Be Fair-dames Pelhrimov-junioren in Amsterdam ArenA Be Fair-volleybal hield derde ouder-kind-toernooi Be Fair-tennissers klaar voor titels missen promotie BI bij kampioenschappen Hegemonie Gouwestaete Waddinxveen-zaterdag 2 kampioen De Sperwer Ben van Geffen clubkampioen Titel voor Korbis Cl Feestavond De Gouwe Smash Vis-atlas bij Hoodie Geslaagden B-diploma Sjoelbeker voor Jan Kersbergen Hockeydiploma D uitgereikt Rowah-jeugd klopt HVC PAGINA 31 WOENSDAG 28 MEI 1997 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN (Foto: Be Fair). WADDINXVEEN m I de oorkonde voor de sportief ste ouder en het bijpassende flesje wijn won. Na het toernooi en de prijs uitreiking zijn de kinderen rond twee uur naar het sub- hengelsportvereni- Waddinxveen (HSW) heeft Faunaland Hoodie (Luifelbaan) be reid gevonden de vis-at- las - voorzover de voor raad strekt - te verkopen voor ƒ4,95. Joost Krommenhoek deed het met vijf kringtitels bij de jon- zitten en deed eindelijk wat terug (2-1). Hiermede bleek al hun kruit verschoten, want de thuis- van met van WADDINXVEEN - Met nog één ronde voor de boeg zijn er bij Be Fair-tennis (Sniepweg) een aantal teams die zich kunnen opmaken voor de kampioenstitel. Voor vier teams is dat inmiddels al duidelijk. Zij zijn op grond van hun behaalde resultaten, zelfs bij het verlie zen van hun laatste wedstrijd, nu al kampioen, en voor vier andere teams zal het afhangen van de laatste par tij. vierde team, aangevoerd door respectievelijk Gouwe Smash een Indische avond. werden aanleiding, bouw en opening van de Amsterdam ArenA uiteengezet. Daarna vond een uitgebreide rondleiding plaats, waarbij het immense complex alsme de de uitleg over de bedrijfs voering grote indruk maakte. De klasse-indeling gaat er als volgt uitzien: klasse A: 130-148 punten; klasse B: 120-129,9 punten; klasse C: 110-119,9 punten; klasse D. 0.0-109.9 punten. menhoek, Viktor Terlaky en Jos Kiens met een tijd van 8.59.3 kampioen. De 4x100 m wisselslagploeg haalde ook het goud binnen door deze afstand in een tijd van 4.37.1 af te leggen. Joost Krommenhoek, Wouter Rams, Marcel Zijderhand en Viktor Terlaky tekenden er voor. tact opnemen met Kees Swets, jeugdcoördinator van Be Fair volleybal, tel. 0182- 618803. wat beter voetballende ploeg en was veel in balbezit. Tot het strafschopgebied leek dit overwicht wel aardig, maar de Waddinxveen-ach- terhoede wist met een beetje routine de zaak steeds tijdig te klaren. Na de thee werd de stand via Rob Lange verdubbeld en dacht men op rozen te zitten. mers werden een prooi voor Gouwestaete. Op de 4x200 m vrije slag bij de jongens onder 17 jaar werd het viertal Mar- club liep in de slotfase uit tot een ruime 4-1 overwinning dankzij een vrije trap van Wim Keijzer en een mooie doorloop van Peter van Maar- en. De overige winnaars van de bekers zijn: Klasse A: 2. Cees Kuipers, 3. Dick Dros; klasse B: 1. Peter van Leeuwen, 2. Trudy van Dam, 3. Pascal van Gils; klas se C: 1. Jan Olie, 2. Marius Kersbergen, 3. Dirk Faas; klasse D: 1. Otto Supusepa, 2. Ronald Meijer, 3. Rinus Tak- tor; klasse E: 1. David Sinne- ma, 2. Yvonne Kersbergen, 3. Dick Esveldt. Omdat in de klasse E maxi maal vijf personen spelen is na een enquete besloten dat deze klasse in het nieuwe sei zoen, waarvan de start is op woensdagavond 20 augustus, wordt opgeheven. WADDINXVEEN - Zaterdagochtend 24 mei heeft de jeugdcommissie van volleybalvereniging Keukencen trum Waddinxveen Be Fair voor de derde maal een ge slaagd ouder-kind-toernooi gehouden. MOERKAPELLE - In de fina- legroep, waarin de beste zes schakers van streden om de titel clubkam pioen 1997, is de beslissing op de hoogste trede plaats te gevallen. Ben van Geffen en Gerard van Ommeren schaakten in hun onderlinge duel rechtst reeks om het kampioenschap. Bij het ingaan van de laatste ronde hadden beiden drie punten uit vier partijen ver zameld. Gerard van Ommeren moest winnen, Ben van Geffen had aan remise voldoende. In de voorronde was Ben op r4"' 1-x- --1-* werkte nu in zijn voordeel. De partij ging voortdurend lijk opzetten. Uiteindelijk, na een r’ 1-J- er slechts twee koningen over: remise en de titel voor Ben. Na Ben van Geffen en Gerard van C Ordelman in de eindstand de derde plaats, Dick Bac de kampioe: klok op 2.11.2. Deze vier tij den geven recht om aan de nationale kampioenschappen deel te nemen. De 2.58.2 op de 200 m schoolslag was wel iswaar boven de limiet maar leverde wel een gouden plak °P- Kim Middendorp verdiende twee startbewijzen voor de Waddinxveen-voetbal - rugslag een gemiddelde leeftijd 45 jaar - heeft opnieuw een kampioenschap aan hun ere lijst kunnen toevoegen. De laatste hindernis die dien de te worden genomen was Sportief 4 (medekandidaat voor de titel). Het zat de beide elftallen niet echt mee, want de temperatuur leende zich uitstekend voor bezoek aan het strand of het zwembad en was minder geschikt om ach ter de bal aan te hollen. twee gouden medailles Al vroeg in de wedstrijd kwa men de Waddinxveners op voorsprong. Een van de keep er terugspringende bal kon door Piet van Pruissen wor den ingekopt. Te vroeg nog om bloemen te gaan kopen, want de gehele Stichting Vriendschapsband Waddinxveen-Pelhrimov. ABN-AMRO, de sponsor van Ajax, bood spontaan aan een bezoek aan de Amsterdam voetbalvereniging Wad- -ArenA te willen bekostigen. Een hartewens van de jeugdi ge voetballers kon daarmee worden vervuld. Op video MM WB M HKA «MM» UKUtK UKH MH WADDINXVEEN - Zaterdag stond voor de D-jeugd van de de Waddinxveense handbal vereniging Rowah Zuidplas Assurantiën de voorlaatste competitiewedstrijd op het programma. Het betrof een uitwedstrijd tegen het Schie- damse HVC. De eerste 10 minuten ging de wedstrijd redelijk gelijk op, met dikwijls de verdedigin gen als overwinnaar. Door een dubieus doelpunt van Niels Mulder - was de bal nu wel of niet achter de lijn?- kwam Rowah op voorsprong. In de volgende tegenaanval scoorde HVC de gelijkmaker. Coach Sonja van Stel gooide de veldbezetting om, gaf haar ‘manschappen* opdracht de cirkel goed dicht te houden en met snelle uitvallen het doel van de tegenstander op te zoeken. Deze tactische aanpassing had al snel succes. Via treffers van Niels Mulder (3) en Stef Hoogendijk liep de Waddinxveense formatie uit tot 1-5. De rust brak aan met de stand 3-5. In de tweede helft ging Ro wah op dezelfde voet verder en combineerde naar een 4- 10 overwinning. De doelpun ten in het tweede bedrijf kwa men van de hand van weer Niels Mulder (2), Maijo de Schipper, Fenne Philipsen en jongeling Sander Moling. Met name de laatste uit de hoek was een beauty. Wan neer deze week de uitwed strijd tegen het Rotterdamse Roda wordt gewonnen, dan sluiten de D-junioren onge slagen de veldcompetitie af in de regio Rotterdam. Het derde team bij de dames, dat de titel niet meer kan ont gaan, is het eerste veteranen team van captain Marjan van Peet. Na een constant ge speeld seizoen kan ook dit team, dat naast de captain bestond uit Joke van Hooft, Jopie Boonstoppel, Wil Hoge- nelst en Sjani Vis, de titel voor zich gaan opeisen. De competitie zal, zoals elk jaar, aanstaande zaterdag op feestelijke wijze afgesloten worden in het clubhuis aan de Sniepweg, waar dan alle kampioenen worden gehul digd. WADDINXVEEN - Twee ju niorenteams van Spartak Pelhrimov waren met enkele begeleiders en verzorgers te gast op het jubileumtoernooi van dinxveen (Sniepweg). De invulling van de vrije zon dag was voor rekening van de WADDINXVEEN - De Wad dinxveense postduivenver eniging De Sperwer nam deel aan een concours vanuit Pont St. Maxence. Weersgesteld heid: kalme zuidoosten wind (warm). Afstand 340 km. In concours 422 duiven. Gelost om 07.30 uur. Aankomst eerste duif 11.26 uur. Laatste duif 11.45 uur. Snelheid eerste duif 1439 m.p.m. Uitslagen: E. van Beek 15 6 12 15 21 25 26 41 45 46 48 53 55 56 62 63 71 74 101; R.A. van der Made 2 8 37 38 40 65 78 80 83; Joh.L. Bol 3 9 24 50; H. Metselaar 4 44 64 69 70 81 87; P. Noorlander Zn. 7 13 20 29 31 33 59 99; Davy Hof man 10 67 98; T.H. Twigt Zn. 11 19 54: M. Verbeek 14 18 32 79 88; C.A. Bode 16 22 104; M. Tollenaar Zn. 17 43 58 86; W. Breedijk 23 27 57 68 72 82 89; J. Verbakel 28 34 47 61 76 84 90 102 106; J. Jansen Zn. 30 75 77 92; Mw. E.J. de Wit 35 49 94 103; C. Smitskamp 36; J. Troost 39 52 73 85 95 97; C.G. Hof man 42 93; J. Toor 51 60 66 100; M. Hofman 91; D.M. De genhardt 96 105. Eveneens werd deelgenomen aan een concours vanuit Etampes. Weersgesteldheid: matige n.o. wind. Afstand 441 km. In concours 340 dui ven. Gelost om 07.30 uur. Aankomst eerste duif 14.11 uur. Laatste duif: 14.42 uur. Snelheid eerste duif 1097 m.p.m. Uitslagen: H. Metselaar 1 7 19 23 30 31 36 43 52 62 73 75 79 85; R.A. van der Made 2 6 9 15 63 64: W. Breedijk 3 11 13 17 27 39 47 58; Joh.L. Bol 4 5 24 35 38 51 80; P. Noor lander Zn. 8 10 18 22 33 44 65 68 70; M. Verbeek 12 28 41 53 66 67; C.A. Bode 14 25; E. van Beek 16 34 45 49 50 60 61 69 74 84; J. Jansen Zn. 20 21 29 32 48 54 57 72; J. Troost 26 37 42 55 82; T.H. Twigt Zn 40; J. Toor 46; C. Smitskamp 56; Davy Hofman 59; Mw. E.J. de Wit 71 81; M. Hofman 76; J. Verbakel 77; C.G. Hofman 79; D.M. Degen hardt 83. Tijdens dit toernooi mogen de mini’s en de jongste jeugdspe lers hun ouders meebrengen om ze kennis te laten maken met het volleybalspel van hun pupillen. In teams van één ouder en twee kinderen worden vervolgens enige wedstrijden gespeeld op de minivelden. ge wedstrijd, waarin het team uit Delft Be Fair conti nue onder druk hield met de service, kwamen de Wad- dinxveensen nauwelijks aan scoren toe. Door een tegenvallende pass werden de eerste twee sets in een half uurtje verloren met 1-15 en 4-15. Gelukkig wisten de dames van Be Fair in de derde set iets van hun goede spel terug te vinden. De servicedruk aan de kant van Be Fair nam toe en ook de pass en de aanval werden iets beter. De set ging uitein delijk met een nipte 15-13 overwinning naar Be Fair. Helaas was deze opleving aan de kant van Be Fair van kor te duur en werd ook de vierde en laatste set verloren (7-15). Door dit verlies maakt Be Fair niet rechtstreeks kans op een plaats in de eerste klasse. Het enige wat hen nu nog in de eerste klasse kan brengen, is de terugtrekking van een team. Wel kunnen de dames van Be Fair volgend seizoen tijdens de bekerwedstrijden al wen nen aan het spel in de eerste klasse. Door het winnen van de beker dit jaar, mogen zij komend seizoen mee spelen in de beker van de eerste en promotieklasse. Verder is het team zeker van plan volgend seizoen direct te promoveren, door eerste te worden in de competitie. WADDINXVEEN - De prij zen bij de Waddinxveense sjoelers zijn gegaan naar Gré Brouwer, Ronald Meijer, Bas Brouwer, Kees van Wijk, Si mon Supusepa, Trudi van Dam en Ben den Oude. Tijdens de afsluitende ronde in het clubgebouw van de schuttersvereniging Wad dinxveen (Alberdingk Thijm- laan) is met een feestelijke bijeenkomst het 15-jarig be staan van de sjoelvereniging Waddinxveen herdacht. De wisselbeker beschikbaar gesteld door houthandel Al- blas is voor de tweede maal gegaan naar Jan Kersbergen die een enorm hoog gemiddel de heeft gehaald. naar Jansma en Marleen Kroes met 6-1 en 6-0. De tweede partij, gespeeld door Coby van Doorn en Cor rie van Zijl, werd eveneens sterk gespeeld en gewonnen met 6-3 en 6-1. In de derde men dat zij nog een derde set dubbel hadden Yvonne en Henny v.d Neut eveneens geen problemen (6-3, 6-2). Al leen in de laatste partij moes ten de dames er nog een schepje bovenop doen maar wonnen ook die uiteindelijk met 7-5 en 6-4. Het eerste Be Fair dames team van dit circuit, dat in de hoofdklasse opereert, is even eens verzekerd- van de titel. Onder leiding van captain Tr- uus Boere speelden de dames Elly van Tol, Nel Vermeulen, Liesbeth van Bergeijk en Rita v.d. Maas een prima competi tie waarin dit team niet één keer verloor. Na afloop was het feest. Er werden bloemen uitgedeeld bers die dag aan hun trekken en net als op Wembley (maar komen. dan anders) sprak voorzitter Woensdag 11 juni is erbij De Wim de Lange, enige lovende woorden. WADDINXVEEN - Vrijdag avond 13 juni houdt tennis vereniging De Gouwe Smash (Wamaarplantsoen) haar open toernooi-feestavond. Vanaf tien uur zal de band Simple Simon met haar swin gende optreden deze avond opluisteren. Op culinair ge bied kunnen de visliefheb- WADDINXVEEN - Voor de jeugd van Korbis-korfbal is het eerste kampioenschap binnen. Cl won afgelopen za terdag aan de Dreef van Maassluis met 7-3. De directe concurrent werd op genoeg punten achters tand gezet om het kampioen schap uitbundig te vieren. En dat deden Lianne, Anneke, Marijke, Chantal, Elias, Ben jamin, Reinier, Feike en coach Jan Willem dan ook. Maar ook G3 uit de jongste groep maakt nog kans. Thuis tegen Weidevogels, de con current voor de hoofdprijs, werd met 14-14 gelijk ge speeld en dat geeft nog altijd kans op een feestje. G4 won met 21-11 van Vites se G3, Fl met 0-3 van Vrien denschaar en E2 met 3-1 van Bolnes. Bij de hogere teams won B3 met 3-8 van Nieuwerkerk en C2 met 8-2 van Maassluis. Ook C3 won met 2-1 van Van- onta. Tweede Pinksterdag waren vrijwel alle jeugdteams van Korbis te gast op een groot toernooi bij Weidevogels in Bleiswijk. Zaterdag 31 mei zullen alle welpen van Korbis naar Vlaardingen gaan voor groot se speldag. Twee juniorenteams van Spartak Pelhrimov, op bezoek in Waddinxveen, hebben een be zoek gebracht aan Amsterdam ArenA. (Foto: Gamy Beniamins). Be Fair-volleybal hield een geslaagd ouder-kind-toernooi in sportzaal Groenswaard. vierde, Wim Vroegindeweij de vijfde en Maarten Vroegin deweij de zesde plaats. Voor het derde gemengde team in de zaterdagcompeti- respectievelijk Hugo-Cees tie onder aanvoering van cap- Boonstoppel en Mark Pee- tain Aart Duiser was de par- ters, eveneens nog voldoende tij van afgelopen zaterdag punten behaald om volgende van doorslaggevende aard. Na een zeer overtuigende overwinning op het Vlaar- dingse Yellowsmash met 5-0 heeft dit team de titel al reeds op zak. In deze partij won Cees Boonstoppel de eer ste single zonder al te veel problemen met 6-2, 6-2. WADDINXVEEN - In het Gouwebad ’de Sniep’ is dinsdag 20 mei weer ge zwommen voor het B-di ploma. De beoordelings commissie bestond uit R. Hogerbrugge, C. Slagter en Erwin Arnold. Namens de Nationale Raad was H. v.d. Velde als afgevaardigde aanwezig. Er waren deze keer 28 kandidaatjes die allen zijn geslaagd. De namen van de kinderen die hun diploma hebben gehaald zijn Bruny Krijgs man, Caroline Flohil, Myrthe Wildeboer, Jeffrey Verschoor, Tessa Kou wen - hoven, Jeroen Baardolf, Erik Holierhoek, Marsha Bolk, John Brouwer, Ma rissa ten Berge, Jentl Vro lijk, Berend Bom, Niels Drent, Thomas Verlaan, Jiska Roodt, Chantal Bon man, Rick Vis, Paulien vos, Tarin Comelisse, Harm Snoep, Lennard Reeuwijk, Marie Madelei ne Chabert, Robin Huis man, Joyce van Vliet, Mar- loes de Hoog, Sevanne Pastijn, Lisanne van Leeu wen en Adrienne van Dru- nen. Het team van Be Fair eindig de in de reguliere competitie op een mooie tweede plaats. Via twee zogenaamde promo- tie-degradatiewedstrij den mochten de Waddinxveensen daardoor proberen het vol gende seizoen een klasse ho ger te gaan spelen, namelijk in de eerste klasse. Door de eerste wedstrijd te gen Punch 2 met 3-1 te verlie zen, leken de kansen voor Be Fair wel erg klein. Gelukkig verloor het team van Punch vervolgens met 1-3 van Dac 2 (Alphen aan den Rijn), de vol gende tegenstander van Be Fair. In een uiterst spannende wedstrijd op donderdagavond 15 mei moesten de dames van Be Fair laten zien wat ze kon den. De tegenstander werd, mede door het enthousiaste publiek, overrompeld. Aan de zijde van Be Fair liep alles vlotjes en de wedstrijd werd met 3-1 gewonnen. Op dat moment werd het tel len geblazen, omdat alle teams uit de poule een keer met 3-1 gewonnen en verlo ren hadden. Het saldo van Be Fair bleek het meest positief te zijn en dat hield in dat de dames de promotiefinale mochten spelen. Zaterdagmidddag 24 mei om vier uur moest er daarvoor aangetreden worden tegen Punch 1, de winnaar uit de andere poule. In een eenzijdi- oude clubrecord van Mark v.d. Zijden. De 100 m rugslag ging in 1.11.0, de 200 m wis selslag in 2.33.4 en de 100 m schoolslag in 1.24.0. Op alle haalde Joost Bij de meisjes onder 17 jaar ging het goud op de 4x100 m vrije slag met een tijd van 4.21.2 naar Wilke v.d. Valk, Kim Middendorp, Michelle Nahon en Inge v.d. Schrier. wonnen zij scoorde vijf kringtitels. Op met een tijd van 9.24.0 ook de de 100 m vlinderslag tikte In ge aan na 1.09.9 en de 200 m rugslag werd in 2.29.8 afge legd. De 200 m wisselslag gaf een tijd van 2.29.5 te zien en op de 200 m vrije slag stopte de Eva Idelenburg, liet een tijd van 9.50.2 registreren. WADDINXVEEN - Het nu al gedurende vele jaren met el kaar optrekkende (sommige spelers reeds zo’n 25 jaar) Nederlandse jeugdkampioen- tweede zaterdagelftal schappen met haar overwin ningen op de 200 m (2.35.9) en de 200 m wissel slag (2.36.4) bij de meisjes on der 15 jaar. Sandra Berckenkamp maak- Moerkapelle te bij de dames tweemaal de gang naar het erepodium om Op de foto staand van links naar rechts voorzitter W. de Lange, H. Spruyt, J. Minnee, H. Reus, R.Roggeveen, J.van der Veer, M. Knaapen, P. van Maaren, secretaris B. van der Sluis. Zittend van links naar rechts P. van Pruissen, J. Ko ren, B. van Maaren (aanvoerder), R. Dikhoff, A. Bos, R.Lan- ge en W. Keijzer. (Foto: P. van Pruisen). WADDINXVEEN - Vorige week donderdag gaven de tophockeyers Tycho van Meer (HGC) en Jaap Derk Buma (Klein Zwitersland) bij de hockeyclub Wad dinxveen (Sniepweg) een anderhalf uur durende training aan 28 jongens en meisjes Dl. Na afloop van de door veel mensen gadegeslagen trai ning kregen de meisjes en jongens het D-diploma uit gereikt door de beide inter nationals. Donderdag krijgt een groepje scouts van 11-12 jaar uit Boskoop een hoc keytraining op het kunst- grasveld. De hockeyclub geeft namelijk ook trainin gen aan schoolklassen. week voor de titel in aanmer king te komen. In het dinsdag competitiecir- cuit hebben de dames van het tweede veteranenteam van Yvonne de Koekkoek na hun partij van de afgelopen week de titel inmiddels ook op zak. In deze partij waren de da mes geen enkel moment in De damessingle was een nog gevaar. De eerste dubbel ging overtuigender partij. Yvonne overtuigend naar Martje Hoogeveen maakte met 6-0 en 6-0 korte metten met haar tegenstandster. Ook de dub- belpartijen vormden geen problemen. Alleen in de mix konden Rob Verkerk en Irene van Erk op de valreep voorko- 1 'j moesten spelen. Zij wonnen deze partij in 6-3 en 7-5. Naast dit team, dat de titel al op zak heeft, zal de laatste partij de beslissing moeten brengen voor het eerste heren seniorenteam van Armand van Frankfoort. Verder hebben het derde en WADDINXVEEN - Het tweede damesteam van volley- balverening Keukencentrum Waddinxveen Be Fair heeft door zaterdag 24 mei te verliezen van het eerste damesteam van Punch (Delft) de kans op promotie vrij wel zeker laten liggen. nemen. De eerste keer voor haar tijd van 1.10.0 op de 100 m vlinderslag en de tweede keer voor haar 2.22.5 op de 200 m vrije slag. Ook Miranda Boer was goed voor i bij de dames en wel op de 200 m schoolslag (2.56.2) en op de 200 m wisselslag (2.36.3). Melissa Dings was met haar tijd van 2.55.8 niet alleen de de eer- snelste op de 200 m school ste plaats geëindigd, dat slag bij de meisjes onder 15 jaar maar liet met deze NJK wedstrijd bleef Sportief de De partij ging voortdurend limiet de snelste tijd van alle gelijk op. Eerst was er sprake vrouwelijke deelnemers note- van een wit overwicht. Later ren. kwam zwart (Gerard) gevaar- Met een tijd van 1.17.8 won i Wilke v.d. Valk de 100 zinderende partij, bleven vlinderslag bij de meisjes van 1981, terwijl Marcel Zijder hand dit nummer bij de jon gens van 1980 met 1.06.1 op zijn naam zette. Ommeren bezetten René Bij de meisjes onder 11 jaar werd Nanda Gerling kring- Sportief liet het niet op zich ~~?n op de 100 m rug- --■Lx— J J slag. Met een tijd van 1.23.0 was Nanda een klasse apart. Alle vier de estafettenum- nemertjes op kosten van Be Fair een aantal uur zwem men. Ook volgend seizoen zal de jeugdcommissie van Be Fair weer 'een aantal activiteiten voor de mini’s en de jeugd or ganiseren. Ouders en kinde ren die interesse in het vol leybal hebben, kunnen con- opnemen Rond elf uur kwamen de eer ste kinderen met hun ouders sportzaal Groenswaard (Win gerd) binnen en na een aantal minuten konden de eerste wedstrijden beginnen. Al snel bleek iedereen goed aan elkaar gewaagd te zijn. Na negen wedstrijden van een kwartier waren er uitein delijk toch drie winnaars. Als eerste bij de jongens is Erik-Jan de Keijzer geëin- KATWIJK/WADDINXVEEN - In het Katwijkse zwembad digd, met 131 punten. Bij de ‘Aquamar1 werden de kringkampioenschappen voort- meisjes was de winnares gezet met prima prestaties van het Waddinxveense Jacoline Hunink met 116 Gouwestaete. punten. De familie Hunink nam ove rigens twee prijzen mee naar huis, omdat de vader van gens ónder 13 jaar voortreffe- Jacoline, Kees Hunink, ook lijk. Op de 100 m vlinderslag produceerde Joost met 1.07.8 cel Zijderhand, Joost Krom- een nationale toptijd en ver- - - beterde hij zijn eigen clubre- cord met ruim 5 seconden. De 400 m vrije slag leverde een tijd van 4.43.3 op, een tropisch Gouwebad vertrok- verbetering van het 11 jaar ken. Daar mochten alle deel- Nederlandse Vereniging van Sportvissersfedera- ties (NWS) heeft voor hengelaars een kaart van J Zuid-Holland uitgegeven, waarop alle voor georga- niseerde sportvissers toe- gankelijke wateren in de I I provincie zijn aangege- I ven- De hengelsportvereni- ging Waddinxveen vijf nummers Krommenhoek de limiet voor I de nationale juniorenkam pioenschappen. Bij de meisjes onder 17 jaar was Inge v.d. Schrier net zo I succesvol als Joost want ook Dezelfde vier meisjes 4x200 m vrije slag. Op dit laatste nummer ging ook het zilver naar Gouwestaete. De tweede ploeg, bestaande uit Ramona Linting, Denise de Riet, Lonneke Pronk en I I t I I

Weekblad voor Waddinxveen | 1997 | | pagina 31