 305.000,= k.k. Nabij het centrum van Waddinxveen gelegen woonhuis, helft van dubbel, met aangebouwde houten berging. Deze (star- ters)woning met bouwjr. ca. 1930, biedt u 176 m2 eigen grond, 270 m3 inhoud en de volgende indeling: entree/gang, woon kamer en suite met 2 gashaarden, schouw en schuifdeuren en met toegang tot provi siekelder, uitgebouwde keuken, tussen- hal/bijkeuken met toilet en aansl. wasapp., douche met wastafel. Ie Verdieping: overloop met grote berg- kast, 1 slaapkamer aan de voorzijde met vaste kast, 1 slaapkamer aan de achter zijde met wastafel en balkondeur naar dakterras,. Verder biedt deze woning een voortuin en een diepe achtertuin (ca. 19 m.). Oplevering is in overleg. Ruime eengezinswoning met garage Marga Klompéhoeve 23 Vraagprijs 375.000,= k.k. Ruime hoekwoning, op een gunstige lokatie en met een heerlijk vrije ligging aan brede singel. Bouwjaar ca. 1977, 203 m2 eig. grond en ca. 350 m3 inh. Indeling: entree/hal, toilet met font., open keuken in eenzijdige opstell., met eiken front en v.v. inbouwapp., L-vormi- ge, tuingerichte, woonkamer met open haard. Parterre is geheel v.v. een plavui- zenvloer. Ie Verd.: overloop met v.kast, 2 ruime slaapkamers, badkamer met douche, 2e toil., wastafel en aansl. wasapp. 2e Verd.: overloop met v.kast en combiketel, 2 ruime slaapkamers met berging achter knieschotten. De le en 2e verd. zijn v.v. een laminaatvloer. Deze goed onderhouden woning biedt u ver der een voortuin met aangebouwde houten berging (met kleine bergzolder) en en een ruime, zonnige achtertuin op het zuiden, goed aangelegd en met vij vertje. Opl. in overleg. Aantrekkelijke eengezinswoning Mauritslaan 35 Vraagprijs 272.500,= k.k. Prettig gelegen hoekwoning Dotterweide 60 Vraagprijs 309.000,= k.k. Bijzonder compleet en verzorgd Tesselschadelaan 5 Vraagprijs 259.000,= k.k. U hoeft alleen maar te verhuizen Peppelhorst 45 Vraagprijs 217.500,= k.k. loer en ing ïtvoering, met witte plavui- Optimale rust en privacy Weegbree 5 Vraagprijs 449.000,= k.k. Royale hoekwoning met garage Ir. Egberts straat 1 Vraagprijs 389.000,= k.k. I I I Keurig onderhouden 4-kamer apparte ment, bouwjr. 1969, op een gunstige lokatie, nabij winkels, scholen en open baar vervoer (NS station). Ind.: entree/hal met garderobekast en meter kast (uitgebreide groepenind.), tussen- hal met toegang tot slaapkamer aan voorz. met v.kastenwand, geheel ver nieuwde badkamer met douche en was- x tafel, 2 slaapk. aan balkonzijde, woon kamer met toogverbinding naar luxe uitgevoerde woonkeuken met div. inbouwapp. en aansl. voor alle wasapp. Keuken is in 2-zijdige opstell. en heeft, net als sanitair, eigentijdse kleur steil, en uitvoering. Het appartement is gro tendeels v.v. een laminaatvl. Verder een ruim balkon, keurig ingericht met vlon der van geïmpregneerde houtdelen, plantenbak met fontein en tuinkast. Het gehele appartement heeft 2 jaar gel. een grondige verbouwing en aan pak ondergaan en is in uitstekende staat van onderhoud. Verdere voorz. zoals fraai uitzicht vanaf 6e verd. en berging in de onderbouw. Het complex is v.v. een lift. De servicekosten bedra gen fl. 295,= p.m. (incl. fl. 80,= stookkos ten). Opl. in overleg. Een royale, keurig onderhouden hoek woning met vrij st. st. garage. Bouwjr. ca. 1962. In 1980 uitgebouwd aan zij- en achterkant en ingrijpend gerenoveerd met duurzame materialen, 332 m2 eig. grond, 500 m3 inh. (incl. garage). Ind.: entree/hal, toilet met font., uitgebouw de T-vorm. woonkamer met open haard, fraaie hardh. open trap, hardh. schuif pui en v.v. een parketvl., uitgebreide open keuken in U-vorm. opstell. en v.v. vernieuwde inbouwapp. (1995) en een natuurstenen vloer, bijkeuken met prov. kast, le Verd.: overloop, 1 slaapkamer aan achterz. met hardh. schuifpui naar dakterras en toegang tot berging, luxe badkamer met ligbad, 2e toil, (hangclo set) en wastafel met meubel, 1 slaap kamer aan voorz., 2e badkamer met douche, wastafel met meubel en aansl. wasapp. 2e Verd.: voorzolder met Velux dakraam en HR combiketel (1994), 1 slaapkamer met Velux dakraam en bergruimte. De woning heeft een heer lijk vrije ligging op een hoek in een rus tige, groene woonomgeving en biedt u verder een keurig aangelegde voor-, zij- en achtertuin. Oplev. in overleg. &-J MAKELAAR W|| Aantrekkelijke eengezinswoning, gun stig gelegen nabij winkelcentrum en scholen. Bouwjr. 1962, 160 m2 eigen grond, 430 m3 inhoud. Indeling: entree met tochtdeur, tussenhal, ruime uitge bouwde doorzonwoonkamer (9.60 x 3.60) met open haard, open keuken in 2-zijdige opstelling, bijkeuken met aansl. wasapp., vaste kast en toilet met font, le Verd.: overloop, 2 slaapkamers aan achterz., waarvan 1 met vaste kas- tenwand, 1 slaapkamer aan voorz., bad kamer met douche en wastafel, afz. 2e toilet. 2e Verd.: overloop met vaste kast en hobby-ruimte met c.v. ketel en bergruimte, 2 slaapkamers met dak kapel en vaste kastruimte. Deze woning met veel inpandige ruimte is groten deels v.v. dubbel glas en biedt u verder een achtertuin op het zuidoosten met vrijstaande stenen berging en achter uitgang. Oplevering in overleg. Moderne, ruime eengezinswoning met vrijstaande stenen garage, bouwjr. 1989, gelegen in de kindvriendelijke wijk Zuidplas nabij scholen en winkelcen trum. Dit goed onderhouden woonhuis, gel. op 185 m2 eig. grond, biedt u 460 m3 inh. met als indeling: entree/hal, toilet met font., provisiekast, royale tuingerich te woonkamer met schuifpui, open keu ken in witte uitvoering, L-vormige opstell. en v.v. alle inbouwapp. De parterre is belegd met een witte plavuizenvloer. le Verd.: overloop met afz. 2e toilet, 3 ruime slaapkamers, waarvan 1 met toe gang tot balkon, badkamer met ligbad, afz. douche en wastafel. 2e Verd.: open zolderberging, combiketel en aansl. wasapp. Verder een diepe achtertuin, keurig aangelegd met gazon en terras. Oplevering in overleg. Karakteristieke starterswoning Jan Dorrekenskade Oost 94 Vraagprijs 207.500,= k.k. Moderne kwadraatwoning met aange bouwde stenen garage, gesitueerd in een rustige, groene woonomgeving nabij winkels en scholen. Bouwjaar 1976, 270 m2 eig. grond en 470 m3 inhoud (incl. garage). Indeling: entree, woonkamer met open haard en uitge bouwde zit-/t.v.-kamer, woonkeuken, bijkeuken met aansl. wasapp., provisie kast, c.v.-ketel en boiler, tussenhal met toilet met font, en trapopgang naar le verd. De parterre is geheel v.v. een plavuizenvloer. le Verd.: overloop met vaste kast, badkamer met ligbad, 2e toi let en wastafel, 3 slaapkamers, waarvan 1 met wastafel. De le verd. is geheel v.v. een eiken parketvloer. Via vaste trap naar 2e verd. met topkamer met dakter ras. Dit royale, goed onderhouden woonhuis biedt u verder een grote voor tuin en een zonnige, aan het water gele gen, zij-/achtertuin op het zuidwesten. Parkeergelegenheid op eig. terrein. Deze woning wordt gekenmerkt door zijn fraaie en bijzonder rustige ligging. Opl. in overleg. Geef uw huis in de verkoop. Ook uw huis krijgt extra aandacht als u mee- doet met onze Aktiedag Open Huis op zaterdag 31 mei a.s. van 10.00 tot 14.00 uur. Ieder jaar weer een groot succes, want veel kijkers worden kopers! Niet wachten, maar doen. Neem nu kontakt op met ons professionele en enthousiaste verkoopteam! Bel ons snel voor alle informatie. Uitstekend onderhouden, gemoderni seerde eengezinswoning met een gun stige ligging nabij winkels en openbaar vervoer. Bouwjaar ca. 1963,147 m2 eig. grond en 310 m3 inhoud. Indeling: entree/hal met lichte plavuizenvloer, trap/provisiekast, luxe toilet met font., doorzonwoonkamer met open haardpartij en toog^f naar luxe keuken, iuil v.v. alle inboirv^Éu^J zenvloer. leWrl^^verloop, 3 slaapka mers, in lichte uitvoering met d e met therm, kraan, wastafel en design-/handdoekradiator, afz. 2e toi let. 2e Verd.: voorzolder met HR combi ketel (1997), aansl. wasapp., kleine berg- vliering en berging achter knieschot ten, 1 royale slaapkamer met 2 recent geplaatste dakkapellen. Deze bijzonder complete woning biedt u verder een achtertuin (ZO) met vrij st. st. berging en achteruitgang en is grotendeels v.v. dubbel glas. iiil - I GARANTIE ff Sb I N V M iN ■Lvan ’t hof r makelaardij 4%:%: i i 1 V V z Van ’t Hof Makelaardij net even anders! JU»»-®

Weekblad voor Waddinxveen | 1997 | | pagina 32